Strona główna » województwo opolskie » Wolny czas

miejsc spędzania wolnego czasu w województwo opolskie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Centrum Sztuki

  • Amfiteatr Tysiąclecia
    Pasaż Grygolunasa i Święcickiego
  • ANIOŁKOWO
  • Dom Edyty Stein
    Księdza Brunona Aleksandra, 1
  • Dom Kultury
    Piastowska, 1 46-380 Dobrodzień
  • Dom Kultury 48-100 Równe
  • Dom Kultury
    3 Maja, 5
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Oleska, 3
  • Master Truck
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kietrzu
    Wojska Polskiego, 20 48-130 Kietrz
    Telefon: +48 77 485 44 04
    E-mail: mgokkietrz@poczta.onet.pl
  • Muzyczne Centrum Innowacyjne
    Jana Matejki, 25 46-300 Olesno
  • Młodzieżowy Dom Kultury
    Targowa, 12
  • Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
    Piastowska, 14a 45-081 Opole
  • Prudnicki Ośrodek Kultury
    Tadeusza Kościuszki, 1a 48-200 Prudnik
  • PZHGP
    Polna
  • Studio Artystyczne - Dom Plastyka
    Rynek, 20
    Telefon: +48 (77) 431 62 32
    E-mail: sekretariat@paczkow.eu
  • Towarzystwo Społeczno - Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim
    Wielkie Przedmieście, 19a
  • Towarzystwo Społeczno - Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim
    Szkolna
  • Towarzystwo Społeczno - Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim o/Wachowice
    Szkolna
  • Wiejskie Centrum Kultury
    Kluczborska, 3 46-300 Stare Olesno
  • Świetlica Wiejska Tłustomosty
  • Świetlica wiejska 48-100 Krzyżowice
  • Świetlica wiejska
  • Świetlica wiejska w Dzielowie 48-120 Dzielów
  • -

Grill

  • Gril u Irrasa
    Chemików
  • -
  • -
    Okrężna
  • -
    Wilcza
  • -
  • -
  • -

Kino

  • Chemik
    Aleja Jana Pawła II, 27
  • Cinema N 3D
    Aleja Józefa Lompy, 1 48-300 Nysa
  • Helios
    Plac Mikołaja Kopernika, 17
  • Kino
    Piastowska, 1
  • Kino "Bajka"
    Generała Pułaskiego, 3 46-200 Kluczbork
    Telefon: 694- 586-862
    E-mail: kino@kluczbork.pl
  • Kino "Kopernik"
    Piastowska, 3 48-370 Paczków
    Telefon: +48 (77) 431 63 63
  • Kino Helios
    Aleja Armii Krajowej
  • Kino Odrodzenie
    Powstańców Śląskich
  • Meduza
    Oleska, 45/III
  • -
    Rynek, 7
  • -
    Adama Mickiewicza, 1

Klub nocny

  • Aqarium
    Franciszkańska, 1
  • Aquarium Music Club
    Armii Krajowej
  • Arsenał Centrum Rozrywki
    Szlak Chrobrego, 2 48-300 Nysa
    Godziny otwarcia: Tu-Th 17:00-22:00; Fr-Su 16:00-25:00
  • Discoplex A4
    Krapkowicka, 1a 47-300 Pietna
  • Hollywood
    Opolska, 9 49-100 Niemodlin
  • Klub Bora Bora
    Ludwika Waryńskiego, 2 47-120 Zawadzkie
    E-mail: menadzer@klubborabora.pl
  • Limonka
    Opolska, 5 46-030 Stare Budkowice
  • Magnum CLUB Wachów
    Telefon: +48 605050240
    E-mail: kontakt@magnumfm.com.pl
  • Nitro
    Mazowiecka
    Godziny otwarcia: Fr-Sa 22:00-29:00
  • Paradise
  • Sofa Music Club
    Oleska, 102 45-231 Opole
  • Stereo Live Music Club
  • U Papy Musioła
    Zamkowa, 4

10pin

  • Arsenał Centrum Rozrywki
    Szlak Chrobrego, 2 48-300 Nysa
    Godziny otwarcia: Tu-Th 17:00-22:00; Fr-Su 16:00-25:00
  • Pod Zielonym Kogutem
    Mariacka
    Godziny otwarcia: Mo-Th 13:00-25:00; Fr-Su 13:00-26:00
  • Słoneczny Park
    Wrocławska, 2 49-300 Brzeg
  • Słoneczny Park
    Wrocławska, 2

łucznictwo

  • Klub Sportowy Obuwnik

Lekkoatletyka

  • Bieżnia
  • Bieżnia
  • Bieżnia
    Rybacka
  • Bieżnia szkolna
    Śliwkowa
  • Stadion lekkoatletyczny im. Opolskich Olimpijczyków
  • -
  • -
  • -
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Podporucznika Stanisława Sworowskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    11 Listopada
  • -
  • -
    Stefana Żeromskiego
  • -
  • -
    Boczna
  • -
    Boczna
  • -
    Boczna
  • -
  • -
  • -
  • -
    Pocztowa
  • -
    Kazimierza Pułaskiego

Koszykówka

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bielska, 2
  • -
    Szarych Szeregów
  • -
    Jana Karola Chodkiewicza
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Bolesława Leśmiana
  • -
    Opolska
  • -
  • -
    Marii Konopnickiej
  • -
    Kamienna
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
    Księdza Norberta Bończyka
  • -
    Bohaterów Westerplatte
  • -
  • -
    Księdza Brunona Aleksandra
  • -
    Budowlanych
  • -
    Sportowa
  • -
    Mieszka I
  • -
  • -
    Grunwaldzka
  • -
  • -
    Mikołaja Reja
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wojciecha Korfantego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jana Rychla
  • -
    Szkolna, 18
  • -
    Akacjowa
  • -
    Aleja Józefa Lompy, 5
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Aleja Partyzantów
  • - - dostęp publiczny
    Kanonierów
  • -
  • -
    Marii Skłodowskiej-Curie
  • -
    Brzeska
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
    Parkowa
  • -
    Niemodlińska
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -

Siatkówka plażowa

  • -
    Jerzego Kukuczki
  • -
    Księdza Norberta Bończyka
  • -
    Krasickiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
  • -

kajak

konny

  • Ranczo Rochus
  • Stadnina koni
    Oławska 46-100 Namysłów
  • Stadnina Koni
  • -
  • -
    Wiejska, 38

fitness

  • Siłownia
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Siłownia pod chmurką
    Aleja Roberta Schumana
  • Siłownia pod chmurką
  • -
    Henryka Sienkiewicza
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    Alojzego Dambonia
  • -
    Plac Jana Surzyckiego
  • -
    Aleja Jana Pawła II
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sieradzka
  • -
    Niemodlińska
  • -
    Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Księdza Profesora Józefa Sztonyka
  • -
    Orląt Lwowskich
  • -
  • -
    Modrzewiowa
  • -
    Aleja nad Namysłówką
  • -
    Jana Parandowskiego
  • -
    Tadeusza Kościuszki

Gimnastyka

karting

  • Tor gokartowy

motor Sport

  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • Stadion Żużlowy Kolejarz Opole
  • Tor dla quadów

Multi-Sport

  • Boisko Sportowe Szkoły Podstawowej nr 3
    Powstańców Śląskich
  • boisko wielofunkcyjne
  • Centrum Sportu
  • Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie
    Wojska Polskiego, 45a 48-370 Paczków
    Telefon: +48 (77) 435 13 61
    Faks: +48 (77) 435 13 61
    E-mail: gcsir@paczkow.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:30-21:00; Sa 08:00-12:00
  • Hala sportowa
  • Hala sportowa
    Klubowa, 9 49-200 Grodków
  • Hala Sportowa
    Władysława Planetorza, 23 47-253 Cisek
  • Hala Sportowa
    Sportowa
  • Rampy
  • Sala gimnastyczna
    Stanisława Dubois, 19 46-100 Namysłów
  • Siłownia na wolnym powietrzu
    Pawlety 46-053 Suchy Bór
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Stadion KS "Orzeł" Szpital Branice
  • -
  • -
    Ignacego Krasickiego, 25
  • -
  • -
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Budowlanych
  • -
  • -
    Akacjowa
  • -
  • -
    Jana Kilińskiego
  • -
    Dębowa
  • -
  • -
  • -
    Nowa
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Franciszka Mehla
  • -
    Pawła Stalmacha
  • -
  • -
    Boczna
  • -
  • -
    Henryka Sienkiewicza
  • -
    Oleska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wrocławska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sternalice
  • -
  • -

rugby union

  • -

bieganie

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Krótka
  • -
    Kombatantów
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wołczyńska
  • -
    Tęczowa
  • -
  • -
    Aleja Partyzantów
  • -
  • -
    Plac Wolności, 6

nurkowanie

  • Kamieniołom Nadziejów

strzelanie

  • Strzelnica Jełowa
  • Strzelnica LOK
  • Strzelnica LOK
  • Strzelnica Opolskiego Klubu Stzeleckiego Husarz
  • Strzelnica sportowa
  • -
  • -
  • -

deskorolka

  • Skate park
  • Skatepark
    Aleja Józefa Lompy
  • Skatepark
    Kolejowa
  • -
    Sądowa
  • -
    11 Listopada
  • -
  • -
    Aleja Jana Pawła II
  • -
    Stanisława Staszica
  • -
    Parkowa
  • -

łyżwiarstwo

  • Lodowisko Toropol

Piłka nożna

  • Boisko Ludowy Zespół Sportowy Żytniów
  • Boisko Luks Delty Bielice
  • boisko Orlik
  • Boisko ORLIK
  • Boisko Piłkarskie
  • Boisko sportowe LZS
  • Boisko Szkolne
  • Boisko szkolne
  • Boisko szkolne
  • boisko treningowe
  • K.S. Unia Kolonowskie
  • KS Krasiejów
    Sporacka
  • KS Krasiejów
    Sporacka, 4a 46-040 Krasiejów
  • KS Kłodnica
  • KS Pawłów
    Poligonowa 49-300 Pawłów
  • KS Sławęcice
  • LKS Jedność Rozmierka
    Szkolna 47-171
  • LKS Korona Krępna
    Jasiońska, 11a 47-330 Krępna
  • LKS Korzonek
  • LKS Mańkowice
  • LKS Orzeł Dzierżysław
  • LKS Start Bogdanowice
    Telefon: +48506 055 094
    E-mail: bogdanka@galmet.com.pl
  • LKS Victoria Cisek
  • LKS Śląsk Reńska Wieś
  • LSZ ISKRA Zopowy
  • LZS
  • LZS Fortuna Chomiąża
  • LZS Inter Mechnica
  • LZS Kotlarnia-Goszyce
  • LZS Polonia Karłowice
    Kolejowa
  • LZS Wawelno
  • LZS Wójtowice
  • Orlik
    Mikołaja Kopernika, 10 46-050 Tarnów Opolski
  • Orlik
  • Orlik Chróścina Opolska
  • Orlik Komprachcice
  • Orlik Prószków
    Sportowa
  • Piast
    Nowowiejska
  • plac sportowy
  • SSKF KS Dąbrowa
    Ciepielowicka, 2C 49-120 Dąbrowa
  • SSKF KS Dąbrowa - dostęp publiczny - bez opłaty
  • Stadion
  • Stadion "Orlik"
    Sportowa
  • Stadion Luks Delta Bielice
  • Stadion Miejski
  • Stadion miejski
  • Stadion miejski
  • Stadion miejski
  • Stadion miejski OKS Olesno
  • Stadion Miejski w Baborowie
  • Stadion OSiR w Prudniku
  • stadion piłkarsko-lekkoatletyczny
  • Stadion Pogoni Prudnik
  • Zarośnięte Boisko
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Polna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
  • -
  • -
    Lipowa
  • -
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
  • -
  • -
  • -
    Dziewkowicka
  • -

Pływacki

  • Aquapark
    Wrocławska, 11 49-300 Brzeg
  • Basen
  • Basen - Suchy Bór
  • Basen - Suchy Bór
    Kasztanowa
  • Basen Miejski
  • Basen miejski
  • Brodzik
  • Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”
    Marii Konopnickiej
    Telefon: +48 77 410 24 89
    E-mail: kasa@nosirnamyslow.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Su 06:00-22:00
  • Delfin
    Marii Konopnickiej
  • Duży
    Mostowa
  • Kapielisko miejskie, Centrum Rekreacji Wodnej i Sportu Strzelec
    Opolska, 46 Strzelce Opolskie
    Telefon: +48 77 410 94 10, +48 77 463 25 71, +48 77 463 25 71, +48 77 410 94 26.
  • Kryta pływalnia
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-22:00; Sa-Su 10:00-22:00
  • Kryta pływalnia
  • Kryta pływalnia Wodna Nuta
    Prószkowska, 96 45-758 Opole
  • Kąpielisko miejskie
  • MGOKiS Praszka - Pływalnia kryta
    Kaliska, 50
    Telefon: +48 34 35 88 780
  • -
  • -
    Janusza Kusocińskiego
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
    Spacerowa
  • - - dostęp publiczny
    Spacerowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Dworcowa

Tenis stołowy

  • -
    Aleja Józefa Lompy, 5
  • -
  • -
    Parkowa
  • -
  • -
  • -
    Księdza Norberta Bończyka
  • -
  • -
    Parkowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jana Parandowskiego

Tenis

  • Centrum Tenisowe Hart
    Telefon: +48 77 421 24 75;+48 77 474 00 22;+48 609 911 344
    E-mail: tenis@hartphp.com.pl
  • Kort tenisowy
  • Kort tenisowy
  • Kort tenisowy
  • Kort tenisowy
  • Kort tenisowy
  • Kort tenisowy 2
  • Korty tenisowe
    Telefon: +48 69 606 15 51
    E-mail: kortytenisowe-sme3@wp.pl
  • korty tenisowe (2x)
  • korty tenisowe (5x)
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
  • -
    Mikołaja Kopernika, 10 46-050 Tarnów Opolski
  • -
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
  • -
    Budowlanych
  • -
  • -
    Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • -
    Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • -
    Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • -
    Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • -
    Kazimierza Sosnkowskiego
  • -
    Kazimierza Sosnkowskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
    Jasna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Harcerska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Melchiora Wańkowicza
  • -
  • -
    Targowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Świerkowa, 10
  • -
    Strzelecka
  • -
  • -
    Główna
  • -
  • -
  • -
  • -
    Nowa
  • -
    Akacjowa
  • -
    Nowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Szeroka
  • -
  • -
  • -
    Skośna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Aleja Partyzantów
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Grunwaldzka
  • -
    Władysława Grabskiego
  • -
    Władysława Grabskiego
  • -
    Władysława Grabskiego
  • -
    Władysława Grabskiego
  • -
    Leszka Białego
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
    Fryderyka Chopina, 37
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zielona
  • -
    Podleśna
  • -
  • -

Siatkówka

  • Boisko WM Anny Jantar
    Anny Jantar
  • Hala treningowa
  • Hala Widowiskowo-Sportowa AZOTY - MOSiR
  • -
  • -
  • -
    Kępska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
  • -
    Księdza Gustawa Łysika
  • -
    Długa, 8
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zwycięstwa
  • -
    Aleja Buraczkowa
  • -
    Aleja Buraczkowa
  • -
    Aleja Buraczkowa
  • -
    Aleja Buraczkowa
  • -
    Wiejska
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Targowa
  • -
  • -
  • -
    Szkolna

Teatr

  • Amfiteatr
    Solny Rynek
  • Amfiteatr
    Bolesława Chrobrego, 39
  • Amfiteatr
  • Filharmonia Opolska
    Krakowska, 24 45-075 Opole
    Telefon: +48 77 442-32-70
  • Teatr Dramatyczny im. Jana Kochanowskiego
    Plac Teatralny, 12 45-056 Opole
  • Wiejski ośrodek kultury w Grodzisku
  • no-name
  • no-name