Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » powiat bartoszycki

Ulice katalog - powiat bartoszycki, województwo warmińsko-mazurskie

Centrum administracyjne

  • Bartoszyce

Ulice w powiat bartoszycki

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • aleja Niepodległości
    podstawowy
  • Aleja Wojska Polskiego
    wtórny
  • Andrzeja Struga
  • Andrzeja Wajdy
    trzeciorzędowy
  • Armii Krajowej
    trzeciorzędowy
  • B

  • Boczna
  • Bohaterów Monte Cassino
  • Bohaterów Warszawy
    wtórny
  • Bolesława Limanowskiego
  • Bolesława Prusa
  • Brzozowa
  • C

  • Ceglana
  • Ciasna
  • Cicha
  • Cynkowa
  • Czesława Miłosza
  • D

  • droga leśna
    sposób
  • Drzewna
  • Dworcowa
  • Działkowa
    pochylnia
  • Długa
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Plater
  • Eugeniusza Romera
  • F

  • Feliksa Nowowiejskiego
  • Feliksa Szrajbera
  • Fryderyka Chopina
  • Fryzjerska
  • G

  • Galińska Droga
    pochylnia
  • Górnośląska
  • Gdańska
    wtórny
  • Generała Józefa Bema
    pochylnia
  • Generała Kazimierza Pułaskiego
  • Generała Stefana Grota-Roweckiego
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Grodzka
  • Grunwaldzka
  • Gustawa Morcinka
  • H

  • Harcerska
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hetmana Wincentego Gosiewskiego
  • Hubalczyków
  • I

  • Ignacego Krasickiego
    trzeciorzędowy
  • Ignacego Paderewskiego
    trzeciorzędowy
  • Inwalidów Wojennych
  • Inwestycyjna
  • J

  • Jana Brzeszczyńskiego
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
    wtórny
  • Jana Wiktora
  • Janusza Korczaka
  • Jarosława Dąbrowskiego
  • Jaśminowa
  • Józefa Ignacego Krasickiego
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jerzego Popiełuszki
  • Jeziorna
  • Joachima Lelewela
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kaliningradzka
    trzeciorzędowy
  • Kalinowa
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Karola Jutrzenki
  • Karola Miarki
  • Karola Szymanowskiego
  • Kazimierza Jagiellończyka
  • Kolejowa
    trzeciorzędowy
  • Korszyńska
    trzeciorzędowy
  • Kowali
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Krótka
  • Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza
  • Krzywa
  • Księcia Józefa Poniatowskiego
    trzeciorzędowy
  • Księdza Mirosława Ripeckiego
  • Kwiatowa
  • Kąpielowa
    pochylnia
  • Kętrzyńska
    wtórny
  • L

  • Leonarda Turkowskiego
  • Leśna
  • Lidzbarska
  • Lipowa
    wtórny
  • Ludwika Mierosławskiego
  • M

  • Majowa
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
    trzeciorzędowy
  • Marii Zientary-Malewskiej
  • Mazurska
  • Melchiora Wańkowicza
  • Michała Kajki
  • Mikołaja Kopernika
    pochylnia
  • Mikołaja Reja
  • Mirosława Chilmanowicza
  • Mostowa
    trzeciorzędowy
  • Młynarska
  • N

  • Nad Gubrem
  • Nad Łyną
  • Nadbrzeżna
  • Nowa
  • Nowe Osiedle
  • O

  • Obrońców Pokoju
  • Obwodowa
  • Ofiar Oświęcimia
  • Oficerska
  • Ogrodowa
  • Ojca Maksymiliana Kolbego
  • Okrężna
  • Olsztyńska
    trzeciorzędowy
  • Owcza
  • P

  • Partyzantów
  • Pawła Strzeleckiego
  • PCK
  • Piaskowa
  • Plac Bohaterów Westerplatte
    pochylnia
  • Plac Chopina
  • Plac Dworcowy
    pochylnia
  • Plac Konstytucji 3 Maja
  • Plac Pionierów
  • Plac Ratuszowy
  • Plac Spółdzielczy
  • Plac Wolności
  • Plac Zwycięstwa
  • Pocztowa
    pochylnia
  • Podgrodzie
  • Podleśna
  • Polna
  • Poprzeczna
  • Przemysłowa
  • R

  • Robotnicza
    pieszy
  • Romualda Traugutta
  • rondo 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej
    wtórny
  • rondo Królewieckie
    podstawowy
  • rondo Solidarności
    trzeciorzędowy
  • rondo Sybiraków
    podstawowy
  • rondo Świętego Brunona
    wtórny
  • Rynkowa
  • Ryszarda Knosały
  • Rzeźników
  • S

  • Sadowa
  • Seweryna Pieniężnego
  • Sosnowa
  • Spółdzielców
  • Spółdzielcza
  • Sportowa
  • Stanisława Moniuszki
  • Stanisława Staszica
  • Stanisława Wolskiego
    chodnik
  • Stanisława Wyspiańskiego
  • Stare Osiedle
    pochylnia
  • Stefana Grodzickiego
  • Stefana Okrzei
  • Stefana Starzyńskiego
  • Stefana Żeromskiego
  • Strefowa
  • Sucha
  • Szarych Szeregów
  • Szewców
  • Szkolna
  • Słoneczna
  • T

  • Tadeusza Kościuszki
    trzeciorzędowy
  • Tamka
  • Tartaczna
  • Teresy Bratek
  • Topolowa
  • W

  • Warmińska
  • Warszawska
    podstawowy
  • Wiejska
  • Wincentego Witosa
  • Wojska Polskiego
    wtórny
  • Wrzosowa
  • Wybrzeża
  • Władysława Broniewskiego
  • Władysława Stanisława Reymonta
  • Włókiennicza
  • X

  • XXX-lecia
  • Z

  • Zakole
  • Zamkowa
  • Zbożowa
  • Zielna
  • Zielona
  • Zofii Nałkowskiej
  • Zwycięstwa
    trzeciorzędowy
  • Ł

  • Łąkowa
    pochylnia

Miejsca

Miasta

  • Bartoszyce
  • Bisztynek
  • Górowo Iławeckie
  • Sępopol

Miasteczka

  • Ardapy
  • Augamy
  • Bajdyty
  • Barciszewo
  • Bezledy
  • Biegonity
  • Bisztynek-Kolonia
  • Borki
  • Borki Sędrowskie
  • Boryty
  • Brzostkowo
  • Bukowiec
  • Bukowo
  • Burkarty
  • Bądle
  • Bądze
  • Bąsze
  • Ceglarki
  • Czerwona Górka
  • Deksyty
  • Dobrzynka
  • Drawa
  • Dwórzno
  • Dzietrzychowo
  • Dzikowo Iławeckie
  • Długa
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa
  • Dębiany
  • Dęby
  • Falczewo
  • Galiny
  • Galiny
  • Garbniki
  • Gałajny
  • Gile
  • Glądy
  • Gromki
  • Grotowo
  • Gruszyny
  • Grzęda
  • Głamsiny
  • Głomno
  • Janikowo
  • Janowiec
  • Judyty
  • Kamińsk
  • Kandyty
  • Kanie Iławeckie
  • Karolewko
  • Kicina
  • Kiersity
  • Kiertyny Małe
  • Kiertyny Wielkie
  • Kinkajmy
  • Kinwągi
  • Kiwajny
  • Kokoszewo
  • Korytki
  • Kosy
  • Krasnołąka
  • Krawczyki
  • Króle
  • Kromarki
  • Krzewina
  • Księżno
  • Kumkiejmy
  • Leginy
  • Lejdy
  • Lipina
  • Lipniki
  • Liski
  • Lusiny
  • Lwowiec
  • Lądek
  • Majmławki
  • Markiny
  • Masuny
  • Maszewy
  • Merguny
  • Minty
  • Molwity
  • Nalikajmy
  • Nerwiki
  • Nowa Wieś Iławecka
  • Nowa Wieś Reszelska
  • Nowe Witki
  • Nuny
  • Orsy
  • Osieka
  • Ostre Bardo
  • Paluzy
  • Paprocina
  • Pareżki
  • Parkoszewo
  • Pasaria
  • Pasławki
  • Paustry
  • Perkujki
  • Piaseczno
  • Piasek

Wsie

  • Biała Podlaska
  • Bociany
  • Bożkowo
  • Brzezina
  • Chełmiec
  • Czarny Las
  • Dobroty
  • Domarady
  • Dzierżno
  • Dębówko
  • Gaj
  • Gierkiny
  • Gniewkowo
  • Gruda
  • Grądzik
  • Gulkajmy
  • Janowo
  • Jarkowo
  • Karolewka
  • Katławki
  • Klekotki
  • Kolonia Galiny
  • Kolonia Sułowo
  • Kolonia Wirwity
  • Kolonia Wozławki
  • Kolonia Łabędnik Duży
  • Kosty
  • Króle-Kolonia
  • Kumkiejmy Przednie
  • Langanki
  • Lipica
  • Masuńskie Włóki
  • Małe Borki
  • Melejdy
  • Miedna
  • Mołdyty
  • Nowa Karczma
  • Oficerki
  • Okopa
  • Osiedle
  • Pieny
  • Pleśno
  • Pod Lasem
  • Poniki
  • Porąbki
  • Reszkowo
  • Romaliny
  • Sokolica-Osada
  • Spalony Majątek
  • Stega Mała
  • Stopki
  • Styligi
  • Szczeciny
  • Szwarunki
  • Szylina Mała
  • Sędziwojewo
  • Sękity
  • Trosiny
  • Troszkowo Kolonia
  • Wanikajmy
  • Wiatrak
  • Wiatrowiec-Cegielnia
  • Wiewiórki-Kolonia
  • Winiec
  • Wysieka
  • Włodkowo
  • Zabłocie
  • Łobzowo
  • Żardyny

Powiaty

  • Borki
  • Błonie
  • Dąbrówka
  • Gaworowo
  • Graniczne
  • Kamieniec
  • Kierno
  • Kościelne
  • Maskajmy
  • Meszniak
  • Mątyty
  • Piasty Małe
  • Sokołów
  • Stary Dwór
  • Sępopolski Dwór
  • Trojaczek
  • Wężykowo
  • Zarzecze
  • Żuławy

Peryferie

  • Działki

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat bartoszycki
mieszkańcy60205
sourceBIP Wrota Warmii i Mazur
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2801
typgranica
vehicle_plate_codeNBA
websitehttp://spbartoszyce.warmia.mazury.pl/
wikidataQ1130338
wikipediapl:Powiat bartoszycki