Strona główna » województwo lubelskie » powiat tomaszowski

Ulice katalog - powiat tomaszowski, województwo lubelskie

Centrum administracyjne

  • Tomaszów Lubelski

Ulice w powiat tomaszowski

  • 2

  • 25 Grudnia
  • 29 Listopada
    trzeciorzędowy
  • 29-go Listopada
    trzeciorzędowy
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja Południowa
  • Aleja Sportowa
  • Aleje Armii Krajowej
  • Aleje Grunwaldzkie
  • Aleksandra Fredry
  • Aleksandra Łaszcza
  • Antoniego Machnika
  • Antoniego Wojtkowiaka
  • Antoniego Łukaszewskiego
  • Armii Krajowej
  • Artura Grottgera
  • B

  • Barców Stefanii i Tadeusza
  • Bartosza Głowackiego
  • Batalionów Chłopskich
  • Bociania
    pochylnia
  • Boczna
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Prusa
  • Bracka
  • Brygady
  • Brzozowa
  • Bursztynowa
  • C

  • C. K. Norwida
  • Cegielnia
  • Chocimska
  • Cicha
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czerkasy
  • Czesława Aborowicza
  • D

  • Dobra
  • Dojazd pożarowy 29
    pochylnia
  • Dojazd pożarowy nr 9 - Bykowa Droga
    tor
  • Doktora Józefa Rybickiego
  • Dolna
  • Domaniż
  • Droga lesna nr 11
    tor
  • Dworcowa
    pochylnia
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • Dębowa
  • E

  • Edmunda Wasilewskiego
  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Plater
  • F

  • Fabryczna
  • Feliksa Zawadzkiego
  • Folwarczna
  • Franciszka "Grzmota" Bartłomowicza
    trzeciorzędowy
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Fryderyka Chopina
    wtórny
  • G

  • Garbarska
  • Górna
  • Generała Antoniego Szyllinga
  • Generała Grota-Roweckiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Józefa Hallera
  • Generała Leopolda Okulickiego
  • Generała Tadeusza Bora Komorowskiego
  • Generała Władysława Andersa
  • Glinianki
    tor
  • Gminna
  • Graniczna
    tor
  • Grunwaldzka
  • H

  • Handlowa
  • Henryka Płońskiego
  • Henryka Sienkiewicza
    trzeciorzędowy
  • Hetmana Stefana Żółkiewskiego
  • Hetmańska
    wtórny
  • I

  • Ignacego Malca
  • Ignacego Paderewskiego
  • Ignacego Skorupki
  • III Dywizji Piechoty
  • J

  • Jana Długosza
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Minora
  • Jana Pawła II
    wtórny
  • Janusza Korczaka
  • Janusza Kusocińskiego
  • Janusza Petera
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jasna
    trzeciorzędowy
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Piłsudskiego
    wtórny
  • Józefowska
    wtórny
  • Jodłowa
    pochylnia
  • Juliusza Słowackiego
  • Jurydyka
  • K

  • Kamienna
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Kardynała Wyszyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Karola Szymanowskiego
  • Karpińskiego
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Ligowskiego
  • Kazimierza Lubeckiego
  • Klasztorna
  • Klonowa
    trzeciorzędowy
  • Kniazie
  • Kolejowa
    tor
  • Kombatantów II Wojny Światowej
  • Konfederacji Tyszowieckiej
  • Konrada Wallenroda
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Króla Władysława Jagiełły
  • Króla Zygmunta
    trzeciorzędowy
  • Królewska
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krucza
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywa
  • Księcia Józefa Poniatowskiego
  • Księdza Boguty
  • Księdza Ignacego Skorupki
    tor
  • Księdza Jakuba Winiarza
  • Kukułcza
  • Kątek
  • L

  • Lazurowa
  • Lecha Kaczyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Legionów Polskich
  • Leśna
  • Ligowskiego
  • Lipka
  • Lipowa
  • Literacka
  • Lubelska
    podstawowy
  • Lwowska
    trzeciorzędowy
  • M

  • Macieja Rataja
    pochylnia
  • Majdańska
    trzeciorzędowy
  • Majora Eborowicza
  • Majora Henryka Sucharskiego
  • Majora Hubala
  • Malinowa
  • Marii Dąbrowskiej
    pochylnia
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
    trzeciorzędowy
  • Maziarnia
  • Mała
  • Melchiora Wańkowicza
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Modrzewiowa
    pochylnia
  • Mydlarska
  • Młodzieżowa
  • N

  • Na Skarpie
  • Nadrzeczna
  • Niepodległości
  • Niezgody
  • Nowa
  • Nowowiejska
  • Nowy Świat
    tor
  • O

  • Obrońców Pokoju
  • Obrońców Westerplatte
    trzeciorzędowy
  • Ofiar Bełżca
  • Ofiar Obozu Zagłady
  • Ogrodowa
  • Olchowa
    tor
  • Ordynacka
    trzeciorzędowy
  • Osiedlowa
  • Osterwy
  • P

  • Parkowa
  • Partyzantów
  • Północna
  • Perespa III Linia (Korea)
  • Piaseckiego
  • Piaskowa
  • Piekarska
  • Piotra Skargi
  • Piotra Ściegiennego
    trzeciorzędowy
  • Piwna
  • Piękna
  • Plac Kołszuta
  • Pocztowa
    pochylnia
  • Podbełżec
    podstawowy
  • Podgórze
  • Podhajce
  • Pogodna
  • Polesie
    trzeciorzędowy
  • Polna
  • Porucznika Mieczysława Chilińskiego
  • Południowa
  • Promienna
  • Prosta
  • Przemysłowa
  • Przylesie
  • płk. Leopolda Lisa-Kuli
  • R

  • Radosna

Miejsca

Miasta

  • Lubycza Królewska
  • Tomaszów Lubelski
  • Tyszowce
  • Łaszczów

Miasteczka

  • Antoniówka
  • Bełżec
  • Brzeziny
  • Budy
  • Budynin
  • Chodywańce
  • Chorążanka
  • Chyże
  • Ciotusza Nowa
  • Ciotusza Stara
  • Czartowczyk
  • Czartowiec
  • Czartowiec-Kolonia
  • Czermno
  • Dobużek
  • Dobużek-Kolonia
  • Dutrów
  • Dyniska
  • Dyniska Nowe
  • Dzierążnia
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa Tarnawacka
  • Dąbrowa Tomaszowska
  • Dębina
  • Dęby
  • Falków
  • Franusin
  • Górno
  • Grabowica
  • Gródek
  • Gródek-Kolonia
  • Grodysławice
  • Hopkie
  • Hrebenne
  • Hubinek
  • Huta Dzierążyńska
  • Huta Lubycka
  • Huta Szumy
  • Huta Tarnawacka
  • Jarczów
  • Jarczów-Kolonia Druga
  • Jarczów-Kolonia Pierwsza
  • Józefówka
  • Jeziernia
  • Jurów
  • Justynówka
  • Kazimierówka
  • Klekacz
  • Klocówka
  • Klątwy
  • Kmiczyn
  • Kniazie
  • Kociuba
  • Kolonia Partyzantów
  • Korczmin
  • Korhynie
  • Kornie
  • Kozia Wola
  • Krynice
  • Kryszyn
  • Krzewica
  • Kunówka
  • Kunki
  • Lipowiec
  • Machnów Nowy
  • Machnów Stary
  • Machnówek
  • Magdalenka
  • Majdan Górny
  • Majdan Krynicki
  • Majdan Mały
  • Majdan Sopocki Drugi
  • Majdan Sopocki Pierwszy
  • Majdan-Sielec
  • Majdanek
  • Marysin
  • Marysin
  • Maziły
  • Małoniż
  • Michalów
  • Michalów-Kolonia
  • Mikulin
  • Mosty Małe
  • Muratyn
  • Muratyn-Kolonia
  • Myślatyn
  • Nabróż
  • Nabróż-Kolonia
  • Nedeżów
  • Niedźwiedzia Góra
  • Niemirówek
  • Niemirówek-Kolonia
  • Nowa Wieś
  • Nowinki
  • Nowiny
  • Nowosiółki
  • Nowosiółki Kardynalskie
  • Nowy Przeorsk
  • Oserdów
  • Oseredek
  • Paary

Wsie

  • Bajówka
  • Banachy
  • Bazarek
  • Bocianówka
  • Bocianie Gniazdo
  • Borki
  • Borowina
  • Borowina
  • Bramka
  • Budy
  • Budy Dzierążyńskie
  • Bujsce
  • Bukowiec
  • Bukowina
  • Bukowinka
  • Cegielnia
  • Cegielnia
  • Celestynów
  • Centro
  • Chmielna
  • Chodywańce-Kolonia
  • Cieplachy
  • Cybulówka
  • Czerkasy
  • Czermieniec
  • Czerwona Figura
  • Czteropolówka
  • Czworaki
  • Dół
  • Dmitroce
  • Dobrzanówka
  • Dolina
  • Dolina
  • Dolna
  • Drążaki
  • Dub
  • Dulne
  • Dąbrówka
  • Dąbrowa
  • Dębina-Osada
  • Felówka
  • Folwarczysko
  • Folwark
  • Folwark
  • Gajówka
  • Garb
  • Garb
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Górecko
  • Górka
  • Górki
  • Glinianki
  • Gliniasek
  • Gołaicha
  • Gościniec
  • Grodysławice-Kolonia
  • Gromada
  • Groszki
  • Gruszka
  • Grzybowe
  • Głęboka Łąka
  • Haj
  • Hatczyska
  • Hałasy
  • Hopkie-Kolonia
  • Horoszcze
  • Hrebenne-Osada
  • Irenówka
  • Jalinka
  • Jarynówka
  • Józefówek
  • Kalinów
  • Kaliszaki
  • Kaliwy
  • Kapcie
  • Kapice
  • Kapsiówka
  • Karasiówka
  • Karczunek
  • Karolówka
  • Klimowica
  • Klinkiernia
  • Kmiczyn-Kolonia
  • Kniazie
  • Kniazie
  • Koci Dół
  • Kocia Wólka
  • Kociuba
  • Kocudza
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia

Powiaty

  • Borki
  • Borysy
  • Bożyki
  • Czarniecka Dolina
  • Czartowe Pole
  • Dobug
  • Dzieduszyce
  • Górna Budka
  • Gruszka Kameralna
  • Gruszka Kniazie
  • Gwoździak
  • Jacuchy
  • Kirkizówka
  • Kolonia
  • Kolonia Hubinek Drugi
  • Kolonia Pasieki
  • Korczy
  • Korkosze
  • Kołajce
  • Las Koszary
  • Las Podlipki
  • Leliszka
  • Netreba
  • Od Majdanu
  • Ostrówek
  • Ostrówek
  • Pańska Dolina
  • Prenatka
  • Rebizanty
  • Rechulówka
  • Reforma
  • Roztocze
  • Ruski Las
  • Stara Poczta
  • Stary Marysin
  • Szczeta
  • Turyna
  • Usiki
  • Wirla

Peryferie

  • Sznury
  • Zatyle-Osada

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat tomaszowski
mieszkańcy86936
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0618
typgranica
vehicle_plate_codeLTM
websitehttp://www.powiat-tomaszowski.pl/
wikidataQ913630
wikipediapl:Powiat tomaszowski (województwo lubelskie)