Strona główna » województwo wielkopolskie » Inny

Inne usługi w województwo wielkopolskie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Ławka

  • A
    Zygmunta Warczygłowy
  • A
    Zygmunta Warczygłowy
  • L
    Zygmunta Warczygłowy
  • P
    Zygmunta Warczygłowy
  • pss
    Ignacego Paderewskiego
  • Z
    Zygmunta Warczygłowy
  • Ławeczka Bronisławy Śmidowiczównej
    Jana Pawła II, 32
  • Ławeczka Czytelnika
    Adama Mickiewicza, 20
  • Ławeczka Heliodora Święcickiego
    Henryka Wieniawskiego
  • Ławeczka Heliodora Święcickiego
    Promenada nadwarciańska
  • Ławeczka Ignacego Łukasiewicza
    Grobla
  • Ławeczka Józefa Mehoffera
    Plac Henryka Sienkiewicza, 21
  • Ławeczka ks. Piotra Wawrzyniaka
    Promenada nadwarciańska
  • Ławeczka prof. Eugeniusza Piaseckiego
    Królowej Jadwigi
  • Ławeczka Staszica
    11 Listopada
  • Ławeczka studencka
    Aleja Niepodległości
  • Ławeczka Wisławy Szymborskiej
    Promenada imienia Wisławy Szymborskiej
  • Ławka Klemensa Mikuły
  • Ławka prof. Józefa Kostrzewskiego
    Dziedziniec masztalarni
  • Ławka prof. Stanisława Kozierowskiego
    Aleksandra Fredry, 10
  • -
    Aleja Niepodległości
  • -
    Towarowa
  • -
    Towarowa
  • -
    Aleja Niepodległości
  • -
    Składowa
  • -
    Składowa
  • -
    Czartoria, 4
  • -
    Stanisława Taczaka
  • -
    Stanisława Taczaka
  • -
    Franciszka Ratajczaka, 17
  • -
    Franciszka Ratajczaka, 17
  • -
    Franciszka Ratajczaka, 17
  • -
    Franciszka Ratajczaka, 17
  • -
    Franciszka Ratajczaka, 19
  • -
    Franciszka Ratajczaka, 19
  • -
    Franciszka Ratajczaka, 19
  • -
    Franciszka Ratajczaka, 19
  • -
  • -
  • -
    Czartoria, 4
  • -
    Towarowa, 55
  • -
    Towarowa, 55
  • -
    Składowa, 5f
  • -
    Składowa, 5f
  • -
    Składowa, 5f
  • -
    Ewangelicka
  • -
    Ewangelicka
  • -
    Ewangelicka
  • -
    Osiedle Piastowskie, 74
  • -
    Na Skarpie
  • -
    Osiedle Piastowskie, 74
  • -
    Obrzyca
  • -
  • -
    Dziedzicka
  • -
  • -
  • -
    Aleja Solidarności
  • -
  • -
    Braci Czeskich
  • -
    Głogowska
  • -
    Głogowska
  • -
    Głogowska
  • -
    Głogowska
  • -
    Głogowska
  • -
  • -
    Aleja Krzysztofa Komedy
  • -
    Bolesława Krzywoustego
  • -
    Brneńska
  • -
    Brneńska
  • -
    Brneńska
  • -
    Aleja Krzysztofa Komedy
  • -
    Aleja Krzysztofa Komedy
  • -
    Aleja Krzysztofa Komedy
  • -
    Zygmunta Warczygłowy
  • -
    Kórnicka
  • -
    Kórnicka
  • -
    Chabrowa
  • -
    Niwka Stara, 34
  • -
    Franklina Roosevelta, 22
  • -
    Franklina Roosevelta, 22
  • -
    Zwierzyniecka
  • -
    Zwierzyniecka
  • -
    Zwierzyniecka
  • -
    Zwierzyniecka
  • -
    Zwierzyniecka
  • -
    Zwierzyniecka
  • -
    Zwierzyniecka
  • -
    Zwierzyniecka
  • -
    Franklina Roosevelta
  • -
    Franklina Roosevelta
  • -
    Franklina Roosevelta
  • -
    Franklina Roosevelta
  • -
    Franklina Roosevelta
  • -
    Franklina Roosevelta
  • -
    Franklina Roosevelta
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Stacja ładująca

  • Auchan Swadzim - opłata
    AC Type2., DC CHAdeMO, DC CCS
    Godziny otwarcia: 24/7
  • CCS/Type2/CHAdeMO - dostęp publiczny - opłata
    Ładowarka zlokalizowana jest na parkingu dla klientów przy stacji paliw, vis a vis restauracji BP, przy miejscach parkingowych z odkurzaczem.
  • EV Plus
    Ostrowska, 474 Poznań
  • Factory Poznań - opłata
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Galeria A2 - opłata
    AC Type2., DC CHAdeMO, DC CCS
    Godziny otwarcia: 24/7
  • IKEA - bez opłaty
  • Nissan
  • Obi - opłata
    AC Type2., DC CHAdeMO, DC CCS
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Panorama - opłata
    Górecka
    AC Type2., DC CHAdeMO, DC CCS
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Poznan Supercharger
    Wojskowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - bez opłaty
    Jana Henryka Dąbrowskiego, 127
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Głogowska
  • -
    Złotnicka, 1 62-002 Suchy Las
    Godziny otwarcia: Mo-Su 07:00-21:00
  • -
    Zielonogórska, 3 62-065 Grodzisk Wielkopolski
  • -
    Warszawska, 349 61-060 Poznań
  • website
    Arcybiskupa Antoniego Baraniaka, 77 61-132 Poznań
  • website - opłata
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Poselska
  • -
  • -
  • -
    Czerwonego Krzyża
  • -
  • -
    Poznańska
  • -
    Jesionowa
  • -
  • -
    Centrum Przesiadkowe
  • -
    Centrum Przesiadkowe
  • -
  • - - opłata

Zegar

  • Koziołki poznańskie
    Stary Rynek, 25/59
  • Zegar
    Rynek, 43
  • Zegar analematyczny
    Wiankowa
  • Zegar na Rynku
    Rynek
  • Zegar Philips
    Plac Zwycięstwa, 13
  • Zegar pierścieniowy
    Wiankowa
  • Zegar poziomy
    Wiankowa
  • Zegar prasłowiański
  • Zegar Słoneczny
  • Zegar wielokrotny
    Wiankowa
  • Światowid
    Zwierzyniecka
  • -
    17 Stycznia
  • -
    Półwiejska
  • -
    Plac Wojska Polskiego
  • -
    Harcerska
  • -
    Dworcowa, 1
  • -
    Pocztowa
  • -
  • -
  • -
    Piotrowo
  • -
    Feliksa Nowowiejskiego
  • -
    Stanisława Matyi
  • -
  • -
  • -
    23 Lutego
  • -
    Poznańska
  • -
    Feliksa Nowowiejskiego, 1
  • -
    Aleja Jana Pawła II
  • -
    Głogowska
  • -
  • -
    Wiankowa
  • -
    Plac Wiosny Ludów, 3
  • -
  • -
    Jana Henryka Dąbrowskiego, 47
  • -
    Piastowska
  • -
    Dworcowa, 40
  • -
    Łukowska
  • -
    Plac Bernardyński
  • -
    Kiss & Ride
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Przejście stacyjne
  • -
    Przejście stacyjne
  • -
    Zejście z peronu
  • -
    Plac przy dworcu
  • -
    Poznańska, 118

Woda pitna

  • Laufpompa
    17 Stycznia, 64
  • Poidełko Aquanet
    Dolna Wilda, 126
    Darmowe poidełko z kranu, do wyboru woda zwykła lub gazowana. Po prawej stronie po wejściu.
  • Pompa
    plac Wolności
  • WODOCIĄGI MYJOMICE
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - bez opłaty
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - bez opłaty
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • -
    Aleja Wolności
  • -
  • -
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Partyzantów
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Powstańców Wielkopolskich
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Targowa
  • -
  • -
  • -
    Kościelna, 4
  • -
    Rynek
  • -
  • -
    Lipowa
  • -
    Górna
  • -
    Korczak
  • -
    Osiedle Przyjaźni, 3i1
  • -
  • -
    Młynkowska, 10
  • -
    Plac Mickiewicza
  • -
  • -
    Stary Rynek, 11
  • -
    Bolesława Chrobrego, 19
  • -
  • -
  • -
    Stary Rynek, 2 Poznan
  • -
  • -
  • -
    Kolejowa
  • -
  • - - dostęp publiczny
    Dworcowa
  • -
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -

Fontanna

  • Brama Czasu
    Tadeusza Kościuszki
  • Fontanna
    Edmunda Jana Osmańczyka
  • Fontanna - Pomnik Hutnika
    Stary Rynek, 12
  • Fontanna 750-lecia lokacji Poznania
  • Fontanna Apolla
    Stary Rynek, 11
  • Fontanna Lwów
    Tadeusza Kościuszki, 79
  • Fontanna Marsa
    Stary Rynek
  • Fontanna na Prośnie
  • Fontanna na Rynku Wildeckim
    Czajcza
  • Fontanna Nastroje „Noce i Dnie”
    Niecała
  • Fontanna Neptuna
    Stary Rynek
  • Fontanna Prozerpiny
    Stary Rynek
  • Fontanna Wolności
    Plac Wolności
  • Studzienka Bamberki
    Stary Rynek, 2
  • Studzienka Kronthala
    Aleje Karola Marcinkowskiego
  • Studzienka Taschnera
    Mostowa, 7
  • -
    Długa
  • -
    Jana Kilińskiego
  • -
    Aleja Średzkich Olimpijczyków
  • -
    Parkowa
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
    Czerwonego Krzyża
  • -
    Rybaki
  • -
  • -
    Jana Matejki
  • -
  • -
    Śródmiejska
  • -
    Rynek
  • -
    Rynek
  • -
    Plac Niepodległości
  • -
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Henryka Eichlera
  • -
    Rynek
  • -
    Rynek
  • -
    Rynek
  • -
    Rynek
  • -
    Plac 20 Października
  • -
  • -
    Plac Powstańców Wielkopolskich
  • -
    Aleja Niepodległości
  • -
    Osiedle Górne
  • -
    Toruńska
  • -
    Rynek
  • -
  • -
    Osiedle Edwarda Raczyńskiego
  • -
    plac Zamkowy
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Cicha
  • -
    plac Wolności
  • -
    Piastowska
  • -
    Ignacego Daszyńskiego
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 4a
  • -
    Księdza Piotra Wawrzyniaka
  • -
    Dworcowa
  • -
    Kaliska
  • -
    Kamienna
  • -
    Plac Konstytucji 3 Maja
  • -
    Plac Konstytucji 3 Maja
  • -
    Plac Konstytucji 3 Maja
  • -
    Plac Niezłomnych
  • -
    Aleja Orderu Uśmiechu
  • -
  • -
    Kanclerza Jana Łaskiego
  • -
    Jeziorna
  • -
    Małe Garbary, 9
  • -
  • -
    Solna
  • -
    Franklina Roosevelta
  • -
  • -
  • -
  • -
    Plac Powstańców Wielkopolskich
  • -
    Długa
  • -
    Porucznika Franciszka Żwirki
  • -
    Milczańska, 56A
  • -
    Dezyderego Chłapowskiego
  • -
    Edwarda Grabskiego
  • -
    Bóżnicza, 1
  • -
    Osiedle Edwarda Raczyńskiego
  • -
  • -
    Podgórna
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Aleja Jana Pawła II
  • -
    Powstańców Wielkopolskich
  • -
    Plac Powstańców Wielkopolskich
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
    Ostrowska
  • -
  • -
    Marcelińska
  • -
  • -
    Plac Rehabilitacyjny
  • -
    Plac Niepodległości
  • -
  • -
    Rynek
  • -
    Rynek
  • -
  • -

Cmentarz

  • Cmentarz
    Kościelna
  • Cmentarz
  • Cmentarz
  • Cmentarz (christian)
    Kościelna 64-115 Święciechowa
    Należy do parafii św. Jakuba Większego Apostoła
  • Cmentarz
  • Cmentarz
    Czereśniowa
  • Cmentarz (jewish)
    Sulmierzycka
  • Cmentarz (christian - catholic)
  • Cmentarz (christian - roman_catholic)
    Stawowa
  • Cmentarz
  • Cmentarz
  • Cmentarz Ewangelicki
  • Cmentarz ewangelicki
  • cmentarz ewangelicki
  • Cmentarz Ewangelicki
    Aleja Niepodległości
  • Cmentarz ewangelicko-augsburski 62-561
  • Cmentarz ewangelicko-augsburski 62-561
  • Cmentarz katolicki parafii Rejowiec (christian - evangelical)
  • Cmentarz Komunalny
  • Cmentarz komunalny (christian)
    Rzecińska 64-510 Wronki
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Godziny otwarcia: Mo-Su 08:00-20:30
  • Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
    Sierakowska 64-510 Wronki
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Kościelna
  • Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
    Świebodzińska
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Sadowa
  • Cmentarz Parafialny (christian - catholic)
  • Cmentarz parafialny
    Mostowa
  • cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
  • Cmentarz parafialny parafii Matki Boskiej Częstochowskiej (christian)
  • Cmentarz Parafialny w Gromadnie
  • Cmentarz parafialny w Imielnie (christian - catholic) 62-262 Imielno
    Telefon: +48 61 427 48 84, +48 601 072 976
  • Cmentarz parafialny w Nowej Wsi Zbąskiej (christian - roman_catholic)
  • Cmentarz parafialny w Przedborowie (christian - roman_catholic) 63-510
    Telefon: +48 62 731 00 65
  • Cmentarz parafialny w Radzewicach (christian - roman_catholic)
    Telefon: +48 61 813 83 45
  • Cmentarz Parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Koninie Łężynie (christian - roman_catholic)
    Nowiny 62-510 Konin
  • Cmentarz Poniemiecki
  • Cmentarz z I Wojny Światowej
  • Cmentarze Ewangelicki
  • Grób ks. kan. Czesława Ksonia (christian - roman_catholic)
    Jawornicka
  • Grób o. Jana Góry OP
  • Groby na Maruszce
  • Kurhan wczenośredniowieczny
  • Lapidarium
    Zygmunta Krasińskiego
    W latach 1956–1960 przy kościele św. Krzyża zostało utworzone lapidarium, które tworzyło ok. 100 nagrobków pochodzących z XVII, XVIII i XIX wieku.
  • Opuszczony cmentarz ewangelicki (christian - lutheran)
  • Opuszczony cmentarz ewangelicki (christian - lutheran)
  • Opuszczony cmentarz ewangelicki (christian - lutheran)
  • Opuszczony cmentarz ewangelicki (christian - lutheran)
  • Opuszczony cmentarz ewangelicki (christian - lutheran)
    Leśna
  • Opuszczony cmentarz ewangelicki (christian - lutheran)
  • Poniemiecki cmentarz
  • Stary cmentarz ewangelicki (christian - lutheran)
  • Stary cmentarz ewangelicki (christian - protestant)
  • -
    Jarosławska, 24
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian)
  • -
  • - (christian - catholic)
  • - (christian - catholic)
  • - (christian - catholic)
    Armii Krajowej
  • - (christian - catholic)
    Lipowa
  • - (christian - catholic)
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian)
    Cmentarna 62-610 Mąkolno
  • -
    "na górę"
  • - (christian - protestant)
  • - (christian - catholic)
    Kościelna
  • - (christian - evangelical)
  • -
  • -
  • -
    Podgórna
  • -
    Podgórna
  • -
    Kozia
  • -
  • -
  • -
    Kasztanowa
  • - (christian)
    Leśna
  • -
    Główna
  • - (christian)
  • - (christian - roman_catholic) 62-561
  • -
    Główna 63-112 Brodnica
  • -
  • -
    Leszczyńska, 45
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian - roman_catholic)
  • -
  • - (christian - roman_catholic)
    Młynkowska, 10A
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian - roman_catholic)
  • -
  • -
  • - (christian - roman_catholic)
  • -
  • -
  • -
  • - (christian) 63-940
  • -
    Stawna

Lody

  • Admat
    Główny Rynek, 15 62-800 Kalisz
  • Admat
    Kaliska, 48 63-460 Nowe Skalmierzyce
  • Bergamo
    Kolejowa, 23 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Beza Krówka
    Kościelna, 7 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Beza-Krówka
    Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 3-5 62-800 Kalisz
  • Beza-Krówka
    Romualda Traugutta, 14
  • Bonano
    Rynek, 2
  • Fifne Lody Naturalne
    Gronowa, 43a 61-655 Poznań
    Telefon: +48 506 367 022
    Godziny otwarcia: Mo 13:30-19:00; Tu,Th,Fr 12:00-19:00; We 14:00-19:00; Sa,Su 11:00-19:00; Nov 20-Apr 01 off
  • Ghiacci
    Półwiejska, 42
  • Giovanni Volpe
    Gołębia, 3
  • Gofry. Lody amerykańskie
    Tadeusza Kościuszki, 10 62-100 Wągrowiec
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 11:00-21:00, Su 11:00-20:00
  • Grycan
  • Kalinowa
    Obrzycka
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-20:00; Sa-Su 11:00-20:00
  • La la la Lody
    Planetarna
  • Lodmax
    Plac Szkolny, 12
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-20:00; Su 11:00-20:00
  • Lodolandia
    Kasztelana Zaremby, 6
  • Lody
  • Lody
    Pilska, 3 64-850 Ujście
  • Lody Bonano
    Górnośląska, 37a 62-800 Kalisz
  • Lody Bonano
    Kolejowa, 17 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Lody Gofry
    Macieja Łubieńskiego, 13
  • Lody Lida
    Śremska, 19 63-041 Chocicza
  • Lody naturalne Chwaliszewo
    Ostrówek, 9
  • Lody Naturalne JOY
    Bolesława Chrobrego, 13
  • Lody naturalne Pastelowa
    Osiedle Bolesława Śmiałego, N1
  • Lody Naturalne przy Cytadeli
    Winogrady, 58
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-21:00
  • Lody Naturalne przy Cytadeli
    Murawa, 36
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
  • Lody Naturalne Przy Cytadeli
    Żabikowska, 2 62-030 Luboń
    Telefon: +48602290153
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-21:00
  • Lody Willish
    14 Lutego, 16 64-920 Piła
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-21:00
  • Lody Włoskie Jadzia
    Plac Powstańców Wielkopolskich
  • Lody z Gościńca
    Świętego Antoniego, 2
  • Lody Z Gościńca
    Główna, 40
  • Lody z Gościńca
    Jana Henryka Dąbrowskiego, 62
  • Lody z Gościńca
    Garbary
  • Lody świderki
    Tadeusza Kościuszki, 12 62-100 Wągrowiec
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-21:00, Sa 11:00-20:00
  • Lody świderki
    Tadeusza Kościuszki, 12 62-100 Wągrowiec
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 11:00-21:00, Su 11:00-20:00
  • Lodzia
    Jana Henryka Dąbrowskiego, 20/22b
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-21:00
  • Lodziarnia
    Kolarska, 2a
  • Lodziarnia
    Platanowa, 2
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-19:30
  • Lodziarnia
    Śremska, 3 63-041 Chocicza
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-21:00, Su 11:00-21:00
  • Lodziarnia Kolorowa
    Gwarna, 10
  • Lodziarnia Nowakowscy
    Stary Rynek, 5
  • Mac Arena
    Godziny otwarcia: 12:00-20:00
  • Miś
    Aleje 1 Maja, 16
  • Nasza lodziarnia
    Osiedle Stare Żegrze, 38
  • Niebo w waflu
    Osiedle Zwycięstwa, 10a
  • Nowaczyńscy
    Zwycięzców, 4
    Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00
  • Pastelowa
  • Pastelowy Rowerek
    Obornicka, 88
  • PB Kubiak
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • PB Kubiak
    Osiedle Wyzwolenia
  • Prawdziwe lody
    Farbiarska, 22K
  • Royal Ice
    Słowiańska, 19
  • Royal Ice
    Waleriana Wróblewskiego, 2 64-100 Leszno
  • Tradycyjne Lody w nowoczesnej odsłonie
    Półwiejska, 7 61-885 Poznań
  • Tradycyjne Lody Włoskie
    Słowiańska, 9
  • Wytwórnia lodów Młynarczyk
    Sylwestra Machnikowskiego, 8
  • Wytwórnia lodów tradycyjnych
    Kościelna, 52 60-539 Poznań
    Telefon: +48 601720336
    Godziny otwarcia: Tu-Fr 12:00-20:00; Sa-Su 11:00-20:00
  • Żółta Budka
    Basztowa
  • -
  • -
    plac Wolności, 22 62-610 Sompolno
  • -
    plac Wolności 62-610 Sompolno
  • -
    Promenada Chodzieska
  • -
    Rynek, 11
  • -
    Harcerska, 1
  • -
  • -
    Rynek, 12
  • -
    Plac Henryka Sienkiewicza, 23
  • -
    Kaliska, 31
  • -
    Rynek, 9
  • -
    Wiankowa
  • -
    Słowiańska, 46
  • -
    Gabriela Narutowicza, 26
  • -
    Prochownia
  • -
    Jeziorna, 4
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 23
  • -
    Wodna, 2
  • -
  • -
    Kościelna, 46
  • -
    Słowiańska, 13
  • -
    Królowej Jadwigi, 13
  • -
    Waleriana Wróblewskiego, 2
  • -
    Rynek Władysława Jagiełły, 3
  • -
    Plac Wiosny Ludów, 2
  • -
    Plac Wolności, 4
  • -
    Poznańska, 1
  • -
    Promenada Chodzieska
  • -
  • -
    Wojska Polskiego, 15A
  • -
    Marii Dąbrowskiej
  • -
    Józefa Łukaszewicza, 6

Rynek

  • Bazar Swarzędzki
    Hala targowa
  • Bazar Wyszyńskiego
    Stefana Wyszyńskiego
  • drzwi i podłogi
    Stanisława Moniuszki
  • Hale Targowe Warszawska
  • Mój Rynek
  • Pilski Rynek Hurtowy
    Wawelska, 104 64-920 Piła
    Telefon: +48 67 212 35 83
  • Plac Bernardyński
    Plac Bernardyński
    Lokalne targowisko z owocami, warzywami, kwiatami i innymi produktami spożywczymi
  • Plac handlowy "Zielony Ryneczek"
  • Plac targowy
    Plac targowy
  • Ryneczek
    3 Maja
  • Rynek
  • Rynek Jeżycki
    Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Rynek na Jagiellońskim
  • Rynek Pilski
    Rynkowa
  • STREFA HANDLU
    Obornicka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Targ miejski
    Zwycięstwa
  • Targ w Buku
    Powstańców Wielkopolskich
  • Targowisko
    Plac Wielkopolski
  • Targowisko
    Targowisko
  • Targowisko
    Rynek Wildecki
    Telefon: +48 605 946 392
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 06:00-20:00
  • Targowisko
  • Targowisko
    Aleja Wojska Polskiego
  • Targowisko
    Targowisko
  • Targowisko
    Długa
    Godziny otwarcia: We 08:00-13:00, Su 07:00-14:00
  • Targowisko
    Jutrzenka
  • Targowisko
    Plac Powstańców Wielkopolskich, 6
  • Targowisko "Mój Rynek"
  • Targowisko ,,Zieleniak''
    Fryderyka Chopina Konin
  • Targowisko Bema
    Telefon: +48 501 618 485
    E-mail: kontakt@targowiskobema.pl
  • Targowisko Gminne
  • Targowisko Holenderska
    Holenderska 64-100 Leszno
  • Targowisko miejskie
    Plac Targowy
  • Targowisko Miejskie
  • Targowisko miejskie - opłata
    Franciszka Sójki
  • Targowisko miejskie
  • Targowisko Miejskie
    Piasta
  • Targowisko Miejskie
  • Targowisko miejskie
    Nowe Wrota
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-19:00; Sa 06:00-13:00
  • Targowisko Miejskie
    Aleja Wolności 64-915 Jastrowie
  • Targowisko Miejskie Sieraków
    Ignacego Daszyńskiego
  • Targowisko Miejskie w Słupcy
  • Targowisko Miejskie w Trzciance
    Elizy Orzeszkowej
  • Targowisko Miejskie Zbąszyń
  • Targowisko na Witosa
  • Targowisko na Witosa
    Wincentego Witosa
  • Targowisko na Witosa
  • Targowisko Nowy Rynek
    Nowy Rynek
  • Targowisko Nowy Rynek
    Nowy Rynek
  • Targowisko w Czempiniu
    Powstańców Wielkopolskich
  • Targowisko Warszawska
    Plac Józefa Piłsudskiego, 11
  • Targowisko Śmigiel
    Stanisława Skarżyńskiego 64-030 Śmigiel
  • -
    Urbanowska
  • -
    Pawia
  • -
    Wacława Gieburowskiego
  • -
    Czerwonego Krzyża
  • -
    Przecznica
  • -
    Kościelna
  • -
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Połabska
  • -
    Sportowa, 8
  • -
    Sportowa
  • -
    Czerniejewska
  • -
  • -
    11 Listopada 62-540 Kleczew
  • -
  • -
  • -
    3 Maja
  • -
    Jana Kasprowicza
  • -
    Wąska
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 6:00-16:00; Sa 6:00-13:00
  • -
    Stefana Wyszyńskiego
  • -
  • -
  • -
    Kościelna
  • -
  • -
    Skibowa
  • -
    Wyzwolenia
  • -
    Plac Wolności, 17
  • -
    Dworcowa
  • -
    Marii Konopnickiej, 2b
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
  • -
  • -
    Generała Hallera
  • -

Więzienie

  • Areszt Śledczy
    Kardynała Mieczysława Ledóchowskiego, 1 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Areszt Śledczy
    Młyńska, 1 Poznań
  • Areszt Śledczy
    Plac Tadeusza Kościuszki, 3 64-100 Leszno
  • Areszt Śledczy w Poznaniu, Oddział Zewnętrzny w Rosnowie
    Jarzębinowa
  • Areszt Śledczy w Szamotułach
    Spacerniak
  • Odział Zewnętrzny w Poznaniu Aresztu Śledczego w Poznaniu
    Nowosolska, 37 Poznań
  • Więzienie
    Bukowska, 16
  • Zakład Karny
    Piaskowa, 7 62-028
  • Zakład karny
    Wały Powstanców Wielkopolskich 63-900
  • Zakład Karny w Gębarzewie
    Telefon: +48614292300
    E-mail: zk_gebarzewo@sw.gov.pl
  • Zakład Karny we Wronkach
    Partyzantów, 1 64-510
    Telefon: +4867 25 45 000
    E-mail: zk_wronki@sw.gov.pl
  • Zakład Karny Złotów
    Plac Tadeusza Kościuszki
  • Zakład Poprawczy
    Sienna
  • -
    Garncarska, 1 63-000 Środa Wielkopolska

Budynek publicznego

  • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Lesznie
    Karola Marcinkowskiego
  • Biblioteka
    Wincentego Witosa, 8 64-300 Nowy Tomyśl
  • Biuro Obsługi Inwestycji
    Fryderyka Chopina, 23
  • Caritas Diecezji Kaliskiej
  • Centrum Doradztwa Funduszy Europejskich i Biznesu Katarzyna Godek "Europrosum"
    Fryderyka Chopina, 12
  • DOM STRAŻAKA MYJOMICE OSTRÓWIEC 63-600
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie
    Rynek, 21
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Perzowie
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzcinicy
    Jana Pawła II, 45a
  • Naprawa Sprzętu AGD Chłodnictwo Klimatyzacja "Andoch" Serwis
    Fryderyka Chopina, 16
  • Nauka Jazdy Roman Niewiadomski
    Feliksa Nowowiejskiego, 16
  • NOK
    Tysiąclecia, 3 64-300 Nowy Tomyśl
  • Ośrodek Pomocy Społecznej
    Plac Wolności, 1 62-820 Stawiszyn
  • Pochówek 1000-letnich Pobiedziszczan
  • Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej
  • Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "SALUS"
    Dezyderego Chłapowskiego, 5
  • Regionalne Centrum Zdrowia w Zbąszyniu
    Na Kępie, 3
  • Sala weselna
  • Starostwo Powiatowe
    Rynek, 17 63-900 Rawicz
  • Urząd Pracy
  • Urząd Skarbowy
    Rynek, 4 63-600 Kępno
  • Urząd Skarbowy
    Fryderyka Chopina, 7 62-065 Grodzisk Wielkopolski
  • Urząd Skarbowy
    Kolejowa, 40
  • Urząd Skarbowy w Kole
    Bolesława Prusa, 10 62-600 Koło
    E-mail: us3010@wp.mofnet.gov.pl
    Godziny otwarcia: Mo 07:30-18:00; Tu-Fr 07:30-15:30
  • Urząd Stanu Cywilnego
    Plac Zielony, 1
    Telefon: +48 61 65 44 239
  • Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego 63-300
  • Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Poznaniu. Delegatura
    Plac Jana Amosa Komeńskiego, 6 64-100 Leszno
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    Bolesława Prusa, 11 62-600 Koło
    Telefon: 63 2721107
  • ZUS
    Kolejowa, 4 64-300 Nowy Tomyśl
  • -
  • -
    Zbąszyńska, 17

Recykling

  • Drapol
    Forteczna, 14a 61-362 Poznań
  • Eurowartex
    Mostowa, 5
  • Mag-Bar
  • Nordsolv
  • POLCOPPER
    Generała Władysława Sikorskiego
  • POTENTAT skup złomu
    Świętego Michała, 40/46 61-118 Poznań
  • PSZOK
    Przemysłowa
  • PSZOK - gmina Dopiewo
    Godziny otwarcia: Mo-FR 15:00-19:00, Sa 11:00-15:00
  • PSZOK Kom-Lub
    Niepodległości, 11 62-030 Luboń
    Godziny otwarcia: Tu-Fr 14:00-18:00; Sa 08:00-14:00
  • Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów
    Komunalna, 8 62 - 731 Psary
  • Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-17:00, Sa 08:00-14:00, Su off
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów
    Sowiniecka, 6G 62-050 Mosina
    Godziny otwarcia: Mo 11:00-17:00; We 11:00-17:00; Fr 11:00-17:00; Sa 09:00-15:00
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów
    Wylotowa, 57 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Staroprzygodzka, 121 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Nadwarciańska, 11B 62-040 Puszczykowo
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Godziny otwarcia: We 13:00-18:00; Sa 09:00-15:00
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Stefana Batorego, 35 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Sarnowska
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Gminy Swarzędz
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-14:00
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Studzieniec
    Telefon: +48672619394
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00
  • RAW materials
    Brodowska, 36a
  • Raw Materials
    Księdza Kegla, 4
    skup surowców wtórnych
  • SCRAB skup surowców wtórnych
    Zachodnia
  • Skup makulatury i palet
    Powstańców Wielkopolskich 64-500 Szamotuły
  • Skup palet
    Kwiatowa
  • Skup palet
    Kwiatowa
  • Skup palet
    Poznańska
  • Skup złomu
  • Skup złomu
  • Skup złomu
    Piotra Zielezińskiego, 9
  • Skup złomu
    Błonie
  • Skup złomu
  • Skup złomu
    Grabowska
  • Stacjonarny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Fabryczna
  • Wtórpol
    3 Maja
  • Wtórpol
    Jana Kilińskiego, 30
  • Zakład Zagospodarowania Odpadów w Trzebani 64-113
    Telefon: +48 65 528 50 20
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Zuzper Recykling
    Księdza Piotra Wawrzyniaka
    Telefon: +48726300300
    E-mail: poznan@zuzper.pl
  • Złomak
    Starołęcka, 47 Poznań
    Telefon: 0602186195
  • złomowisko
    Sportowa
  • Złomrex Metal
    Stanisława Zwierzchowskiego, 11
    Telefon: 61-8799543
    E-mail: poznan@zlomrex.pl
  • -
    Osiedle Leśne
  • -
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    Osiedle Leśne
  • -
    generała Józefa Dowbora-Muśnickiego
  • -
    Golęczewska, 22A
  • -
    Osiedle Stefana Batorego
  • -
  • -
    Aleja Księdza Mieczysława Radziejewskiego
  • -
    Mieczysława Niedziałkowskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zamkowa
  • -
  • -
    Poznańska
  • -
    Rzeczańska
  • -
    Osiedle Przyjaźni, 3a
  • -
  • -
    Aleksandra Hercena
  • -
  • -
  • -
    Osiedle Przyjaźni, 12d
  • -
  • -
    Osiedle Przyjaźni, 13f
  • -
    Księcia Mieszka I
  • -
  • -
    Krokusowa
  • -
    Krokusowa
  • -
    Poznańska
  • -
    Chabrowa
  • -
    Poznańska
  • -
    Osiedle Pod Lipami, 2h
  • -
    Słowiańska
  • -
    Do Alei
  • -
    Aleja Pod Lipami
  • -
  • -
    Aleja Pod Lipami
  • -
  • -
  • -
    Teofila Mateckiego
  • -
    Teofila Mateckiego
  • -
    Osiedle Pod Lipami, 14h
  • - - prywatny dostęp
  • -
  • -
    Królewska, 19e
  • -
    Królewska
  • -
    Mączna, 6
  • -
    Słowiańska
  • -
  • -
    Zagonowa
  • -
    Wyżyny, 1
  • -
  • -
    Żorska
  • -
  • -
    Mariana Jaroczyńskiego
  • -
  • - - prywatny dostęp
    Serbska
  • - - prywatny dostęp
    Przedpole

Schron

  • (null)
    Stanisława Staszica
  • Altana dla orkiestry
  • Baranowo/Klonowa n/ż
    Szamotulska
  • Baranowo/Klonowa n/ż
    Szamotulska
  • Baranowo/Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
    Szamotulska
  • Baranowo/Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
    Szamotulska
  • Bałtycka
    Bałtycka
  • Bergera
    Robocza
  • Bogucin Bałtycka n/ż
    Gnieźnieńska
  • Budziszyńska
    Budziszyńska
  • Bużańska
    Bużańska
  • Chyby/Cedrowa n/ż
    Szamotulska
  • Chyby/Jodłowa n/ż
    Szamotulska
  • Chyby/Jodłowa n/ż
    Szamotulska
  • Chyby/Lipowa n/ż
    Szamotulska
  • Chyby/Lipowa n/ż
    Lipowa
  • Ciszkowo
    Lipowa
  • Drewniany Smok
  • Garby Wielkie Pętla
    Tulecka
  • Hetmańska/Wiadukt
    Hetmańska
  • Hetmańska/Wiadukt
    Hetmańska
  • Kobylniki/Lipowa
    Szamotulska
  • Kosińskiego
    28 Czerwca 1956 roku, 142
  • Kupały
    Łużycka
  • Laski
  • Leśna Altana
  • Nadarzyce
  • Niedziałkowskiego
    Przemysłowa, 15/17
  • Pamiątkowa
    28 Czerwca 1956 roku, 160a
  • Pamiątkowa
    Pamiątkowa
  • Pamiątkowo
    Szamotulska
  • Pamiątkowo
    Szamotulska
  • parking leśny
  • Paśnik
  • Piastowska n/ż
    Dolna Wilda
  • Piastowska n/ż
  • Pilotów
    Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Plotkara
    Nadbrzeżna
  • Poczekalnia - Centrum Przesiadkowe
    Centrum Przesiadkowe
  • Polna
    Jana Henryka Dąbrowskiego, 86
  • Polna
    Jana Henryka Dąbrowskiego, 87
  • Połabska SAM
    Połabska
  • Przelot
    Startowa
  • Przełęcz n/ż
    Czechosłowacka
  • Przeźmierowo/Wiadukt
    Szamotulska
  • Przeźmierowo/Wiadukt
    Poznańska
  • Przeźmierowo/Wiadukt
    Poznańska
  • Przystań - Turystyka Rzeczna
  • Rabowice Dębowa
    Bukowa, 1
  • Rakoniewicka n/ż
    Rakoniewicka
  • Różana
    Górna Wilda, 77
  • Rynek Jeżycki
    Jana Henryka Dąbrowskiego, 44
  • Sady/Wiadukt
    Poznańska
  • Stęszew D.K.
    Składowa
  • Stęszew Kościańska
    Kościańska
  • Stęszew Kościańska
    Kościańska, 60
  • Swadzim/Auchan
  • Swadzim/Auchan
  • Szpitalna
    Szpitalna
  • Szpitalna
    Szpitalna, 28
  • Taczanowskiego
    Edmunda Taczanowskiego
  • Tarnowo
  • Tokarska n/ż
    Rolna
  • Tężnia Solankowa
  • Umultowska
    Połabska
  • Wiata
    Szpitalna
  • Wiata drewniana
    Drewniana wiata
  • Wiata edukacyjna
  • wiata edukacyjna
    Graniczna
  • Wiata Nadleśnictwa Lipka
  • Wiata wędkarska
  • Wielkie n/ż
  • Wigwam
  • Wigwam
  • Witosa Kładka
    Wincentego Witosa
  • ZNTK
    Robocza
  • Złotniki/Pawłowicka
    Obornicka
  • Złotniki/Łagiewnicka n/ż
    Obornicka
  • Złotniki/Łagiewnicka n/ż
    Obornicka
  • Śląska
    Śląska
  • -
  • -
    Wilczak
  • -
  • -
    Stanisława Matyi
  • -
  • -
    Dworcowa, 5
  • -
    28 Czerwca 1956 roku
  • -
  • -
  • -
    Pilska, 27
  • - 63-300 Pleszew
  • - 63-300 Pleszew
  • -
    Ludwika Zamenhofa
  • -
    Most Teatralny
  • -
    Most Teatralny
  • -
  • -
    Poznańska
  • -
    Poznańska
  • -
  • -
  • -
    Artura Szenica

Prysznic

  • -
  • - - opłata
  • -
    Prysznic dla truckerów
  • -
    Krucza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Leśna, 33
  • - - opłata
    Józefa Bilskiego
  • -
  • -

Instrument społeczna

  • AA Punkt Informacyjno-Kontaktowy
    Jana Henryka Dąbrowskiego, 28A 60-841 Poznań
    Telefon: +48 61 853 16 16
  • Ambulatorium z Izbą Chorych
    Racławicka
  • Caritas Diecezji Kaliskiej 62-874
  • Centrum Pomocy Osobom Starszym "Elżbietanki"
    Adama Mickiewicza
  • Dom Błogosławionego Edmunda
    Edmunda Bojanowskiego
  • Dom Charytatywny Przystań
    Krańcowa, 10 61-021 Poznań
    Telefon: +48618792898
  • Dom Dziecka Caritas im. Świętej Rodziny
    Ignacego Paderewskiego, 8 64-100 Leszno
  • Dom Dziecka im. św. Urszuli Ledóchowskiej
    Wincentego Witosa, 1 64-551 Otorowo
  • Dom Dziecka rodziny Maryja
    Lipowa, 27 64-500 Szamotuły
    Telefon: +4861 29 20 984
    E-mail: siostra_beata@go2.pl
  • Dom Katolicki
    Kościelna, 1 63-600 Kępno
    Grupa AA "Nadzieja", Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „COR UNUM”
  • Dom Księży Emerytów im. Jana Pawła II
    3 Maja, 30 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Dom Pomocy Społecznej
    Ludwika Zamenhofa, 142a
  • Dom Pomocy Społecznej
    Telefon: +48 61 877 57 51
    E-mail: sekretariat.konarskiego@m.poznan.pl
  • Dom Pomocy Społecznej
    Szamotulska, 9 64-510 Nowa Wieś
    E-mail: dpsnw@poczta.onet.pl
    Dom Pomocy Społecznej dla dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie w Nowej Wsi
  • Dom Pomocy Społecznej
    Ujska, 47
  • Dom Pomocy Społecznej "Rzetnia" 63-600
    Telefon: +48 62 791 41 75
  • Dom Pomocy Społecznej im. Małżonków Terakowskich
    Telefon: +48 61 426 11 45
    Faks: +48 61 426 11 45
    E-mail: dps.gniezno@post.pl
  • Dom Pomocy Społecznej im. siostry M. Benodyny Koterbianki
    Partyzancka, 8 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Dom Pomocy Społecznej Lisówki
    Leśne Zacisze, 2
    Telefon: +48 61 814 80 49
    E-mail: sekretariat@dpslisowki.pl
  • Dom Pomocy Społecznej w Czerminie 63-304
  • Dom Pomocy Społecznej w Fabianowie
    Pleszewska, 2 63-300 Fabianów
    Telefon: 62 741 40 97
  • Dom Pomocy Społecznej w Kole
    Józefa Poniatowskiego, 21 62-600 Koło
    Telefon: 63 2628800
  • Dom Pomocy Społecznej w Koninie
    Południowa, 1 62-510 Konin
  • Dom Pomocy Społecznej w Pleszewie
    Plac Wolności im. Jana Pawła II, 5 63-300 Pleszew
  • Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie
    Kościelna, 46 62-561 Ślesin
  • Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia
    Blizna, 55 62-600 Koło
  • Dom Readaptacji Społecznej dla Osób Bezdomnych wraz z Noclegownią
    Borówki, 8 61-304 Poznań
    Telefon: +48618768838
    E-mail: poznan1@monar-markot.poznan.pl
  • Dom Readaptacji Społecznej dla Osób Eksmitowanych
    Starołęcka, 36/38 61-361 Poznań
    Telefon: +48618793354
  • Dom Rekolekcyjny (christian - roman_catholic)
  • Dom Spokojnej Starości "DOM KOMBATANTA"
    Komuny Paryskiej, 14 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Dom św. Franciszka - Schronisko dla bezdomnych mężczyzn
    Kardynała Mieczysława Ledóchowskiego, 8 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Dom Życia
    Gajowa, 60-62 62-800 Kalisz
  • Dział Pomocy Osobom Bezdomnym
    Gronowa, 22 61-655 Poznań
    Telefon: 618781789
    E-mail: pomocbezdomnym@mopr.poznan.pl
    Godziny otwarcia: Mo 07:30-16:00; Tu-Th 07:30-15:30; Fr 07:30-15:00
  • Dzienny Dom "Senior Wigor"
    Henryka Sienkiewicza, 21
  • Dzienny Dom Pomocy Społecznej
    Lipowa, 1
    Telefon: +48 67 28 43 850
    E-mail: ddps@budzyn.pl
  • Dzienny Dom Pomocy w Pleszewie
    Bolesława Krzywoustego, 3 63-300 Pleszew
    Telefon: +48627428388
  • Dzienny Dom Seniora
    Powstańców Wielkopolskich, 4 62-600 Koło
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Plac Zielony, 1
    Telefon: +48 61 81 21 488
    E-mail: sekretariat@gopsczerwonak.pl
    Godziny otwarcia: Mo 9:00-17:00; Tu-Fr 07:30-15:30
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Rynek, 36 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Mieście
    Lisiecka, 15A 62-571 Stare Miasto
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzyniu
    Lipowa, 1
    Telefon: +48 67 284 40 13
    E-mail: ops@budzyn.pl
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerminie 63-304
    Telefon: +48627416031
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołuchowie
    Lipowa, 1 Gołuchów
    Telefon: 62 7 61 50 84
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rychtalu
    Rynek, 1
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skulsku
    Generała Władysława Sikorskiego, 6
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łęce Opatowskiej
    Akacjowa, 4
  • Hanna
    Juliusza Słowackiego, 14A
    Telefon: +48632262012
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00
  • Hospicjum
    Klasztorna, 4 Licheń Stary
  • Hospicjum Palium
    Kurlandzka, 55 61-245 Poznań
  • Jagiellonka dzienny dom seniora
    Jagiellońska, 1 64-600 Oborniki
  • Klub Abstynenta 63-600
    Grupa AA, Grupa rodzinna Al-anon „ Maria”, Stowarzyszenie Integracji Społecznej „Na Kępie”, Gminny Ośrodek Wsparcia Rodziny w Kryzysie, Gminny Zespół Interdyscyplinarny do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
  • Klub Starówka
    Żydowska, 35
  • Kontener na odzież używaną
    Powstańców Wielkopolskich, 42A
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Kępiński Klub Amazonki
    Stanisława Augusta Poniatowskiego, 16 63-600 Kępno
  • Kępińskie Stowarzyszanie Wsparcia Rodziny „Julia”
    Wiosny Ludów, 12 63-600 Kępno
  • Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
    Przyjaźni, 5 62-510 Konin
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
    Stanisława Staszica, 17 62-500 Konin
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Plac Parysa, 9 62-400 Słupca
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:00
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Bolesława Limanowskiego, 17 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pile
    Kwiatowa, 5 64-920 Piła
    Telefon: +48 67 2122131
    E-mail: mops@mops.pila.pl
  • Miejskie Centrum Interwencji Kryzysowej
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Borku Wlkp.
    Rynek, 13 63-810 Borek Wielkopolski
    Godziny otwarcia: Mo 08:00-16:00; Tu-Fr 07:00-15:00
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pleszewie
    Targowa, 1 63-300 Pleszew
    Telefon: +48627422738
    E-mail: mgops.pleszew@post.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:00
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Gimnazjalna, 2A 62-610 Sompolno
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 76 64-600 Oborniki
    Telefon: +48 61 296 27 37
    E-mail: pomoc@opsoborniki.pl
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kępnie
    Księdza Piotra Wawrzyniaka, 10
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nekli
    Dworcowa, 12 62-330 Nekla
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pleszewie
    Ogrodowa, 13 63-300 Pleszew
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ujściu
    Wojska Polskiego, 12 64-850 Ujście
    Telefon: +48 67 2840225
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30
  • Miejsko-gminny OśrodekPomocy Społecznej we Wronkach
    Powstańców Wielkopolskich, 23
  • OPS w Sierakowie
    Wroniecka
  • Ostrowskie Centrum Pomocy CARITAS
    Grunwaldzka
  • Ośrodek dla Bezdomnych nr 1 w Poznaniu
    Przedpole
    Telefon: +48 61 879 82 12
    E-mail: oosrodek@wp.pl
  • Ośrodek Pomocy Społecznej
    Jesionowa, 2A 63-040 Nowe Miasto nad Wartą
    Telefon: 612874161;612874162
    Faks: 612874584
    E-mail: ops@gmina-nowe-miasto.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:00
  • Ośrodek Pomocy Społecznej
    Stanisława Szczepanowskiego, 1 64-000 Kościan
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Lwówku
    Rynek, 33 64-310 Lwówek
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Szamotułach
    Plac Henryka Sienkiewicza, 20 64-500 Szamotuły
    Godziny otwarcia: Mo 8:00-16:00; Tu-Fr 7:30-15:30
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielichowie
    Kościelna, 1
    Godziny otwarcia: 07:00 - 15:00
  • PCK Ostrów Wielkopolski
    Wolności, 22
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego „Medra”
    Księdza Piotra Wawrzyniaka, 42 63-600 Kępno
    Hospicjum Domowe
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie
    Kazimierza Wielkiego, 7a 63-300 Pleszew
    Telefon: +48627420161
    E-mail: pcpr.pleszew@op.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:30
  • Powiatowe Pomocy Rodzinie
    Aleja Juliusza Słowackiego, 1c 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo
    Komuny Paryskiej, 14 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Poznańskie Centrum Świadczeń
  • Rezydencja Seniora
    3 Maja, 42 62-040 Puszczykowo
    Telefon: +48668010108
    E-mail: sekretariat@rezydencjaseniora.eu
  • Schronisko dla Kobiet
    Wolności, 22 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Schronisko im. św. Brata Alberta
    Warszawska, 93a 62-800 Kalisz
  • Schronisko św. Brata Alberta
    Widłakowa, 3 61-680 Poznań
    Telefon: 618206481
    Tylko dla mężczyzn

Basen

  • bernardynkaport
  • Pływalnia OSiR Sieraków
    Plażowa
  • Wodnik
    Wojciecha Kossaka 64-920
  • -
    Spokojna, 16 63-900 Rawicz
  • -
    Kosynierów, 1

Telefon

  • -
    Kościelna, 39b
  • -
    3 Maja, 3A
  • -
    Leopolda Okulickiego, 8b
  • -
    Plac Kosynierów, 13
  • -
    Plac Stanisława Reszki, 28
  • -
    Plac Przemysława, 18
  • -
    Aleja Piastów
  • -
    Jana i Izabeli Działyńskich, 1
  • -
    Rynek, 1
  • -
  • -
    Rondo Unii Europejskiej
  • -
    Alfonsa Parczewskiego, 5-6
  • -
  • -
    Obornicka
  • -
    Na Miasteczku
  • -
    Podgórna, 1
  • -
  • -
    Wrocławska, 1
  • -
    Alfonsa Parczewskiego
  • -
    Kolska Szosa, 9
  • -
    Łagiewska, 49A
  • -
    Olimpijska, 1
  • -
  • -
    Aleje Karola Marcinkowskiego
  • -
    Górnośląska, 64
  • -
    Żwirki i Wigury
  • -
    Kolejowa
  • -
    Działyńskich, 1a
  • -
  • -
  • -
    r
  • -
    Klasztorna, 4
  • -
    Klasztorna
  • -
    Opolska, 1

Toaleta

  • męska - bez opłaty
  • Schengen Departure lounge
  • Szalet - opłata
    Mostowa, 6
  • Szalety miejskie - dostęp publiczny
    Jeziorna, 1
  • Toaleta
    Kapłańska, 10
  • Umywalka
    Żytnia, 4
  • WC
    Kanclerza Jana Łaskiego, 10
  • WC
    Tumska, 6
  • WC
    Mieszka I
  • WC
    Jana III Sobieskiego
  • WC
    Franklina Roosevelta
  • WC
    Pocztowa
  • żeńska - bez opłaty
  • -
    Zwierzyniecka
  • -
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • - - opłata
    Książęca, 12
  • -
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Wojciecha Kossaka
  • -
    11 Listopada
  • -
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • -
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Nowy Rynek, 33
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - 63-430
  • -
    Plażowa
  • -
    Plac 23 Stycznia
  • -
    Świętego Stanisława, 2 62-800 Kalisz
  • -
  • -
    Dworcowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Plac Borek
  • -
    Farna
  • -
    Spokojna
  • -
    Ryszarda Berwińskiego
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - opłata
    Strzelecka
  • - - opłata
    Wolnica
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
    Meteorytowa, 2
  • -
    Plac Karola Marcinkowskiego, 13 64-610 Rogoźno
  • -
    Nad Jeziorem
  • - - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Stanisławy Nadstawek, 2
  • -
  • -
  • -
    Poznańska, 14 64-541 Podrzewie
  • -
    Przemysłowa
  • -
    Aleja Niepodległości, 109 Poznań
  • - - opłata
    Ostrów Tumski
  • - - bez opłaty
    Różany Targ
  • -
    Aleja Cytadelowców
  • -
    Stanisława Staszica
  • -
    Chłopska
  • - - opłata
    Mostowa
  • -
    Ignacego Paderewskiego, 8
  • -
    Ignacego Paderewskiego, 8
  • -
    Poznańska, 4 62-003 Biedrusko
  • -
    Sportowa
  • -
    Wiadukt Kosynierów Górczyńskich
  • -
  • -
    Kaliska
  • -
    Jana Henryka Dąbrowskiego
  • -
    Jana Henryka Dąbrowskiego
  • -
    Jana Henryka Dąbrowskiego
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-18:00; Sa 06:00-16:00; Su off
  • -
    Plac Targowy
  • -
    Świętego Alberta
  • -
  • -
    Wiankowa
  • -
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Szkolna, 1D
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - opłata
  • - - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • - - opłata
  • -
  • - - opłata
    Smoleńska
  • -
    Ogrodowa, 2
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Ewangelicka
  • -
  • - - opłata
    Plac Browarowy, 1
    opłata 2 PLN za wejście
  • -
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Malinowa, 31
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Aleja Orderu Uśmiechu
    Godziny otwarcia: 24/7

Automat do sprzedaży

  • Automat parkingowy
    28 Czerwca 1956 roku
  • Automat parkingowy
    Plac Kolegiacki, 2
  • Biletomat
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Rondo Starołęka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Rondo Rataje
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Kaliska, 2
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Plac Bernardyński
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Krańcowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Forteczna, 2
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Opolska, 1
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Żegrze
  • Biletomat
    28 Czerwca 1956 roku
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Wierzbięcice
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Strzelecka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Starołęcka, 63e
  • Biletomat
    Warszawska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Grunwaldzka, 151a
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Światopełka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Rondo Śródka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Zgoda
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Głogowska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Aleksandra Fredry, 10
  • Biletomat
    Wierzbięcice
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Podgórna, 19a
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Franklina Roosevelta
  • Biletomat
    Plac Cyryla Ratajskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Jana Henryka Dąbrowskiego, 46
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Żabikowska
  • Biletomat
    Most Dworcowy
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Grunwaldzka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Most Uniwersytecki
  • Biletomat
    Most Uniwersytecki
  • Biletomat
    Franklina Roosevelta
  • Biletomat
    Franklina Roosevelta
  • Biletomat
    Strzeszyńska, 215a
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Dworcowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Plac Wielkopolski
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Bukowska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Jana Matejki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Małe Garbary
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Most Teatralny
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Jana Henryka Dąbrowskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Poznańska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Rynek Wschodni
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Garbary
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Szpitalna
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Głogowska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Zachodnia
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Smoleńska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Karola Kurpińskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Aleje Solidarności
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Słowiańska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Głogowska, 117
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Krzysztofa Arciszewskiego, 5
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Jana Pawła II
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Jasna
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Grochowska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Grochowska, 75a
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Królowej Jadwigi
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Wojska Polskiego, 53
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Bukowska
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Promienista
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Grunwaldzka, 347
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Szwedzka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Piaśnicka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Piaśnicka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Franowo
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat
    Święty Marcin
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Biletomat kolejowy
    Dworcowa, 2
  • Biletomat kolejowy
    Kiss & Ride
  • Biletomat kolejowy
    Dworcowa, 2
  • Biletomat kolejowy
    Dworcowa, 2
  • Biletomat parkingowy
    Termalna
  • Biletomat parkingowy
  • Biletomat ZTM
    Wolne Tory
  • Bilety kolejowe
    Gdyńska, 53
  • Bilety kolejowe
    Dworcowa, 4
  • Bilety kolejowe
    Bracka
  • InPost POB01A
    Tadeusza Kościuszki, 2
  • Kaczkomat
    automat z pokarmem dla ptaków wodnych
  • Mlekomat
    Osiedle Jagiellońskie, 121E
  • Mlekomat
    Murawa
  • Mlekomat
    Osiedle Wichrowe Wzgórze
  • Mlekomat
    Pawia
  • Paczkomat
    Czołgowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Niezłomnych, 12 62-600 Koło
  • Paczkomat
    Szpitalna, 12 62-500 Konin
  • Paczkomat
    Poznańska, 81 62-510 Konin
  • Paczkomat
    Fryderyka Chopina, 24 62-510 Konin
  • Paczkomat
    Sosnowa, 9 62-510 Konin
  • Paczkomat
    Książęca
  • Paczkomat
    Chojnicka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Osiedle Leśne, 21A
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Jana Pawła II, 2
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Górki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Sądowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Aleje Solidarności
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Księcia Mieszka I, 28
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Bałtycka, 37
    Godziny otwarcia: 24/7

Weterynaryjny

  • 4 Łapy
    Stefana Żeromskiego, 21-23 62-800 Kalisz
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 09:00-12:00
  • Agri Vet - tucz kontraktowy
    Rolna, 4 64-500 Szamotuły
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 7:30-15:30
  • Animal Dr N Wet Porowski Marian
    Tadeusza Kościuszki, 2
    Telefon: +48 61 817 79 86
  • Animal Service
    Skryta, 9
    Telefon: +48 61 651 70 20; +48 601 405 211
    E-mail: animalservis@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo 16:30-20:00; Tu 09:00-12:00, 16:30-20:00; We 09:00-12:00; Th 09:00-12:00, 16:30-20:00; Fr 16:30-20:00; Sa 10:00-12:00; Su off
  • Animals
    Grunwaldzka, 526
    Telefon: +48793797921
    pielęgnacja i fizjoterapia dla psa i kota.
  • Animavet
    Aleje Karola Marcinkowskiego, 12f
  • BAHATI
    Poznańska, 131 60-185 Skórzewo
    Telefon: +48 50 84 215 77
    E-mail: bahati@op.pl
  • Bogucki Sz., Ostrowskie Centrum Weterynaryjne
    Kardynała Mieczysława Ledóchowskiego, 57 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Bonawentura
    Hetmańska, 6 60-253 Poznań
    Telefon: +48 510 062 584
    E-mail: gabinetbonawentura@annaklafkowska.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 15:00-19:00; Sa 10:00-12:00; Su off
  • Canisia
    Bolesława Pobożnego, 21 62-800 Kalisz
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 10:00-14:00
  • Centrum Zdrowia Małych Zwierząt
    Plac Pocztowy, 11
    Telefon: +48515145842
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 9:00-17:00; Sa 9:00-12:00
  • Ciszewski
    Cegielniana, 11a 62-800 Kalisz
  • Dogwet. Lecznica i hotel dla małych zwierząt. Lamperska K., lek. wet.
    Nowa Krępa, 91 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Gabinet Weterynaryjny
    Stanisława Wachowiaka, 10
  • Gabinet Weterynaryjny
    Poznańska, 34 62-095 Murowana Goślina
    Telefon: +48 61 811 20 40
    E-mail: gabinetwet.janiszewski@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-13:00; Su off
  • Gabinet weterynaryjny
    Kwiatowa, 7 62-709 Malanów
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-13:00
  • Gabinet weterynaryjny
    Rogozińska, 53 62-095 Murowana Goślina
    Telefon: +48 61 812 22 36; +48 602 219 492
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-21:00; Sa 09:00-16:00; Su 10:00-16:00
  • Gabinet Weterynaryjny
    Dworcowa, 17
    Telefon: +48 507 110 901
    E-mail: marcin_markiewicz@yahoo.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 16:00-18:00; Sa-Su off
  • Gabinet weterynaryjny
    Dąbrówki, 6 62-004 Czerwonak
    Telefon: +48 812 10 87; +48 602 219 492
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-14:00; Su off
  • Gabinet weterynaryjny Poznań
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-16:00; Sa 11:00-16:00; Su off
  • Gabinet Weterynaryjny
    Osiedle Wichrowe Wzgórze, 103 61-699 Poznań
    Telefon: +48 61 823 29 51; +48 603 513 738
    E-mail: info@wet-poznan.pl
    Godziny otwarcia: Mo-We 09:00-19:30; Th-Fr 09:00-13:00; Sa 10:00-14:00; Su off
  • Gabinet weterynaryjny
    Okrężna, 2
    Telefon: +48 61 812 21 90
  • Gabinet Weterynaryjny "CHART"
    Armii Krajowej, 15
  • Gabinet Weterynaryjny "WolVet"
    Leśna, 36 64-530 Kaźmierz
    Telefon: +48604078665;+48602263575
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-12:00
  • Gabinet weterynaryjny "Zwierzak"
    Świętego Antoniego, 32
    Telefon: +48 602314755
    Godziny otwarcia: Mo-Th 15:00-18:00; Tu 19:30-20:30; Fr 08:00-10:00
  • Gabinet weterynaryjny A. Piasecki
    Parkowa, 13 63-600 Kępno
  • Gabinet weterynaryjny Animal
    Nad Wierzbakiem, 20/1 60-612 Poznań
  • Gabinet weterynaryjny Balvet lek. wet. Anna i Grzegorz Baliccy
    Adama Asnyka, 12 63-322 Gołuchów
  • Gabinet weterynaryjny Filemon
    Stare Targowisko, 3 63-300 Pleszew
    Telefon: +48795292002
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-12:00,15:00-19:00; Sa 09:00-14:00
  • Gabinet weterynaryjny Janusz Koziński
    Konstantego Łopatyńskiego, 1 64-600 Oborniki
    Telefon: +48 502 125 214
  • Gabinet weterynaryjny Jarosław Matuszewski
    Lutycka, 61 64-920 Piła
    Telefon: 67 2143728; 508121125; 601568858
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:30-12:00, 16:00-18:30; Sa 10:00-14:00
  • Gabinet weterynaryjny Juszczak Gorzelańczyk
    Wyzwolenia
    Telefon: 61 872 07 81
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-19:00; Sa-Su 10:00-14:00
  • Gabinet Weterynaryjny Kempa
    Walentego Śmigielskiego, 10c 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Gravet
    Generała Władysława Sikorskiego, 3a 62-400 Słupca
  • Insyminator
    Tadeusza Kościuszki, 32
  • Ital-vet lek. wet. Artur Maślak
    Świętego Floriana, 4
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-13:00
  • Klinika Weterynaryjna
    Księcia Mieszka I, 18
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Kociak
    Chwaliszewo, 12 61-104 Poznań
    Telefon: +48508 701 600
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-20:00; Sa 10:00-13:00
  • Kuber-Wet
    Kazimierza Wielkiego, 3 63-300 Pleszew
    Telefon: +48602682142
    E-mail: Kuberwet@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-13:00, 17:00-19:00; Sa 09:00-13:00
  • Labek
    Wrocławska, 146a 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Labolatorium Oceny Mleka w Kobiernie
    Klonowa
    Telefon: +487252711
    laboratorium wykonujące badania próbek mleka pod kątem chemiczno-fizycznym i genetycznym
  • Lecznica dla zwierząt
    Nowowiejska, 26 62-020 Swarzędz
    Telefon: +48 61 815 97 76
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-13:00
  • Lecznica dla zwierząt
    Poznańska, 103 63-800 Gostyń
  • Lecznica dla zwierząt
    Szamotulska, 6 64-510 Nowa Wieś
  • Lecznica dla zwierząt "Żbik"
    Kościańskie Przedmieście
  • Lecznica dla zwierząt w Kole
    Bogumiła, 65 62-600 Koło
  • lek. wet. Joanna Olejnicka
    11 Listopada, 11 64-500 Szamotuły
    Telefon: +48506156956
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Lekarz weterynarii Bernard Dąbrowski
    Juliusza Słowackiego, 3 63-300 Pleszew
    Telefon: +48627421555
  • Likaon
    Kolarska, 2a 64-500 Szamotuły
    Telefon: +48506099228
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-19:00; Sa 11:00-13:00
  • Lorwet
    Poznańska, 10 62-090 Napachanie
  • Lorwet
    23 Października
    Telefon: +48602608892
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-20:00; Sa 12:00-15:00
  • M.S. Wojciechowscy
    Zwycięzców, 7
    Telefon: +48660693785
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-12:00
  • Medvet
    Stefana Żeromskiego, 105 64-920 Piła
    Telefon: 6672134664
  • MyVet
    Plac Margaretek, 13B
    Telefon: +48664950112;+48616490928
    E-mail: gabinet@myvet.pl
  • Na Wildzie
    Wierzbięcice, 65 61-547 Poznań
    Telefon: +48 691 951 365
    E-mail: gabinetnawildzie@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 16:30-20:00
  • Natur-Vet
    Generała Józefa Hallera
    Telefon: 603052999
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 09:00-12:00
  • Obornickie centrum weterynaryjne
    Młyńska, 8B
    Telefon: +48609077560;+48664708807
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-12:00
  • Orion
    Wrzesińska, 51 62-020 Swarzędz
    Telefon: +48 61 670 32 77
    E-mail: lecznica@orionwet.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 13:00-21:00; Sa 10:00-14:00; Su off
  • Palczewski
    Aleja Wojska Polskiego, 38 62-800 Kalisz
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 09:00-13:00; Su 10:00-12:00
  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii
    Tadeusza Kościuszki, 37A 62-500 Konin
  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii
    Szczuczyńska, 60 64-500 Szamotuły
  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii
    Święciechowska, 150
  • Praktyka weterynaryjna
    Jana Pawła II, 16 62-230
  • ProVet
    Grunwaldzka, 552
    Telefon: +48 61 30 70 370
    E-mail: mail@twojweterynarz.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa, Su 10:00-13:00
  • Przy Arenie
    Gustawa Potworowskiego, 5 60-212 Poznań
    Telefon: +48 690 000 399
    E-mail: magdalena.calujek@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 09:00-13:00; Su off
  • Przychodnia dla zwierząt – „Felix”
    Niepodległości, 47
  • Przychodnia Weterynaryjna
    Fryderyka Chopina, 1A 62-510 Konin
  • Przychodnia weterynaryjna
    Kleczewska, 40 62-561 Ślesin
  • Przychodnia Weterynaryjna
    Kanałowa, 6E
    Telefon: +48 513 333 117; +48 513 333 917
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-14:00, 17:00-21:00; Sa 10:00-13:00; Su off
  • Przychodnia Weterynaryjna s.c.
    Tadeusza Kościuszki, 15A
    Telefon: +48632428729
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00; Sa,Su 08:00-14:00; PH 10:00-14:00
  • Psia Kość - rehabilitacja
    Plac Margaretek, 13b 62-080 Tarnowo Podgórne
    Telefon: +48502505018
    E-mail: gabinet@rehabilitacjapsowikotow.com
  • Salvet
    Starołęcka, 45 Poznań
    Telefon: 61 67 00 525
    E-mail: gabinetsalvet@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 16:00-20:00; Sa 09:00-13:00
  • SHiUZ Gabinet weterynaryjny
    Bolesława Chrobrego, 33 64-720 Lubasz
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 9:00-17:00; Sa 9:00-13:00
  • Smart Dog
    Aleja Wojska Polskiego, 20 62-800 Kalisz
  • Sośnicki
    Warszawska, 63b 62-800 Kalisz
  • Szeryf Gabinet Weterynaryjny
    Mścibora, 67
  • Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej
    Szydłowska, 43 60-656 Poznań
    Telefon: +48618466684
    E-mail: ucmw@up.poznan.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 8:00-21:00; Sa-Su 10:00-18:00
  • USŁUGI WETERYNARYJNE
    Poleska, 2 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Usługi Weterynaryjne Bogdan Kędzierski
    Grabowska, 28a 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Usługi Weterynaryjne lek. Wet Mirosław Wange
    Grabowska, 34 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Usługi Weterynaryjne S.C. Dariusz Hyhs Stanisław Idzior
    Grabowska, 34/2 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Vet Spot
    Kupiecka, 21
    Przychodnia weterynaryjna
  • Vet-Med
    Plac Sokoła, 7
    Telefon: +48 61 307 11 02; +48 667 933 722
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-20:00; Sa 10:00-14:00; Su off
  • Veticus
    Halderberge, 8 64-500 Szamotuły
    Telefon: +48502434134
  • Veticus
    Józefa Chełmońskiego
  • Weterynaria, Sklep Zoologiczny
    Trakt Napoleoński, 33
  • Weterynarz
    Stanisława Staszica, 57
  • Weterynarz
    Budowlanych
  • Weterynarz
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 14
  • Weterynarz
    Poznańska, 41 63-040 Nowe Miasto nad Wartą
    Telefon: 605316881
  • Wetka
    Wiosny Ludów, 5 64-500 Szamotuły
    Telefon: +48 531 536 353
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-19:00, Sa 10:00-12:00, Su "kontakt telefoniczny"
  • Wilczek s.c. Gabinet weterynaryjny
    Leśna, 18 62-600
  • Zakład Usług Weterynaryjnych
    Wiosny Ludów, 30a 63-860 Pogorzela
  • -
    Osiedle Orła Białego, 86A Poznań
  • -
    Ludwika Zamenhofa, 37 64-100 Leszno
  • -
    Szkolna
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa, Su 10:00-14:00
  • -
    Osiedle Władysława Jagiełły, 33
  • -
  • -
    Mołdawska, 1
  • -
    11 Listopada, 46 62-610 Sompolno

Kosza

  • Góra
  • Kosz
    Nadbrzeżna, 6
  • Kosz
    Jana Pawła II
  • Kosz
    Rolna
  • Kosz
    Leśna
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name