Strona główna » województwo mazowieckie » powiat ostrołęcki

Ulice katalog - powiat ostrołęcki, województwo mazowieckie

Centrum administracyjne

  • Ostrołęka

Ulice w powiat ostrołęcki

  • 1

  • 1 Maja
    trzeciorzędowy
  • 11 Listopada
  • 2

  • 23 Stycznia
  • 3

  • 3 Maja
  • 4

  • 4 Września
    trzeciorzędowy
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Chętnika
  • Adama Mickiewicza
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja Armii Krajowej
  • Aleja Gwiazd
    pochylnia
  • Aleja Jana Pawła II
  • Aleja Zwycięstwa
  • Aleksandra Fredry
    pochylnia
  • Andrzeja Kmicica
  • Antoniego Madalińskiego
    trzeciorzędowy
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bartna
  • Bartnia
  • Bartosza Głowackiego
  • Batalionów Chłopskich
  • Baśniowa
  • Bezcenna
  • Bielawska
    trzeciorzędowy
  • Bielna
  • Bielowa
  • Bolesława Prusa
  • Brata Zeno
  • Brzozowa
    wtórny
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • Bławatkowa
  • Błękitna
  • C

  • Chabrowa
  • Cicha
  • Cisowa
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czarnia
  • Czereśniowa
  • Czesława Miłosza
  • Czwartaków
  • D

  • Daliowa
  • Deszczowa
  • Diamentowa
  • Dobra
  • Dojazdowa
  • Doktora Józefa Psarskiego
  • Doktora Stanisława Pawłowskiego
    podstawowy
  • Dworska
  • Działkowa
  • Dzieci Polskich
  • Dzikiej Róży
  • Długa
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Energetyczna
  • Eugeniusza Sierbińskiego
  • F

  • Fiołkowa
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gajowa
  • Generała Aleksandra Zawadzkiego
  • Generała Józefa Bema
    trzeciorzędowy
  • Generała Ludwika Kickiego
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Generała Zygmunta Padlewskiego
  • Grafitowa
  • Graniczna
    tor
  • Gwardii Ludowej
  • Gwiaździsta
  • Gwiezdna
    tor
  • Główna
    trzeciorzędowy
  • H

  • Handlowa
  • Heleny Modrzejewskiej
  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Wieniawskiego
  • Hubalczyków
  • I

  • I Armii Wojska Polskiego
    trzeciorzędowy
  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • J

  • Jabłoniowa
  • Jagodowa
  • Jana Długosza
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
  • Janusza Korczaka
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Jaśminowa
    tor
  • Józefa Bema
    tor
  • Józefa Chełmońskiego
  • Joachima Lelewela
  • Jodłowa
  • Juliusza Kossaka
  • Juliusza Słowackiego
    trzeciorzędowy
  • Juranda
  • Juranda ze Spychowa
  • K

  • Kadzidlańska
  • Kalinowa
  • Kameliowa
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Karola Szymanowskiego
  • Karola Wojtyły
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Stefanowicza
    podstawowy
  • Klonowa
  • Kolejowa
    wtórny
  • Kolonia
    wtórny
  • Kompozytorów
  • Konwaliowa
  • Kosmiczna
  • Kosynierów
  • Kotwicza
  • Kowalska
  • Kościelna
  • Krańcowa
  • Krótka
  • Krucza
  • Krzywa
  • Ksawerego Dunikowskiego
  • Księdza Dulczewskiego
  • Księdza Edmunda Waltera
  • Księdza Eugeniusza Chylińskiego
  • Księdza Jana Trzaskomy
  • Księdza Jerzego Popiełuszki
  • Księdza Mieszki
  • Księdza Pułkownika Kazimierza Suchcickiego
  • Księdza Skłodowskiego
  • Księżycowa
  • Kurpiowska
  • Kwiatowa
    trzeciorzędowy
  • L

  • Lawendowa
  • Lazurowa
  • Leszczynowa
    pochylnia
  • Leśna
  • Lipowa
  • Lokalna
  • Lwowska
  • M

  • Macieja Kikuły
  • Magnolii
  • Malinowa
  • Marcelego Nowotki
    trzeciorzędowy
  • Marii Konopnickiej
  • Marsowa
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
    trzeciorzędowy
  • Mazowiecka
    trzeciorzędowy
  • Mazurska
    podstawowy
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Miła
  • Modra
  • Modrzewiowa
  • Morelowa
  • Most Kopański
    trzeciorzędowy
  • Myśliwska
  • Młynarska
  • N

  • Nadrzeczna
  • Niepodległości
  • Nowa
  • Nowowiejska
    wtórny
  • O

  • Objazdowa
  • Obwodowa
  • Ogrodowa
    trzeciorzędowy
  • Okopowa
  • Oliwkowa
  • Olszynowa
  • Omulewska
  • Orzechowa
  • Osiedlowa
  • Ostrowska
    wtórny
  • Ostrołęcka
    trzeciorzędowy
  • Owocowa
  • P

  • Parkowa
  • Partyzantów
  • Perłowa
  • Piaseczna
  • Piaskowa
  • Piastowska
  • Pisarki
  • Piwna
  • Piękna
  • pl. ks. Mariana Jaroszka
  • Plac 3 Maja
    trzeciorzędowy
  • Plac 30-lecia
    trzeciorzędowy
  • Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Plac Konstantego Rynarzewskiego
    trzeciorzędowy
  • Plac księdza Mariana Jaroszka
  • Plac Trzydziestolecia
    trzeciorzędowy
  • Plac Wolności
  • Planetarna
    tor
  • Platynowa
  • Podrężewska
  • Pogodna
  • Poległych
    wtórny
  • Poligonowa
  • Polna
  • Poprzeczna
    pochylnia

Miejsca

Miasta

  • Myszyniec

Miasteczka

  • Adamczycha
  • Aleksandrowo
  • Aleksandrowo
  • Andrzejki-Tyszki
  • Antonia
  • Antonie
  • Baba
  • Bakuła
  • Bandysie
  • Baranowo
  • Białobiel
  • Białobrzeg Bliższy
  • Białobrzeg Dalszy
  • Białusny Lasek
  • Bobin
  • Borawe
  • Borek
  • Borki
  • Borowce
  • Brodowe Łąki
  • Browary
  • Brzeźno
  • Brzeźno-Kolonia
  • Brzeźno-Wieś
  • Brzozówka
  • Brzozowa
  • Brzozowy Kąt
  • Buczyn
  • Budne
  • Budne-Sowięta
  • Błędowo
  • Charciabałda
  • Chojniki
  • Choromany
  • Choromany-Witnice
  • Chrostowo
  • Chruśnice
  • Chrzczony
  • Chudek
  • Cierpięta
  • Cisk
  • Cięćk
  • Cupel
  • Cyk
  • Czarnia
  • Czarnia
  • Czarnotrzew
  • Czarnowiec
  • Czarnowo
  • Czernie
  • Czerwin
  • Czerwińskie
  • Damiany
  • Damięty
  • Daniszewo
  • Daniłowo
  • Dawia
  • Dobki Nowe
  • Dobki Stare
  • Dobrołęka
  • Drwęcz
  • Drężek
  • Drężewo
  • Dudy Puszczańskie
  • Durlasy
  • Dylewo
  • Dzbenin
  • Dzbenin
  • Dzbądzek
  • Działyń
  • Dzwonek
  • Długi Kąt
  • Długie
  • Dłutówka
  • Dąbek
  • Dąbek
  • Dąbrówka
  • Dąbrowa
  • Dęby
  • Filochy
  • Gaczyska
  • Gadomskie
  • Góry
  • Gibałka
  • Gierwaty
  • Gleba
  • Glinki
  • Gnaty
  • Gocły
  • Golanka
  • Gostery
  • Goworówek
  • Goworki
  • Goworowo
  • Grabówek
  • Grabnik
  • Grabowo
  • Grabowo
  • Grale
  • Grodzisk
  • Grodzisk Duży

Wsie

  • Adamka
  • Baczewskie
  • Batlaki
  • Bałda
  • Berkoskie
  • Białobrzeg
  • Białuchy
  • Biele
  • Biele
  • Biele
  • Bobinek
  • Borek
  • Borki-Pasieki
  • Brodki
  • Brzezinki
  • Brzeźniaki
  • Budne Szlacheckie
  • Budy
  • Budy
  • Budy
  • Budy-Czarnia
  • Bycza Góra
  • Cółno
  • Celowizna
  • Ceran
  • Chaberek
  • Chojniki-Grądy
  • Choromany
  • Chrusty
  • Chrusty
  • Cieciorka
  • Cisowy Grunt
  • Cmocha
  • Czarna
  • Czarnia
  • Czechronka
  • Czerwin-Kolonia
  • Dalekie
  • Dalnia
  • Do Budki
  • Duchowne
  • Dumienik
  • Duże Sztuki
  • Duży Las
  • Dwór
  • Dylewo Nowe
  • Dylewo Stare
  • Dymusy
  • Dziarnowo
  • Działy
  • Działy
  • Dziegciarka
  • Dziejki
  • Dziergowce
  • Długi Kąt
  • Dąbek-Milan
  • Dąbrówka
  • Dąbrówki
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa
  • Dębienica
  • Dębniaki
  • Dęby Łyse
  • Folwark
  • Fuc
  • Gawlak
  • Gałuszczyn
  • Gać
  • Górki
  • Górki
  • Górki
  • Górki
  • Górki
  • Góry
  • Góry
  • Góry
  • Góry
  • Góry
  • Góry Dylewskie
  • Gleba-Góry
  • Glinki
  • Glutówka
  • Gniazdo
  • Goski-Witnice
  • Gościniec
  • Gościniec
  • Grabownica
  • Grzymki
  • Grzęda
  • Grzęda
  • Grąd
  • Grądy
  • Grądy
  • Grądy
  • Grądy
  • Głębokie
  • Ignacewo
  • Jakuby
  • Jamy

Powiaty

  • Berlin
  • Gut
  • Karaska
  • Kożuch
  • Łachacz

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat ostrołęcki
mieszkańcy88116
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1415
typgranica
vehicle_plate_codeWOS
websitehttps://www.powiatostrolecki.pl/
wikidataQ610857
wikipediapl:Powiat ostrołęcki