Strona główna » województwo pomorskie » powiat bytowski

Ulice katalog - powiat bytowski, województwo pomorskie

Centrum administracyjne

  • Bytów

Ulice w powiat bytowski

  • 1

  • 1 Maja
    podstawowy
  • 11 Listopada
  • 3

  • 3 Maja
  • 8

  • 8 Marca
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Adama Naruszewicza
  • Akacjowa
  • Aleja Lipowa
    trzeciorzędowy
  • Aleksandra Fredry
  • Aleksandra Majkowskiego
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bernarda Wery
  • Bogusława X
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Prusa
  • Brylantowa
  • Brzozowa
  • Buczka
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • Bydgoska
  • Bytowska
    podstawowy
  • C

  • Ceglana
  • Chabrowa
  • Chocimierza
  • Chojnicka
  • Cicha
  • Cisowa
  • Cmentarna
    trzeciorzędowy
  • Czereśniowa
  • Czerwonego Kapturka
  • Czesława Miłosza
  • D

  • Danuty Siedzikówny „Inki”
    pochylnia
  • Diamentowa
  • Dolna
  • Domowa
  • Dworcowa
  • Dworzec
    wtórny
  • Działkowa
    pochylnia
  • Długa
  • Dębowa
  • E

  • Elbergi
    pochylnia
  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Fabryczna
  • Fiołkowa
  • Floriana Ceynowy
  • Franciszka Sędzickiego
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gawędy
  • Górna
  • Gdańska
    wtórny
  • Generała Józefa Wybickiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Ludwika Mierosławskiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Tadeusza Kościuszki
  • Generała Władysława Sikorskiego
    wtórny
  • Glinowska
    trzeciorzędowy
  • Gościnna
  • Grunwaldzka
  • Gryfa Pomorskiego
  • Gwiezdna
  • Główna
  • H

  • Harcerska
  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Wieniawskiego
  • Hieronima Derdowskiego
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Krasickiego
    pochylnia
  • J

  • Jabłoniowa
  • Jagodowa
    pochylnia
  • Jamnowski Młyn
  • Jana Bauera
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Pawła II
  • Jana Styp-Rekowskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Twardowskiego
  • Jasia i Małgosi
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Piłsudskiego
  • Józefa Słomińskiego
    wtórny
  • Józefa Wybickiego
  • Jesionowa
  • Jeziorna
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliana Ursyna Niemcewicza
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • kadka
    sposób
  • Kamienna
  • Kardynała Josyfa Slipyja
  • Karola Szymanowskiego
  • Kartuska
    wtórny
  • Kasztanowa
  • Kaszubska
  • Kazimierza Kruczkowskiego
  • Kazimierza Przerwy-Tetmajera
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kolonia Jeziorki
  • Komisji Edukacji Narodowej
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konstytucji 3 Maja
    podstawowy
  • Konwaliowa
  • Kopciuszka
  • Koszalińska
    wtórny
  • Kowalska
  • Kościelna
  • Kościerska
    podstawowy
  • Królewny Śnieżki
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Księdza doktora Bernarda Sychty
  • Księdza Doktora Bolesława Domańskiego
  • Księdza Franciszka Gabrycha
  • Księdza Franciszka Podlaszewskiego
  • Księdza Franciszka Szynkowskiego
  • Księdza Generała Bernarda Wituckiego
  • Księdza Jana Hinza
  • Księdza Jerzego Popiełuszki
    trzeciorzędowy
  • Księdza Omańkowskiego
  • Księdza Zygmunta Frosta
  • Księżycowa
    pochylnia
  • Kubusia Puchatka
  • Kujawska
  • Kwiatowa
  • kładka piesza
    chodnik
  • Kąpielowa
  • L

  • Lazurowa
  • Leopolda Staffa
  • Leśna
  • Liliowa
  • Lipowa
  • Lobeliowa
  • Lęborska
    wtórny
  • M

  • Magnolii
  • Majora Henryka Sucharskiego
    wtórny
  • Makowa
  • Malinowa
    pochylnia
  • Margaretki
  • Marii Dąbrowskiej
  • Marii Konopnickiej
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Małopolska
  • Miastecka
    podstawowy
  • Michała Drzymały
    wtórny
  • Michała Mostnika
  • Mieszka I
  • Miodowa
  • Miła
    trzeciorzędowy
  • Morelowa
    pochylnia
  • Morska
  • Młodzieżowa
  • Młyńska
  • N

  • Na Skarpie
  • Nad Borują
    wtórny
  • Nad Jeleniem
  • Nad Strumykiem
  • Niezapominajki
  • O

  • Ogrodowa
  • Okrężna
  • Olimpijska
  • Osiedle 500-lecia Borowego Młyna
  • Osiedle Ceglane
  • Osiedle Jeziorne
    tor
  • Osiedle Kaszubskie
  • Osiedle Księdza Kazimierza Raepke
    pochylnia
  • Osiedle Letniskowe
  • Osiedle Leśne
  • Osiedle Niepodległości
  • Owocowa
  • Ośrodek Jeleń
  • P

  • Pasieka
  • Pałucka
  • Perłowa
  • Piaskowa
  • Piastowska
    trzeciorzędowy
  • Piwonii
  • Plac Jana Pawła II
  • Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Plac Krofeya
  • Plac Świętej Katarzyny
  • Platynowa
  • Plażowa
  • Pochyła
  • Podhalańska
  • Podlaska
  • Podzamcze
  • Pogodna
  • Polna
  • Pomorska
    podstawowy
  • Poziomkowa
    pochylnia
  • Promienna
  • Prosta
  • Przemysłowa
  • Przyjaciół

Miejsca

Miasta

  • Bytów
  • Miastko

Miasteczka

  • Alpy
  • Baranowo
  • Barkocin
  • Barnowiec
  • Barnowo
  • Bawernica
  • Biała
  • Bobięcino
  • Bochówko
  • Bochowo
  • Borowy Młyn
  • Borzyszkowy
  • Borzytuchom
  • Borzytuchom-Wybudowania
  • Bożanka
  • Broczyna
  • Brzezinka
  • Brzeźno Szlacheckie
  • Brzozowo
  • Budy
  • Bukowo
  • Bydgoszcz
  • Bylina
  • Bąkowo
  • Cetyń
  • Chlebowo
  • Chomice
  • Chotkowo
  • Chośnica
  • Cicholas
  • Ciemno
  • Czarna Dąbrówka
  • Czarna Dąbrowa
  • Czarnica
  • Dalekie
  • Darżkowo
  • Dmuchowo
  • Dolno
  • Dolsko
  • Domanice
  • Dretynek
  • Dretyń
  • Drążkowo
  • Dąbie
  • Dąbki
  • Dąbrówka
  • Dębowo
  • Gatka
  • Gałąźnia Mała
  • Gałąźnia Wielka
  • Górki
  • Góry
  • Glewnik
  • Gliśnica
  • Gliśno Wielkie
  • Gostkowo
  • Gołczewo
  • Grabowo Parchowskie
  • Grzmiąca
  • Grądzień
  • Gumieniec
  • Głodowo
  • Głodowo
  • Jabłoniec
  • Jamno
  • Jamno-Wybudowanie
  • Janowo
  • Jasień
  • Jeleńcz
  • Jeruzalem
  • Jerzkowice
  • Jezierze
  • Jutrzenka
  • Kamienica
  • Kamnica
  • Karpno
  • Kartkowo
  • Karwno
  • Katarzynki
  • Kawcze
  • Kiedrowice
  • Klasztor
  • Kleszczyniec
  • Klewno
  • Klęskowo
  • Kobyle Góry
  • Kotuszewo
  • Kowalewice
  • Kozin
  • Kozy
  • Kozy
  • Kołacin
  • Kołczygłówki
  • Kołczygłowy
  • Kramarzyny
  • Krosnowo
  • Krzeszewo
  • Krężoły
  • Kwisno
  • Kłosy
  • Kłączno

Wsie

  • Albertswalde
  • Bagnik
  • Bandorola
  • Barnówka
  • Biallen
  • Białuń
  • Biedolewo
  • Bielawy
  • Bory
  • Brynki Rekowskie
  • Brzósk
  • Brzezieński Młyn
  • Brzeziński Młyn
  • Brzeźno-Wybudowania
  • Buki
  • Buksewo
  • Błoga Góra
  • Błotowo
  • Będzieszyn
  • Cechyny
  • Cegielnia
  • Ceglarnia
  • Ceromin-Seromino
  • Chabzewo
  • Chałupa
  • Chełmek
  • Chocimierz
  • Chojnowo
  • Chotkowo-Wybudowanie
  • Ciemnica
  • Ciemno Młyn
  • Ciemno-Wybudowania
  • Czaple
  • Czarniczka
  • Czarnkowo
  • Czawórka
  • Dampel
  • Diabełko
  • Dierżążnik
  • Dobojewo
  • Dobrocice
  • Dolne Ostrowite
  • Domaradz
  • Dwór Rokicki
  • Dzierżążnik
  • Dąbki
  • Dąbrowa Leśna
  • Dęby
  • Fiszewo
  • Flisów
  • Folwark
  • Frydrychowo
  • Gapie
  • Garbacz
  • Glinowo-Leśniczówka
  • Gliśno-Wybudowania
  • Gostkowo Drugie
  • Gostkowo Trzecie
  • Gostyniec
  • Gołcewo
  • Gołogóra
  • Gościmierz
  • Grand
  • Grądki Dolne
  • Grępno
  • Gubisz
  • Hamer-Młyn
  • Hammer
  • Holandia
  • Imieni
  • Jabłończ Wielki
  • Jamnowski Młyn
  • Jaszewo
  • Józefata Dolina
  • Kamionka
  • Karcz
  • Karłowo
  • Kaźmierzewo
  • Klaklewo
  • Kleszczewo
  • Klewiska
  • Klin
  • Kloc
  • Kocieł
  • Koniowe
  • Korea
  • Korytka
  • Kostki
  • Kostroga
  • Kołoząb
  • Koźlice
  • Kraklewo
  • Kramarzynki
  • Kramarzyny-Wybudowanie
  • Kłótnica
  • Kłonecznica
  • Kłonia
  • Kłębin
  • Leśno
  • Lipieniec
  • Lipuszek

Powiaty

  • Bruczyna
  • Brzeźno
  • Bukowa Góra
  • Czarnolesie
  • Dretyniec
  • Dumpel
  • Flisów
  • Flisów
  • Kaługa
  • Kreda Góra
  • Lisia Góra
  • Okolawa
  • Opławiec
  • Piecyska
  • Plewiska Drugie
  • Równina Charzykowska
  • Siodełko
  • Suchodębie
  • Słomin
  • Wojsk
  • Zielony Dwór

Peryferie

  • Nowe Miasto
  • Osiedle Gdańskie
  • Osiedle Niepodległości
  • Osiedle Północ
  • Osiedle Wyzwolenia
  • Zatorze
  • Śródmieście

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat bytowski
mieszkańcy78307
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2201
typgranica
vehicle_plate_codeGBY
websitehttp://www.powiatbytowski.pl/
wikidataQ1138169
wikipediapl:Powiat bytowski