Turystyka i usług w województwo mazowieckie, Polska
Filtruj według typu:
Najbliższe usługi
Biuro podróży
- AB Poland Travel
Baśniowa, 3/116 02-349 Warszawa
Telefon: +48 604 704 685
Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-18:00 - Almatur
Mikołaja Kopernika, 23 00-359 Warszawa
Telefon: +48 22 826 26 39;+48 22 826 35 12
Faks: +48 22 244 04 89
E-mail: warszawa1@almatur.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 10:00-14:00 - API Travel
Szaserów, 50
Telefon: +48 22 621 27 24
E-mail: biuro@apitravel.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00 - Atco Travel
Grzybowska, 39
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 10:00-13:00 - Azul Holiday
Koszykowa, 63 - Baltic Tour
Bolesława Podczaszyńskiego, 17A 01-866 Warszawa - Bertur
Płocka, 15 - Bioton Tour
Poznańska, 11
Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-17:00 - Biuro Podróży Rainbow
Stefana Żeromskiego, 21a
E-mail: sochaczew.zeromskiego@r.pl - Biuro Podróży SBM. Najstarsze biuro w mieście. - eglobtroter.pl
Generała Józefa Sowińskiego, 5A 05-120 Legionowo
Telefon: +48227841996
SBM najstarsze biuro podróży w mieście. 🌞
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00 - Biuro Turystyczne
Jagiellońska, 18 Warszawa - But
Tarczyńska, 5/9
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00 - Centrum Podróży
Wilhelma Konrada Roentgena
Telefon: +48 228556001
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-17:00; Sa 10:00-15:00 - Centrum Podróży Tarchomin
Światowida, 47a lok. 3.3 - City Center Sigma Travel
Adama Mickiewicza, 15 - Coral Travel
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-21:00; Su 10:00-20:00 - Coral Travel
Aleja Rzeczypospolitej
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-17:00 - Coral Travel
- Coral Travel
Spółdzielcza, 6/9 05-825 Grodzisk Mazowiecki - Coral Travel
- Coraltravel
Aleja Jerzego Waszyngtona, 44 - Dong Duong Travel
Bakalarska, 24 - elkatravel
Kobielska, 23
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa-Su 10:00-18:00; PH closed - Euro Pol Travel
Jana Zamoyskiego, 49
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-15:00 - Exim Tours
Marszałka Ferdynanda Focha, 8 - Exim tours
Starowiślna, 4 - Flamingo Holiday
Gandalfa, 1
Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-19:00; Sa 11:00-14:00 - fly.pl
Nowogrodzka, 42
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00 - Gabriella
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Telefon: +48 601 710 995
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 10:00-14:00 - Gift Travel
Aleja Komisji Edukacji Narodowej - Glob
Wolności, 55 08-300 Sokołów Podlaski - Grand Tour Travel
25 Czerwca, 63 26-600 Radom
Telefon: 483630838
Faks: 483630838
E-mail: biuro@gtt.travel.pl - Grecos
Sarmacka - Gryzelda Travel
Wojska Polskiego, 28 - Happy Travel
Wawrzyńca Surowieckiego, 10
Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-18:00 - Harctur
Słupecka, 1
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-17:00 - Hermes
Aleja Stanów Zjednoczonych, 63 Warszawa - Huber Travel
Aleja Prymasa Tysiąclecia, 76C - iPodróże
Puławska, 99
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-14:00 "on appointment" - Itaka
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-21:00 - Itaka
Stefana Żeromskiego, 14 Warszawa - Itaka
Płocka, 17 - Itaka
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-22:00; Su 10:00-21:00 - Itaka
Bolesława Chrobrego, 1 - Itaka
Stefana Żeromskiego, 70 - Itaka
- Itaka
Henryka Sienkiewicza, 46/50 05-825 Grodzisk Mazowiecki - Itaka
Mokotowska, 65
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-15:00 - Itaka
Henryka Sienkiewicza, 19 05-800 Pruszków - Itaka
- Itaka
Aleja Komisji Edukacji Narodowej, 96
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:30 - Itaka
Puławska, 46 - Itaka
Żwirki i Wigury, 1
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00 - Itaka
Plac Konstytucji, 1
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-14:00 - Itaka
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 1 - Itaka
Grażyny, 1
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-15:00 - Itaka
Aleja Jana Pawła II, 61
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00 - Itaka
- Itaka
Braci Buch - Janus Travel
Aleja Jana Pawła II, 46/48K
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-18:00 - Kapliczka przydrożna
- Kiosk z wakacjami
Warszawska, 26 05-520 Konstancin-Jeziorna - Kleopatra
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-21:00; Sa 10:00-18:00 - Konsorcjum Polskich Biur Podróży
Koszykowa, 53
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00 - Krok Travel
Żelazna, 51/53
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-20:00 - Logos Tour
Wybrzeże Kościuszkowskie, 31/33 00-379 Warszawa
Telefon: +48 801 011 864
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-13:00 - LOT Travel
Aleje Jerozolimskie, 65/79
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00 - Mac Tour
Banderii, 4/U8 - Mazurkas Travel
Aleja Wojska Polskiego, 27 01-515 Warszawa - Neckermann
Osowska, 45 Warszawa - Nekera
Nowogrodzka, 49 - Nugat Travel
Jana Rosoła
Telefon: +48 228551000
E-mail: info@nugattravel.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:30-19:30; Sa 10:00-15:00 - Optimum
Warszawska, 35A - Patron Travel
Zakroczymska, 1
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00 - Pitur
Nowy Świat, 53 00-042 Warszawa
Godziny otwarcia: Mo,We-Th 10:00-16:00 - Podróże Marzeń
Pijarska, 14a
Telefon: +48 690 985 100
E-mail: biuro@podrozemarzen.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00 - Podróżoteka
Grupy AK "Północ" - Quo Vadis
Ptasia, 2
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Rainbow
Telefon: +48 607 694 000
E-mail: warszawa.promenada@r.pl
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-21:00; Su 10:00-20:00 - Rainbow
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-22:00; Su 10:00-21:00 - Rainbow
- Rainbow
Aleja Komisji Edukacji Narodowej, 96
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00 - Rainbow
- Rainbow
Górczewska, 124 - Rainbow Tours
Stefana Żeromskiego, 70 - Rent & Sun
Płocka, 29 - Sandra Spa
Aleje Jerozolimskie, 21 - Shalom Travel Service
Twarda, 6 00-105 Warszawa - Sirroco-tur
Stanisława Konarskiego, 87 01-355 Warszawa - Strefa Wakacji
Puławska, 111A
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00 - Sun Kiss Travel
Antoniego Edwarda Odyńca, 69 02-644 Warszawa
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00 - Top Travel
Foksal, 12/14 00-366 Warszawa
Telefon: +48 22 892 93 00;+48 22 892 93 02;+48 22 892 93 03
E-mail: info@toptravel.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00 - Topowe Wakacje
Telefon: +48 22 311 64 90
E-mail: oferty@topowewakacje.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00 - Tourist Polska
Poznańska, 39
Telefon: +48 22 621 32 46;+48 22 622 62 43
E-mail: rezerwacje@tourist.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00 - Travelplanet.pl
Telefon: +48 505122336
E-mail: warszawa_vogla@travelplanet.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-16:00 - TUI
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-21:00 - TUI
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-21:00; Su 10:00-20:00 - TUI
Telefon: +48 22 642 30 03
E-mail: biuro@tiu-wilanow.pl
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-20:00; Su 11:00-16:00 - TUI
Wąwozowa, 2 02-796 Warszawa - TUI
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-22:00; Su 10:00-21:00 - TUI
Andrzeja Struga - TUI
Stefana Żeromskiego, 71 - TUI
- TUI
Henryka Sienkiewicza, 19 05-800 Pruszków - TUI
- TUI
Aleja Komisji Edukacji Narodowej - TUI
- TUI
Aleja Jana Pawła II, 43A - TUI
- Turysta - Cenrum Podróży
Stefana Żeromskiego, 62 - Uni-tur
Jana Kilińskiego, 21 - Uzdrowiskowy Punkt Informacyjny
Targowa, 33A
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-16:00 - Vico-Travel
25 Czerwca, 26/32 - Victoria Travel
Puławska, 117A - VivaGo
Generała Wiktora Thommée, 1A - Wakacje.pl
Marymoncka, 53 Warszawa - Wakacje.pl
Aleja Komisji Edukacji Narodowej, 88
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-14:00 - wakacje.pl
Stańczyka, 5 - wakacje.pl
- wakacje.pl
Aleja "Solidarności", 104
Telefon: +48223089090
E-mail: warszawa-wola@wakacje.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00; PH closed - Wakacje.pl
Kalwaryjska
Telefon: +48 660 485 929
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 09:00-13:00 - Wakacje.pl
Żyrardowska, 31 05-825 Grodzisk Mazowiecki - Wakacje.pl
Batalionu AK "Bałtyk" - Wspaniałe Podróże
Przechodnia, 2
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-14:00 - Zebra
Pasaż Ursynowski, 11
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00
apartament
- A&B Willa Klaudyny
Klaudyny, 16A 01-684 Warszawa - Amica Apartment
Chmielna, 35 - Apartament Chmielna
Chmielna, 122 00-801 - Apartamenty Galeria
Ludwika Mierosławskiego, 9 01-527 Warszawa - Babka Tower Suites - Hospitality Mgmt.
Aleja Jana Pawła II, 80 00-175 Warszawa
E-mail: info@babkatower.com - Biz Apartments
Jana Nowaka-Jeziorańskiego, 8
Telefon: +48 22 398 60 40
E-mail: booking@bizapartmens.pl - CITY COMFORT Wolska Kwadrat - Zespół Zarządców Nieruchomości
Wolska, 165 01-258 Warszawa - Dom Jacka
Mikołaja Kopernika - Ego Apartments Old Town
Piwna, 29 - Esencja - BookingHost sp. z o.o.
Nowy Świat, 53 - Jessapart
- nova bukovka
- Pokoje z łazienkami
Dominikańska, 12
Telefon: +48 661 061 187 - Royal Route Residence
Nowy Świat, 27
Telefon: +48 503 312 686
E-mail: info@royalrouteresidence.com;warsaw@bookaa.net - SleepWell Apartments Ordynacka
Ordynacka, 14 00-358 Warszawa
Telefon: +48 600 106 724
Studios to rent - Studio Rental
Hoża, 57 - Towarowa Residence
Towarowa, 35 - Warsaw Airport Aparthotel
Bociania, 51 - -
Podgórna, 39D 05-135 Wieliszew - -
Stanisława Bodycha - -
Miodowa, 26
dzieła sztuki
- #736mchwały
- "500-lecie"
Henryka Sienkiewicza, 39 - "Bajkowa Kraina"
Piotra Skargi - "Bezmiar"
3 Maja - "Bocian Atlas"
- "Jazz Band"
Henryka Sienkiewicza, 34A - "Kobieta z faunem" Jacka Malczewskiego
Radomski Szlak Murali Jacka Malczewskiego - "Kocham Grodzisk Mazowiecki"
Leonida Teligi - "Leonid Teliga"
Nadarzyńska, 61B - "Orkiestra dęta"
Generała Leopolda Okulickiego - "Osiedle"
- "Potwór z głębin"
Hipolita Szczerkowskiego - "Pytia" Jacka Malczewskiego
Jacka Malczewskiego
Radomski Szlak Murali Jacka Malczewskiego - "Tadeusz Baird"
- "Wakacje"
- "Wieża"
Sadowa - "WKD"
Radońska - "Zatruta studnia I" Jacka Malczewskiego
Mieczysława Niedziałkowskiego, 16
Radomski Szlak Murali Jacka Malczewskiego - "Zatruta studnia z chimerą" Jacka Malczewskiego
Galileusza
Radomski Szlak Murali Jacka Malczewskiego - "Życie Bałtyku"
Bałtycka - ,,Bohaterom Woli"
Wolska - ,,Dzieciom poległym za Warszawę"
Marcina Kasprzaka - ,,Glob"
Marcina Kasprzaka - ,,Jutrzenka"
Marcina Kasprzaka - ,,Miś"
Aleja Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" - ,,Pani S."
- ,,Planetoida"
Wolska - ,,Rozmowa w cztery oczy"
- ,,Walka"
Wolska - ,,Żyrafa"
Aleja Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" - 1772-2022 250 lecie założenia Stanisławic
- Adam i Ewa
- Adam Mickiewicz
- Adam Naruszewicz
- Agnieszka Osiecka
Obrońców, 20 - Alegoria Wody
- Aleksander "Kamyk" Kamiński
- Alina
- All The Things
Nowogrodzka - Allozaur
Żwirki i Wigury - Andrzej Wajda
Pasaż Zbigniewa Zapasiewicza - Anioł Stróż
Chodecka - Anioł Wolności
Odlewnicza - Aparat telefoniczny CB-49
Jana Kilińskiego, 30
Pokrywa aparatu, mikrotelefon i gniazdo przyłączeniowe były wykonywane z czarnego bakelitu. Dzwonek aparatu miał dwie czasze z blachy stalowej o różnej grubości, dzięki czemu wytwarzał dźwięk o dwóch różnych tonach. - Aparat telefoniczny Malwa
Romualda Traugutta
Aparat telefoniczny Malwa, Radomska Wytwórnia Telefonów Wzorowany na modelach z przełomu wieków XIX i XX, wyrabiany w Radomskiej Wytwórni Telefonów od roku 1978, cieszył się uznaniem nabywców krajowych i zagranicznych - Arka
- Arlekin
Andrzeja Struga - Armata
Grodzka - Armata
Grodzka - Astronomia
- „Awangarda”
Wolska - „Baza”
Wolska - „Biennal”
Marcina Kasprzaka - „Drogowskazy”
Marcina Kasprzaka - „Kompozycja”
Wolska - „Koncert"
Wolska - „Melodia”
Wolska - „Stalowa etiuda”
Marcina Kasprzaka - „Totem”
Wolska - „Żagle”
Wolska - „Żyrafa”
Marcina Kasprzaka - Bachantka
- Bachantka chwytająca winne grono z ręki satyra
- Bailout folks
Puławska, 143 - Bartny Kąt
- Bemik
- Bemik
- Bird and snake murales
Bliska, 23 - Bohdan Lahert
Nowolipki - Bohdan Pniewski
Koszykowa, 55 - Bona Sforza d'Aragona 1494-1557
- Boski Kowal
- Boskie Matki
Wronia, 50 - Brama Teatru Narodowego
- Brama w Parku Miejskim
park Aleksandria - BRÓDNO
Napis "Bródno" z cegieł - Brzemienna - Pomnik Matki Polki
Lekarska - Bug
- Buława Sobieskiego
- Captain America
Zajęcza, 8 - Chopin w Warszawie
Górnośląska - Choros
- Chorzelski mural poświęcony Brygadzie Syberyjskiej
Plac Tadeusza Kościuszki, 13 - Chrystus Frasobliwy
Generała Kazimierza Sosnkowskiego, 36 - Chrystus i Jawnogrzesznica
Emilii Plater - Chrystus z Rio de Janeiro
- Chwała
- Chwała
- Chłopiec z krokodylem
Plac Jana Henryka Dąbrowskiego - Chłopiec z łabędziem
- Chłopski Król
- Cosmo Golem
- Crossing at Orońsko
- Cud nad Wisłą
Most Śląsko-Dąbrowski - Cyprian Kamil Norwid
- Cyprian Norwid
3 Maja - Cyprian Norwid
Tadeusza Kościuszki - Cyprian Norwid
- Czarownik
Lipowa - Czołg
Warszawska - Człowieczy Los
Radzymińska, 150
Mural powstał w ramach projektu "go west – go east" z okazji 20-lecia partnerstwa miast Warszawa – Dusseldorf. - Danuta Siedzikówna "Inka"
Józefa Bema, 73/75 - David Bowie
Marii Kazimiery, 1 - Diorama "Bitwa pod Grunwaldem"
- Do odnalezienia - Muzeum Sztuki Nowoczesnej
Jedna z trzech części instalacji Ai Weiweia po tytułem "Do odnalezienia" z 2014 roku - Do odnalezienia - Muzeum Sztuki Nowoczesnej
Jedna z trzech części instalacji Ai Weiweia po tytułem "Do odnalezienia" z 2014 roku - Do odnalezienia - Muzeum Sztuki Nowoczesnej
Jedna z trzech części instalacji Ai Weiweia pod tytułem "Do odnalezienia" z 2014 roku. - Domek dla jeRZyka, mural dla oka
- Domek Herbaciany - Urząd Dzielnicy Warszawa Targówek
"Bez tytułu (Przewrócony domek herbaciany z ekspresem do kawy)" replika autorstwa Pawła Althamera z 2010 roku - Drabinka
- Droga Krzyżowa - Stacja I - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja I (christian - catholic)
Marianki - Droga Krzyżowa - Stacja II - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja III - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja IV - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja IX - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja V - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja VI - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja VII - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja VIII - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja X - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja XI - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja XII - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja XIII - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja XIV - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
- Droga Krzyżowa - Stacja XV - Droga Krzyżowa przy Kościele Wieczerzy Pańskiej w Górze Kalwarii (christian - catholic)
Ojca Stanisława Papczyńskiego - Drzewo solarne (można naładować telefon)
Rynek - Drzewo z witrażem
- Dwa dziki
- Dwa hipopotamy
Józefa Sierakowskiego - Działko Wodne
- Dziwisz się?
Żytnia - Dzwon na Kanonii
Kanonia, 20/22 - Dłonie
Osiecka - Dźwięk i ruch
Dębowa - E. Wedel 1851
Jana Zamoyskiego, 28/30 - EKD
Spokojna - Etiuda
- Ewa
- Farba Rafil Gr-tix
Aleja Kazimierza Paździora
Zakład ekstrakcji karpiny i wyrobu pokostów na Młodzianowie powstał w1917 r. Wyrób farb i lakierów uruchomiono w roku 1926. Obecnie Radomska Fabryka Farb i Lakierów RAFIL jest największym w kraju wytwórcą specjalistycznych farb do ochrony antykorozyjnej - Fasada kościoła pw. św. Anny w Jakubowie
Plac Świętego Jakuba Apostoła - Feliks "Papa" Stamm
Aleja Piotra Drzewieckiego - Figura Boga Ojca
- Figura Jezusa
Rynek - Figura Matki Boskiej
- Figura Matki Boskiej
- Figura psa Cywila z serialu Przygody Psa Cywila
- Figura Wiktorii
- Figurka
- Figurka Matki Boskiej
Płatnicza, 49 - Figurka św. Jana Nepomucena
Poziomkowa - Flisak
Rynek Tadeusza Kościuszki - Flora
- For the Love of it Pepsi
Jana Zamoyskiego, 26A - Foton
Sokola - Free Khadija
Aleja Prymasa Tysiąclecia - Fryderyk Chopin
- Fundacja Aktywnej Rehabilitacji
Aleja Prymasa Tysiąclecia - Gabinet luster
- Gabinet luster
Legionów - Galeria Ostrołęka
Plac Generała Józefa Bema, 14 Ostrołęka - Galeria Rzeźby
Bugaj - Galeria Tybetańska
Aleja Prymasa Tysiąclecia - Gargamel
Most Północny im. Marii Skłodowskiej-Curie - Geografia
- Gladiator
Piękna - Glaz 40-lecia Konstancina 1937r.
Henryka Sienkiewicza - Gołąb
Koński Jar
Rzeźba "Gołąb" Stefana Wierzbickiego z 1977 r. - Grajkowie
Koński Jar, 6 - Grające drzewo
Aleja Chińska - Grande Toscano
Bobrowiecka - Greetings from Ursynów
Małej Łąki, 21 - Grodzisk Mazowiecki 500 lat
Plac Króla Zygmunta Starego, 8 - Głaz 10 lat współpracy i przyjaźni Polsko-Holenderskiej
Henryka Sienkiewicza - Hadrian
- Helena Mniszkówna
- Henryk Sienkiewicz
- Herb Chorzel
Plac Tadeusza Kościuszki - Herb miasta
- Herb miasta
Gruntowa - Herb Pogoń Czartoryskich
Stanisława Konarskiego - Herkules
- Herkules walczący z Anteuszem
Koncertowa - Hermafrodyta odtrącający nimfę Salmakis
- Hierarchia potrzeb człowieka
- Hieronim Poiotrowski "Jur"
Armii Krajowej - Historia
- Hommage à Alina Szaposznikow
Komorska - Hommage à Igor Szum
Ostrobramska - Hubal w Porębie
- iCCC Kole Jarz
Jana Zamoyskiego, 29 - Iciloto Marzenie
Radońska - Ignacy Jan Paderewski
1 Maja - Ignacy Jan Paderewski
Pomnik Ignacego Jana Paderewskiego znajduje się przy Podchorążówce. Wykonano go z brązu. Ustawiony został na wysokim kamiennym postumencie. Jego autorem był Alfons Karny, słynny polski rzeźbiarz XX w., twórca wielu znakomitych portretów polskich osobistoś - Ignacy Jan Paderewski
Jana Zamojskiego - Ikar
Bulwar Zbigniewa Religi - Ikaria
Grodzka - Ikaro Alato
- Instalacja artystyczna - Tropem Natury
Bulwar Deptuły Kazimierza, ppor. mar., - jabłko
Plac Wolności, 1
Atrakcja turystyczna
- 202Lc
- 24Z
- 25D201
- 25D49
- 27D24
- 27D51
- 2S1 "Goździk"
Aleja Stanisława Lorentza - 30D43
- 32D3
- 32D43
- 32D47
- 34D44
- 34D74-54
- 414S
- Akwarium i Herpetarium
- Aleja drzew
- Aleja Starych Lip
- Aleja Zabytkowa
- Alpaka
- Alpinarium
- Altana Chińska
- Altana Chińska
- Altanka
- Amfiteatr Służew
- AN-26
- Antonov An-2
- Antylopy bongo
- Apteka Więcławskiego
Browarna, 2 - Arboretum - PAN
- Armaty
- Armaty carskie
Skazańców - Art Box
Braci Buch - Atomowa Kwatera Dowodzenia
- Bajkowe Safari
- Baszta
Rynek, 11 - BAW
- BCi-29
- Biały Dom
Mostowa, 5 05-510 Konstancin-Jeziorna - Biuro Senatora Pawła Kozioła
Górna, 3 - Biurowiec Zakładów Energetycznych Okręgu Wschodniego
Stefana Żeromskiego, 75 - Black Thunder
- Brama Getta Radomskiego
Szpitalna, 7 - Brama Tysiąclecia
- Brama Wjazdowa do pałacu w Wilanowie
- BRDM
Aleja Stanisława Lorentza - BRDM
- BRDM
- BRDM-2
- BTR-152
- Budynek d. Szkoły Handlowej i Seminarium Nauczycielskiego
Juliusza Słowackiego, 17 - Budynek Dyrekcji Zakładu
Juliusza Słowackiego - Budynek Izby Skarbowej
Stefana Żeromskiego, 41 - Budynek loży wolnomularskiej
Jacka Malczewskiego, 7 - Budynek Stacji Pomp Wodociągu Miejskiego
Filtrowa, 4 - Bunkier
- Bunkier
- Bunkier Ringstand 58c
Józefa Bema - Bunkier Ringstand 58c
Górczewska - Bunkier typu Tobruk
- Bunkier typu Tobruk
- Bunkier typu Tobruk
- Bunkier typu Tobruk
- Bunkier typu Tobruk
- Bunkier typu Tobruk
- Bunkier typu Tobruk
- Bunkier typu Tobruk
- Bunkier typu Tobruk
- Butter churning
Bojanowska - Były niemiecki nazistowski obóz zagłady Treblinka
- Cadillac 355 D Series 30 Fleetwood 7 – auto Marszałka Piłsudskiego
Droga Belwederska - Centurion (A41) MK 5
Aleja Stanisława Lorentza - Cmentarz ewangelicki (christian - protestant)
- Cmentarz Kolonistów (christian - evangelical)
- Cmentarz mennonicki (christian - mennonite)
- Cmentarz wojenny w Ruszkach
Cmentarz żołnierzy niemieckich z I wojny światowej; zabytek
Godziny otwarcia: 24/7 - Cmentarz Wojskowy w Starych Budach
Cmentarz wojenny żołnierzy WP poległych w bitwie nad Bzurą 1939. - Cmentarz z I wojny światowej
- Cmentarz Żołnierzy Włoskich
- Cmentarz żydowski (jewish) 08-443 Sobienie-Jeziory
Godziny otwarcia: 24/7 - Cmentarz żydowski w Gąbinie (jewish)
Jana Kilińskiego 09-530 Gąbin - Cmentarz żydowski w Mordach (jewish)
11 Listopada 08-140 Mordy - Cmentarz żydowski w Żyrardowie
Józefa Mireckiego, 3 - Cmentarzysko tramwajów
Salomejska, 18 02-283 Warszawa - Czołg T-34
Godziny otwarcia: 24/7 - D-44
Leśna - Dawna Garbarnia Chrom
- Dawna Huta Żelaza
- Dawna Leśniczówka "Rawicz"
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - Dawna siedziba Gestapo/NKWD
Tadeusza Kościuszki, 6 - Dawne koszary fortu Śliwickiego
- Dawny dworzec Brzostowiec 05-640
- Dawny dworzec Kozietuły
- Dawny dworzec Mogielnica 05-640
- Dawny dworzec Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejowa, 26 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą - Dawny dworzec Stryków Świdno 05-640
- Dawny kościół mennonicki (christian - mennonite) 09-530
- Dawny Szpital Starozakonnych
Bolesława Limanowskiego, 23 - Dom Babki Zielarki
- Dom Esterki
Rynek, 5 - Dom Glogierów
Henryka Sienkiewicza, 12 - Dom Gąski
Rynek, 4 - Dom Jacka Malczewskiego
Jacka Malczewskiego, 8 26-600 Radom - Dom Kereta
Chłodna, 22 - Dom Koziołów
Siedlecka, 5 - Dom modlitwy Alterów (jewish - orthodox)
Strażacka - Dom Paulinka
Rycerska, 19A - Dom Pietrka i Joli
Kościelna, 45 - Dom Podworskich "Narodówka"
Stefana Żeromskiego, 37 - Dom Pracy Towarzystwa Dobroczynności
Kazimierza Kelles-Krauza, 19 - Dom Rodzinny Władysława Broniewskiego
Tadeusza Kościuszki, 24 Płock - Dom Rzemiosła
Jana Kilińskiego, 15/17 - Dom Staniszewskich
Plac Konstytucji 3 Maja, 8 - Dom Starościński
Grodzka, 8 - Dom Wejssów
Stanisława Moniuszki, 18 - Dom Wezółów i przychodnia
Szkolna, 6 - Dom z serialu Rodzinka.pl
Pokrętna, 13 05-500 Nowa Iwiczna - Dom Złudzeń
- Drukarnia Trzebińskiego
Stefana Żeromskiego, 28 - Dwór cadyka Icchaka Meir Rothenberga Altera (jewish - orthodox)
- Dwór Marii Kownackiej 09-550
- Dwór Raczyńskich w Wojnowie
- Dwór Szymanowskich (Bacciarellich) - prywatny dostęp
Pałacowa, 2 96-314 Kaski - Dwór w Kownatach (ruina)
- Dwór w Krzynowłodze Wielkiej 06-330 Krzynowłoga Wielka
- Dwór w Puczycach 08-210
- Dwór w Szkopach 08-307
- Dwór w Złotej 96-514
- Dwór Wielopolskich i Potulickich 05-520
- Dwór XIX w.
Doktora Mateusza Chełmońskiego, 90D 05-825 Adamowizna - Dwór Zarybie
Jana Pawła II, 39 - Dwór Łuszczewskich w Strugach 96-516
- Dworek hr. Oppermana
Generała Leopolda Okulickiego, 9 - Dworzec Kolei Grójeckiej Pawłowice Kopana
- Dworzec Kolei Wilanowskiej Skolimów
Kazimierza Pułaskiego, 81 05-510 Konstancin-Jeziorna - Dworzec Kolejki Wilanowskiej Klarysew
Warszawska, 64 - Dworzec Piaseczno Gołków
Kordiana - Dworzec Tarczyn Ruda
Kolejowa, 2 05-555 Ruda - Dwuosiowy wagon kryty budowy niemieckiej
- Dwuosiowy wagon kryty budowy pruskiej
- Dwuosiowy wagon kryty budowy węgierskiej
- Dwuosiowy wagon kryty specjalny budowy włoskiej
- Działo artylerii
Dominikańska
Godziny otwarcia: 24/7 - Działo artylerii
Dominikańska
Godziny otwarcia: 24/7 - Dzieło D-6 Twierdzy Modlin
- Dzieło D-6 Twierdzy Modlin
- Dzieło D-8
Dziadka Janka - Dzikie Wybrzeże w Kaleniu
- Dzwonnica
Krótka - Dąb Jan Paweł II Wielki
- Dąb Kobendzy
- Dąb Powstańców 1863 r.
- Dąb Władysława Broniewskiego
Tadeusza Kościuszki - Dąbrowiecka Góra - Schron Regelbau 120a
- Dąbrowiecka Góra - Schron Regelbau 514
- Eko-punkt Borzymy
Księdza Tadeusza Armijaka
Punkt edukacji ekologicznej (tablice informacyjne) zorganizowane przez Starostwo powiatowe w Wołominie - miejsce piknikowe w pobliżu na terenie parafii. - Eko-punkt Zielonka
Bankowa
Punkt edukacji ekologicznej (tablice informacyjne) zorganizowane przez Starostwo powiatowe w Wołominie. - Eko-punkt Ząbki
Kolejowa
Punkt edukacji ekologicznej (tablice informacyjne) zorganizowane przez Starostwo powiatowe w Wołominie - także tablice edukacyjne Nadleśnictwa. - Electio Viritim
Jana Ostroroga - EP02 - 02
- ET21-66
- EU20 - 24
- Fabryka Koronek
Burakowska, 5/7 - Farmaland
- Fiat 125p - hołd dla serialu Zmiennicy
Ogrodowa - Figura Chrystusa
Bażantów
Figura poświęcona pamięci Jana i Stanisława Lilpopów, którzy zginęli w czasie II wojny światowej - Figurka Baski Murmańskiej
Baśki Murmańskiej - Figurka Matki Boskiej na drzewie
- Flaming chilijski
Ratuszowa - Flotylla Wiślana
Księstwa Warszawskiego - Foka szara
- Foki
- Fort I Twierdzy Modlin Zakroczym
- Fort I Twierdzy Warszawa "Bielany"
- Fort II - Kosewo
- Fort II Twierdzy Warszawa "Wawrzyszew"
- Fort III - Pomiechówek - Modlin Fortress Military Park Foundation
- Fort IV Twierdzy Warszawa "Chrzanów"
- Fort IX Twierdzy Warszawa "Czerniaków"
- Fort M Twierdzy Warszawa "Mokotów"
- Fort Piłsudskiego
Fort Piłsudskiego - Fort Rakowiec
Władysława Korotyńskiego - Fort Szczęśliwice
- Fort Traugutta
- Fort V Twierdzy Warszawa "Włochy"
- Fort VI Twierdzy Warszawa "Okęcie"
- Fort VII Twierdzy Warszawa "Zbarż"
- Fort VIIA Twierdzy Warszawa "Służewiec"
- Fort VIII Twierdzy Warszawa "Służew"
Fort Służew - Fort X Twierdzy Modlin
- Fort X Twierdzy Warszawa "Augustówka"
- Fort XII Twierdzy Modlin
- Fort XIII Twierdzy Modlin
- Fort XIVa Twierdzy Modlin
- Fort XIVc Twierdzy Modlin
- Fort XV Twierdzy Modlin
- Fort XVI
- Fotoplastykon
Aleja Biskupa Jana Chrapka
szalet
- Domek - Sielanka
Łąkowa - Domek - Sielanka
Łąkowa - Domek - Sielanka
Łąkowa - Domek - Sielanka
Łąkowa - Domki La Bella
- Drewniany dom nad Narwią 06-230
- DZIAŁKA
- Działeczka "Jeże"
- Działeczka "Jeże"
- Kemping - Park Kultury w Powsinie
Maślaków, 1 02-973
Telefon: +48 22 6480935
E-mail: domki@parkpowsin.pl - Młyn nad Sarenką 08-220 Bużka
Telefon: Rezerwacje: +48 601 987 440;Właściciel: +48 791 966 026
E-mail: kontakt@mlynnadsarenka.pl - Narury Dar
Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-18:00 - Osada Puszczańska PTTK - PTTK
Telefon: +48 225519850;+ 48 888 063 905
E-mail: biuro@osadapuszczanska.pl - Ośrodek i pensjonat Urocza
Telefon: +48 606 429 932 - Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy As
Telefon: +48 605 732 158 - Ośrodek wypoczynkowy Ostoja
Telefon: +48 605 542 281 - Ośrodek wypoczynkowy Relaks
Telefon: +48 500 421 200 - Ośrodek wypoczynkowy Skarpa
- Siedlisko Polanka
- VIP Norbiak Apartment
- Zabytkowa chata
- Zabytkowa drewniana chata
- -
Mińska, 53 05-332 Pogorzel - -
Mińska, 1 05-332 Pogorzel - -
Letniskowa, 11A 05-332 Pogorzel - -
Letniskowa, 13 05-332 Pogorzel - -
Długa, 24 05-332 Nowa Pogorzel - -
Pałacowa, 59 - -
Lipowa, 2 05-332 Grzebowilk - -
Mazowiecka, 39 05-332 Grzebowilk - -
- -
- -
- -
- - 05-340
- - 05-340
- - 05-340
- -
- - 05-340
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- website - Szklarnia Grodzisk Mazowiecki
3 Maja - website - Szklarnia Grodzisk Mazowiecki
3 Maja - website - Szklarnia Grodzisk Mazowiecki
3 Maja - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Główna - -
Główna - -
Główna - -
Główna - -
Główna - -
Główna - -
Główna, 30 - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Strona turystyki
- 4 Strony Świata
Plac Teatralny, 4 06-100 Pułtusk - Centrum Sztuki Współczesnej
Aleja Szpitala Ujazdowskiego
Godziny otwarcia: Tu,We,Fr-Su 11:00-19:00; Th 11:00-20:00 - Dom Lucy
Radomska, 51 26-900 Kozienice - Fundacja Archeologii Fotografii
Chłodna, 20 - Fundacja im. Bolesława Biegasa
Aleje Jerozolimskie, 51
Godziny otwarcia: We-Fr 12:00-18:00; Tu 10:00-16:00 - Galeria "Oranżeria"
- Galeria "Wozownia"
- Galeria Bohema
Środkowa, 12 03-430 Warszawa
Telefon: +48 889 202 281
E-mail: biuro@galeriabohema.pl
Komercyjna galeria sztuki współczesnej specjalizująca się w abstrakcji geometrycznej. - Galeria Brama Bielańska
Czujna
Godziny otwarcia: Apr-Oct 10-17;Nov-Mar 10-16 - Galeria Czwartek
Marszałkowska, 37A - Galeria Kordegarda
Krakowskie Przedmieście, 15 00-071 Warszawa
Godziny otwarcia: Tu-Th 11:00-19:00; Fr-Su 11:00-21:00 - Galeria Le Guern
Katowicka, 25 03-932 Warszawa - Galeria Leny Grochowskiej
- Galeria Matulka - Milanowskie Centrum Kultury
Józefa Piłsudskiego, 30 05-822 Milanówek - Galeria Obok ZPAF
Plac Zamkowy - Galeria Porczyńskich - Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego
Plac Bankowy, 1A
Godziny otwarcia: closed - Galeria Promocyjna
Rynek Starego Miasta, 2 00-272 Warszawa - Galeria rzeźby
Bojanowska - Galeria Szydłowski
Nowolipie, 13/15
Telefon: +48 602 794 524
E-mail: info@galeria-szydlowski.pl
Godziny otwarcia: We-Fr 14:00-18:00 - Galeria Ta3
Tarczyńska, 3
Godziny otwarcia: Tu-Fr 14:00-18:00 - Galeria Test - bez opłaty
Marszałkowska, 34/50
Godziny otwarcia: Mo 10:00-16:00; Tu,Th-Fr 12:00-18:00; We 14:00-18:00 - Galeria XX1 - Mazowiecki Instytut Kultury
Aleja Jana Pawła II, 36 00-141 Warszawa
Godziny otwarcia: Tu-We,Fr 11:00-17:00; Th 13:00-19:00; Sa 11:00-15:00 - Galeria św. Filipa Neri
Grzybowska - Miejsce Projektów Zachęty - bez opłaty
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, 3 00-362 Warszawa
Telefon: +48 22 826 01 36
Godziny otwarcia: Tu-Su 12:00-20:00 - Plenerowa Galeria Zbigniewa Maleszewskiego - Fundacja na rzecz Rzeźby Polskiej im. Zbigniewa Maleszewskiego
Bugaj, 15/17
Godziny otwarcia: 24/7 - Popkolor - Gmina Grodzisk Mazowiecki
Żyrardowska, 48 05-825 Grodzisk Mazowiecki - Pracownia Artystyczna - Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii - bez opłaty
Dominikańska - Pracownia Grupy Plastycznej i Galeria Wystawowa - Communio Graphis
Pijarska, 40 - Pracownia Wschodnia
Władysława Skoczylasa, 8 - Prywatna galeria rzeźby plenerowej w Fideście - bez opłaty
Godziny otwarcia: 24/7 - Prześwit
Freta, 39 - Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
- Salon Akademii
Krakowskie Przedmieście, 5 - Salwa
Plac generała Józefa Hallera, 3 - Station of Art - bez opłaty
Grzybowska - ToTuArt - bez opłaty
Plac Konesera, 10A
Godziny otwarcia: Mo 11:00-19:00; Tu-Su 12:00-20:00 - Zachęta - opłata
Plac Stanisława Małachowskiego, 3 00-063 Warszawa
Godziny otwarcia: Tu-Su 12:00-20:00
Informacja Turystyczna
- MSI - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie
Aleja Niepodległości - "Augustów I"
Tablica informacyjna cmentarza wojennego "Augustów I" (1914-1915) - (6) Soplicowo - dawna kolonia urzędnicza - Velo Otwock
Myśliwska, 3 - (Prawie) wszystko o drzewie
Jana Pawła II - 1 Pułk Artylerii Legionów Polskich - Szlak Militarny - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Dominikańska - 1 Pułk Artylerii Najcięższej - Szlak Militarny - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Saperów - 1 Sierpnia 1944 roku
Aleja Krakowska, 274 - 1. Fabryka Broni
Biznesowa
Historia Radomskich Plant - 1. Piętrowa Budowa Lasu
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 1. Szkółka Leśna "Przejazd"
Gościniec Królewski - 10 zasad grzybiarza
- 10. "Dom Inżynierów" - Budynek Gestapo
Tadeusza Kościuszki
Historia Radomskich Plant - 10. Formy Ochrony Przyrody
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 10. Kilka Pokoleń Jodły
- 100 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Kalwarii 1902-2002
Księdza Zygmunta Sajny, 14 - 11 Mieszkańcy dziupli
Młochowska - 11. Dom Kultury - Dawne Kasyno
Tadeusza Kościuszki
Historia Radomskich Plant - 11. Łąka Pod Lupą
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 12. Las na gruncie porolnym
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 12. Las na gruncie porolnym
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 13 Rezerwat im. B. Hryniewieckiego
- 13. Sukcesja Naturalna
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 14. Obumarłe drzewo jako środowisko życia
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 15. Grodzka Góra
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 15.Turystyczny szlak patriotyczny
Miejsce przeprawy batalionu "Znicza" do Kampinosu w Jabłonnie - 16 eskadra nad Tłuszczem
- 16. Jak leśnicy pielęgnują las?
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 17. Podleśne Bagienko
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 18. Gajówka Rawicz
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 19. Poletko Łowieckie
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 2. Fabryka Broni podczas niemieckiej okupacji
Biznesowa
Historia Radomskich Plant - 2. Rozpoznawanie Drzew
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 20. Dokarmianie Zwierzyny
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 21. Pomnik Przyrody - Sosna Pospolita
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 22. Pomnik Przyrody - Dąb
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 23. Dawne Szyby Górnicze
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 24. Las Bukowy
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 25. Co robią leśnicy?
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 26. Zwierzęta Leśne
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 27. Ptaki Naszych Lasów
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 28. Droga w Wąwozie
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 29. Podział Terytorialny
- 3. Pierwsi dyrektorzy Fabryki Broni Radom
plac Kazimierza Ołdakowskiego
Historia Radomskich Plant - 3. Podział Powierzchniowy Lasu
Gościniec Królewski - 3. Ropoznawanie Krzewów i Roślin Zielonych
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 30. Gwara Łowiecka
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 31. Jaki to ptak?
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 32. Skałki
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 33. Pożegnanie
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 4 Znacznie lasu - las dla nas i przyrody
- 4. Drzewo Dziuplaste
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 4. Osiedle Planty - Historia Radomskich Plant
Andrzeja Dowkontta
Historia Radomskich Plant - 5. Mrówki - Mali Strażnicy Lasu
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 5. W trosce o zdrowie pracowników - Historia Radomskich Plant
Planty
Historia Radomskich Plant - 6. Młody Las na Dawnym Pożarzysku
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 6. Nowe Planty - Historia Radomskich Plant
Stefana Jaracza
Historia Radomskich Plant - 6. Ochrona Lasu przed szkodliwymi owadami
Gościniec Królewski - 7 Rezerwat im. W. Tyrakowskiego
- 7. Gniazda Dębowe
- 7. Pułapki na Szkodliwe Owady
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 7. Szkoła Techniczna - Historia Radomskich Plant
Tadeusza Kościuszki
Historia Radomskich Plant - 8. Mrowiska
- 8. Szkodliwe Owady Leśne
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 8.Stadion Broni - Historia Radomskich Plant
Gabriela Narutowicza
Historia Radomskich Plant - 9. Bór Mieszany
- 9. Grzyby Naszych Lasów
Przyrodnicza Ścieżka Edukacyjna "Rawicz" - 9. Park Planty - Historia Radomskich Plant
Tytusa Chałubińskiego
Historia Radomskich Plant - Adam Asnyk
Filtrowa, 64 - Adam Idźkowski
Zagórna, 2/4 - Adam Jarzębski
Władysława Broniewskiego - Adam Mickiewicz
Adama Mickiewicza, 18 - Adam Mickiewicz
Plac Thomasa Woodrowa Wilsona, 4 - Adam Mickiewicz
Adama Mickiewicza, 37 - Adam Naruszewicz
Puławska, 132A - Adam Naruszewicz
Adama Naruszewicza, 30 - Adam Próchnik
Adama Próchnika - Adam Pług
Adama Pługa - Adolf "Dodek" Dymsza
Litewska, 8 - Adolf Dygasiński
Dziennikarska, 26 - Adolf Pawiński
Adolfa Pawińskiego - Adolf Suligowski
Czerniakowska, 149 - Aleja grabowa
Topolowa - Aleja Królów i Hetmanów
Pułkownika Ludwika Bociańskiego - Aleja nad Sadkówką
Andrzeja Struga - Aleja Rosyjska
Al. Polska - Jaworowa - Aleja Rozśpiewanych Drzew "Piosęki"
- Aleja Rozśpiewanych Drzew "Piosęki"
- Aleja Stanów Zjednoczonych
Aleja Stanów Zjednoczonych, 68 - Aleje Jerozolimskie
Aleje Jerozolimskie, 61 - Aleksander Fredro
Aleksandra Fredry - Aleksander Gierymski
Aleksandra Gierymskiego - Aleksander Kraushar
Aleksandra Kraushara - Aleksander Krywult
Aleksandra Krywulta, 2 - Aleksander Prystor
Aleksandra Prystora - Aleksander Sulkiewicz
Belwederska, 44C - Aleksander Wejnert
Aleksandra Wejnerta - Aleksander Świętochowski
Aleksandra Świętochowskiego, 2 - Alojzy Feliński
Aleja Wojska Polskiego - Andrzej Krzycki
Filtrowa - Andrzej Romocki "Morro"
Aleja Andrzeja Romockiego "Morro" - Andrzej Sołtan
Andrzeja Sołtana, 10 - Aniela Krzywoń
Anieli Krzywoń - Antek Rozpylacz
Antka Rozpylacza - Antoni Czechow
Antoniego Czechowa, 2 - Antoni Dobiszewski
Ożarowska, 61
Tablica MSI - Antoni Edward Odyniec
Antoniego Edwarda Odyńca - Antoni Edward Odyniec
Antoniego Edwarda Odyńca, 1A - Antoni Grabowski
Hoża, 40 - Antoni Józef Madaliński
Antoniego Józefa Madalińskiego, 11 - Antoni Kocjan
Antoniego Kocjana - Antoni Magier
Antoniego Magiera, 13 - Antoni Malczewski
Antoniego Malczewskiego, 3/5/7 - Antoni Malczewski
Antoniego Malczewskiego - Antoni Słonimski
Ludwika Narbutta, 45 - Antonio Corazzi
Antonia Corazziego - Antonio Solari
Antoniego Solariego - Apoloniusz Kędzierski
Apoloniusza Kędzierskiego, 12 - Archimedes
Archimedesa - ARIMR
Królewska - Arka Bożek
Arki Bożka, 1 - Armand Călinescu
Fryderyka Chopina - Arnold Szyfman
Pasaż Arnolda Szyfmana - Artur Grottger
Artura Grottgera, 1 - Artur Malawski
Artura Malawskiego - Atrakcje turystyczne gminy Jakubów
Mińska, 44 - August Cieszkowski
Juliusza Słowackiego, 24 - August Wilkoński
Augusta Wilkońskiego - Barbara Sadowska
Barbary Sadowskiej - Bataliony Chłopskie
Batalionów Chłopskich - Baw się i ucz. Orientacja w terenie.
- Bedřich Smetana
Bedřicha Smetany, 1 - Berek z Adiutantami
- Bernard Adamecki
Rondo pułkownika Bernarda Adameckiego - Bernard Wapowski
Bernarda Wapowskiego, 4 - Betlejem - Szlak Nowej Jerozolimy - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Szpitalna - Białe Błota
- Białobrzegi
Spacerowa - Biker Pub
- Biskup Stefan Wierzbowski - Szlak Nowej Jerozolimy - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Marszałka Józefa Piłsudskiego - Bitwa pod Brwinowem
Rynek, 2 - Bitwa pod Brwinowem
Rynek, 2 - Bitwa Pod Grunwaldem
- Bitwa pod Jaścami 1863
- Bitwa pod Piotrowym Polem
- Blochy
Kazimierza Pułaskiego - Bobry - niestrudzeni architekci
- Bolesław Gidziński
Bolesława Gidzińskiego - Bolesław I Chrobry
Bolesława Chrobrego, 14 - Bolesław II Śmiały
Bolesława Śmiałego, 18 - Bolesław Leśmian
Bolesława Podczaszyńskiego, 12 - Bolesław Podczaszyński
Bolesława Podczaszyńskiego, 31 - Bolesław Prus
Bolesława Prusa - Bolesław Szarecki
Generała Bolesława Szareckiego - Bracia Pillati
Braci Pillatich - Bracia Załuscy
Braci Załuskich - Brama Kadetów - tablica informacyjna
Generała Józefa Bema - Bronisław Dobrzański
Aleja "Solidarności" - Bronisław Trentowski
Zygmunta Krasińskiego - Bruno Schulz
Kiwerska, 28 - Brzozy
Gościniec Królewski - Budowa pierwszej kaplicy w Białymbłocie
- Budynek żandarmerii - Szlak Wielokulturowy - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Księdza Zygmunta Sajny, 4 - Buki - Lasy Państwowe
- Błonia wiślane - Szlak Militarny - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
- Canaletto
Senatorska, 29 - Carlo Goldoni
Carla Goldoniego - Carskie koszary - Szlak Militarny - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Armii Krajowej - Cecylia Śniegocka
Rozbrat, 32 - Centralna Szkoła Straży Celnej - Szlak Militarny - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Dominikańska - Centralna Szkoła Straży Granicznej - Szlak Militarny - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Dominikańska - Centrum Informacji Turystycznej
Romualda Traugutta, 3 26-600 Radom
Telefon: 483600610
E-mail: info@cit.radom.pl - Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu
Rwańska, 16 - Centrum Informacji ZOO
- Centrum Transferowe LOT
Żwirki i Wigury, 1 00-906 Warszawa
Po kontroli bezpieczeństwa. After Security check. - Centrum Transferowe PLL LOT
Żwirki i Wigury, 1 00-906 Warszawa
Po kontroli bezpieczeństwa. After Security check. - Centrum Turystyki Wodnej PTTK
Jana Kasprowicza, 40 Warszawa - Cerkiew - Szlak Wielokulturowy - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Artylerzystów - Charles de Gaulle
Aleje Jerozolimskie, 28 - Cheder - Szlak Kultury Żydowskiej - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Pijarska, 5 - Chojnowskie Szlaki Rowerowe (czarny i zielony)
- Chruściechów - Dwór,Gorzelnia - LGD Zapilicze
- Chynów
Główna
Gmina Chynów - Chłopiec w stawie - Mokra Wieś
Władysława Podkowińskiego - Cieciszew
- Cieniom Poległych Bohaterów Oddajcie Cześć!
Stanisława Matarewicza - Cmentarz ewangelicki - Szlak Wielokulturowy - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Rybie - Cmentarz ewangelicki
Brzozowa - Cmentarz ewangelicki w Dziekanowie Leśnym
Wędrowców - Cmentarz ewangelicki w Kromnowie
- Cmentarz prawosławny - Szlak Wielokulturowy - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
- Cmentarz Staroobrzędowców
Grochowska, 301/305 - Cmentarz Wojenny
- Cmentarz Wojenny
- Cmentarz Żydowski - Kirkut
Spółdzielcza - Cmentarz żydowski - Szlak Kultury Żydowskiej - Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Budowlanych - Cyprian Kamil Norwid
Cypriana Kamila Norwida, 9 - Cytadela Warszawska - Szlak frontu wschodniego I wojny światowej
Skazańców - Cytat z testamentu św. Stanisława Papczyńskiego
Ojca Stanisława Papczyńskiego - Czas trwania rozkładu niektórych odpadów - Lasy Miejskie Warszawa
Lucerny - Czas trwania rozkładu niektórych odpadów - Lasy Miejskie Warszawa
Zorzy - Czerwiec 1976 r.
Plac Czerwca 1976 roku
Muzeum
- Apple Muzeum - opłata
Żelazna, 51/53 - Budynek główny Muzem Józefa Piłsudskiego
Aleja Józefa Piłsudskiego, 29 05-070 Sulejówek - Cela Św. Maksymiliana Marii Kolbego - bez opłaty
Ojca Maksymiliana Kolbego - Centrum Design
Świętojerska, 5/7
Godziny otwarcia: Tu-Su 10:00-19:00 - Centrum Edukacji Historycznej - Prochownia 197 - Fundacja Nasza Historia
Generała Józefa Bema, 200C - Centrum Interpretacji Zabytku - Muzeum Warszawy
Brzozowa, 11/13 - Centrum Nauki Kopernik - opłata
Wybrzeże Kościuszkowskie, 20 00-390 Warszawa
Telefon: 22 596 4 100
E-mail: info@kopernik.org.pl
Godziny otwarcia: Tu-Su 10:00-20:00 - Centrum Pieniądza NBP - Narodowy Bank Polski - bez opłaty
Świętokrzyska, 11/21 00-919 Warszawa
Telefon: +48 22 185 25 25
Godziny otwarcia: Tu,We,Fr-Su 10:00-18:00; Th 10:00-20:00 - Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego Rybołówstwa
Malownicza, 45 07-203 Popowo Kościelne - Centrum Regionalne
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 30 26-700 Zwoleń - Cosmos Muzeum
Łucka, 15
Telefon: +48 501 157 610
E-mail: info@cosmosmuzeum.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-22:00 - Dom Hansenów - Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
Mlekicie, 4 07-130 Szumin - Dom Maklakiewiczów
Żyrardowska, 16 96-320 Mszczonów - Dom Spotkań z Historią - bez opłaty
Karowa, 20 00-324 Warszawa
Telefon: +48 22 255 05 00
E-mail: dsh@dsh.waw.pl
Godziny otwarcia: Tu-Fr 10:00-20:00; Sa-Su 12:00-20:00 - Dom Urodzenia Fryderyka Chopina i Park w Żelazowej Woli - Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Muzeum Fryderyka Chopina 96-503
Telefon: +48 46 863 33 00
E-mail: zelazowawola@nifc.pl - Dom-Muzeum Stefana Żeromskiego
Stefana Żeromskiego, 4 - Drewniak
Oleandrów, 3 05-071 Sulejówek - Dworek "Milusin"
Oleandrów, 5 05-070 Sulejówek - Ekspozycja muzealna "Węgrów - miasto wielu kultur i religii"
Tadeusza Kościuszki, 27a 07-100 Węgrów
Telefon: +48791176604
Godziny otwarcia: Tu-Su 10:00-17:00 - Europejskie Centrum Artystyczne. im. Fryderyka Chopina w Sannikach
Warszawska, 142 09-540 Sanniki - Fotoplastikon Warszawski
Aleje Jerozolimskie Warszawa
Telefon: +48226296078
E-mail: fotoplastikon@1944.pl
Godziny otwarcia: Tu-Su 10:00-18:00 - Galeria etnograficzna
Henryka Sienkiewicza, 31 - Galeria Instrumentów Folkowych
Chlewińska, 19a - Galleria Forty Forty - bez opłaty
Godziny otwarcia: 24/7 - Gama Concept
Plac Konesera, 5
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 11:00-15:00 - Garnizon "Nowowilejka"
Telefon: +48 22 785 22 70 - Instytut Pileckiego
Krakowskie Przedmieście, 11
Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-18:00 - Izba Bolesława Leśmiana
Plac 11 Listopada 27-100 Iłża - Izba ludowa - Kuźnia Kurpiowska
18 Maja, 10 - Izba Pamięci
Warszawska, 23 96-320 Mszczonów - Izba Pamięci Generała Kuklińskiego - bez opłaty
Kanonia, 20/22 00-278 Warszawa
Telefon: +48 661 125 196
E-mail: izba@kuklinski.org.pl
Godziny otwarcia: We,Fr 15:00-18:00; Sa,Su 12:00-17:00 - Izba Pamięci i Tradycji Rybackich
świętego Wojciecha, 1 05-140 Serock
Telefon: +48 22 768 32 95
E-mail: izbapamieci@serock.pl
Godziny otwarcia: 2017 Oct 1-2018 Apr 30 Th 10:00-15:00;Sa-Su 12:00-17:00 - Izba Pamięci Księdza Romana Kotlarza
Aleja Księdza Romana Kotlarza, 29 26-624 - Izba Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy - bez opłaty
Wolska, 168 01-258 Warszawa
Godziny otwarcia: Tu-Su 14:00-18:00 - Izba Tradycji Tramwajów Warszawskich - Tramwaje Warszawskie
Jana Pawła Woronicza, 27 02-640 Warszawa - Izba Tradycji WKD
- Kantor Młyński
- Kolegium Pijarów
Rynek, 11 26-600 Radom - Magic Mind Museum
Ząbkowska, 29
Godziny otwarcia: Tu-Th 10:00-20:00; Fr-Sa 10:00-21:00; Su 10:00-18:00 - Muzealia
Wyzwolenia, 15 - Muzeum - Dom Rodziny Pileckich
Warszawska, 4 07-300 Ostrów Mazowiecka
Godziny otwarcia: We-Fri 10.00-18.00, Sat-Sun 10.00-17.00 - Muzeum Andrzeja Struga - Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza
Aleja Niepodległości, 210
Telefon: 22 825 09 71
E-mail: muzeum-struga@muzeumliteratury.pl
Godziny otwarcia: Tu 12:00-18:00; Th 10:00-16:00 - Muzeum Archidiecezji Warszawskiej - opłata
Dziekania, 1 00-279 Warszawa - Muzeum Architektury Drewnianej Regionu Siedleckiego
Nowa Sucha, 2 07-110 Nowa Sucha - Muzeum Azji i Pacyfiku - Województwo Mazowieckie
Solec, 24
Telefon: +48 22 629 67 24
Faks: +48 22 621 94 70
E-mail: plawmaip@muzeumazji.pl
Godziny otwarcia: Tu-Su 10:00-18:00 - Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry - bez opłaty
Palmirska, 1
Telefon: +48 22 720 80 93
Godziny otwarcia: Tu-Su 10:00-18:00 - Muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Radzyminie - Muzeum Niepodległości w Warszawie
Aleja Jana Pawła II, 64 05-250 Radzymin - Muzeum Brata Zenona Żebrowskiego
- Muzeum Cechu Rzemiosł Skórzanych - bez opłaty
Szeroki Dunaj, 10 Warszawa
Godziny otwarcia: Th-Sa 10:00-15:00 - Muzeum Cypriana Norwida
Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-16:00 - Muzeum Diecezjalne
Tumska, 2 09-402 Płock - Muzeum Diecezjalne
Tumska, 3 - Muzeum Diecezjalne w Siedlcach
Biskupa Ignacego Świrskiego, 56 08-110 Siedlce
Godziny otwarcia: Tu-Fr 10:00-15:00; Sa 10:00-17:00; Su 12:00-16:00 - Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek - Fundacja Belle Epoque - opłata
Krzywe Koło, 2/4 00-270 Warszawa
Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00 - Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek - Fundacja Belle Epoque - opłata
Podwale, 13/15 00-252 Warszawa
Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00 - Muzeum Drukarstwa Warszawskiego
Ząbkowska, 23/25
Godziny otwarcia: Tu-Su 10:00-18:00 - Muzeum DULAG 121 - Powiat Pruszkowski
3 Maja, 8A 05-800 Pruszków
Telefon: +48 227588663
Faks: +48 227588663
E-mail: dulag@dulag121.pl
Godziny otwarcia: Tu, We 09:00-17:00; Th 12:00-19:00; Fr 09:00-16:00; Sa 12:00-17:00; Su 11:00-16:00 - Muzeum Ecole de Paris
Szpitalna, 14/16 05-510 Konstancin-Jeziorna
Godziny otwarcia: We-Th,Sa-Su 10:00-18:00 - Muzeum Egipskie - Farma Iluzji
- Muzeum Etnograficzne - opłata
Kredytowa, 1 00-056
Telefon: +48 228277641
E-mail: sekretariat@ethnomuseum.pl
Godziny otwarcia: Tu-We,Fr 10:00-19:00; Th 11:00-17:00; Sa-Su 12:00-18:00 - Muzeum Etosu rycerskiego 26-652
- Muzeum Ewolucji - Instytut Paleobiologii Polskiej Akademii Nauk - opłata
- Muzeum Farmacji
Piwna, 38 - Muzeum Fryderyka Chopina - opłata
Okólnik, 1 00-368 Warszawa
E-mail: biuro.muzeum@nifc.pl
Godziny otwarcia: Tu-Su 10:00-18:00 - Muzeum gen. Władysława Sikorskiego
Turecka, 3 - Muzeum Geologiczne - bez opłaty
- Muzeum Geologiczne
Stefana Banacha - Muzeum Getta Warszawskiego
Śliska, 51
Godziny otwarcia: closed - Muzeum Gruzińskich Oficerów Wojska Polskiego
Królowej Jadwigi, 18 05-500 Piaseczno - Muzeum Gwizdka
Szkolna, 7 - Muzeum Harcerstwa - bez opłaty
Marii Konopnickiej, 6
Telefon: +48 22 339 06 41
E-mail: muzeum.harcerstwa@zhp.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00 - Muzeum Historii Medycyny - Warszawski Uniwersytet Medyczny
Żwirki i Wigury, 63 - Muzeum Historii Polski - opłata
- Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego - opłata
Aleja Wilanowska, 204 02-765 Warszawa
Telefon: +48 22 8433876
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:30-15:30 - Muzeum Historii Radomia
Rynek, 5 - Muzeum Historii Spółdzielczości w Polsce - Krajowa Rada Spółdzielcza
Jasna, 1 - Muzeum Historyczne
Rynek, 1 - Muzeum Historyczne - Filia Piaski
Aleja Sybiraków, 23 05-119 Legionowo - Muzeum Hutnictwa i Przemysłu Maszynowego w Chlewiskach
Telefon: +48796977922
Dawna Huta Żelaza
Godziny otwarcia: Mo-Su 08:00-16:00 - Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku
Gołębia, 1A 05-807 Podkowa Leśna - Muzeum im. Jacka Malczewskiego
Rynek, 11 26-600 Radom
Telefon: 483624329
Faks: 483623481
E-mail: malczewski@muzeum.edu.pl - Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce - opłata
Kazimierza Pułaskiego, 24 05-660 Warka
Telefon: +48 667 22 67
Godziny otwarcia: May-Sep We-Fr 10:00-17:00; Oct-Apr We-Fr 09:00-16:00; May-Sep Sa-Su 10:00-18:00; Oct-Apr Sa-Su 10:00-17:00 - Muzeum im. Oskara Kolberga - Muzeum Wsi Radomskiej
Aleja Jana Pawła II, 11 26-400 Przysucha
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-15:00; Sa-Su 10:00-15:00 - Muzeum im. Stanisława Murzynowskiego
- Muzeum im. Tadeusza Kościuszki - Gmina Maciejowice
Tadeusza Kościuszki
Telefon: +48 25 682 58 04
Godziny otwarcia: Tu-Sa 08:00-16:00 - Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie 26-720
Telefon: +48 48 677 20 05
E-mail: sekretariat@muzeumkochanowski.pl - Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego
Telefon: +48 222019714
Faks: +48 222019721
E-mail: biuro@muzeumjp2.pl - Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Oleandrów, 5 05-070 Sulejówek
Telefon: +48 (22) 7830230
Faks: +48 (22) 8420425
E-mail: muzeum@muzeumpilsudski.pl
Godziny otwarcia: We-Su 10:00-16:00 - Muzeum Jerzego Popiełuszki
Stanisława Hozjusza, 2
Telefon: 22 561 00 56
Faks: 22 561 00 56
Godziny otwarcia: We-Fr 10:00-16:00; Sa,Su 10:00-17:00 - Muzeum Kampanii Wrześniowej 1939 r. i Twierdzy Modlin
Generała Ignacego Ledóchowskiego, 164 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki - Muzeum Kaset - Biblioteka Piaseczno - bez opłaty
Żytnia
Telefon: +48 731 658 658
Godziny otwarcia: We,Fr 14:00-19:00; Sa 10:00-14:00 - Muzeum Katyńskie
Rafała Krajewskiego
Telefon: +48 261 877 244
Faks: +48 261 878 342
E-mail: muzeumkatynskie@muzeumkatynskie.pl
Godziny otwarcia: Tu-Sa 10:00-16:00; We 10:00-17:00; Fr 10:00-14:00; Su 10:00-18:00 - Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie - Stacja Muzeum
Licealna, 18 96-500 Sochaczew
Telefon: +48 46 862 59 76; +48 46 862 59 75
E-mail: biuro@stacjamuzeum.pl; rezerwacja@stacjamuzeum.pl
Godziny otwarcia: Mo off; Tu-Su 09:00-17:00 - Muzeum Konstantego Laszczki
Tadeusza Kościuszki, 2 05-307 Dobre - Muzeum Kowalstwa
Przy Grobli, 84 02-749 Warszawa - Muzeum Kultury Kurpiowskiej
Plac Generała Józefa Bema, 8 - Muzeum Lat Dziecięcych Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego 07-322
- Muzeum Legii Warszawa
Łazienkowska, 3 - Muzeum Liczników
Nieświeska, 51 Warszawa
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-14:00 - Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza - opłata
Rynek Starego Miasta, 20 Warszawa
Telefon: 22 831 76 92
Faks: 22 831 76 92
E-mail: sekretariat@muzeumliteratury.pl
Godziny otwarcia: We,Fr 11:00-16:00; Th 16:00-20:00; Sa,Su 11:00-18:00 - Muzeum Lniarstwa im. Filipa de Girarda
Karola Dittricha, 18 96-300 Żyrardów
Telefon: +48 793 134 703
Godziny otwarcia: Tu-Fr 10:00-15:00; Sa, Su 11:00-18:00 - Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych
Ekspozycje. - Muzeum Lwowa
Biniszewicze, 4 96-325 Kuklówka Radziejowicka
Telefon: +48602603588 - Muzeum Marii Dąbrowskiej - Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza
Progi, 1
Godziny otwarcia: Mo 10:00-16:00; We 12:00-18:00; Fr 09:00-15:00 - Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie - Polskie Towarzystwo Chemiczne - opłata
Freta, 16 Warszawa
Telefon: +48 22 831 80 92; +48 513 814 963; +48 508 131 210
Faks: 22 831 13 04
E-mail: kontakt@mmsc.waw.pl; edukacja@mmsc.waw.pl
Godziny otwarcia: Tu-Sa 12:00-18:00 - Muzeum Mazowieckie
Kazimierza Wielkiego, 11B 09-400 Płock - Muzeum Mazowieckie
Tumska, 8 09-402 Płock - Muzeum Mazowsza Zachodniego
Karola Dittricha, 1 96-300 Żyrardów
Godziny otwarcia: Tu-Fr 08:00-16:00; Sa-Su 11:00-17:00 - Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu
Stary Rynek, 19 09-320 Bieżuń
BUDYNEK Z PRZEŁOMU XVIII I XIX W. PRZY UL STARY RYNEK 19. Funkcjonował w nim szpital, a w II poł. XIX w. mieściła się tu także apteka.
Godziny otwarcia: Mo 10:00-14:00; Tu-Su 08:00-16:00 - Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu
Zamkowa, 2 09-320 Bieżuń
BUDYNEK PRZY UL. ZAMKOWEJ 2 Z 1902 ROKU. Na początku XX w. mieszkali tu bieżuńscy lekarze: Stefan Brudnicki i Antoni Wolski. W tym obiekcie można obejrzeć wystawy czasowe.
Godziny otwarcia: Mo 10:00-14:00; Tu-Su 08:00-16:00 - Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu. Dom Poety.
Zamkowa, 4 09-320 Bieżuń
DOM POETY STEFANA GOŁĘBIOWSKIEGO Z 1821 R. W obiekcie odtworzone zostały wnętrza mieszkalne: salonik rodziców Poety; sypialnia, w której Stefan Gołębiowski przyszedł na świat i zmarł; pokój gościnny; kuchnia oraz 3 pomieszczenia biblioteczne.
Godziny otwarcia: Mo 10:00-14:00; Tu-Su 08:00-16:00 - Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu. Spichlerz.
Zamkowa, 4 09-320 Bieżuń
SPICHLERZ – w budynku zaaranżowane zostały charakterystyczne dla małego miasteczka warsztaty rzemieślnicze (nadwkrzańskiego rybaka, maglarza, stolarza), pokazane zostały sprzęty codziennego użytku.
Godziny otwarcia: Mo 10:00-14:00; Tu-Su 08:00-16:00 - Muzeum Motoryzacji i Techniki
Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-17:00 - Muzeum Narodowe w Warszawie - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - opłata
Godziny otwarcia: Tu-Th 10:00-18:00; Fr 10:00-20:00; Sa-Su 10:00-18:00 - Muzeum Neonów - opłata
Mińska, 25 03-808
Telefon: +48 665 711 635
E-mail: info@neonmuzeum.org
Godziny otwarcia: Mo-Sa 12:00-18:00; Su 11:00-17:00 - Muzeum Niepodległości - opłata
Aleja "Solidarności", 62 00-240 Warszawa
Godziny otwarcia: We-Su 12:00-17:00;Nov 11: 11:00-16:00;Nov 10: 12:00-16:00 - Muzeum Nowa Praga
Jagiellońska, 82A 03-301 Warszawa - Muzeum Nurkowania
Grzybowska, 88
E-mail: office@muzeumnurkowania.pl
Godziny otwarcia: Tu 11:00-18:00; "other days at phone/e-mail request" - Muzeum Ojca Stanisława Papczyńskiego - opłata
Ojca Stanisława Papczyńskiego, 6A 05-530 Góra Kalwaria
Telefon: +48 515 866 612
E-mail: muzeum@marianie.pl - Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej
Leszka, 23 05-230 Kobyłka - Muzeum Oręża Polskiego im. 1 Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte 26-903 Studzianki Pancerne
- Muzeum Ośrodka Misyjnego Salezjanów
- Muzeum Papieskie
Spacerowa, 9 - Muzeum Parafialne w Łaskarzewie
Kolejowa - Muzeum Policji
- Muzeum Politechniki Warszawskiej - Politechnika Warszawska
Nowowiejska, 24 00-665 Warszawa
Telefon: 22 234 74 93
E-mail: muzeumpw@meil.pw.edu.pl;mpw@muzeumpw.com.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:30-15:30 - Muzeum Polskiego Fiata
Powstańców Śląskich, 127 - Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej - Muzeum Wojska Polskiego
- Muzeum Polskiej Wódki
Plac Konesera, 1 03-736
Telefon: +48224193150
E-mail: recepcja@pvm.pl
Godziny otwarcia: Tu-Su 12:00-20:00 - Muzeum Powstania Warszawskiego - opłata
Telefon: +48 22 539 79 05
Faks: +48225397924
E-mail: biuro@1944.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00; Tu off; Th 08:00-20:00; Sa,Su 10:00-18:00 - Muzeum Pozytywizmu - dostęp publiczny
- Muzeum Pożarnictwa
- Muzeum Pożarnictwa
Spacerowa, 9 - Muzeum Pożarnictwa w Kotuniu
Telefon: +48 606 985 413
E-mail: muzeumpozarnictwawkotuniu@gmail.com
Godziny otwarcia: Tu-Sa 10:00-16:00 - Muzeum Puszczy Kampinoskiej - Kampinoski Park Narodowy 05-085
Telefon: +48 22 725 01 23
E-mail: odm@kampinoski-pn.gov.pl
Godziny otwarcia: Tu-Fr 8:00-16:00; Sa-Su 10:00-16:00 - Muzeum Regionalne
Parkowa, 5b 26-900 Kozienice
Telefon: +48 48 614 35 75
Godziny otwarcia: Tu-Fr 09:00-15:30 - Muzeum Regionalne
Rynek, 36 06-100 Pułtusk - Muzeum Regionalne w Iłży im. Adama Bednarczyka
Świętego Franciszka - Muzeum Regionalne w Piasecznie
Plac Józefa Piłsudskiego, 10 05-500 Piaseczno - Muzeum Regionalne w Pułtusku
Rynek, 43 06-100 Pułtusk
Telefon: +48 23 692 51 32
Godziny otwarcia: Mo off; Tu-Su 10:00-16:30 - Muzeum Regionalne w Siedlcach
Józefa Piłsudskiego, 3 08-110 Siedlce - Muzeum Rodu Krasińskich
Adama Mickiewicza, 40 06-408 Krasne
Telefon: +48 507 587 515
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-14:00; Sa 09:00-12:00; Su off - Muzeum Romantyzmu
Zygmunta Krasińskiego, 9 06-406 Opinogóra Górna
Telefon: +48236717025 - Muzeum Rzemiosł Artystycznych i Precyzyjnych
Piekarska, 20 Warszawa
Godziny otwarcia: "by appointment" - Muzeum Rzeźby Współczesnej
Telefon: +48 48 618 45 16
E-mail: sekretariat@rzezba-oronsko.pl
Godziny otwarcia: Tu-Fr 10:00-17:00;Sa-Su 10:00-18:00 - Muzeum Salezjanów
Godziny otwarcia: "by appointment" - Muzeum SGGW - SGGW - bez opłaty
Droga przeciwpożarowa - Muzeum Sportu i Turystyki - opłata
Wybrzeże Gdyńskie, 4 01-531 Warszawa
Telefon: 22 56 03 780
E-mail: sekretariat@muzeumsportu.waw.pl
Godziny otwarcia: Tu 09:00-17:00; Wed 09:00-20:00; Thu-Fr 09:00-17:00; Sa-Su 10:00-17:00 - Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego
Plac Jana Pawła II, 2 05-800 Pruszków - Muzeum Sue Ryder - opłata
Plac Unii Lubelskiej, 2 00-588 Warszawa
Telefon: +48 22 646 58 55
Godziny otwarcia: closed - Muzeum Swiat Iluzji - opłata
Rynek Starego Miasta, 21 00-272 Warszawa
Telefon: +48 501 808 006
E-mail: kontakt@swiatiluzji.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-20:00; Sa-Su 10:00-20:00 - Muzeum Szlachty Mazowieckiej
Warszawska - Muzeum Sztuki Fantastycznej
Ząbkowska, 31
Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-21:00; Sa-Su 10:00-21:00 - Muzeum Sztuki Nowoczesnej - opłata
Wybrzeże Kościuszkowskie, 22
Godziny otwarcia: Mo off; Tu-Fr 12:00-20:00; Sa 11:00-20:00; Su 11:00-18:00 - Muzeum Teatralne - Teatr Wielki - Opera Narodowa - opłata
Plac Teatralny, 1 Warszawa - Muzeum Techniki Wojskowej i Użytkowej 08-311
- Muzeum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
- Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego - Uniwersytet Warszawski - opłata
Krakowskie Przedmieście, 32
E-mail: muzeum.uw@adm.uw.edu.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-16:00 - Muzeum VII Pułku Ułanów Lubelskich
Generała Kazimierza Sosnkowskiego, 4 05-300 Mińsk Mazowiecki - Muzeum Walki i Męczeństwa w Treblince 08-330
- Muzeum Warszawskiej Pragi
Targowa, 50/52
Telefon: +48 225183430
Godziny otwarcia: Tu-We 10:00-18:00; Th 10:00-20:00; Fr-Su 10:00-18:00 - Muzeum Warszawy - opłata
Rynek Starego Miasta, 42 Warszawa
Godziny otwarcia: Tu-Fr 11:00-18:00; Th,Sa 11:00-20:00; Su 11:00-18:00 - Muzeum Wódki - opłata
Senatorska
Godziny otwarcia: Tu-Th,Su 13:00-19:00; Fr-Sa 13:00-20:00 - Muzeum Witolda Gombrowicza
Witolda Gombrowicza, 1
Telefon: 48 321 50 73
E-mail: muzeum-gombrowicza@muzeumliteratury.pl - Muzeum więzienia Pawiak
Dzielna, 24/26 - Muzeum Wodociągów i Kanalizacji
dawna hala pomp, siedziba Muzeum Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie - Muzeum Woli - Muzeum Warszawy - opłata
Srebrna, 12 00-810 Warszawa
Telefon: 22 624 37 33
Faks: 22 624 90 21
E-mail: muzeum.woli@muzeumwarszawy.pl
Godziny otwarcia: Th 10:00-20:00; Fr-Su 10:00-18:00 - Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Ratusz - opłata
Plac Stefana Wyszyńskiego, 1 09-200 Sierpc
Telefon: +48 24 275 28 26
E-mail: ratusz@mwmskansen.pl
Godziny otwarcia: Mo 10:00-14:00, We-Sa 08:00-16:00 - Muzeum Wsi Radomskiej
ul. Szydłowiecka 30 26-600 Radom
Telefon: 48 332 92 81
E-mail: muzeumwsi@muzeum-radom.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00; Sa-Su 10:00-18:00 - Muzeum Wycinanki - Konstanciński Dom Kultury
Anny Walentynowicz, 18 05-520 Konstancin-Jeziorna
Telefon: +48 22 484 27 31
E-mail: biuro@muzeumwycinanki.eu
Godziny otwarcia: Mo off; Tu, We, Fr 10:00 - 18:00; Th 12:00 - 20:00; Sa, Su 12:00 - 17:00 - Muzeum Władysława Broniewskiego - Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza
Jarosława Dąbrowskiego, 51 02-561 Warszawa
Telefon: 22 845 03 28
E-mail: muzeum-broniewskiego@muzeumliteratury.pl
Godziny otwarcia: Tu 12:00-18:00; We,Fr 10:00-16:00 - Muzeum X Pawilonu Cytadeli - Muzeum Niepodległości - opłata
Czujna
Godziny otwarcia: Tu,Th-Su 10:00-17:00; We 11:00-19:00 - Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie - dostęp publiczny
Stefana Batorego, 2 07-100 Liw - Muzeum Zielonki
Kolejowa, 11 05-220 Zielonka - Muzeum Ziemi Błońskiej
Cypriana Kamila Norwida, 1 05-870 Błonie
Telefon: +48 22 770 70 30
E-mail: sekretariat@muzeumblonie.pl
Godziny otwarcia: Tu,Th,Fr 10:00-16:00; We 10:00-17:00; Sa 14:00-18:00 - Muzeum Ziemi Otwockiej
Gabriela Narutowicza, 2 05-400 Otwock - Muzeum Ziemi PAN
Aleja Na Skarpie, 27 - Muzeum Ziemi PAN
Aleja Na Skarpie, 20/26 - Muzeum Ziemi Sadowieńskiej
Tadeusza Kościuszki, 74C
Telefon: +48 603510090
E-mail: muzeumsadowne@poczta.net.pl
Godziny otwarcia: Tu,Th 08:00-16:00; Fr 08:00-12:00 - Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą
Plac Tadeusza Kościuszki, 12 96-500 Sochaczew
Telefon: +48 46 862 33 09
Faks: +48 46 862 33 09
E-mail: kontakt@muzeumsochaczew.pl
Godziny otwarcia: Mo off; Tu-Su 10:00-16:00 - Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej
3 Maja, 5 06-500 Mława
Godziny otwarcia: Tu, Th 08:00-17:00; We, Fr-Sa 08:00-15:00; Su 10:00-13:00 - Muzeum Ziemii Trojanowskiej - bez opłaty 08-455
- Muzeum Zofii i Wacława Nałkowskich
Wacława Nałkowskiego - Muzeum Zygmunta Bartkiewicza
Grodziska, 57 - Muzeum Św. Maksymiliana - bez opłaty
Godziny otwarcia: PH,Mo-Su 08:00-17:30 - Muzeum Żaby - bez opłaty
Warszawska, 17/19 96-321
Telefon: +48468578260
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 09:00-12:00 - Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL
Rakowiecka, 37 02-521 Warszawa
miejsce na piknik
- Ciszek
- Eko-punkt Kąty Czernickie
Punkt edukacji ekologicznej (tablice informacyjne) z miejscem piknikowym zorganizowany przez Starostwo powiatowe w Wołominie - Masteczko piknikowe
- Miejsce Obsługi Rowerzystów
- Miejsce odpoczynku Piknik
- Mona
- Mona
- Obiekt turystyczny "Stara szkółka"
- Piknik Miejsce odpoczynku
- Plaża Latoszek
Latoszek - Polana rekreacyjno-wypoczynkowa "Stara Szkółka"
- Polana Turystyczna Pociecha
- Polana Widokowa
- Polana wypoczynkowa "Granica" - Kampinoski Park Narodowy - dostęp publiczny
- Polana wypoczynkowa "Jakubów" - Kampinoski Park Narodowy - dostęp publiczny - bez opłaty
- Polana wypoczynkowa "Lipków" - Kampinoski Park Narodowy - dostęp publiczny
- Polana wypoczynkowa "Opaleń" - Kampinoski Park Narodowy - dostęp publiczny - bez opłaty
- Polana wypoczynkowa "Roztoka" - Kampinoski Park Narodowy - dostęp publiczny - bez opłaty
- Posada Sierakow
- Strzelnica
- Wiata
Mokry Ług Warszawa - Zakątek Szach Mat
- -
- -
Długa - -
- -
- -
- -
Nadbużańska - -
- -
- -
- -
- -
- -
Leśników Mazowieckich - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- - - prywatny dostęp
- - - prywatny dostęp
- -
Akwarelowa - -
- -
- -
- -
Władysława Stanisława Reymonta - -
Kanałowa - -
- - - WOPR Białobrzegi
Krakowska, 2A - -
Mazowiecka - - - Nadleśnictwo Kozienice
Gościniec Królewski - - - Nadleśnictwo Kozienice - dostęp publiczny
Gościniec Królewski - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Aleja Władysława Wagnera - -
Aleja Władysława Wagnera - -
Aleja Władysława Wagnera - -
Harcmistrza Kapitana Eugeniusza Stasieckiego, 53 - -
Godziny otwarcia: 24/7 - -
Tadeusza Płużańskiego - -
- -
Gościniec Królewski - -
Nadrzeczna - -
Nadrzeczna - -
- -
- -
Malborska - -
Wojska Polskiego - -
Napoleona Bonaparte - -
- -
Miedniewicka - -
- -
Ciechanowska, 18a - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Brzozowa - -
- -
- -
- -
- -
- -
Dawny most kolejki Jabłonowskiej - -
- -
Wybrzeże Gdyńskie - -
Droga Wilkowska - -
- -
Park rozrywki
- "Zimny Dół" - teren rekreacyjny
Leśników Mazowieckich
teren rekreacyjny
Godziny otwarcia: PH,Mo-Su 08:00 - Arboretum - Centrum Edukacji Przyrodniczej
- Centrum Świat Dziecka
Poprzeczna, 4 96-500 Sochaczew
Telefon: +48 504 635 505
Godziny otwarcia: Mo-Th 10:00-19:00; Fr-Sa 10:00-20:00, Su 15:00-20:00 - Farma Iluzji 08-455
Telefon: +48 22 812 57 18;+48 503 989 393
Godziny otwarcia: Aug Mo-Fr 10:00-18:00; Aug Sa-Su 10:00-19:00; Sep 1-4 10:00-18:00; Sep 10-11 10:00-18:00; Sep 17-18 10:00-18:00; Sep 24-25 10:00-18:00; Oct 1-2 10:00-18:00; Oct 8-9 10:00-18:00; Oct 15-16 10:00-18:00; Nov-Dec off - Frajdalandia 96-520
- Happy Park
Aleja 600-lecia, 15 96-500 Sochaczew
Telefon: +48 696 350 022
Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-20:00; Sa-Su 10:00-20:00 - Labirynt pod Warszawą - opłata
Marii Konopnickiej
E-mail: labiryntpodwarszawa@gmail.com
Godziny otwarcia: Tu-Su 11:00-19:00 - Lunapark
Wał Miedzeszyński - Miasteczko ruchu drogowego
- Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
Gabriela Narutowicza, 64 09-200 Sierpc - Młynek
Sokołowska, 157 Siedlce - Park Historyczny „Rycerze Bogurodzicy”
- Park Linowy
- Park Przygody
Wrzosowa, 8 - Park Rozrywki Julinek
- sezonowy park linowy
- Summer Playground - opłata
Góralska, 14 07-230 Słopsk
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa,Su 10:00-20:00; PH off - Suntago Park of Poland
- Turkolandia - Towarzystwo Przyjaciół Rzek Turki i Tatarki
Godziny otwarcia: Mo-Su 07:00-20:00 - Wawa Wake
Wspólna, 80 - -
- -
- -
Turystyczny Punkt widzenia
- 527 Kilometr Wisły
Kępa Tarchomińska - Diabelski Mostek
- Górka Kazurka
- Górka Spotterska
Górka Spotterska przy Lotniskowej Straży Pożarnej - Gnojna Góra
Dawna - Kod 1
- Kod 2
- Kod 3
- Kopa Cwila
- Kopiec Moczydłowski
- Krakowa Góra
- Kładka przy stawie
- Miejsce wystepowania Psilocibe Semilanceata
- Ogrod na dachu
Żubra - Okęcie - Górka Spoterska
Wykusz - Paluch - Górka Spotterska
- Pałac Kultury i Nauki - opłata
Taras Widokowy na XXX piętrze - Pomost widokowy
Narwik - Pomost widokowy w leśnictwie Tuchlin
- Punkt widokowy Kępeczki
- Rawskie Góry
Fajny widok ze skraju dawnej kopalni i lasu, nazwa Rawskie Góry wzięta ze starych map topograficznych, na których tak nazwane są okoliczne pagórki - Skarpa w Świniotopie
- Sowia Góra
- stary most na starej grobli
- Stawy w Jaciążku
- Taras widokowy
- Taras widokowy
Sportowa - Taras widokowy Lotniska im. F. Chopina
Godziny otwarcia: 6:00-22:00 - Widok na Czerwińsk nad Wisłą
- Widok na ujście Narwi do Wisły
Księstwa Warszawskiego - Widok na Zamek Ujazdowski
Janusza Kusocińskiego - Wieża - nieczynna
- Wieża Bramna
- Wieża Czerwona
Podpułkownika Ryszarda Gołąba - Wieża południowa
Podzamcze - Wieża Ratuszowa
Plac Rynek Wielki, 1 - Wieża widokowa Podgórze - Nadleśnictwo Myszyniec
- Wydma
- Wzgórze Sylwii
Do Białej Góry
Punkt SMRLiO - Zbiornik wodny Ostrownica
- Zbiornik Żalski Ług
- Zwałka
- website - opłata
Krakowskie Przedmieście - -
- -
- -
Skorpiona - -
- -
- -
Ścieżka linowa - -
Dobra, 56/66 - -
- -
- -
- -
Widok na Belweder - -
Most Jana III Sobieskiego
Widok na Pałac na Wyspie - -
- -
- -
- -
- -
Widok na wieżowce w Śródmieściu - -
Jakuba Chojnackiego - -
- -
- -
Kazimierza Wielkiego - -
- -
- -
- -
- -
- -
Słoneczna - -
Nadrzeczna - -
Nadrzeczna - -
- -
- -
- -
Bulwar Deptuły Kazimierza, ppor. mar., - -
- -
Droga Różańcowa - -
- -
- -
- -
- -
- -
Wiślana - -
- -
Księstwa Warszawskiego - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Teatralna
ogród zoologiczny
- Ale Heca! Zagroda Edukacyjna
Szkolna, 32 - Bardoniówka
- Mini ZOO
- Mini zoo
- Mini Zoo Warszawa
Generała Kazimierza Sosnkowskiego
Telefon: +48 690 880 404
Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-19:00; Sa-Su 10:00-18:00 - Ogród Zoologiczny w Płocku
Norbertańska, 2 09-402 Płock - Sielankowo Siedlisko
E-mail: kontakt@sielankowosiedlisko.pl - Warszawski Ogród Zoologiczny
Ratuszowa, 1/3 03-461 Warszawa
Godziny otwarcia: Feb,Mar,Oct,Nov 09:00-17:00; Apr 09:00-18:00; May-Sep Mo-Fr 09:00-18:00; May-Sep Sa,Su 09:00-19:00; Jan,Dec Mo-Fr 09:00-15:30; Jan,Dec Sa-Su 09:00-16:00