Strona główna » województwo wielkopolskie » powiat ostrzeszowski

Ulice katalog - powiat ostrzeszowski, województwo wielkopolskie

Centrum administracyjne

  • Ostrzeszów

Ulice w powiat ostrzeszowski

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • 15 Sierpnia
  • 2

  • 21 Stycznia
    trzeciorzędowy
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Adama Rapackiego
  • Akacjowa
  • Aleja Wojska Polskiego
    podstawowy
  • Aleja Wolności
    trzeciorzędowy
  • Aleksandra Jagiellończyka
  • Aleksandra Kamińskiego
  • Aleksandra Kowalskiego
  • Angielska
  • Anny Jagiellonki
  • Armii Krajowej
    wtórny
  • B

  • Bajkowa
    pochylnia
  • Barbary Radziwiłłówny
  • Belgijska
  • Biegańskiego
  • Biwakowa
  • Boczna
  • Bohaterów Monte Cassino
  • Bohaterów Warszawy
  • Boiskowa
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Prusa
  • Bolesława Śmiałego
  • Braterska
  • Brylantowa
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Bursztynowa
    pochylnia
  • C

  • Cedrowa
  • Ceglarska
  • Chmielna
  • Ciasna
  • Cicha
  • Cisowa
  • Cmentarna
  • Czereśniowa
  • D

  • Diamentowa
  • Doktora Władysława Godlewskiego
  • Dożynkowa
  • Droga Księdza Wincentego Rudy
  • Droga pożarowa nr 5
    tor
  • Duńska
  • Dworcowa
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Estkowskiego
  • F

  • Farna
  • Floriana Marciniaka
  • Francuska
  • Fryderyka Chopina
    sposób
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gajowa
  • Garncarska
  • Generała Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
    podstawowy
  • Grabowska
    wtórny
  • Graniczna
  • Grodzka
  • Grunwaldzka
    trzeciorzędowy
  • Gruszowa
  • Grzybowa
  • Głuszyńska
  • H

  • Harcerska
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hetmańska
    trzeciorzędowy
  • Hugona Kołłątaja
  • Hurtowa
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
    wtórny
  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • J

  • Jabłoniowa
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kazimierza
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Olbrachta
  • Jana Pawła II
    trzeciorzędowy
  • Janusza Korczaka
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Jaworowa
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jerzego Zubrzyckiego
  • Jesionowa
  • Jodłowa
  • Juliusza Słowackiego
  • Jęczmienna
  • K

  • Kaliska
  • Kamienna
  • Kardynała Mieczysława Ledóchowskiego
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Jagiellończyka
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Kazimierza Tetmajera
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kombatantów
  • Konstytucji 3 Maja
    wtórny
  • Kościelna
    wtórny
  • Krakowska
    wtórny
  • Krańcowa
  • Królowej Bony
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywa
  • Kręta
  • Księdza Jana Markula
  • Księdza Strugały
  • Księdza Zdzisława Sobierajskiego
  • Kwiatowa
  • Kłosowa
  • Kąpielowa
    trzeciorzędowy
  • Kępińska
    wtórny
  • L

  • Lawendowa
  • Lazurowa
  • Letnia
  • Leśna
    trzeciorzędowy
  • Lipowa
  • M

  • Macieja Rataja
  • Malinowa
    tor
  • Marcinkowa
    trzeciorzędowy
  • Marii Dąbrowskiej
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Kurzawskiej "Anki"
  • Meszyny
  • Mieszka I
  • Mikorska
  • Miodowa
    tor
  • Miętowa
  • Mokra
    pochylnia
  • Morelowa
  • Mostowa
  • Młyńska
    trzeciorzędowy
  • N

  • Nad Złotnicą
  • Namiotowa
  • Niezłomnych
  • Norweska
  • Nowa
  • O

  • Obozowa
  • Obrońców Westerplatte
  • Odolanowska
  • Ogrodowa
  • Okrężna
  • Olgi i Andrzeja Małkowskich
  • Olgierda
  • Olszyńska
  • Osiedle Bielany
  • Osiedle Grabowskie
  • Osiedle Leśne
  • Osiedle Młodych
  • Osiedle Piastów
  • Osiedle Słoneczne
    tor
  • Osiedle Zalesie
  • Osiedle Zamkowe
  • Ostrowska
    wtórny
  • Ostrzeszowska
    wtórny
  • P

  • Parkowa
  • Piaski
  • Piaskowa
  • Piastowska
    wtórny
  • Piekary
    trzeciorzędowy
  • Piotra Skargi
  • Plac Borek
    wtórny
  • Plac Henryka Sienkiewicza
  • Plac Kazimierza Wielkiego
  • Plac Powstańców Wielkopolskich
  • Plac Stawek
  • Plac Wiosny Ludów
  • Plac Wolności
    trzeciorzędowy
  • Pocztowa
  • Podgórna
  • Podmiejska
  • Pogodna
    trzeciorzędowy
  • Polna
  • Poprzeczna
  • Powstańców Wielkopolskich
  • Poziomkowa
  • Południowa
  • Prosta
  • Przemysłowa
    trzeciorzędowy
  • Przesmyk
  • Przełajowa
  • Pułkownika Jana Malińskiego
  • R

  • Różana
  • Rolna
  • rondo im. Żołnierzy Wyklętych
    wtórny
  • Rondo Ofiiar Zbrodni Katyńskiej
    wtórny
  • Rondo Ostrzeszowskie
    podstawowy
  • rondo Współpracy Partnerskiej Stuhr-Ostrzeszów
    trzeciorzędowy
  • Rybacka
  • Rycerska

Miejsca

Miasta

  • Grabów nad Prosną
  • Mikstat
  • Ostrzeszów

Miasteczka

  • Bałdowice
  • Bierzów
  • Biskupice Zabaryczne
  • Bledzianów
  • Bobrowniki
  • Bukownica
  • Bułowe
  • Chlewo
  • Czajków
  • Doruchów
  • Dziwińskie
  • Dębicze
  • Giżyce
  • Godziętowy
  • Grabów-Wójtostwo
  • Gruszków
  • Głuszyna
  • Gęstwa
  • Ignaców
  • Jajaki
  • Jaźwiny
  • Jelenie
  • Jesiona
  • Kaliszkowice Kaliskie
  • Kaliszkowice Ołobockie
  • Klon
  • Kobyla Góra
  • Kochłowy
  • Komorów
  • Kopeć
  • Kopna
  • Korpysy
  • Kotowskie
  • Kotłów
  • Kozły
  • Kraszewice
  • Książenice
  • Kuźnica Bobrowska
  • Kuźnica Grabowska
  • Kuźnica Myślniewska
  • Kuźniki
  • Ligota
  • Lubeszczyk
  • Marcinki
  • Marszałki
  • Marydół
  • Michałów
  • Mielcuchy
  • Mielcuchy Pierwsze
  • Mieleszówka
  • Mikstat-Pustkowie
  • Morawin
  • Mostki
  • Muchy
  • Myje
  • Myślniew
  • Mączniki
  • Mąkoszyce
  • Niedźwiedź
  • Olszyna
  • Ostrzeszów-Pustkowie
  • Oświęcim
  • Palaty
  • Parzynów
  • Pisarzowice
  • Plugawice
  • Potaśnia
  • Przedborów
  • Przytocznica
  • Racławice
  • Rejmanka
  • Renta
  • Rogaszyce
  • Rojów
  • Rybin
  • Salamony
  • Siedlików
  • Siekierzyn
  • Skarydzew
  • Skrzynki
  • Smolarze
  • Smolniki
  • Stara Kuźnica
  • Szklarka Myślniewska
  • Szklarka Przygodzicka
  • Tokarzew
  • Tonia
  • Torzeniec
  • Turze
  • Wygoda Plugawska
  • Wygoda Tokarska
  • Zadki
  • Zajączki
  • Zalesie
  • Zawady

Wsie

  • Akacyjki
  • Antoniewo
  • Babiniec
  • Basie
  • Betlejemka
  • Biady
  • Bieliny
  • Bigosy
  • Blewąska
  • Bobrowniki Drugie
  • Bobrowniki Pierwsze
  • Borek
  • Brzazgały
  • Bugaj
  • Bukownica Kolonia Druga
  • Bukownica Kolonia Pierwsza
  • Celinka
  • Chrabąszcz
  • Czajków-Śniegule
  • Drabenty
  • Drożdżyny
  • Dubisy
  • Dwór
  • Dymarka
  • Dąbrówka
  • Dąbrówka
  • Dąbrówka
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa
  • Emilianów
  • Fidele
  • Folusz
  • Folwark
  • Folwark
  • Frużów
  • Gałki
  • Górka
  • Górki
  • Góry
  • Giżyce-Wieś
  • Grudzie
  • Guderla
  • Gwiździele
  • Głuszyna-Podlas
  • Hanobry
  • Hanobry
  • Hanobry
  • Hanobry
  • Helenów
  • Huby
  • Huby
  • Huby
  • Huby Komorowskie
  • Huby Małe
  • Huby Siedlikowskie
  • Huby Wielkie
  • Huby Wielkie
  • Huby za Cmentarzem
  • Huby za Torem
  • Huby Zajączkowskie
  • Hurna
  • Huta
  • Jadwiżka
  • Jagusia
  • Jajaki-Podlas
  • Jarc
  • Jawor
  • Jaźwiny
  • Jeziorki
  • Jeziorki
  • Jezioro
  • Jezioro
  • Jeże
  • Kabaś
  • Kajpeda
  • Kaliszkowice Parcele
  • Kamienna Góra
  • Kamionka
  • Karolew
  • Kałuża
  • Kałuża
  • Kały
  • Kiełpin
  • Kobyle
  • Kochłowy-Dwór
  • Kociołki
  • Kolebki
  • Kolonia
  • Kolonia Lemiesze
  • Kolonia Letnia
  • Komorów-Pustkowie
  • Kopaniny
  • Kosmale
  • Kozaki
  • Kozaki
  • Kościółek
  • Kraszewice A
  • Kraszewice B
  • Krośla
  • Krzyżowiec
  • Kubery

Powiaty

  • Dobra
  • Kosów
  • Pieczyska
  • Przytocznica
  • Szperek
  • Torzeniec
  • Wysoki Grond
  • Zmyślona

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat ostrzeszowski
mieszkańcy55454
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc3018
typgranica
vehicle_plate_codePOT
websitehttp://www.powiatostrzeszowski.pl/
wikidataQ133218
wikipediapl:Powiat ostrzeszowski