Strona główna » województwo podlaskie » powiat suwalski

Ulice katalog - powiat suwalski, województwo podlaskie

Centrum administracyjne

  • Suwałki

Ulice w powiat suwalski

  • 1

  • 1 Maja
    wtórny
  • 3

  • 3 Maja
    wtórny
  • 4

  • 4 Sierpnia
  • 5

  • 500-lecia Ziemi Raczkowskiej
    wtórny
  • A

  • Akacjowa
  • Andrzeja Wiszowatego
  • B

  • Białorogi
  • Bielańska Droga
    tor
  • Bolesława Chrobrego
  • Browarna
  • C

  • Chodnik
    chodnik
  • Chłodna
  • Cmentarna
    trzeciorzędowy
  • D

  • Dolina Czarnej Hańczy
    sposób
  • Droga na cmentarz
    tor
  • Dworna
  • Dźwilowa Droga
    tor
  • E

  • Emilii Plater
  • F

  • Fabryczna
    trzeciorzędowy
  • Filipowska
    trzeciorzędowy
  • G

  • Gajowa
  • Garbaska
    trzeciorzędowy
  • Górna
    wtórny
  • Gospodarska
  • Grecka
  • H

  • Holendry
    trzeciorzędowy
  • J

  • Jana Matejki
  • Jana Rydzewskiego
    pochylnia
  • Józefa Bema
  • Jerzego Grodzieńskiego
  • K

  • Kalwaryjska
    trzeciorzędowy
  • Kamieńska
  • Katowska
    pochylnia
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kolonia Jeleniewo
    trzeciorzędowy
  • Kolonia Raczki
    tor
  • Kolonie
  • Konstantego Szlaszyńskiego
  • Kozia
  • Kozia Szyja
  • Kościelna
  • Króla Zygmunta Starego
    trzeciorzędowy
  • Krótka
    pochylnia
  • Krzysztofa Wiesiołowskiego
    pochylnia
  • Księdza Stanisława Kamińskiego
  • Księdza Witolda Balukiewicza
  • Kwiatowa
  • L

  • Leśna
  • Lipowa
  • Ludwika Michała Paca
  • M

  • Marii Konopnickiej
  • Michała Górskiego
  • Mieruniszka
    wtórny
  • Mieszka I
  • Młynarska
    tor
  • Młyńska
    wtórny
  • N

  • Nadrzeczna
  • Nowe Osiedle
  • O

  • Obwodnica Augustowa
    podstawowy
  • Ogrodowa
    tor
  • Olendry
  • Osiedle Północ
  • Osiedle Wistuć
  • P

  • PA 1,5
    pochylnia
  • PA 13
    pochylnia
  • PA 16
    pochylnia
  • PA 2,7
    pochylnia
  • PA 5,6
    pochylnia
  • PA 9,5
    pochylnia
  • Pankiewiczów
  • Parkowa
    trzeciorzędowy
  • Północna
  • Półwysep
    tor
  • Plac Stefana Batorego
  • Plac Tadeusza Kościuszki
  • Polna
  • Południowa
    trzeciorzędowy
  • R

  • Raczkowska
    pochylnia
  • Romualda Minkiewicza
  • Rospuda
  • Rynek
  • Rzemieślnicza
  • S

  • Sejneńska
    trzeciorzędowy
  • Spacerowa
  • Spokojna
  • Sportowa
    trzeciorzędowy
  • Stanisława Moniuszki
  • Stefana Batorego
  • Stodolna
  • Strażacka
  • Suwalska
  • Szkilówka
  • Szkolna
  • Słoneczna
  • Słowicza
  • T

  • Tadeusza Kościuszki
    wtórny
  • V

  • Via Baltica
    podstawowy
  • W

  • Waga
    pochylnia
  • Wólczańska
    trzeciorzędowy
  • Wielka
    trzeciorzędowy
  • Wierzbołowska
  • Wisztyniecka
    wtórny
  • Wita Stwosza
  • Wiśniowa
  • Wiżańska
  • Wojska Polskiego
    wtórny
  • Władysława Łokietka
  • Węzeł Raczki
    trunk_link
  • Z

  • Zatoka do kontroli pojazdów
    pochylnia
  • Zielona
  • Zusenkowska
    trzeciorzędowy
  • Zygmunta Starego
  • Ł

  • Łąkowa Droga
    sposób
  • Ś

  • Świerkowa
  • Ż

  • Żabia

Miejsca

Miasteczka

  • Adamowizna
  • Agrafinówka
  • Aleksandrówka
  • Aleksandrowo
  • Andrzejewo
  • Antosin
  • Bachanowo
  • Bakaniuk
  • Bakałarzewo
  • Baranowo
  • Bartnia Góra
  • Becejły
  • Biała Woda
  • Białe
  • Białobłota
  • Białorogi
  • Bilwinowo
  • Blenda
  • Bobrowisko
  • Bolcie
  • Bolesty
  • Bondziszki
  • Bród Mały
  • Bród Nowy
  • Bród Stary
  • Budzisko
  • Burdeniszki
  • Burniszki
  • Bućki
  • Błaskowizna
  • Chodźki
  • Cimochowizna
  • Czajewszczyzna
  • Czarnakowizna
  • Czarne
  • Czerwone Bagno
  • Czerwonka
  • Czerwony Folwark
  • Czostków
  • Deksznie
  • Dowspuda
  • Dubowo Drugie
  • Dubowo Pierwsze
  • Dziadówek
  • Dzierwany
  • Dębniak
  • Dębowo
  • Ejszeryszki
  • Filipów
  • Filipów Czwarty
  • Filipów Drugi
  • Filipów Trzeci
  • Folusz
  • Fornetka
  • Franciszkowo
  • Garbas Drugi
  • Garbas Pierwszy
  • Gawrych Ruda
  • Góra
  • Grauże Nowe
  • Grauże Nowe
  • Grauże Stare
  • Grzybina
  • Gulbieniszki
  • Głęboki Rów
  • Gębalówka
  • Hańcza
  • Hultajewo
  • Huta
  • Huta
  • Ignatówka
  • Ignatowizna
  • Iwaniszki
  • Jankielówka
  • Jasionowo
  • Jasionowo
  • Jałowo
  • Jaśki
  • Józefowo
  • Jegliniec
  • Jegliniszki
  • Jeleniewo
  • Jemieliste
  • Jeziorki
  • Jodoziory
  • Kadaryszki
  • Kaletnik
  • Kamionka
  • Kamionka Poprzeczna
  • Karasiewo
  • Kazimierówka
  • Kleszczówek
  • Klonorejść
  • Klonowa Góra
  • Kociołki
  • Kolonia Przerośl
  • Koniecbór
  • Konopki
  • Korkliny
  • Korobiec
  • Korytki

Wsie

  • Aksamitowizna
  • Annowo
  • Bogdanowizna
  • Bojary
  • Bolcie Małe
  • Chachłuszka
  • Chodorki
  • Ciepłówka
  • Cisówek
  • Cynowo
  • Czerwonka
  • Czerwonka
  • Doły
  • Doły
  • Druga Linia
  • Durowizna
  • Dwór
  • Dąbrówki
  • Folwark
  • Gacisko
  • Gaworzec
  • Górniki
  • Góry
  • Gierdawy
  • Gromadczyzna
  • Hańcza
  • Jeglówek
  • Jeglówek
  • Jemielistka Linia
  • Jodoziorki
  • Kapkaz
  • Karolin
  • Karolinowo
  • Kaukaz
  • Kierzek
  • Kojle
  • Kolonia Bakałarzewo
  • Kolonia Becejły
  • Kolonia Jasionowo
  • Kolonia Korytki
  • Kolonia Raczki
  • Kolonia Smolniki
  • Kolonia Stare Motule
  • Kolonie
  • Kolonie Wronowo
  • Kolonijki
  • Konstantynówka
  • Kopane
  • Kozia Szyja
  • Kozia Ulica
  • Kozia Ulica
  • Kupowo Małe
  • Laskowskie
  • Leszkiemie
  • Linia
  • Linia Dziarnowa
  • Linia Leśna
  • Linia Leśna
  • Linia Podleśna
  • Lipina
  • Mauda
  • Mazury
  • Mała Przerośl
  • Małe Stoki
  • Mały Kaletnik
  • Michaliszki
  • Mieruniszki Małe
  • Milanowizna
  • Między Jeziorami
  • Morgi
  • Moskiewszczyzna
  • Muchowo
  • Młyn-Hamernia
  • Młynisko
  • Nad Gościńcem
  • Nad Szosą
  • Naddawki
  • Nowa Chmielówka
  • Nowe Osiedle
  • Nowe Romaniuki
  • Nowiny
  • Nowiny
  • Nowopole
  • Nowy Dwór
  • Ogrodniki
  • Ogrodzisko
  • Olszanka-Huk
  • Olszańska Linia
  • Osiedle Wistuć
  • Pawłówka Mała
  • Pierwsza Linia
  • Pieńki
  • Pod Białą
  • Pod Bolcie
  • Pod Filipów
  • Pod Granicą
  • Pod Jezioro
  • Pod Kamionkę
  • Pod Lasem
  • Pod Lasem
  • Pod Lasem

Powiaty

  • Bór
  • Biedula Róg
  • Bochenek
  • Bondziszki
  • Brzozowa
  • Cegielnia
  • Chmielnik
  • Dejcicha
  • Dąbki
  • Gajówka Sidory
  • Gryczyska
  • Harcerska
  • Jabłonka
  • Kanał Wigierski
  • Kapliczka
  • Kapuśniki
  • Karczmisko
  • Karpowa
  • Kiera
  • Kobylak
  • Kocioł
  • Koziniec
  • Koło Stawku
  • Kręcista
  • Księdzowska Sadzawka
  • Kuchenka
  • Kuchnia
  • LEŚNICZÓWKA GAWARZEC - WIGIERSKI PARK NARODOWY
  • Linia Dziarnowa
  • Linia Dziarnowa
  • Linia Leśna
  • Lisie bory
  • Masalszczyzna
  • Młyn
  • Niepresna
  • Ogródki
  • Okoniowa Buchta
  • Opartowo
  • Osada Słupie 2
  • Otmęt
  • Półwysep Łysocha
  • Piaski
  • Piecyk
  • Pijawne Małe
  • Ploso Zakątowskie
  • Podbrzozówka
  • Polko
  • Przy Bagnie
  • Romanka
  • Rosochacz
  • Ryk
  • Rzeczka
  • Rzeczka
  • Samle Drugie
  • Samle Małe
  • Skindziera Buchta
  • Skutnik
  • Sosnowik
  • Stajnia
  • Suchar
  • Szelment
  • Szkolna
  • Tryba
  • Usraniec
  • Wapiennica
  • Wiejka
  • Wigry
  • Wąski Róg
  • Wędół
  • Węgieł
  • Węglowa Góra
  • Zagóra
  • Zajeziorko
  • Zdrojki
  • Zdrojki
  • Zimowa Droga
  • Zydówka
  • Łysocha

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat suwalski
mieszkańcy35924
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2012
typgranica
vehicle_plate_codeBSU
websitehttp://www.powiat.suwalski.pl/
wikidataQ1135363
wikipediapl:Powiat suwalski