Strona główna » województwo opolskie » powiat strzelecki

Ulice katalog - powiat strzelecki, województwo opolskie

Centrum administracyjne

  • Strzelce Opolskie

Ulice w powiat strzelecki

  • 1

  • 1 Maja
    trzeciorzędowy
  • 15 Grudnia
  • 18 Marca
  • 2

  • 20 Stycznia
  • 22 Lipca
  • 3

  • 3 Maja
    podstawowy
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Agatowa
  • Akacjowa
  • Aleja Jana Pawła II
  • Aleksandra Fredry
  • Amerykańska
  • Andrzeja
  • Andrzeja Struga
  • Antoniego Madalińskiego
  • Antoniego Pawlety
  • Arki Bożka
  • B

  • Barwinek
  • Biadaczowa
  • Biskupa Franciszka Cedzicha
  • Biskupa Schaffrana
  • Blokowa
  • Boczna
  • Bocznicowa
  • Bokowe
    trzeciorzędowy
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Prusa
  • Bombelka
  • Borek
    trzeciorzędowy
  • Braci Prankel
  • Bronisława Kani
  • Brzegowa
  • Brzezińska
  • Brzozowa
  • Budowlanych
  • Bursztynowa
    trzeciorzędowy
  • Bzów
  • Błotnicka
    trzeciorzędowy
  • C

  • Celna
  • Cementowa
    trzeciorzędowy
  • Centawska
    trzeciorzędowy
  • Chabrów
  • Cicha
  • Cmentarna
  • Czarna
    pochylnia
  • Czereśniowa
    trzeciorzędowy
  • Czterdziestolecia
    trzeciorzędowy
  • D

  • Dobisa
  • Dobrego Pasterza
  • Dolińska
    trzeciorzędowy
  • Dolna Lipa
  • Droga Żędowska
    tor
  • Dunikowskiego
  • Dworcowa
    trzeciorzędowy
  • Dworska
  • Dziewkowicka
  • Dziwna
  • Długa
  • Dębowa
  • E

  • Eichendorffa
  • Elizy Orzeszkowej
  • Europejska
  • F

  • Fabryczna
  • Ferdynand
    tor
  • Floriana
  • Franciszka Myśliwca
  • Franciszka Waloszka
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Francuska
    pochylnia
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gajdowe
    tor
  • Gajowa
  • Górna
  • Góry Świętej Anny
    trzeciorzędowy
  • Güntera Hauptstocka
    trzeciorzędowy
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Karola Świerczewskiego
  • Generała Kazimierza Pułaskiego
  • Gliwicka
  • Gogolińska
    trzeciorzędowy
  • Goreckiego
  • Granica
  • Graniczna
  • Grunwaldzka
  • Guznera
    trzeciorzędowy
  • Główna
    trzeciorzędowy
  • Głowackiego
    trzeciorzędowy
  • H

  • Handlowa
  • Haraszowskie
  • Harcerska
  • Heleny Modrzejewskiej
  • Henryka Pobożnego
  • Henryka Sienkiewicza
    trzeciorzędowy
  • Hodowlana
    pochylnia
  • Horsta Bienka
  • Hrabiego Colonny
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Irlandzka
  • J

  • Jakuba Kani
  • Jana Brzechwy
    trzeciorzędowy
  • Jana III Sobieskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
  • Jana Rychla
  • Jankowskiego
  • Jarosława Dąbrowskiego
  • Jaryszowska
  • Jarzębowa
  • Józefa Bema
  • Józefa Elsnera
  • Józefa Grzegorza Chłopickiego
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Lompy
  • Józefa von Eichendorffa
  • Józefa Wilkowskiego
  • Jemielnicka
    trzeciorzędowy
  • Jordanowska
  • Jordańska
  • Josepha Eichendorffa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Ligonia
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kadetów Lwowskich
    trzeciorzędowy
  • Kalwaryjska
  • Kamienna
  • Kanałowa
  • Kani
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Karola Kurpińskiego
  • Karola Miarki
  • Karola Szymanowskiego
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Konrada Habryki
  • Konstantego Damrota
  • Kozielska
    trzeciorzędowy
  • Kołodziejczyka
  • Kościelna
  • Krakowska
    podstawowy
  • Krasińskiego
  • Krasowska
    trzeciorzędowy
  • Krótka
  • Krzywa
  • Krzyżowa
  • Krzyżowa Dolina
  • Księcia Alberta
  • Księdza Aloisa Grohsa
  • Księdza Czerwionki
    trzeciorzędowy
  • Księdza Hugona Kołłątaja
  • Księdza Jana Dzierżonia
  • Księdza Jana Gajdy
    trzeciorzędowy
  • Księdza Józefa Kampki
  • Księdza Józefa Wajdy
  • Księdza Karola Koziołka
  • Księdza Karola Lange
  • Księdza Norberta Bończyka
  • Księżowiejska
  • Kupiecka
  • Kwiatowa
  • L

  • Lawendowa
  • Leśna
    tor
  • Leśna boczna
  • Leśnicka
    trzeciorzędowy
  • Ligonia
    tor
  • Lipowa
    trzeciorzędowy
  • Lubliniecka
  • Ludowa
  • Ludwika Waryńskiego
  • M

  • Majowa
  • Makowa
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Marka Prawego
    trzeciorzędowy
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Mała
  • Małopolna
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
  • Miodowa
  • Moritza Strachwitza
  • Mostowa
  • Myśliniecka
  • Młyńska
  • N

  • Na Hubertus / Do Dabrowki
    tor
  • Nad Potokiem
  • Nad Wodą
  • Nefrytowa
  • Niemiecka
  • Niwy
  • Nowa
  • Nowa Kolonia
  • Nowe Osiedle

Miejsca

Miasta

  • Kolonowskie
  • Leśnica
  • Strzelce Opolskie
  • Ujazd
  • Zawadzkie

Miasteczka

  • Balcarzowice
  • Barut
  • Borycz
  • Brzezina
  • Błotnica Strzelecka
  • Centawa
  • Czarnocin
  • Dolna
  • Dziewkowice
  • Góra Świętej Anny
  • Grabów
  • Grodzisko
  • Gąsiorowice
  • Izbicko
  • Jaryszów
  • Jemielnica
  • Jędrynie
  • Kadłub
  • Kadłubiec
  • Kalinów
  • Kalinowice
  • Kielcza
  • Klucz
  • Krasowa
  • Krośnica
  • Lichynia
  • Ligota Czamborowa
  • Ligota Dolna
  • Ligota Górna
  • Niezdrowice
  • Niwki
  • Nogowczyce
  • Olszowa
  • Osiek
  • Otmice
  • Piotrówka
  • Poręba
  • Poznowice
  • Płużnica Wielka
  • Raszowa
  • Rozmierka
  • Rozmierz
  • Rożniątów
  • Siedlec
  • Sieroniowice
  • Spórok
  • Sprzęcice
  • Staniszcze Małe
  • Staniszcze Wielkie
  • Stary Ujazd
  • Sucha
  • Suchodaniec
  • Szczepanek
  • Szymiszów
  • Szymiszów-Osiedle
  • Warmątowice
  • Wierchlesie
  • Wysoka
  • Zalesie Śląskie
  • Zimna Wódka
  • Łaziska
  • Łąki Kozielskie
  • Żędowice

Wsie

  • Ameryka
  • Banatki Duże
  • Banatki Małe
  • Baniak
  • Barwinek
  • Barć
  • Bokowe
  • Bombelka
  • Borek
  • Breguła
  • Buczki
  • Bukowiec
  • Doryszów
  • Dołki
  • Dębina
  • Ferdynand
  • Gaj
  • Gajdowe
  • Górka
  • Górki
  • Grabówek
  • Granica
  • Granica
  • Groszów
  • Grzeboszowice
  • Haleńsko
  • Jaźwina
  • Kadłubski Piec
  • Kasztal
  • Kocia Górka
  • Kolonia Jaryszów
  • Kopanina
  • Korea
  • Kowalowskie
  • Kurzawka
  • Kuźnia
  • Kąty
  • Lipieniec
  • Lwowska
  • Mała Piotrówka
  • Morycek
  • Mostki
  • Młyn-Til
  • Młynek
  • Nowa Wieś Strzelecka
  • Nowe Osiedle
  • Opaleniec
  • Otmice
  • Podborzany
  • Popice
  • Rokicie
  • Rossa
  • Samosz
  • Stara Cegielnia
  • Stara Poczta
  • Stare Osiedle
  • Szymonia
  • Sława
  • Tęczynów
  • Utrata
  • Wapienniki
  • Wesołów
  • Wydzierów
  • Wygoda
  • Włodzisławice
  • Zawodzie
  • Zielone Miasteczko
  • Ściegna
  • Śmiatek
  • Żarek

Powiaty

  • Barć
  • kąpielisko w Leśnicy
  • Mosty
  • Strzelnica
  • Zarzecze
  • Świerkle

Peryferie

  • Fosowskie

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat strzelecki
mieszkańcy76079
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1611
typgranica
vehicle_plate_codeOST
websitehttp://www.powiatstrzelecki.pl/
wikidataQ462179
wikipediapl:Powiat strzelecki