Strona główna » województwo lubelskie » Wolny czas

miejsc spędzania wolnego czasu w województwo lubelskie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Centrum Sztuki

  • Art Loch
    Senatorska, 7
  • Bialskie Centrum Kultury
    Warszawska, 11 21-500 Biała Podlaska
  • Biłgorajskie Centrum Kultury
    Tadeusza Kościuszki, 16 23-400 Biłgoraj
  • Bychawskie Centrum Kultury
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Centrum Kultury
    Partyzantów, 14 21-110 Ostrów Lubelski
  • Centrum Kultury i Rekreacji 21-300
  • Centrum Kultury i Rekreacji w Rudce 22-110 Rudka
  • Chełmski Dom Kultury
    Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego, 1 22-100 Chełm
  • Dom Chemika
    Wojska Polskiego, 4 Puławy
  • Dom kultury
    Józefa Bema, 5
  • Dom Kultury w Branicy Suchowolskiej 21-310
  • Galeria Kolor
    Senatorska, 7
  • Galeria Podlaska
    Warszawska, 12 21-500 Biała Podlaska
  • Gminne Centrum Kultury
    Uchańska, 9 22-120 Wojsławice
  • Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki
    Rynek, 4 21-509 Kodeń Drugi
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Dworska, 4
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Kasztanowa, 6 22-114
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Różana, 10 21-025 Niemce
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Szkolna
  • Gminny Ośrodek Kultury 21-580 Wygoda
  • Gminny ośrodek kultury
    1 Maja, 13 21-505 Janów Podlaski
    Telefon: +48 83 341 30 89
    E-mail: gok@janowpodlaski.pl
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Grobelna, 14
  • Jazz Club "Kosz"
    Szczebrzeska, 3 22-400 Zamość
    Godziny otwarcia: Mo-Su 12:00-0:00
  • Klub 3 Batalionu Zmechanizowanego
    Koszary, 51
  • Klub kultury "Piast"
    Spółdzielcza, 4 21-500 Biała Podlaska
  • klub Wsparcia Talentów
  • Krasnostawski Dom Kultury
    Stefana Okrzei, 10 22-300 Krasnystaw
    Telefon: 82 576 22 18
  • Krasobrodzki Dom Kultury
    3 Maja, 26 22-440 Krasnobród
  • Mazurek
    Rynek, 18
  • Miejskie Centrum Kultury
    Lubelska, 22 21-050 Piaski
  • Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Młodzieżowy Dom Kultury
    Konrada "Wira" Bartoszewskiego, 10
    Telefon: +48846868956
  • Ośrodek Kultury Regionalnej "Królewski Kąt" 22-500 Czumów
  • Samorządowy Ośrodek Kultury
  • Tarnogrodzki Ośrodek Kultury
    Rynek, 18 23-420 Tarnogród
    Telefon: +48846897143
  • Wiejski Dom Kultury 22-460
  • Zamojski Dom Kultury
    Partyzantów, 13 22-400 Zamość
    Telefon: +48846392021
  • Świetlica
  • Świetlica wiejska 21-470
  • Świetlica wiejska
  • Świetlica wiejska
  • Świetlica wiejska
  • Świetlica Wiejska w Majdanie Sitanieckim
  • Świetlica wiejska w Sitańcu
  • Świetlica wiejska w Skokówce
    Targowa, 32
  • -
    Księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego, 18 21-400 Łuków
  • -
    Jana Koszczyca Witkiewicza, 2

Grill

  • grill
  • -
  • - - opłata
  • -
    Szczepankiewicza, 12
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Kazimierza Bryńskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Rybacka
  • -
  • -
    Sulisławicka
  • -
    Bohaterów Monte Cassino
  • -
    Skrzynicka, 37
  • -
  • -
    Szkolna

kasyno

  • Admiral Casino
    Lubelska
  • Hit Casino
    Gabriela Narutowicza, 58-60
  • Kasyno Wojskowe
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, 6 20-029 Lublin
  • KOLEKTURA LOTTO
    Warszawska, 2 d 08-530 Dęblin
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 08:00-20:00; Su 11:00-19:00

Kino

  • Centrum Kultury Filmowej "Stylowy"
    Odrodzenia, 9 22-400 Zamość
    Telefon: +48846392313
    E-mail: ckf@stylowy.net
  • Centrum Kultury Filmowej "Zorza"
    Strażacka
  • Cinema City
    Lipowa, 13
  • Cinema City 4Dx
    Aleja Wincentego Witosa, 32 20-315 Lublin
    Telefon: 81 443 58 58
    E-mail: felicity@cinema-city.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Su 09:30-22:30
  • Cinema3D
    Brzeska 21-500
  • Cisy
    1 Maja, 15
  • Dom Strażaka, Kino Renesans
    Warszawska, 25 08-500 Ryki
  • Hrubieszowski Dom Kultury
    3 Maja, 7-9 22-500 Hrubieszów
  • Janowski Ośrodek Kultury
    Jana Pawła II, 3
  • Kino
  • Kino "Lot"
    Aleja Lotników Polskich, 24 21-040 Świdnik
  • Kino Bajka
    Akademicka, 4
  • Kino CZYN
    11 Listopada, 4
  • Kino Czyn
    11 Listopada, 4 24-320 Poniatowa
  • Kino Grażyna
    Konrada Wallenroda, 4a 20-607 Lublin
    Telefon: (81) 743-48-29
  • Kino Merkury
    Brzeska, 43 21-500 Biała Podlaska
  • Kino Metalowiec
    Aleja Niepodległości, 44a
  • Kino Perła
    Wesoła
  • Kino WDK
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 10
  • Kino Łuków
    Księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego, 20 21-400 Łuków
    Godziny otwarcia: 15.00-23.00
  • Multikino
  • Opolskie Centrum Kultury
    Lubelska, 30 24-300 Opole Lubelskie
  • Oranżeria
  • Sybilla
    Aleja Partyzantów, 6 24-100 Puławy
    Telefon: +48 81 8863388
    E-mail: sybilla@maxfilm.com.pl
  • TDK Tomaszowski Dom Kultury
    Lwowska, 72 22-600 Tomaszów Lubelski
    Telefon: +48 84 664 44 51
    E-mail: sekretariat@tomaszowskidomkultury.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-22:00
  • Włodawski Dom Kultury
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 10 22-200 Włodawa
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 16 23-400 Biłgoraj
  • -
    Fabryczna, 1
  • -
    Prosta, 11-13
  • -
    Stefana Okrzei, 10

hazard

  • Lotto
    Leśna
  • -
    Marii Skłodowskiej-Curie, 9A

Klub nocny

  • Arka
    Chełmska, 9A
  • Atmosfera
    Mikołaja Kopernika, 8
  • Brand Music Club 24-300 Skoków
  • Dom Kultury
    Krakowskie Przedmieście, 19 20-002 Lublin
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 22:00-06:00
  • El Cubana
    Zesłańców Sybiru, 5 Lublin
  • Fregata 21-500
  • Helium Club
    Zesłańców Sybiru, 5
    Godziny otwarcia: We-Sa 22:00-5:00; Th off
  • Klub "Gorzelnia"
  • Klub "Gorzelnia"
    Zamojska, 11 22-437 Łabunie
  • Klub 30
    Jasna, 7 20-077
  • Klub Kometa
  • Klub Muzyczny Lawa
    Lubelska, 63F 24-100 Puławy
  • Klub Nadzieja
    Bernardyńska, 15 20-950 Lublin
    Godziny otwarcia: Sa 22:00-04:00
  • Klub NOC
    Krakowskie Przedmieście, 40 20-002 Lublin
    Godziny otwarcia: Fr 21:00-04:00; Sa 21:00-05:00
  • Komitet
    Krakowskie Przedmieście
    Godziny otwarcia: off
  • Kotwica
  • Koyot
    Krakowskie Przedmieście, 24
    Godziny otwarcia: Fr, Sa 20:00-04:00
  • Labirynt
    Widok
  • Pandemia
    Plac Kupiecki, 15
  • Riviera, Klub Plażowy
    Zesłańców Sybiru, 5 Lublin
  • Silence Club
    Idziego Radziszewskiego, 8 20-036 Lublin
  • Soho Club
    Krakowskie Przedmieście, 70
  • Stacja 1 Night Club
    Lubelska, 2
  • The Mist Club
    Okopowa, 5 20-022 Lublin
    Godziny otwarcia: Fr-Sa 22:00-04:30
  • The Moon
    Gabriela Narutowicza, 9 Lublin
  • Underground
    Jatkowa, 1
  • Whisky
    Reformacka, 7
  • Zilion Club Wrzelowiec
    Opolska, 3 24-300 Wrzelowiec
  • -

10pin

  • Club21 22-400
    E-mail: club21@wojto.pl
  • Telepizza
    Lwowska, 79a Chełm
    Telefon: +48825658464

łucznictwo

  • -

Lekkoatletyka

  • Hala Sportowa
    Wojciechowska, 38 20-704 Lublin
  • Orlęta Łuków
    Ryszarda Kaszubskiego
  • Siłownia
    Aleja Sportowa
  • Zespół Szkół Elektronicznych
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Lawinowa
  • -
    Lawinowa
  • -
  • -
    Kurantowa, 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    15 Pułku Piechoty "Wilków"
  • -
  • -
  • -
  • -
    Rowerowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
  • -
    Zachodnia

Koszykówka

  • Boisko osiedlowe
    Henryka Siemiradzkiego
  • Boisko szkolne
    Rogów
  • Hala Sportowa
  • Hetmańska Boisko do Koszykówki - dostęp publiczny
  • Orlik
    Jaśminowa
  • -
  • -
    Kaniowczyków
  • -
  • -
    Bulwary Miast Partnerskich: Bulwar Loughborough
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    1. Pułku Szwoleżerów
  • -
  • -
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
    Lawendowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Krzemieniecka
  • -
    Elektryczna
  • -
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
    Popijarska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Cicha
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Aleja Warszawska
  • -
  • -
    Skrzypcowa
  • -
  • -
  • -
    Wielka
  • -
    Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 6
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
  • -
  • -
    Zygmunta Noskowskiego
  • -
    Zygmunta Chmielewskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
    Mariana Langiewicza
  • -
  • -
    Poturzyńska
  • -
    Andrzeja Struga
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jurija Gagarina
  • -
  • -
  • -
    Plac Wolności
  • -
  • -
  • -
    Kocka
  • -
    Słoneczna
  • -
  • -
    Makowa
  • -
    Aleksandra Łaszcza
  • - - dostęp publiczny
    Młodzieżowa
  • -
    Krańcowa
  • -
  • -
  • -
    Władysława Broniewskiego
  • -
  • -
  • -
    Hotelowa
  • -
    Hotelowa
  • -
  • -
  • -
    Spółdzielcza
  • -
    Rowerowa
  • -
    Świerkowa

Siatkówka plażowa

  • Boiska Piłki Plażowej
  • Boisko do siatkówki plażowej
  • Boisko Piłki Plażowej
  • Siatkówka plażowa
  • Siatkówka plażowa
    Ścieżka biegowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Obronna
  • -
  • -
  • -
  • -
    Stanisława Staszica
  • -
    Bojarska
  • -
    Mieczysława Romanowskiego
  • -
  • -
  • -
    Aleja Sportowa
  • -
    Bulwary Miast Partnerskich: Bulwar Schwäbisch Hall
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Targowa
  • -
    Kocka
  • -
    Wileńska
  • -
    Ścieżka edukacyjna
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Skrzynicka, 39
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Feliksa Nowowiejskiego
  • -
  • -
    Jarosława Dąbrowskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Władysława Jagiełły
  • -
    Pszczela
  • -
  • -

miski sportowe

  • -
    Rowerowa

kajak

  • Przystań kajakowa
  • Spływy kajakowe
  • Spływy kajakowe
  • -
    Prawiednicka
  • -

Wspinaczka

jazda rowerem

  • Tor Rowerowy
    Aleje Zygmuntowskie, 4a
  • -
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • -
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • -
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • -
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • -
    Jaśminowa
  • -
    Jaśminowa
  • -
  • -
    Jaśminowa
  • -
    Jaśminowa
  • -
    Jaśminowa
  • -
  • -
  • -
  • -

konny

fitness

  • Klub sportowy PACO
    Tomasza Zana, 72 20-601 Lublin
  • Otwarte Strefy Aktywności
  • siłownia
    Kazimierza Jagiellończyka
  • Siłownia
  • siłownia pod chmurką
  • Spa Orkana
    Szaserów, 2 20-553 Lublin
  • -
    Gliniana
  • -
    Młodzieżowa
  • -
  • -
  • -
    Targowa
  • -
    Osiedlowa
  • -
  • -
    Smyczkowa
  • -
    Bartosza Głowackiego
  • -
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Bohaterów Monte Cassino
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Aksini
  • -
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • -
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ignacego Rzeckiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wacława i Zofii Nałkowskich
  • -
  • -
    Lędzian
  • -
    Sulisławicka
  • -
    Judyma
  • -
    Kasztelańska
  • -
  • -
  • -
    Łukowska
  • -
  • -
  • -
    Armii Krajowej
  • -
    Aleja Kraśnicka, 2c
  • -
    Aleja Kraśnicka, 2d
  • -
    Południowa
  • -
  • -
  • -
    Bulwar Na Wale Przeciwpowodziowym
  • -
  • -
    Wędrowna, 4
  • -
    Lubelska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Koncertowa
  • -
    Bartosza Głowackiego
  • -
    Niccolo Paganiniego
  • -
    Doktora Gustawa Dolińskiego
  • -
  • -
  • -
    Mariana Langiewicza
  • -
    Leśna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Litewska
  • -
    Bulwar Na Wale Przeciwpowodziowym
  • -
    Warszawska
  • -
  • -
    Gabriela Narutowicza

Piłka nożna

  • Orlik
    Rowerowa
  • -
  • - Urządków

Golf

  • Akademia Golfa w Lublinie
    Osmolicka, 1 Lublin
  • -
  • -
    aleja Stanisława Jasińskiego
  • -
    aleja Stanisława Jasińskiego

Gimnastyka

  • Hala Sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących
  • High Life Studio Lublin
    Techniczna, 2
    Telefon: +48668326122
    E-mail: highlifelublin@gmail.com
  • Sala Gimnastyczna Prywatnej Szkoły Podstawowej i Liceum im. Królowej Jadwigi
  • Siłownia Gym Addic
    Marii Skłodowskiej-Curie, 2A
    Telefon: +48796505499
  • -
  • -
  • -
    Mieczysława Romanowskiego
  • -

karting

  • CartWay Tor kartingowy
    Jana Kilińskiego, 74 22-400
    Telefon: +48535070535
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 15:00-21:00; Sa-Su 11:00-21:00
  • Tor kartingowy DS Speed
    Szczebrzeska, 21b 22-400 Zamość
    Telefon: +48515515909
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 14:00-22:00; Sa-Su 11:00-22:00

motor Sport

  • (null)
  • (null)
    płyta poślizgowa
  • (null)
    płyta poślizgowa
  • (null)
    płyta poślizgowa
  • (null)
  • (null)
  • (null)
    płyta poślizgowa
  • (null)
  • (null)
    płyta poślizgowa
  • (null)
    płyta poślizgowa
  • (null)
    płyta poślizgowa
  • (null)
    Rondo Geodetów
  • (null)
    Rondo Geodetów
  • (null)
  • (null)
  • (null)
    Antoniny Grygowej, 32
  • Klub Motorowo - Żużlowy Lublin
    Aleje Zygmuntowskie Lublin
  • Moto Park Ułęż
    Telefon: +48728511995
    E-mail: info@motopark.net.pl
    dawne lotnisko, aktualnie tor wyścigowy
  • Tor kartingowy
  • Tor kartingowy "Biłgoraj"
    Motorowa Biłgoraj
  • Tor Szutrowy Chełm
  • Tor Wrak Race

Multi-Sport

  • Boisko MAŃKA
  • Hala widowiskowo-sportowa
  • Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
    Stanisława Ciesielczuka, 2 22-500 Hrubieszów
  • Karate
    Kazimierza Wielkiego, 4 Lublin
    Telefon: +48817437999
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Łabędzia
  • Orlik
  • Orlik
    Armii Krajowej
  • Orlik 2012 MOSiR Włodawa
    Szkolna
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji
  • plac ćwiczeń OSP
  • Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
    Bazyliańska, 36
  • -
  • -
  • -
    Przedmieście Płuskie Zachód
  • -
    Lubelska, 55
  • -
  • -
    Bolesława Prusa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Dożynkowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Władysława Stanisława Reymonta
  • -
  • -
    Armii Kraków
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    3 Maja
  • -
  • -
    Bagienna
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Cicha
  • -
    Zamkowa
  • -
  • -
  • -
    Polna
  • -
    Jaworowa
  • -
    Jaworowa
  • -
    Jaworowa
  • -
  • -
  • -
    Pszczela
  • -
    Tęczowa
  • -
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 74
  • -

rugby union

  • Boisko BKS

bieganie

  • (null)
  • bieżnia treningowa
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • Bieżnia treningowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Dębowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Juliana Ursyna Niemcewicza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zygmunta Chmielewskiego
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Siwa Dolina
  • -
    Siwa Dolina
  • -
  • -
  • -
    Kraczewicka, 31
  • -
  • -
  • -
  • -
    Pawłówka
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
    Świętoduska
  • -
    Cypriana Kamila Norwida
  • -
  • -
  • -
    Młodzieżowa
  • -
    Kazimierza Przerwy-Tetmajera
  • -
  • -
    Stanisława Magierskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jana Kochanowskiego
  • -
    Morsztynów
  • -
  • -
    Tomasza Zana
  • -
    Stanisława Magierskiego
  • -
  • -
    Nadwiślańska
  • -
  • -
    Lipowa, 19
  • -
    Michowska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Pana Wołodyjowskiego
  • -
  • -
  • -
    Adama Mickiewicza, 25
  • -
  • -
  • -
    Czwartek
  • -
    Bolesława Prusa, 7
  • -
  • -
    Aleja Królewska, 3A
  • -
  • -
  • -
    Harcerska

strzelanie

  • Poligon paintballowy "KONTRA"
    Telefon: +48789252630
  • Strzelnica
  • Strzelnica Hubale
    Telefon: +48 606929174
  • Strzelnica KSS Patron Krasnystaw
  • Strzelnica NSHM Dęblin
  • Strzelnica Pneumatyczna
    Jana Kilińskiego
    Godziny otwarcia: Mo-Su 12:00-20:00
  • Strzelnica PZŁ
  • -

deskorolka

  • Skate Park
  • Skate Park Błonie
  • Skate Shop Dibo
    Grodzka, 9
  • Skatepark
  • Skatepark
  • - - dostęp publiczny
    Krochmalna
  • -
    Bulwary Miast Partnerskich: Bulwar Schwäbisch Hall
  • -
    Bulwary Miast Partnerskich: Bulwar Loughborough
  • -
  • -
  • -
    Aleja Lotników Polskich
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Jana Pawła II
  • -
  • - - dostęp publiczny
    Jana Pawła II, 13
  • -
  • - - dostęp publiczny

jazda na nartach

Piłka nożna

  • "Grom" Football Club
  • Arena Lublin
    Stadionowa, 1 20-405 Lublin
  • Arka
  • Avenir Jabłonna
  • Boiska treningowe
  • Boiska treningowe
  • Boiska Treningowe
  • Boiska UKS TOP 54
  • Boisko "Orlik"
    Stanisława Wyspiańskiego
  • Boisko - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Boisko do piłki nożnej
  • Boisko gminne
  • Boisko gminne
  • Boisko Komunalne "Zagrzęba"
    Nadrzeczna
  • Boisko KS Drzewce - dostęp publiczny
  • Boisko LO
  • Boisko na "Muliskach"
  • Boisko orlik 2012
  • Boisko Osiedlowe
    Eugeniusza Romera
  • Boisko piłkarskie - dostęp publiczny
  • Boisko piłkarskie MOSiR
  • Boisko przy szkole
  • Boisko szkolne
  • Boisko Szkolne
  • Boisko szkolne
  • Boisko Szkolne
  • boisko szkolne
  • Boisko Szkolne, Orlik
  • Boisko sławinek
    Baśniowa
  • Boisko Sławinek
    Baśniowa
  • Boisko Treningowe
  • Boisko treningowe Górnik Łęczna S.A.
    Stadionowa
  • Boisko w Chyżach - dostęp publiczny
  • Boisko za parkiem
  • Boisko Zryw Gorzków
  • Boisko ZSP
  • Cisy Nałęczów
  • GKS Niemce
  • GLKS "Sparta" Łabunie
  • GLKS Michów
  • GLKS Wodnik Siemień
    Stawowa 21-220 Siemień
  • Kompleks Boisk Sportowych "Słoneczne"
  • KS Ciecierzyn
  • KS Nasutów
  • KS Sokół Konopnica
  • KS Sławin
  • KS Victoria Żmudź
    Jesionowa
  • Legion Tomaszowice
  • LKS Tajfun
    Unicka, 1 21-110 Ostrów Lubelski
  • MKS Lewart
    Parkowa, 6 21-100 Lubartów
  • Orlik
  • Orlik
    Dragonów
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Szkolna
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Stefana Batorego
  • Orlik
    Lwowska
  • Orlik
    Jaśminowa 21-010 Łęczna
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Lubelska
  • ORLIK 2012
  • Orlik 2012
    Joachima Lelewela
  • Orlik Fabryczny
  • Orlik Piaski
    Rumiankowa
  • Orlik Stary
    Tadeusza Kościuszki, 23 23-200 Kraśnik
  • Orlęta - Spomlek
    Warszawska, 77 21-300 Radzyń Podlaski
  • Orlęta Gołaszyn
  • Plac Jakuba Konińskiego
    Świerkowa
  • PTTK
  • Płyta boczna
  • RKS Znicz Siennica Różana
  • Roztoczanie
  • Sokól Adamów
  • Stadion
  • Stadion
  • Stadion "Igros"
    Wczasowa
  • Stadion AWF
  • Stadion Górnik Łęczna S.A.
  • Stadion KS Góra Puławska
  • Stadion Lublinianka
  • Stadion Miejski
  • Stadion Miejski
  • Stadion Miejski w Łaszczowie
  • Stadion Olimpiakos
  • Stadion Orłów
  • Stadion Ruchu Izbica
  • Stadion Urszulin
  • UNIA KRZYWDA
    UNIA KRZWYDA
  • Victoria Parczew
  • Vojsławia Wojsławice
  • Wembley, Błękit Cyców Arena
  • Wilczopole Arena
  • Zawisza Garbów

Pływacki

  • Basen
  • Basen
    Wielkopolska
  • Basen Avia Świdnik
  • Basen Kryty
  • Basen Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 52
  • Basen SP16
  • Basen SP23
    Krzemieniecka
  • Basen SP28
    Młodości
  • Basen SP30
  • Basen SP5
  • Basen SP51
  • Basen WSS
    Aleja Kraśnicka, 100
  • Basen ZS9
    Lawinowa
  • Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia
    Łabędzia, 4 Lublin
    Telefon: (81) 466 51 40
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 06:00-22:00; Su 08:00-22:00
  • Delfinek
    Siedlecka, 56 21-400 Łuków
  • Kryta Pływalnia
    Cegielniana, 26 23-400 Biłgoraj
    Telefon: +486880637
  • Kryta pływalnia
    Hetmana Jana Zamoyskiego, 62a
    Telefon: +48846389224
    Godziny otwarcia: Mo-Su 06:00-22:00
  • Pływalnia
  • Pływalnia
  • Pływalnia
    Szkolna
  • Pływalnia 21-500
  • Pływalnia AOS
  • Pływalnia Jelonek - dostęp publiczny
    Polna, 34 21-200 Parczew
    Telefon: 83 345 98 36
    Kompleks Sportowo - Releksacyjny JELONEK Przy Szkole Podstawowej Nr 2
  • Pływalnia Olimpijska
  • Pływalnia Otylia
    Kamienna
  • Pływalnia powiatowa
    Janiszewska, 2 08-500 Ryki
  • Pływalnia powiatowa w Rykach
    Janiszewska, 2
  • Pływalnia UP
  • Spa Nałęczów "Atrium"
    Aleja Grabowa, 1a 24-150 Nałęczów
  • Strzeżone kąpielisko
  • Strzeżone kąpielisko
  • Zespół Basenów Otwartych PSW
    Sidorska, 105 21-500 Biała Podlaska
    Telefon: +48 3446930
  • -
  • - - prywatny dostęp
    Słoneczna
  • -
    Gabriela Narutowicza Biała Podlaska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Łabędzia, 2a
  • -
    Żwirki i Wigury, 2 Kraśnik
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zarówie, 86
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zamkowa
  • -
  • -
  • -
    Ignacego Rzeckiego
  • -
    Browarna, 63
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Rybacka
  • -
  • -
    Szkolna

Tenis stołowy

  • -
  • - - dostęp publiczny
    Młodzieżowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Władysława Jagiełły

Drużyna piłki ręcznej

  • -

Tenis

  • Klub tenisowy Return
    Studzienna
  • Kort tenisowy
    1. Pułku Szwoleżerów
  • kort tenisowy
  • kort tenisowy
  • Kort Tenisowy
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • Kort tenisowy
  • Kort tenisowy przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie
  • Korty Tenisowe
  • Korty Tenisowe
    Aleja Sportowa
  • Korty tenisowe 4Hand
    Irydiona, 3
  • Kryte Korty Tenisowe
  • Kryte korty tenisowe
  • Puławskie Korty Tenisowe
    Zygmunta Wróblewskiego
  • Smecz Korty
    15 Pułku Piechoty "Wilków" Armii Krajowej
  • -
  • -
    Andrzeja Struga
  • -
  • -
    Idziego Radziszewskiego
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
    Aleja Partyzantów
  • -
  • -
  • -
    Słoneczna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Fabryczna
  • -
  • -
  • -
    Aleja Jana Pawła II
  • -
    Sportowa, 12
  • -
    Mieczysława Stelmasiaka
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Hiacyntowa, 69
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Elizy Orzeszkowej
  • -
  • -
    Targowa
  • -
    Zygmunta Noskowskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Purpurowa
  • -
  • -
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Targowa
  • -
    Targowa
  • -
  • -
    Malowane
  • -
  • -
    Generała Tadeusza Góry
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
  • -
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    34. Pułku Piechoty
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
  • -
    15 Pułku Piechoty "Wilków"
  • -
  • -
  • -
  • -
    Janowska
  • -
    Spółdzielcza
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Stanisława Staszica
  • -
  • -
    Fabryczna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -

Siatkówka

  • Boisko
  • Siatkówka plażowa
  • -
    Rumiankowa
  • -
    Bulwary Miast Partnerskich - Bulwar Sighisoary
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
  • -
    Krzemieniecka
  • -
  • -
  • -
    Kurantowa
  • -
    Mazurska
  • -
  • -
    Zygmunta Chmielewskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wołyńska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • -
  • -
  • -
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
  • -
    Boisko wielofunkcyjne do siatkówki, piłki ręcznej
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zygmunta Starego, 6
  • -
  • -
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
    Przechodnia
  • -
    Żwirki i Wigury
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
  • -
  • -
  • -
    Księdza Michała Słowikowskiego, 6
  • -
    Parkowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Tysiąclecia Państwa Polskiego
  • -
    Tomasza Zana
  • -
    Mostowa
  • -
    Plac Wolności
  • -
  • -

Teatr

  • Amfiteatr
    aleja Stanisława Jasińskiego
  • Amfiteatr Biała Podlaska
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Zaułek Nadrzeczny, 5
  • Amfiteatr
    Kazimierza Przerwy-Tetmajera
  • Amfiteatr
    Boryny
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr Miejski
    Parkowa 21-100 Lubartów
  • Amfiteatr Włodawa
    Klasztorna, 4
  • Filharmonia Lubelska
    Aleja Kultur
  • Muszla Koncertowa
    Klasztorna, 4 22-200 Włodawa
  • Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice"
    Grodzka, 5A 20-112 Lublin
  • Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice”
  • Spichlerz - Akademia Praktyk Teatralnych "Gardzienice"
  • Teatr im. Juliusza Osterwy
    Peowiaków, 1
  • Teatr Muzyczny
    Marii Skłodowskiej-Curie
  • Teatr Stary
    Dominikańska, 2
  • Teatr Ziemi Chełmskiej
  • no-name