Strona główna » województwo lubuskie » powiat zielonogórski

Ulice katalog - powiat zielonogórski, województwo lubuskie

Centrum administracyjne

  • Zielona Góra

Ulice w powiat zielonogórski

  • &

  • "Stary" most w Cigacicach
    construction
  • 1

  • 1 Maja
  • 17
    tor
  • 17, (Świerkowa)
    tor
  • 18 (Świerkowa)
    tor
  • 2

  • 27 Stycznia
    podstawowy
  • 28 Stycznia
  • 3

  • 3 Maja
    wtórny
  • 32
    tor
  • 4

  • 45
    tor
  • 9

  • 9 Maja
    trzeciorzędowy
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Agnieszki Osieckiej
  • Akacjowa
  • Aleja Brzozowa
    trzeciorzędowy
  • Aleja lipowa
    tor
  • Aleja Niepodległości
    trzeciorzędowy
  • Aleja Optymistów
    sposób
  • Aleja Wielkopolska
    trzeciorzędowy
  • Aleja Wojska Polskiego
    trzeciorzędowy
  • Alejka Chabrowa
    sposób
  • Alejka Goździkowa
    sposób
  • Alejka Irysowa
    sposób
  • Alejka Jabłkowa
    tor
  • Alejka Lawendowa
    sposób
  • Alejka Liliowa
    sposób
  • Alejka Mieczykowa
    sposób
  • Alejka Nagietkowa
    sposób
  • Alejka Narcyzowa
    sposób
  • Alejka Różana
    sposób
  • Alejka Sasankowa
    sposób
  • Alejka Słonecznikowa
    sposób
  • Alejka Tulipanowa
    sposób
  • Alejka Wiśniowa
    tor
  • Aleksandra Orłowskiego
  • Amarantowa
  • Andrzeja Radka
  • Anyżowa
  • Armii Krajowej
    trzeciorzędowy
  • B

  • Babi most
    trzeciorzędowy
  • Babimojska
    wtórny
  • Bankowa
    trzeciorzędowy
  • Barksul
    sposób
  • Bezludna
  • Białowicka
    tor
  • Boczna
  • Bogaczowska
    trzeciorzędowy
  • Bohaterów
  • Bolesława Chrobrego
    wtórny
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Prusa
  • Bolesława Śmiałego
  • Borówkowa
    tor
  • Botaniczna
  • Brama Piastowska
  • Browarna
  • Brylantowa
  • Brzask
  • Brzeska
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
  • Budowlańców
    pochylnia
  • Bukowa
  • Bukowska
    trzeciorzędowy
  • Bunkrowa
  • Błotna
  • C

  • Ceglana
  • Cezarego Baryki
  • Chabrowa
  • Chmielna
  • Chwalimska
  • Chłapowskiego
    trzeciorzędowy
  • Cicha
  • Cisowa
  • Cmentarna
  • Cyprysowa
  • Czekoladowa
  • Czeremchowa
  • Czereśniowa
  • Czerwieńska
    wtórny
  • Czesława Miłosza
  • D

  • Diamentowa
  • Do Wodociągów
    pochylnia
  • Dobra
  • Dojazd p.poż. 10
    pochylnia
  • Dojazd do strefy przemysłowej (budowa)
    pochylnia
  • dojazd pożarowy 11
    tor
  • dojazd pożarowy 12
    tor
  • Dojazd pożarowy 16
    pochylnia
  • dojazd pożarowy 18
    tor
  • dojazd pożarowy 19
    tor
  • dojazd pożarowy 2
    tor
  • dojazd pożarowy 20
  • dojazd pożarowy 22
    tor
  • Dojazd pożarowy 29
    tor
  • dojazd pożarowy 32
    pochylnia
  • dojazd pożarowy 34
    tor
  • dojazd pożarowy 5
    tor
  • dojazd pożarowy 6
    tor
  • dojazd pożarowy 7
    tor
  • Dojazd pożarowy 9
    tor
  • Dojazd pożarowy nr 1
    pochylnia
  • Dojazd pożarowy nr 16
    pochylnia
  • Dojazd pożarowy nr 37
    tor
  • Dojazd Pożarowy nr. 3
    tor
  • Doktora Judyma
  • Dolina Zielona
  • Dolna
    wtórny
  • Dożynkowa
  • Drobiarska
  • Droga P.Poż Krośnieńska Droga
    pochylnia
  • Droga p.poż. 9
    pochylnia
  • droga p.poż. nr 9
    pochylnia
  • Droga Przeciwpożarowa
    pochylnia
  • Droga rowerowa
    ścieżka rowerowa
  • Drzewna
  • Drzymały
  • Dworcowa
  • Działkowa
  • Dzika
  • Długa
  • Dąbrowskiego
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Fabryczna
    wtórny
  • Fiołkowa
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
    trzeciorzędowy
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gajowa
  • Górna
  • Gdańska
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Gminna
  • Goplany
  • Grabowa
  • Grafitowa
  • Graniczna
    tor
  • Grodzka
  • Gromadzka
  • Gronowa
  • Grunwaldzka
  • Grzybowa
  • Gwiaździsta
  • H

  • Haliniec
    tor
  • Handlowa
  • Harnaś
    sposób
  • Henryka Brodatego
    podstawowy
  • Henryka Sienkiewicza
  • Holenderska
    pochylnia
  • I

  • Ignacego Łukasiewicza
  • III Dywizji
    wtórny
  • J

  • Jacka Malczewskiego
  • Jagielnicka
  • Jagienki
  • Jagodowa
  • Jana Brzechwy
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Norblina
  • Jana Pawła II
    trzeciorzędowy
  • Janowska
    trzeciorzędowy
  • Janusza Korczaka
  • Janusza Kusocińskiego
  • Jaskółcza
    pochylnia
  • Jasna
  • Jazzowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Chełmońskiego
  • Józefa Czapskiego
  • Jeleń
    sposób
  • Jesionowa
    trzeciorzędowy
  • Jeżynowa
  • Jodłowa
  • Juliana Fałata
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
    trzeciorzędowy
  • Jurija Gagarina
  • Jutrzenka
  • Jęczmienna
  • K

  • Kalinowa
  • Kameliowa
    pochylnia
  • Kamienna
  • Kamykowa
  • Kapitana Więckowskiego
  • Kargowska
  • Karminowa
  • Karola Marcinkowskiego
  • Kasztanowa
    pochylnia
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Kazimierza Wielkiego
  • Kilińskiego
  • Kisielińska
    trzeciorzędowy
  • Klonowa
  • Kobaltowa
  • Kokosowa
    pochylnia
  • Kolejowa
  • Kolesin
    trzeciorzędowy
  • Kompanii Wielichowskiej

Miejsca

Miasta

  • Babimost
  • Czerwieńsk
  • Kargowa
  • Nowogród Bobrzański
  • Sulechów

Miasteczka

  • Bełcze
  • Białowice
  • Bogaczów
  • Bojadła
  • Borek
  • Bródki
  • Brody
  • Brzezie k. Pomorska
  • Brzezie k. Sulechowa
  • Buchałów
  • Buków
  • Będów
  • Chwalim
  • Cieszów
  • Cigacice
  • Czarna
  • Dobroszów Mały
  • Dobroszów Wielki
  • Dobrzęcin
  • Droszków
  • Drzonów
  • Drągowina
  • Dąbrówka
  • Dąbrowa
  • Górki Małe
  • Górzykowo
  • Grabowiec
  • Głogusz
  • Głuchów
  • Głęboka
  • Gębice
  • Janowiec
  • Kaczenice
  • Kalsk
  • Kamionka
  • Karszyn
  • Kartno
  • Kije
  • Klenica
  • Klępina
  • Klępsk
  • Kolesin
  • Kotowice
  • Koźla
  • Kruszyna
  • Krzywa
  • Krężoły
  • Laski
  • Laski
  • Ledno
  • Letnica
  • Leśna Góra
  • Leśniów Mały
  • Leśniów Wielki
  • Lipno
  • Mieszkowo
  • Milsko
  • Mozów
  • Młynkowo
  • Nietków
  • Nietkowice
  • Niwiska
  • Nowe Kramsko
  • Nowy Jaromierz
  • Nowy Świat
  • Obra Dolna
  • Obłotne
  • Okunin
  • Ostrzyce
  • Piaski
  • Pielice
  • Pierzwin
  • Podgórzyce
  • Podlegórz
  • Podmokle Małe
  • Podmokle Wielkie
  • Pomorsko
  • Przewóz
  • Przybymierz
  • Przytok
  • Pyrnik
  • Płoty
  • Radomia
  • Radowice
  • Rybno
  • Siadcza
  • Skibice
  • Smolno Wielkie
  • Sobolice
  • Stare Kramsko
  • Stary Jaromierz
  • Sterków
  • Sudoł
  • Susłów
  • Swarzynice
  • Sycowice
  • Słone
  • Trzebiechów
  • Urzuty
  • Wilkanowo
  • Wirówek

Wsie

  • Bonachów
  • Boryń
  • Boryń
  • Brzezie
  • Fery
  • Górzykowo
  • Glinianki
  • Gęsin
  • Haliniec
  • Jaromiersko
  • Karczemka
  • Karczyn
  • Karolewo
  • Klępina Nowa
  • Klępina Stara
  • Kozłów
  • Krzewiny
  • Kuligowo
  • Laski Dolne
  • Laskowo
  • Leśniki
  • Marianówko
  • Mielno
  • Młynisko
  • Nowe Borki
  • Nowy Klępsk
  • Orzewo
  • Pajęczno
  • Pólko
  • Pod Lasem
  • Podzamcze
  • Popowice
  • Proczki
  • Przygubiel
  • Przytoczki
  • Radlin
  • Rajewo
  • Sadowo
  • Smolno Małe
  • Sosnówka
  • Stare Borki
  • Szabliska
  • Tarnawa
  • Trzebiechów
  • Turów
  • Wielobłota
  • Zagórzyn
  • Zdzisław

Powiaty

  • Błonie Małe
  • Bąkowo
  • Ciemniewo
  • Dzikarnia
  • Glibiel
  • Glinica
  • Grabarka
  • Gradowo
  • Grobowiec
  • Głoguszyn
  • Karczynek
  • Krzywaniec
  • Krzywe Koło
  • Leszczynka
  • Maternowa Góra
  • Małoszewo
  • Modła
  • Młyniska
  • Owczy Mostek
  • Pogorzały
  • Polomie
  • Skakawa
  • Stary Dwór
  • Strumiany
  • Suchy Bór
  • Ustronie
  • Wirówek
  • Wolanka
  • Łomnica

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat zielonogórski
mieszkańcy94919
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0809
typgranica
vehicle_plate_codeFZI
websitehttp://powiat-zielonogorski.pl/
wikidataQ318384
wikipediapl:Powiat zielonogórski