Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » powiat olsztyński

Ulice katalog - powiat olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie

Centrum administracyjne

  • Olsztyn

Ulice w powiat olsztyński

  • 1

  • 1 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama i Ewy
  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Agnieszki
    tor
  • Agnieszki Osieckiej
  • Agrestowa
  • Akacjowa
    pochylnia
  • Aleja Broni
  • Aleja Gietrzwałdzka
  • Aleja Lipowa
  • Aleja Niepodległości
    podstawowy
  • Aleja Róż
  • Aleja Topolowa
  • Aleja Wojska Polskiego
    trzeciorzędowy
  • Aleja Władysława Sikorskiego
  • Andromedy
  • Andrzeja Samulowskiego
    trzeciorzędowy
  • Anny
    tor
  • Ariadny
  • Armii Krajowej
    trzeciorzędowy
  • Artemidy
  • Artura Grottgera
  • Artylerzystów
  • Ateny
  • B

  • Barczewska
  • Bartąska
  • Bazyliowa
  • Bociania
    tor
  • Bohaterów
  • Bolesława Chrobrego
    podstawowy
  • Bolesława Leśmiana
  • Bolesława Prusa
  • Borowa
  • Bratkowa
  • Brylantowa
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
    tor
  • Bukowa
  • Bursztynowa
    tor
  • Bławatna
  • C

  • Cedrowa
  • Chabrowa
  • Chmielna
    tor
  • Cicha
  • Cisowa
  • Cmentarna
  • Cudna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
  • Czapli
  • Czereśniowa
  • Czesława Miłosza
  • Czesława Niemena
    tor
  • Czynu Społecznego
  • D

  • Diamentowa
  • Dionizosa
  • Dobra
  • dojazd pożarowy 46
    tor
  • dojazd pożarowy 48
    tor
  • dojazd pożarowy 49
    tor
  • dojazd pożarowy 52
    tor
  • dojazd pożarowy 53
    tor
  • dojazd pożarowy 54
    tor
  • Droga powiatowa 1995N
    trzeciorzędowy
  • Drozda
  • Drzewna
  • Dworcowa
  • dzikie przejscie
    sposób
  • Długa
  • Dębowa
  • E

  • Edyty Stein
  • Elizy Orzeszkowej
  • Elżbiety
    tor
  • Emila von Behringa
    trzeciorzędowy
  • F

  • Fabryczna
  • Feliksa Nowowiejskiego
  • Fermowa
  • Fiołkowa
    proposed
  • Floriana
  • Floriańska
  • Franciszka Hynka
  • Fregaty
  • Fryderyka Chopina
    trzeciorzędowy
  • G

  • Garnizonowa
  • Górna
  • Górska
  • Gdańska
    trzeciorzędowy
  • Generała Jarosława Dąbrowskiego
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Józefa Chłopickiego
  • Generała Józefa Sowińskiego
  • Generała Kazimierza Pułaskiego
  • Generała Leopolda Okulickiego
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Stefana Roweckiego
  • Gietrzwałdzka
  • Golfowa
  • Gościniec Niborski
  • Gościnna
  • Grabowa
  • Graniczna
    tor
  • Granitowa
    pochylnia
  • Grudziądzka
    trzeciorzędowy
  • Grunwaldzka
  • Gryźliny "Lotnisko"
    raceway
  • Grzybowa
  • Głogowa
    pochylnia
  • Głowackiego
  • H

  • Harcerska
  • Heliosa
  • Henryka Sienkiewicza
  • Herbaciana
  • Hiacyntowa
  • Hubalczyków
    pochylnia
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
    podstawowy
  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Łukasiewicza
  • Inwalidów
  • Irysowa
  • J

  • Jacka Malczewskiego
  • Jadwigi
    tor
  • Jagodowa
    tor
  • Jakubowa
  • Jana Baczewskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Brzechwy
  • Jana Chodkiewicza
  • Jana Długosza
  • Jana Grzymały
    trzeciorzędowy
  • Jana Kasprowicza
    chodnik
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Liszewskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
    podstawowy
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jarzębinowa
  • Jasna
    tor
  • Jaworowa
  • Jałowcowa
  • Jaśminowa
    tor
  • Józefa
    tor
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Sułkowskiego
  • Józefa Wybickiego
  • Jemiołowska
  • Jerzego Bukowskiego
    trzeciorzędowy
  • Jesionowa
    pochylnia
  • Jeziorańska
    wtórny
  • Jeziorna
  • Jeżynowa
  • Jodłowa
  • Juliana
    tor
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kalinowa
  • Kamienna
    trzeciorzędowy
  • Kamila
    tor
  • Kasztanowa
    trzeciorzędowy
  • Kaszubska
  • Katarzyny
    tor
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Klasztorna
  • Klikowicza
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kombatantów
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwaliowa
  • Kormorana
    tor
  • Kornela Makuszyńskiego
  • Koziorożca
    tor
  • Kościelna
  • Królowej Bony
    tor
  • Krótka
  • Krokusowa
  • Krucza
    tor
  • Kryniczna
  • Kryształowa
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzysztofa Mrongowiusza
    trzeciorzędowy
  • Krzywa
  • Księcia Józefa Poniatowskiego
  • Księdza Emila Rzeszutka
    wtórny
  • Księdza Jakuba Jagałły
    trzeciorzędowy
  • Księdza Jana Hanowskiego
  • Księdza Wojciecha Zinka
  • Księżycowa
  • Kukułki
    pochylnia
  • Kwarcowa
  • Kwiatowa
  • Kłosowa
  • L

  • Lawendowa
    tor
  • Lazurowa
  • Legionów
  • Leopolda Staffa
  • Leszczynowa
    pochylnia
  • Leśna
  • Leśników
  • Liliowa

Miejsca

Miasta

  • Barczewo
  • Biskupiec
  • Dobre Miasto
  • Jeziorany
  • Olsztynek

Miasteczka

  • Adamowo
  • Ameryka
  • Barcikowo
  • Barczewko
  • Barkweda
  • Bartołty Małe
  • Bartołty Wielkie
  • Bartąg
  • Bartążek
  • Barwiny
  • Bałdy
  • Bałdzki Piec
  • Bałąg
  • Biedówko
  • Biedowo
  • Biesal
  • Biesówko
  • Biesowo
  • Bocianowo
  • Bogdany
  • Borki Wielkie
  • Botowo
  • Bredynki
  • Bruchwałd
  • Brzydowo
  • Brąswałd
  • Bukowa Góra
  • Bukwałd
  • Butryny
  • Bzowiec
  • Bęsia
  • Cegłowo
  • Cerkiewnik
  • Chaberkowo
  • Chmielówka
  • Czerwonka
  • Dadaj
  • Derc
  • Dobrąg
  • Dorotowo
  • Droszewo
  • Drwęck
  • Drzazgi
  • Dymer
  • Dywity
  • Dzierzgunka
  • Dłużki
  • Dąb
  • Dąbrówka
  • Dąbrówka Wielka
  • Dągi
  • Elgnówko
  • Franknowo
  • Frączki
  • Gady
  • Gaj
  • Gamerki Małe
  • Gamerki Wielkie
  • Garzewko
  • Garzewo
  • Górkowo
  • Górowo
  • Giedajty
  • Gietrzwałd
  • Giławki
  • Giławy
  • Godki
  • Gołogóra
  • Grabowo
  • Gradki
  • Grazymy
  • Gronity
  • Groszkowo
  • Gryźliny
  • Gutkowo
  • Guzowy Piec
  • Głotowo
  • Gągławki
  • Gąsiorowo
  • Gąsiorowo Olsztyneckie
  • Gębiny
  • Jadaminy
  • Jadamowo
  • Jankowo
  • Jaroty
  • Jedzbark
  • Jemiołowo
  • Jesionowo
  • Jeziorany-Kolonie
  • Jonkowo
  • Kabikiejmy
  • Kabikiejmy Dolne
  • Kabiny
  • Kaborno
  • Kajny
  • Kaletka
  • Kalis
  • Kalisty
  • Kamionka
  • Kaplityny
  • Kiersztanowo

Wsie

  • Augustówka
  • Bark
  • Bałdy-Kolonia
  • Binduga
  • Biskupiec-Kolonia Druga
  • Biskupiec-Kolonia Trzecia
  • Boreczek
  • Borki Małe
  • Cichogrąd
  • Czarci Jar
  • Czarci Jar
  • Czerwona Woda
  • Czerwonka-Stacja
  • Dworzec
  • Dąbrówka Kobułcka
  • Dąbrówka Mała
  • Dębowa Góra
  • Dębowo
  • Edwardowo
  • Gajnica
  • Gierdałki
  • Gryźliny-Kolonia
  • Grądek
  • Gęsikowo
  • Jabłonowo
  • Jagiełek
  • Januszewo
  • Józefowo
  • Juńcza
  • Kazimierzowo
  • Kiewry
  • Kolonia Brzydowo
  • Kolonia Cerkiewnik
  • Kolonia Derc Drugi
  • Kolonia Derc Pierwszy
  • Kolonia Gimek
  • Kolonia Jonkowo
  • Kolonia Ramsówek
  • Kolonia Stanclewo-Podbiskupiec
  • Kolonia Stare Wółki
  • Kolonia Unieszewo
  • Kominki Drugie
  • Kominki Trzecie
  • Kłobia
  • Kąpity
  • Lipowo
  • Marązy
  • Małe Pluski
  • Małe Warkały
  • Mały Łupstych
  • Mierki-Kolonia
  • Mierki-Kolonia Mazurska
  • Muchorowo
  • Najdymowo-Cegielnia
  • Orzechówko
  • Osiedle na Stawach
  • Oterki
  • Owczarnia
  • Pajtuński Młyn
  • Pierwój
  • Podlazy
  • Poszman
  • Ptaszki
  • Pumpyleje
  • Różanka-Leśniczówka
  • Rotberg
  • Ruda Waplewska
  • Sadłowo
  • Smolajny Kolonia
  • Spoguny
  • Stare Gaje
  • Stary Dwór
  • Stawiguda
  • Tolkmity
  • Tomarynki
  • Trojan
  • Trzęsawisko
  • Tęguty
  • Walentynowo
  • Waplewo
  • Warglewo
  • Wichrowo
  • Wichrowo
  • Wyszkowo
  • Wądołki
  • Zameczek
  • Zarośle
  • Zaskwierki
  • Zawada
  • Zidlągi
  • Zydlungi
  • Ługi
  • Łęgucki Młyn
  • Świętajańska Karczma
  • Żardeniki
  • Żarek
  • Ćwikielnia

Powiaty

  • Białe Błota
  • Buki
  • Buki
  • Draby
  • Kraszewo
  • Kudypki
  • Macierzanka
  • Mazuchy
  • Sójka
  • Stara Góra
  • Zagajnik
  • Zapurdka
  • Zofijówka
  • Łański Piec
  • Łowne Jezioro

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat olsztyński
mieszkańcy122483
sourceBIP Wrota Warmii i Mazur
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2814
typgranica
vehicle_plate_codeNOL
websitehttp://www.powiat-olsztynski.pl/
wikidataQ83395
wikipediapl:Powiat olsztyński