Strona główna » województwo świętokrzyskie » powiat ostrowiecki

Ulice katalog - powiat ostrowiecki, województwo świętokrzyskie

Centrum administracyjne

  • Ostrowiec Świętokrzyski

Ulice w powiat ostrowiecki

  • 1

  • 11 Listopada
    trzeciorzędowy
  • 6

  • 6 Sierpnia
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Adama Mrozowskiego
  • Adama Naruszewicza
  • Adama Wardyńskiego
  • Adolfa Dygasińskiego
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Akademicka
  • Aleja 25-lecia Wolności
    podstawowy
  • Aleja 3 Maja
    podstawowy
  • Aleja Jana Pawła II
    wtórny
  • Aleja Solidarności
  • Aleksandra Fredry
  • Aleksandra Gierymskiego
  • Andrzeja Biesiady
  • Andrzeja Struga
  • Antoniego Hedy pseudonim „Szary"
  • Armii Krajowej
    trzeciorzędowy
  • Armii Ludowej
    trzeciorzędowy
  • Aroniowa
    pochylnia
  • Artura Grottgera
  • Azaliowa
  • B

  • Bagno
  • Bałtowska
  • Bieliny
  • Boczna
  • Bolesława Leśmiana
  • Bolesława Prusa
    trzeciorzędowy
  • Borówkowa
  • Borowa
  • Borowikowa
  • Borowska
  • Botaniczna
  • bród
    tor
  • Browarna
  • Brzeźniakówka
    pochylnia
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Buraczana
  • Bursztynowa
  • Bławatna
  • Błonie
  • C

  • Cedrowa
  • Cegielniana
  • Centralnego Okręgu Przemysłowego
  • Chabrowa
  • Chmielna
  • Chmielowska
    trzeciorzędowy
  • Chocimowska
    trzeciorzędowy
  • Chłodna
  • Ciasna
  • Cicha
  • Cisowa
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
  • Cytrynowa
  • Czerwonego Krzyża
  • Czysta
  • D

  • Daleka
  • Denkówek
  • Denkowska
  • Dereniowa
  • DK9 obwodnica Ostrowca Św.
    proposed
  • Dobra
  • Doktora Eugeniusza Dziewulskiego
  • Dolna
    trzeciorzędowy
  • Droga pożarowa nr.8
    tor
  • Drukarska
  • Dunalka
  • Dziewulskiego
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • Dąbrówki
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Eugenisza Kwiatkowskiego
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego
  • F

  • Fabryczna
  • Ferdynanda Focha
  • Fiołkowa
  • Folwark Piaski
  • Fryderyka Chopina
  • Furmańska
  • G

  • Gabrieli Zapolskiej
  • Gajowa
  • Garncarska
  • Górna
    tor
  • Górzysta
  • Gościniec
  • Goździelińska
  • Goździkowa
  • Grabowa
  • Grabowiecka
    trzeciorzędowy
  • Graniczna
    trzeciorzędowy
  • Grażyny Bacewiczówny
  • Gródek
  • Grelecka
  • Gronowa
  • Grzybowa
    trzeciorzędowy
  • Gustawa Morcinka
  • Głucha
  • H

  • Henryka Rodakowskiego
  • Henryka Sienkiewicza
    wtórny
  • Henryka Wieniawskiego
  • Herbaciana
    pochylnia
  • Hubalczyków
    trzeciorzędowy
  • Hutników
  • I

  • Iglasta
  • Ignacego Boernera
    trzeciorzędowy
  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Iłżecka
    tor
  • J

  • Jacentowska
    trzeciorzędowy
  • Jacka Malczewskiego
  • Jagodowa
  • Jana Brzechwy
  • Jana Cybisa
  • Jana Głogowskiego
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Milewskiego
  • Jana Nalazka
  • Jana Pawła II
    wtórny
  • Jana Piwnika "Ponurego"
    wtórny
  • Jana Rosłońskiego
  • Jana Rybkowskiego
  • Jana Samsonowicza
  • Janusza Korczaka
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Jastkowska
    trzeciorzędowy
  • Jaworowa
  • Jałowcowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Chełmońskiego
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
    trzeciorzędowy
  • Józefa Reńskiego
    podstawowy
  • Józefa Wybickiego
  • Józefówka
  • Jeleniowska Droga
    tor
  • Jerzego Stokłosy
  • Jesienna
  • Jesionowa
  • Jeziórki
  • Jeżynowa
  • Joachima Lelewela
  • Jodłowa
  • Juliana Fałata
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Kossaka
  • Juliusza Słowackiego
  • Jutrzenki
  • K

  • Kalinowa
  • Kamienna
  • Kanałowa
  • Karola Szymanowskiego
    trzeciorzędowy
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Przerwy-Tetmajera
  • Kaznodziejska
    trzeciorzędowy
  • Kielecka
    wtórny
  • Klimkiewiczowska
  • Klonowa
  • Kolejowa
    wtórny
  • Kolonia Piaski
  • Kolonia Robotnicza
    trzeciorzędowy
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwaliowa
    pochylnia
  • Kopalniana
  • Kopaniny
  • Korzenna
  • Kościelna
  • Krótka
  • Krucza
  • Krzemienna
    trzeciorzędowy
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywa
  • Księcia Józefa Poniatowskiego
  • Kunowska
  • Kurkowa
    pochylnia
  • Kuźnia
  • Kwiatowa
  • Kłosowa
  • Kąty Denkowskie
  • L

  • Langiewicza
    trzeciorzędowy
  • Las Rzecki
    tor
  • Las Rzeczki
  • Laski
  • Lawendowa
  • Legionów
  • Leona Chrzanowskiego
    trzeciorzędowy
  • Leopolda Staffa
  • Leszczynowa
  • Leszka Bugaja
  • Letnia
  • Leśna

Miejsca

Miasta

  • Kunów
  • Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ćmielów

Miasteczka

  • Antoniów
  • Bałtów
  • Biechów
  • Bodzechów
  • Boksyce
  • Boksycka
  • Boleszyn
  • Borcuchy
  • Boria
  • Borownia
  • Broniszowice
  • Brzóstowa
  • Bukowie
  • Buszkowice
  • Centrum
  • Chmielów
  • Chocimów
  • Czajęcice
  • Czarna Glina
  • Czażów
  • Czażów-Kolonia
  • Denkówek
  • Dobruchna
  • Doły Biskupie
  • Drzenkowice
  • Garbacz
  • Glinka
  • Goździelin
  • Grójec
  • Gromadzice
  • Grzegorzowice
  • Grzegorzowice-Kolonia
  • Janik
  • Janik-Kolonia
  • Janowice
  • Jastków
  • Jeżów
  • Jędrzejów
  • Jędrzejowice
  • Kolonia Chocimów
  • Kolonia Inwalidzka
  • Kolonia Nowa Wieś
  • Kolonia Piaski
  • Kolonia Śnieżkowice
  • Kosowice
  • Kotarszyn
  • Kraszków
  • Krzczonowice
  • Kunów-Gródek
  • Kurzacze
  • Kąty Denkowskie
  • Lemierze
  • Magonie
  • Maksymilianów
  • Małe Jodło
  • Michałów
  • Milejowice
  • Mirkowice
  • Miłków
  • Miłkowska Karczma
  • Momina
  • Mychów
  • Mychów-Kolonia
  • Nietulisko Duże
  • Nietulisko Małe
  • Nosów
  • Nosów-Kolonie
  • Nowa Dębowa Wola
  • Nowy Skoszyn
  • Okół
  • Piaski Brzóstowskie
  • Piotrów
  • Podgórze
  • Podgrodzie
  • Podszkodzie
  • Prawęcin
  • Prusinowice
  • Przeuszyn
  • Przyborów
  • Pękosławice
  • Pętkowice
  • Romanów
  • Roztylice
  • Ruda Kościelna
  • Rudka
  • Rudka Bałtowska
  • Sarnówek Duży
  • Sarnówek Mały
  • Sarnia Zwola
  • Sarnia Zwola-Wieś
  • Skarbka
  • Stara Dębowa Wola
  • Stoki Duże
  • Stoki Małe
  • Stoki Stare
  • Strupice
  • Strupice-Kolonia
  • Stryczowice
  • Sudół
  • Szarotka
  • Szewna

Wsie

  • Antoniów Duży
  • Antoniów Mały
  • Barańszczyzna
  • Bidziny
  • Bidzińszczyzna
  • Biechów-Kolonie
  • Bodzechów-Folwark
  • Boguczyzna
  • Boleszyn Dolny
  • Boleszyn-Kolonie
  • Boleszyn-Rudy
  • Brzeźniak
  • Budki
  • Cegielnia
  • Cegielnia
  • Chmielówek
  • Chocimów-Dwór
  • Chojny
  • Czarny Szosik
  • Częstocice
  • Dolna Połać
  • Doły
  • Doły Opacie
  • Dunale
  • Dwór
  • Dwór
  • Dwór
  • Dwór
  • Dwór
  • Dworaki
  • Działki Nosowskie
  • Długa Wieś
  • Dębina
  • Folwark
  • Folwark
  • Folwark
  • Folwark
  • Folwark
  • Folwark
  • Frankopol
  • Gaj
  • Gajówka
  • Garbacz-Jeziorko
  • Garbacz-Skała
  • Góra
  • Górki
  • Górki
  • Górna Połać
  • Góry
  • Gełdawa
  • Gorzelnia
  • Grelce
  • Grzegorzowice Podłużne
  • Grzegorzowice Poprzeczne
  • Grzmiąca Góra
  • Henryków
  • Ignacówka
  • Jabłonka
  • Janik Drugi
  • Janik-Poręby
  • Jarugi
  • Jelenia Góra
  • Jesionna
  • Jeziorko
  • Jopówek
  • Jędrzejowice-Kolonie
  • Karpaty
  • Kazimierzówka
  • Kolonia
  • Kolonia Miłkowska
  • Kolonia Nosów Łąki
  • Kolonia Pękosławice
  • Kolonia Robotnicza
  • Kolonie Brzóstowskie
  • Kolonie Jastkowskie
  • Kolonie Krzczonowskie
  • Komorniki
  • Komorniki
  • Kopanina
  • Koszary
  • Kotarszyn-Kolonia
  • Kotówka
  • Kowalkowice
  • Kozi Ogon
  • Kozia Ulica
  • Kozianka
  • Kozłowiec
  • Kościelec
  • Krasków
  • Krupka
  • Krzemionki
  • Krzeszowiec
  • Kseweryn
  • Kujawy
  • Kunów-Kolonia
  • Kunin
  • Kąty
  • Kąty Leśne
  • Lipie
  • Marianów
  • Marianków

Powiaty

  • Folwarczysko
  • Garbocha
  • Kaplica
  • Kotówka
  • Zwierzyniec

Peryferie

  • Gutwin

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat ostrowiecki
mieszkańcy114418
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2607
typgranica
vehicle_plate_codeTOS
websitehttp://ostrowiecki.eu/
wikidataQ654524
wikipediapl:Powiat ostrowiecki