Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » powiat ostródzki

Ulice katalog - powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie

Centrum administracyjne

  • Ostróda

Ulice w powiat ostródzki

  • 1

  • 1 Dywizji
  • 11 Listopada
    trzeciorzędowy
  • 2

  • 21 Stycznia
    trzeciorzędowy
  • 3

  • 3 Maja
    wtórny
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Kazimierza Czartoryskiego
  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Adolfa Tetzlaffa
  • Agrestowa
  • Akacjowa
    proposed
  • Aleja Dębowa
    chodnik
  • Aleja Lipowa
  • Aleja Parkowa
    pieszy
  • Aleja Wojska Polskiego
    trzeciorzędowy
  • Andrzeja Samulowskiego
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bartosza Głowackiego
  • Batalionów Chłopskich
  • Boczna
  • Bolesława Chrobrego
    trzeciorzędowy
  • Bolesława Prusa
  • Brzegowa
  • Brzoskwiniowa
    pochylnia
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • Bławatna
    pochylnia
  • C

  • Celestyna Mrongowiusza
  • Cicha
  • Cypriana Kamila Norwida
  • D

  • Demokracji
  • Diamentowa
  • DK16
    proposed
  • DK16;S5
    construction
  • Drewniana
  • Droga leśna
  • Drwęcka
    trzeciorzędowy
  • Dworcowa
  • Działdowska
    wtórny
  • Długa
  • Dębowa
    tor
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Feliksa Nowowiejskiego
  • Floriana
  • Franciszkańska
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gajowa
  • Garnizonowa
  • Górna
  • Gdańska
    trzeciorzędowy
  • Generała Bolesława Roji
  • Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
    wtórny
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Józefa Zajączka
  • Generała Karola Świerczewskiego
    wtórny
  • Generała Kazimierza Sosnkowskiego
  • Generała Tadeusza Kutrzeby
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Georga Jackoba Steenke
  • Grabowa
  • Graniczna
    trzeciorzędowy
  • Grunwaldzka
    wtórny
  • Grzybowa
  • Gustawa Gizewiusza
  • H

  • Handlowa
  • Hanki Ordonówny
  • Heleny Modrzejewskiej
  • Henryka Sienkiewicza
    trzeciorzędowy
  • Henrykowska
    trzeciorzędowy
  • Herdera
  • Hotelowa
  • Hugona Kołłątaja
  • Hurtowa
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Ignacego Potockiego
  • Ilińska
  • Insurekcji Kościuszkowskiej
  • Iławska
  • J

  • Jagiellońska
  • Jagienki
  • Jagodowa
  • Jana Bażyńskiego
  • Jana Chomki
    pieszy
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kasprowicza
    wtórny
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Kozietulskiego
  • Jana Liszewskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
    trzeciorzędowy
  • Jana Sembrzyckiego
  • Jana Stapińskiego
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Józefa Poniatowskiego
  • Józefa Sowińskiego
  • Józefa Wybickiego
  • Jesienna
  • Jeziorna
  • Jodłowa
  • Johanna Gottfrieda Herdera
  • Juliusza Słowackiego
    trzeciorzędowy
  • K

  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Karola Chodkiewicza
  • Karola Małłka
  • Kaszubska
  • Katowicka
  • Kazimierza Jagiellończyka
    wtórny
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kolonia
    tor
  • Konstytucji
  • Konwaliowa
  • Kormorana
  • Kosynierska
  • Kościelna
  • Krańcowa
  • Krótka
  • Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza
  • Krzywa
    wtórny
  • Księcia Witolda
  • Kujawska
  • Kwiatów Polnych
  • Kwiatowa
  • L

  • Lalki
  • Lazurowa
  • Letnia
  • Leśna
    tor
  • Lidzbarska
    trzeciorzędowy
  • Lipowa
  • Lubawska
    podstawowy
  • Ludwika Solskiego
  • M

  • Macieja Rataja
  • Makowa
  • Malinowa
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
    wtórny
  • Marii Zientary-Malewskiej
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Mazowiecka
    tor
  • Mazurska
    trzeciorzędowy
  • Michała Kajki
  • Michała Lengowskiego
  • Mieczysławy Ćwiklińskiej
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Miła
  • Modrzewiowa
    pochylnia
  • Morelowa
    pochylnia
  • Morąska
  • Most Niepodległości
    szosa główna
  • Mostowa
    chodnik
  • Młyn Zamkowy
    trzeciorzędowy
  • Młyńska
  • N

  • Na Wzgórzu
  • Nadbrzeżna
  • Nadleśna
  • Nadrzeczna
  • Narcyzowa
  • Narożna
  • nasyp rozebranej linii kolejowej turza-ostroda
    tor
  • Niepodległości
  • O

  • Ogrodowa
  • Ojca Władysława Włodyki
    wtórny
  • Okrężna
  • Olchowa
  • Olsztyńska
    trzeciorzędowy
  • Orzechowa
  • Osiedle Młodych
    pochylnia
  • Osiedle XXX-lecia PRL
  • Osiedleńcza
  • Osiedlowa
  • Osińskiego
  • Ostródzka
  • P

  • Pana Tadeusza
  • Parafialna
    pochylnia
  • Parkowa
    trzeciorzędowy
  • Partyzantów
    trzeciorzędowy
  • Pasłęcka
    trzeciorzędowy
  • Pauzeńska
  • Perska
  • Perłowa
  • Piaskowa
  • Piastowska
  • Pionierska
  • Piękna
  • Plac Gdański
  • Plac Jana Pawła II
  • Plac Kombatantów
  • Plac Tadeusza Kościuszki
    wtórny
  • Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego
  • Plażowa
  • Plebiscytowa

Miejsca

Miasta

  • Miłakowo
  • Miłomłyn
  • Morąg
  • Ostróda

Miasteczka

  • Bagieńsko
  • Bartężek
  • Bałcyny
  • Bednarki
  • Białka
  • Bieniasze
  • Bogaczewo
  • Boguchwały
  • Boguszewo
  • Borzymowo
  • Bożęcin
  • Bramka
  • Brzeźno Mazurskie
  • Brzydowo
  • Budwity
  • Buńki
  • Bynowo
  • Chojnik
  • Dobrocin
  • Dobrocinek
  • Domkowo
  • Drynki
  • Durąg
  • Dylewo
  • Dziadyk
  • Dziśnity
  • Dąbrówno
  • Dąg
  • Dębinka
  • Elgnowo
  • Faltyjanki
  • Fiugajki
  • Florczaki
  • Frygnowo
  • Gardyny
  • Górka
  • Góry Lubiańskie
  • Gierzwałd
  • Gierłoż
  • Gil Mały
  • Gil Wielki
  • Giętlewo
  • Glaznoty
  • Glądy
  • Ględy
  • Grabin
  • Gruda
  • Grunwald
  • Gubity
  • Gudniki
  • Gulbity
  • Gumniska Wielkie
  • Głodówko
  • Idzbark
  • Jagodziny
  • Janowo
  • Jarnołtowo
  • Jurki
  • Jędrychówko
  • Jędrychowo
  • Kadzie
  • Kajkowo
  • Kalbornia
  • Kalnik
  • Kamionka
  • Karnity
  • Kiersztanówko
  • Kiersztanowo
  • Kiełkuty
  • Kitnowo
  • Klonowo
  • Klonowy Dwór
  • Klugajny
  • Kojdy
  • Komorowo
  • Koszajny
  • Kotkowo
  • Kozia Góra
  • Krajewo
  • Kraplewo
  • Królewo
  • Kreki
  • Kretowiny
  • Kruszewnia
  • Książnik
  • Kątno
  • Leszcz
  • Leszczynka
  • Leszczynka Mała
  • Lewałd Wielki
  • Leśnica
  • Lichtajny
  • Ligi
  • Liksajny
  • Linki
  • Lipowo
  • Litwa
  • Liwa
  • Lubajny
  • Lubian
  • Lubianek

Wsie

  • Bagnity
  • Budwity-Torfownia
  • Bukanowo
  • Bynowo-Kolonia
  • Ciemniak
  • Czarny Róg
  • Czerwona Karczma
  • Czulpa
  • Dworek
  • Dylewko
  • Dąbrowo
  • Fiugajki
  • Folągi
  • Gardynki
  • Górka
  • Ględy
  • Grabiczki
  • Grabinek
  • Grabniak
  • Idzbarski Młyn
  • Jabłonka
  • Jankowiec
  • Jarnołtówko
  • Józefów
  • Jurecki Młyn
  • Kadzianka
  • Kalwa
  • Kanty
  • Karnitki
  • Kobyła
  • Kolonia Raciszewo
  • Korsztyn
  • Kępa Kalnicka
  • Lagry
  • Lekławki
  • Lipówka
  • Lipowa Góra
  • Ludwikowo
  • Lusajny Małe
  • Mały Słonecznik
  • Moskal
  • Mysłaki Małe
  • Niebrzydowo Małe
  • Niegławki
  • Owczarnia
  • Pieszkowo
  • Plebania Wólka
  • Pleśno
  • Rybakówka
  • Rycerzewo
  • Rzepki
  • Samborówko
  • Sambród Mały
  • Saminek
  • Spórka
  • Stabuniki
  • Stary Las
  • Staszkowo
  • Szczuplinki
  • Szkółka
  • Szymanowo
  • Sąglewo
  • Wólka Klonowska
  • Wólka Lichtajńska
  • Wola Wysoka
  • Worytki
  • Woryty Morąskie
  • Wróble
  • Zabłocie
  • Zamkowy Młyn
  • Zawady Małe
  • Zdrojek
  • Zdrojki
  • Zielonka
  • Zwierzyniec
  • Łącko
  • Żurejny

Powiaty

  • Abramowce
  • Borsuki
  • Borsuki
  • Dylewo
  • Henryka Góra
  • Jeleniec
  • Jeziory
  • Kaczeniec
  • Klonówko
  • Lasek
  • Leśniczówka Zielona
  • Marciniaki
  • Miękkie
  • Morąg
  • Nowe Bolity
  • Nowe Jabłonki
  • Owcze Wzgórze
  • Potok
  • Rogowo
  • Sambór
  • Sportyny
  • Stara Ruś
  • Strzała
  • Tolimirka
  • Tolmak
  • Wólka Durąska
  • Zakątek
  • Zamczysko Zimne
  • Zimne
  • Żuławki

Peryferie

  • Szafranki
  • Wałdowo

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat ostródzki
mieszkańcy106727
sourceBIP Wrota Warmii i Mazur
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2815
typgranica
vehicle_plate_codeNOS
websitehttps://www.powiat.ostroda.pl/
wikidataQ556479
wikipediapl:Powiat ostródzki