Strona główna » województwo pomorskie » powiat starogardzki

Ulice katalog - powiat starogardzki, województwo pomorskie

Centrum administracyjne

  • Starogard Gdański

Ulice w powiat starogardzki

  • 1

  • 11 Listopada
  • 2

  • 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich
  • 27 Stycznia
    wtórny
  • 3

  • 3 Maja
    wtórny
  • 6

  • 6 Marca
    wtórny
  • 6 Marca 1938 r.
  • 60-lecia Odzyskania Niepodległości Polski
  • 8

  • 800-lecia Starogardu
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Aleja Armii Krajowej
    wtórny
  • Aleja Jana Pawła II
    pochylnia
  • Aleja Wojska Polskiego
  • Alojzego Pawła Gusowskiego
  • Antoniego Abrahama
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bagienna
  • Bajeczna
  • Basztowa
  • Bednarska
  • Białachówko
  • Białachowska
    tor
  • Bilikiewicza
  • Biskupa Ignacego Krasickiego
  • Biskupa Konstantego Dominika
  • Biskupa Konstantyna Dominika
  • Biznes Park
    pochylnia
  • Bociania
  • Boczna
  • Bohaterów Getta
  • Bohaterów Monte Cassino
  • Bohaterów Westerplatte
  • Bolesława Orlińskiego
  • Bolesława Prusa
  • Borówkowa
  • Boroszewska
    trzeciorzędowy
  • Borowa
  • Bosa
  • Braterska
  • Browarowa
  • Brzozowa
    tor
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • C

  • Cegielnia
  • Ceramiczna
  • Ceynowy
    trzeciorzędowy
  • Chabrowa
  • Choinkowa
  • Chojnicka
  • Cicha
  • Ciska
  • Cisowa
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cystersów
  • Czajki
  • Czapli
  • Czereśniowa
  • Czerska
    trzeciorzędowy
  • Czesława Nagórskiego
  • D

  • Danusi
  • Darowana
  • Diamentowa
  • Do Sowiej Wierzby
    chodnik
  • Dobra
  • Doktora Floriana Ceynowy
  • Doktora Jana Schwabe
  • Doktora Józefa Balewskiego
  • Doktora Józefa Kopicza
  • Doktora Kazimierza Maja
  • Doktora Stanisława Kryzana
  • Dolna
  • Droga Nowowiejska
    trzeciorzędowy
  • Droga Ocypelska
    tor
  • Droga Owidzka
    trzeciorzędowy
  • Drogowców
    trzeciorzędowy
  • Dworcowa
    tor
  • Dworzec
  • Działkowa
  • Dziewięciu z nieba
  • Długa
  • Dębowa
  • E

  • Edmunda Falkowskiego
  • Edwarda Przanowskiego
  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Farmaceutów
  • Feliksa Selmanowicza "Zagończyka"
  • Firmowa
  • Floriana Ceynowy
  • Franciszka Nierzwickiego
  • Franciszka Peplińskiego
  • Franciszka Schornaka
  • Franciszka Szornaka
  • Franciszka Sędzickiego
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
    wtórny
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gajowa
    tor
  • Górna
  • Gdańska
    wtórny
  • Generała Franciszka Kleeberga
    pochylnia
  • Generała Józefa Hallera
    wtórny
  • Generała Leopolda Okulickiego
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Tadeusza Kutrzeby
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
    podstawowy
  • Gertrudy Babilińskiej
    sposób
  • Gila
  • Gimnazjalna
    tor
  • Gniewska
    wtórny
  • Godziszewo-Wybudowanie
  • Gołębia
  • Grabowa
  • Grabowiecka
  • Grabowska
    tor
  • Graniczna
  • Grobla Mickiewicza
  • Grunwaldzka
  • Gryfa Pomorskiego
    chodnik
  • Grzybowa
  • Główna
    trzeciorzędowy
  • Głogowa
  • H

  • Harcerska
  • Heleny Lange
  • Henryka Dąbrowskiego
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hermanowo
    pochylnia
  • Hermanowska
  • Heweliusza
  • Hieronima Derdowskiego
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • Ignacego Paderewskiego
  • Izydora Gulgowskiego
  • J

  • Jabłoniowa
  • Jabłowska
    wtórny
  • Jacobsonów
  • Jagiellonów
  • Jagodowa
  • Jana Brejskiego
  • Jana Buchholza
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Kosznickiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
  • Jana Pawła Warmbier
  • Jana Pillara
  • Jana Schulza
  • Jana Sobieskiego
  • Jana Wróblewskiego
  • Janin
  • Janusza Korczaka
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jarzębinowa
  • Jaskółcza
    pochylnia
  • Jasna
    tor
  • Jastrzębia
  • Jaszczurkowców
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Chełmońskiego
  • Józefa Grzybka
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Kleszczyńskiego
  • Józefa Milewskiego
  • Józefa Wybickiego
  • Jerzego Bajana
  • Jesionowa
  • Jezierska
  • Jeziorna
    tor
  • Jeżynowa
    pochylnia
  • Jodłowa
  • Jubileuszowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Kraziewicza
  • Juliusza Słowackiego
  • Juranda ze Spychowa
  • K

  • Kalinowa
  • Kamienna
  • Kamierowska
    trzeciorzędowy
  • Kanałowa
    pochylnia
  • Kasztanowa
  • Kazubska
  • Kleszczewska
    trzeciorzędowy
  • Klonowa
  • Kocborowska
  • Kochanki
  • Kociewska
    trzeciorzędowy
  • Kolejowa
  • Konrada Putynkowskiego
  • Konstytucji 3 Maja
    pochylnia
  • Kontradmirała Józefa Unruga
  • Kormorana
  • Kormorania
  • Korytybska
  • Kowalska
  • Kozi Rynek
  • Kozia
  • Kościelna

Miejsca

Miasta

  • Czarna Woda
  • Skarszewy
  • Skórcz
  • Starogard Gdański

Miasteczka

  • Barchnowy
  • Bartel Wielki
  • Barłożno
  • Białachówko
  • Białachowo
  • Bietowo
  • Bobowo
  • Bobrowiec
  • Bojary
  • Bolesławowo
  • Boraszewo
  • Borzechowo
  • Bożepole Królewskie
  • Brzeźno Wielkie
  • Budy
  • Bukowiny
  • Bytonia
  • Błędno
  • Bączek
  • Cegielnia
  • Ciecholewy
  • Cieciorka
  • Cis
  • Cisowy
  • Czarne
  • Czarnocin
  • Czarnylas
  • Czerwińsk
  • Demlin
  • Drewniaczki
  • Duże Krówno
  • Długie
  • Dąbrówka
  • Dąbrowa
  • Frank
  • Frąca
  • Godziszewo
  • Grabowiec
  • Grabowo
  • Głuche
  • Helenowo
  • Huta Kalna
  • Iwiczno
  • Jabłówko
  • Jabłowo
  • Janin
  • Janowo
  • Jaroszewy
  • Jaszczerek
  • Jaszczerz
  • Jezierce
  • Jeżewnica
  • Junkrowy
  • Kaliska
  • Kaliska
  • Kamienna Karczma
  • Kamierowo
  • Kamierowskie Piece
  • Kamionka
  • Kamionna
  • Karolewo
  • Karszanek
  • Kasparus
  • Kazub
  • Klaniny
  • Kleszczewo Kościerskie
  • Klonówka
  • Kocia Góra
  • Kokoszkowy
  • Kolincz
  • Kopytkowo
  • Koteże
  • Kościelna Jania
  • Koźmin
  • Kranek
  • Krąg
  • Krępki
  • Kulmaga
  • Lalkowy
  • Leśna Jania
  • Linowiec
  • Lipia Góra Mała
  • Lipinki Królewskie
  • Lipinki Szlacheckie
  • Lisówko
  • Lubichowo
  • Lubiki
  • Lubiki Małe
  • Luchowo
  • Malary
  • Marianka
  • Markocin
  • Małe Krówno
  • Mały Bukowiec
  • Mermet
  • Mieliczki
  • Miradowo
  • Mirotki
  • Mirowo Duże
  • Miryce
  • Mościska

Wsie

  • Andersy
  • Babie Doły
  • Baby
  • Barka
  • Bartel Mały
  • Bałkany
  • Belfort
  • Biały Bukowiec
  • Biedaczek
  • Bojanowo
  • Brunswałd
  • Brzóski
  • Bukowiec Królewski
  • Celmerostwo
  • Cisiny
  • Czarne
  • Czarne
  • Czechowo
  • Czubek
  • Czysta Woda
  • Dobry Brat
  • Dunajki
  • Dyby
  • Długie-Osada
  • Gęby
  • Jabłowo-Cegielnia
  • Jasieniec
  • Jastrzębie
  • Jastrzębie Skarszewskie
  • Jeziornik
  • Kamanowo
  • Karolewo
  • Kasparus-Osada
  • Kaźmierowo
  • Koliński Młyn
  • Kolonia Koźmin
  • Kolonia Pinczyn
  • Kornatka
  • Korotybie
  • Krabusin
  • Kujawy
  • Leśna Huta
  • Lipski Młyn
  • Lipy
  • Lisewko
  • Maksymilianowo
  • Małe Wycinki
  • Mestwinowo-Leśniczówka
  • Miechowiec
  • Morawy
  • Nowe Gołębiewko
  • Nowy Bukowiec
  • Nygut
  • Okarpiec
  • Okoniny
  • Osiedle Letnisko
  • Osiedle nad Jeziorem
  • Osiedle Północne
  • Osiedle Piaski
  • Osiedle Polanki
  • Osiedle Słoneczne
  • Osiek-Pole
  • Owidz-Młyn
  • Parcele Klanińskie
  • Pawelec
  • Pazda
  • Pólko
  • Plony
  • Podlesie
  • Pogódki Wybudowanie
  • Portugalia
  • Probostwo
  • Przerębska Huta
  • Pustkowie
  • Romanowo
  • Rusia
  • Ruś
  • Skowronek
  • Smolnik
  • Sowi Dół
  • Stara Lipa
  • Stary Cis
  • Starzyska
  • Szczodrowski Młyn
  • Szteklinek
  • Trzcianka
  • Trzechowo
  • Trzosowo
  • Wałachowo
  • Wilcze Góry
  • Wilki
  • Wirty
  • Wiązak
  • Wymysłowo
  • Zamkowa Góra
  • Zapowiednik
  • Zduny-Cegielnia
  • Ziemianek

Powiaty

  • Brzeźnica
  • Czarnocińskie Piece

Peryferie

  • Fryda
  • Kocborowo
  • Łapiszewo

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat starogardzki
mieszkańcy127279
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2213
typgranica
vehicle_plate_codeGST
websitehttp://powiatstarogard.pl/
wikidataQ1341090
wikipediapl:Powiat starogardzki