Strona główna » województwo pomorskie » powiat słupski

Ulice katalog - powiat słupski, województwo pomorskie

Centrum administracyjne

  • Słupsk

Ulice w powiat słupski

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • 3

  • 3 Maja
    trzeciorzędowy
  • 9

  • 9 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Agrestowa
  • Akacjowa
    trzeciorzędowy
  • Aleja Brzozowa
    pochylnia
  • Aleja Lipowa
  • Aleja Nad Rzeką
  • Aleja Orzechowa
  • Aleja Przyjaźni
  • Aleja Różana
  • Aleja Zakochanych
    tor
  • Aleksandra Fredry
  • Andrzeja Frycz Modrzewskiego
  • Armii Krajowej
    trzeciorzędowy
  • Artura Grottgera
  • Autorska
  • Azaliowa
  • B

  • Bartosza Głowackiego
  • Bałtycka
  • Bluszczowa
  • Boczna
  • Bogdana Jancy
  • Bohaterów Warszawy
  • Bohaterów Westerplatte
    trzeciorzędowy
  • Bolesława Leśmiana
  • Bolesława Limanowskiego
    pochylnia
  • Bolesława Prusa
    pochylnia
  • Borówkowa
  • Bosmańska
  • Braci Staniuków
  • Bratkowa
  • Brylantowa
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Bulwar Portowy
    pieszy
  • Bursztynowa
  • Bytowska
    wtórny
  • Błękitna
  • C

  • Cedrowa
    pochylnia
  • Cegielniana
    sposób
  • Chabrowa
  • Chmielowa
    pochylnia
  • Cicha
    pochylnia
  • Ciemińska
  • Cisowa
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
  • Czereśniowa
  • Czerwonych Kosynierów
  • Czesława Miłosza
  • D

  • Darłowska
    wtórny
  • Darżyńska
  • Dereniowa
    tor
  • Diamentowa
  • dojazd pożarowy 6
    tor
  • dojazd pożarowy 9
    tor
  • Dolina Fiołków
    sposób
  • Dolna
  • Dominek
  • Droga leśna nr 1
    pochylnia
  • Droga leśna nr 2
    pochylnia
  • Droga leśna nr 3
    pochylnia
  • Droga leśna nr 4
    pochylnia
  • Drogowcow
  • Dworcowa
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Plater
  • F

  • Fabryczna
  • Feliksa Konarskiego
  • Fiołkowa
  • Fińska
  • Franciszka Kowalewskiego
    pochylnia
  • Franciszka Stefczyka
  • Franciszkańska
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Górna
  • Gdańska
    wtórny
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Kazimierza Pułaskiego
  • Generała Mariusza Zaruskiego
  • Generała Stefana Roweckiego "Grota"
    trzeciorzędowy
  • Generała Władysława Sikorskiego
    wtórny
  • Gorzelniana
  • Gościnna
  • Grabowa
  • Graniczna
  • Granitowa
    pochylnia
  • Grodzka
  • Grunwaldzka
    trzeciorzędowy
  • Główna
    trzeciorzędowy
  • Głogowa
  • Głowackiego
  • Głuszyńska
    trzeciorzędowy
  • H

  • Haliny Poświatowskiej
  • Harcerska
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • III Molo
    pieszy
  • Inwestycyjna
  • Irysowa
  • Iwony
  • J

  • Jagiellońska
    trzeciorzędowy
  • Jagodowa
  • Jana Brzechwy
  • Jana Długosza
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Pawła II
  • Jana z Kolna
  • Janusza Korczaka
  • Jarzębinowa
    tor
  • Jaworowa
  • Jałowcowa
    pochylnia
  • Jaśminowa
    tor
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jesionowa
  • Jeziorna
    pochylnia
  • Jeżynowa
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliana Ursyna Niemcewicza
  • Juliusza Słowackiego
  • Jutrzenki
    sposób
  • K

  • Kalinowa
  • Kamienna
  • Kapitańska
  • Kasztanowa
  • Kaszubska
  • Kazimierza Przerwy-Tetmajera
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kolorowa
  • Komandorska
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwaliowa
  • Koralowa
  • Kosynierów
  • Koszalińska
    podstawowy
  • Koszarowa
  • Kowalska
  • Kościeliska
  • Kościelna
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
    pochylnia
  • Krokusowa
  • Kruszka
  • Kryształowa
    pochylnia
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywa
  • Kręta
  • Księdza Antoniego Kani
    wtórny
  • Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Ku Słońcu
  • Kwarcowa
    pochylnia
  • Kwiatów Polnych
  • Kwiatowa
  • kładka
    sposób
  • Kładka pieszo - rowerowa
    sposób
  • Kępka
  • L

  • Lawendowa
  • Legionów
  • Leopolda Staffa
  • Leszczynowa
    pochylnia
  • Leszka Bakuły
  • Leśna
    trzeciorzędowy
  • Leśna ścieżka dydaktyczna Orzechowska Wydma
    sposób
  • Leśne Wzgórze
  • Leśny Zakątek
  • Liliowa
  • Limbowa
    sposób
  • Lipowa
  • Lśniących Wód
    sposób
  • Lędowska
  • M

  • Macieja Rataja
  • Magnoliowa
  • Makowa
  • Malinowa
    tor
  • Malwowa
  • Marii Dąbrowskiej
  • Marii Konopnickiej
  • Marmurowa
    pochylnia
  • Marynarki Polskiej
  • Marynarska
    pochylnia
  • Maurycego Augusta Beniowskiego
  • Mała
  • Michała Drzymały
  • Michała Kajki
  • Mieczysława Kościelniaka

Miejsca

Miasta

  • Kępice
  • Ustka

Miasteczka

  • Barcino
  • Barwino
  • Bałamątek
  • Bierkowo
  • Biesowice
  • Biesowiczki
  • Bięcino
  • Bobrowniki
  • Boguszyce
  • Bolesławice
  • Borzęcinko
  • Borzęcino
  • Bruskowo Małe
  • Bruskowo Wielkie
  • Brzeziniec
  • Brzezinka
  • Budowo
  • Budy
  • Bukówka
  • Bukowa
  • Bydlino
  • Bzowo
  • Będziechowo
  • Będzimierz
  • Cecenowo
  • Charnowo
  • Chlewnica
  • Chorówko
  • Chorowo
  • Choćmirówko
  • Choćmirowo
  • Ciecholub
  • Ciemino
  • Czarny Młyn
  • Czerwieniec
  • Czołpino
  • Czysta
  • Człuchy
  • Damnica
  • Damno
  • Dargacz
  • Dargoleza
  • Darnowo
  • Darżynko
  • Darżyno
  • Dobieszewko
  • Dobieszewo
  • Dobra
  • Dobrzec
  • Dobrzęcino
  • Dochówko
  • Dochowo
  • Domaradz
  • Dominek
  • Drzeżewo
  • Dudzicze
  • Duninówko
  • Duninowo
  • Dąbrówka
  • Dąbrówno
  • Dębina
  • Dębnica Kaszubska
  • Dębniczka
  • Gardna Mała
  • Gardna Wielka
  • Gałęzów
  • Gałęzinowo
  • Gać
  • Gać
  • Gać Leśna
  • Gogolewko
  • Gogolewo
  • Golęcino
  • Gorzyno
  • Gorzysław
  • Gostkowo
  • Goszczyno
  • Grabin
  • Grabno
  • Grapice
  • Grapiczki
  • Grąbkowo
  • Grąsino
  • Główczyce
  • Głobino
  • Głodowo
  • Głuszynko
  • Głuszyno
  • Gąbino
  • Izbica
  • Jabłonna
  • Jamrzyno
  • Jawory
  • Jezierzyce
  • Jeziorka
  • Kaczyno
  • Karpno
  • Karzcino
  • Karznica
  • Karzniczka
  • Kawka

Wsie

  • Ameryka
  • Bielaki
  • Bolesławice-Kolonia
  • Borek Skórzyński
  • Borzysław
  • Bronowo
  • Budówko
  • Bukowa Kolonia
  • Cecenówko
  • Chomnica
  • Ciechomice
  • Dalimierz Przewłocki
  • Damno-Młyn
  • Dobrzykowo
  • Dodowo
  • Duninówko Pierwsze
  • Gaje
  • Gatka
  • Gałęźnik
  • Giełdoń
  • Gościeradz
  • Grabówko
  • Grąbkowo-Kolonia Druga
  • Grąbkowo-Kolonia Pierwsza
  • Hamera
  • Huta
  • Jabłoniec
  • Jezierzyce
  • Jezierzyce-Osiedle
  • Kaczy Dołek
  • Karolin
  • Klęcinko
  • Kobuzie
  • Kokoszki
  • Kolonia
  • Kolonia Bięcino
  • Kolonia Bronowo
  • Kolonia Duninowo
  • Kolonia Dąbrówka
  • Kolonia Głobino
  • Kolonia Gąbino
  • Kolonia Mielno
  • Kolonia Osieki
  • Kolonia Pieniężnica
  • Kolonia Pęplino Pierwsze
  • Kolonia Pęplino Trzecie
  • Kolonia Stara Dąbrowa
  • Kolonia Starkowo
  • Kolonia Wodnica
  • Kolonia Łabiszewo
  • Kolonia Żelkowo
  • Krzywać-Leśniczówka
  • Krężoły
  • Kuźnik
  • Lipnik
  • Lisia Góra
  • Lędowo-Osiedle
  • Machowino-Kolonia
  • Maleniec
  • Maszkowo
  • Michnowo
  • Miedzno
  • Moszczanka
  • Murowaniec
  • Nowe Duninówko
  • Objazda Kolonia
  • Osuchy
  • Owczarnia
  • Owczary
  • Piaseczno
  • Polichno
  • Przeginia
  • Pęplinko
  • Radoszkowo
  • Rówek
  • Rzechcinko
  • Sierakowo Słupskie Kolonia
  • Smołdzino Leśniczówka
  • Smołdzino Poligon
  • Smużki
  • Spole
  • Stacyjka
  • Stodólsko
  • Strzegomino
  • Suliszewo
  • Szkocja
  • Ustka-Leśniczówka
  • Wieszynko
  • Witkowskie Wybudowania
  • Wrząckie
  • Wybudowanie
  • Wygrąż
  • Wytowno-Kolonia
  • Węgierskie
  • Węgorzyno
  • Zabłocie
  • Zagórne
  • Zamełowo
  • Zaułek
  • Zawistowo
  • Zaścianek

Powiaty

  • Boleniec
  • Breń
  • Bukowski Młyn
  • Ciemińskie
  • Czerwińsk
  • Dolina Charlotty
  • Domanice
  • Folwark-Agata
  • Kluki Żelskie
  • Korzenica
  • Kotowo
  • Kozłówek
  • Leśny Dwór
  • Lipnik
  • Lisewo
  • Luleminko
  • Mirocin
  • Nakło
  • Osieczki
  • Pawełki
  • Porąbki
  • Zakłodno
  • Zalesin
  • Łężyca
  • Żelki

Peryferie

  • Mokrzyca

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat słupski
mieszkańcy97437
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2212
typgranica
vehicle_plate_codeGSL
websitehttps://www.powiat.slupsk.pl/
wikidataQ1138177
wikipediapl:Powiat słupski