Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » powiat szczycieński

Ulice katalog - powiat szczycieński, województwo warmińsko-mazurskie

Centrum administracyjne

  • Szczytno

Ulice w powiat szczycieński

  • 1

  • 1 Maja
    podstawowy
  • 11 Listopada
  • 12 Stycznia
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
    podstawowy
  • Akacjowa
  • Aleja Dębowa
    podstawowy
  • Aleja Róż
    pochylnia
  • Antoniego Osuchowskiego
  • Antoniego Słonimskiego
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bartna Strona
  • Bartniki
    tor
  • Basztowa
  • Białostocka
  • Bociania
  • Boczna
  • Bogumiła Linki
    trzeciorzędowy
  • Bohaterów Westerplatte
  • Bohaterów Września 1939
  • Bolesława Chrobrego
    trzeciorzędowy
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Prusa
  • Borówkowa
  • Borowa
  • Brajnicka
  • Brzozowa
  • C

  • Centralna
  • Ciasna
  • Cicha
    pochylnia
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czapli
    tor
  • D

  • dojazd pożarowy 37
    tor
  • dojazd pożarowy 41
    tor
  • dojazd pożarowy 42
    tor
  • dojazd pożarowy 43
    tor
  • dojazd pożarowy 48
    tor
  • dojazd pożarowy 49
    tor
  • dojazd pożarowy 50
    tor
  • dojazd pożarowy 66
    tor
  • dojazd pożarowy 67
    tor
  • DW604 (w przebudowie do 07.04.2021)
    construction
  • Dworcowa
  • Działkowa
  • Długa
  • Dębowa
  • Dębowe Wzgórze
    pochylnia
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Emila Leyka
  • F

  • Feliksa Nowowiejskiego
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Fryderyka Chopina
  • Fryderyka Leyka
    trzeciorzędowy
  • G

  • Górna
  • Gdańska
  • Gnieźnieńska
    trzeciorzędowy
  • Grudziądzka
  • Grunwaldzka
  • Grzybowa
  • Gustawa Gizewiusza
    podstawowy
  • Gustawa Wasińskiego
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
    podstawowy
  • Henryka Wieniawskiego
  • I

  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • J

  • Jagienki
  • Jakuba Kowalewskiego
  • Jana Brzechwy
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Lipperta
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
    podstawowy
  • Janusza Korczaka
  • Jarosława Dąbrowskiego
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jaskółcza
  • Jastrzębia
  • Jaśminowa
    proposed
  • Józefa Bema
  • Józefa Biernata
  • Józefa Narońskiego
  • Józefa Piłsudskiego
    podstawowy
  • Jedności Słowiańskiej
  • Jerzego Burskiego
  • Jerzego Lanca
  • Jeziorna
  • Jeżynowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • Juranda
    podstawowy
  • Jędrzeja Śniadeckiego
  • K

  • Kacza
  • Karola Małłka
  • Karpiowa
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Jagiellończyka
  • Kazimierza Przerwy-Tetmajera
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Kazimierza Wielkiego
    trzeciorzędowy
  • Kiepunki
  • Klasztorna
  • Klonowa
    pochylnia
  • Kolejowa
    trzeciorzędowy
  • Kolonia II
    wtórny
  • Kolonia IV
    trzeciorzędowy
  • Kolonia V
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konstytucji 3 Maja
  • Kormorana
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krzysztofa Mrongowiusza
    wtórny
  • Krzywa
  • Księdza Barczewskiego
  • Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Kujawska
  • Kwiatowa
  • Kąpielowa
  • L

  • Lemańska
    podstawowy
  • Leszczowa
  • Leśna
  • Lidzbarska
  • Liliowa
  • Lipowa
  • Lipowe Wzgórze
    pochylnia
  • Lisia
  • Lniana
  • Lwowska
  • M

  • Malinowa
  • Malszewo
  • Marii Konopnickiej
    trzeciorzędowy
  • Marii Rodziewiczówny
  • Marii Skłodowskiej-Curie
    podstawowy
  • Mazowiecka
  • Mazurska
  • Mały Lasek
  • Melchiora Wańkowicza
  • Michała Drzymały
  • Michała Kajki
  • Michała Rafajłowicza
  • Michała Zientary
  • Michała Żymierskiego
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Modrzewiowa
    pochylnia
  • Myśliwska
  • Mławska
  • Młodej Polski
    trzeciorzędowy
  • Młodzieżowa
  • N

  • Nad Omulwią
  • Nad Sawicą
  • Napoleońska
  • Nauczycielska
  • Niepodległości
  • Nowa
  • O

  • Odrodzenia
    podstawowy
  • Ogrodowa
  • Okonia
  • Olsztyńska
    podstawowy
  • Orla
  • Osiedle Barbara
  • Osiedle Zacisze
    tor
  • Osiedleńcza
  • Osiedlowa
  • Oskara Kolberga
  • Ostrów
  • Ostrołęcka
    podstawowy
  • P

  • Parkowa
    pochylnia
  • Partyzantów
  • Pasymska
    podstawowy
  • Pawła Nowakowskiego
  • Piaskowa
  • Piastów
  • Plac Jana Pawła II
  • Plac Juranda
  • Plac Wolności
  • Plac świętego Wojciecha
  • Pocztowa
    trzeciorzędowy
  • Podgórna
    trzeciorzędowy
  • Podleśna
  • Podmiejska
    pochylnia
  • Polna
  • Polska
    podstawowy
  • Polskich Dzieci Wojny
  • Pomorska
  • Poprzeczna
  • Powstańców Styczniowych
  • Powstańców Warszawy
  • Poziomkowa
  • Poznańska
    podstawowy
  • Prosta
    pochylnia
  • Przejezdna
  • Przelotna
  • Przemysłowa
    trzeciorzędowy

Miejsca

Miasta

  • Pasym
  • Szczytno
  • Wielbark

Miasteczka

  • Antonia
  • Augustowo
  • Baranowo
  • Biały Grunt
  • Borki Rozowskie
  • Borki Wielbarskie
  • Brajniki
  • Budy
  • Burdąg
  • Chajdyce
  • Chochół
  • Ciemna Dąbrowa
  • Cis
  • Czajki
  • Czarkowy Grąd
  • Czarny Piec
  • Dybowo
  • Dzierzki
  • Długi Borek
  • Dłużek
  • Dźwiersztyny
  • Dźwierzuty
  • Dąb
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa
  • Dąbrowy
  • Dąbrowy-Działy
  • Dębówko
  • Dębowiec
  • Elganowo
  • Faryny
  • Gaj
  • Gawrzyjałki
  • Gisiel
  • Grodziska
  • Grom
  • Grzegrzółki
  • Grądy
  • Głuch
  • Jabłonka
  • Jakubowy Borek
  • Jedwabno
  • Jeleniowo
  • Jerominy
  • Jerutki
  • Jeruty
  • Jesionowiec
  • Julianowo
  • Jurgi
  • Jęcznik
  • Kamionek
  • Kaspry
  • Kałęczyn
  • Kiełbasy
  • Kilimany
  • Kipary
  • Klon
  • Kobiel
  • Kobyłocha
  • Koczek
  • Kokoszki
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia Brajniki
  • Kolonia Ciemna Dąbrowa
  • Kolonia Dźwierzuty
  • Kolonia Dąbrowa
  • Kolonia Gisiel
  • Kolonia Leleszki
  • Kolonia Pasym
  • Kolonia Prusowy Borek
  • Kolonia Rudka
  • Kolonia Stawek
  • Kolonia Szuć
  • Kolonia Szymanki
  • Kolonia Szymany
  • Kolonia Sąpłaty
  • Kolonia Łupowo
  • Kolonia Łysowo
  • Konrady
  • Korpele
  • Kot
  • Kowalik
  • Kołodziejowy Grąd
  • Krzywonoga
  • Księży Lasek
  • Kucbork
  • Kwiatuszki Wielkie
  • Laurentowo
  • Lejkowo
  • Leleszki
  • Lemany
  • Lesiny Małe
  • Lesiny Wielkie
  • Leśny Dwór
  • Linowo
  • Lipniak
  • Lipnik
  • Lipniki
  • Lipowa Góra Wschodnia
  • Lipowa Góra Zachodnia

Wsie

  • Babięty
  • Dźwierzutki
  • Dąbrówka
  • Dębówek
  • Frydryki
  • Gajówka Głębokie
  • Górki
  • Gównicha
  • Grodzie
  • Jankowo
  • Jerutki-Kolonia
  • Julkowo
  • Kaczory
  • Kar
  • Kierwik
  • Kolonia II
  • Kolonia pod Lasem
  • Kolonia Wielbark
  • Kroninek
  • Kwiatuszki Małe
  • Lipki
  • Lipowiec Mały
  • Maniny
  • Morgi
  • Mycielin
  • Nowy Las
  • Omulew
  • Omulew
  • Piasutno-Kolonia
  • Piece
  • Potok
  • Purda Szczycieńska
  • Pużary
  • Racibórz
  • Radosna Góra
  • Robacze
  • Rokitka
  • Rusek-Góry
  • Rybaczówka
  • Sadek
  • Spychówko
  • Spychowski Piec
  • Stare Rozogi
  • Strzała
  • Trelkówko
  • Wólka Szczycieńska
  • Wesoły Grunt
  • Wikno
  • Wilamowo-Kolonia
  • Występ-Kolonia
  • Zagóra
  • Zagórce
  • Zawady
  • Zazdrość
  • Zimna Woda
  • Łąck Wielki
  • Łączyk
  • Świętajno-Kolonia

Powiaty

  • Borowe
  • Byki
  • Chwalibogi
  • Długi Las
  • Dźwierzuty
  • Dębowiec Mały
  • Grünlanden (ehemals)
  • Karolinka
  • Koszno
  • Kuklanka
  • Mały Lasek
  • Narejty
  • Osiedle Barbara
  • Rozogi Małe
  • Szymany
  • Szymany
  • Wesołowo
  • Wilczyska
  • Łęsk
  • Świętajno
  • Żytkowizna

Peryferie

  • Ostrów

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat szczycieński
mieszkańcy71027
sourceBIP Wrota Warmii i Mazur
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2817
typgranica
vehicle_plate_codeNSZ
websitehttp://powiatszczycienski.pl/
wikidataQ556474
wikipediapl:Powiat szczycieński