Strona główna » województwo wielkopolskie » powiat kępiński

Ulice katalog - powiat kępiński, województwo wielkopolskie

Centrum administracyjne

  • Kępno

Ulice w powiat kępiński

  • 1

  • 1 Maja
  • 2

  • 21 Stycznia
  • 3

  • 3 Maja
  • 39
    construction
  • 4

  • 482
    construction
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Albertowska
    tor
  • Aleja Jarzębinowa
  • Aleja Topolowa
  • Aleje Karola Marcinkowskiego
    podstawowy
  • Aleksandra Fredry
  • Antoniego Serbeńskiego
  • Architektów
  • Armii Krajowej
  • Armii Poznań
  • Artura Grottgera
    proposed
  • B

  • Baranowska
  • Benedykta Jańskiego
  • Berwińskiego
    chodnik
  • Blacharska
  • Boczna
  • Bohaterów Westerplatte
  • Bohaterów Września
  • Bolesława Prusa
  • Bolesławiecka
    trzeciorzędowy
  • Braci Grossków
  • Brukowa
    trzeciorzędowy
  • Brylantowa
  • Brzozowa
  • Budka
    trzeciorzędowy
  • Bursztynowa
  • Błotna
  • C

  • Cedrowa
  • Chróścińska
    trzeciorzędowy
  • Cicha
  • Cichy Kącik
  • Cichy Zaułek
  • Czereśniowa
  • Cło
    podstawowy
  • D

  • Dekarska
  • Deptak
    sposób
  • Diamentowa
  • Dojazd do Punktu Kurierskiego
    pochylnia
  • dojazd pożarowy
    tor
  • Donata Wyderkowskiego
  • Droga Napoleońska
    tor
  • Dworcowa
  • Długa
  • Dąbrowskiego
  • Dębowa
  • E

  • Ekologiczna
    pochylnia
  • Eliza orzeszkowa
    pieszy
  • Elizy Orzeszkowej
  • Estkowskiego
    trzeciorzędowy
  • F

  • Feliksa Nowowiejskiego
  • Franciszka Juszczaka
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Geodetów
  • Gimnazjalna
  • Grabowska
    trzeciorzędowy
  • Granice
  • Graniczna
  • Granitowa
    wtórny
  • Grobla
    podstawowy
  • Główna
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Wieniawskiego
  • I

  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Krasickiego
  • J

  • Jacka Malczewskiego
  • Jagodowa
  • Jana i Józefa Dirbachów
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Pawła II
  • Jana Rybarka
  • Janusza Kusocińskiego
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Chełmońskiego
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jesienna
  • Jesionowa
  • Jodłowa
  • Jordanowa
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kacza
  • Kalinowa
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Karola Kurpińskiego
  • Karola Szymanowskiego
  • Kasztanowa
  • Katowicka
    podstawowy
  • Kazimierza Wiłkomirskiego
  • Kluczborska
    trzeciorzędowy
  • Kolejowa
  • Kombatantów
  • Kopiec
  • Koralowa
  • Kowalska
  • Kościelna
  • Krótka
    pieszy
  • Kryształowa
  • Kręta
  • Księdza Antoniego Świadka
  • Księdza Białka
    trzeciorzędowy
  • Księdza Jana Ćwiejkowskiego
  • Księdza Magnuszewskiego
    pieszy
  • Księdza Piotra Wawrzyniaka
    trzeciorzędowy
  • Księdza Stanisława Stoińskiego
  • Kuźnicka
  • Kwarcowa
  • Kwiatowa
    podstawowy
  • Kępińska
    trzeciorzędowy
  • L

  • Lenino
  • Leona Wyczółkowskiego
  • Letnia
  • Leśna
  • Lipcowa
  • Lipowa
    tor
  • M

  • Malarska
  • Malinowa
  • Malutka
  • Marii Konopnickiej
  • Marmurowa
  • Meliorantów
  • Mieczysława Karłowicza
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Monte Cassino
  • Mostowa
  • Murarska
  • Młynarza Hipolita
  • Młyńska
  • N

  • Namysłowska
  • Niska
  • Nowa
  • Nowe Osiedle
  • Nowy Rynek
  • O

  • Objazdowa
  • Obrońców Pokoju
    podstawowy
  • Obwodnica
    wtórny
  • Ofiar Oświęcimskich
  • Ofiar Torzeńca i Wyszanowa
  • Ogrodowa
  • Okólna
  • Okrężna
  • Onyksowa
  • Opalowa
  • Orlika
  • Osiedle 600-lecia
    pochylnia
  • Osiedle Kopa
  • Osiedle Nowe
  • Osiedle Odrodzenia
  • Osiedle Spółdzielcze
    pochylnia
  • Osińska
    trzeciorzędowy
  • P

  • Parcelowa
  • Parkowa
  • Pólkowska
  • Perłowa
  • Piaskowa
  • Piotra Potworowskiego
  • Piękna
  • Plac Księdza Nowackiego
  • Pocztowa
  • Pogodna
  • Polna
  • Poprzeczna
  • Powstańców Wielkopolskich
    trzeciorzędowy
  • Poziomkowa
  • Poznańska
    podstawowy
  • Południowa
  • PPS-u
  • Prosta
  • Przedszkolna
  • Przemysława
  • Przemysłowa
  • Przy Torach
  • R

  • Radosna
  • Rakowska
    trzeciorzędowy
  • Ratuszowa
  • Różana
  • Rotmistrza Witolda Pileckiego
    chodnik
  • Rubinowa
  • Ruchu Oporu
    pochylnia
  • Rychtalska
    trzeciorzędowy
  • Rynek
    trzeciorzędowy
  • Rzemieślnicza
  • Rzeźnicka
  • S

  • S11 (proj.)
    proposed
  • S11 (w budowie do 08.2020r)
    construction
  • S11 (w budowie)
    proposed
  • Sieroca
  • Skotnica
  • Skośna
  • Skryta
  • Skwer
    pieszy

Miejsca

Miasta

  • Kępno

Miasteczka

  • Aniołka Druga
  • Aniołka Pierwsza
  • Aniołka-Parcele
  • Baranów
  • Baranów
  • Biadaszki
  • Borek Mielęcki
  • Bralin
  • Brzezie
  • Chojęcin
  • Chojęcin-Szum
  • Czermin
  • Darnowiec
  • Domanin
  • Domasłów
  • Donaborów
  • Drożki
  • Działosze
  • Gola
  • Granice
  • Granice
  • Grębanin
  • Gęsia Górka
  • Hanobry
  • Hanulin
  • Ignacówka Druga
  • Ignacówka Pierwsza
  • Jankowy
  • Joanka
  • Kierzenko
  • Kierzno
  • Klasak
  • Kliny
  • Koza Wielka
  • Krzyżowniki
  • Krążkowy
  • Kuźnica Słupska
  • Kuźnica Trzcińska
  • Laski
  • Lipie
  • Marianka Mroczeńska
  • Marianka Siemieńska
  • Mały Buczek
  • Mechnice
  • Mianowice
  • Miechów
  • Mikorzyn
  • Mnichowice
  • Mroczeń
  • Myjomice
  • Młynarka
  • Nosale
  • Nowa Wieś Książęca
  • Olendry
  • Olszowa
  • Opatów
  • Opatowiec
  • Osiny
  • Ostrówiec
  • Perzów
  • Piaski
  • Piotrówka
  • Pomiany
  • Proszów
  • Przybyszów
  • Pustkowie Kierzeńskie
  • Raków
  • Remiszówka
  • Rychtal
  • Rzetnia
  • Sadogóra
  • Siemianice
  • Skoroszów
  • Smardze
  • Stogniewice
  • Szalonka
  • Szklarka Mielęcka
  • Słupia pod Bralinem
  • Słupia pod Kępnem
  • Tabor Mały
  • Tabor Wielki
  • Teklin
  • Trzcinica
  • Trzebień
  • Trębaczów
  • Turkowy
  • Weronikopole
  • Wielki Buczek
  • Wodziczna
  • Zbyczyna
  • Zgorzelec
  • Zmyślona Słupska
  • Łęka Mroczeńska
  • Łęka Opatowska
  • Świba
  • Żurawiniec

Wsie

  • Albertów
  • Albertów-Cegielnia
  • Albertów-Folwark
  • Bandlów
  • Baraki
  • Bartosek
  • Bergreniza
  • Berlinek
  • Biały Młyn
  • Biały Ług
  • Borówno
  • Borek
  • Buczek
  • Cegielnia
  • Chójki
  • Chojęcin-Parcele
  • Chojęcin-Resztówka
  • Ciapa
  • Ciupka
  • Cło
  • Cło
  • Dalanów
  • Derkacówka
  • Dziekania
  • Dzierżążnik
  • Emilianów
  • Faustianka
  • Feliksów
  • Folus
  • Frankopole
  • Góry
  • Gierczyce
  • Gołąbek
  • Grobla-Młyn
  • Grębanin-Kolonia Druga
  • Grębanin-Kolonia Pierwsza
  • Huby
  • Ignacówka Trzecia
  • Jelenia Głowa
  • Justynka
  • Katarzynka
  • Kociców
  • Kolonia
  • Kolonia Opatowska
  • Korzeń
  • Krok
  • Kwasielina
  • Kąsner
  • Kąt
  • Ligota
  • Lipka
  • Lisiny
  • Lisiny Słupskie
  • Lubica
  • Ludwiczyn
  • Marianka-Folwark
  • Marysławin
  • Mielęcin
  • Mączyświat
  • Najdki
  • Nieprosin
  • Nowa Wieś
  • Nowa Wieś Książęca-Parcele
  • Nowy Mroczeń
  • Okrzyce
  • Osada
  • Parcele
  • Parcele
  • Parcele
  • Piła
  • Piła-Młyn
  • Pod Borem
  • Podlesie
  • Różyczka
  • Roszkowice
  • Rozalka
  • Rudniczysko
  • Ryniec
  • Siemionka
  • Skrobek
  • Stara Kolonia
  • Starucha
  • Stary Mroczeń
  • Szarlota
  • Szczęście
  • Szpot
  • Słupia-Majątek
  • Słupia-Osiedle
  • Tabor Mały-Lipnik
  • Tabor Mały-Utrata
  • Tabor Wielki-Chałupki
  • Trzy Chałupy
  • Trzy Chałupy
  • Wierzbięcin
  • Wojciechówka
  • Wygoda Turkowska
  • Wygon
  • Wężyków
  • Zachciała
  • Zosin
  • Ług

Powiaty

  • Stawy Morka
  • Stempno

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat kępiński
mieszkańcy56392
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc3008
typgranica
vehicle_plate_codePKE
websitehttp://www.starostwo.kepno.pl/
wikidataQ133195
wikipediapl:Powiat kępiński