Strona główna » województwo opolskie » powiat opolski

Ulice katalog - powiat opolski, województwo opolskie

Centrum administracyjne

  • Opole

Ulice w powiat opolski

  • 1

  • 1 Maja
  • 1000-lecia
  • 11 Listopada
  • 2

  • 22 Lipca
    tor
  • 3

  • 385
    construction
  • 4

  • 405
    construction
  • 7

  • 700-lecia
  • 700-lecia Niemodlina
    trzeciorzędowy
  • 8

  • 8 Marca
  • A

  • A. Zawadzkiego
  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Aleja
    wtórny
  • Aleja Friedricha Karla Schinkla
    pochylnia
  • Aleja Księdza Kraika
    pochylnia
  • Aleja Róż
  • Aleja Wolności
    wtórny
  • Aleksandra Zawadzkiego
    wtórny
  • Alojzego Szymańca
  • Anny
  • Astrów
  • Augustyna Kośnego
    trzeciorzędowy
  • B

  • Babilas
  • Bazaltowa
    trzeciorzędowy
  • Biedaszka
    trzeciorzędowy
  • Biestrzyńska
  • Biwakowa
  • Bocianowa
  • Boczna
  • Boczna Kolejowa
  • Bocznobrzeska
  • Boguszycka
  • Bohaterów Powstań Śląskich
    podstawowy
  • Boiskowa
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Kośnego
  • Bolesława Prusa
  • Borówkowa
    pochylnia
  • Borowa
  • Bratków
  • Brynicka
    wtórny
  • Brzeg Północny
  • Brzegowa
  • Brzeska
    trzeciorzędowy
  • Brzeziańska
    trzeciorzędowy
  • Brzeziny
    trzeciorzędowy
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
    tor
  • Bukowa
    pochylnia
  • Błonie
  • C

  • Cedrowa
  • Cegielna
  • Cegielniana
  • Ceglana
  • Celna
  • Ceramiczna
  • Chabrów
  • Chabrowa
  • Chmielowa
  • Chodury
  • Chróścińska
  • Chrząstowicka
    trzeciorzędowy
  • Cicha
    tor
  • Ciepielowicka
    trzeciorzędowy
  • Ciepłownicza
  • Cisowa
  • Cmentarna
    tor
  • Czarnowąska
  • Częstochowska
    trzeciorzędowy
  • Częstochowska II
  • D

  • Dalii
  • Dambonia
  • Damrota
  • Daniecka
    trzeciorzędowy
  • Danysza
  • Dobrodzieńska
  • Dobrzańska
  • Dobrzeńska
    trzeciorzędowy
  • Dojazd do posesji
  • Dolna
  • Dratwy
  • Droga Średnicowa Mostek WIK - Niwki
    tor
  • Drzymały
  • Dunikowskiego
  • Dworcowa
    pochylnia
  • Dworska
  • Dylakowska
    wtórny
  • Działkowa
  • Dzierżonia
  • Długa
  • Dąbrowa
    wtórny
  • Dąbrowicka
    tor
  • Dąbrowska
    trzeciorzędowy
  • Dąbrowskiego
  • Dębińska
  • Dębowa
    tor
  • Dębska
  • Dębskiej Kuźni
  • E

  • Edmunda Osmańczyka
  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Fabryczna
  • Feniks
    trzeciorzędowy
  • Ficha
  • Fiołków
  • Fiołkowa
  • Floriana
  • Franciszka Mehla
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gazowa
  • Górka
  • Górki
  • Górna
  • Gburska
  • Generała Aleksandra Zawadzkiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Karola Świerczewskiego
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Glenska
  • Gościejowicka
    trzeciorzędowy
  • Goździków
  • Grabicka
    tor
  • Grabowa
  • Grabowska
  • Graniczna
  • Grażyny Bacewicz
  • Grobla
  • Grobli
  • Grudzicka
  • Grunwaldzka
    trzeciorzędowy
  • Gruszkowa
  • Grzybowa
  • Gustawa Morcinka
  • Gwarków
  • Główna
    tor
  • H

  • Harcerska
  • Henryka Dąbrowskiego
  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Wieniawskiego
  • Herberta
  • Hucka
  • Hugona Kołłątaja
  • Hutnicza
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
    wtórny
  • Ignacego Krasickiego
  • Inwalidzka
  • Irysów
  • Irysowa
  • J

  • Jacka
  • Jagodowa
    tor
  • Jakuba
  • Jakuba Kani
  • Jana Dzierżonia
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
  • Jana Wawrzynka
  • Janusza Korczaka
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jarzębinowa
  • Jałowcowa
  • Jańskiego
  • Jaśkowska
  • Jaśminowa
  • Józefa Cebuli
  • Józefa Cygana
  • Józefa Elsnera
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Lompy
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jedlicka
    trzeciorzędowy
  • Jeleniowa
  • Jesienna
  • Jesionowa
  • Jeziorna
  • Jeziorowa
  • Jełowska
  • Jeździecka
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • Jędrzejczyka
  • K

  • Kadłubska
    wtórny
  • Kamieniec
  • Kamienna
    trzeciorzędowy
  • Kani
  • Karczowska
  • Karola Miarki
  • Karola Szymanowskiego
  • Karłowiczki
  • Kasztanowa
    tor
  • Katowicka
  • Klapacz
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Knosały
  • Kolanowska
    tor
  • Kolejowa
    trzeciorzędowy
  • Kolonia
  • Kolonia Duża
    trzeciorzędowy

Miejsca

Miasta

  • Niemodlin
  • Ozimek
  • Prószków
  • Tułowice

Miasteczka

  • Antoniów
  • Biadacz
  • Bierdzany
  • Biestrzynnik
  • Boguszyce
  • Brynica
  • Brzęczkowice
  • Bukowo
  • Chobie
  • Chróścice
  • Chróścina
  • Chrzowice
  • Chrząstowice
  • Chrząszczyce
  • Ciepielowice
  • Daniec
  • Dobrzeń Mały
  • Dobrzeń Wielki
  • Domecko
  • Dylaki
  • Dziekaństwo
  • Dąbrówka Łubniańska
  • Dąbrowa
  • Dąbrowice
  • Dębie
  • Dębiniec
  • Dębska Kuźnia
  • Falmirowice
  • Folwark
  • Góra
  • Górki
  • Goszczowice
  • Gościejowice
  • Grabczok
  • Grabice
  • Grabie
  • Grabin
  • Gracze
  • Grodziec
  • Grodziec
  • Grodziec Drugi
  • Jaczowice
  • Jakubowice
  • Jaśkowice
  • Jedlice
  • Jełowa
  • Kadłub Turawski
  • Kaniów
  • Karczów
  • Karłowice
  • Kały
  • Kobylno
  • Kolanowice
  • Komprachcice
  • Kosorowice
  • Kotórz Mały
  • Kotórz Wielki
  • Krasiejów
  • Krasna Góra
  • Krzyżowa Dolina
  • Kup
  • Kurznie
  • Kuźnica Katowska
  • Kąty Opolskie
  • Kępa
  • Ligota Prószkowska
  • Ligota Turawska
  • Ligota Tułowicka
  • Lipno
  • Lipowa
  • Lubienia
  • Luboszyce
  • Lędziny
  • Magnuszowice
  • Magnuszowiczki
  • Masów
  • Mechnice
  • Michałówek
  • Miedziana
  • Mnichus
  • Molestowice
  • Murów
  • Młodnik
  • Nakło
  • Narok
  • Niewodniki
  • Niwki
  • Nowa Jamka
  • Nowa Kuźnia
  • Nowa Schodnia
  • Nowe Budkowice
  • Nowe Siołkowice
  • Ochodze
  • Okoły
  • Osiny
  • Osowiec
  • Piotrowa
  • Polska Nowa Wieś
  • Popielów
  • Popielowska Kolonia
  • Przysiecz

Wsie

  • Ameryka
  • Babi Las
  • Białoń
  • Biedaszka
  • Borek
  • Bożejów
  • Brzezina
  • Buczki
  • Chocimierz
  • Czarna Woda
  • Daniec Mokry
  • Dobrosław
  • Droździce
  • Dylaki-Osiedle
  • Dębina
  • Górka
  • Gostolub
  • Gościejowice Małe
  • Gróbek
  • Grzęda
  • Jemielin
  • Jeżów-Ług
  • Jeżyna
  • Jeżyna
  • Kabachy
  • Karłowiczki
  • Kobylice
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia Duża
  • Kolonia Jaśkowice
  • Kolonia Leśna
  • Kolonia Przysiecka
  • Kolonia Robotnicza
  • Kolonia Wielka
  • Kopalina
  • Kopalnia
  • Kopiec
  • Kosowce
  • Krampa
  • Krzyżula
  • Kuziory
  • Kącka Śluza
  • Kąty
  • Kęszyce
  • Langosz
  • Lesiec
  • Lewandówka
  • Leśniki
  • Lipie Laski
  • Marszałki
  • Marszów
  • Martynie
  • Mała Góra
  • Mańczok
  • Michalanka
  • Morcinek
  • Myślina
  • Myślina Królewska
  • Młodnik-Kopiec
  • Młyn
  • Młynek
  • Narocka Kolonia
  • Nieznowice
  • Niwa
  • Niwa Schodzieńska
  • Nowe Gościejowice
  • Obora
  • Odrzyca
  • Odrzysko
  • Odłogi
  • Osiedle
  • Osiedle
  • Osiny
  • Osowiec-Osiedle
  • Ostrów
  • Ostrówek
  • Otok
  • Paliwoda
  • Pastwiska
  • Pielgrzymowice
  • Pociecha
  • Pod Borem
  • Podgórze
  • Podkraje
  • Podlesie
  • Podlesie
  • Polniaki
  • Poręby
  • Potasznia
  • Psiska
  • Pucnik
  • Pulów
  • Rosocha
  • Rudnica Mała
  • Rybaczówka
  • Smolnik
  • Sokolniki
  • Sośniny
  • Stary Folwark
  • Surowina

Powiaty

  • Ablesung
  • Brzezinka
  • Czarnowoda
  • Dębowiec
  • Goszczyce
  • Hubertus
  • Kopalina
  • Las Skrobek
  • Nakło
  • Niwa
  • Olszak
  • Rożana
  • Rutki
  • Sosny
  • Szczedrzyk
  • Tatarskie Wzgórza
  • Wildberg

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat opolski
mieszkańcy133217
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1609
typgranica
vehicle_plate_codeOPO
websitehttp://www.powiatopolski.pl/
wikidataQ462066
wikipediapl:Powiat opolski (województwo opolskie)