Strona główna » województwo opolskie » powiat kędzierzyńsko-kozielski

Ulice katalog - powiat kędzierzyńsko-kozielski, województwo opolskie

Centrum administracyjne

  • Kędzierzyn-Koźle

Ulice w powiat kędzierzyńsko-kozielski

  • 1

  • 1 Maja
    trzeciorzędowy
  • 1-go czerwca
  • 11 Listopada
    chodnik
  • 2

  • 22 Lipca
  • 24 Kwietnia
    wtórny
  • 3

  • 3 Maja
  • 8

  • 8 Marca
  • 9

  • 9 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Benisza
  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja Agrestowa
    sposób
  • Aleja Armii Krajowej
    podstawowy
  • Aleja Buraczkowa
    sposób
  • Aleja Dąbrowa Leśna
  • Aleja Gruszkowa
    sposób
  • Aleja Grzybowa
    sposób
  • Aleja Ignacego Lisa
    trzeciorzędowy
  • Aleja Irysowa
    sposób
  • Aleja Jana Pawła II
    podstawowy
  • Aleja Jeżynowa
    sposób
  • Aleja Konwaliowa
    sposób
  • Aleja Kwiatowa
    sposób
  • Aleja Maciejkowa
    sposób
  • Aleja Malinowa
    sposób
  • Aleja Partyzantów
  • Aleja Pomidorowa
    sposób
  • Aleja Róż
  • Aleja Spokojna
  • Aleja Stawowa
    sposób
  • Aleja Słonecznikowa
    sposób
  • Aleja Winogronowa
    pochylnia
  • Aleja Śliwkowa
    sposób
  • Aleksandra Fredry
    trzeciorzędowy
  • Aleksandra Gierymskiego
  • Aleksandra Głowackiego
  • Aleksandra Puszkina
  • Alfonsa Zgrzebnioka
  • Anny
  • Antoniego Czechowa
  • Archimedesa
  • Arcimedesa
  • Arki Bożka
  • Artura Grottgera
  • Artylerzystów
  • Astrów
  • Augustyna Kośnego
  • B

  • Banatki
  • Barbary
  • Bałtycka
  • Bernarda Mikusza
  • Bełk
  • Biadaczów
  • Bierawska
    tor
  • Boczna
  • Bohaterów Westerplatte
  • Bolesława Chrobrego
    wtórny
  • Bolesława Krzywoustego
    trzeciorzędowy
  • Bolesława Limanowskiego
  • Bolesława Prusa
  • Bolesława Śmiałego
  • Borki
  • Bończyka
  • Braci Wolnych
    wtórny
  • Bratków
  • Brodek
  • Brudnicowa
    tor
  • Brzegowa
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • Byczynicka
  • Bytkowska
    trzeciorzędowy
  • Bławatków
  • Błonie
  • Błękitna
  • C

  • Chabrowa
  • Chałupki
  • Chemików
  • Chróstecka
  • Ciasna
  • Cicha
  • Ciepłodolska
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czajki
  • Czarna
    tor
  • Czereśniowa
  • Czyżyków
  • D

  • Dobieszowska
    trzeciorzędowy
  • Dobra
  • Dobrawy
  • Doktora Judyma
  • Doktora Wojciecha Czerwińskiego
  • Dolna
  • Droga leśna utwardzona
    sposób
  • Dworcowa
  • Działkowa
  • Długa
  • Dąbrowa
    trzeciorzędowy
  • Dąbrowska
    tor
  • Dąbrowskiego
  • Dąbrowszczaków
  • Dąbrowy
  • Dębowa
  • Dębowska
  • E

  • Edwarda Dembowskiego
  • Elewatorowa
  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Plater
  • Energetyków
  • F

  • Fabryczna
  • Familijna
  • Filtrowa
  • Franciszka Krzyszowca
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Franklina Delano Roosevelta
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gabrieli Zapolskiej
  • Gagarina
  • Gajowa
  • Garncarska
  • Gazowa
  • Górna
  • Górnicza
  • Górska
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Gierałtowska
  • Gliwicka
    wtórny
  • Gminna
  • Gościnna
    pochylnia
  • Gościęcińska
  • Goździków
  • Grabowa
  • Graniczna
  • Grenadierów
  • Grodzisko
  • Grunwaldzka
  • Grzegorza Piramowicza
  • Grzybowa
  • Gustawa Morcinka
  • Główna
  • Głogowa
  • Głogowiec
  • Głogowska
    podstawowy
  • Głubczycka
    podstawowy
  • H

  • H. Hahna
  • Harcerska
  • Heleny Modrzejewskiej
  • Henryka Dąbrowskiego
  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Wieniawskiego
  • Hugo Kołłątaja
  • Husarska
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Mościckiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Ignacego Richtera
  • Ignacego Łukasiewicza
    trzeciorzędowy
  • Isaaka Dunajewskiego
  • J

  • Jacka
  • Jacka Malczewskiego
  • Jagiellońska
  • Jagodowa
  • Jakuba
  • Jakuba Szeli
  • Jakubowicka
    trzeciorzędowy
  • Jama
  • Jana Brzechwy
    pochylnia
  • Jana Cybisa
  • Jana Dzierżonia
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Matejki
  • Jana Smolenia
  • Jana Sobieskiego
  • Janusza Korczaka
  • Jarzębinowa
  • Jaskółek
  • Jasna
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Balwirczaka
  • Józefa Bema
  • Józefa Chełmońskiego
  • Józefa Elsnera
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Lompy
  • Józefa Piłsudskiego
  • Józefa Poniatowskiego
  • Józefa Wieczorka
    trzeciorzędowy
  • Jerzego Góreckiego

Miejsca

Miasta

  • Kędzierzyn-Koźle

Miasteczka

  • Bierawa
  • Borki
  • Borzysławice
  • Brzeźce
  • Bytków
  • Błażejowice
  • Chrósty
  • Cisek
  • Ciężkowice
  • Dobieszów
  • Dobrosławice
  • Dzielawy
  • Dzielnica
  • Dziergowice
  • Długomiłowice
  • Dębowa
  • Gierałtowice
  • Goszyce
  • Gościęcin
  • Grabówka
  • Grodzisko
  • Grudynia Mała
  • Grudynia Wielka
  • Grzędzin
  • Jaborowice
  • Jakubowice
  • Kamionka
  • Karchów
  • Kózki
  • Kobylice
  • Komorno
  • Korzonek
  • Kotlarnia
  • Koza
  • Landzmierz
  • Ligota Mała
  • Ligota Wielka
  • Lubieszów
  • Maciowakrze
  • Mechnica
  • Miejsce Odrzańskie
  • Mierzęcin
  • Mierzęcin
  • Milice
  • Naczysławki
  • Naczęsławice
  • Nieznaszyn
  • Ortowice
  • Ostrożnica
  • Pawłowiczki
  • Poborszów
  • Pociękarb
  • Podlesie
  • Pokrzywnica
  • Polska Cerekiew
  • Połowa
  • Przedborowice
  • Przewóz
  • Radoszowy
  • Radziejów
  • Reńska Wieś
  • Roszowice
  • Roszowicki Las
  • Solarnia
  • Stara Kuźnia
  • Stare Koźle
  • Steblów
  • Sukowice
  • Trawniki
  • Ucieszków
  • Urbanowice
  • Witosławice
  • Większyce
  • Wronin
  • Zakrzów
  • Łaniec
  • Łany
  • Łężce

Wsie

  • Bagno
  • Bagno
  • Bełk
  • Biadaczów
  • Brodek
  • Brzozowa
  • Buda
  • Byczynica
  • Cegielnia
  • Chałupki
  • Chudoba
  • Ciepły Dół
  • Długie Pole
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa
  • Folwark
  • Gliniołki
  • Gniewów
  • Grobla
  • Głogowiec
  • Jama
  • Klichów
  • Kochaniec
  • Kolonia Gościęcin
  • Kolonia Karchów
  • Kolonia Mechnica
  • Kolonia Wronin
  • Księża Łąka
  • Kąt
  • Leśny Dwór
  • Lipowina
  • Na Książkach
  • Nowy Dwór
  • Nowy Dwór
  • Olszowa
  • Olszyna
  • Opatrzność
  • Pierzchowice
  • Pirchowiec
  • Podświęcie
  • Płonia
  • Rasek
  • Serwatków
  • Szypowiec
  • Ubierzy
  • Uciecha
  • Utrata
  • Wendoły
  • Wygoda
  • Żygląg

Powiaty

  • Krasowa
  • Orłowo
  • Wyry
  • Zmudzona

Peryferie

  • Koźle
  • Koźle-Rogi
  • Sławięcice

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat kędzierzyńsko-kozielski
mieszkańcy97181
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1603
typgranica
vehicle_plate_codeOK
websitehttps://www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl/
wikidataQ461455
wikipediapl:Powiat kędzierzyńsko-kozielski