Strona główna » województwo mazowieckie » Inny

Inne usługi w województwo mazowieckie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Ławka

  • Bartosz Chomiuk
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 4
  • Leżak miejski
    Andrzeja Struga
  • Leżak miejski
    Andrzeja Struga
  • Pomnik Tadeusza Mazowieckiego
    Teatralna
  • Praska ławeczka
    Aleja "Solidarności"
  • Szachy
    Planty
  • Warszawa Chopina
    Krakowskie Przedmieście
  • Ławeczka Jakuba Chojnackiego
    Jakuba Chojnackiego
  • Ławeczka Jana Karskiego
    Aleja Ireny Sendlerowej
  • Ławeczka Jana Nowaka Jeziorańskiego
    Aleja Zgrupowania AK "Kryska"
  • Ławeczka Józefa Psarskiego
    Generała Tadeusza Kościuszki
  • Ławeczka Jerzego Różyckiego
    Bulwar
  • Ławeczka księdza Twardowskiego
  • Ławeczka Studenta
  • Ławeczka Wandy Tazbir
    Plac Trzech Krzyży, 4/6
  • Ławeczka Williama Heerleina Lindleya
    Rybaki
  • Ławka Niepodległości
    Rondo im. Haliny i Ludwika Tulińskich
  • Ławka Niepodległości
  • Ławka Prasowa
    Juliusza Słowackiego
  • Ławka Zakochanych
    Aleja Polonii, 18
  • -
  • -
    Aleja Zieleniecka
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Plac Kasztelański
  • -
    Plac Kasztelański
  • -
    Plac Kasztelański
  • -
    Plac Kasztelański
  • -
    Plac Kasztelański
  • -
    Plac Kasztelański
  • -
    Plac Kasztelański
  • -
    Nowowiejska
  • -
    Stanisława Noakowskiego
  • -
    Nowowiejska
  • -
    Nowowiejska
  • -
    Nowowiejska
  • -
    Białostocka
  • -
    Targowa
  • -
    Targowa
  • -
    Białostocka
  • -
    Targowa
  • -
    Targowa
  • -
    Targowa
  • -
    Plac Konstytucji, 3
  • -
    Plac Konstytucji, 3
  • -
    Plac Konstytucji, 3
  • -
    Plac 1 Maja, 3
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Leona Berensona
  • -
    Leona Berensona
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Myśliborska
  • -
  • -
    Oś Królewska
  • -
    Oś Królewska
  • -
  • -
    Wybrzeże Kościuszkowskie
  • -
    Dobra
  • -
  • -
    Plac Żelaznej Bramy
  • -
    Plac Żelaznej Bramy
  • -
    Plac Żelaznej Bramy
  • -
    Plac Żelaznej Bramy
  • -
    Aleja Armii Ludowej
  • -
    Aleja Armii Ludowej
  • -
    Piastowska
  • -
    Jagiellońska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Galeria wschodnia
  • -
    Galeria wschodnia
  • -
    Galeria wschodnia
  • -
    Pętla Dworzec Centralny
  • -
    Pętla Dworzec Centralny

Stacja ładująca

  • EVLink - prywatny dostęp - bez opłaty
    Konstruktorska
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30
  • EVLink Parking - prywatny dostęp - bez opłaty
    Chmielna, 120
  • GreenWay - Atrium Promenada Warszawa - opłata
    Ostrobramska, 75c
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Located on level 3 (red), zone A5
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Atrium Reduta Warszawa - opłata
    Aleje Jerozolimskie, 148
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Level -1, alley F (orange)
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Atrium Targówek Warszawa - opłata
    Głębocka, 15
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Located on level I, zone F14
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Auchan Modlińska Warszawa - opłata
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Located on level 0, zone A12 (red)
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Auchan Piaseczno - opłata
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Auchan Łominaki - opłata
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Bricomarche Wyszków - opłata
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Chromna - opłata
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Galeria Mokotów Warszawa - opłata
    Rodziny Hiszpańskich
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Galeria Młociny Warszawa - opłata
    Zgrupowania AK "Kampinos"
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Level -2, sector 57
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Malinowy Bzyk Dalanówek - opłata
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Ptak Warsaw Expo - opłata
    Moskiewska
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Sadyba Best Mall Warszawa - opłata
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Underground parking, zone 13. When the shopping centre is closed: call security or infrom the shopping center management at +48223103000.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Sulbin Garwolin - opłata
    Bitumiczna
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Wola Park Warszawa - opłata
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • GreenWay - Zajazd Orchidea Ostrów - opłata
    Telefon: +48 58 325 10 77
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Innogy - bez opłaty
    Rotmistrza Witolda Pileckiego
  • Instytut Elektrotechniki - bez opłaty
    Mieczysława Pożaryskiego
    RFID card required to start charging. Available for free from the gatekeeper.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych - bez opłaty
    Pory, 80 02-757 Warszawa
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych - bez opłaty
    Nieświeska, 52 03-867 Warszawa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych - bez opłaty
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-22:00; Su 20:00-21:00
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, 18
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych - prywatny dostęp
    Puławska, 621B
  • Tesla Supercharger
    Toruńska
  • -
    Emilii Plater
    For EV only, for charging time
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Wybrzeże Kościuszkowskie, 41 00-347 Warszawa
  • -
    Wybrzeże Kościuszkowskie, 41 00-347 Warszawa
  • - - bez opłaty
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - bez opłaty
  • website - opłata
    Akademijna, 27 05-110 Jabłonna
    Telefon: +48 783 043 133
    E-mail: kontakt@kezo.pl
    you need to send proposal to administrator
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00
  • -
    Wybrzeże Kościuszkowskie, 20 00-390 Warszawa
  • - - bez opłaty
    Senatorska
  • - - bez opłaty
    Plac Defilad 00-110 Warszawa
  • -
    Hoża, 63 00-681 Warszawa
  • -
    Piękna, 46 00-672 Warszawa
  • website
    Stanisława Rychlińskiego, 2 00-620 Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00
  • -
    Wołoska, 22a 02-675 Warszawa
  • website
    Trakt Królewski, 82 05-083 Wojcieszyn
    Telefon: +48 511 222 244
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 010:00-18:00
  • -
    Trasa Jerzego Popiełuszki, 2 09-410 Płock
    Godziny otwarcia: Mo-Su 07:00-21:00
  • -
    Zabłocka, 4 03-194 Warszawa
  • -
    Katarynki, 6 02-882 Warszawa
  • -
    Regulska
  • website - opłata
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
    Szwajcarska
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
    Lazurowa
  • -
  • -
    Radomska
  • -
  • -
    Mazowiecka, 18
  • -

Zegar

  • Przedwojenny zegar
    Pod Zegarem
  • Wojciech Jastrzębowski
  • Zegar
    Aleja "Solidarności", 90
  • Zegar Milenijny
  • -
    Pasaż Wisławy Szymborskiej
  • -
    Pasaż Wisławy Szymborskiej
  • -
    Aleja Mariana Brandysa
  • -
    Aleja "Solidarności"
  • -
  • -
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • -
    Piekarska, 20
  • -
    Józefa Piłsudskiego, 12
  • -
    Tadeusza Mazowieckiego, 6
  • -
    Aleja Generała Antoniego Chruściela "Montera", 28
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Plac Stary Rynek
  • -
  • -
    Plac Trzydziestolecia, 7
  • -
    Promenada Królewska
  • -
    Grójecka, 17a
  • -
  • -
    Budy
    Zegar słoneczny na chodniku
  • -
  • -
    Plac Wolności, 2
  • -
    Rynek
  • -
    Stefana Żeromskiego, 2
  • -
    Władysława Beliny-Prażmowskiego, 2
  • -
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    Rynek, 1
  • -
    Ks. Bogdana Szczepanika
  • -
    Stanisława Wernera
  • -
    Stanisława Wernera
  • -
    Stanisława Wernera
  • -
    Stanisława Wernera

Woda pitna

  • Awaryjne ujęcie wody
    Heleny Modrzejewskiej
  • Oligocen
  • Pobór wody oligoceńskiej
    Motorowa, 5B
    Godziny otwarcia: Mo-Su 08:00-20:00
  • Pobór wody oligoceńskiej
    Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”
  • Pobór wody oligoceńskiej
    Jana Ciszewskiego
  • Pobór wody oligoceńskiej
    Barska
    Godziny otwarcia: 08:00-sunset
  • Pompa ręczna
    Sarnowska
  • Pompa z wodą
    Pętla Wilanów
  • studnia na cmentarzu
  • Studnia Oligoceńska
    Strzelecka, 13A 03-433 Warszawa
  • Studnia oligoceńska
    Poli Gojawiczyńskiej
  • Studnia oligoceńska
    Lipowa
  • Studnia oligoceńska
    Dzierżoniowska
    Godziny otwarcia: 07:00-19:00
  • Ujęcie wody oligoceńskiej
    Stanisława Hozjusza
  • Ujęcie Wody oligoceńskiej
    Stefana Batorego, 2 paw. 3 05-091 Ząbki
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 06:30-19:00; Su 08:30-14:00
  • Ujęcie wody oligoceńskiej
    Plac generała Józefa Hallera, 8A 03-464 Warszawa
  • Ujęcie wody oligoceńskiej
    Warecka
    Godziny otwarcia: Mo-Su 06:00-22:00
  • Ujęcie wody oligoceńskiej
    Augustówka, 30 Warszawa
  • Ujęcie Wody Oligoceńskiej
    Rynek
  • Ujęcie wody oligoceńskiej
    Batalionu AK "Pięść"
  • Woda oligoceńska
    Armii Krajowej, 1
  • Woda oligoceńska
    Księdza Jerzego Popiełuszki
  • woda oligoceńska
  • Woda Oligoceńska
  • Woda oligoceńska
    Pogodna
  • Zdrój 1
    Jana Matejki
  • Zdrój 10
    Wiślana
  • Zdrój 11
    Powstańców Warszawy, 27
  • Zdrój 2
    3 Maja
  • Zdrój 3
    Cypriana Godebskiego
  • Zdrój 4
    3 Maja, 130a
  • Zdrój 6
    3 Maja
  • Zdrój 8
    Stanisława Moniuszki
  • Zdrój 9
    Polna, 29
  • Zimowy Zdrój
  • Źródełko
    Icchaka Majera Waisenberga
  • Źródełko
    Gwiaździsta, 1
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Źródełko 1837 r.
    Oboźna
  • Źródełko Św. Antoniego
    Świętego Antoniego
  • Źródło królewskie
  • Źródło św. Jana
  • Żródło wody oligoceńskiej
    Klaudyny, 26C 01-684 Warszawa
  • -
    Aleja Jerzego Waszyngtona
  • -
    Puławska, 475 02-844 Warszawa
  • -
  • -
  • -
    Generała Tadeusza Pełczyńskiego
  • -
    Łagowska, 8 01-464 Warszawa
  • -
  • -
    Górczewska, 19
    Ujęcie wody oligoceńskiej
  • -
    Wolumen
  • -
    Eugeniusza Romera
  • -
    Darłowska
  • -
    Łochowska, 18 03-757 Warszawa
  • -
    Józefa Mehoffera
  • -
    Gustawa Daniłowskiego
  • -
    Gąbińska
  • -
    Anieli Krzywoń
  • -
    Aleksandra Świętochowskiego
  • -
    Mikołaja Reja
  • -
    Walecznych
  • -
    Generała Józefa Zajączka
  • -
    Wacława Borowego
  • -
    Ludwika Pasteura
  • -
    Inflancka
  • -
    Łuczek
  • -
    Cietrzewia
  • -
    Lizbońska
    Godziny otwarcia: Mo-Su 07:00-20:00
  • -
    Łagowska, 8 Warszawa
  • -
  • -
    Gliniana, 6A
    studnia oligoceńska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Przasnyska
  • -
    Poborzańska
  • -
    Suwalska
  • -
    Aleja Henryka Jordana
  • -
    Króla Maciusia
  • -
    Haubicy
  • -
    Wiertnicza, 93
  • -
    Aleja Bzów
  • -
    Czerwona Droga
  • -
    Jana Onufrego Zagłoby
  • -
    Ratuszowa
  • -
    Szaserów
  • -
    Aleja Róż
  • -
    Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala"
  • -
    Bolimowska
  • -
    Radomska
  • -
    Bohaterów Warszawy
  • -
    Walerego Sławka
  • -
    Wysoka
  • -
    Rynek
  • -
    Puławska, 557
  • -
    Gwintowa
  • -
  • -
    Kościelna
  • -
  • -
  • -

Fontanna

  • Afrodyta
    Plac Stary Rynek
  • Alina - dziewczyna z dzbanem
  • Fontanna
    Kazimierza Kelles-Krauza
  • Fontanna multimedialna
    Rynek
  • Fontanna Muławy
  • Fontanna przy Muzeum Ziemi Mińskiej
    Stefana Okrzei
  • Fontanna Viva Garden 4
    Daniszewska
  • Fontanna w Parku Bajka
  • Fontanna Wielka
  • Fontanna Zegar Wodny
    Plac przy Fontannie
  • Grająca fontanna
    Aleja Niepodległości
  • Multimedialna fontanna w Parku Szymańskiego
  • Rozebrana
  • tężnia solankowa
  • Złota Kaczka
    Tamka, 37
  • -
    Koszykowa
  • -
    Profesora Witolda Wierzbickiego
  • -
  • -
    4 Września
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
  • -
  • -
    Promenada Królewska
  • -
  • -
    Aleja Andrzeja Bobkowskiego
  • -
    Ksawerego Bronikowskiego
  • -
    Wąwozowa
  • -
    Plac Józefa Piłsudskiego
  • -
  • -
  • -
    Profesora Witolda Wierzbickiego
  • -
    Wesoła, 11
  • -
  • -
    Józefa Piłsudskiego
  • -
    Wybrzeże Gdańskie
  • -
    Wybrzeże Gdańskie
  • -
  • -
    Janka Krasickiego
  • -
  • -
  • -
    Fryderyka Chopina
  • -
    Filipiny Płaskowickiej
  • -
    Józefa Grzegorza Chłopickiego
  • -
  • -
  • -
    Podzamcze
  • -
    Plac Kolberga
  • -
    Duchnicka
  • -
  • -
    Plac Jana Kilińskiego
  • -
    Plac Jana Henryka Dąbrowskiego
  • -
  • -
  • -
    Plac generała Józefa Hallera
  • -
  • -
    Zakroczymska
  • -
    Generała Władysława Andersa
  • -
    Stefana Bobrowskiego
  • -
  • -
    Adama Asnyka
  • -
    Górczewska
  • -
    Williama Heerleina Lindleya, 4A
  • -
  • -
    Generała Romana Abrahama, 12
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Plac Jana Pawła II
  • -
    Łyżwiarska
  • -
  • -
    Perkuna
  • -
    Plac Jana Pawła II
  • -
    Aleje Jerozolimskie
  • -
  • -
    Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
  • -
    Plac Jana Pawła II
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ursynowska
  • -
    Marcina Kasprzaka
  • -
    Szarych Szeregów
  • -
    Piastowska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Aleja Księdza Józefa Stanka
  • -
    Aleja Księdza Józefa Stanka
  • -
    Aleja Księdza Józefa Stanka
  • -
    Aleja Księdza Józefa Stanka
  • -
  • -
    Aleja Andrzeja Bobkowskiego
  • -
    Aleja Andrzeja Bobkowskiego
  • -

Cmentarz

  • Cmentarz Choleryczny 1572-1894 (christian)
    Ignacego Jana Paderewskiego
  • Cmentarz dla zwierząt "Psi Los"
  • Cmentarz Ewangelicki (christian - evangelical)
  • cmentarz ewangelicki Mokre Niemieckie
  • Cmentarz Komunalny (christian - catholic)
  • Cmentarz mariawicki (christian)
    Wolska
  • Cmentarz miejski (christian - catholic)
  • Cmentarz Parafialny
  • Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
    Martyrologii
  • Cmentarz Parafii Gąsocin
  • Cmentarz parafiialny (christian - roman_catholic)
  • cmentarz wojenny
  • cmentarz wojenny
  • Cmentarz Żydowski (jewish)
    Juliana Tuwima
  • dawny cmentarz przykościelny
    Długa
  • dawny cmentarz przykościelny
  • Dawny cmentarz żydowski (jewish)
    Parowa Okólna
  • Grób nieznanego żołnieża
    Leśna
  • Grób profesora Dąbrowskiego (christian - catholic)
  • Stary cmentarz żydowski w Mławie Kirkut (jewish)
    Krucza
  • -
  • - (christian)
    Płocka
  • - (christian)
    Jana Pawła II
  • - (christian)
  • - (jewish)
  • - (christian)
  • -
  • -
  • - (christian - roman_catholic)
  • -
  • -
  • -
  • - (christian - catholic)
  • - (christian - roman_catholic)
  • -
  • - (christian - catholic)
    Generała Tadeusza Kutrzeby
  • -
    Długa
  • - (christian - catholic)
  • -
    Jarosława Dąbrowskiego
  • - (cmentarz)
    cmentarz

Lody

  • Ale Lody!
    Tadeusza Kościuszki, 42 05-822 Milanówek
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
  • Ambrozja Desery Lodowe
    Plac Rynek Wielki, 19
  • Bajeczne Lody
    Podpułkownika Wacława Szadkowskiego, 3A
  • Bajeczne Smaki lody
    Generała Bolesława Szareckiego, 3A
  • Bańka z Mlekiem
  • Beza Krówka
    Majora Hieronima Dekutowskiego "Zapory", 3A
  • Beza Krówka
    Jana Brożka
  • Beza Krówka
    Oławska, 5 Warszawa
  • Beza krówka. Lody rzemieślnicze
    Podleśna, 7A Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
  • Beza-krówka lody rzemieślnicze
    Tomcia Palucha, 37 02-495 Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
  • Bonano
    Kacza, 7
  • Bosko
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 13
  • Bosko
    Stanisława Moniuszki, 26
  • Cud Lód
    Pruszkowska, 4D
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:30-20:00
  • Cukiernia Mocca
    Ludwika Kondratowicza, 18 03-285 Warszawa
  • Czekolodova
    Dzwonnicza, 3
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-21:00
  • Czytadło
    Freta, 20/24 00-227 Warszawa
  • Dolce Lato
    Ursynowska, 1
    Telefon: 228446870
    Dolce Lato, Gelato... the Italian way
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-22:00
  • Dolce vita
    Jana Pawła II, 2
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-18:00
  • Familijna
    Grodzka, 15
  • Good Lood Bemowo
    Wrocławska, 5A 01-493 Warszawa
    E-mail: goodlood@goodlood.com
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-22:00
  • Good Lood Mokotów
    Wołoska, 12 02-675 Warszawa
    E-mail: goodlood@goodlood.com
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-22:00; Sa 10:00-21:00
  • Good Lood Mokotowska
    Mokotowska, 45 00-558 Warszawa
    E-mail: goodlood@goodlood.com
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-22:00
  • Good Lood Młociny
    Zgrupowania AK "Kampinos", 15 01-943 Warszawa
    E-mail: goodlood@goodlood.com
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-22:00; Su 10:00-21:00
  • Grycan
    Kazimierza Szpotańskiego, 4 04-760 Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • Grycan
    Aleje Jerozolimskie, 179
  • Grycan
  • Grycan
    Puławska, 50
  • Grycan
  • Grycan
  • Grycan
  • Grycan
  • Grycan
  • Grycan
    Grójecka, 64 02-339 Warszawa
    Telefon: +48 664 159 802
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • Häagen-Dazs
    Nowy Świat, 36 00-363 Warszawa
    Telefon: +48 667 469 286
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-22:00
  • Ice'n'Roll - z piekła lodem
    Rybałtów, 20 02-886 Warszawa
  • Ice-Cool
    Franciszka Klimczaka, 1 Warszawa
  • Il Mijo
    Wileńska, 9 Warszawa
  • Jednorożec
    Ludwika Narbutta, 38 Warszawa
  • Jesz lody tradycyjne
    Ksawerego Bronikowskiego, 1 02-796 Warszawa
  • Kanka
    Grunwaldzka, 12 09-100 Płońsk
  • Kawiarnia Parafialna Inka
    Heleny Kołodziejczyk
  • Kiosk
    Zygmunta Krasińskiego, 10 01-615 Warszawa
  • Kraina lodów
    Bulwar gen. George'a Smitha Pattona
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-dusk; Su-Sa 09:00-dusk
  • Król lody tradycyjne
    Adama Mickiewicza, 41 05-480 Karczew
  • Kuncer - Lody autorskie
    Wyszogrodzka, 1/7 Warszawa
    Godziny otwarcia: 10:00-21:00
  • Limoni
    Jarosława Dąbrowskiego
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-21:00
  • Limoni
    Pasaż Ursynowski
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-21:00
  • Limoni
    Grzybowska, 3a
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-21:00
  • Limoni
    Filipiny Płaskowickiej
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-21:00
  • Limoni
    Filtrowa
    Telefon: +48 500 022 293
    E-mail: limoni@osterialimoni.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-21:00
  • Limoni
    Lucerny, 91A
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-21:00
  • Lodojadacz
    Indiry Gandhi, 15
  • LodoLandia
    Klaudyny, 26D
  • Lodomania
  • Lodowiec
  • Lody
    Stefana Żeromskiego
  • Lody
    Romualda Traugutta, 9
  • Lody 100% Naturalne
    Aleja Jana Pawła II, 32
  • Lody Bajeczne
    Sportowa, 4
  • Lody Białobrzeskie J. Z. Gruszczyńscy
    Krakowska, 6
    Telefon: +48 486132646
    E-mail: lody.bialobrzeskie@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-22:00
  • Lody Bonano
    Długa, 42 08-300 Sokołów Podlaski
  • Lody Bonano
    Stefana Batorego, 13A
  • Lody Dunajewscy
    Powstańców, 27 lok. U1
  • Lody Iga
    Źródlana
  • Lody Magdy Gessler
    Stefana Żeromskiego, 56
  • Lody Maja Gofry
    Stefana Żeromskiego, 13
  • Lody na Mokotowie
    Jana Pawła Woronicza
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 11:00-21:00; Su 12:00-21:00
  • Lody naturalne
    Jana Olbrachta, 11
  • Lody naturalne
    Dobra, 56/66 00-312 Warszawa
  • Lody Naturalne
    Zielona, 3
  • Lody naturalne
    Aleja Komisji Edukacji Narodowej, 19 02-797 Warszawa
  • Lody Naturalne
    Jana Sobieskiego, 22
  • Lody Pastelove
    Chodecka, 14
  • Lody prawdziwe
    Świętokrzyska, 30 00-116 Warszawa
  • Lody Róża
    Stanisława Wernera, 17
  • Lody rzemieślnicze
    Jana Pawła Woronicza, 32 02-640 Warszawa
  • Lody Soprano
    Chmielna, 2 00-020 Warszawa
  • Lody tajskie
    Sierakowskiego, 29E
  • Lody tradycyjne
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 39A 05-270 Marki
  • Lody tradycyjne
    Plac Tadeusza Kościuszki, 4
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-20:00
  • Lody tradycyjne
    Stefana Batorego, 13A
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-18:00
  • Lody Tradycyjne
    Krakowskie Przedmieście, 85 00-079 Warszawa
  • Lody Tradycyjne J. Fedorczyk w Broku
    Warszawska, 13 07-306 Brok
  • Lody Tradycyjne Sterdyń
    Kościelna, 15 08-300 Sokołów Podlaski
  • Lody Tradycyjne Tadeusz Czartoryski
    Plac Obrońców Różana, 20 06-230 Różan
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-19:00; Su 09:00-20:00
  • Lody Tumskie
    Tumska, 15
  • Lody Włoskie
    Rynek Starego Miasta, 29 Warszawa
  • Lody włoskie
  • Lody z Michalina
    Słoneczna, 2
  • Lody, gofry, kebab
    Józefa Chełmońskiego, 23b 96-321
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-22:00; Sa-Su 12:00-19:00
  • Lodziarnia
    Aleja Niepodległości, 80
    Godziny otwarcia: Mo-Su 12:00-19:00
  • Lodziarnia
    Garbarska, 1
  • Lodziarnia
  • Lodziarnia Ambrozja
    Pomorska, 54 05-500 Piaseczno
  • Lodziarnia Bajeczna
    Świętego Kazimierza
  • Lodziarnia Delicja
    Nowy Świat, 2
  • Lodziarnia Jaroszewscy
    Adama Mickiewicza, 17
  • Lodziarnia Malinova
    Aleja Niepodległości, 130 02-554 Warszawa
    Telefon: +48 22 849 87 32
    E-mail: lodziarnia.malinova@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo 14:00-21:00; Tu-Su 11:00-21:00
  • Lodziarnia Wisienka
    Stanisława Wojciechowskiego, 33 lokal 37 02-495 Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-20:00, Sa-Su 10:00-20:00

Rynek

  • "Bazarek na Broniewskiego"
    Władysława Broniewskiego
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00
  • (null)
    Mszczonowska, 3
  • (null)
    Kolejowa 08-460 Sobolew
    Godziny otwarcia: Th 05:00-13:00
  • Autogiełda
  • Bazar
    Krasnobrodzka
  • Bazar
    Kłodawska
  • Bazar
    Kredytowa
    Godziny otwarcia: Sa 7:00+
  • Bazar
    Strażacka, 7
  • Bazar Aleksandrówka
    Batalionów Chłopskich, 2 Ciechanów
  • Bazar Lomianki
    Godziny otwarcia: Sa
  • Bazar Lotników
  • Bazar Manhattan
  • Bazar Miejski w Ząbkach
    Targowa, 6 05-091 Ząbki
  • Bazar na Kole
    Obozowa 01-433 Warszawa
  • Bazar na Konduktorskiej
  • Bazar Namysłowska
    Namysłowska
    Godziny otwarcia: Mo-Su 06:00-15:00
  • Bazar Olimpia
    Godziny otwarcia: Su 8:00-15:00
  • Bazar przy Racławickiej
    Racławicka
  • Bazar Różyckiego
  • Bazarek
    Włościańska
  • Bazarek
    Jana Bytnara "Rudego"
  • Bazarek
    Strażacka, 9
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:30-16:00
  • Bazarek
    Męcińska
  • Bazarek
    Męcińska
  • Bazarek
    Czapelska, 39
  • Bazarek
    Trocka, 6 03-563 Warszawa
  • bazarek
    Pionierów, 35 05-540 Zalesie Górne
  • Bazarek Egipska
    Egipska, 4
  • Budynek II - Hala Targowa
    Wał Miedzeszyński, 646 Warszawa
  • Giełda Kwiatowa
    Bakalarska, 8 Warszawa
  • Giełda rolnicza
    Godziny otwarcia: Sa 6:00+
  • Giełda samochodowa
    Targowa
  • Giełda Słomczyn
    Telefon: +48 48 664 59 88
    E-mail: kontakt@gielda-slomczyn.pl
    Godziny otwarcia: Su 06:00-14:00
  • Hala Mirowska
    Plac Mirowski
  • Hala targowa
  • Jarmark
  • Jarmarki
  • Pasaż handlowy "Hale Mirowskie"
    Plac Mirowski, 1A
  • Pasaż Handlowy Wołoska
    Wołoska, 56 lok. 35
  • Pasaż Racławicka
    Racławicka
  • Pchli targ
    Aleja Lipowa
  • Plac Handlowy "Manhatan"
    Henryka Sienkiewicza Pionki
  • Plac targowy
  • Plac Targowy
  • Rampa
    Świderska, 2a
  • Ryneczek Osiedlowy
    Okocimska
  • Ryneczek Poraje
    Porajów
  • Rynek Hurtowy Bronisze
    Telefon: +48 22 721-55-10
    Faks: +48 22 721-55-00
    E-mail: bronisze@bronisze.com.pl
  • Rynek Włodarzy
    Włodarzewska, 58D 02-384 Warszawa
  • Sezonowy
    Izy Zielińskiej, 38-40
  • Sklep ABC 26-713 Zakrzówek-Wieś
  • Targ
    Nowogrodzka, 11 26-600 Radom
  • Targ miejski (targowica)
    Targowa, 50 26-700 Zwoleń
  • Targ Miejski w Piasecznie
  • Targ Nad Rzeczką
    Aleja profesora Leszka Kołakowskiego
  • Targ Śniadaniowy
    Aleja Wojska Polskiego
  • Targ śniadaniowy Mokotów
    Puławska
    Godziny otwarcia: Su 10:00-17:00
  • Targowica
  • Targowica miejska
    Polna, 2
  • targowisko
    Szkolna, 2D
  • Targowisko
    Jana Zamoyskiego
  • Targowisko
  • targowisko
    Joachima Lelewela
  • Targowisko
  • Targowisko
    Piękna
    Godziny otwarcia: Th 10:00-20:00; Fr 05:00-15:00
  • Targowisko
    Kolejowa
  • Targowisko
    Targowa
  • Targowisko
    Wyszkowska
  • Targowisko
    Targowa
  • Targowisko
    Słoneczna
  • Targowisko 27-100 Iłża
  • Targowisko "Bakalarska"
  • Targowisko "Grapa"
    Aleja Wojska Polskiego
  • Targowisko "Na Śląskiej"
    Poznańska, 12A
  • Targowisko „Szmulki”
    Radzymińska 03-752 Warszawa
  • Targowisko Cegłów
  • Targowisko Gminne
    Władysława Jagiełły
  • Targowisko Gminne
    Mińska
  • Targowisko gminne
    Tarczyńska, 35B
  • Targowisko gminne
    Józefa Piłsudskiego, 41 05-074 Halinów
  • Targowisko Gminne Goławin
  • Targowisko Gminne w Strzegowie
  • Targowisko Korej
  • Targowisko miejskie
  • Targowisko Miejskie
    Zachodnia
  • Targowisko Miejskie
    Targowa
  • Targowisko Miejskie
    Piotra Wysockiego
  • Targowisko Miejskie
    Piotra Wysockiego
  • Targowisko Miejskie
    Jana III Sobieskiego
  • Targowisko miejskie
    Józefa Chełmońskiego, 2c 05-300 Mińsk Mazowiecki
  • Targowisko Miejskie
    Pokoju
  • Targowisko miejskie
    Nowy Zjazd
  • Targowisko miejskie
    1 Maja
  • Targowisko miejskie
  • Targowisko Miejskie
    Rajmunda Rembielińskiego 09-400 Płock
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 07:00-16:00
  • Targowisko miejskie
    Bolesława Prusa 09-200 Sierpc
  • Targowisko Miejskie
    Stanisława Moniuszki
  • Targowisko Miejskie
  • Targowisko miejskie
    Targowisko miejskie
  • Targowisko miejskie
    1 Maja

Więzienie

  • Areszt Śledczy
    Adama Mickiewicza
  • Areszt Śledczy w Grójcu
    Armii Krajowej, 21 05-600 Grójec
  • Areszt Śledczy w Radomiu
    Wolanowska, 120 26-601 Radom
  • Areszt Śledczy Warszawa - Służewiec
    Kłobucka 02-699 Warszawa
  • Areszt Śledczy Warszawa-Białołęka
    Ciupagi Warszawa
    E-mail: as_warszawa_bialoleka@sw.gov.pl
  • Areszt Śledczy Warszawa-Grochów "Kamczatka"
  • Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów (w likwidacji)
    Rakowiecka, 37 Warszawa
  • Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego Warszawa-Służewiec
    1 Maja, 27 05-825 Grodzisk Mazowiecki
    Telefon: +48 22 755 50 11
    E-mail: oz_grodzisk@sw.gov.pl
  • Oddział Zewnętrzny w Stawiszynie
  • Zakład Karny
  • Zakład Karny w Przytułach Starych
  • Zakład Karny w Siedlcach
    Józefa Piłsudskiego, 47
  • Zakład Karny. Odział Zewnętrzny w Popowie
    Nadbużańska, 39 07-203 Popowo-Parcele

Budynek publicznego

  • Agencja ARiMR
    Trakt Królewski, 93
  • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
    Żelazna, 43A
  • Akademik nr 4 Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
    Karolkowa, 84 01-193 Warszawa
  • Amfiteatr w Parku Górczewska
    Władysława Raginisa 01-320 Warszawa
  • Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej
    Stefana Okrzei, 1 05-822 Milanówek
  • Blok B
  • Centrum Cyfrowe
  • Cristal
    Warszawska, 28A 05-822 Milanówek
  • CrossFit Ursynów
    Wacława Lachmana, 3 02-786 Warszawa
    Telefon: +48 516 605 699
  • Dom Dziecka
  • Dom Pomocy Społecznej im. "Matysiaków"
    Arabska, 3
    Telefon: 22 6174578, 22 6174888
    E-mail: sekretariat@dpsmatysiaki.waw.pl
  • Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o.
    Belgradzka, 48
  • Gminny Ośrodek Kultury OK
    Thomasa Woodrowa Wilsona, 2 05-840 Brwinów
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
  • Główny Urząd Miar
    Elektoralna, 2 00-139
    Telefon: +48 22 581 93 99
    Faks: +48 22 581 93 92
    E-mail: gum@gum.gov.pl
  • Handlowa Spółdzielnia Inwalidów
    Angorska, 14 03-913 Warszawa
  • Hufiec Pracy Ochotniczej
    Puławska, 234 02-670 Warszawa
  • Instytut Badawczy Dróg i Mostów
    Instytutowa, 1 03-302 Warszawa
    Telefon: +48 22 698 06 06
    Faks: +48 22 814 50 28
    E-mail: ibdim@ibdim.edu.pl
  • Instytut Kultury Koreańskiej
    Aleja 3 Maja, 16 Warszawa
  • Instytut Lecha Wałęsy
    Nowogrodzka, 6 Warszawa
  • Instytut Słowacki
    Krzywe Koło, 8/10
  • Izba Domów Maklerskich
    Mikołaja Kopernika, 17 Warszawa
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
    Targowa, 3B 05-870 Błonie
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
    Brzeska
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oddział regionalny
    Mińska
  • Komenda Powiatowa Straży Pożarnej
    Baranowska, 46 Przasnysz
  • Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych
    Przystaniowa
  • Mazowiecki Urząd Wojewódzki Delegatura
    Stefana Żeromskiego, 53 26-600 Radom
  • MIejski Dom Kultury
    3 Maja, 50 07-300 Ostrów Mazowiecka
  • Miejski Dom Kultury
    Władysława Smoleńskiego
  • MOPS
    Helenowska, 3A 05-804
  • Okręgowy Urząd Miar w Warszawie
    Elektoralna
    Telefon: +48 22 581 92 62
    Faks: +48 22 581 92 62
    E-mail: pok.oum.warszawa@gum.gov.pl
  • Okręgowy Urząd Probierczy
    Elektoralna
    Telefon: +48 22 6203394;+48 22 6202785
    Faks: +48 22 6203394;+48 22 6202785
    E-mail: oup.warszawa@gum.gov.pl
  • Oligotka
  • OSP Milanówek
    Warszawska, 18 05-822 Milanówek
  • Ośrodek Zdrowia 59A 09-142
  • Polski Komitet Olimpijski
    Wybrzeże Gdyńskie, 4 01-531 Warszawa
  • Polski Związek Inwalidów
    Plac 1 Maja, 17
  • Przedszkole Miejskie Nr 13
    Antka, 7 05-800 Pruszków
  • Punkt informacyjno-konsultacyjny ośrodka leczenia uzależnień
    Generała Ludwika Michała Paca, 39 Warszawa
  • Rainbow Center
    Jagiellońska, 15 03-719 Warszawa
  • Siedziba KPN
    Kazimierza Przerwy-Tetmajera, 38 05-080 Izabelin C
  • Spółdzielnia Budowlana Piaseczno
    Wojska Polskiego, 54
  • Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych Ursynów
    Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego, 24 02-786 Warszawa
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa
    Aleja 3 Maja, 12 00-391 Warszawa
  • SPZOZ Kozienice
    Warszawska, 53 26-900 Kozienice
  • Starostwo Powiatowe
    Plac Generała Józefa Bema, 6 07-410 Ostrołęka
  • Starostwo Powiatowe
    Plac Generała Józefa Bema, 5 07-410 Ostrołęka
  • Stowarzyszenie Miłośników Urli
    Wczasowa, 2 05-281 Urle
  • tartak
  • Terenowy Punkt Paszportowy
    Michała Drzymały, 23
  • UG Osieck
    Rynek, 1
  • Urząd gminy
    Plac Trzydziestolecia, 7
  • Urząd Gminy Cegłów
    Tadeusza Kościuszki, 4 05-319 Cegłów
  • Urząd Gminy Jasieniec
    Warecka
    Urząd gminy Jasieniec
  • Urząd Gminy Lelis
    Słoneczna, 14
  • Urząd Gminy Stary Lubotyń
  • Urząd Gminy Strachówka
    Cypriana Kamila Norwida, 6 05-282 Strachówka
  • Urząd Gminy w Pionkach
    Zwycięstwa, 6a 26-670 Pionki
    Telefon: (48) 612-1514
  • Urząd Gminy w Wąsewie
    Zastawska, 13 07-311 Wąsewo
  • Urząd Gminy Załuski 09-142
  • Urząd Miasta
    Wodna, 1 06-400 Ciechanów
    Telefon: +48236723241
  • Urząd Miasta
    Parkowa, 5 26-900 Kozienice
  • Urząd Miejski
    Plac Generała Józefa Bema, 2 07-410 Ostrołęka
  • Urząd Skarbowy
    Parkowa, 5a
  • Urząd Skarbowy Warszawa-Praga
    Jagiellońska, 15 03-719 Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo 08:00-18:00, Tu-Fr 08:00-16:00
  • Urząd Stanu Cywilnego
    Plac Wolności, 2 05-600 Grójec
  • Urząd Stanu Cywilnego w Rząśniku
    Jesionowa, 3
  • Urząd Stanu Cywilnego w Sieciechowie
    11 Listopada, 2 26-922 Sieciechów
  • Urząd Stanu Cywilnego Śródmieście
    Nowolipie, 1
  • Urząd Wojewódzki
    Stefana Żeromskiego, 53 Radom
  • USC
    Powstańców Śląskich, 70 Warszawa
  • Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Mokotów
    Rakowiecka
  • Zarząd Oczyszczania Miasta
    Aleje Jerozolimskie, 27 Warszawa
  • ZHP - Hufiec Warszawa Wola
    Karolkowa, 53A
  • ZUS
    Mechaników
  • Środowiskowe Warszawskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
    Jagiellońska, 7 03-721 Warszawa
    Telefon: +48226198231
    Godziny otwarcia: Mo-Th 12:00-17:00; Fr 08:00-13:00
  • Świetlica
  • Świetlica
    Nadrzeczna, 15
  • Świetlica wiejska i biblioteka
    Środkowa, 72
  • -
    Szamocka, 3 01-748 Warszawa
  • -
    Podleśna
  • -
    Mikołaja Kopernika, 12 05-825 Grodzisk Mazowiecki
  • -
    Fryderyka Joliot-Curie, 14 Warszawa
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 29 Pruszków
  • -
    Michała Drzymały, 1 Pruszków
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 17 05-800
  • -
    Karolkowa
  • -
  • -
    Ludwika Kondratowicza, 35 03-285 Warszawa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Recykling

  • Aga-Met
    Nowołęczna
  • Andrzej Piaskowski
    Kłobucka, 9A 02-699 Warszawa
    Telefon: +48 531 643 930
    E-mail: apiaskowskissw@interia.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-18:00; Sa 07:00-15:00
  • Dutch & MCH Recycling
    Czeremchowa, 54 03-159 Warszawa
    E-mail: dutch.and.mch@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 10:00-14:00
  • Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Mirkowska, 43c 05-500 Konstancin-Jeziorna
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-18:00
  • Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Dworkowa
    Godziny otwarcia: Apr-Nov Tu-Fr 14:00-18:00; Apr-Nov Sa 10:00-16:00; Dec-Mar Tu-Sa 12:00-16:00; Dec-Mar We,Fr off
  • Jadłodzielnia - bez opłaty
    Wilcza, 30
    Szafka i lodówka (w bramie)
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Kontenery do segregacji odpadów
    Jana III Sobieskiego, 5b
  • Kron
    Telefon: +48 798 551 166
    E-mail: poczta@kron-lewandowski.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa,Su 08:00-13:00; PH off
  • Lek-Met. Skup złomu stalowego i metali kolorowych
    Leśna, 40
    Telefon: +48 29 742 30 14
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-16:00; Sa 07:30-14:00
  • Limet
    Księdza Zygmunta Trószyńskiego
  • P.U. Hetman Sp. z o. o.
  • Palety
    Motylkowa
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 08:00-17:00
  • Pojemnik na odzież PCK
  • Pojemnik na odzież używaną PCK
    Ksawerego Bronikowskiego
  • Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
    Graniczna, 4 05-830 Nadarzyn
  • PSZOK
    Duża Marki
  • Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Ząbkach
    Księdza Sylwestra Zycha
    Telefon: +48 501702910
    Godziny otwarcia: Mo 11:00-18:00; Tu-Th 09:00-16:00; Fr 11:00-18:00; Sa 09:00-14:00
  • Punkt selektywnej zbiórki odpadów
    Kurpiowska, 52 07-420 Kadzidło
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Stefana Bryły
    Telefon: +48510203640
    E-mail: punkt@mzo.pl
    Godziny otwarcia: Th-Fr 10:30-16:30; Sa 08:00-14:00
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Księcia Józefa Poniatowskiego
    Godziny otwarcia: Mo 15:00-18:00; Tu 8:00-12:00; We 14:00-18:00; Th-Sa 08:00-12:00
  • Punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
    Przemysłowa, 17
  • Sandomierska 16
    Sandomierska, 18
  • Skup metali kolorowych
    Partyzantów, 7
  • Skup złomu
    Widoczna
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 8:00-17:00; Sa 8:00-13:00
  • Skup złomu
    Klimontowska, 8
  • Skup złomu
    Duża
  • Skup złomu i makulatury
    Pożarowa
  • Sprzedaż węgla / Skup i sprzedaż złomu
  • Stal-pol
    Estrady, 4
    Telefon: +48 22 357 85 04
    E-mail: stal-pol@stal-pol.eu
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:30; Sa 07:00-12:00
  • Wtórmax
    Cynamonowa
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-17:00; Sa 07:30-14:00
  • Zakład Usług Komunalnych w Markach
    Leopolda Lisa-Kuli, 3
  • Zakład utylizacji odpadów komunalnych
  • Zbiórka odzieży używanej
    Adama Mickiewicza
  • Zbiórka odzieży używanej
    Adama Mickiewicza
  • Zbiórka odzieży używanej
    Adama Mickiewicza
  • Zbiórka odzieży używanej
    Adama Mickiewicza
  • Zbiórka odzieży używanej
    Adama Mickiewicza
  • Zbiórka odzieży używanej
    Adama Mickiewicza
  • Zbiórka odzieży używanej
  • Zbiórka odzieży używanej
  • -
  • -
    Elegijna
  • -
    Kazimierza Sprawiedliwego
  • -
    Na Uboczu
  • -
    Ireny Kosmowskiej, 7 03-750 Warszawa
    Telefon: +48 536 210 826
  • -
    Bolesława Prusa
  • -
    Sycowska, 4
  • -
    Janiszowska, 35
  • -
    Młodzieżowa
  • -
    Wojska Polskiego
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Szarych Szeregów
  • -
    Filipiny Płaskowickiej
  • -
    Braci Wagów
  • -
    Braci Wagów
  • -
    Braci Wagów
  • -
    Braci Wagów
  • -
    Prymasa Stefana Wyszyńskiego
  • -
  • -
    Majora Mieczysława Szyłkiewicza
  • -
    Księdza Romana Indrzejczyka
  • -
    Księdza Romana Indrzejczyka
  • -
    Andrzeja
  • -
    Kosynierów
  • -
    Władysława Łokietka
  • -
    Aleja Niepodległości, 6
  • -
    Targowa
  • -
  • -
    Książąt Mazowieckich
  • -
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Aleja Niepodległości
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Sprawiedliwości
  • -
    Kazimierza Sprawiedliwego
  • -
    Kazimierza Sprawiedliwego
  • -
    Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala"
  • -
    Makowska
  • -
    Edwarda Wittiga
  • -
    Konstytucji 3 Maja
  • -
    Jagiellońska
  • -
  • -
    Łąkowa
  • -
  • -
    Tomcia Palucha
  • -
    Lasek Brzozowy
  • -
    Bolesława Prusa, 41
  • -
    Ostrowiecka
  • -
    Wspólna Droga, 5
  • -
  • -
    Myśliborska
  • -
  • -
  • -
    Stryjeńskich

Schron

  • Adamów
  • Altanka
  • Bat. Chłopskich - Osiedle 01
    Batalionów Chłopskich
  • Bat. Chłopskich - Osiedle 02
    Batalionów Chłopskich
  • Betlejemka
  • Brwilno Dolne
  • Brwilno Dolne
  • Chylice 01
    Starochylicka
  • Chylice 02
    Starochylicka
  • Dziurawa wiata
    Mazowiecka
  • Grill Miejski
  • Jana Olbrachta 03
    Jana Olbrachta, 4
  • Karczmisko
  • KPN
    KPN zielona
  • KPN
    KPN zielona
  • Leśniczówka
  • Maciejówka
  • Ogródek Burgerownia
    Zygmunta Krasińskiego
  • Plac Kartograje
  • Pogorzel
    Mińska
  • Posada Łubiec
  • Przystanek PKP Józefów
    Sosnowa
  • scena
  • Stary Duninów
  • Stary Duninów
  • Szwedzka 01
    Szwedzka, 1
  • Tarnowiecka 01
    Łukowska
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
    Stanisława Wernera
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
    Stanisława Żółkiewskiego
  • Wózki sklepowe
    Żółkiewskiego, 4
  • Wózki sklepowe
    Stanisława Żółkiewskiego, 4
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
  • Wózki sklepowe
  • wiata
  • Wiata
  • wiata
    Dzika
  • wiata
  • wiata
    Dzika
  • wiata
  • Wiata
    Spacerowa
  • Wiata dla rowerzystów
  • Wiata dla rowerzystjów
  • Wiata Pod Lipą
  • Wieliszewska Trasa Crossowa
  • WKD Kazimierówka
    Kazimierzowska
  • Wola Brwileńska, I
  • -
    Leśników
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Stefana Drzewieckiego
  • -
    Komitetu Obrony Robotników
  • -
    Marynarska
  • -
    Świętego Bonifacego
  • -
    Aleja Lotników
  • -
    Komitetu Obrony Robotników
  • -
    Aleja Lotników, 4
  • -
    Dolina Służewiecka
  • -
    Wałbrzyska
  • -
    Noskowskiego 02
  • -
    Aleja Wilanowska
  • -
    Aleja Lotników
  • -
    Wałbrzyska
  • -
    Łukowska, 22
  • -
    Kolejowa
  • -
    Aleja Krakowska
  • -
    Malborska
  • -
    Malborska
  • -
    Przy Grodzisku
  • -
    Głębocka
  • -
    Głębocka
  • -
    Malborska
  • -
    Przy Grodzisku
  • -
    Aleje Jerozolimskie
  • -
    Aleje Jerozolimskie
  • -
    Kazimierzowska, 64A
  • -
    Antoniego Malczewskiego
  • -
    Aleja generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Raginisa 02
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    Lazurowa
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    Drzeworytników 02
  • -
    Połczyńska, 48
  • -
    Ciepłownia Wola 07
  • -
    Ciepłownia Wola 04

Instrument społeczna

  • Amicus
    Krakówka, 2 09-401 Płock
    Telefon: +48 24 264 74 60
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-19:00; Sa 09:00-25:00; Jul 09:00-15:00; Aug 09:00-15:00
  • Bank Żywności
  • Caritas. NZOZ. Stacja opieki Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Diecezji Płockiej
    Mariacka, 18 06-500 Mława
  • Centrum Origin Otwock
    Bernardyńska, 13/15 05-400 Otwock
    Telefon: +48 22 102 60 80
  • Centrum Pomocy Socjalnej
    Wolności, 26 08-300 Sokołów Podlaski
  • Continuum Care
    Bitwy Warszawskiej 1920 roku, 18 Warszawa
  • Dom Dziecka
    Ignacego Daszyńskiego, 10 Siedlce
  • Dom Dziecka nr 16
    Międzyparkowa, 5
    Telefon: 22 8311760
    Faks: 22 6355060
    E-mail: dom-dziecka@dom-dziecka.pl
  • Dom Dziecka nr 4
    Łukowska, 25 04-133 Warszawa
    Telefon: +48 22 849 60 13
  • Dom Dziecka Sióstr Kapucynek
    Szkolna, 2B 05-332 Siennica
  • Dom Dziennego Pobytu "Senior"
    3 Maja, 18 Wyszków
    Telefon: +48 29 742 59 21
  • Dom nad Świdrem
    Żurawia, 1 05-402 Otwock
  • Dom Opieki
    Projektowana, 15
  • Dom opieki MEDI-system
    Trasa Lubelska, 13 05-462 Wiązowna
  • Dom opieki Olimp
    Pólko
    Telefon: +48227813535
    E-mail: info@domyopiekiolimp.pl
  • Dom Opieki Społecznej
    Osiedle Radiówek, 25/2
  • Dom Opiekuńczo-Leczniczy Opatrzności Bożej
    Nowowiejska, 137 05-860 Pilaszków
    Telefon: +48 227338000
    Faks: +48 227525608
    E-mail: pilaszkow@domyopieki.pl
  • Dom Pomocy Społecznej
    Orlika, 10
  • Dom Pomocy Społecznej
    Nowoursynowska, 216 Warszawa
  • Dom Pomocy Społecznej
    Partyzantów, 3 Wierzbica
    Telefon: +48 48 618 33 11
  • Dom Pomocy Społecznej
    3 Maja, 116 Szczutowo
  • Dom Pomocy Społecznej 08-304
  • Dom Pomocy Społecznej
    Marii Konopnickiej, 17
  • Dom Pomocy Społecznej
    Henryka Sienkiewicza, 37 26-680 Wierzbica
    Telefon: +48 48 618 20 59
    E-mail: dps.wierzbica@gmail.com
  • Dom Pomocy Społecznej "Anielin"
  • Dom Pomocy Społecznej "Budowlani"
    Telefon: 22 8366662
    E-mail: dpsbudowlani@onet.eu
  • Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta"
  • Dom Pomocy Społecznej "Syrena"
    Syreny, 26 01-150 Warszawa
  • Dom Pomocy Społecznej "Weterana Walki i Pracy"
    Wyścigowa, 16
  • Dom Pomocy Społecznej - Leśny
    Tułowicka, 3
  • Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
  • Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie
    Ruda, 1 06-300 Przasnysz
    Telefon: +48 29 752 67 60;+48 29 752 30 45
    Faks: +48 29 752 30 46
    E-mail: dps@dpsprzasnysz.pl
  • Dom Pomocy Społecznej im. Jacka Kuronia w Wyszogrodzie
    Telefon: +48 24 267 85 20
    E-mail: dpswyszogrod@o2.pl
  • Dom Pomocy Społecznej im. Waleriana Łukasińskiego
    Szpitalna, 1 05-530 Góra Kalwaria
  • Dom Pomocy Społecznej im. św. Kazimierza
    Garbarska, 35
    Telefon: 48 369 93 79
    E-mail: dps_garbarska@wp.pl
  • Dom Pomocy Społecznej w Czubinie
  • Dom Pomocy Społecznej w Kątach
    Telefon: +48 25 799 19 07
  • Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie
    Wyszogrodzka, 101 96-512 Młodzieszyn
    Telefon: +48 46 861 69 16
    Faks: +48 46 863 55 07
    E-mail: dps.mlodzieszyn@op.pl
  • Dom Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni
  • Dom Pracownika Służby Zdrowia
    Batalionu AK "Parasol", 2
  • Dom Samotnych Matek z Dziećmi, Stowarzyszenie "Wspólnymi Siłami"
  • Dom Seniora "Anna" 09-142
    E-mail: domsenioranna@gmail.com
  • Dom Seniora "Grono"
    Aleja Róż
  • Dom Seniora Marion
    Tytusa Chałubińskiego, 7 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
  • Dom spokojnej starości "Słoneczny Parasol"
    Bitumiczna, 4 08-400 Sulbiny
  • Dzienny Dom "Senior+"
    Rwańska, 9
  • Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Sochaczewie
    Aleja 600-lecia, 90
    Telefon: +48 46 863-50-48; +48 604 172 343
    Faks: +48 46 863-50-48
    E-mail: ddps@post.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:30-14:30
  • Ewangelicki Ośrodek Diakonii "Tabita"
    Długa, 43 Konstancin-Jeziorna
  • Fundacja L’Arche Wspólnota Warszawa
    Kocka, 2 04-824 Warszawa
    Telefon: +48 512 933 244
    E-mail: warszawa@larche.org.pl
  • Gminny Osrodek Pomocy Społecznej
    Unii Europejskiej
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Latowicka, 9 05-332 Siennica
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Jana Kozietulskiego, 4 A 05-622 Belsk Duży
    Telefon: 48 66 11 641
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Mazowiecka, 63 06-516 Szydłowo
    Telefon: +48 23 655 40 19
    E-mail: szydlowogops@o2.pl
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Pułtuska, 47
    Telefon: +48 23 691 60 62
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Tadeusza Kościuszki, 1
    Telefon: +48 25 757 11 23
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brochowie
    Telefon: +48 22 725 71 82
    Faks: +48 22 725 71 82
    E-mail: gops@brochow.pl
    Godziny otwarcia: Mo 08:00-16:00; Tu 09:00-17:00; We-Fr 08:00-16:00; Su off; PH off
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mrozach
    Armii Krajowej, 12 05-320 Mrozy
    Telefon: +48 25 757 47 15
    E-mail: gops@mrozy.pl
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Młodzieszynie
    Wyszogrodzka, 23
    Telefon: +48 46 862-41-59
    Faks: +48 46-816-63-38
    E-mail: gops@mlodzieszyn.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa,Su off
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Parysowie
    Tadeusza Kościuszki, 28
    Telefon: +48 25 685 01 42
    E-mail: gops@parysow.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:00
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zakroczymiu
    Ojca Honorata Koźmińskiego, 15
    Telefon: +48 22 785 22 99
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaskarzewie
    Duży Rynek imienia Józefa Piłsudskiego, 31
    Telefon: +48 25 684 68 14
  • GOPS
    Dworcowa, 21 08-210 Platerów
    Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30
  • GOPS w Słupnie
    Pocztowa
  • Hospicjum Stacjonarne im. św. Patryka
    Gabriela Narutowicza, 80 05-400 Otwock
  • Izba wytrzeźwień
    Kolska, 2/4 01-045 Warszawa
    Telefon: +48228388407
    Faks: +48 22 887 20 65
    E-mail: izba@izbawytrzezwien.waw.pl
  • Jadłodajnia świętego Ryszarda Pampuri
    Sapieżyńska, 3
  • Jadłodzielnia Konstancin-Jeziorna
    Kazimierza Pułaskiego, 72 05-510 Konstancin-Jeziorna
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Jadłodzielnia Piaseczno
    Warszawska, 1 05-500 Piaseczno
  • Józefina
    Generała Władysława Sikorskiego, 123 05-420 Józefów
    Telefon: +48 22 88 777 37
  • Klub Aktywnego Poszukiwania Pracy
    Stanisława Wyspiańskiego, 7 06-500 Mława
    Telefon: +48 23 655 19 96
  • Klub MamoTato
    Augusta Cieszkowskiego, 1/3 - Lok.76 01-782 Warszawa
    Telefon: +48 509 970 199
    E-mail: info@pomocrodzicom.pl
  • Laboratorium analiz lekarskich
    Legionistów, 38 26-670 Pionki
    Telefon: (48) 384-8084
    E-mail: maria_lipska@o2.pl
  • Leśna Góra
    Warszawska, 18 07-202 Kamieńczyk
  • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział w Siedlcach
    Kazimierzowska, 21 08-110 Siedlce
    Telefon: +48 25 640 09 11
    E-mail: sekretariat.siedlce@modr.mazowsze.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:00
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Leśna, 5 26-670 Pionki
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Grójecka, 45 96-320 Mszczonów
  • Miejski Ośrodek POmocy Społecznej
    Świętokrzyska, 12
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Parkowa, 22 09-500 Gostynin
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Aleja 600-lecia, 90
    Telefon: +48 46 863 14 81; +48 46 863 14 82
    Faks: +48 46 863 14 81; +48 46 863 14 82
    E-mail: mops_sochaczew@poczta.onet.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Armii Krajowej
    Telefon: +48 46 855 31 26
    E-mail: mops@zyrardow.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Tadeusza Kościuszki, 25
    Telefon: +48 25 758 22 24
  • Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grójcu
    Aleja Niepodległości, 8 05-600 Grójec
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Świętojańska, 5A 05-500 Piaseczno
    Telefon: +48 22 737 23 97
    E-mail: ops.sekretariat@piaseczno.eu
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Olszewska, 9/11 Żuromin
    Telefon: +48236572239
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Rębowska, 42 09-450 Wyszogród
    Telefon: +48 24 23 11 393

Basen

  • Aguapark
    Poznańska
    Telefon: +48227210329
    Faks: +48227210329
    E-mail: plywalnia@ozarow.maz.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Su 06:00-22:00
  • Aquapark Neptun
    Wyścigowa, 49 26-600 Radom
    Telefon: 483779030
    E-mail: neptun@mosir.radom.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Su 07:00-22:00
  • AQUAPARK Radom - dostęp publiczny
    Bolesława Chrobrego, 3 26-600 Radom
    Telefon: 483853050
  • Basen
  • Basen PG4 Siedlce
    Żuławska
  • MCSiR
  • Plaża Zalew Siedlce
  • - - prywatny dostęp
    Pułkowa, 23
  • -
    Józefa Montwiłła, 41
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
    Potocka, 1
  • -
  • -
    Maćka z Bogdańca
  • - - prywatny dostęp
    Bukowińska, 8 02-703 Warszawa

Telefon

  • +48238011223
    Wieczfnia Kościelna
  • +48248014080
    Płocka
    automat przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • +48258011605
    Batalionów Chłopskich, 4
    automat przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • +48298018751
    Gajowa
    automat przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • +48298018802
    Parkowa, 4
  • +48488020366
  • +48488023105
    Rynek, 8
    automat przystosowany dla niepełnosprawnych z funkcją SMS & eMail
  • -
  • -
    Warszawska, 844
  • -
    Rynek
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
    Geodetów
  • -
    Heleny Stadnickiej
  • -
    Plac Wolności, 26
  • -
  • -
    Wojska Polskiego, 9
  • -
    Mostowa
  • -
    Henryka Sienkiewicza
  • -
    Jana Kilińskiego
  • -
    Katedralna
  • -
    Modlińska, 102
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Szkolna, 9
  • -
  • -
    Zachęta
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 4
  • -
    Henryka Sienkiewicza
  • -
    Szkolna, 1a
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 1
  • -
    Millenium
  • -
    Starowiejska
  • -
    Aleja Powstańców Warszawy
  • -
    Plac Romana Kobendzy
  • -
    Jana Kilińskiego
  • -
    Szkolna
  • -
    Aleja Armii Krajowej
  • -
    Jagiellońska
  • -
    Lwowska, 25
  • -
    Zygmuntowska
  • -
    Lesznowska
  • -
    Dębowa
  • -
    Aleja Legionów, 106
  • -
    Jana Pawła I, 14
  • -
    Warszawska, 38
  • -
    Rynek, 32
  • -
    Krzywa
    Telefon: +48298018002
  • -
    Pasaż Vuka Karadžica
  • -
    Aleja Jana Pawła II
  • -
    Aleja Jana Pawła II
  • -
    Polna, 2
  • -
    Henryka Sienkiewicza
    Telefon: +48298019385
  • -

Toaleta

  • ATM - opłata
    Boleść
  • NFZ
    Wspólna
  • Pokój opieki nad dzieckiem - dostęp publiczny
  • Przy kościele
    św. Józefa Sebastiana Pelczara
  • Szalet Miejski
    Młodzieżowa
  • Szalet miejski
    Rynek, 18
  • Toaleta
    Rondo Wiatraczna
  • Toaleta
    Generała Bronisława Bohaterewicza
  • Toaleta
    Stawowa
  • Toaleta
    Bulwar Zbigniewa Religi, 3
  • Toaleta
    Bulwar Zbigniewa Religi
  • Toaleta
    Jana Kasprowicza
  • Toaleta TOI TOI - bez opłaty
    Juliusza Słowackiego
  • Toalety
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, 1 00-906 Warszawa
    Po kontroli bezpieczeństwa. After Security check.
  • Toalety
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, 1 00-906 Warszawa
    Po kontroli bezpieczeństwa. After Security check.
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Toalety
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, 1 00-906 Warszawa
  • Toi-Toi
    Henrykowska
  • Toi-Toi
    Konstytucji 3 Maja
  • Toi-Toi
    Aleksandra Fredry
  • Toilet - dostęp publiczny - bez opłaty
    Włodarzewska
  • TOITOI
    Grójecka
  • WC
    Pułtuska Ciechanów
  • WC - dostęp publiczny
  • WC - prywatny dostęp
    Wierzbowa
  • WC
    Dworcowa
    Godziny otwarcia: Mo-Su 06:00-19:00
  • -
  • -
    Aleja 2
  • -
    Aleja Główna
  • -
    Aleja 1
  • -
    Stańczyka
  • -
    Stańczyka
  • -
    Stańczyka
  • - - bez opłaty
    Zakroczymska
  • -
    Aleja 1
  • - - opłata
    Garwolińska, 13
  • -
    Ursynowska
  • -
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • -
    Zosi
  • -
    Jana Pawła Woronicza
  • - - bez opłaty
  • -
    Rondo Wiatraczna
  • website - opłata
    Galeria wschodnia
    2 PLN
  • website - opłata
    Galeria wschodnia
    2 PLN
  • website - opłata
    Galeria wschodnia
    2 PLN
  • -
    Galeria środkowa
  • - - opłata
    Galeria północna
    2 PLN
  • - - opłata
    Galeria północna
    2 PLN
  • - - opłata
    Galeria południowa
    2 PLN
  • -
    Niepodległości
  • -
  • -
    Retmańska, 2B 05-140 Serock
    Godziny otwarcia: May-Sep Mo-Su 10:00-20:00
  • -
    Sanitariaty
  • - - bez opłaty
    Świętokrzyska
  • - - bez opłaty
    Świętokrzyska
  • -
    Targowa
  • -
    Targowa, 69
  • -
    Prosta
  • -
    Prosta
  • - - bez opłaty
    Świętokrzyska
  • - - bez opłaty
    Prosta
  • -
    Sokola
  • -
    Sokola
  • -
    KPN zielona
  • - - opłata
    Kolejowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Wawelska
  • -
  • - - opłata
    Lotników
  • -
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
    Wolności, 19 02-496 Warszawa
  • -
    Johna Lennona
  • -
    Siedlecka, 86 08-300 Sokołów Podlaski
  • -
    Samarytanka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Armii Krajowej
  • - - opłata - nadzorowany
    Skwer Herberta Clarka Hoovera
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • - - dostęp publiczny
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wiejska
  • -
    Plac Zamkowy, 10
  • -
    Krzywe Koło, 22/24
  • -
    1 Maja, 7
  • -
    W. Burdzińskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ludwika Zamenhofa
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Zgoda, 1a

Automat do sprzedaży

  • 1032
    Mordechaja Anielewicza, 39
  • 77777
    Rynek, 29
  • Alois Dallmayr Kaffee
    Kijowska
  • Astra
  • Automat BIletowy
  • Bankomat "Euronet"
    Wierzbicka
  • Biletomat
    Nowoursynowska
  • Biletomat
  • Biletomat
    Powstańców Śląskich
  • Biletomat
    Kolejowa, 2
  • Biletomat
    Plac Dworcowy
  • Biletomat
    Henryka Sienkiewicza, 5
  • Biletomat
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Biletomat
    Widoczna, 2
  • Biletomat
    Andrzeja Struga
  • Biletomat
    Bolesława Chrobrego
  • Biletomat
    Bolesława Limanowskiego
  • Biletomat
    Leopolda Okulickiego
  • Biletomat
    Czarnoleska, 23
  • Biletomat
    Jana Pawła II
  • Biletomat
    Andrzeja Struga
  • Biletomat
    25 Czerwca
  • Biletomat
    Wierzbicka
  • Biletomat
    Andrzeja Struga
  • Biletomat
    Romualda Traugutta
  • Biletomat KM
    Sportowa
  • Biletomat Kolei Mazowieckich
    Dworcowa, 1
  • Biletomat Kolei Mazowieckich
    Traktorzystów
  • Biletomat Kolei Mazowieckich
    Plac Zdanowskiego, 1
  • Biletomat kolejowy
  • Biletomat ZTM
    Aleja "Solidarności"
  • Biletomat ZTM
    Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego
  • Biletomat ZTM
    Patelnia
  • Biletomat ZTM
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat ZTM
    Klaudyny
  • Biletomat ZTM
    Radzymińska, 133
  • Biletomat. Bilety komunikacji miejskiej.
    Aleja "Solidarności"
  • Bilety / Tickets
    Galeria południowa
  • Bilety komunikacji miejskiej
    Metro Młociny 08
  • Bilety parkingowe
    Metro Młociny 08
  • CET-01A
    Świętego Kazimierza
  • CET-038
    Profesora Hilarego Koprowskiego, 2
  • Coolomat
    Aleja Krakowska, 269
  • In Post
    Apoloniusza Kędzierskiego, 3A 01-493
  • InPost
    Niegocińska
  • InPost
    Wrocławska, 48 Warszawa
  • InPost Paczkomat
    Międzynarodowa, 42
    Godziny otwarcia: 24/7
  • InPost WA136A
    Piruet
  • Kawa Przekąski
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, 1 00-906 Warszawa
    Po kontroli bezpieczeństwa. After Security check.
  • Koleje Mazowieckie
  • mlekomat
    Związku Walki Młodych, 11
    Godziny otwarcia: 24/7
  • MLW01M
    Kościelna, 9
  • Napoje, słodycze, kawa
  • Paczkomat
    Ludwika Kondratowicza, 49
  • Paczkomat
  • Paczkomat
    Béli Bartóka, 11
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Wschodnia
  • Paczkomat
    Łyszkowicka
  • Paczkomat
    Widoczna, 73
  • Paczkomat
    Majdańska, 13A 04-067 Warszawa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Adama Mickiewicza, 68 01-650 Warszawa
  • Paczkomat
    Aleja Krakowska, 101
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Księdza Teofila Boguckiego, 1C
  • Paczkomat
    Władysława Broniewskiego, 12
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Zygmunta Krasińskiego, 28B
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Białoborska, 4
  • Paczkomat
    Poprawna, 70
  • Paczkomat
    Lucerny
  • Paczkomat
    Kobryńska
  • Paczkomat 24h
    Klaudyny, 18A Warszawa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat 24h
    Klaudyny, 16B
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat 24h
    Elektronowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat 24h
  • Paczkomat InPost
    Dzika
  • Paczkomat InPost
    Józefa Mehoffera, 84 03-131 Warszawa
  • Paczkomat InPost
    Armii Krajowej, 24
  • Paczkomat InPost
    Bohaterów Modlina
  • Paczkomat InPost
    Władysława Sikorskiego
  • Paczkomat InPost
    Wyszogrodzka
  • Paczkomat InPost
    Otolińska, 2 09-407 Płock
  • Paczkomat InPost
    Przemysłowa, 1 09-400 Płock
  • Paczkomat InPost
    Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, 11 09-400 Płock
  • Paczkomat InPost
    Aleja Niepodległości, 22
  • Paczkomat InPost
    Racławicka
  • Paczkomat InPost
    Aleja Krakowska, 269
  • Paczkomat InPost
    Grójecka
  • Paczkomat InPost
    Odkryta, 4
  • Paczkomat InPost
    Pasłęcka
  • Paczkomat InPost
    Odkryta
  • Paczkomat InPost
    Świderska
  • Paczkomat InPost
    Modlińska, 339
  • Paczkomat InPost
    Kazimierza Majdańskiego
  • Paczkomat InPost
  • Paczkomat InPost
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 43
  • Paczkomat InPost
    Jagiellońska, 24
  • Paczkomat InPost
    Zegrzyńska, 115
  • Paczkomat InPost
    Wyszogrodzka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Otolińska, 23
  • Paczkomat InPost
  • Paczkomat InPost
  • Paczkomat InPost
    Mała

Weterynaryjny

  • 4 łapy
    Jana Olbrachta, 26 Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 8:30-20:00; Sa 09:00-15:00; Su 9:00-12:00
  • A-Z Wet
    Zamiejska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Achtepsy
    Franciszka Kniaźnina
  • Amiculus
    Feliksa Pancera, 6a Warszawa
  • Ani-Vet
    Leopolda Staffa, 2 Warszawa
  • Animal Center
    Zamiany
    Telefon: +48 22 4141812
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-22:00; Sa 10:00-16:00; Su 10:00-14:00
  • Animal Center Kabaty
    Wąwozowa, 2 02-796 Warszawa
  • Animal-Vet.
    Bernardyńska, 25 02-904 Warszawa
    Telefon: +48 22 396 56 41
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 09:00-12:00
  • Apwet
    Warszawska, 21A 05-822 Milanówek
  • Aquino
    Stągiewna, 16 03-117 Warszawa
    Telefon: +48 602357150
    E-mail: aquino1@o2.pl
  • Art-Wet Usługi Weterynaryjne
    Bodzentyńska, 11 27-100 Iłża
  • Art-Wet Usługi Weterynaryjne 27-100
  • Artemis
    Ludwika Fabianiego, 1 05-530 Góra Kalwaria
    E-mail: gabinetartemis@wp.pl
  • Azorek
    Komorska, 11/15 04-161 Warszawa
    Telefon: +48 22 879 95 25
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-20:00; Sa 11:00-16:00; Su 16:00-19:00
  • Białobrzeska
    Częstochowska, 20 02-344 Warszawa
    E-mail: bialobrzeska@o2.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-22:00; Sa-Su 10:00-16:00; PH off
  • Bokserska
    Pętla Bokserska
    Telefon: +48 22 8573785
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-21:00; Sa,Su 09:00-15:00
  • Bonifacy
    Szwoleżerów, 130 lok. 64 05-091 Ząbki
    Telefon: +48 224259968
    E-mail: gabvet@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-19:00; Sa 10:00-14:00
  • Canfelis Przychodnia Weterynaryjna
    Leona Berensona, 4E
    Telefon: +48-22-6740425
    E-mail: canfelis@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-21:00, Sa 09:00-17:00, Su 16:00-20:00, PH 18:00-20:00
  • Canis-Wet
  • Centrum Weterynaryjne
    Długa, 1 96-500 Sochaczew
    Telefon: +48 512 786 743
  • Centrum weterynaryjne
    Mikołaja Kopernika
  • Centrum Zdrowia Małych Zwierząt
    Śreniawitów, 9 03-188 Warszawa
    Telefon: +48 22 8890582
    Godziny otwarcia: Mo-Su 00:00-24:00
  • Centrum Zdrowia Zwierząt
    Miła, 17
  • Centrum Zdrowia Zwierząt im. Mateusza Jakuba Jandy
    Wolska, 60
  • Ciechanowskie Centrum Weterynaryjne
    Świętej Anny, 27/1 06-413 Ciechanów
  • CORVET lecznica i sklep dla zwierząt
    Dereniowa, 7 02-776
    Telefon: 22 644 89 14
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa-Su 10:00-14:00
  • Czarny Kot
    Osiedlowa
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:30-20:00
  • DogMed
    Światowida, 63
    Telefon: 22 245 46 86
    E-mail: dogmed.vet@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 08:00-11:00
  • Doktor Hauu
    Jana Kazimierza, 11 01-248 Warszawa
  • DOMVET Weterynarz
    Generała Władysława Sikorskiego, 74 05-075 Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-21:00
  • Elwet
    Aleja Niepodległości, 24/30
  • Emso
    Armii Krajowej, 5D 05-530 Góra Kalwaria
    E-mail: przychodnia.emso@o2.pl
  • Felis
    Osowska, 84b Warszawa
    Telefon: +48 22 610 51 72
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 8:30-20:30; Sa 9:00-15:00; Su 9:00-13:00
  • Filon
    Magiczna, 16 03-289 Warszawa
    Telefon: 530 063 977
    E-mail: weterynarz@weterynarzderby.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-21:00; Sa 10:00-14:00; Su 12:00-14:00
  • Gabinet weterynajny
    Leopolda Okulickiego, 32
  • Gabinet weterynaryjny
    Parkowa, 2 96-514 Rybno
    Telefon: +48 46 861 16 84
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 07:00-15:00
  • gabinet weterynaryjny
    Warszawska, 546
  • Gabinet Weterynaryjny
    Klaudyny, 32 01-684 Warszawa
  • Gabinet Weterynaryjny
    Młynarska, 23 05-500 Piaseczno
  • Gabinet Weterynaryjny
    Juliana Tuwima, 29 05-084 Leszno
  • Gabinet Weterynaryjny
    Batuty
  • Gabinet Weterynaryjny "Rolnik"
    Pijarska, 10A 05-530 Góra Kalwaria
    Telefon: +48 22 717 77 57
  • GABINET WETERYNARYJNY BARTŁOMIEJ MICHALSKI
    Wolności, 9 06-212 Krasnosielc
  • Gabinet weterynaryjny Kajman
    Aleja Prymasa Tysiąclecia, 76H
    Telefon: +48 228777576
  • Grimf-Vet - Przychodnia weterynaryjna
    Królowej Jadwigi, 6A
  • Hotel i lecznica dla zwierząt
    Lipowa, 1E
  • Jar-Wet
    Aleja Armii Krajowej
    Telefon: (24) 264 25 02
  • Katarzyna Miastowska
    Wojska Polskiego, 52
  • Klinika koni imienia profesora Józefa Kulczyckiego
    Nowoursynowska, 92/100 02-797 Warszawa
  • Klinika Małych Zwierząt
  • Klinika Weterynaryjna
    Powstańców Śląskich, 101 01-355 Warszawa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Kosacki Zygmunt
    Szkolna, 22a 05-110 Jabłonna
  • Kudłatek
    Generała Władysława Sikorskiego, 33A/41 05-091 Ząbki
    Telefon: +48 222529817
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-14:00
  • Labrador
    Plac Inwalidów, 1 Warszawa
  • Lecznica
    Michała Andriollego, 80
  • Lecznica Anima
    Podleśna, 57 01-673 Warszawa
    Telefon: +48 660 482 660
    E-mail: anima@anima.waw.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-16:00; Su 09:00-13:00
  • Lecznica dla zwierzat Primavet
    Aleja Jana Pawła II, 86 09-410 Płock
    Telefon: +48242634474
  • Lecznica dla zwierząt
    Jurija Gagarina, 5
  • Lecznica dla zwierząt
    Warszawska
  • Lecznica dla zwierząt
    Tadeusza Kościuszki, 2
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-16:00; Su 09:00-13:00
  • Lecznica dla zwierząt
    Henryka Raabego, 13A
    Telefon: +48 22 648 55 65
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-22:00; Sa 09:00-15:00; Su 09:00-14:00
  • Lecznica dla zwierząt
    Wiejska, 6 05-530 Góra Kalwaria
    Telefon: +48 22 727 35 11
  • Lecznica dla zwierząt "Animal"
    Warzywna, 21
  • Lecznica weterynaryjna
    Maurycego Mochnackiego, 17 02-041 Warszawa
    Telefon: +48 22 823 63 63
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-13:30,14:15-20:00; Sa 11:00-13:00
  • Lecznica weterynaryjna
    Marecka, 28A 05-220 Zielonka
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-19:00 Sa-Su 10:00-12:00
  • Lecznica weterynaryjna
    Gustawa Morcinka, 32
    Telefon: +48 501 86 47 18
  • Lecznica weterynaryjna
    Żytnia, 15 Warszawa
  • Lecznica Weterynaryjna "Płocka"
    Pasaż A
  • Lecznica weterynaryjna "Wieża"
    Gustawa Morcinka, 32 01-496 Warszawa
    Telefon: +48 22 8615412
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Lecznica Weterynaryjna „Chiron”
    Otolińska, 10 09-407 Płock
    Telefon: +48 24 262 39 92
    E-mail: chiron.plock@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-21:00; Sa 08:00-18:00; Su 08:00-12:00
  • Lecznica Weterynaryjna Marion
    Tadeusza Gierzyńskiego, 31 09-407 Płock
    Telefon: +48 24 264 39 48
    E-mail: gabinet@lecznica-weterynaryjna-plock.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00
  • Lecznica zwierząt 27-312
  • Lekarz weterynarii
    Warszawska, 24 05-304 Stanisławów
  • Lekarz weterynarii
    Zwoleńska, 115
  • Lupus
    Aleksandra Gajkowicza, 2 03-562 Warszawa
  • Luxvet
    Modlińska, 331 03-151 Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:30-13:00,15:00-20:00; Sa 09:00-15:00
  • Mar-Vet
    Kapitana Stanisława Pałaca, 33F 96-300 Żyrardów
  • Marcel2
    Radiowa, 16 paw. 8
    Telefon: 22 638 26 11
    Godziny otwarcia: Mo-Su 08:00-22:00
  • Marwet
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 131 05-270 Marki
  • Mastif. Przychodnia weterynaryjna
    Ignacego Paderewskiego, 26 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
  • Medi Vet Przychodnia Weterynaryjna
    Warszawska, 29 96-500 Sochaczew
    Telefon: +48 46 862 10 63
  • Medicavet
    Karola Bohdanowicza, 9 02-127 Warszawa
    Telefon: +48 531 22 55 33
    E-mail: vet@medicavet.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-22:00; Sa, Su 10:00-18:00; PH off
  • Meridian
    Aleja Jerzego Waszyngtona, 39
    Godziny otwarcia: Mo, Th 16:00-19:00; Tu, Fr 09:00-14:00
  • Morawska Grażyna. Gabinet weterynaryjny
    Filomatów, 39B 04-116 Warszawa
    Telefon: +48228797910
  • Morskie Oko
    Promenada, 4 00-778 Warszawa
  • Myszkin
    Lucjana Rydla, 32 01-850 Warszawa
  • Na Górce
    Górczewska, 120/122
  • Napieraj i Synowie - Przychodnia Weterynaryjna
    Stefana Batorego, 13
    Telefon: +48 601 383 183
    E-mail: napieraj@weterynarz.radom.pl
  • Nasze Zwierzaki
    Berezyńska, 31 03-908
    Telefon: 48226177116
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-17:00; Sa 11:00-14:00
  • Natolińska Lecznica Weterynaryjna
    Belgradzka
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-23:00; Sa-Su 10:00-21:00
  • Nesta Gabinet Weterynaryjny
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, 5 05-825 Grodzisk Mazowiecki
  • Ochockie Centrum Weterynaryjne Ginvet
    Grójecka, 118 02-367 Warszawa
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-21:30; Sa 08:00-20:00; Su 09:00-16:00
  • OGONEK
    Tadeusza Krępowieckiego, 10
    Telefon: 22 664 66 88
    OGONEK Specjalistyczna lecznica weterynaryjna dla małych ssaków
  • Olwet
    Sprawna, 12
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-10:00,19:00-21:00; Sa 07:00-10:00; Su 09:00-11:00
  • Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna
    Generała Władysława Sikorskiego, 1 07-300 Ostrów Mazowiecka
  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii
    Ząbkowska, 5 08-300 Sokołów Podlaski
  • Prima-Vet
    Łukowa, 3
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-14:00
  • Przy Orlej
    Orla, 6 lok. 67 05-091 Ząbki
    Telefon: +48 227992335
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 10:00-16:00
  • Przychodnia dla Zwierząt "Gaja"
    Handlowa, 60 03-556 Warszawa

Kosza

  • Kontenery na śmieci
  • Śmietnk
    Ignacego Daszyńskiego, 28/30c
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name