Strona główna » województwo lubelskie » powiat lubartowski

Ulice katalog - powiat lubartowski, województwo lubelskie

Centrum administracyjne

  • Lubartów

Ulice w powiat lubartowski

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • 2

  • 27 Wołyńskiej Dywizji AK
  • 3

  • 3 Maja
  • 6

  • 600-lecia
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Aleja 1000-lecia
    trzeciorzędowy
  • Aleja Zwycięstwa
  • Aleje 1000-lecia
    trzeciorzędowy
  • Annoborska
  • Antoniego Gojdana
  • Apteczna
  • Arcybiskupa Ignacego Krasickiego
  • Ariańska
  • Armi Krajowej
  • Armii Hallera
  • Armii Krajowej
  • Astronautów
  • Augustyna Respondka
  • B

  • Babia
  • Baranowska
    wtórny
  • Batalionów Chłopskich
  • Bednarska
  • Berka Joselewicza
    trzeciorzędowy
  • Biskupa Zbigniewa Oleśnickiego
  • Biskupów Płockich
  • Blizocka
    trzeciorzędowy
  • Boczna
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Mucharskiego
  • Bolesława Prusa
  • Bolesława Śmiałego
  • Browarna
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • Błonie
  • Błotna
  • Błękitna
  • C

  • Ceramiczna
    trzeciorzędowy
  • Chabrowa
  • Chmielna
  • Choiny
  • Cicha
  • Cisowa
  • Cmentarna
    trzeciorzędowy
  • Czerwonego Krzyża
    trzeciorzędowy
  • Czwartaków
  • D

  • Droga rowerowa Parczew - Lubartów
  • Drugi most
    trzeciorzędowy
  • Drągowska
  • Działkowa
    pochylnia
  • Długa
  • Dębowa
  • F

  • Farna
  • Floriańska
  • Folwarczna
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Garbarska
  • Gazowa
    trzeciorzędowy
  • Generała Franciszka Kleeberga
    wtórny
  • Generała Gustawa Orlicz-Dreszera
  • Generała Kruka
  • Gościniec
    trzeciorzędowy
  • Grobelna
    trzeciorzędowy
  • Grzybowa
    pochylnia
  • Gwiezdna
  • Gęsia
  • H

  • Harcerska
  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Wieniawskiego
  • Honorata Koźmińskiego
    trzeciorzędowy
  • Hubalczyków
  • Hugo Kołłątaja
  • Hutnicza
  • I

  • Ignacego Paderewskiego
  • J

  • Jagodowa
    pochylnia
  • Jana Firleja
  • Jana Heweliusza
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Onufrego Zagłoby
  • Jana Pawła II
  • Jasna
  • Jaśminowa
  • Józefa Bema
  • Józefa Piłsudskiego
    wtórny
  • Jerzego Popiełuszki
  • Jesionowa
  • Jeziorna
  • Julisza Słowackiego
    wtórny
  • Juliusza Słowackiego
    wtórny
  • Jurija Gagarina
  • K

  • Kasztanowa
  • Katowska
  • Kawalerzystów
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klemensa Szaniawskiego Junoszy
    trzeciorzędowy
  • Klonowa
  • Kocka
    trzeciorzędowy
  • Kolejowa
    trzeciorzędowy
  • Kolonia Kock
    pochylnia
  • Kombatantów
  • Kosmiczna
  • Kosmonautów
  • Koszykowa
  • Kozia
  • Kozłowiecka
  • Kościelna
  • Krasne
  • Krańcowa
    trzeciorzędowy
  • Króla Zygmunta
  • Królów Polskich
  • Królewska
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krzysztofa Ciołkowskiego
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywe Koło
  • Kręta
  • Księcia Józefa Poniatowskiego
  • Księdza Aleksandra Szulca
  • Księdza Walentego Ligaja
  • Księżycowa
  • Kurowska
    wtórny
  • Kwiatowa
  • L

  • Lawendowa
  • Legionów
  • Letniskowa
  • Leśna
  • Lipowa
    trzeciorzędowy
  • Litewska
    pochylnia
  • Lotników
  • Lubartowska
    wtórny
  • Lubelska
  • Ludwika Osińskiego
  • Ludwika Stanisława Licińskiego
  • Ludwika Waryńskiego
  • M

  • Magnoliowa
  • Makowa
  • Marcina Stępnia
  • Michowska
    trzeciorzędowy
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
    trzeciorzędowy
  • Mikołaja Reja
  • Miła
    pochylnia
  • MOP I
    proposed
  • Mostowa
  • Młyńska
  • N

  • Nadjeziorna
  • Nadrzeczna
  • Niecała
  • Niska
  • Nowa
  • Nowodworska
    trzeciorzędowy
  • Nowy Rynek
  • Nowy Świat
  • O

  • Obywatelska
  • Ogrodowa
  • Okopowa
  • Olchowa
  • Osikowa
  • P

  • Parczewska
    wtórny
  • Parkowa
  • Partyzancka
  • Partyzantów
  • Pałacowa
  • Północna
  • Piaskowa
  • Pierwszy most
    trzeciorzędowy
  • Piotra Firleja
  • Piękna
  • Plac Anny Jabłonowskiej
    trzeciorzędowy
  • Planetarna
  • Planowana Obwodnica Michowa
    proposed
  • Planowana S19
    proposed
  • Pocztowa
  • Pod Lipami
  • Podwalna
  • Pogodna
    pochylnia
  • Polarna
  • Polesie
  • Polna
  • Polskiego Czerwonego Krzyża
  • Poniatowskiego
    trzeciorzędowy
  • Poprzeczna
    pochylnia
  • por. Józefa Jurałomskiego
    wtórny
  • Powstańców Warszawy
    trzeciorzędowy
  • Pradnik
  • Przechodnia
  • Przejazd
  • Przemysłowa
    trzeciorzędowy
  • R

  • Radości
  • Radzyńska
  • Różana
  • Romana Jeziora
  • Rondo im. Kontruderzenia znad Wieprza 1920
    podstawowy
  • Rondo imienia 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK
    wtórny
  • Rubinowa
  • Rumiankowa

Miejsca

Miasta

  • Kock
  • Lubartów
  • Ostrów Lubelski

Miasteczka

  • Abramów
  • Aleksandrówka
  • Amelin
  • Anielówka
  • Annówka
  • Annobór
  • Annobór-Kolonia
  • Annopol
  • Antoniówka
  • Babczyzna
  • Baran
  • Baranówka
  • Bójki
  • Berejów
  • Biadaczka
  • Białobrzegi
  • Białobrzegi-Kolonia
  • Blizocin
  • Bożniewice
  • Bratnik
  • Brzeziny
  • Brzeźnica Bychawska
  • Brzeźnica Bychawska-Kolonia
  • Brzeźnica Książęca
  • Brzeźnica Książęca-Kolonia
  • Brzeźnica Leśna
  • Brzostówka
  • Bykowszczyzna
  • Cegielnia
  • Chlewiska
  • Chudowola
  • Ciemno
  • Ciotcza
  • Czerniejów
  • Czerwonka Poleśna
  • Czerwonka-Gozdów
  • Drewnik
  • Drozdówka
  • Dąbrówka
  • Dębica
  • Dębica-Kolonia
  • Dębiny
  • Elżbietów
  • Firlej
  • Gawłówka
  • Górka
  • Górka Lubartowska
  • Giżyce
  • Glinnik
  • Gołąb
  • Gołąb-Kolonia
  • Głębokie
  • Izabelmont
  • Jamy
  • Jeleń
  • Jeziorzany
  • Kamienowola
  • Kamionka
  • Katarzyn
  • Kaznów
  • Kaznów-Kolonia
  • Kierzkówka
  • Kierzkówka-Kolonia
  • Klementynów
  • Kolechowice
  • Kolechowice-Folwark
  • Kolechowice-Kolonia
  • Kolonia Giżyce
  • Kozłówka
  • Krasne
  • Krupy
  • Kruszyna
  • Krępa
  • Kunów
  • Leszkowice
  • Lipniak
  • Lipniak
  • Lisów
  • Luszawa
  • Majdan Kozłowiecki
  • Majdan Sobolewski
  • Marcinów
  • Maśluchy
  • Mejznerzyn
  • Meszno
  • Miastkówek
  • Michałówka
  • Michów
  • Mieczysławka
  • Młyniska
  • Natalin
  • Niedźwiada
  • Niedźwiada-Kolonia
  • Nowa Jedlanka
  • Nowa Wieś
  • Nowa Wola
  • Nowiny Przytockie
  • Nowodwór
  • Nowodwór-Piaski
  • Nowy Antonin
  • Nowy Uścimów

Wsie

  • Andrzejówka
  • Arendarka
  • Babiwoda
  • Bagno
  • Bagno
  • Bank
  • Białki
  • Bliska
  • Bliższe
  • Bobryk
  • Borek
  • Borek
  • Borek
  • Borki
  • Borowe
  • Brzostówka-Kolonia
  • Brzozowiec
  • Budki
  • Budy
  • Budzyń
  • Cegielnia
  • Cegielniana Droga
  • Czarnozie
  • Czerniejów-Kolonia
  • Czerwonka Mała
  • Czworaki
  • Doły
  • Dziadowiec
  • Dziadowiec
  • Dzikie
  • Dębczyny
  • Dębica
  • Dębowiec
  • Elżbiecin
  • Folwark
  • Folwark
  • Gać
  • Górecka Kolonia
  • Glinki
  • Grabów
  • Grabówka
  • Grabina
  • Grabowy Las
  • Granice
  • Grondzik
  • Grąd
  • Guśniak
  • Głupiów
  • Głębokie-Kolonia
  • Holendria
  • Huta
  • Jacek
  • Jadwinów
  • Józefek
  • Józefki
  • Jedlanka
  • Judka
  • Justynów
  • Kamionka Druga
  • Kamionka Trzecia
  • Karolin
  • Kawałki
  • Klin
  • Klin
  • Klitki
  • Kobusówka
  • Kokosz
  • Kolonia Borek
  • Kolonia Grabów
  • Kolonia Gręzłów
  • Kolonia Krótka
  • Kolonia Luszawa-Góry
  • Kolonia Piaski
  • Kolonia pod Michowem
  • Kolonia Węgielce
  • Kolonia Zakalew
  • Kolonia Łucka Dolna
  • Kolonia Łucka Górna
  • Kolonia Żurawiniec-Piaski
  • Kosów
  • Koszary
  • Kowel
  • Kozele
  • Kozia Góra
  • Kozyra
  • Kozłówka-Pałac
  • Końce
  • Krasne-Kolonia
  • Kruk
  • Krzaki
  • Krzywda
  • Krzywdy
  • Krzywe
  • Krzywy Dąb
  • Kukuranty
  • Kuranty
  • Kępa
  • Kępa
  • Kępina
  • Laski
  • Laski

Powiaty

  • Folwark
  • Grochowiska
  • Jedlanka
  • Kamień
  • Kąty
  • Ożarów
  • Trzecie Pole
  • Łysa Góra

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat lubartowski
mieszkańcy90065
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0608
typgranica
vehicle_plate_codeLLB
websitehttp://www.powiatlubartowski.pl/
wikidataQ912706
wikipediapl:Powiat lubartowski