Strona główna » województwo pomorskie » Inny

Inne usługi w województwo pomorskie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Stacja ładująca

  • 11kW type 2 - Niskie Progi - prywatny dostęp
    Gdańska
  • ecoMOTO - PKP S.A.
    Plac Konstytucji, 2 Gdynia
  • Energa
    Morska
  • Energa
    Pucka
  • GreenWay
    Koszalińska
  • IONITY
  • IONITY - Ionity
  • Noxo
    Jachtowa
  • ORLEN Charge - Energa - opłata
  • - - PKN Orlen - dostęp publiczny - opłata
  • - - Energa - dostęp publiczny
    Startowa
  • -
  • -
    Lawendowa, 1
  • - - dostęp publiczny
    Witomińska
  • - - ZMPG S.A.
    Przemysłowa, 3
  • - - Energa
    Towarowa
  • - - Energa - bez opłaty
    Aleja Grunwaldzka, 472 80-309 Gdańsk
  • - - Energa - bez opłaty
    Redłowska
    Energa/Enspirion RFID card is needed
  • - - Energa - bez opłaty
    Aleja Zwycięstwa, 13 80-219 Gdańsk
    requires RFID card
  • website - Nissan Zdunek KMJ - bez opłaty
    Aleja Grunwaldzka, 295 80-314 Gdańsk
  • - - Parking Lotnisko Gdańsk
    Juliusza Słowackiego, 156 80-298 Gdańsk
  • - - Energa
    Szczęśliwa, 1 80-176 Gdańsk
  • - - Energa
    Nowe Ogrody, 6 80-802 Gdańsk
  • - - Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku
    Partyzantów, 36 80-254 Gdańsk
    card needed
  • - - Energa
    Tadeusza Kościuszki, 25 81-835 Sopot
  • website - GreenWay - opłata
    Odyseusza
    Godziny otwarcia: 24/7
  • website - GreenWay - opłata
    Złota Karczma, 26
    Godziny otwarcia: 24/7
  • website - GreenWay - opłata
    Nowe Podwale Grodzkie
    Godziny otwarcia: 24/7
  • website - GreenWay - opłata
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - Intel Technology Poland - prywatny dostęp
    Juliusza Słowackiego
  • - - Energa - opłata
    Lecha
  • - - GreenWay - opłata
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - GreenWay - opłata
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - Orlen
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - Lotos
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - GreenWay - bez opłaty
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - Lotos
    Redłowska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - Revnet
    Hutnicza
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Kwiatowa
  • - - Energa
    Pułkownika Stanisława Dąbka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - Energa - dostęp publiczny - opłata
    Ratowników Morskich
  • - - E.ON
    Wejście nr 9
  • - - Energa
  • - - Energa - opłata
    Armii Krajowej
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - E.ON
    Orłowska
  • - - Energa Oświetlenie
    Komandorska, 48
  • - - Energa Oświetlenie
    Komandorska
  • -
    Janusza Korczaka
  • -
    3 Maja
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Profesora Mariana Raciborskiego
  • - - Energa
    Dywizjonu 303
  • - - GreenWay
  • - - GreenWay
    Parkowa
  • - - GreenWay
  • - - GreenWay
  • - - GreenWay
  • - - GreenWay
  • - - GreenWay
    Glazurowa
  • - - Energa - dostęp publiczny
    Dywizji Wołyńskiej
  • - - GreenWay
    Osiedle Dębowe, 2
  • - - GreenWay
    Zaułek Ormiański
  • - - GreenWay
    Zaułek Ormiański
  • - - GreenWay
    Zakładowa
  • - - GreenWay
    Gdańska, 1
  • - - GreenWay
    Jana III Sobieskiego
  • - - GreenWay
    Gdańska, 19
  • - - eMobility
  • - - Lotos
    Aleja Jana Pawła II, 35
  • - - Orlen
    Grunwaldzka, 84
  • - - Orlen
    Wielkopolska
  • - - Orlen
    Glazurowa
  • - - Orlen
    Kołobrzeska, 28A
  • - - Orlen
    Świętokrzyska
  • - - Orlen
    Starogardzka
  • - - Orlen
    Morska
  • - - Orlen
    Szczecińska
  • - - Energa
    Nadmorska
  • - - Energa
    Zamkowa Góra
  • - - Energa
    Droga Leśna
  • - - Energa
    Trzy Lipy, 3
  • - - Energa
    Marynarki Polskiej
  • - - Energa
    Janusza Korczaka
  • - - Energa
    Starowiejska
  • - - Energa
    Cypriana Kamila Norwida
  • - - Energa
    Miodowa, 21
  • - - Energa
  • - - Energa
  • - - Energa
  • - - Energa
    Plac Zwycięstwa
  • - - Energa
    Aleja Zwycięstwa
  • - - Energa
    Okrąg
  • - - Energa
    Zamostna
  • - - Energa
    Przywidzka
  • - - Energa
    Pułkownika Jana Pałubickiego
  • - - Energa
  • - - Energa
    Grudziądzka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - Energa
  • - - Energa
  • - - Energa
  • - - Energa
    Ludwika Waryńskiego, 15
  • - - Energa
    Nowomiejska

Zegar

  • Licznik rowerzystów - Aleja Grunwaldzka
    Aleja Grunwaldzka, 85
  • -
    Rynek, 9
  • -
  • -
    Małokacka
  • -
    Nowe Ogrody
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Wiejska, 50
  • -
    Stanisława Staszica, 2
  • -
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 54
  • -
    Plac Dworcowy, 1
  • -
  • -
    Plac Jakuba Wejhera, 8
  • -
    Plac Konstytucji, 1
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 2
  • -
    Pomorska, 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Pomorska
  • -
    Romana Dmowskiego
  • -
    Wincentego Witosa
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 90
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 92
  • -
    Marynarki Polskiej
  • -
    Powstańców Warszawy
  • -
    Polanki, 121
  • -
  • -
    Królewska
  • -
    Królewska, 8
  • -
    An der großen Mühle
  • -
    Dworcowa
  • -
    Fryderyka Chopina
  • -
    Aleja Grunwaldzka
  • -
    Wejherowska

Woda pitna

  • Ujęcie wody
    Adama Mickiewicza
  • -
    Generała Józefa Wybickiego
  • -
    Stary Rynek
  • -
  • -
    Bulwar Nadmorski
    Godziny otwarcia: 24/7 "W sezonie"
  • -
  • -
    Jantarowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Opacka, 8
  • -
    Jantarowa
  • -
    Jantarowa
  • -
  • -
    Zdrojowa
  • -
    Marynarzy, 2
  • -
    Plac św. Jana
  • -
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
    Godziny otwarcia: 24/7 "W sezonie"
  • - - bez opłaty
  • -
    Subisława
  • -
    Plac generała Józefa Wybickiego
  • -
    Wejście Gdańsk 71
  • - - GIWK
    Aleja Grunwaldzka
  • -
    Promenada Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 28
  • -
  • -
    Czerwonych Kosynierów
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
    An der großen Mühle
  • -
    Wapiennicza
  • -
    Targ Rybny
  • -
    Raduńska
  • -
  • -
  • - - bez opłaty
  • -
    Armii Krajowej, 76-82
  • -
    Aleja Grunwaldzka
  • -
  • -
    Rajska, 10
  • - - bez opłaty
    Turystyczna
  • -
    Armii Krajowej
  • - - dostęp publiczny
    Juliusza Słowackiego, 210A
  • -
    Diany
  • -
    Bitwy pod Płowcami
  • -
    Wydmy
  • -
    Cystersów

Fontanna

  • Fontanna
    Ernesta Wejhera
  • Fontanna
    Ernesta Wejhera
  • Fontanna
    Tadeusza Kościuszki
  • Fontanna "Żabki"
  • Fontanna Bremeńska
    Podwale Staromiejskie
  • Fontanna Czterech Kwartałów
    Grobla I, 13E
  • Fontanna Grassowska
    Plac generała Józefa Wybickiego
  • Fontanna Heweliusza
    An der großen Mühle
  • Fontanna Jasia Rybaka
    Generała Kazimierza Pułaskiego, 19
  • Fontanna Józefa
    1 Maja
  • Fontanna Neptuna
    Długi Targ, 44
  • Fontanna osiedla "Nowy Horyzont"
    Współczesna, 1P
  • Fontanna Rolanda
    Rynek
  • Fontanna z solanką
    Parkowa
  • Kormorany
    Plac Bohaterów
  • Okresowa fontanna elektryczna
  • Pomnik Juraty
    Aleja Wojska Polskiego
    pomnik Juraty i fontanna w jednym
  • Statua Świętowida Kaszubskiego
  • Studniua artezyjska
    Plac Wolności
  • Święty Franciszek
    Plac Jakuba Wejhera, 22
  • Żabki
    Staromiejska, 1
  • Żródło Marii
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Skwer Kuracyjny
  • -
    Aleja Jana Pawła II
  • -
  • -
    Parkowa
  • -
    10-go Lutego
  • -
    Katedralna
  • -
    Stary Rynek
  • -
    Plac Pokoju
  • -
    Rozewska
  • -
    30 Stycznia
  • -
  • -
    Aleja Księdza Józefa Waląga
  • -
    Plac Solidarności
  • -
    Jana Kilińskiego
  • -
    Wodna
  • -
  • -
  • -
    Skwer Reginy Osowickiej
  • -
    Folwarczna
  • -
    Warszawska
  • -
  • -
    Stary Rynek
  • -
    Jana III Sobieskiego
  • -
    Bulwar Nadmorski
  • -
    Mostowa
  • -
    Edwarda Stachury
  • -
    Łużycka, 8
  • -
  • -
  • -
  • -
    Doktora Aleksandra Majkowskiego
  • -
    Droga do Wolności
  • - - UM Kartuzy
    Rynek
  • -
    Stefana Żeromskiego, 15
  • -
    Jaśkowa Dolina
  • -
    Partyzantów, 12
  • -
  • -
    Rynek
  • -
  • -
    Książąt Pomorskich
  • -
  • -
    Morska
  • -
    Spacerowa
  • -
    Ołowianka
  • -
    Jana Pawła II
  • -
    Główna, 11
  • -
    Plac Przyjaciół Sopotu
  • -
    Dworcowa
  • -
    Portowa, 13B
  • -
    Dworcowa
  • -
    Plac Kaszubski
  • -
    Plac Wolności
  • -
  • -
    Aleja Gwiazd Sportu
  • -
    Hryniewieckiego
  • -
    Świętojańska, 19/23
  • -
    Aleja Wojska Polskiego
  • -
    Romualda Traugutta
  • -
    Parkowa
  • -
    Jana Kochanowskiego
  • -
    Rynek
  • -
    Sympatyczna
  • -
    Plac Stary Rynek
  • -
    Józefa Bema, 14
  • -
    Rynek Człuchów
  • -
  • -
    Doktora Alojzego Jagalskiego
  • -
    Młyńska
  • -
    Jantarowa
  • -
    Długa
  • -
    Henryka Sienkiewicza
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Bolesława Limanowskiego
  • -
    Pomorska
  • -
    Międzymorze
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Zalewowa
  • -
    Plac Księdza Jana Gustkowicza
  • -
    Aleja Wojska Polskiego
    Solanka (4,4%) bromkowa, jodkowa ze zdroju św. Wojciecha w Sopocie z głębokości 800m

Cmentarz

  • Alter Friedhof (christian - evangelical)
    Kasztanowa
  • Cmentarz Brętowski (christian - roman_catholic)
  • Cmentarz Ewangelicki
  • Cmentarz ewangelicki (christian - protestant)
    30 Stycznia
  • Cmentarz Komunalny
  • Cmentarz Komunalny w Łodzierzy
  • Cmentarz Mennonicki w Stogach
  • Cmentarz parafialny - Parafia pw. Świętej Barbary (christian - roman_catholic)
  • Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
  • Cmentarz Parafialny Kłodawa (christian)
  • Cmentarz parafialny w Ciechocinie (christian)
    Świętego Jana Pawła II, 6
    Należy do parafii św. Jakuba Apostoła w Ostrowitych
  • Cmentarz parafialny w Gdyni-Orłowie
    Kościelna
  • Cmentarz parafialny w Gorzędzieju (christian - roman_catholic)
    Księdza Zygmunta Hundsdorfa, 7 83-120 Gorzędziej
    Telefon: +48 58 536 84 34
  • Cmentarz parafialny w Lichnowach (christian - roman_catholic)
    Telefon: +48 52 398 70 92, +48 523 961 595, +48 603 303 568
    Należy do parafii św. Jadwigi Śląskiej
  • Cmentarz parafialny w Lichnowach (christian - roman_catholic)
    Lachowicza 82-224 Lichnowy
  • cmentarz przykościelny (christian)
  • Cmentarz przykościelny (christian - roman_catholic)
    Plac Mariacki, 4
  • Cmentarz przykościelny - Parafia pw. Świętego Józefa (christian - roman_catholic)
  • Darczyńcy z Brus (christian)
  • Dawny cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
  • Kocborowo
    Jaskółcza
  • leśna mogiła
  • leśna mogiła
    Osiedle Dobry Brat
  • nagrobek Klawitterów (christian)
  • Ofiarodawcy ziemi pod Kalwarię (christian)
  • Stary cmentarz poniemiecki (christian - protestant)
    Fabryczna
  • -
    Źródło Marii, 14a
  • - (christian)
    Szkolna, 5
  • -
  • -
  • -
  • - (christian - catholic)
    Lipowa
  • - (christian)
    10 Marca
  • -
  • -
  • -
    Gdyńska
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian - catholic)
  • -
  • - (christian) 83-122
  • - (christian - catholic)
  • - (christian)
    Starogardzka, 38
  • -
  • - (christian - roman_catholic)
    Długa
  • -
    Pocztowa
  • - (christian)
  • -
  • -
  • - (christian - roman_catholic)
    Kościelna
  • - (christian - catholic)
  • -
    Parkowa
  • -
  • - (christian - roman_catholic)
    Szkoły Morskiej
  • - (christian - catholic)
    Związku Jaszczurczego
  • -
    Pomorska
  • - (christian - evangelical)
  • - (christian - mennonite)
  • - (christian - mennonite)
  • - (christian - mennonite)
  • - (christian - mennonite)
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian)
    Kościelna
  • - (christian - roman_catholic)
    Elbląska, 10
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian - roman_catholic) 83-420
  • - (christian)
  • -
  • -
    Szkolna, 10
  • - (christian)
  • - (christian)
  • -
  • - (christian - roman_catholic)
    30 Stycznia, 56
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 24
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian - roman_catholic) 83-250
  • - (christian - roman_catholic)
    Tczewska, 1a 83-209 Godziszewo
    Telefon: +48 58 588 18 21
  • - (christian - roman_catholic)
    Szkolna
  • -
    Rybacka
  • - (christian - roman_catholic) 77-130
    Należy do parafii św. Marcina z Tours biskupa i wyznawcy
  • - (christian)
  • - (christian) 82-213
  • -
    Główna, 15
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian - roman_catholic)
    Szkolna, 6
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian)
  • -
  • -
  • - (christian - catholic)
    Cmentarz poniemiecki
  • - (christian - catholic)
    Cmentarz Parafialny w Wałdowie
  • - (christian - catholic)

Lody

  • BACIO
    Generała Władysława Andersa 76-200 Słupsk
  • BACIO
    Generała Władysława Andersa, 23 76-200 Słupsk
  • Beza Krówka
    Płocka, 3C
  • Beza Krówka
    Damroki, 33A/D 80-177 Gdańsk
  • Beza Krówka
    Aleja Jana Pawła II, 6A
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-19:00
  • Beza Krówka
    Tadeusza Kościuszki, 26
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00
  • Bosko
    Świętojańska, 71
    Godziny otwarcia: Mo 12:00-20:30; Tu-Th,Su 10:00-20:30; Fr,Sa 10:00-21:00
  • Bosko
    Aleja Jana Pawła II
    E-mail: gdansk@lodybosko.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
  • Cafe Molo
    Skwer Kuracyjny
  • Carte D'Or
  • CHOICE
    Podmiejska, 2A 89-620 Lipienice
  • Chomczyński
    Marynarki Polskiej, 80b
  • Cukiernia Jan Ruszczyk
    Przebendowskich, 31
  • Cukiernia Wenta - Wenta
    Plac Jakuba Wejhera, 5 84-200 Wejherowo
    Telefon: +4858 677 40 11
    Faks: +4858 677 40 11
    E-mail: wejherowo@cukierniawenta.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-18:00; Sa 07:00+; Su 09:00+
  • Cyman
    Promenada Słońca, 5
    Godziny otwarcia: Mo-Su 08:00-21:00
  • Dzień Dobry Lody
    10 Lutego, 2
    E-mail: gdynia@saporitoscani.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-20:00
  • F. Kwaśniak
    Stanisława Wąsowicza, 2A
    Telefon: +48512703465
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00
  • Fabryka deserów
    Plażowa
  • Fabryka deserów
    Karwieńska
  • Fabryka Lodów
    Tytusa Chałubińskiego, 21 80-807 Gdańsk
    E-mail: fabrykalodowgdansk@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Su 12:00-19:00
  • Fresh Gelato
    Borowiecka, 3 80-297 Banino
    Telefon: +48 576 000 864
    Godziny otwarcia: 10:00-20:00
  • Funky Corn Ice Cream
    Chwaszczyńska, 4B
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-21:00
  • Furore
  • Furore
    Juliusza Słowackiego, 210
  • Gelateria Italia
    Wolarza, 13 80-299 Gdańsk
    Godziny otwarcia: We-Sa 11:00-19:00; Su 11:00-18:00
  • Gelatomania
    Bohaterów Monte Cassino, 42
  • Grycan
    Telefon: +48 662 096 793
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 9:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • Grycan
    Szczecińska, 58
    Telefon: +48 795 571 723
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 09:00-20:00
  • Grycan
    Pomorska, 7 83-200 Starogard Gdański
  • Grycan
    Plac Przyjaciół Sopotu
    Telefon: +48 784365905
    Godziny otwarcia: Mo-Su 08:00-20:00
  • Grycan
  • Grycan
    Targ Sienny, 7
  • Grycan
    Franciszka Schuberta, 102A
  • Grycan
    Aleja Grunwaldzka, 141 80-264 Gdańsk
  • Grycan
    Jaśkowa Dolina
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • Grycan
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 09:30-20:00
  • Głupia Krowa
    Świętego Ducha, 41/43
  • Hello Gelato
    Gdańska, 41 83-110 Tczew
    Godziny otwarcia: Mo-Su 09:30-20:30
  • Hello Gelato
    Generała Jarosława Dąbrowskiego, 1
  • Jasna
    Wąska, 55 83-110 Tczew
  • Jedroroze Lodziaraia
    Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
  • Justynka
    Antoniego Abrahama, 16
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 08:00-19:00; Su, PH 09:00-19:00
  • Kawiarnia Małpa
    Podjazd, 5 Sopot
  • Królestwo Lodów
    Morska, 24
  • Krówka
    Długa, 18b
  • Kulki Anulki
    Tadeusza Kościuszki, 6 81-759 Sopot
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
  • Latto Gelato
    Mirona Białoszewskiego, 10
    Godziny otwarcia: Mo off; Tu-Su 11:00-20:00
  • Lodostany
    Stefana Rogozińskiego
  • Lodowa Kraina
  • Lody 69
    Młyńska, 8
  • Lody Bałtyckie
    Bałtycka, 25 Jastarnia
  • Lody Bonano Miastko
    Armii Krajowej, 39e
  • Lody Bosko
    Jana III Sobieskiego, 272 84-200 Wejherowo
    Godziny otwarcia: 10:30-19:00
  • Lody Daktyl Cafe
    Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, 31 80-365 Gdańsk
    Telefon: 600 454 960
    E-mail: lodydaktylcafe@gmail.com
  • Lody deserowe
    Kowalska, 1a 76-200 Słupsk
  • Lody Eskimo
    Stanisława Wyspiańskiego, 22
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-19:00
  • Lody i Gofry
    Adama Mickiewicza, 8
  • Lody Miś
    Podwale Staromiejskie, 62/68 80-844 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-20:00
  • Lody Petrykowska
    Stary Rynek, 7 76-200 Słupsk
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00
  • Lody tradycyjne
    Trakt Usteckich Marynarzy, Rybaków i Żeglarzy
  • Lody Tradycyjne Kwaśniak
    Wajdeloty, 1 80-437 Gdańsk
    Godziny otwarcia: 10:00-20:00
  • Lody Tradycyjne Kwaśniak
    Powroźnicza, 21/22
  • Lody Usteckie KOSTA
    Stefana Starzyńskiego, 2 76-200 Słupsk
  • Lodziarnia
    Wincentego Witosa, 7
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
  • Lodziarnia familijna
    Spacerowa
  • Lodziarnia Gelateria Per Voi
    Stary Rynek, 7
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-18:00; Su off
  • Lodziarnia Szyszka Ice Cream
    Grobla III, 1/6D
    Godziny otwarcia: Mo-Th 09:00-19:00; Sa-Su 09:00-20:00; Fr 09:00-20:00
  • Lucky Ice
    Lotnicza, 34A
  • Madzia
    Tadeusza Kościuszki, 23
  • Mamma Mia il Gelato Naturale
    Pomorska, 24A 80-333 Gdańsk
    Telefon: +48 570 405 900
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00
  • Manufaktura Lodów
    Generała Józefa Hallera, 2A 83-200 Starogard Gdański
    Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-20:00
  • Mariola Café
    Zawiszy Czarnego
    Godziny otwarcia: Jun-Aug Mo-Su 10:00-21:00; Sep-May Mo-Su 10:00-19:00
  • Mariola Lody
    Promenada Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego
  • Mariolka
    10 Lutego, 11
  • Marios
    Spacerowa, 5
  • Marko
    10 Lutego, 52 84-100 Puck
  • Marola Café
    Bolesława Prusa, 24 Gdynia
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
  • Miód na Lód
    Tadeusza Kościuszki, 10 82-103 Stegna
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
  • Miło Mi
    Kazimierza Górskiego, 2
  • Miło. Mi
    Aleja Zwycięstwa, 245
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00
  • Miło.Mi
    Świętojańska, 44
  • Miś
    Stary Rynek Oliwski, 19
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00
  • Modern
    Skwer Kuracyjny
  • Molo Cafe
  • Mussana
    Sosnowa, 1
  • Muszelka
    Tadeusza Kościuszki, 15
  • Nina
    Księdza Edwarda Zawiszewskiego
  • OleSwawole
    Opata Jacka Rybińskiego, 21 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00
  • Pako
    Długa, 143
  • Palmeta
    Dworcowa, 4
  • Parkolada
    Nowiny, 2C
  • Paulo Gelateria
    Admirała Józefa Unruga, 52 Gdynia
    Telefon: +48535957995
    Godziny otwarcia: Tu-Th 11:00-19:00; Fr, Sa 11:00-20:00; Su 11:00-19:00
  • Paulo Gelateria
    Podwale Staromiejskie, 96/97 80-844 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-21:00
  • Pawlo Cafe
    Morska
  • Perfetto Naturalnie
    Nieborowska 10 wejście od, Anny Jagiellonki Gdańsk
  • Po lodzie
    Osińskiego, 7a
  • Przystań na Loda
    Świętojańska, 23
  • Przystań na Loda
    Bohaterów Monte Cassino, 46
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-21:00
  • Rozkoszny Kącik
    Wiejska, 112
  • Smakołyki u Tusi
    Spacerowa, 61
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00; Th off; Fr off
  • Sopelek
    Plac Przyjaciół Sopotu
  • Sweet Gallery
    Nadmorska, 4b
  • Słony Karmel
    Wały Jagiellońskie, 26
  • Słony Karmel
    10 Lutego, 6A
    E-mail: lodziarnia@slonykarmel.com
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-21:00
  • Słony Karmel
    Wajdeloty
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-20:00
  • Słony Karmel
    Ogrodowa, 2
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-21:00
  • Tra La La
    Tadeusza Kościuszki, 64A
  • U lodziarzy
    Świętojańska, 102
  • U Lodziarzy
    Stefana Batorego
  • u Lodziarzy
    Orłowska
  • Vanilla
    Klasztorna, 4
  • Vanilla
    Wałowa, 28
    Godziny otwarcia: Mo-Su 08:00-20:00
  • Wafelkovo
    Kaletnicza, 10/13
  • Wenta
    11 Listopada, 2g
    Godziny otwarcia: Sa-Su 00:00-24:00
  • You Scream Ice Cream
    Stolarzy
  • Zielona Budka
    Wiejska, 32
  • Znane Smaki
    Tartaczna, 5

Rynek

  • "Giełda" Pruszcz Gdański
    Warszawska, 1 83-000 Roszkowo
    Telefon: +48 572 669 699
    Godziny otwarcia: Su 07:00-13:00
  • CH "Manhattan"
  • Gdański Bazar Natury
    Juliusza Słowackiego, 19A 80-257 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Th 11:00-18:00; Sa 09:00-15:00
  • Giełda kwiatowa
  • Giełda Samochodowa w Chwaszczynie - Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Żukowie
    Węglowa, 5 80-209 Chwaszczyno
    Telefon: 58-552-80-14
  • Gulden
    Subisława, 30 80-354 Gdańsk
    Godziny otwarcia: "każdy sklep ma indywidualne godziny otwarcia"
  • Hala targowa "Mój Rynek"
    Polskich Kolejarzy, 5 83-000 Pruszcz Gdański
  • Hala Targowa "Pod Wieżą"
    Stefana Banacha, 6 76-200 Słupsk
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-18:00; Sa 06:00-15:00
  • Hala Targowa "Polanki" - Stowarzyszenie Kupców "Polanki"
    Polanki, 1A 80-306 Gdańsk
  • Hale Targowe m. Gdyni
    Jana z Kolna, 38
  • Jadłostajnia
    Godziny otwarcia: Sa 10:00-15:00; Th 12:30-18:00
  • Manhattan
    Królowej Jadwigi, 11a
  • Manhattan
    Królowej Jadwigi, 9
  • Naj Renk
  • Pomorska Hala Targowa - Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie sp. z o.o.
    Pomorska, 1 84-200 Wejherowo
  • Rynek Elbląska
    Telefon: +48586850549
  • Rynek Rumski
    Świętopełka
  • Rynek Zielony - Gdańska Hala Targowa Kupcy Dominikańscy Sp. z o.o.
    Lawendowa
  • Sopocki Rynek
    Polna, 8-10 81-745 Sopot
    Godziny otwarcia: "W sobotę bez konkretnych godzin"
  • Targ rybny
    Trakt Usteckich Marynarzy, Rybaków i Żeglarzy
  • Targowisko - UG Sierakowice
  • Targowisko Centrum
  • Targowisko gminne
    Wiejska
    Godziny otwarcia: Th 07:00-14:00
  • Targowisko gminne w Starej Kiszewie
  • Targowisko Leszczynki
  • Targowisko miejskie
    Krótka, 22 83-000 Pruszcz Gdański
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 07:00-15:30
  • Targowisko Miejskie
    Wolności
  • Targowisko Miejskie
    Handlowa, 11
  • Targowisko miejskie
    Dworcowa, 13A 83-300 Kartuzy
  • Targowisko miejskie
    Szkolna
  • Targowisko Miejskie
    Aleja Niepodległości, 2A 83-200 Starogard Gdański
  • Targowisko miejskie
    Targowa
    Godziny otwarcia: We, Fr; 05:00-17:00
  • Targowisko Miejskie Gdańsk-Wrzeszcz
    Biała
  • Targowisko Miejskie nr 8
    Pułkownika Stanisława Dąbka, 191 box 13
  • Targowisko Nanice
    Rzeźnicka
  • Targowisko w Oliwie
    Polanki, 1A
  • Targowisko Zatorze
    Juliusza Słowackiego 82-500 Kwidzyn
    Godziny otwarcia: Su 06:00-12:00
  • -
    Generała Józefa Hallera
  • -
    Parkowa
  • -
    Bohaterów Getta Warszawskiego, 2A Gdynia
  • -
    Nadmorska
  • -
    Nadmorska
  • -
  • -
    Kwidzyńska
  • -
    Kolejowa, 21 84-110 Krokowa
  • -
    Plac Górnośląski
  • -
    Nadmorska
  • -
    Nadmorska
  • -
    Nadmorska
  • -
    Młodzieżowa, 51 89-600 Chojnice
  • -
    Leona Droszyńskiego, 31A
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
  • -
    Wojska Polskiego, 21
  • -
  • -
    Profesora Michała Siedleckiego
  • -
    Adama Mickiewicza, 3 76-220 Główczyce
  • -
    Wyzwolenia, 2D
  • -
  • -
    Henryka Sienkiewicza

Więzienie

  • Areszt Śledczy Gdańsk
    Kurkowa
  • Areszt Śledczy Starogard Gdański
  • Areszt Śledczy Wejherowo
  • Oddział Zewnętrzny Ustka
  • Zakład Karny Czarne
    Pomorska, 1 77-330 Czarne
    Telefon: +48 59 833 08 01
    Faks: +48 59 833 20 09
  • Zakład Karny Gdańsk-Przeróbka
  • Zakład Karny Sztum - OISW Gdańsk
    Feliksa Nowowiejskiego, 14 82-400 Sztum
  • Zakład Karny w Kwidzynie
    Lotnicza, 1 82-500 Kwidzyn
  • Zakład Karny w Malborku
    Poczty Gdańskiej, 19a 82-200 Malbork
  • -
  • -
    Sądowa
  • -
    Pietruszkowa

Budynek publicznego

  • Dworzec PKP Brusy
    Nad Dworcem, 5 89-632 Brusy
  • Dworzec PKP Gołubie Kaszubskie
    Dworcowa, 1 83-316 Gołubie
  • Dworzec PKP Kalisz Kaszubski
    Jana Pawła II
  • Dworzec PKP Lipuska Huta 83-424
  • Dworzec PKP Lipusz
    Dworcowa, 1 83-424 Lipusz
  • Dworzec PKP Lubnia
    Dworzec
  • Dworzec PKP Łubiana
    Kolejowa, 1A Łubiana
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Nowotarska, 1
  • Posterunek policji w Starym Targu
    Nowotarska, 2
  • Powiatowy Urząd Pracy
    Kanałowa, 3 83-200 Starogard Gdański
  • Prokuratura Rejonowa
    Tadeusza Kościuszki, 6 83-200 Starogard Gdański
  • Urząd Gminy
    Jana III Sobieskiego, 16
  • Urząd Morski w Gdyni Bosmanat Portu w Pucku
  • -
    Do Plaży

Recykling

  • Biogazownia GAMAWIND Spółka z o.o. w Piaszczynie
  • Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK)
    Leśna, 34B 83-020 Cedry Wielkie
  • GPSZOK Dziemiany - Zakład Komunalny w Dziemianach
  • Gratowisko miejskie
    Kupiecka, 16 83-000 Pruszcz Gdański
    selektywna zbiórka odpadów dla mieszkańców miasta
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 14:00-18:00, Sa 10:00-14:00
  • Kompostownia
  • Miotke
    Chylońska, 50
  • Pirostal
  • PSZOK
  • PSZOK - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych - ZZOM Hel
  • PSZOK Kiełpino - PHU Saniko Andrzej Koszałka
    Szkolna, 53 83-307 Kiełpino
    Telefon: +48 58 685 41 66
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; We 10:00-18:00; Sa 09:00-14:00
  • PSZOK Żukowo
    Polna, 70 83-330 Żukowo
    Telefon: +48 721 040 200
    Godziny otwarcia: Tu-Fr 08:00-16:00; Th 08:00-18:00; Sa 08:00-14:00; Mo, Su, PH off
  • Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
  • Punkt zbiórki niebezpiecznych odpadów
    Jana Brzechwy, 7
    Godziny otwarcia: Tu,Th 14:00-17:00; Sa 10:00-14:00
  • PZON
    Ekologiczna, 8
  • Skormet Eko - SKORMET ECO
    3 Maja, 5 83-330 Żukowo
    Telefon: +48 507 331 125
    E-mail: skormeteco@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-16:00; Sa 07:00-11:00; PH,Su off
  • Skormet Eko - SKORMET ECO
    Lipowa, 4 80-297 Banino
    Telefon: +48 503 526 152
    E-mail: skormeteco@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-16:00; Sa 07:00-11:00; PH,Su off
  • Skup Zlomu
    Ogrodników
  • Skup złomu
    Stanisława Wyspiańskiego, 2
  • Skup złomu u Pawła
    Portowa, 6
  • SP Złomowiec
    Tadeusza Kościuszki, 2 80-451 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-14:00
  • Zakład Zagospodarowania Odpadów "CZYSTA BŁĘKITNA KRAINA" sp. z o.o. - PSZOK Czarnówko 84-351
  • ZUOS Tczew
    Rokicka, 5A 83-110 Tczew
  • Złomowiec
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 9:00-17:00
  • śmietnik
    Żeglarska
  • -
  • -
    Olimpijska
  • -
    Kasztanowa
  • -
  • -
    Łucznicza
  • -
    Kurierów Armii Krajowej
  • -
    Witosławy
  • - - bez opłaty
    Rotterdamska
  • -
    Janiny Porazińskiej
  • -
    Chwarznieńska
  • -
    Antygony
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
    Antygony, 21
  • -
    Antygony
  • - - Intel Technology Poland
  • - - prywatny dostęp
    Aleja Legionów, 28
  • - - prywatny dostęp
    Plac generała Józefa Wybickiego, 20
  • -
  • -
    Osiedle na Skarpie
  • -
  • -
    Błękitna
  • -
    Arendta Dickmana
  • -
    Klubowa
  • -
  • -
  • -
    Współczesna, 1J
  • -
    Klasyczna
  • -
  • -
    Olimpijska
  • -
  • -
    Księżnej Zofii
  • - - UG Smołdzino
  • - - UG Smołdzino
  • - - prywatny dostęp
    Tadeusza Jasińskiego
  • -
    Plac generała Józefa Wybickiego
  • -
    Sadowa
  • -
    Bosmańska
  • -
    Księdza Kazimierza Merkleina
  • -
    Portowa
    Skup złomu
  • -
    Szyperska
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
  • -
    Grunwaldzka, 18a
  • -
    Promenada Słońca
  • -
    Zbigniewa Podleckiego
  • -
    Zbigniewa Podleckiego
  • -
  • -
    Klasyczna
  • -
    Potęgowska
  • -
    Wilanowska
  • -
    Bałtycka
  • -
    Cmentarna
  • -
    Przytulna
  • -
    Suchorze
  • -
  • -
  • -
  • -
    Józefa Czyżewskiego
  • -
  • -
    Nieborowska
  • -
    Władysława IV, 7
  • -
    Portowa
  • -
    Morska
  • -
  • -
  • -
    Szubińska
  • -
  • -
    Pomorska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Pomorska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Pomorska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Radarowa

Schron

  • Altana burmistrza Johannesa Kollatha
    Wejście nr 20
  • Altana widokowa
  • Barłomino, Skrzyżowanie
    Ofiar Stutthofu
  • Barłomino, Skrzyżowanie
    Ofiar Stutthofu
  • Batalionów Chłopskich
    Grunwaldzka
  • Białogóra
    Osiedlowa
  • Bieszkowice, Jednostka Wojskowa
    Gdańska
  • Bobięcino
  • Bolszewo Glińskiego 01
    Szkolna
  • Bolszewo Zamostna - Kościół 01 - MZK Wejherowo
    Zamostna
  • Bolszewo Zamostna - Kościół 02 - MZK Wejherowo
    Zamostna
  • Bolszewo Łąkowa 01
    Szkolna
  • Bolszewo Łąkowa 02
    Szkolna
  • Brzyno
    Wejherowska, 17
  • Bychowo
  • Celbowo
  • Celbowo
    Lawendowa
  • Chata Baby Jagi
  • Cylkowskiego Bus Stop - ZKM Gdynia
    Lucjana Cylkowskiego
  • Czymanowo
    Energetyków
  • Czymanowo Jeziorna
    Piaskowa
  • Dobrzewino, Bojańska
  • Dobrzewino, Bojańska
    Dębowa
  • Domachowo
  • domek przy torze
    54.518989, 18.491059
  • Dworcowa - Komunikacja Miejska Człuchów - PKS Gryfice
    Dworcowa
  • Dworek
  • Dziupla
  • Długosza - Komunikacja Miejska Człuchów - PKS Gryfice
    Osiedle Piastowskie, 10
  • Dąbki
  • Dąbrówka, Skrzyżowanie
    Wejherowska, 9
  • Dąbrówka, Skrzyżowanie
    Wejherowska
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa
    Klonowa
  • Dąbrowskiego 02 - 107, 205, 207 - ZTM
    Generała Stanisława Skalskiego
  • Dębnica
  • Galaktyczna 01
    Sarnia
  • Górczyn
  • Glincz, Skrzyżowanie
    Kościerska
  • Glincz, Skrzyżowanie
    Kościerska
  • Glinki
  • Gniewino, Mostowa
    Mostowa, 4
  • Gniewino, Osiedle
    Osiedle Kaszubskie, 14
  • Gniewino, Osiedle
    Pomorska
  • Gniewino, Szkoła
    Pomorska
  • Gowino Brzozowa 01
    Pętla autobusowa Gowino Brzozowa
  • Gowino Szkoła 01
    Wejherowska, 57
  • Gowino Szkoła 02
    Wejherowska
  • Gościcino PKP 01
    Fabryczna
  • Gościcino Równa n/ż 02
    Lęborska
  • Henrykowa Wróblówka
  • Jeldzino
  • Jeleńska Huta
    Okrężna
  • Kamień
  • Karpno - PKS Bytów S.A.
  • Kielno, Stacja Paliw
    Strażacka
  • Kniewo
    Wejherowska
  • Kniewo
    Wejherowska
  • Koszalińska - Komunikacja Miejska Człuchów - PKS Gryfice
    Koszalińska
  • Kowalewo
    Szemudzka
  • Kłanino
    Pucka
  • Kłanino
    Pucka
  • Kąpino Klonowa 02
    Lipowa
  • Kąpino Kościół 02
    Parkowa
  • Kębłowo
    Chłopska
  • Kębłowo Leśna 02
    Generała Władysława Andersa, 3
  • Kębłowo, Chłopska
    Chłopska
  • Legionów Polskich 01
    Legionów Polskich
  • Leśna Scena
  • Leśna Stajnia
  • Leśno, Kamienna
    Leśna
  • Leśno, Leśna
    Na Uboczu
  • Linia, Wybudowanie - PKS Gdynia
    Długa, 2
  • Luzino Nadleśnictwo
    Ofiar Stutthofu
  • Lębork Dworzec PKP 01
    Dworcowa
  • Lębork Dworzec PKP 02
    Dworcowa
  • Markocin
  • Mała Piaśnica
  • Miechucino
    Kartuska
  • Miejsce obsługi rowerzystów
    Kościerska
    Na miejscu są dwie ławy pod dachem, na których można się posilić. Jest pompka na wentyle presta i schrader, zestaw imbusów, śrubokręt płaski i krzyżakowy, klucz angieski, płaski 8 i 10. skuwacz do łańcucha, T25 do tarcz hamulcowych.
  • Miejsce odpoczynku
  • Miejsce odpoczynku
    Dojazd pożarowy 33
  • Miejsce odpoczynku
  • Mierzyno
  • Mierzyno Skrzyżowanie
  • Milwino
    Wrzosowa
  • Miroweo Duże
  • MOR
  • MOR
  • MOR
  • MOR Bogatka
  • MOR Kiezmark
    Wałowa
  • MOR Moście Błota
  • MOR Nowy Dwór Gdański
    Portowa
  • MOR Ostrowo
    Plażowa
  • MOR Pogórze
    Hieronima Derdowskiego
  • MOR Puck Park Zielony Mostek
  • MOR Puck Zatopiony Port
    Komandora Edwarda Szystowskiego
  • MOR Radoszewo
    EuroVelo 10/13
  • MOR Rybina-Marina
  • MOR Solnica
  • MOR Sopot Centrum Żeglarstwa
    Aleja Wojska Polskiego
  • MOR Sopot Kemping
    Wejście Sopot 32A
  • MOR Starzyński Dwór
    EuroVelo 10/13
  • MOR stegna
  • MOR Wiślinka
    Łąkowa
  • MOR Władysławowo
    Starowiejska
  • Muzeum Narodowe 01
    Toruńska
  • Nadole
    Strażacka
  • Nadole Os. Na Stoku
    Kaszubska
  • Nieżywięć
  • Nieżywięć
  • Nowy Dwór Wejherowski
    Wejherowska
  • Nowy Dwór Wejherowski
    Wejherowska
  • Nowy Dwór Wejherowski, Faltom
    Gdańska
  • Nowy Dwór Wejherowski, Leśna
    Okrężna, 12
  • Ogromny wigwam
  • Opalino
  • Orle Łąkowa 01
    Łąkowa
  • Os. Roszarnicze 02
    Inżynierów
  • Os. Sportowa 01 - UM Lębork
    Janusza Kusocińskiego
  • paśnik
  • paśnik
  • Perlino
    Rybacka
  • Perlino, Młyn
    Rybacka
  • Piaskowo
    Osiedle Zacisze
  • Prusewo
    Lipowa
  • Pruszcz Gdański Wiśniewskiego - ZTM Gdańsk
    Obrońców Westerplatte
  • Przytok
  • Przytok
  • Rataja - Komunikacja Miejska Człuchów - PKS Gryfice
    Osiedle Wincentego Witosa, 25
  • Reda Ciechocino 02
    Pucka
  • Reda Graniczna 01
    Długa
  • Reda Osiedle Konopnickiej 01
    Podgórna
  • Reda OSP 03 n/ż
    Pucka
  • Reda Podleśna 01
    Długa
  • Reda Pucka Nowa 01
    Pucka, 38
  • Reda Pucka Nowa 02
    Pucka
  • Reda Warzywnicza 02 n/ż
    Wejherowska
  • Robakowo, Pętla
    Świętego Jana
  • Rotmanka Leśna
    Profesora Mariana Raciborskiego
  • Rotmanka Piłsudskiego
    Profesora Mariana Raciborskiego
  • Rotmanka Piłsudskiego
    Profesora Mariana Raciborskiego
  • Rotmanka Rondo
    Profesora Mariana Raciborskiego
  • Rotmanka Rondo
    Profesora Mariana Raciborskiego
  • Rowy
    Słowiańska
  • Rybno
    Lipowa
  • Rybno Rondo I
    Długa
  • Rybska Karczma
  • Rybska Karczma
    Wejherowska
  • Rychnowy
  • Rychnowy
  • Rzeźnicka - ZTM Gdańsk
    Toruńska
  • Salino Wieś
    Lipowa
  • Schronienie wbudowane w stok
  • Schutzhütte
  • Sieroczyn
  • Skarszewy Tczewska
    Tczewska
  • Skarszewy Tczewska - PKS Starogard Gd
    Tczewska
  • Sobieńczyce
  • Sopieszyno
    Wejherowska, 50
  • Sopieszyno
    Kwiatowa, 1
  • Stacyjka rowerowa
    Dwie drewniane wiaty że stołami i stojak na rowery. Śmietnik.
  • Stanica łowiecka - Wojskowe Koło Łowieckie nr 326 ŁOŚ w Gdyni
  • Stanowisko nr 10
    Kolejowa
  • Stanowisko nr 6
    Kolejowa
  • Stanowisko nr 7
    Kolejowa
  • Stanowisko nr 8
    Kolejowa
  • Stanowisko nr 9
    Kolejowa
  • Starzyno
    Polna
  • Straszyn Obwodowa
    Starogardzka
  • Straszyn, Obwodowa - Gryf, PKS - GRYF
    Szafirowa, 2A
  • Subkowy Małe
    Spokojna
  • Sulicice
  • Sulicice
  • Szczecińska - Komunikacja Miejska Człuchów - PKS Gryfice
    Szczecińska
  • Szczecińska - Komunikacja Miejska Człuchów - PKS Gryfice
    Szczecińska
  • Szczecińska - Komunikacja Miejska Człuchów - PKS Gryfice
    Szczecińska, 34
  • Szemud, Lesiniec
    Wejherowska
  • Szemudzka Huta
    Biesiadna
  • Sztutowo
    Turystyczna
  • Sztutowo Muzeum
    Gdańska
  • Sztutowo Muzeum
    Gdańska
  • Sławoszyno, Wybudowanie
  • Sławutówko
  • Sławutówko
    Pucka
  • Słonowice
  • Słosinko
  • Słuchowo Skrzyżowanie
  • Tadzino
  • Tourist shelter
    Bałtycka
  • Tourist shelter
    Bałtycka
  • Tyłowo
    Wejherowska, 37
  • Tłuczewo - PKS Gdynia
  • Ustarbowo
    Topolowa
  • Warszawska 01 - 1.126.01
    Warszawska
  • Warszawska 02
    Bohaterów Monte Cassino, 20c
  • Wdzydze Kiszewskie
    Rondo Na Krzyżu
  • Wejherowo 12 Marca/Judyckiego 02
    12 Marca, 171
  • Wejherowo Batalionu Morskiego 02 n/ż
    al. Tulipanów
  • Wejherowo Broniewskiego - Dworzec PKP 01
    I Brygady Pancernej Wojska Polskiego

Prysznic

  • -
    Kaperska
  • -
    Kaperska
  • -
    Kaperska
  • - - Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego
  • - - opłata
    Topolowa
  • -
  • - - prywatny dostęp - opłata
    Stefana Żeromskiego, 52
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Wczasowa
  • -
    Plac Konstytucji
  • -
  • -
  • -
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
  • - - opłata
    Bulwar Nadmorski
  • - - opłata
    Bulwar Portowy
  • -
    Przełom
  • -
    Gdańska, 19B
  • -
    Turystyczna
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • - - nadzorowany
  • -
  • -
    Wejście Gdańsk 78
  • -
    Wejście Gdańsk 75
  • -
    Człuchowska
  • -
  • -
    Rybacka, 64A
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
    Wydmy
  • -
  • -
    Orłowska
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • -
    Wyjście nr 29
  • -
  • -
  • - - bez opłaty
    Wydmy, 9

Instrument społeczna

  • Caritas Archidiecezji Gdańskiej - Marcin Gawiuk
    Księdza Lucjana Gierosa, 8A 84-230 Rumia
    Telefon: +48 604 493 893
    E-mail: mgawiuk@caritas.gda.pl
  • Caritas Archidiecezji Gdańskiej - Marcin Gawiuk
    Aleja Niepodległości, 780
    Telefon: +48 604 493 893
    E-mail: mgawiuk@caritas.gda.pl
  • Caritas Archidiecezji Gdańskiej - Marcin Gawiuk
    Fromborska
    Telefon: +48 604 493 893
    E-mail: mgawiuk@caritas.gda.pl
  • Caritas Diecezji Pelplińskiej - Grzegorz Weis
    Sambora, 28
    Telefon: +48 793 751 751;+48 58 536 15 31
    E-mail: gregor755@wp.pl
  • Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej „Centrum Reduta” - Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej „Mrowisko”
    Królikarnia
  • Centrum Aktywizacji Zawodowej i Społecznej dla Dorosłych Osób z Autyzmem - Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystyczny
    Witomińska, 9 81-311 Gdynia
    Telefon: +48586617136
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-15:00
  • Centrum Integracji Społecznej
    Młyńska, 11
  • Centrum Integracji Społecznej
    Telefon: +48 59 822 26 16
    E-mail: cisbytow@o2.pl
  • Centrum Kultury Chrześcijańskiej im. Brata Alberta - Schronisko dla bezdomnych
    Równa, 12
  • Centrum Opieki Wytchnieniowej - Fundacja Hospicyjna
    Mikołaja Kopernika
  • Centrum Pomocowe im. św. Ojca Pio Caritas Archidiecezji Gdańskiej
    Jęczmienna, 8 81-089 Gdynia
  • Cztery Kąty. Dom dla Seniora
    Lipowa, 27A 82-103 Stegna
  • Dom Dziecka
    Wojska Polskiego, 6 83-110 Tczew
  • Dom dziecka na Wzgórzu
    23 Marca, 16 81-820 Sopot
  • Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa - Caritas
    Aleja Niepodległości, 632 81-855 Sopot
    Telefon: +48 585551900
    E-mail: hospicjumgd@caritas.pl
  • Dom opieki "Willa pod Wieżą"
    Cementowa, 14
  • Dom Opieki Społecznej
  • Dom Pomocy Spoecznej "Słoneczne Wzgórze"
  • Dom Pomocy Społecznej
    Leśna, 12 89-600 Chojnice
  • Dom Pomocy Społecznej
    Adama Mickiewicza, 49 81-866 Sopot
  • Dom Pomocy Społecznej
    Juliusza Słowackiego, 45 82-200 Malbork
    Telefon: +48 55 272 28 73
    E-mail: malbork@dps.pl
  • Dom Pomocy Społecznej
    Kasztanowa, 2 77-124 Parchowo
  • Dom Pomocy Społecznej
    Starogardzka, 20 80-058 Gdańsk
  • Dom Pomocy Społecznej "Leśny" w Zaskoczynie 83-041
  • Dom Pomocy Społecznej "Mors"
    Morska, 11 82-103 Stegna
    Telefon: +48 55 247 83 84
    E-mail: dpsmors@dpsmors.pl
  • Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci - Bracia Szkolni (FSC) (christian - roman_catholic) 77-230
    Telefon: +48 (59) 858 38 37; +48 (59) 727 32 21; +48 531 785 389
    E-mail: dpsprzytocko@gmail.com
  • Dom Pomocy Społecznej Nr 2 w Lęborku - Starostwo powiatowe
    Wojska Polskiego, 43 84-300 Lębork
  • Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku - Starostwo Powiatowe w Wejherowie 84-250 Strzebielinek
    Telefon: (058) 676-75-70
    Faks: (058) 676-75-70
    E-mail: strzebielinek@post.pl
  • Dom Pomocy Społecznej z Ośrodkiem Dziennego Pobytu dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincent - Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego á Paulo
    Świętego Jacka, 14 84-200 Wejherowo
    Telefon: (58) 672-26-01
    Faks: (58) 672-49-48
    E-mail: dpssiostrywejherowo@wp.pl
  • Dom Seniora "Bursztynowy"
    Wiosłowa, 59 80-690 Gdańsk
  • Dom Seniora "Marzenie"
    Aleja Grunwaldzka, 578 80-337 Gdańsk
  • Dom Seniora "Perła"
    Zbychowska, 29 84-230 Rumia
    Telefon: 784 549 597
    E-mail: troska@domsenioraperla.com
  • Dom seniora "Zacisze"
    Radarowa, 67C 80-298 Gdańsk
  • Dom Seniora Aloes
    Kartuska, 18
  • Dom Seniora Dąbrówka
    Lotnicza, 98 80-297 Banino
    Telefon: +48 602304980
    E-mail: biuro@dabrowka.info.pl
  • Dom Seniora Life
    Wiczlińska, 40A Gdynia
  • Dom Seniora Tęcza
    Jabłoniowa, 18 83-331 Łapino Kartuskie
    Telefon: +48 58 680 80 90
    E-mail: tecza_domseniora@wp.pl
  • Dom św. Elżbiety
    Generała Józefa Hallera, 27 83-200 Starogard Gdański
  • DPS 83-440
  • Dzielnicowy Ośrodek Pomocy Społecznej Nr 3 w Gdyni
    Zygmunta Działowskiego, 9 Gdynia
    Telefon: +48 58 6632020
    E-mail: dops3@mopsgdynia.pl
  • Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko
    Spacerowa, 38 Lubiatowo
    E-mail: fundacja@mimowszystko.org
  • Gdańska Fundacja Innowacji Społecznych
    Gościnna, 14
    Telefon: +48 58 304 99 56
    E-mail: biuro@gfis.pl
  • Gdański Dom Integracyjno-Rodzinny
    Stefana Batorego, 4 80-251 Gdańsk
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Gdańska, 48 Żukowo
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Szkolna, 9 83-250 Skarszewy
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Gdańska, 15 83-300 Kartuzy
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Szkolna, 4E 77-320 Przechlewo
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Osiedle Generała Józefa Wybickiego, 33 83-300 Kartuzy
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Wojska Polskiego, 12 Stegna
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie
    Obrońców Szemuda, 2A
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie - Gmina Wejherowo Wejherowo
    Telefon: +48 58 677 64 30
    Faks: +48 58 677 64 32
    E-mail: sekretariat@gops-wejherowo.pl
    Godziny otwarcia: Mo 07:30-16:30; Tu-Th 07:30-15:30; Fr-Su off; PH off
  • GOPS Człuchów
    Plantowa, 28 77-300 Człuchów
  • Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja - Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom
    Ugory, 9 80-663 Gdańsk
    Telefon: +48 510 050 400
    E-mail: kontakt@centrumemocja.pl
  • Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza
    Mikołaja Kopernika, 6
    Telefon: +48 58 340 61 00
    E-mail: recepcja@hospicjum.info
  • Hospicjum im. Świętego Judy Tadeusza
    Aksamitna, 1 80-860 Gdańsk
  • Hospicjum imienia Świętego Wawrzyńca
    Arendta Dickmana, 6 Gdynia
  • Hospicjum Miłosierdzia Bożego
    Jana Druyffa, 2
  • Hospicjum Pomorze Dzieciom - Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom
    Ugory, 9 80-663 Gdańsk
    Telefon: +48 512 170 654
    E-mail: hospicjum@pomorzedzieciom.pl
  • Hospicjum w Tczewie
  • Hostel dla matek i kobiet w ciąży - Centrum Usług Społecznych
    Stefana Okrzei, 15 84-300 Lębork
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Juliusza Słowackiego, 74 82-200 Malbork
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    1 Maja, 8 83-110 Tczew
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Stanisława Wąsowicza, 3
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Adama Mickiewicza, 7 Czarna Woda
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Zespół IPS
    Wolności, 11
    Telefon: +48586278505
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Chojnice
    Plac Niepodległości, 7 89-600 Chojnice
    Telefon: +48 52 397 71 21
    E-mail: sekretariat@mopschojnice.pl
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie
    Miła, 26a
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni - Zespół ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
    Śląska, 48
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lęborku
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 3 84-300 Lębork
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie
    Kolejowa, 14 81-835 Sopot
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie
    Janusza Kusocińskiego, 17 84-200 Wejherowo
    Telefon: 58 677-79-60
    E-mail: sekretariat@mops.wejherowo.pl
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Prabutach
    Łąkowa, 24 82-550 Prabuty
  • Milorstowo Dom Seniora
    Telefon: +48 600 821 142
    E-mail: kontakt@milorstowo.pl
  • Między Słowami
    Władysława IV
    aphasia
  • MOPS
    Jana Brzechwy, 5 83-400 Kościerzyna
  • MOPS
    Górników
  • MOPS - Ośrodek Opiekuńczy Dla Osób Przewlekle Chorych
    Bosmańska, 32A Gdynia
    Telefon: +48586253901
    E-mail: oo@mopsgdynia.pl
  • MOPS Człuchów
    Szkolna, 3 77-300 Człuchów
  • MOPS w Gdyni - Zespół ds. Wsparcia Dziecka i Rodziny
    Grabowo, 2
    Telefon: +48587820120
  • Morski Dom
    Jana Sobieskiego, 98 80-216 Gdańsk
  • Nasz Przyjazny Dom
    Władysława IV, 1c 81-703 Sopot
    Telefon: 58 506 58 51
  • Noclegownia dla bezdomnych - MOPS Lębork
    Władysława Łokietka, 13 84-300 Lębork
  • Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy
    Demptowska
  • Ośrodek dla bezdomnych "Agape" - Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych Dom Modlitwy "Agape" 82-420
    Telefon: +48 55 277 42 88
  • Ośrodek Geriatryczny
    Telefon: +48 58 685 51 67
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy - Gmina Kobylnica
    Wodna, 20/3 76-251 Kobylnica
    Telefon: +48 59 842 99 75
    Faks: +48 59 842 96 16
    E-mail: ops@opskobylnica.pl
    Godziny otwarcia: Mo 07:30-16:30; Tu-Th 07:30-15:30; Fr 07:30-14:30
  • Ośrodek Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach
    Strzelecka, 31a 89-600 Chojnice
    Telefon: +48 52 397 35 74
    E-mail: sekretariat@opr-chojnice.pl
  • Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Leśnik" - Nadleśnictwo Ustka w Orzechowie
  • Piaskowy Dom
    Jana Sobieskiego, 100 80-216 Gdańsk
  • PIK w Gdańsku - Urząd Mejski w Gdańsku
    Fryderyka Chopina, 42
    Godziny otwarcia: Mo-Th 08:00-18:00; Fr 08:00-16:00
  • Pogotowie Socjalne dla Osób Nietrzeźwych
  • Polski Czerwony Krzyż
    Handlowa, 15 84-300 Lębork
    Telefon: +48 58 323 41 20
    E-mail: biuro@bianga.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-15:00
  • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej - Oddział Pomorski
    Śniadeckich, 10
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
    Antoniego Dobrowolskiego
    Telefon: +48 58 773 20 85
    E-mail: dyrektor@pcpr.powiat-gdanski.pl
  • Powiatowe Centrum Rehabilitacji i Terapii Zajęciowej w Czarnem
  • Prywatny Dom Opieki "Magnolia"
    Poznańska, 5 84-300 Lębork
  • Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio
    Dziedzictwa Jana Pawła II, 12 84-100 Puck
    Telefon: 58 678 04 78
    E-mail: puckiehospicjum@wp.pl
  • Punkt Recepcyjny
    Za Murami, 2/10 Gdańsk
    Telefon: +48 47 721 75 75
    У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку.
  • Rezydencja Senior
    Dębowa, 17 84-207 Łężyce
  • Rodzinny dom dziecka
    Dworcowa, 13 82-433 Mikołajki Pomorskie
  • ROSE Senior Resort - Rose sp. z o.o.
    Rozewska, 7 84-104 Jastrzębia Góra
    Telefon: +48 58 774 44 85
    E-mail: info@roseseniorresort.com
    Dom opieki nad morzem. Nasz dom seniora prowadzi opiekę dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Oferujemy pobyty długo- i krótkoterminowe, na czas nieokreślony oraz opiekę wytchnieniową. Prowadzimy terapię zajęciową.
  • Schronisko dla bezdomnych im. Brata Alberta
    Bolesława Krzywoustego, 6 76-200 Słupsk
  • Schronisko dla bezdomnych im. Brata Alberta
    Bolesława Krzywoustego, 6 76-200 Słupsk
  • Serenus Gdansk
    Przemyska, 17 80-180 Gdańsk
  • Serenus Gdansk
    Przemyska, 19 80-180 Gdańsk
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
  • Srodowiskowy Dom Samopomocy "Lwiątko"
    Wojciecha Kossaka, 84 84-300 Lębork
  • Stowarzyszenie Hospicjum im. św. s. Faustyny
    Mieszka I, 1 81-778 Sopot
  • Stowarzyszenie Pomocy Osobom Przewlekle Chorym i Bezdomnym "WIGOR"
    Kasztanowa, 35 80-180 Borkowo
    Telefon: +48 699-793-041
    E-mail: biuro@wigorgdansk.pl
  • Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi. Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy
    Przegalińska, 29 80-690 Gdańsk
  • Urząd Gminy Karsin
    Długa, 222 83-440 Karsin
  • Warsztat Terapii Zajęciowej
    Mestwina
  • Warsztat Terapii Zajęciowej - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej
    Dąbrówki 82-400
    Telefon: +48 697028061
    E-mail: wtzkoniecwald@gmail.com
  • Warsztat Terapii Zajęciowej - Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej"
    Generała Tadeusza Kościuszki, 23 82-100 Nowy Dwór Gdański
    Telefon: +4855 2472797
  • Warsztat Terapii Zajęciowej - Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Słoneczny Promyk" 82-230
    Telefon: +48 512460827
  • Warsztat Terapii Zajęciowej - Stowarzyszenie dla Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń"
    Główna, 12 82-100 Marzęcino
  • Warsztat Terapii Zajęciowej "Bolek i Lolek" - Fundacja Edukacji Ekologicznej i Promocji Zdrowia
    Kołobrzeska, 57
  • Warsztat Terapii Zajęciowej przy PSONI koło w Gdyni - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdyni
    Harcerska, 4 81-425 Gdynia
    Telefon: +48 58 6622588
    E-mail: wtzgdynia@poczta.onet.pl
  • Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Osób z Wadami Słuchu "Cisza" - Stowarzyszenie Osób z Wadą Słuchu Cisza
    Boisko, 4 81-183 Gdynia
    Telefon: +48586253323
  • Wichrowy Dom
    Jana Sobieskiego, 96 80-216 Gdańsk
  • Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Gdańsku
    Zakopiańska, 37
  • Za Falochronem - Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. dr Jadwigi Titz-Kosko
    Chwarznieńska, 136/138 Gdynia
  • Zespół Opiekuńczy MOPS
    Niepodległości, 10 83-110 Tczew
  • Środowiskowy Dom Samopomocy
    Konstantego Maciejewicza, 11 Gdynia
    Telefon: +48586612232

Toaleta

  • IKEA
    Złota Karczma, 26 80-286 Gdańsk
    Telefon: +48 58 769 93 00
    Faks: +48 58 769 93 10
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 09:00-20:00
  • Toalety - płatne - opłata
    Świerkowa, 3
  • TOI TOI
    Wejście 23 Dębki
  • Toi Toi - dostęp publiczny
  • Toi Toi (tylko w sezonie letnim) - WOPR Siemirowice - dostęp publiczny - bez opłaty
    Szkolna
  • Toi-Toi - dostęp publiczny - bez opłaty
    Stefana Banacha
  • Toi-Toi - dostęp publiczny - bez opłaty
    Stefana Banacha
  • Toi-Toi
    Trakt Solidarności
  • WC / Przebieralnia / Wypożyczalnia sprzętu wodnego
    WC / Przebieralnia / Wypożyczalnia sprzętu wodnego
  • -
    Słoneczna
  • - - opłata
    Opata Jacka Rybińskiego, 16 80-320 Gdańsk
  • - - opłata
    Rondo im. Przewodników Malborskich
  • -
    Świętego Ducha, 82
  • - - opłata
    Wejście 11
    Godziny otwarcia: Mo-Su 08:00-24:00
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Plażowa, 7
  • -
    Księdza Pawła Stefańskiego, 6 84-140 Jastarnia
  • - - dostęp publiczny
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
    Aleja Zwycięstwa, 256 Gdynia
  • - - bez opłaty
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 9:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 9:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Powstańców Warszawy
  • - - opłata
    Aleja Wojska Polskiego
  • -
  • - - bez opłaty
    Teodory i Izydora Gulgowskich
  • - - opłata
    Wejście Sopot 14
  • -
    Majora Henryka Sucharskiego
  • -
  • - - opłata
    Bulwar Nadmorski
  • - - opłata
    Morska
  • - - opłata
    Admirała Steyera
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Bulwar Nadmorski
  • - - opłata
  • -
    Łosiostrada
  • -
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Wczasowa
  • -
  • - - dostęp publiczny
    Generała Józefa Hallera
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-17:00
  • - - dostęp publiczny
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Generała Władysława Andersa
  • -
    Plac Świętego Jana Pawła II
  • -
    Młyńska, 14B 83-400 Kościerzyna
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Kościelna
  • - - opłata
    Kościelna
  • -
    Rzeźnicka, 6
  • -
    Alejka Szympansa
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Gdańska, 144a Krynica Morska
    Godziny otwarcia: 09:00-21:00
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Ceglarska, 5J
  • -
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Wejście Sopot 16
  • -
  • - - opłata
    Lektykarska, 1/2
  • -
    Pogodna
  • - - opłata
    Księdza Edmunda Roszczynialskiego
  • - - opłata
  • - - opłata
    Nowe Miasto
  • - - Gmina Władysławowo - dostęp publiczny
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Huberta Wagnera
  • -
  • -
    Wojska Polskiego
  • - - bez opłaty
    Dworcowa
  • -
    Jesionowa
  • -
    Parkowa, 1 89-600 Chojnice
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Brzeźnieńska
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Wejście nr 46
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Wejście nr 48
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Wejście Gdańsk 63
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - opłata
    Wojska Polskiego
  • - - opłata
    Plac Dworcowy, 3
  • -
    za sceną
  • -
    Rybacka, 28 82-120 Krynica Morska
  • -
    Aleja Grunwaldzka
  • -
  • -
  • -
    Gimnazjalna, 13
  • - - prywatny dostęp
    Bulwar Radiowej Jedynki
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Grunwaldzka
  • -
  • -
  • -
  • -
    Plac Dworcowy
  • -
  • - - bez opłaty
  • - - dostęp publiczny
    Wejście 30
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Bałtycka

Automat do sprzedaży

  • ZTM Gdańsk
    Kliniczna
    przystanek tramwajowy Wyspiańskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Hucisko
    przystanek tramwajowy Hucisko - Nowy Ratusz, kierunek Siedlce
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Karmelicka
    przystanek autobusowy Dworzec Główny PKP, kierunek Wałowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Podwale Grodzkie
    przystanek autobusowy Dworzec Główny PKP, kierunek Pruszcz Gd.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Grunwaldzka
    przystanek tramwajowy Galeria Bałtycka, kierunek Opera
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Grunwaldzka
    przystanek tramwajowy Oliwa pętla tramwajowa, kierunek Zaspa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Ludwika Beethovena, 19
    przystanek autobusowy Wagnera, kierunek Hucisko
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Świętokrzyska
    przystanek autobusowy Osiedle Świętokrzyskie, kierunek Kowale
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Platynowa
    przystanek autobusowy Platynowa, kierunek Orunia Górna
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Wały Jagiellońskie
    przystanek tramwajowy Brama Wyżynna, kierunek Zaspa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Wały Jagiellońskie
    przystanek tramwajowy Brama Wyżynna, kierunek Stogi
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Podwale Grodzkie
    przystanek tramwajowy Dworzec Główny PKP, kierunek Nowy Port
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Podwale Grodzkie
    przystanek tramwajowy Dworzec Główny PKP, kierunek Stogi
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Świętokrzyska, 49
    przystanek autobusowy Niepołomicka, kierunek Gdańsk Gł
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Wały Jagiellońskie
    przystanek autobusowy Brama Wyżynna, kierunek Orunia
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Juliusza Słowackiego
    przystanek autobusowy Potokowa, kierunek Wrzeszcz
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Wilhelma Stryjewskiego
    przystanek autobusowy Zimna, kierunek Przeróbka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Spacerowa
    przystanek autobusowy Sopocka, kierunek Oliwa Pętla Tramwajowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Złota Karczma, 27
    przystanek autobusowy Harfowa, kierunek Wrzeszcz
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Zwycięstwa
    przystanek tramwajowy Opera Bałtycka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Jaśkowa Dolina
    przystanek autobusowy Dobrowolskiego, kierunek Wrzeszcz/Gd. Gł
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Kartuska
    przystanek autobusowy Damroki, kierunek Centrum
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Grunwaldzka
    przystanek tramwajowy Jaśkowa Dolina (CH Manhattan), kierunek Opera
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Wita Stwosza
    okolice przystanku tramwajowego Bażyńskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Tadeusza Kościuszki
    okolice przystanku Kościuszki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Antoniego Lendziona, 1a
    przystanek autobusowy Wrzeszcz Dworzec PKP III, kierunek Orunia + Jasień
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Leona Droszyńskiego
    przystanek autobusowy Oliwa PKP pętla autobusowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Kołobrzeska, 41A
    przystanek autobusowy Krynicka (Koło CH ALFA), kierunek Wrzeszcz
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Żołnierzy Wyklętych
    przystanek autobusowy Srebrzysko Cm. Srebrzysko, kierunek Wrzeszcz
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Zdrojowa
    przystanek tramwajowy Brzeźno
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Marynarki Polskiej
    przystanek autobusowy Pl. Wolności, kierunek Żabianka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Braci Lewoniewskich
    przy zejściu z peronu, w pobliżu przystanku autobusowego Zaspa SKM
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Trakt Świętego Wojciecha
    przystanek autobusowy Gościnna, kierunek Centrum
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Rzeczypospolitej
    przystanek tramwajowy Startowa (przejście podziemne)
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Pomorska
    przystanek tramwajowy Subisława
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Joachima Lelewela, 18A
    przystanek tramwajowy Plac Komorowskiego, kierunek Wrzeszcz
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Grunwaldzka
    przystanek autobusowy Chopina, kierunek Gdańsk, Dw. Gł.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Chłopska
    przystanek tramwajowy Czerwony Dwór (przy rynku), kierunek Zaspa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Chłopska
    przystanek tramwajowy Bora Komorowskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Pomorska
    przystanek Jelitkowo końcowy
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Kartuska
    pętla tramwajowa Siedlce
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Kartuska
    przystanek tramwajowy Skrajna
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Zwycięstwa
    przystanek tramwajowy Traugutta kierunek Wrzeszcz
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Wita Stwosza
    przystanek tramwajowy Strzyża PKM
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Turystyczna
    przystanek autobusowy Sobieszewo-Wyspa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • SPP Krynica Morska - Urząd Miasta Krynica Morska
    Słoneczna
  • SPP Krynica Morska - Urząd Miasta Krynica Morska
    Słoneczna
  • ZTM Gdańsk
    Jagiellońska
    przystanek autobusowy Jagiellońska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Generała Kazimierza Sosnkowskiego
    pętla tramwajowa Łostowice Świętokrzyska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Przywidzka
    w pobliżu przystanku autobusowego Czermińskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Marii Skłodowskiej-Curie
    przystanek tramwajowy Uniwersytet Medyczny przy wejściu od strony Uniwersytetu Medycznego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Jana Pawła II
    okolice przystanku autobusowego Zaspa - Szpital, kierunek Wrzeszcz
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Ofiar Grudnia 70
    przystanek autobusowy Olimpijska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Dworska
    przystanek autobusowy Dworska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Zwycięstwa
    przystanek tramwajowy Politechnika
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Marynarki Polskiej
    w pobliżu przystanku tramwajowego Swojska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Adama Mickiewicza
    przystanek tramwajowy Mickiewicza
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Rogalińska
    przystanek tramwajowy Przemyska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Vaclava Havla
    przystanek tramwajowy Wilanowska kierunek Gdańsk Gł.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Podwale Przedmiejskie
    przystanek tramwajowy Akademia Muzyczna kierunek Gdańsk Gł.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Bulońska
    przystanek Budapesztańska kierunek Centrum
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Ludwika Beethovena
    przystanek autobusowy Kurpińskiego kierunek Piecki-Migowo
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Kampinoska
    przystanek autobusowy Kampinoska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Kartuska
    przystanek tramwajowy Powstańców Warszawskich kierunek Gdańsk Gł.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Franciszka Rakoczego
    w pobliżu przystanku Kolumba kierunek Gdańsk Gł.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Małomiejska, 45A
    w pobliżu przystanku Ptasia kierunek Gdańsk Gł.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Kartuska
    przystanek autobusowy Szczęśliwa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Zwycięstwa
    przystanek tramwajowy Brama Oliwska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Wojska Polskiego
    w pobliżu przystanku tramwajowego Zamenhofa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    3 Maja
    tunel dla pieszych przy Dworcu PKS
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja generała Władysława Sikorskiego
    przystanek tramwajowy Sikorskiego, kierunek Centrum
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Łostowicka
    przystanek autobusowy: Cmentarz Łostowicki, kierunek Orunia Górna
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Franciszka Rakoczego
    przystanek tramwajowy Piekarnicza, kierunek Centrum
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    przystanek autobusowy Port Lotniczy, kierunek Gdańsk Gł
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Teofila Lenartowicza
    przystanek Przeróbka kierunek Centrum
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Wincentego Witosa
    przystanek tramwajowy Cieszyńskiego, kierunek Łostowice Świętokrzyska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja Vaclava Havla
    przystanek tramwajowy Płocka, kierunek Centrum
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Aleja generała Władysława Sikorskiego
    przystanek tramwajowy Chałubińskiego, kierunek Centrum
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Podwale Przedmiejskie
    przystanek tramwajowy Brama Żuławska tunel dla pieszych
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Karwieńska
    przystanek autobusowy Oliwa Zoo
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Franciszka Rakoczego
    przystanek autobusowy Warneńska, kierunek Wrzeszcz
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Nowe Podwale Grodzkie
    przystanek tramwajowy Śródmieście SKM, kierunek Chełm
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Bulońska
    przystanek Migowo kierunek Centrum
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Wczasy
    przystanek tramwajowy Wczasy
    Godziny otwarcia: 24/7
  • ZTM Gdańsk
    Gospody, 1A
    przystanek tramwajowy Osiedle Wejhera, kierunek Zaspa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Adblue - Moya
  • Automat z produktami konopnymi
  • Bankomat Millennium - Euronet
    Sukienników, 5 89-600 Chojnice
  • Butlomat LPG - AmeriGas
    Generała Stanisława Skalskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Coca-Cola
    Aleja Zwycięstwa, 260 81-545 Gdynia
  • Coca-Cola
    Aleja Zwycięstwa, 260 81-545 Gdynia
  • Kaczkomat - GZDiZ - bez opłaty
  • Kaczkomat - GZDiZ - bez opłaty
    Pienińska
  • Kaczkomat - GZDiZ - bez opłaty
    Świętokrzyska
  • Kasa parkingowa
    Mikołaja Reja
  • Malinogród - sklep samoobsługowy
    Spółdzielcza
  • Parkomat EuroPark - EuroPark Group
    Strzelecka
  • Parkomat EuroPark - EuroPark Group
    3 Maja, 2A
  • Parkometr - SPP
    Świętojańska, 89
    Telefon: +48587644000
    E-mail: biuro@sppgdynia.pl
  • Parkometr - SPP
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 50
    Telefon: +48587644000
    E-mail: biuro@sppgdynia.pl
  • Parkometr - SPP
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
    Telefon: +48587644000
    E-mail: biuro@sppgdynia.pl
  • Rozmieniarka banknotów - Vega Invest
    I Brygady Pancernej Wojska Polskiego

Weterynaryjny

  • "Łapa Na Pulsie" Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne lek. wet. Marta Boruczkowska
    Krzysztofa Komedy, 32/U2
  • A. Szaro
    Feliksa Nowowiejskiego, 18A
  • A.Filipowicz
    Śląska, 19
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 10:00-14:00; PH,Su off
  • Advet
    Dywizjonu 303, 4A/1 80-462 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-19:00; Sa 10:00-14:00
  • AlterVet
    Rycerza Blizbora, 15B
  • Altervet
    Kartuska, 345/U8 80-175 Gdańsk
  • Animal.med
    Generała Charles"a de Gaulle"a, 8 80-261 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Mo-FR 09:00-20:00; Sa 10:00-16:00
  • Animarvet
    Międzygwiezdna, 2B
  • Awet
    Jana Matejki, 23
  • Baczyński
    Armii Krajowej
  • Covet
    Maurycego Mochnackiego, 2
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 10:00-13:00
  • Fix-On
    Juliusza Słowackiego, 44
    E-mail: fixon.fizjoterapia@gmail.com
  • Fizjozen
    Słoneczna, 15 Gdynia
    Telefon: 57 602 4509
  • Gabinet Weterynajny
    Kalinowa, 25 80-177 Gdańsk
    Godziny otwarcia: sobota 09:00–11:00 niedziela Zamknięte poniedziałek 09:00–11:00, 16:00–19:00 wtorek 09:00–11:00, 16:00–19:00 środa 09:00–11:00, 16:00–19:00 czwartek 09:00–11:00, 16:00–19:00 piątek 09:00–11:00, 16:00–19:00
  • Gabinet weterynaryjny
    Rybacka, 27 84-140 Jastarnia
    Godziny otwarcia: 11:00-13:00
  • Gabinet weterynaryjny - Frączek Mirosław
    Czołgistów, 6 84-300 Lębork
    Telefon: +48 600 627 670
  • Gabinet weterynaryjny
    Zygmunta Noskowskiego, 11
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-14:00,16:00-19:00
  • Gabinet weterynaryjny
  • Gabinet Weterynaryjny - Hanna Szczędzina
    Książąt Pomorskich, 1B 83-330 Żukowo
    Telefon: +48 733 405 711
    E-mail: kontakt@weterynarz-zukowo.pl
  • Gabinet Weterynaryjny "Cztery Łapy"
    Jana z Kolna, 5
  • Gabinet Weterynaryjny "Filemon" lek. wet. Kinga Berent
    Osiedle Generała Władysława Sikorskiego, 4B 77-300 Człuchów
    Telefon: +48 608 656 492
    Godziny otwarcia: Mo,We,Fr 15:00-18:00; Tu,Th 09:00-12:00; Sa 09:00-13:00
  • Gabinet Weterynaryjny Em Vet.
    Elbląska, 2 82-200 Malbork
  • Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Tomasz Cywiński - Tomasz Cywiński
    Jana III Sobieskiego, 241 84-200 Wejherowo
    Telefon: 58 672 22 61
    E-mail: tomaszvet@gmail.com
  • Gabinet Weterynaryjny lek.med.vet A. Ławecki
    Gryfa Pomorskiego, 48C 81-572
    Telefon: 502-282-526
    E-mail: prys13@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-19:00
  • Gabinet weterynaryjny lekarz weterynarii Marcin Czernielewski
    Joachima Lelewela, 23 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-13:00,15:00-18:00; Sa 10:00-12:00
  • Gabinet Weterynaryjny Przyjaciel
    Dywizjonu 303, 21
  • Gabinet Wetmedyk
    Armii Krajowej, 2
    Telefon: +48 664 430 388
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-11:00,16:00-19:00; Sa,Su,PH off
  • Gdyńska Klinika Weterynaryjna - Lekarz weterynarii Tomasz Brzeski
    Kielecka, 22
    Telefon: +48 508072234; +48 586205555
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Grygorcewicz Józef, Migoń Andrzej, Synak Wiesław. Lecznica weterynaryjna
    Tczewska, 25
    Telefon: 58 562 30 78
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30:00-17:00; Sa 08:00-10:00,16:00-17:00
  • Jamniki, Jeże i Spółka
    Barkentynowa, 6
    Telefon: +48514461098
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-12:00,16:00-20:00; Sa 09:00-12:00
  • Kiwi
    Klonowa, 25 80-297 Banino
    Telefon: +48 505 131 448
    Godziny otwarcia: Mo-Th 11:00-19:00; Fr 11:00-16:00; Sa,Su,PH off
  • Klinika weterynaryjna Lupin
    Aleksandra Zawadzkiego, 2
  • Krynicki Jerzy, Czop Wiesław. Przychodnia weterynaryjna
    Obrońców Westerplatte, 35 82-230 Nowy Staw
  • Lecznica
    Leśna 77-304 Rzeczenica
  • Lecznica Chojnice
    Strzelecka, 25 89-600 Chojnice
    Telefon: +48 52 397 28 84
    E-mail: kontakt@lecznicachojnice.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:30-13:00; 16:00-19:00; Sa 09:30-14:00
  • Lecznica dla Zwierząt
    Stanisława Wyspiańskiego, 16A
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-12:00; Su 10:00-12:00
  • Los-Vet
    Generała Władysława Sikorskiego, 2
  • Nasze Zwierzaki
    Generała Władysława Sikorskiego, 38
  • NiceVet - lek. wet. Marta Toporek
    Lotnicza, 86 80-297 Banino
    Telefon: +48 660 663 730
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 13:00-18:00; Sa 09:00-12:00
  • Nordvet - Jakub Urbanowski
    Jaśkowa Dolina, 101
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-19:00
  • Ocelot
    Pułkownika Stanisława Dąbka, 157
    Telefon: +48586656905
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 13:00-19:00
  • Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Ptaków i Drobnych Ssaków "Ostoja"
    Słupia, 30
  • Przychodnia weteranyjna Arkadia
    Parkowa, 6/1B
  • Przychodnia Weterynaryjna
    Feniksa, 28 80-299 Gdańsk
  • Przychodnia Weterynaryjna
    Stanisława Żółkiewskiego, 1 Pogórze
    Telefon: +48586650371
  • Przychodnia Weterynaryjna
    Kaprów, 10A
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa,Su 09:00-15:00
  • Przychodnia weterynaryjna
    Obrońców Wybrzeża, 12 80-398 Gdańsk
    Telefon: 58 553 88 05
    E-mail: kontakt@weterynarzprzymorze.pl
  • Przychodnia Weterynaryjna - Sabina Żarnowska
    Potokowa, 12A
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 10:00-14:00
  • Przychodnia weterynaryjna "U Weterynarza"
    Czarny Dwór, 14 80-365 Gdańsk
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 12:00-14:00
  • Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzyniec".
    Kazimierza Michałowskiego, 23c 82-200 Malbork
  • Przychodnia weterynaryjna Benkowski i Hajdo
    Apisa, 1 Gdynia
    Telefon: +48586249000
  • Przychodnia Weterynaryjna Futrzak - Emilia Janik, Beata Kałasznikow
    Ofiar Piaśnicy, 4 84-200 Wejherowo
    E-mail: futrzekvet@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-20:00
  • Przychodnia weterynaryjna Impuls
    Wacława Balcerskiego, 20d 80-299 Gdańsk
  • Przychodnia Weterynaryjna Morska
    Jacka Kaczmarskiego, 1
    Telefon: +48587108192
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-14:00
  • Przychodnia Weterynaryjna Przymorze
    Obrońców Wybrzeża, 11
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-20:00; Sa 11:00-14:00
  • Przychodnia weterynaryjna VetMedica
    Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, 29 89-600 Chojnice
    Godziny otwarcia: Mo,Tu,Th,Fr 09:00-12:00,16:00-19:00; We,Sa 09:00-12:00
  • Przychodnia Weterynaryjna Zwierzak
    Świętojańska, 53 81-391 Gdynia
    Telefon: +48586614081
  • Przychodnia Wetmedyk
    Różana, 16 80-297 Banino
    Telefon: +48 664 430 387
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-12:00 "Wizyty zalecamy umawiać telefonicznie"; Su,PH off
  • Pyliński Andrzej. Lecznica specjalistyczna dla koni i małych zwierząt
    Gdańska, 18 83-034 Trąbki Wielkie
    Telefon: 586828395
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:30-16:30; Sa 09:00-13:00
  • Saba. Gabinet Weterynaryjny. Łukasz Kisielewski
    Długa
  • SDDZ Szpital dzienny dla zwierząt
    Władysława Biegańskiego, 37 80-807 Gdańsk
  • Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego
    Łąkowa, 35/38 80-769 Gdańsk
  • Słoneczna‎
    Słoneczna, 2 83-300 Kartuzy
  • Taurus
    Kartuska, 2C 83-332 Dzierżążno
    Telefon: +48 690 042 040
    E-mail: vet.kartuzy@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-13:00
  • Vet Mania
    Aleja Grunwaldzka, 203
    E-mail: vetmaniagdansk@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-22:00; Sa-Su 10:00-20:00
  • VetCare
    Antoniego Abrahama, 13a 81-198 Pogórze
    Telefon: +48733405733
    E-mail: przychodnia@vet-care.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 10:00-13:00
  • VetMedica
    Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, 29 89-600 Chojnice
    Telefon: +48 731 731 707
    E-mail: przychodnia@vetmedica-chojnice.pl
    Godziny otwarcia: Mo,Tu,Th,Fr 09:00-12:00,16:00-19:00; We,Sa 09:00-12:00
  • Vetnica
    Letnicka, 2
  • Wejherwet
    Fryderyka Chopina, 11 84-200 Wejherowo
    Telefon: (58) 672-15-62
    E-mail: przychodnia@wejherwet.pl
  • Wet-port
    Księdza Mariana Góreckiego, 7A
  • Weterynarz ARS-Vet
    Myśliwska, 2G 84-300 Lębork
  • Żyrafa
    Starogardzka, 42/44 83-010 Straszyn
  • -
    Portowa, 1 84-120 Władysławowo
  • -
    Przyrodników
    Weterynaria
  • -
    Łąkowa, 2
  • - - Dzięcioł Michał
    Strażacka, 3 83-050 Lublewo Gdańskie
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 15:00-19:00
  • -
    Kościelna, 5
  • -
    Plac Afrodyty, 1
    Telefon: +48 606121878
  • -
    Olsztyńska, 19 Gdynia
  • -
    Aleja Armii Krajowej, 107a
  • -
    Cechowa, 11
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 09:00-12:00
  • -
    Gdańska, 32
  • -
    Gryfa Pomorskiego, 54D
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-12:00, 15:00-20:00; Sa 10:00-13:00
  • -
    23 Marca, 32E
  • -
    Malborska, 4
  • website
    Chylońska, 230
    Telefon: +48 720 886 995
  • -
  • -
    Obrońców Pokoju, 8
  • -
    Cyprysowa
  • -
    Stefana Drzewieckiego, 9/2 80-464 Gdańsk
  • -
    Korzenna, 16A
  • -
    Osiedle Na Wzgórzu, 35 84-312 Cewice
  • -
    Kwidzyńska, 10
  • -
    Chylońska, 27
  • -
  • -
    Elbląska, 65
  • -
    Łagiewniki, 64E
    Telefon: +48 509012107
  • -
    Starogardzka, 117
  • -
    Ignacego Matuszewskiego, 27F 80-288 Gdańsk
    Telefon: +48 502 520 970
  • -
    Księdza Bernarda Sychty, 18A

Kosza

  • Akademia Marynarki Wojennej 02 - ZKM Gdynia
    Inżyniera Jana Śmidowicza
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name