Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » Olsztyn

Ulice katalog - Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie

Centrum administracyjne

  • Olsztyn

Ulice w Olsztyn

  • 1

  • 1 Maja
    trzeciorzędowy
  • 11 Listopada
  • 15 Dywizji
  • 2

  • 22 Stycznia
  • 5

  • 5 Wileńskiej Brygady AK
    wtórny
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Agnieszki Osieckiej
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja Armii Krajowej
    wtórny
  • Aleja Chateauroux
    chodnik
  • Aleja Gelsenkirchen
    chodnik
  • Aleja Generała Władysława Sikorskiego
    wtórny
  • Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
    trzeciorzędowy
  • aleja miasta Offenburg
    chodnik
  • aleja miasta Rovaniemi
    chodnik
  • aleja miasta Weifang
    chodnik
  • Aleja Obrońców Tobruku
    wtórny
  • Aleja Przyjaciół
  • Aleja Róż
  • Aleja Roberta Schumana
    wtórny
  • Aleja Sybiraków
    podstawowy
  • Aleja Warszawska
    trzeciorzędowy
  • Aleja Warszawska 105
    pochylnia
  • Aleja Wojska Polskiego
    podstawowy
  • Aleksandra Puszkina
  • Aleksandra Rymkiewicza
  • Alojzego Śliwy
    trzeciorzędowy
  • Andrzeja Samulowskiego
  • Andrzeja Struga
  • Antoniego Małeckiego
  • Armii Krajowej
    wtórny
  • Artyleryjska
  • Astronomów
  • Augustowska
  • B

  • Bajkowa
  • Balbiny Świtycz-Widackiej
  • Bankowców
  • Bartnicka
    chodnik
  • Bartosza Głowackiego
  • Bartąska
    trzeciorzędowy
  • Basieńki
  • Bałtycka
    trzeciorzędowy
  • Bażantowa
    tor
  • Benedykta Dybowskiego
  • Biała
  • Białostocka
  • Białowieska
  • Bicycles
    ścieżka rowerowa
  • Bielska
  • Bieszczadzka
  • Biskupa Tadeusza Płoskiego
    wtórny
  • Biskupa Tomasza Wilczyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Biskupińska
  • Bociania
  • Bogumiła Linki
  • Bohaterów Monte Cassino
  • Bohuna
    tor
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Jeziołowicza
    pochylnia
  • Bolesława Laszki
  • Bolesława Limanowskiego
    podstawowy
  • Bolesława Prusa
  • Bolka i Lolka
  • Borowa
  • Bracławska
  • Brylantowa
  • Brzozowa
  • Budowlana
    trzeciorzędowy
  • Bursztynowa
  • Bydgoska
  • Bławatna
  • Błękitna
  • C

  • Cementowa
  • Chabrowa
  • Chełmińska
  • Chmielna
  • Chrysto Izworskiego
  • Chłopska
  • Cicha
  • Ciechocińska
  • Cyranki
  • Czajki
  • Czapli
  • Czarna
  • Czereśniowa
  • Czerwonego Kapturka
  • Czeska
  • Czesława Kanafojskiego
  • D

  • Diamentowa
  • Dobra
  • Doktor Aliny Erdmanowej
  • Doktora Stanisława Dorantta
  • Dolna
  • Dożynkowa
  • Dragonów
  • Droga powiatowa 1995N
    trzeciorzędowy
  • Dworcowa
    trzeciorzędowy
  • Dywizjonu 303
  • Działkowa
  • Dziewanny
  • Dąbrowszczaków
  • Dębowa
  • E

  • Edwarda Abramowskiego
  • Edwarda Martuszewskiego
  • Edwarda Mroza
  • Edwarda Turowskiego
  • Elbląska
  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Plater
  • Ernesta Kościńskiego
  • Ernsta Wiecherta
  • Eugeniusza Paukszty
  • F

  • Feliksa Nowowiejskiego
  • Feliksa Szrajbera
    trzeciorzędowy
  • Fiołkowa
  • Floriana Piotrowskiego
  • Franciszka Barcza
  • Franciszka Kręcickiego
  • Franciszka Sarnowskiego
  • Franciszka Stefczyka
  • Fryderyka Chopina
  • Fryderyka Leyka
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gazety Olsztyńskiej
  • Górna
  • Gdańska
  • Gdyńska
  • Generała Franciszka Kleeberga
  • Generała Jarosława Dąbrowskiego
  • Generała Józefa Hallera
  • Generała Kazimierza Sosnkowskiego
  • Generała Leopolda Okulickiego
  • Generała Mariusza Zaruskiego
  • Generała Stanisława Maczka
    pochylnia
  • Generała Stefana Grota-Roweckiego
  • Generała Tadeusza Kutrzeby
  • Generała Władysława Andersa
  • Gietkowska
  • Gołdapska
  • Gołębia
  • Grabowa
  • Grafitowa
  • Graniczna
  • Grażyny
  • Grażyny Langowskiej
  • Gronowa
  • Grunwaldzka
    trzeciorzędowy
  • Gruszowe Sady
  • Gryczana
  • Gwiezdna
  • Głogowa
  • H

  • Heleny
    tor
  • Henryka Panasa
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hetmana Stanisława Żółkiewskiego
    tor
  • Hiacyntowa
  • Hugona Kołłątaja
  • Husarii
  • I

  • I Dywizji Wojska Polskiego
  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Krasickiego
    trzeciorzędowy
  • Ignacego Łukasiewicza
  • Igora Sikiryckiego
  • Immanuela Kanta
  • Irysowa
  • J

  • Jacka Kuronia
  • Jacka Soplicy
  • Jagiellońska
    trzeciorzędowy
  • Jagodowa
  • Jana Baczewskiego
    pieszy
  • Jana Bażyńskiego
  • Jana Boenigka
  • Jana Długosza
  • Jana Heweliusza
  • Jana Janowicza
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Licznerskiego
  • Jana Liszewskiego
  • Jana z Łajs
  • Jana Żiżki
  • Janiny Wengris
  • Janusza Korczaka
  • Jarocka
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jasia i Małgosi
  • Jaskółcza
  • Jasna
  • Józefa Grotha
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Jemioły
  • Jerzego Bukowskiego
    trzeciorzędowy
  • Jerzego Burskiego
  • Jerzego Lanca
  • Jerzyka
  • Jesienna
  • Jeziorna
  • Jeżynowa
  • Joachima Lelewela

Miejsca

Główne miasta

  • Olsztyn

Wsie

  • Brzeziny
  • Dajtki
  • Kortowo
  • Likusy
  • Nagórki
  • Osiedle Mazurskie
  • Osiedle nad Jeziorem Długim
  • Podleśna
  • Pojezierze
  • Wojska Polskiego

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwaOlsztyn
mieszkańcy174675
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html Tabela07.xls
teryt:terc2862
typgranica
vehicle_plate_codeNO
wikidataQ82765
wikipediapl:Olsztyn
Miejsce tagi
nazwaOlsztyn
typu miejsceGłówne miasta
name:beОльштын
name:csOlštýn
name:deAllenstein
name:eoOlŝtino
name:jaオルシュティン
name:ltAlnaštynas
name:lvOlština
name:mkОлштин
name:plOlsztyn
name:ruОльштын
name:ukОльштин
name:szlUolsztyn
teryt:rm96
wikidataQ82765
wikipediapl:Olsztyn
mieszkańcy174675
teryt:simc0964465
teryt:terc2862011
is_in:countryPoland
teryt:stan_na2009-01-01
teryt:updated_byteryt2osm combine.py v. 49
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/powierzchnia-i-ludnosc-w-przekroju-terytorialnym-w-2014-r-, 7, 11.html
is_in:country_codePoland
multi_postcode_placetak

  Sąsiedzi

powiat olsztyński