Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » powiat piski

Ulice katalog - powiat piski, województwo warmińsko-mazurskie

Centrum administracyjne

  • Pisz

Ulice w powiat piski

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • A

  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja Turystów
    pochylnia
  • Aleja Wczasów
  • Andrzeja Kmicica
  • Armii Krajowej
  • B

  • Baśniowa
  • Białe Osiedle
  • Bliska
  • Bociania
  • Boczna
  • Bolesława Prusa
  • Bratnia
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • C

  • Chabrowa
  • Cicha
    trzeciorzędowy
  • D

  • Daleka
    pochylnia
  • Dobra
    pochylnia
  • dojazd pożarowy 13
    tor
  • dojazd pożarowy 14
    tor
  • dojazd pożarowy 15
    tor
  • dojazd pożarowy 18
    tor
  • dojazd pożarowy 19
    tor
  • dojazd pożarowy 21
  • dojazd pożarowy 22
    pochylnia
  • dojazd pożarowy 23
    tor
  • dojazd pożarowy 24
    tor
  • dojazd pożarowy 28
  • dojazd pożarowy 30
    tor
  • dojazd pożarowy 32
    tor
  • dojazd pożarowy 34
  • dojazd pożarowy 37
    tor
  • dojazd pożarowy 41
    tor
  • dojazd pożarowy 42
    tor
  • dojazd pożarowy 44
    tor
  • dojazd pożarowy 45
    tor
  • Dolna
  • Dworcowa
    podstawowy
  • Dybówek II
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Ełcka
    podstawowy
  • F

  • Fabryczna
  • Fryderyka Adama Czerniewskiego
    podstawowy
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gajowa
  • Gdańska
    trzeciorzędowy
  • Generała Józefa Bema
  • Giżycka
    podstawowy
  • Gołębia
  • Grabowa
  • Gruntowa
    pochylnia
  • Grunwaldzka
    wtórny
  • Gustawa Gizewiusza
  • Guzianka
    trzeciorzędowy
  • Gwarna
  • Gąsior
  • H

  • Handlowa
  • Harcerska
  • Henryka Sienkiewicza
    wtórny
  • I

  • I Marszałka RP Józefa Piłsudskiego
    trzeciorzędowy
  • J

  • Jagodna
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Krajeckiego
  • Jana Matejki
  • Jana Onufrego Zagłoby
  • Jana Skrzetuskiego
  • Jasna
  • Jastrzębia
  • Jaszczurówka
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Bema
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jerzego Pisańskiego
  • Jesionowa
  • Jeziorna
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kalinowa
  • Kanałowa
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kominiarska
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Kowalik
    tor
  • Kowieńska
  • Kościelna
  • Krańcowa
  • Krótka
  • Krucza
  • Krzywa
  • Kwiatowa
  • L

  • Letnia
  • Leśna
  • Lipowa
  • Lisia
  • M

  • Marii Konopnickiej
    trzeciorzędowy
  • Mazurska
  • Mała
  • Mecenasa Andrzeja Stefana Mireckiego
    podstawowy
  • Melchiora Wańkowicza
  • Michała Kajki
  • Michała Wołodyjowskiego
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
    pochylnia
  • Miodowa
  • Miła
  • Młodzieżowa
    pochylnia
  • N

  • Nadbrzeżna
  • Narożna
  • Nidzka
  • Nowe Guty
  • Nowy Świat
  • O

  • Ogrodnicza
  • Ogrodowa
  • Okopowa
  • Olsztyńska
    podstawowy
  • Orla
  • Orzyska
    podstawowy
  • Osiedle Robotnicze
  • Owocowa
    pochylnia
  • P

  • Parkowa
  • PCK
  • Piaskowa
  • Pionierów
    trzeciorzędowy
  • Pionierska
  • Pisowody
  • Piwna
  • Plac Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Plac Ignacego Daszyńskiego
  • Pocztowa
  • Podleśna
  • Pogodna
  • Polna
  • Poprzeczna
  • Pszeniczna
  • Pustułki
    pochylnia
  • R

  • Radosława Misińskiego
  • Ratuszowa
  • Różana
  • rondo imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
    podstawowy
  • Rondo Mazurskie
    trzeciorzędowy
  • Rondo premiera Stanisława Mikołajczyka
    podstawowy
  • Rybacka
    pochylnia
  • Rynek
  • Rysia
  • Rzemieślnicza
  • S

  • Sadownicza
    pochylnia
  • Smocza
  • Sosnowa
  • Sowia
  • Spacerowa
  • Spokojna
    pochylnia
  • Sportowa
  • Stanisława Moniuszki
  • Stanisława Staszica
    pochylnia
  • Stefana Batorego
  • Stefana Żeromskiego
  • Suwalska
  • Szeroka
  • Szkolna
  • Słoneczna
  • Słowiańska
  • Słubicka
    pochylnia
  • T

  • Tadeusza Kościuszki
    trzeciorzędowy
  • Targowa
  • Tatarska
  • Topolowa
  • Trzcinowa
    trzeciorzędowy
  • Tęczowa
  • U

  • Urocza
  • Usługowa
  • W

  • Warmińska
  • Warszawska
    trzeciorzędowy
  • Wiejska
  • Wierzbińska
  • Wilcza
  • Wileńska
  • Wincentego Witosa
  • Wiosenna
  • Wiśniowa
  • Wojciecha Kętrzyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Wojska Polskiego
    podstawowy
  • Wronia
  • Wrzosowa
    tor
  • Wyzwolenia
  • Władysława Jagiełły
  • Władysława Klementowskiego
    podstawowy
  • Władysława Sikorskiego
  • Wąglicka
    pochylnia
  • Wąska
  • Wędkarska

Miejsca

Miasta

  • Biała Piska
  • Orzysz
  • Pisz
  • Ruciane-Nida

Miasteczka

  • Anuszewo
  • Babrosty
  • Bemowo Piskie
  • Bełcząc
  • Bogumiły
  • Borek
  • Borki
  • Chmielewo
  • Cibory
  • Cierzpięty
  • Ciesina
  • Cwaliny
  • Czarne
  • Danowo
  • Dmusy
  • Drozdowo
  • Drygały
  • Dziubiele
  • Długi Kąt
  • Dąbrówka
  • Gaudynki
  • Gałkowo
  • Góra
  • Gorzekały
  • Grodzisko
  • Gruzy
  • Grzegorze
  • Grądy
  • Guzki
  • Głodowo
  • Gąsior
  • Hejdyk
  • Idźki
  • Imionek
  • Iznota
  • Jabłoń
  • Jagodne
  • Jakuby
  • Jaśkowo
  • Jeglin
  • Jeleń
  • Jeże
  • Kadzidłowo
  • Kaliszki
  • Kamień
  • Kamieńskie
  • Karpa
  • Karwica
  • Karwica Mazurska
  • Karwik
  • Kałęczyn
  • Kózki
  • Klarewo
  • Klusy
  • Kocioł
  • Kocioł Duży
  • Kociołek Szlachecki
  • Kolonia Konopki
  • Komorowo
  • Konopki
  • Kowalewo
  • Końcewo
  • Kożuchy
  • Kruszewo
  • Krzyże
  • Kukły
  • Kumielsk
  • Kwik
  • Lipa Przednia
  • Lipa Tylna
  • Lipińskie
  • Lisie Jamy
  • Liski
  • Lisy
  • Maldanin
  • Maszty
  • Mikosze
  • Mikuty
  • Monety
  • Myszki
  • Myśliki
  • Niedźwiedzi Róg
  • Niedźwiedzie
  • Nitki
  • Nowa Ukta
  • Nowa Wieś
  • Nowe Drygały
  • Nowe Guty
  • Oblewo
  • Odoje
  • Ogródek
  • Okartowo
  • Onufryjewo
  • Orłowo
  • Osiki
  • Osiniak-Piotrowo
  • Pawłocin
  • Pianki
  • Piaski
  • Pieczysko
  • Pietrzyki

Wsie

  • Aleksandrowo
  • Bartlewo
  • Bogaczewo
  • Borek
  • Brzózki Małe
  • Budnik
  • Buwełno
  • Dziadki
  • Dziubiele Małe
  • Dłutowo
  • Dąbrówka Drygalska
  • Dąbrówka Mała
  • Dąbrowa
  • Falęcin
  • Gaudynek-Kolonia
  • Górki
  • Górskie
  • Golec
  • Grądy Podmiejskie
  • Głodowo Duże
  • Głodowo Małe
  • Iwanowo
  • Iłki
  • Jagodzin
  • Karczmisko
  • Karwica Duża
  • Karwica Mała
  • Karwica-Kolonia
  • Kierzek
  • Kobusy
  • Kokoszka
  • Kolonia Kawałek
  • Kolonia Pilchy
  • Kolonia Pogorzel Wielka Druga
  • Kolonia Pogorzel Wielka Pierwsza
  • Kolonia Rogale
  • Koziaki
  • Koźle-Leśniczówka
  • Kożuchy Małe
  • Kulik
  • Kępa
  • Lisaki
  • Majdan
  • Mikosze Osada
  • Nowe Guty-Kolonia
  • Oblewo
  • Okartowo-Przystanek
  • Okartowo-Tartak
  • Olszyna
  • Piaski
  • Piskorzewo
  • Ruczaj
  • Rzęśniki
  • Stary Ogródek
  • Stoczki
  • Szkody-Kolonia
  • Turośl Mała
  • Uściany Małe
  • Wejsuny Małe
  • Wejsuny-Kolonia
  • Wąglik-Kolonia
  • Zatorze
  • Zdęgówko
  • Zydląg
  • Zydlągi
  • Zydlągi
  • Śwignajno Wielkie

Powiaty

  • Bagieńskie
  • Biała
  • Bielice
  • Browarnik
  • Brzózki Wielkie
  • Czapla
  • Czapla
  • Czarci Róg
  • Dziadki
  • Dąbrowa
  • Falęcin
  • Głąbowskie
  • Jagodzin
  • Jagodzin
  • Jeleni Bór
  • Kaczor
  • Kaliszki
  • Karpiny
  • Kosaki
  • Koty
  • Kozłowo
  • Leśniczówka Niedźwiedzi Dół
  • Leśniczówka Zielone
  • Leśny Fort
  • Lipowskie
  • Myszki
  • Oskarżyn
  • Oszczywilki
  • Przerośl
  • Sowiróg
  • Sołdany
  • Struga
  • Wilczy Dół
  • Worgule
  • Wądołek
  • Zagaje
  • Zagon
  • Zdęgowo
  • Łąki

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat piski
mieszkańcy57819
sourceBIP Wrota Warmii i Mazur
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2816
typgranica
vehicle_plate_codeNPI
websitehttp://www.powiat.pisz.pl/
wikidataQ555892
wikipediapl:Powiat piski