Strona główna » województwo śląskie » powiat pszczyński

Ulice katalog - powiat pszczyński, województwo śląskie

Centrum administracyjne

  • Pszczyna

Ulice w powiat pszczyński

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • 3

  • 3 Maja
    trzeciorzędowy
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Adama Napieralskiego
  • Adelajda
    tor
  • Adolfa Dygasińskiego
  • Agatowa
  • Akacjowa
  • Aleja Dębowa
  • Aleja I
  • Aleja II
  • Aleja Lipowa
  • Aleksandra Fizi
  • Aleksandra Fredry
  • Aleksandra Zawadzkiego
  • Alfonsa Zgrzebnioka
  • Anieli Krzywoń
  • Antoniego Rogalińskiego
  • Arki Bożka
  • Artura Grottgera
  • Astrów
  • Azalii
  • Azaliowa
    pochylnia
  • B

  • Babudy
  • Bankowa
  • Baraniok
  • Baranowicka
  • Barbórki
  • Bartnicza
  • Barwna
  • Basztowa
  • Batalionów Chłopskich
    trzeciorzędowy
  • Baziowa
  • Bażantarnia
  • Bażantów
  • Bór I
  • Bór II
    sposób
  • Bednarska
    chodnik
  • Beskidzka
    podstawowy
  • Biała
  • Bielska
    wtórny
  • Bieruńska
    trzeciorzędowy
  • Bluszczowa
  • Bobrów
    pochylnia
  • Bociania
  • Boczna
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Prusa
  • Bolesława Śmiałego
  • Borki
    trzeciorzędowy
  • Borowa
  • Borowikowa
  • Borowinowa
  • Borsuków
  • Boryńska
    trzeciorzędowy
  • bp H. Bednorza
  • Braci Jędrysików
  • Brama Wybrańców
    pieszy
  • Bramkowa
  • Branica
  • Bratków
  • Bratnia
  • Brylantowa
  • Brzezińska
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
    tor
  • Brzymowa
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • Bzów
  • Błachowa
  • Błękitna
  • Bąkowska
    trzeciorzędowy
  • C

  • Cedrowa
  • Cegielniana
  • Centralna
    wtórny
  • Chochółka
  • Chłopska
  • Cicha
  • Cieszyńska
    wtórny
  • Cisowa
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
  • Czarkowska
  • Czarna Droga Pożarowa nr 12
    pochylnia
  • Czereśniowa
  • Czesława Miłosza
  • Czesława Wycecha
  • Czołgistów
  • Czwartaków
    pochylnia
  • Czyżyków
  • D

  • Deszczowa
  • Diamentowa
  • Dobra
    pochylnia
  • Dobrawy
  • Doktora Andrzeja Mielęckiego
  • Doktora Franciszka Lercha
  • Doktora Maksymiliana Cichego
  • Doktora Witolda Antesa
  • Dolna
  • Doświadczalna
  • DP 21
    tor
  • DP 25 Pod Napięciem
    tor
  • DP 27 Poprzeczna
    tor
  • Drobiowa
  • Droga Główna Południowa
    wtórny
  • Droga pożarowa nr 11
    tor
  • Drozdów
  • Druhów
  • Dworcowa
    trzeciorzędowy
  • Dworska
  • Dzika
  • Długa
  • Dąbkowa
  • Dąbrowa
  • Dąbrowszczaków
  • Dębina
  • Dębowa
  • E

  • Ekologiczna
  • Elizy Orzeszkowej
  • Emanuela Imieli
  • F

  • Folwarczna
    pochylnia
  • Forsycji
  • Franciszka Klimy
  • Franciszka Szczepańczyka
  • Francuska
  • Fryderyka Chopina
    trzeciorzędowy
  • G

  • Gajowa
  • Garażowa
    pochylnia
  • Garbarska
    pochylnia
  • Garncarska
  • Górka
  • Górna
  • Górnicza
  • Górnośląska
    podstawowy
  • Generała Józefa Hallera
    trzeciorzędowy
  • Generała Kazimierza Sosnkowskiego
  • Generała Kopańskiego
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Gerberów
  • Gilowicka
  • Golasowicka
    trzeciorzędowy
  • Gospodarcza
  • Gospodarska
    pochylnia
  • Gostyńska
    trzeciorzędowy
  • Gołębia
  • Grabowa
  • Graniczna
  • Graniczna (DP 17)
    tor
  • Granitowa
  • Grenadierów
  • Grobla
  • Groblowa
  • Grochowa
  • Gruntowa
  • Grunwaldzka
  • Grzebłowiec
  • Grzegorza Fitelberga
  • Grzegorza Stobika
  • Grzybowa
    trzeciorzędowy
  • Gustawa Morcinka
    tor
  • Gwiaździsta
  • Główna
    trzeciorzędowy
  • H

  • Handlowa
  • Harcerska
  • Henryka Brodatego
  • Henryka Jordana
  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Wieniawskiego
  • Herbowa
  • Hetmaniok
  • Hetmańska
  • Hodowców
  • Hortensji
  • Hubalczyków
  • Huzarska
  • Hydrantowa (DP18)
    tor
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Ignacego Łukasiewicza
    tor
  • J

  • Jabłoniowa
    pochylnia
  • Jagiellońska
  • Jagodowa
  • Jana Brzechwy
  • Jana Ficka
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Kupca
  • Jana Matejki
  • Jana Pająka
    trzeciorzędowy
  • Jana Pawła II
    trzeciorzędowy
  • Jana Przybysza

Miejsca

Miasta

  • Pszczyna

Miasteczka

  • Brzeźce
  • Czarków
  • Frydek
  • Góra
  • Gilowice
  • Goczałkowice-Zdrój
  • Golasowice
  • Grzawa
  • Jankowice
  • Jarząbkowice
  • Kobiór
  • Kobielice
  • Kryry
  • Krzyżowice
  • Miedźna
  • Mizerów
  • Pawłowice
  • Piasek
  • Pielgrzymowice
  • Pniówek
  • Poręba
  • Radostowice
  • Rudołtowice
  • Rudziczka
  • Sikowiec
  • Studzienice
  • Studzionka
  • Suszec
  • Warszowice
  • Wisła Mała
  • Wisła Wielka
  • Wola
  • Łąka
  • Ćwiklice

Wsie

  • Adelajda
  • Babudy
  • Bliźniaczek
  • Bodzów
  • Borki
  • Borki
  • Branica
  • Brzozów
  • Brzozów
  • Bugaj
  • Chiny
  • Czarne Doły
  • Dolny Dwór
  • Dulskie
  • Dąbrowa
  • Dębina
  • Dębina
  • Folwark
  • Fyrszt
  • Gajówka Międzyrzecze
  • Gajówka Studzienice
  • Goczałkowice-Bór I
  • Goczałkowice-Bór II
  • Goczałkowice-Wieś
  • Grabówka
  • Grobla
  • Hunger-Kolonia
  • Janygowiec
  • Jasiniec
  • Józefowiec
  • Kajzerowiec
  • Kolonia
  • Kolonia
  • Kolonia Golasowicka
  • Kolonia Golasowicka
  • Kolonia Grzybowa
  • Kolonia Konrada
  • Kolonia Miedźna
  • Kolonia Pawłowicka
  • Kolonia Pawłowicka
  • Kolonia Pielgrzymowice Drugie
  • Kolonia Pielgrzymowice Pierwsze
  • Kolonia Piotra
  • Kolonia Podlesie
  • Kolonia Przesiedleńców
  • Kolonia Sikowiec
  • Kolonia Stawowa
  • Kolonia Studzionka
  • Kolonia Wolności
  • Konradów
  • Koźle
  • Lasoki
  • Leśno
  • Madera
  • Matuszowiec
  • Mała Strona
  • Mała Strona
  • Mlyczek
  • Młyn
  • Nowy Dwór
  • Osiedle
  • Osiedle
  • Osiedle Goczałkowice
  • Osiedle Wodociągowe
  • Owczarnia
  • Pazurowice
  • Piasek Miejski
  • Piaski
  • Plichtowice
  • Pniewie
  • Podbór
  • Podbór
  • Podlesie
  • Podlesie
  • Podlesie
  • Podlesie
  • Podlesie
  • Podlesie
  • Podlesie
  • Podstarzyniec
  • Polna
  • Polne Domy
  • Polne Domy
  • Poręba-Dwór
  • Potok
  • Poznań
  • Promnice
  • Randówka
  • Rudawki Drugie
  • Rudawki Pierwsze
  • Siodłoki
  • Siągarnia
  • Siągarnia
  • Stara Siągarnia
  • Stary Dwór
  • Stary Suszec
  • Stenclówka
  • Szachty
  • Szczurowiec
  • Sznelowiec
  • Szumska Dolina

Powiaty

  • Borki Drugie
  • Borki Pierwsze
  • Goczałkowice Dolne
  • Goczałkowice-Działki
  • Kolonia Brzozowa
  • Olszyna
  • Polniok

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat pszczyński
mieszkańcy108910
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2410
typgranica
vehicle_plate_codeSPS
websitehttps://www.powiat.pszczyna.pl/
wikidataQ554844
wikipediapl:Powiat pszczyński