Strona główna » województwo podlaskie » powiat sokólski

Ulice katalog - powiat sokólski, województwo podlaskie

Centrum administracyjne

  • Sokółka

Ulice w powiat sokólski

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
    wtórny
  • 19 (Przejście graniczne Kuźnica Białostocka)
    podstawowy
  • 19 (TIR)
    pochylnia
  • 3

  • 3 Maja
    wtórny
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Adriana Krzyżanowskiego
  • Agnieszki Osieckiej
  • Akacjowa
  • Aleja Szkolna
  • Antoniego i Janiny Docha
  • Armii Krajowej
  • Augustowska
    podstawowy
  • B

  • Bankowa
    trzeciorzędowy
  • Bartosza Głowackiego
  • Bazowa
  • Białostocka
    podstawowy
  • Bobrzańska
    trzeciorzędowy
  • Bohaterów Monte Cassino
  • Bolesława Prusa
  • Browarna
  • C

  • Cedrowa
  • Centralna
  • Cerkiewna
  • Chorążycha
  • Cicha
  • Ciepła
  • Cieśnik Wielki
    trzeciorzędowy
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czesława Niemena
  • Czysta
  • D

  • DK8 (Wariant IV)
    proposed
  • Dolna
  • Drzewna
  • Dworcowa
  • Dywizjonu 303
  • Długa
  • Dąbrowska
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Plater
  • F

  • Fabryczna
  • G

  • Gajowa
  • Garbarska
    trzeciorzędowy
  • Górna
  • Generała Franciszka Kleeberga
  • Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Generała Józefa Bema
    trzeciorzędowy
  • Generała Józefa Hallera
  • Generała Nikodema Sulika
  • Generała Walerego Wróblewskiego
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Goniądzka
    trzeciorzędowy
  • Gorszczyzna
  • Graniczna
  • Grochowa
  • Grodzieńska
  • Gruntowa
  • Grzegorza Kunawina
    trzeciorzędowy
  • Gęsia
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
    trzeciorzędowy
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • Icchoka Malmeda
  • Ignacego Mościckiego
  • J

  • Jagiellońska
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
    trzeciorzędowy
  • Jana Tarasiewicza
  • Janka Krasickiego
  • Janusza Korczaka
  • Jarzębinowa
  • Jasionówka
    wtórny
  • Jasionówka-Kolonia
    trzeciorzędowy
  • Jasna
  • Jałówka
  • Józefa Piłsudskiego
  • Joachima Lelewela
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kalwińska
  • Kapitana Józefa Kłopotowskiego
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Kasztanowa
  • Kaukazka
  • Kazimierza Lewickiego
  • Klonowa
  • Knyszyńska
    wtórny
  • Kolejowa
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Korycińska
    wtórny
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Króla Zygmunta Starego
  • Królowej Bony
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krecia
  • Kresowa
    trzeciorzędowy
  • Krucza
  • Krukowska
    trzeciorzędowy
  • Kryńska
    wtórny
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzysztofa Putry
  • Kręta
  • Księdza Józefa Fordona
  • Księdza Jerzego Popiełuszki
  • Księdza Piotra Ściegiennego
  • Kumiała
  • Kupiecka
    trzeciorzędowy
  • Kuźnicka
    trzeciorzędowy
  • Kwiatowa
    pochylnia
  • kładka Szuszalewo
    chodnik
  • L

  • Laskowszczyzna
  • Legionowa
    trzeciorzędowy
  • Lekarza Mieczysława Kuźmy
  • Leszczynowa
  • Letnia
  • Leśna
  • Lipowa
  • Listopadowa
  • Lniana
  • Lotników Lewoniewskich
  • Ludwika Zamenhofa
  • M

  • Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala"
  • Majora Stanisława Bilmina
  • Majowa
  • Makowlany
  • Mariańska
    wtórny
  • Marii Bućko
    trzeciorzędowy
  • Marii Konopnickiej
    trzeciorzędowy
  • Marii Skłodowskiej-Curie
    trzeciorzędowy
  • Marka Grechuty
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Mała
  • Małyszówka
    trzeciorzędowy
  • Małyszówka Kolonia
    trzeciorzędowy
  • Miejska
    pochylnia
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miła
  • Mobilna Stacja Kontroli
    pochylnia
  • Modrzewiowa
  • Mokra
  • Młodych
  • N

  • Nadrzeczna
  • Norberta Barlickiego
  • Nowa
  • Nowodzielska
    trzeciorzędowy
  • Nowozielona
  • O

  • Obwodnica Korycina
    proposed
  • Obwodowa
    trzeciorzędowy
  • Ogrodowa
  • Okopy
  • Orzechowa
  • Osiedle Buchwałowo
    trzeciorzędowy
  • Osiedle Zielone
  • Osiedlowa
  • Owocowa
  • P

  • Parkowa
  • Północna
  • Piaskowa
  • Piękna
  • Plac 1000-lecia Państwa Polskiego
  • Plac Jagielloński
    wtórny
  • Plac Jana Kilińskiego
  • Plac Rynkowy
  • Plac Szkolny
    pochylnia
  • Plac Tadeusza Kościuszki
  • Pocztowa
  • Podlipska
  • Pogodna
  • Pohulanka
    trzeciorzędowy
  • Polna
  • Poprzeczna
  • Porucznika Ryszarda Pawłowskiego
    pochylnia
  • Południowa
    trzeciorzędowy
  • Projektowana
    pochylnia
  • Przemysłowa
  • Przesławka
    trzeciorzędowy
  • Przystawka
  • Przytorowa
  • Ptasia
    pochylnia
  • Pętla autobusowa
    pochylnia
  • R

  • Radomska
  • Różanostocka
    trzeciorzędowy
  • Rolna
  • Romualda Traugutta
  • Rondo Ofiar Katastrofy Lotniczej w Smoleńsku
    wtórny
  • Rondo Solidarności
  • Roski Małe
  • Rynek
    trzeciorzędowy
  • Rynkowa
  • Rzeczna
  • Rzemieślnicza
  • S

  • S 19
    proposed
  • Sadowa
  • Sidrzańska
    trzeciorzędowy
  • Sienna

Miejsca

Miasta

  • Dąbrowa Białostocka
  • Krynki
  • Sokółka
  • Suchowola

Miasteczka

  • Achrymowce
  • Aleksandrówka
  • Andrzejewo
  • Aulakowszczyzna
  • Babiki
  • Bachmackie Kolonie
  • Bachmatówka
  • Bagny
  • Białobłockie
  • Białogorce
  • Białousy
  • Biały Ług
  • Białystoczek
  • Bieniasze
  • Bieniowce
  • Bieniowce-Kolonia
  • Bierniki
  • Bierwicha
  • Bilminy
  • Bilwinki
  • Bity Kamień
  • Bobra Wielka
  • Bobrowniki
  • Bogusze
  • Boguszowski Wygon
  • Bohoniki
  • Bombla
  • Boratyńszczyzna
  • Brody
  • Brukowo
  • Brzozowe Błoto
  • Brzozowo
  • Brzozowo-Kolonia
  • Brzozowy Borek
  • Budno
  • Butrymowce
  • Chilmony
  • Chlewisk Dolny
  • Chlewisk Górny
  • Chmielówka
  • Chmielniki
  • Chmielowszczyzna
  • Chodorówka Nowa
  • Chodorówka Stara
  • Chodorówka Stara-Kolonia
  • Chorużowce
  • Chorążycha
  • Chreptowce
  • Chwaszczewo
  • Chworościany
  • Chłodne Włóki
  • Ciemne
  • Cieśnisk Mały
  • Cieśnisk Wielki
  • Cimanie
  • Cimoszka
  • Ciumicze
  • Czarnorzeczka
  • Czepiele
  • Czerwonka
  • Czuprynowo
  • Domuraty
  • Drahle
  • Dryga
  • Dryga-Kolonia
  • Dubasiewskie Kolonie
  • Dubasiewszczyzna
  • Dubaśno
  • Dworzysk
  • Dworzysk
  • Dzięciołówka
  • Długi Ług
  • Długosielce
  • Dąbrówka
  • Franckowa Buda
  • Gabrylewszczyzna
  • Górany
  • Górka
  • Geniusze
  • Giełozicha
  • Gilbowszczyzna
  • Gliniszcze Małe
  • Gliniszcze Wielkie
  • Gnidzin
  • Gorszczyzna
  • Grabowo
  • Grodzisk
  • Grodziszczany
  • Grymiaczki
  • Grzebienie
  • Grzebienie-Kolonia
  • Grzybowszczyzna
  • Gudebsk
  • Głęboczyzna
  • Hamulka
  • Harasimowicze
  • Harkawicze
  • Hałe
  • Holiki
  • Horczaki
  • Horodnianka

Wsie

  • Adamowo
  • Aleksandrówka
  • Antonowo
  • Arciuchowa Łaźnia
  • Auls
  • Bagno
  • Bahoniki
  • Bielany
  • Bogudzięki
  • Borek
  • Borsukowizna
  • Brzozowy Hrud
  • Buchwałowo
  • Budzisk
  • Budzisk-Bagno
  • Budzisk-Strużka
  • Chilmony-Kolonia
  • Chmielowszczyzna
  • Chwojnowszczyzna
  • Czarlona
  • Czworanki
  • Dubnica Kurpiowska
  • Dwugły
  • Dziewiczy Ług
  • Dąbrówka
  • Dęby
  • Ełk
  • Gajewo
  • Glinka
  • Grodzisko
  • Gładowszczyzna
  • Halańskie Ogrodniki
  • Hały-Ług
  • Holaki
  • Horczaki Górne
  • Hurynówka
  • Jamasze
  • Jałówka
  • Jałówka-Kolonia
  • Jurdyga
  • Kamienica
  • Karpiniec
  • Kaszuba
  • Kierkielewszczyzna
  • Klatka
  • Klin-Gajówka
  • Knyszewicze Małe
  • Kolonia Nowowola
  • Kolonia Łubianka
  • Kolonia Aulakowszczyzna
  • Kolonia Bachmatówka
  • Kolonia Białobłockie
  • Kolonia Białousy
  • Kolonia Białystoczek
  • Kolonia Bieniasze
  • Kolonia Bogusze
  • Kolonia Bombla
  • Kolonia Brody
  • Kolonia Chmielówka
  • Kolonia Chmielniki
  • Kolonia Chworościany
  • Kolonia Czerwonka
  • Kolonia Domuraty
  • Kolonia Dubaśno
  • Kolonia Dzięciołówka
  • Kolonia Długi Ług
  • Kolonia Gliniszcze Małe
  • Kolonia Gliniszcze Wielkie
  • Kolonia Grabowo
  • Kolonia Grodzisk
  • Kolonia Grodzisk
  • Kolonia Grymiaczki
  • Kolonia Grzebienie
  • Kolonia Głęboczyzna
  • Kolonia Harasimowicze
  • Kolonia Holaki
  • Kolonia Horodnianka
  • Kolonia Jacowlany
  • Kolonia Jasionowa Dolina
  • Kolonia Jałówka
  • Kolonia Jałówka
  • Kolonia Jurasze
  • Kolonia Kamienica
  • Kolonia Kiersnówka
  • Kolonia Kizielany
  • Kolonia Kopciówka
  • Kolonia Kowale
  • Kolonia Krasne
  • Kolonia Kraśniany
  • Kolonia Kropiwno
  • Kolonia Krukowszczyzna
  • Kolonia Kudrawka
  • Kolonia Kuplisk
  • Kolonia Laskowszczyzna
  • Kolonia Lewki
  • Kolonia Leśniki
  • Kolonia Makowlany
  • Kolonia Malawicze Dolne
  • Kolonia Marchelówka
  • Kolonia Morgi
  • Kolonia Nierośno

Powiaty

  • Kwasówka
  • Naddawki
  • Nowosiółki
  • Pachnąca Góra
  • Podlipina
  • Szyndziel

Peryferie

  • Buchwałowo
  • Osiedle Zielone
  • Zabrodzie

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat sokólski
mieszkańcy70525
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2011
typgranica
vehicle_plate_codeBSO
websitehttp://sokolka-powiat.pl/
wikidataQ943131
wikipediapl:Powiat sokólski