Strona główna » województwo lubuskie » powiat krośnieński

Ulice katalog - powiat krośnieński, województwo lubuskie

Centrum administracyjne

  • Krosno Odrzańskie

Ulice w powiat krośnieński

  • 1

  • 1 Maja
  • 10 Na Jedynkę
    tor
  • 11 Listopada
  • 16 Na Dąbrówkę
    tor
  • 17 Diabelska
    tor
  • 17 Pionierów
    wtórny
  • 2

  • 2 Przy Dołach
    tor
  • 21 Przy Piecu
    tor
  • 22 Wiadukt Pliszka
    tor
  • 3

  • 3 Maja
    trzeciorzędowy
  • 7

  • 79 Piaskowa droga na Kosierz 81
    tor
  • 9

  • 9 Staroszkółkowa
    tor
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Aleja Dębowa
    tor
  • Aleje Łużyckie
  • Ariańska
    podstawowy
  • B

  • Bajkowa
  • Bankowa
  • Bartosza Głowackiego
  • Basztowa
  • Batalionów Chłopskich
  • Bódka 105
    tor
  • Bobrowa
  • Bobrzańska
  • Boczna
  • Bohaterów
  • Bohaterów Wojska Polskiego
    wtórny
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Śmiałego
  • Bronowicka
    pochylnia
  • Brzeźnicka
  • Brzozowa
  • Budziszyńska
  • C

  • Ceglana
  • Chabrowa
  • Cicha
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czarnieckiego
  • D

  • Dobrosułowska
  • Dojazd ppoż do PCW nr 19
    sposób
  • Doktora Kunickiego
    pochylnia
  • Dolna
    trzeciorzędowy
  • Dolnogryżyńska
    tor
  • Drukarska
  • Dworcowa
  • Działkowca
    trzeciorzędowy
  • Dzika
  • Długa
  • Dąbrowskiego
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Plater
  • F

  • Fabryczna
  • Franklina Delano Roosevelta
  • Fryderyka Chopina
    wtórny
  • G

  • Górzysta
    tor
  • Gdańska
    pochylnia
  • Gdyńska
    wtórny
  • Generała Dąbrowskiego
  • Generała Franciszka Kleeberga
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Józefa Wybickiego
  • Generała Kazimierza Pułaskiego
  • Generała Sowińskiego
    pochylnia
  • Generała Tadeusza Kutrzeby
  • Generała Wysockiego
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Grobla
  • Grunwaldzka
  • Gubiner Straße
    wtórny
  • Gubińska
    wtórny
  • Główna
    trzeciorzędowy
  • H

  • Handlowa
    pochylnia
  • Henryka Brodatego
  • Henryka Głogowskiego
  • Henryka Pobożnego
  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Wieniawskiego
    trzeciorzędowy
  • Hoża
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
  • Ignacego Jana Paderewskiego
    trzeciorzędowy
  • Ignacego Prądzyńskiego
  • Ignacego Łukasiewicza
  • Isaaca Newtona
  • J

  • Jagiellońska
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Karola Chodkiewicza
    wtórny
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
  • Jana Sobieskiego
  • Jaskółcza
  • Jasna
  • Józefa Bojarskiego
  • Józefa Ignacego Krasickiego
  • Jedności Robotniczej
  • Jodłowa
  • Juliusza Kossaka
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kaliska
    trzeciorzędowy
  • Kamienna
  • Kasprowicza
    pochylnia
  • Kasztanowa
    tor
  • Katastralna
  • Kazimierza Jagiellończyka
  • Kazimierza Odnowiciela
  • Kazimierza Pułaskiego
    trzeciorzędowy
  • Kazimierza Wielkiego
  • Kinowa
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kolorowa
  • Kosynierów
  • Koszarowa
  • Koziogórska
  • Kościelna
  • Krajobrazowa
    pochylnia
  • Krakowska
  • Krańcowa
  • Królewska
  • Krótka
    pochylnia
  • Kresowa
    trzeciorzędowy
  • Krotka
  • Krośnieńska
    podstawowy
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywa
  • Kręta
  • Księcia Józefa Poniatowskiego
  • Księdza Emila Wilguckiego
  • Kujawska
    wtórny
  • Kwiatowa
    pochylnia
  • L

  • Legnicka
    trzeciorzędowy
  • Lenino
  • Leona Wyczółkowskiego
  • Lesinki
  • Leśna
    pochylnia
  • Lipowa
  • Lotnicza
  • Lubelska
    wtórny
  • Lubuska
    podstawowy
  • Lucjana Rydla
  • Ludwika Waryńskiego
  • M

  • Majdanek
  • Malczewskiego
    trzeciorzędowy
  • Marcina Kasprzaka
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Rodziewiczówny
  • Mała
  • Mennicza
  • Metalowców
    trzeciorzędowy
  • Miedziana
  • Miejska
    tor
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
    sposób
  • Mikołaja Reja
    pochylnia
  • Miodowa
  • Mnichów
  • Morska
  • Murna
  • Mylna
  • Myśliwska
    tor
  • Młyńska
  • N

  • Na Skarpie
    pochylnia
  • Nadbobrzańska
    trzeciorzędowy
  • Nadodrzańska
    tor
  • Nadrzeczna
  • Niecała
    pochylnia
  • Norberta Barlickiego
  • Nowa
    wtórny
  • O

  • Obrońców Pokoju
  • Ogrodowa
  • Okrężna
  • Orla
  • Osiedle Emilii Plater
  • Osiedle Północne
  • Osiedlowa
  • Oświęcimska
  • P

  • Pamiątkowa
  • Parkowa
    sposób
  • Partyzantów
  • PCK
  • Piaskowa
  • Piastów
    trzeciorzędowy
  • Piastowska
  • Pionierów
    wtórny
  • Piwna
  • Piękna
  • Plac Bolesława Prusa
  • Plac Kasztanowy
    trzeciorzędowy
  • Plac Katedralny
  • Plac Wolności
    pochylnia
  • Plac Świętej Jadwigi
    pochylnia
  • Platanowa
    trzeciorzędowy
  • Plażowa
    trzeciorzędowy

Miejsca

Miasta

  • Gubin
  • Krosno Odrzańskie

Miasteczka

  • Barłogi
  • Bielów
  • Bieżyce
  • Bobrowice
  • Bronków
  • Brzózka
  • Brzezinka
  • Brzeźnica
  • Brzozów
  • Budachów
  • Budoradz
  • Budynia
  • Bytnica
  • Bytomiec
  • Chlebów
  • Chlebowo
  • Chociejów
  • Chojna
  • Chojnowo
  • Chromów
  • Chyże
  • Chęciny
  • Ciemnice
  • Czarnowice
  • Czarnowo
  • Czetowice
  • Dachów
  • Dobre
  • Dobrosułów
  • Dobrzyń
  • Drzewica
  • Drzeńsk Mały
  • Drzeńsk Wielki
  • Dychów
  • Dzikowo
  • Dąbie
  • Dęby
  • Gola
  • Gostchorze
  • Grabice
  • Grabin
  • Granice
  • Grochów
  • Gronów
  • Gryżyna
  • Gubinek
  • Głębokie
  • Gębice
  • Gęstowice
  • Janiszowice
  • Jaromirowice
  • Jazów
  • Kamień
  • Kaniów
  • Komorów
  • Koperno
  • Korczyców
  • Kosarzyn
  • Kosierz
  • Kozów
  • Kukadło
  • Kępiny
  • Lubiatów
  • Lubogoszcz
  • Luboszyce
  • Marcinowice
  • Markosice
  • Maszewo
  • Mielno
  • Miłów
  • Nowa Wioska
  • Nowy Raduszec
  • Nowy Zagór
  • Osiecznica
  • Późna
  • Pleśno
  • Pliszka
  • Polanowice
  • Pole
  • Połupin
  • Połęcko
  • Przyborowice
  • Przychów
  • Pław
  • Radnica
  • Radomicko
  • Retno
  • Rybaki
  • Rzeczyca
  • Sadzarzewice
  • Sarbia
  • Siedlisko
  • Skarbona
  • Skórzyn
  • Stargard Gubiński
  • Starosiedle
  • Stary Raduszec
  • Stary Zagór
  • Struga
  • Strumienno
  • Strużka

Wsie

  • Augustynka
  • Budachów-Kolonia
  • Cegielnia
  • Dołek
  • Dąbki
  • Dąbrówka
  • Garbowo
  • Gnilec
  • Grabczyna
  • Kolonia Wałowice
  • Kosierzec
  • Kołatka
  • Morsko
  • Na Dole
  • Nowa Bytnica
  • Osiecznica Gospodarcza
  • Osiecznica Robotnicza
  • Pilichówka
  • Podgórne
  • Przygórze
  • Prądocinek
  • Stara Bytnica
  • Suchowo
  • Szklarka
  • Słotwina
  • Wyczolkówo
  • Łasiczyn

Powiaty

  • ABC Recykling
  • Barcice
  • Czeklin
  • Dąbrowa
  • Grabina
  • Jeziorna
  • Kolonia
  • Kępiec
  • Międzyborze
  • Olszewiec
  • Osiedle
  • Osinne
  • Przyborowice
  • Rybakówka
  • Strzelnik
  • Toplina
  • Ustronie
  • Zaskorz

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat krośnieński
mieszkańcy56627
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0802
typgranica
vehicle_plate_codeFKR
websitehttps://powiatkrosnienski.pl/
wikidataQ317835
wikipediapl:Powiat krośnieński (województwo lubuskie)