Strona główna » województwo pomorskie » Wolny czas

miejsc spędzania wolnego czasu w województwo pomorskie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Centrum Sztuki

  • 100cznia
    Niterów
  • ACK UG "Alternator"
    Wita Stwosza, 58 80-308 Gdańsk
  • Amfiteatr Dolina Charlotty
  • Centrum Artystyczne Amigos
    Drogowców, 7 83-250 Skarszewy
  • Centrum Kultury
    Darłowska, 3 76-270 Ustka
  • Centrum Kultury i Biblioteki
    Dworcowa, 18 89-632 Brusy
  • Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia"
    Jaskółcza, 1 80-767 Gdańsk
  • Deco Hobby
    Antoniego Abrahama, 11
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00
  • Dom Kaszubski
    Pomorska, 18
    Telefon: +48586200695
  • Dom Kultury
  • Dom Kultury Młyniec
    Pilotów, 3
  • Dom Sztuki
    Wilhelma Stryjewskiego, 25
    Telefon: +48 58 307 31 44
    E-mail: domsztuki@gak.gda.pl
  • Gminne Centrum Kultury
    Młyńska, 11
  • Gminny Dom Kultury
    Agrestowa
    Telefon: +48 58 620 06 95
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Dworcowa, 24 Lubichowo
    Telefon: 58 5885202
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Kościelna, 18 Tuchomie
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Gryfa Pomorskiego, 20a 83-333 Chmielno
  • Instytut Sztuki Wyspa
    Księdza Jerzego Popiełuszki
  • Kaszubski Dom Rękodzieła Ludowego w Swornegaciach
    Mestwina, 8
  • Klub Marynarki Wojennej "Riwiera"
    Zawiszy Czarnego
  • Klub osiedlowy
    Czołgistów, 6A
  • Konsulat Kultury
    Jana z Kolna
  • Kwidzyńskie centrum kultury
    11 Listopada, 13
  • Miejski Dom Kultury
    27 Stycznia, 2 83-220 Skórcz
  • Mleczny Piotr
    Księdza Jerzego Popiełuszki 80-864 Gdańsk
  • Młodzieżowy Dom Kultury
    Szarych Szeregów, 8
  • Młodzieżowy Dom Kultury
    Grabowo, 2
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
    Ludomira Różyckiego, 2 84-300 Lębork
  • Oliwski Ratusz Kultury
    Opata Jacka Rybińskiego
  • Ośrodek kultury
    Danuty Siedzikówny „Inki”, 2
  • Studio Artystyczne MUZA
    Cechowa, 17
    Telefon: +48533668343
  • Słupski Ośrodek Kultury
    Stefana Banacha
    Telefon: +48598456441
    E-mail: sekretariat@sok.slupsk.pl
  • Wejherowskie Centrum Kultury (Filharmonia Kaszubska)
    Jana III Sobieskiego, 255 Wejherowo
    Telefon: +48586722775
  • Świetlica wiejska
  • Świetlica wiejska 82-550
  • Świetlica wiejska
  • Świetlica wiejska 82-230
  • Świetlica wiejska 82-410
  • Świetlica Wiejska Kopernica
  • -
    Spacerowa, 8A 83-031 Łęgowo
    Ośrodka Kultury Gminy Pruszcz Gdański z siedzibą w Łęgowie, zmienił adres z dn. 25 grudnia 2008 r. Na Cieplewo, ul. Długa 20a.
  • -

Grill

  • Alkotraz
    Świętego Ducha, 16/24
  • Teren Rekreacyjny
    Uliczka działkowa
  • -
  • -
    Jeziorna
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jabłoniowa
  • -
  • -
    Dinusiowa kolejka
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Królewskie Wzgórze
  • -
    Królewskie Wzgórze
  • -
  • -
  • -
    Królewskie Wzgórze
  • -
    Spacerowa ścieżka ekologiczna
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Rozewska
  • -
    Rozewska
  • -

kasyno

  • -
    Długi Targ, 14/16

Kino

  • Chojnickie Centrum Kultury
    Swarożyca, 1 89-600
    Telefon: 52 397 22 15
    E-mail: sekretariat@ckchojnice.pl
  • Cinema 3D
  • Cinema City
    Pomorska, 7 83-200 Starogard Gdański
  • Delfin
    Marynarki Polskiej, 82
  • DKF UG "Miłość Blondynki"
    Wita Stwosza, 55 80-308 Gdańsk
  • Gdyńskie Centrum Filmowe
    Plac Grunwaldzki, 2 81-372 Gdynia
  • Helios
    Kołobrzeska, 41C 80-391 Gdańsk
    Telefon: +48 58 767 99 82
  • Helios
    Jana Kilińskiego, 4
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-22:30
  • Helios
    Nowe Podwale Grodzkie
  • Helios
    Pomorska, 1 83-110 Tczew
  • Kino
  • Kino "Muzeum"
    Plac im. Władysława Bartoszewskiego
  • Kino "Powiśle"
    Mikołaja Reja, 13
  • Kino 7D max
    Kolonijna
  • Kino 7D Max
    Tkacka, 17 Gdańsk
  • Kino Helios
  • Kino plenerowo-samochodowe
    Dokowa, 1 80-863 Gdańsk
  • Kino Rejs
    3 Maja, 22
  • Kino Remus
    3 Maja, 9 83-400 Kościerzyna
  • Kino Sokół
    Aleja Jana Pawła II, 2 83-200 Starogard Gdański
  • LCK Fregata
    Gdańska, 12 84-300 Lębork
  • Multikino
    Aleja Zwycięstwa, 14 80-219 Gdańsk
  • Multikino
    Centrum Haffnera - parking podziemny
  • Multikino
    Jana III Sobieskiego, 14a 84-230 Rumia
  • Multikino 76-200
    Telefon: 59 714 06 10
  • Rybak
    Morska, 1
  • ŻAK
    Aleja Grunwaldzka, 195/197 80-266 Gdańsk
  • Żeglarz
    Portowa, 10 84-140 Jastarnia
  • -

hazard

  • Future
    Morska, 105
  • Jackpot
    Pułkownika Stanisława Dąbka, 48 Gdynia
  • Joker
    Wolności, 1A
  • Joker
    Plac Kaszubski, 1
  • Vegas
    Michała Benisławskiego
    Godziny otwarcia: Mo-Su 12:00-01:00
  • Vegas
    Morska, 263
  • -
    Kielnieńska, 50

Siłownia

Klub nocny

  • Adamek
    Adama Mickiewicza
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 20:00-02:00; Sa 20:00-04:00
  • Akademicki Klub Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa”
    Siedlicka, 4 80-222 Gdańsk
    Telefon: +48 58 347 17 70
    E-mail: tomasz.toloczko@pg.edu.pl
  • Alternatywa
    Grunwaldzka, 17
  • Amazonka
    Bolesława Krzywoustego, 13 80-360 Gdańsk
  • Autsajder
    Do Studzienki Gdańsk
  • B90
    Doki, 1 80-864 Gdańsk
  • Banana Beach Club
    Jelitkowska, 2
  • City Club & Bowling
    Tadeusza Kościuszki, 14 82-200 Malbork
    Telefon: +48 55 270 20 40
    E-mail: cityclub.malbork@gmail.com
    Godziny otwarcia: We-Tu 18:00-22:00, Fr 18:00-02:00, Sa 18:00-04:00
  • Club 27
    Jana Kochanowskiego, 27 83-000 Pruszcz Gdański
  • Club Centrala
    Anny Łajming, 3
    Godziny otwarcia: Th-Fr 21:00-04:00
  • Club Pralnia88
    Lęborska, 4a 83-340 Sierakowice
  • Dom
    Władysława IV, 15
    Telefon: +48504539175
  • Euphoria
    Wojska Polskiego, 2
  • Galaktyka
    Antoniego Hryniewickiego, 10/50 81-340 Gdynia
    Telefon: +48510036519
    Godziny otwarcia: Su-Th off; Fr-Sa 21:00-04:00
  • Gentlemen's Club
    Murarska, 11 76-200 Słupsk
  • Hades
    Podleśna, 32 80-255 Gdańsk
  • HAH
    Aleja Franciszka Mamuszki, 21 81-718 Sopot
  • Harem Club
    3 Maja, 28 81-364 Gdynia
    Telefon: +48602213323
    E-mail: info@haremclub.pl
    Godziny otwarcia: Su-Th off; Fr-Sa 21:00-05:00
  • ID club
    Bohaterów Monte Cassino, 53 81-767 Sopot
    Telefon: +48 794 664 664
    Godziny otwarcia: Th-Sa 22:00-04:00
  • Just!
    Wojska Polskiego
  • Klub Atelier
    Aleja Franciszka Mamuszki, 2
  • Klub Cafe-Del-Mar
    Legionów Polskich, 27 84-300 Lębork
  • Klub Dołek
    Plac Słowiański, 5 82-200 Malbork
    Godziny otwarcia: Fr 21:00-03:00, Sa 21:00-04:00, Su 17:00-21:00
  • Klub Muzyczny Scena
    Aleja Franciszka Mamuszki, 2
    Telefon: +48 601 208 435
    E-mail: biuro@scenaklub.pl
  • Klub Wolność
    Wały Piastowskie, 24 80-855 Gdańsk
  • Klubogaleria Bunkier
    Olejarna, 3 80-843 Gdańsk
    Telefon: +48 58 354 83 17
    E-mail: biuro@bunkierclub.pl
    Godziny otwarcia: Su-Th 16:00-02:00; Fr-Sa 16:00-05:00
  • Las Vegas
    Tadeusza Kościuszki, 19
  • Makahiki
    Bohaterów Monte Cassino, 60
  • Medyk
    Dębowa, 7
  • Miami Nice
    Jedności Narodowej, 4
  • Next Club Wiele
    Główna
  • Parlament
    Świętego Ducha, 13/15/17
    Telefon: +48583201365
  • Protokultura
    Niterów, 29b
  • Remont
    Mikołaja Kopernika, 3
  • Rettungsbudy cocktails & jazz & pizza & snacks
    Wejście nr 46 (dla niepełnosprawnych)
  • Sassy
    Chmielna, 10
    Godziny otwarcia: Fr-Sa 22:00-05:00
  • Sassy Prive
    Chmielna, 10
  • Schron
    11 Listopada, 29 82-500 Kwidzyn
  • Sfinks
    Aleja Franciszka Mamuszki, 1
  • Show Gentleman's Club
    Bohaterów Monte Cassino, 17
    Telefon: +48 506556622
    Godziny otwarcia: Mo 00:00-05:00; We 21:00-24:00; Th-Su 00:00-05:00, 21:00-24:00
  • Soho Klubogaleria
    Bohaterów Monte Cassino, 55-57
  • SPATiF
    Bohaterów Monte Cassino, 54
    Telefon: +48 58 550 26 83
    E-mail: info@spatif.sopot.pl
  • Tawerna Viva
    Marynarki Polskiej, 7
  • Tkacka Club
    Tkacka, 12
    Godziny otwarcia: We-Sa 21:00-05:00
  • Universal Club
    Antoniego Abrahama
  • Wtedy
    Tadeusza Kościuszki, 16 81-704 Sopot
    Godziny otwarcia: Fr-Sa 21:00-05:00
  • Zajezdnia
    Filmowa, 1 76-200 Słupsk
  • -
    Towarowa, 2B
  • -
    Bulwar Nadmorski

10pin

  • Jeleń Bowling
    Jeleń, 66E
  • Kręgielnia Aquapark Sopot
    Zamkowa Góra
    Godziny otwarcia: Mo off; Tu-Th 16:00-22:00; Fr-Sa 14:00-24:00; Su 14:00-22:00
  • Soprano
    Aleja Rzeczypospolitej, 3 80-369 Gdańsk

łucznictwo

  • Łucznicze tory strzeleckie

Lekkoatletyka

  • Fit Factory
    Fryderyka Chopina, 19
  • Sopocki Klub Lekkoatletyczny
    Józefa Wybickiego, 48
  • Stary stadion
  • tartan PZS 3
    tartan
  • Tiger Gym
    Władysława Cieszyńskiego, 1B 80-809 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:30-23:00; Sa-Su 08:00-21:00
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wincentego Witosa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Morska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Leona Wyczółkowskiego
  • -
  • -
  • -
    Platynowa
  • -
    Dębowa
  • -
  • -
    Dębowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Kościelna
  • -
    Stanisława Moniuszki
  • -
    Człuchowska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Niedźwiednik
  • -
    Droga Jana Radthkego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

baseball

  • Stadion Miejski
  • -
  • - - prywatny dostęp

Koszykówka

  • Kosz
    Pocztowa
  • orlik
  • Orlik (Basketball)
    Pienińska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wiatraczna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Aleja Andrzeja Grubby
  • -
    Marynarzy
  • -
  • -
    Leona Staniszewskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Szubińska
  • -
    Owsiana
  • -
  • -
    gen. Marii Wittekówny, 14
  • -
    Platynowa
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
    Janusza Kusocińskiego
  • -
    Marsa
  • -
    majora Henryka Sucharskiego
  • -
    Eugeniusza Kwiatkowskiego
  • -
    Wielkokacka
  • -
  • - - prywatny dostęp
  • -
  • -
    Pułkownika Stanisława Dąbka
  • -
  • -
    Halicka
  • -
    Chwarznieńska
  • -
    Władysława Syrokomli
  • -
    Tatrzańska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
  • -
    Aleja Zwycięstwa
  • -
  • -
    Promenada Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego
  • -
    Promenada Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego
  • -
    Aleja Andrzeja Grubby
  • -
  • -
    Stefana Czarnieckiego
  • -
    Parkowa
  • -
  • -
  • -
    Stogi
  • -
    Szkolna
  • -
    Hieronima Derdowskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Marcina Dragana
  • -
    Macieja Kamieńskiego
  • -
  • -
  • -
    Ludwika Zamenhofa, 4A
  • -
    Kaczeńcowa
  • -
    Wieluńska
  • -
    Wolności
  • -
    Dębowa
  • -
  • -
    Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
  • -
  • -
  • -
    Orłowska, 13
  • -
    Niska
  • -
    Sosnowa
  • -
  • -
    Aleksandra Zelwerowicza
  • -
  • -
  • -
    Taneczna
  • -
  • -
    Generała Józefa Hallera
  • -
    Niedźwiednik
  • -
    Rdestowa, 33C
  • -
  • -
  • -
    Jana Matejki
  • -
    Jana Matejki, 1C
  • -
    błogosławionego księdza komandora podporucznika Władysława Miegonia
  • -
    Krótka
  • -
    Świętopełka
  • -
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Sportowa
  • -
    Generała Józefa Hallera
  • -
    Generała Józefa Hallera
  • -
    Generała Józefa Hallera
  • -
    Anastazego Wika-Czarnowskiego

Siatkówka plażowa

  • Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego
    Morskiego Dywizjonu Lotniczego, 18 84-100 Puck
  • -
    Promenada
  • -
  • -
    Jeziorna
  • -
  • website
    Żeglarzy
    Telefon: +48586732505
    Godziny otwarcia: May-Sep Mo-Su 10:00-20:00
  • -
    Szkolna
  • -
    Towarowa
  • -
  • - - prywatny dostęp
  • -
  • -
  • -
    Legionów, 3
  • -
    Kościelna
  • -
  • -
    Chwarznieńska
  • -
    Żeglarska
  • -
    3 pełnowymiarowe boiska
  • -
    Szkolna
  • -
    Nad Stawem
  • -
  • -
    Wejście Sopot 44
  • -
    Szkoły Morskiej
  • -
  • -
    Wejście 3
  • -
    Jantarowa
  • -
    Wejście nr 52
  • -
    Wejście nr 52
  • -
    Wejście nr 52
  • -
    Brzeźnieńska
  • -
    Morska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Na Skarpie
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Obozowa
  • -
    Miodowa
  • -
    Sportowa
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sportowa

Boccia

  • -
  • -
  • -
  • -
    Promenada Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego

miski sportowe

  • Kręgielnia
    Dębinki, 2A
  • U7
    Partyzantów, 39 Bl III
    Telefon: +48586622777
    E-mail: gdynia@u7.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-24:00
  • -

kajak

  • Agrokajaki
    E-mail: kontakt@agrokajaki.pl
  • Kajaki Rytel - spływy kajakowe Krzysztof Gradowski
    Jatowska, 23B 89-642 Rytel
  • Klub kajakowy Wodniak
    Na Ostrowiu
  • Navigo
    Rogali, 8 83-424 Lipusz
    Telefon: +48 58 687 4571
    Faks: +48 58 687 4571
  • Pokrzywna
  • Przystań Gołębia Góra
  • Przystań Jezioro Głębokie
  • Przystań Soszyca
  • SKK Morzkulc Klub Kajakowy
    Do Studzienki, 34A
  • Stojak na kajaki
  • Wypożyczalnia kajaków
  • Wypożyczalnia kajaków AS-Tour baza w Hucie Kalnej
  • -
  • -

Wspinaczka

  • Elewator
  • elewator
    Telefon: 058 5581403
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-22:00; Su 10:00-20:00
  • Park Linowy
    Wczasowa
  • Park Linowy
    Trakt Solidarności
    Godziny otwarcia: 10:00-21:00
  • Park linowy "Tarzan"
    Aleja Stefana Żeromskiego
  • Park Linowy Góra Harców
  • Ścianka wspinaczkowa MONTÉE
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 14:00-22:00; Su 10:00-22:00
  • -
  • - - prywatny dostęp
    Jabłoniowa, 5

jazda rowerem

  • Tor Rowerowy
    Four Cross
  • -
    Heleny Marusarzówny
  • -

konny

  • Equestria Star
    Szczęśliwa, 56 80-176 Gdańsk
  • HIPOS
    Ogrodowa
  • Kumaki
    Wieczornych Mgieł 83-050 Bąkowo
    Telefon: +48 58 3468026
    E-mail: konie@kumaki.pl
  • Ośrodek Jeździecki "Pomerania"
    Świerkowa, 4 Łężyce
    E-mail: biuro@stajniapomerania.pl
  • Pola Turnieju Grafa Majowego
    Rycerska
  • Stajnia "Nad Jeziorem"
  • Stajnia Black Horse Team
    Telefon: +48 880 568 202
    E-mail: stajniabht@gmail.com
  • Stajnia iHaha
  • Stajnia Senny
  • Stajnia Tarant
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Świerkowa
  • -
  • -
  • -
    Jesionowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

fitness

  • 36 minut
    Borowiecka, 1
    Telefon: +48 502 260 350
    E-mail: banino@36minut.pl
  • Fitness Club
    Wiktora Roszczynialskiego, 6
  • Fitness Leon
    Kartuska, 422A
    Godziny otwarcia: Mo-Su 07:00-22:00
  • Gladiatrix - Siłownia dla kobiet
    Zamostna
  • Good Luck Club
    Orzechowa, 7
  • Siłowania "Pod Chmurką"
    Lawendowe Wzgórze
  • Siłownia
  • Siłownia zewnętrzna
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Studio Vacu Well Modelowanie Sylwetki
    Plac Afrodyty, 3B 80-180 Kowale
    Telefon: +48 502 238 973
    E-mail: vacuwellgda@vacuwellgda.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-20:00; Sa 09:00-13:00
  • -
    Eugeniusza Węgrzyna
  • -
    Aleja Krzysztofa Komedy
  • -
  • -
  • -
    Włóczników
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jarosława Dąbrowskiego
  • -
    Akacjowa
  • -
    Gdańska
  • -
  • -
  • -
    Leśna
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
  • -
    Piotra Wysockiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Morska
  • -
    Armii Krajowej
  • -
  • -
  • -
    Stanisława Staszica
  • -
  • -
    Osiedle Niepodległości
  • -
    Jeleniogórska
  • -
  • -
  • -
    Aleja Wolności, 16
  • -
    Józefa Żylewicza
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • -
    Reformacka
  • -
  • -
  • -
    Na Skarpie
  • -
    Niepołomicka
  • -
  • -
    Stolemów
  • -
    Osiedle Mikołaja Kopernika
  • -
    Profesora Romualda Cebertowicza
  • -
    Topolowa
  • -
    Aleja Zwycięzców
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Fiołkowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Leszczynowa, 94
  • -
  • -
  • -
    Jana Ostroroga
  • -
  • -
    Zdzisławy Smodlibowskiej
  • -
    Jagiellońska
  • -
  • -
  • -
    Parkowa, 10
  • -
    Aleja Żołnierzy Wyklętych
  • - 77-300 Człuchów
  • - Człuchów
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • - 77-300 Człuchów
  • -
    Płocka
  • -
    Parkowa
  • -
  • -
    Kazimierza Michałowskiego
  • -
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
  • -
    Kasztanowa
  • -
    Małomiejska
  • -
    Kolonia
  • -
  • -
  • -
    Morska
  • -
    Pułkownika Stanisława Dąbka
  • -
    Piotrkowska
  • -
    Marszałka Ferdynanda Focha
  • -
    Pastelowa
  • -
    Na Zaspę, 17
  • -
  • -
  • -
    Christiana Andersena
  • -
    Poznańska
    Godziny otwarcia: 24/7

Piłka nożna

  • ORLIK
  • -
  • -

Golf

Gimnastyka

  • Ebro Gym
  • Hala Gimnastyczna im. Leszka Blanika
    Kazimierza Górskiego, 1 80-336 Gdańsk
  • NH Fitness
    Klasyczna, 2 80-180 Borkowo
    Telefon: 58 304 73 30
  • Siłownia zewnętrzna
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Aleja Stanisława Horno-Popławskiego
  • -

Hokej

  • Wrotkowisko
    Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, 20

wyścigi konne

  • bieżnia robocza
  • bieżnia zewnętrzna
  • Hala ujeżdżalni
    Droga Zielona
  • Hipodrom Sopot
    Władysława Łokietka, 1 80-881 Sopot
  • Ośrodek Tabun
    Konna, 29 80-174 Otomin
    Telefon: +48 601611499
    Faks: +48 58 303 97 10
    E-mail: tabun@kuznia.net
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-21:00; Sa-Su 11:00-21:00
  • Stajnia "Swojak"
    Cisowa
  • -
  • -
    Konna

karting

  • (null)
  • Autodrom Zespołu Szkół Rolniczych w Rusocinie
  • Kart Center
  • -
  • -
    Obwodnica Chojnic
  • -
  • -
  • -

motor Sport

  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
    Droga Helska
  • (null)
  • (null)
    Kamienna
  • Adventure Park - opłata
    Bernadowska, 1 81-553 Gdynia
    Telefon: +48 58 350 50 99
    E-mail: biuro@adventurepark.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-19:00

Multi-Sport

  • agro-kociewie
    Generała Józefa Hallera, 19a
  • Animal-Gym
    Czołgistów, 32 84-300 Lębork
  • Boisko wielofunkcyjne
  • Boisko wielofunkcyjne
    Diany
  • Colorift
    Jagiellońska, 55 83-110 Tczew
  • COS OPO Cetniewo
    Telefon: +48 58 674 63 00
  • FitnessClub S4
    Plac Kaszubski, 17 81-350 Gdynia
    Telefon: 531 865 287
  • Fun Arena
    Pokoleń Lechii Gdańsk, 1 80-560 Gdańsk
    Telefon: +48 58 76884444
    E-mail: tours@arenagdansk.com
  • Gryf Słupsk
  • Hala sportowa przy ekonomiku
    Słowiańska
  • Hala Widowisko-Sportowa
  • Hala Widowiskowo-Sportowa Przodkowo
    Sportowa
  • I Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Krzywoustego
    Partyzantów
  • Orlik
    Macieja Kamieńskiego
  • Orlik
    Szkolna
  • Orlik
  • Orlik
    Jantarowa
  • OSiR
    Huberta Wagnera, 1 89-600 Chojnice
  • Stadion GKS Sierakowice
  • Stadion im. Kazimierza Deyny
  • Stadion Miejski OSiR Ustka
    Sportowa, 18 76-270 Ustka
  • Tiger Gym
    Przywidzka, 8
    Telefon: +48 58 682 05 66
    E-mail: klub2@tigergym.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:30-22:00; Sa-Su 09:00-21:00
  • Wietcisa Skarszewy
  • Włókniarz
  • -
    Obrońców Westerplatte
  • -
    Bolesława Prusa
  • -
    Aleja Zwycięstwa, 12 80-219 Gdańsk
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bosmańska
  • -
  • -
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Jana Komierowskiego
  • -
  • -
    Pustki
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wydmowa
  • - - prywatny dostęp
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Piotra Czajkowskiego
  • -
    Piotra Czajkowskiego
  • -
  • -
    Nowy Świat
  • -
  • -
    Dębowa
  • -
  • -
    Zielony Trójkąt
  • -
    Tysiąclecia
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Oskara Kolberga
  • -
    Władysława Cieszyńskiego
  • -
  • -
  • -
    Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców
  • -
  • -
  • -
  • -
    Chylońska
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Szkolna
  • -
    Jantarowa
  • -
    Aleja Brzozowa
  • -
  • -
    Bursztynowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wodna
  • -
  • -
    Orzechowa
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Franciszka Sędzickiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Saperska
  • -
  • -
    Jaworowa

Rakieta

bieganie

  • (null)
    Jarosława Iwaszkiewicza
  • (null)
  • (null)
  • (null)
    Stefana Żeromskiego
  • (null)
    Armii Krajowej
  • (null)
    Jana Kilińskiego
  • (null)
    Generała Władysława Sikorskiego
  • (null)
    Jarosława Iwaszkiewicza
  • (null)
    Jarosława Iwaszkiewicza
  • (null)
  • Bieżnia
  • Bieżnia do skoku w dal
  • Bieżnia torowa
    Aleja Niepodległości
  • Pas do skoku w dal
    Wojska Polskiego
  • pas do skoku w dal
    Aleja Niepodległości
  • Sklep biegacza
    Aleja Grunwaldzka Gdańsk
    Telefon: + 48 58 767 75 95
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • Szkolna Bieżnia w Łęgu
  • -
  • -
  • -
    Madalińskiego, 4
    8 torowa bieżnia o długości 400m
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jana Pawła II
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Storczykowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Obrońców Wybrzeża
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Nanicka
  • -
  • -
  • -
    Kalinowa
  • -
  • -
  • -
    Sieroszewskiego
  • -
    Księdza Piotra Skargi
  • -
    Bolesława Krzywoustego
  • -
  • -
    Tytusa Chałubińskiego
  • -
    Jaśminowa
  • -
  • -
    Jaśminowa
  • -
    Jaśminowa
  • -
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Witolda Grabowskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Mściwoja II
  • -
    Łąkowa
  • -
    Łąkowa
  • -
    Huberta Wagnera
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Manifestu Połanieckiego
  • -
    Manifestu Połanieckiego
  • -
    Promienista
  • -
    Jana Heweliusza
  • -
    Dylinki
  • -
    Straganiarska, 55/56
  • -
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
    Aleja Żołnierzy Wyklętych
  • -
  • -
    Stanisława Staszica
  • -

nurkowanie

  • Centrum Nurkowe "Ustka"
  • -
    Hołdu Pruskiego, 6

strzelanie

  • Centrum Strzeleckie Tarcza Gdynia
    Źródło Marii, 45A 81-573 Gdynia
    Telefon: 534 51 00 00
    E-mail: sklep@sklep-strzelecki.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-21:00; Sa 10:00-22:00; Su 12:00-21:00
  • Gdańskie Centrum Strzeleckie
    Telefon: 502 545 767
    E-mail: biuro@gcs-strzelanie.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00
  • Klub Strzelecki Dziesiątka
    Telefon: +48 608 050 715
    E-mail: ksdziesiatka@interia.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 16:00-19:00; Tu,Th,Sa,Su,PH off
  • Salon broni i strzelnica "Czapla"
    Jana Matejki, 6 80-232 Gdańsk
    Telefon: +48 58 347 02 40
    E-mail: biuro.czapla@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00
  • Strzelnica
  • Strzelnica
  • Strzelnica
  • strzelnica
  • Strzelnica bojowa
    Telefon: +48603650536
  • Strzelnica DSTeam
    Tytusa Chałubińskiego, 31 80-807 Gdańsk
    Telefon: +48 665 566 997
    E-mail: strzelnica@dsteam.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 14:00-22:00, Sa 12:00-22:00, Su 12:00-20:00
  • Strzelnica Klubu Strzelających Inaczej
    Zawodników, 1 80-729 Gdańsk
    Telefon: +48 576 995 350
    E-mail: klubstrzelajacychinaczej@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Th 17:00-22:00; Fr-Su 10:00-22:00
  • Strzelnica Klubu Strzelających Inaczej
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-18:00
  • Strzelnica KSK Perkun
    Gdyńska, 86 80-297 Miszewko
    Telefon: 605 644 662
    E-mail: perkun@perkunklub.pl
    Godziny otwarcia: Tu 11:00-20:00; We 15:00-20:00; Fr-Sa 11:00-20:00; Su 10:00-20:00
  • Strzelnica MoST
    Chwaszczyńska, 194 81-571 Gdynia
    Telefon: 58 629 79 60
    E-mail: biuro@gdyniastrzelnica.pl
    Godziny otwarcia: Tu-Th 16:30-21:00; Fr 16:30-22:00; Sa 12:30-20:00; Su 15:30-20:00
  • Strzelnica Sportowo-Myśliwska "Czapla"
    Wojska Polskiego, 30 83-050 Lublewo Gdańskie
    Telefon: +48 607 667 606
    E-mail: strzelnica.lublewo@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18.00; Sa 09:00-18:00
  • -
    Oś 300m.
  • -
    Oś 200m.
  • -
    Oś 50m.
  • -
    Oś z metalowymi celami (poppery, itp.).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Oś 25m.
  • -

deskorolka

  • Parkour Park Dąbrowa
  • Skate Arena
  • Skate Park
  • Skate Park
  • Skate park
    Kwiatowa, 74A
  • Skate Park
    Skarpowa
  • Skatepark
  • Skatepark
    Promenada Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego
  • Skatepark
    Książąt Pomorskich
  • Skatepark
    Brzozowa
  • Skatepark
  • Skatepark
    Wzgórze Wolności
  • Skatepark Osowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Macieja Kamieńskiego
  • -
    Chmieleńska
  • -
  • -
  • -
    Wałowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Generała Józefa Bema
  • -
  • -
    Bolesława Krzywoustego
  • -
    Chwarznieńska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
    Stolarzy
  • -
    Kubusia Puchatka
  • -
    Faustyny Kowalskiej
  • -
  • -
    Warszawska
  • -
    Wejście nr 36

łyżwiarstwo

  • Lodowisko
    Plac Zwycięstwa 76-200 Słupsk
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 15:00-21:00; Sa-Su 10:00-22:00

jazda na nartach

  • Ośrodek Narciarski Trzepowo

Piłka nożna

  • "Orlik"
  • Boisko - piłka nożna
  • Boisko boczne
    Ceglarska
  • Boisko do piłki nożnej zespołu "KS Smoki Podole Małe"
  • Boisko GKS Drzewiarz
  • Boisko główne
  • Boisko im. Franciszka Mamuszki
  • Boisko Kolejarz
  • Boisko nowych nadziei Modrak
    Bałtycka
  • Boisko o nawierzchni kredowej
  • Boisko Orlik 2012 - dostęp publiczny
  • Boisko piłkarskie przy Zespole Szkół w Straszynie
  • Boisko Płyta głowna
  • Boisko sportowe
  • Boisko szkolne
  • Boisko szkolne
    Pomorska
  • Boisko w Suchym Debie
  • Boisko Złote Piaski
  • Borowiak
  • Bytovia Bytów
    Brzozowa
  • Błękitni Motarzyno
  • Checz Gdynia
    Jana Komierowskiego
  • Czarni Czarne
  • GKS Bobowo
  • GKS Żukowo
  • Huragan Smolno
  • K.S. Czernin
  • Kaszuby Połchowo
  • KLIF Chłapowo
  • Korona Rywałd
  • KP Olimpia Sztum
    Reja, 14 82-400 Sztum
    Telefon: +48 55 277 56-13
    E-mail: olimpia.sztum@pomorski-zpn.pl
  • KP Wandowo
  • KS Sulmin
  • Leśnik Cewice
  • Lipniczanka Lipnica
    Polna
  • LUKS "Bałtyckie Rowy"
  • Mini Boisko
    Wielkokacka
  • MKS Chojniczanka
  • MKS Orkan Rumia
  • Nowa Wieś Rzeczna
  • Nowy stadion
  • OKS Janowo
  • Olimpic Gdańsk
    Budowlanych
  • Orlik
    Bolesława Krzywoustego
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Godziny otwarcia: Mo-Su 06:00-22:00; Dec-Feb off
  • Orlik
    Jacka Malczewskiego
  • Orlik
    Składowa
  • Orlik
  • Orlik
  • ORLIK
    Stanisława Wyspiańskiego
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Polna, 1 77-130 Lipnica
    Orlik
  • Orlik
  • Orlik (Football)
    Pienińska
  • Orlik Różyny
  • Orlik w Starzynie
  • Orzeł Radziejewo
  • Pogoń Prabuty
  • Resler Junior
    Stary Rynek, 22 89-600 Chojnice
  • Ruch Gościszewo
  • Sokół Lubichowo
  • Stadion
  • Stadion
  • Stadion Energa Gdańsk
    Pokoleń Lechii Gdańsk, 1 80-560 Gdańsk
    Telefon: +48 58 76 88 555
    E-mail: office@arenagdansk.com
  • Stadion Gminny im. Włodzimierza Kuchty w Szlachcie
  • Stadion Gryfa Tczew
    Elżbiety, 21A 83-110 Tczew
  • Stadion KPW Gdynia
  • Stadion Miejski
  • Stadion Miejski w Rumi
  • Stadion Miejski w Sztumie
  • Stadion Sanatorium
  • Stadion WKS Gryf Wejherowo
  • Styna Godziszewo
  • SwePol Link
  • Szpak Skórcz
  • SŁAWEK BORZECHOWO
  • Waza
  • WKS Lignowy Szlacheckie
  • Zygmunta Bukalskiego - dostęp publiczny
    Wincentego Pola
  • -
    Leśna
  • -
    Boisko treningowe Arka Gdynia
  • -
    Bukowa
  • -
    Starowiejska
  • -
  • -
    Zawrotna Dolina
  • -
    Tytusa Chałubińskiego
  • -

Pływacki

  • Aquarius
  • Aquastacja
    Aleja Grunwaldzka, 411 80-309 Gdańsk
    Telefon: +48 58 764 6261
  • Basen
  • Basen kryty Marynarki Wojennej
  • Basen kąpielowy
    Adama Mickiewicza 83-262 Czarna Woda
  • Kryta Pływalnia
    Plac Gabriela Narutowicza, 14 82-200 Malbork
  • Park Wodny Redzikowo 76-204 Redzikowo
  • Pływalnia
  • Pływalnia AWFiS w Gdańsku
    Kazimierza Górskiego, 1 80-336 Gdańsk
  • Pływalnia Orunia
    Grabowa
  • Pływalnia Osowa
    Profesora Michała Siedleckiego
  • Pływalnia Stogi
    Wilhelma Stryjewskiego
  • Pływalnia ZSSiO - dostęp publiczny
    Subisława, 22 80-354 Gdańsk
  • Rowy Zachód
  • Start
    Wajdeloty, 12
  • Swimming Pool
    Gabrieli Zapolskiej
  • -
    Jana Jerzego Haffnera, 57 81-715 Sopot
  • -
    Klonowa, 36
  • - - prywatny dostęp
    Klonowa
  • - - prywatny dostęp
    Aleja Lipowa, 94A
  • -
    Piotra Czajkowskiego
  • -
  • -
    Tytusa Chałubińskiego, 13
  • - - dostęp publiczny
    Nad Jeziorem
  • - - dostęp publiczny
    Sambora I
  • -
  • -
    Heleny Marusarzówny, 10 80-288 Gdańsk
  • -
  • -
  • -
  • -
    Brzozowa
  • -
  • -
  • -
    Admirała Józefa Unruga
  • -
  • -
    Nowa, 12a

Tenis stołowy

  • -
    Macieja Kamieńskiego
  • -
    Różana
  • -
  • -
    Niedźwiednik
  • -
    Leśna Góra
  • -
    Kartuska, 6
  • -
  • -
  • -
    Zofii Nałkowskiej
  • -
    Orańska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Warneńska
  • -
    Wileńska, 59E
  • -
    Powstania Listopadowego
  • -
    Poli Gojawiczyńskiej
  • -
    Macieja Kamieńskiego
  • -
    Karola Kurpińskiego
  • -
    Profesora Romualda Cebertowicza
  • -
    Władysława Cieszyńskiego
  • -
    Lubomira Szopińskiego
  • -
  • -
  • -
    Wincentego Witosa
  • -
    Cienista
  • -
    Władysława Biegańskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Władysława Cieszyńskiego
  • -
    Kamienna Grobla, 28/29
  • -
    Jałmużnicza
  • -
  • -
  • -
  • -
    Kwiatowa
  • -
    Osiedle Przyjaźni
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Sybiraków
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Skarpowa
  • -
    Jana Ostroroga
  • -
    Sportowa
  • -
    Wuja Klemensa
  • -
    Wczasowa
  • -
    Diany
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Szopy
  • -
    Szopy
  • -
    Świętej Barbary
  • -
    Ignacego Paderewskiego, 11
  • -
    Podchorążych
  • -
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
  • -
  • -
    Krosna
  • -
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Bałtycka
  • -
  • -
  • -

Drużyna piłki ręcznej

  • -
    Nowy Świat
  • -
    Niedźwiednik

Tenis

  • Barakuda Tennis Court
    Wuja Klemensa
    Telefon: +48 698 322 458
  • Hala namiotowa
  • Hala tenisowa
    Północna
    Telefon: +48 606 466 019
  • Kort 1
    Przebendowskiego
  • Kort 2
  • Kort nr 1
  • Kort nr 2
  • Kort nr 3 4 5
  • kort tennisowy
  • Korty Tenisowe
    Kasztelańska
  • Korty Tenisowe "Podleśna"
  • Korty Tenisowe ''TenisCamp''
  • Korty tenisowe / Szkoła tenisowa "Stangiel"
    Klasyczna, 6 80-180 Borkowo
  • Kryty kort tenisowy
  • Orlik
  • Orlik
    Nowy Świat
  • Orlik (Tennis)
    Pienińska
  • -
  • -
    Tenisowa
  • -
  • -
    Adama Mickiewicza, 39
  • -
    Korsarzy
  • -
    Sportowa
  • -
    Sportowa
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ludwika Zamenhofa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
    Czarny Dwór
  • -
    Aleja Andrzeja Grubby
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ludwika Zamenhofa
  • -
    Antoniego Abrahama
  • -
    Bosmańska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Burgaska
  • -
    Wypoczynkowa
  • -
    Wypoczynkowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
  • -
    Ignacego Krasickiego
  • -
  • -
  • -
    Juliana Ejsmonda
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wichrowe Wzgórze
  • -
  • -
    Źródlana
  • website
    Wuja Klemensa
  • -
    Jana Uphagena
  • -
    Jana Uphagena
  • - - prywatny dostęp
  • - - prywatny dostęp
    Sobiesława I, 19
  • -
    Stogi
  • -
  • -
    Jantarowa
  • -
    Jantarowa
  • -
    Kaszubska
  • -
  • -
    Lipowa
  • -
  • -
  • -
    Żurawia
  • -
    Jakuba Goyki
  • -
    Tenisowa
  • -
    Jakuba Goyki
  • -
    Jakuba Goyki
  • -
    Tenisowa
  • -
    Jakuba Goyki
  • -
    Jakuba Goyki
  • -
    Tenisowa
  • -
    Jana Jerzego Haffnera
  • -
    Tenisowa
  • -
    Tenisowa

Siatkówka

  • Boisko - siatkówka plażowa
  • Boisko do siatkówki plażowej
  • boisko o nawierzchni poliuretanowej
  • boisko o nawierzchni poliuretanowej
  • Volleyballplatz
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
  • -
    Tobiasza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Hieronima Derdowskiego
  • -
    Wałowa
  • -
    Żurawia
  • -
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    Niedźwiednik
  • -
    Doniemirskich
  • -
  • -
    Juliana Tuwima
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Klonowa, 17
  • -
  • -
  • -
  • -
    Dębowa
  • -
    Bałdowska
  • -
  • -
    Stefana Żeromskiego
  • -
    Promenada Słońca
  • -
    Wczasowa
  • -
  • -
    Świstaka
  • -
  • -
    Ubocze
  • -
    Pułkownika Stanisława Dąbka
  • -
  • -
    Wójta Radtkego
  • -
    Krakowska
  • -
    Wawelska
  • -
  • -
  • -
    11 Listopada
  • -
  • -
  • -
  • -
    Osiedle Na Wzgórzu
  • -
  • -
    Witolda Grabowskiego
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
    Witolda Grabowskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bronisława Malinowskiego
  • -
  • -
  • -
    Błękitna
  • -
    Pałacowa
  • -
  • -
  • -
    Adama Ważnego
  • -
    Akacjowa
  • -
    Marszałka Ferdynanda Focha
    Godziny otwarcia: 24/7

Teatr

  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Wincentego Witosa
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Nadmorska, 10A
  • Amfiteatr
    Kowalska
  • Amfiteatr
  • amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr Miejski im. Grzegorza Ciechowskiego
  • Amfiteatr Orana
  • Amfiteatr Szerokowidze
    Słupska, 19A 83-340 Sierakowice
  • Amfiteatr w Parku Miejskim
  • Amfiteatr Złota Góra
  • Gdański Teatr Szekspirowski
    Wojciecha Bogusławskiego, 1 80-818 Gdańsk
  • Gdynia Główna Osobowa
    Plac Konstytucji, 1
  • Letnia Estrada Koncertowa
  • muszla koncertowa
    Wczasowa
  • muszla koncertowa
    Skwer Kuracyjny
  • Nowy Teatr
    Jana Pawła II, 3 76-200
    Telefon: 59 846 70 00
  • Opera Bałtycka
    Aleja Zwycięstwa, 15 80-219 Gdańsk
  • Opera Leśna
  • OT Rondo
    Mieczysława Niedziałkowskiego
  • Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
    Wejście Sopot 20
  • Teatr Lalki Tęcza
    Ludwika Waryńskiego, 2
  • Teatr leśny
  • Teatr Leśny
  • Teatr Miejski w Gdyni im. Witolda Gombrowicza
    Generała Józefa Bema, 26 81-381 Gdynia
    Telefon: +4858 660 59 49
    E-mail: sekretariat@teatrgombrowicza.art.pl
  • Teatr Miniatura
    Aleja Grunwaldzka, 16 80-236 Gdańsk
    Telefon: +48 58 341 12 09
  • Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
    Plac Grunwaldzki, 1 Gdynia
  • Teatr Na Plaży
    Aleja Franciszka Mamuszki, 2
  • Teatr w Remizie
    Morska, 9 84-150 Hel
  • Teatr Wybrzeże
    Świętego Ducha, 2 80-834 Gdańsk
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name