Strona główna » województwo wielkopolskie » powiat ostrowski

Ulice katalog - powiat ostrowski, województwo wielkopolskie

Centrum administracyjne

  • Ostrów Wielkopolski

Ulice w powiat ostrowski

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 - droga pożarowa
    tor
  • 2

  • 23 Stycznia
  • 24 Stycznia
  • 25 Stycznia
  • 29 Grudnia
  • 3

  • 3 Maja
  • 7

  • 700-lecia Wsi
    trzeciorzędowy
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja Jana Pawła II
  • Aleja Rzekty
    tor
  • B

  • Baby
  • Bagatela
    tor
  • Bajkowa
  • Bankowa
  • Bartosza
    trzeciorzędowy
  • Baryczna
  • Bielawska
  • Bilczewska
    trzeciorzędowy
  • Boczkowska
    trzeciorzędowy
  • Boczna
  • Bonikowska
  • Borowikowa
  • Bratnia
  • Brylantowa
    proposed
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
  • Bugajska
  • Bukowa
  • Bursztynowa
    trzeciorzędowy
  • Błękitna
  • C

  • Ceglana
  • Chwaliszewska
  • Chynowska
  • Cicha
  • Cmentarna
  • Cygańska
  • Czereśniowa
  • D

  • Daniszyńska
  • Deptak
    chodnik
  • Dojazdowa
  • Dolna
  • Droga Krzyżowa
    chodnik
  • Dworcowa
    trzeciorzędowy
  • Długa
  • Dąbkowa
  • Dąbrówki
    wtórny
  • Dębowa
  • F

  • Fabryczna
  • Franciszka Robakowskiego
  • Franciszka Sójki
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gajowa
  • Górna
  • Generała Hallera
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Gimnazjalna
    trzeciorzędowy
  • Gorzycka
    trzeciorzędowy
  • Gospodarcza
  • Grabowa
  • Grabowska
    trzeciorzędowy
  • Graniczna
  • Granowiecka
  • H

  • Harcerska
  • Harych
  • Henryka Warsa
  • Henryka Wieniawskiego
  • I

  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Krasickiego
  • J

  • Jabłoniowa
  • Jabłonkowa
  • Jagiellonów
  • Jagodowa
  • Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Mertki
  • Jana Sztolcmana
  • Jankowska
    trzeciorzędowy
  • Janusza Korczaka
  • Jarocińska
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Jałowcowa
  • Józefa Bema
  • Józefa Cofalskiego
  • Józefa Poniatowskiego
  • Józefa Sowińskiego
  • Józefa Sułkowskiego
  • Jerzego Lanca
    trzeciorzędowy
  • Jesionowa
  • Jodłowa
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kalinowa
  • Kaliska
  • Kamienna
  • Karola Szymanowskiego
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Wasiaka
  • Klonowa
    tor
  • Kolejowa
    trzeciorzędowy
  • Kolonia
    trzeciorzędowy
  • Korytnicka
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Koźmińska
  • Krańcowa
  • Krótka
  • Krotoszyńska
    wtórny
  • Krzysztofa Komedy
  • Krzywa
  • Krzyżna
  • Kręta
  • Księdza Bartłomieja Piszczygłowy
  • Księdza Jana Piotrowicza
  • Księdza Kanonika Alfonsa Czwojdy
  • Księdza Kanonika Stefana Rudowicza
  • Kurochowska
  • Kwiatkowska
    trzeciorzędowy
  • Kwiatowa
  • L

  • Lamkowa
  • Lawendowa
  • Lazurowa
  • Leonarda Wojciechowskiego
  • Letniskowa
    pochylnia
  • Lewkowska
    trzeciorzędowy
  • Leziona
    trzeciorzędowy
  • Leśna
  • Liliowa
  • Lipowa
    tor
  • Litewska
    trzeciorzędowy
  • Lorki
  • Lotnicza
    trzeciorzędowy
  • Ludna
  • Ludomiry Namysł
    pochylnia
  • Ludwika Jabłońskiego
  • M

  • Majowa
  • Malinowa
  • Mariacka
  • Małolepsza
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikstacka
    wtórny
  • Milenijna
  • Moja Wola
    pochylnia
  • Morelowa
  • Mostowa
    trzeciorzędowy
  • Moszczanka
    trzeciorzędowy
  • Młynik
    tor
  • N

  • Nadbaryczna
  • Nadstawska
    tor
  • Naftowa
  • Namysłaki
  • Niemojowskich
    trzeciorzędowy
  • Nowa
    tor
  • Nowa Krępa
  • Nowe Osiedle
  • Nowy Świat
  • O

  • Odolanowska
  • Ogrodowa
  • Ojca Andrzeja Cierpki
  • Okólna
  • Okrężna
  • Olszowa
  • Olszynowa
  • Orpiszewska
    tor
  • Orzechowa
    pochylnia
  • Osada
  • Osiedle 25-lecia PRL
  • Osiedle Bałamącek
  • osiedle Błonie
    pochylnia
  • Osiedle Kociemba
    tor
  • Osiedle Lawendowe
  • Osiedle Montex
  • Osiedle Robotnicze
  • Osiedlowa
  • Ostrowska
    wtórny
  • Owocowa
  • P

  • P.T.R.
  • Parcele
  • Parkingowa
  • Parkowa
    tor
  • Pawła Brylińskiego
  • Pałacowa
    tor
  • Północna
  • Peron 1
    pieszy
  • Peron 2
    pieszy
  • Piaskowa
  • Pilarska
  • Piwna
  • Plac Floriana
  • Plac Powstańców Wielkopolskich
  • Plac Tadeusza Kościuszki
  • Plac Wolności
    trzeciorzędowy
  • Plac świętej Barbary
  • Pleszewska
    trzeciorzędowy
  • Pocztowa
  • Podgórna
  • Podkocka

Miejsca

Miasta

  • Nowe Skalmierzyce
  • Odolanów
  • Raszków

Miasteczka

  • Antonin
  • Bieganin
  • Biernacice
  • Bilczew
  • Biniew
  • Biskupice
  • Biskupice Ołoboczne
  • Boczków
  • Bogdaj
  • Bogufałów
  • Boników
  • Borowiec
  • Bronisławka
  • Bugaj
  • Będzieszyn
  • Cegły
  • Chojnik
  • Chotów
  • Chruszczyny
  • Chynowa
  • Cieszyn
  • Czarnylas
  • Czekanów
  • Daniszyn
  • Dobrzec
  • Drogosław
  • Droszew
  • Dębnica
  • Fabianów
  • Franklinów
  • Garki
  • Gałązki Małe
  • Gałązki Wielkie
  • Górzenko
  • Górzno
  • Gliśnica
  • Gniazdów
  • Gorzyce Małe
  • Gorzyce Wielkie
  • Gostyczyna
  • Granowiec
  • Grudzielec
  • Grudzielec Nowy
  • Gutów
  • Głóski
  • Głogowa
  • Hetmanów
  • Huta
  • Janisławice
  • Janków Przygodzki
  • Janków Zaleśny
  • Jaskółki
  • Józefów
  • Jelitów
  • Kania
  • Karski
  • Kałkowskie
  • Kocina
  • Konradów
  • Kopalina
  • Koryta
  • Korytnica
  • Kotowiecko
  • Kołątajew
  • Kościuszków
  • Krzyżne
  • Kurów
  • Kuroch
  • Kuźnica Kącka
  • Kwiatków
  • Kąty Śląskie
  • Lamki
  • Latowice
  • Lewków
  • Lewkowiec
  • Leziona
  • Ligota
  • Ludwików
  • Mariak
  • Masanów
  • Mazury
  • Miedzianów
  • Moszczanka
  • Możdżanów
  • Młynów
  • Młynik
  • Mączniki
  • Nabyszyce
  • Nadstawki
  • Namysłaki
  • Niemojewiec
  • Nowe Kamienice
  • Ociąż
  • Onęber
  • Osiek
  • Ołobok
  • Parczew
  • Pawłów
  • Piła
  • Pogrzybów
  • Przybysławice

Wsie

  • Baby
  • Bagatela
  • Bałamącek
  • Biadaszki
  • Bibianki
  • Biedrusko
  • Bieganinek
  • Biłgoraje
  • Cegielnia
  • Chałupki
  • Chujary
  • Chynowa-Lipie
  • Cierniak
  • Cisze
  • Czachory
  • Czesławice
  • Egipt
  • Eliżanki
  • Fabryka
  • Fidela
  • Florek
  • Górka
  • Glapiniec
  • Goszczyn
  • Grochowiska
  • Grzępa
  • Gręblów
  • Gutów Odbudowania
  • Harych
  • Ilski Młyn
  • Jarnostów
  • Jerzówka
  • Jezioro
  • Kawetczyzna
  • Klady
  • Klimek
  • Kolonia Lipska
  • Kowalówek
  • Kresy
  • Kwiatkówek
  • Kąkolewo
  • Laski
  • Leonardów
  • Ligota Odbudowanie
  • Lipiny
  • Litwa
  • Lorki
  • Ludwina
  • Madera
  • Madera
  • Majchry
  • Mała Wieś
  • Małolepsza
  • Michałków
  • Miedzianówek
  • Modlin
  • Morawin
  • Młynik
  • Niwiska
  • Nowa Wieś
  • Nowe Słaborowice
  • Nowe Węgry
  • Nowe Śliwniki
  • Nowiny
  • Nowy Chotów
  • Nychy
  • Olendry
  • Opłotki
  • Palczew
  • Papiernia
  • Parcele
  • Parcele
  • Parcele
  • Parcele
  • Pawłów
  • Piaski
  • Piaski
  • Pod Lasem
  • Podkoce
  • Podlesie
  • Przydziałki
  • Puniki
  • Pustkowie
  • Pustkowie
  • Pustkowie
  • Pustkowie
  • Pustkowie
  • Rachuta
  • Raszkówek
  • Resztówka
  • Smugi
  • Sobótka Odbudowania
  • Sobczyna
  • Spalony
  • Stara Wieś
  • Stara Wieś
  • Stare Słaborowice
  • Stary Staw
  • Starza
  • Strugi
  • Strugi

Powiaty

  • Bilczew
  • Czarnylas
  • Huta
  • Jarnostaw
  • Krupa
  • Nowy Staw
  • Wysocko

Peryferie

  • Baby

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat ostrowski
mieszkańcy161216
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc3017
typgranica
vehicle_plate_codePOS
websitehttps://www.powiat-ostrowski.pl/
wikidataQ133216
wikipediapl:Powiat ostrowski (województwo wielkopolskie)