Strona główna » województwo kujawsko-pomorskie » powiat nakielski

Ulice katalog - powiat nakielski, województwo kujawsko-pomorskie

Centrum administracyjne

  • Nakło nad Notecią

Ulice w powiat nakielski

  • 1

  • 1 Maja
  • 2

  • 27 Stycznia
  • 3

  • 3 Maja
    wtórny
  • 5

  • 5 Stycznia
    trzeciorzędowy
  • 7

  • 7 Lutego
  • 700-lecia
  • 750-lecia Kcyni
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Agatki
  • Akacjowa
  • Akwariowa
  • Aleja Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Aleja Parkowa
  • Amurowa
  • Antoniego Nadskakuły
  • Armii Krajowej
  • Azaliowa
  • B

  • Bażantowa
  • Bluszczowa
  • Bocianowa
  • Bocianowo
  • Boczna
  • Bogdana Krysińskiego
  • Bohaterów
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Pobożnego
  • Bolesława Prusa
  • Bratkowa
  • Broniewska
    trzeciorzędowy
  • Browarna
  • Brzezińskiego
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Burmistrza Ciążyńskiego
  • Bydgoska
    trzeciorzędowy
  • C

  • Cedrowa
  • Ceglana
  • Celtycka
  • Chraplewska
    trzeciorzędowy
  • Ciasna
  • Cicha
    pochylnia
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czereśniowa
  • Czesława Miłosza
  • D

  • Delfinowa
  • Diamentowa
  • Dojazdowa
    pochylnia
  • Dolna
  • Dożynkowa
  • Drzewianowska
  • Dworcowa
    trzeciorzędowy
  • Dworzec
  • Działkowa
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • Dębowa
  • Dębowska
    trzeciorzędowy
  • E

  • Edmunda Bartkowskiego
  • Elizy Orzeszkowej
  • Emila Jurczyka
  • F

  • Farna
  • Fiołkowa
  • Frezjowa
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Garncarska
  • Generała Henryka Dąbrowskiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Jarosława Dąbrowskiego
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Józefa Hallera
  • Generała Kazimierza Grudzielskiego
  • Gimnazjalna
  • Gliniana
  • Glinica
  • Gołębia
  • Goździkowa
  • Grzybowa
  • Główna
    podstawowy
  • Głogowa
  • H

  • Hansa Christiana Andersena
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hrabiny Anieli Potulickiej
  • Hugo Kołłątaja
    pochylnia
  • Hutnicza
  • I

  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Kraszewskiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Ignacego Tomyślaka
    podstawowy
  • J

  • Jabłoniowa
    trzeciorzędowy
  • Jackowskiego
  • Jagodowa
  • Jana Brzechwy
    trzeciorzędowy
  • Jana Kantego
    pochylnia
  • Jana Karłowicza
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
    wtórny
  • Jana Pawła II
    wtórny
  • Jarzębinowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Balcerzaka
  • Jesionowa
  • Jesiotrowa
  • Jeziorowa
  • Joachima Lelewela
    pochylnia
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kalinowa
  • Kanałowa
  • Karasiowa
  • Kardynała Augusta Hlonda
  • Karnowska
    trzeciorzędowy
  • Karola Szymanowskiego
  • Karpacka
  • Karpiowa
  • Kasztanowa
  • Katynka
  • Kazimierza Wielkiego
  • Kazińska
  • Kcyńska
    wtórny
  • Kcyńska-Nowe Osiedle
    wtórny
  • Klasztorna
  • Klimackiego
  • Klonowa
  • Kmieciaka
  • Kolejowa
  • Konstytucji 3 Maja
  • Konwaliowa
  • Kormoranów
  • Kozia
  • Kościelna
  • Krajeńska
  • Krakowska
  • Królikowska
    trzeciorzędowy
  • Krótka
  • Krokusowa
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywa
  • Ksieżycowa
    pochylnia
  • Księdza Ignacego Gepperta
  • Księdza Jana Kątnego
  • Księdza Piotra Skargi
  • Księdza Stanisława Staszica
  • Księdza Władysława Mączkowskiego
  • Kwiatowa
  • L

  • Lawendowa
  • Lemieża
  • Leszczynowa
  • Letnia
    trzeciorzędowy
  • Letniskowa
    pochylnia
  • Leśna
  • Libelta
  • Lipowa
  • M

  • Mahoniowa
  • Makowa
  • Malinowa
  • Mariana Kucharskiego
  • Marii Dąbrowskiej
  • Marii Konopnickiej
  • Marka Hłaski
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
    trzeciorzędowy
  • Melchiora Wańkowicza
  • Merlina
  • Michała Drzymały
  • Mikołaja Reja
  • Modrakowa
  • Modrzewiowa
  • Morelowa
    pochylnia
  • Mostowa
  • Mrotecka
    trzeciorzędowy
  • Młyńska
    trzeciorzędowy
  • N

  • Nadbrzeżna
  • Nakielska
    trzeciorzędowy
  • Narcyzowa
  • Niecała
  • Notecka
  • Nowa
  • Nowy Świat
  • O

  • Obwodnica
    podstawowy
  • Ogrodowa
  • Okoniowa
  • Okopowa
  • Okrężna
  • Olchowa
  • Olszewska
    trzeciorzędowy
  • Orki
  • Orla
  • Osiedle Bolesława Chrobrego
    pochylnia
  • Osiedle Cieleckiego
  • Osiedle Jana III Sobieskiego
  • Osiedle Jana Sobieskiego
  • Osiedle Władysława Łokietka
  • Osiedlowa
  • P

  • Parkowa
    trzeciorzędowy
  • Pałacowa
  • Pałucka
  • Północna
    tor

Miejsca

Miasta

  • Kcynia
  • Mrocza
  • Nakło nad Notecią
  • Szubin

Miasteczka

  • Anieliny
  • Białowieża
  • Bielawy
  • Bielawy
  • Bnin
  • Broniewo
  • Brzózki
  • Chobielin
  • Chomętowo
  • Chraplewo
  • Chrząstowo
  • Chwaliszewo
  • Ciężkowo
  • Dobieszewko
  • Dobieszewo
  • Drogosław
  • Drzewianowo
  • Drążno
  • Drążonek
  • Dziewierzewo
  • Dąbrówka Słupska
  • Dębionek
  • Dębogóra
  • Dębowo
  • Elizewo
  • Formoza
  • Górki Dąbskie
  • Górki Zagajne
  • Godzimierz
  • Gorzeń
  • Grocholin
  • Gromadno
  • Grzeczna Panna
  • Gumnowice
  • Głogowiniec
  • Głęboczek
  • Gąbin
  • Iwno
  • Izabela
  • Jadwiżyn
  • Janowo
  • Józefkowo
  • Jeziorki Zabartowskie
  • Jeziorowo
  • Karmelita
  • Karnówko
  • Karnowo
  • Karolinowo
  • Kazimierzewo
  • Kazin
  • Kaźmierzewo
  • Konstantowo
  • Kornelin
  • Kosowo
  • Kowalewko
  • Kowalewko-Folwark
  • Kowalewo
  • Kozia Góra Krajeńska
  • Kołaczkowo
  • Kraczki
  • Królikowo
  • Krukówko
  • Laskownica
  • Liszkówko
  • Lubaszcz
  • Ludwikowo
  • Malice
  • Matyldzin
  • Małe Rudy
  • Małocin
  • Miaskowo
  • Miastowice
  • Michalin
  • Mieczkowo
  • Minikowo
  • Mrozowo
  • Mycielewo
  • Mąkoszyn
  • Niedźwiady
  • Nowa Wieś Notecka
  • Olek
  • Olszewka
  • Orle
  • Orlinek
  • Ostrówiec
  • Ostrowo
  • Palmierowo
  • Paterek
  • Paterek-Wybudowanie
  • Paulina
  • Piotrowo
  • Pińsko
  • Podgórz
  • Polichno
  • Potulice
  • Radzicz
  • Retkowo
  • Rozpętek
  • Rozstrzębowo
  • Rozwarzyn
  • Rościmin

Wsie

  • Abisynia
  • Aleksandrowo
  • Ameryczka
  • Ameryka
  • Bagno
  • Berlinek
  • Bnin
  • Błonia
  • Bąk
  • Cegielnia
  • Chwałka
  • Czarny Zdrój
  • Czterdziestka
  • Duże Rudy
  • Długoszyn
  • Dębogórki
  • Dębogórski Młyn
  • Dębogórzyn
  • Elżbiecin
  • Florentowo
  • Gabrielin
  • Gostusza
  • Gromadno-Wybudowanie
  • Gąbinek
  • Gąbińskie Huby
  • Jaktórka
  • Jankowo
  • Jeziorka
  • Jeziornica
  • Katynka
  • Kaźmierowo
  • Kocewka
  • Koraczewko
  • Kowalewo-Huby
  • Kołaczkowo-Wybudowanie
  • Kulaski
  • Lantowo
  • Laski
  • Lisi Kąt
  • Lisi Ogon
  • Machowo
  • Małe Smolniki
  • Mechnacz
  • Michalinka
  • Modrakowo
  • Młynki
  • Nadjeziorze
  • Niedola
  • Nowakówko
  • Nowy Świat
  • Olendry
  • Orzelski Młyn
  • Osadniki
  • Osiedle Sobieskiego
  • Piętacz
  • Pod Elizewo
  • Pod Słonawy
  • Podlaski
  • Podlesie
  • Przydatki
  • Reputy
  • Resztówka
  • Sadkowski Młyn
  • Smolarnia
  • Stare Słonawy
  • Studzienki-Lisi Kąt
  • Suchy Pies
  • Słupska Kolonia
  • Trzciniec
  • Trzeciewnica-Wybudowanie
  • Turzyńska Kolonia
  • Ujazd
  • Wisławica
  • Wiśniówka
  • Wojsławiec
  • Wybudowanie Rynarzewskie
  • Wybudowanie Łachowskie
  • Wyciąg
  • Wydartowo
  • Za Rzeką
  • Zaborze
  • Zacisze
  • Zaleska Kolonia
  • Łankowiczki
  • Ślesin-Wybudowanie
  • Żakowo

Powiaty

  • Leśniczówka Jaktórka
  • Leśniczówka Nakło
  • Leśniczówka Ustronie

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat nakielski
mieszkańcy86969
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0410
typgranica
vehicle_plate_codeCNA
websitehttp://powiat-nakielski.pl/
wikidataQ583446
wikipediapl:Powiat nakielski