Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » powiat iławski

Ulice katalog - powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie

Centrum administracyjne

  • Iława

Ulice w powiat iławski

  • 1

  • 1 Maja
    trzeciorzędowy
  • 19 Stycznia
    trzeciorzędowy
  • 2

  • 29 Stycznia
    wtórny
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • aleja 3
    tor
  • Aleja Jana Pawła II
    wtórny
  • Aleja Pojednania
  • Aleja Wojska Polskiego
  • Aleksandra Fredry
  • Aleksandra Gierymskiego
  • Andromedy
  • Antoniego Gierszewskiego
  • Artura Grottgera
  • B

  • Bankowa
  • Bałtycka
  • Biblii Gutenberga
    trzeciorzędowy
  • Biskupa Chrystiana
    pochylnia
  • Biskupia
  • Biskupska
    trzeciorzędowy
  • Boczno-Górna
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Prusa
  • Bolesława Śmiałego
    pochylnia
  • Borek
  • Brata Alberta
  • Brodnicka
  • Browarowa
  • Brzozowa
  • Budowlana
    pochylnia
  • Bulwar im. Jana Pawła II
    sposób
  • Bursztynowa
  • Bydgoska
  • C

  • Celna
  • Chełmińska
  • Ciasna
    pieszy
  • Cicha
  • Cmentarna
  • Czereśniowa
  • Czesława Miłosza
  • Częstochowska
  • D

  • Diamentowa
  • Dione
  • Doktora Teofila Rzepnikowskiego
  • Dolna
    podstawowy
  • Dworcowa
    wtórny
  • Działdowska
  • Działkowa
  • Działkowców
    pochylnia
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • E

  • Elbląska
  • Emila Behringa
  • F

  • Franciszka Patera
  • Franciszka Smolki
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
    trzeciorzędowy
  • Galla Anonima
  • Górna
  • Gdańska
    wtórny
  • Generała Leopolda Okulickiego
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Gospodarska
  • Grudziądzka
  • Grunwaldzka
  • Gustawa Gizewiusza
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
    podstawowy
  • Henryka Sucharskiego
  • Hugo Kołłątaja
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Ireny Sendlerowej
  • Iławska
  • J

  • Jabłoniowa
  • Jacka Malczewskiego
  • Jagiellońska
  • Jana Brzechwy
  • Jana III Sobieskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Kasprowicza
  • Jana Kilińskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jarosława Dąbrowskiego
    podstawowy
  • Jasielska
  • Jaśminowa
  • Józefa Chełmońskiego
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Wybickiego
  • Jesionowa
  • Jodłowa
    pochylnia
  • Jowisza
    trzeciorzędowy
  • Juliana Fałata
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Karola Chodkiewicza
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Jagiellończyka
  • Kazimierza Odnowiciela
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Komunalna
  • Konstytucji 3 Maja
    podstawowy
  • Koralowa
  • Kornela Makuszyńskiego
  • Koszarowa
  • Kowalska
  • Kościelna
  • Krakowska
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
    chodnik
  • Kresowa
  • Kryształowa
  • Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzysztofa Kupnera
    wtórny
  • Kręta
  • Księcia Surwabuno
    pochylnia
  • Księżnej Dobrawy
  • Księżycowa
  • Kwarcowa
    trzeciorzędowy
  • Kwiatowa
  • Kwidzyńska
    trzeciorzędowy
  • Kętrzyńska
  • L

  • Leona Wyczółkowskiego
  • Leopolda Staffa
  • Letnia
  • Leśna
    tor
  • Lipcowa
  • Lipowa
  • Lipowy Dwór
    trzeciorzędowy
  • Lubawska
    trzeciorzędowy
  • Ludwika Mierosławskiego
  • Ludwika Solskiego
  • M

  • Majora Henryka Sucharskiego
  • Majora Sucharskiego
  • Malborska
  • Malinowa
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
    trzeciorzędowy
  • Marii Zientary-Malewskiej
  • Marsa
    pochylnia
  • Mazurska
  • Melchiora Wańkowicza
  • Merkury
  • Metropolity Andrzeja Szeptyckiego
    trzeciorzędowy
  • Michała Kajki
  • Mieczysława
    trzeciorzędowy
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
    trzeciorzędowy
  • Mikołaja Reja
  • Morelowa
  • Morwowa
  • Morąska
    wtórny
  • Mławska
  • N

  • Nad Jesionką
  • Nadjeziorna
  • Neptuna
  • Niepodległości
  • Niska
  • Norberta Barlickiego
  • Nowa
  • Nowomiejska
  • O

  • Obrońców Westerplatte
  • Obwodnica Północna
    podstawowy
  • Ogniowa
  • Ogrodowa
  • Olsztyńska
    podstawowy
  • Orla
  • Osiedle Brzostowe
  • Osiedle Janusza Korczaka
  • Osiedle Wileńskie
  • Ostródzka
    podstawowy
  • Ostródzka II
    platform
  • Owocowa
  • P

  • Papiernicza
  • Papieża Jana Pawła II
  • Parkowa
  • Pawia
  • Perłowa
  • Piaskowa
    tor
  • Piastowska
  • Piekarska
  • Pieniężnego
    wtórny
  • Piotra Grzymowicza
  • Piotra Skargi
  • Plac Parkowy
  • Plac Zamkowy
  • Platynowa
  • Plażowa
  • Plutona
  • Pod Murami
    chodnik
  • Podgórna

Miejsca

Miasta

  • Iława
  • Kisielice
  • Lubawa
  • Susz
  • Zalewo

Miasteczka

  • Adamowo
  • Babięty Wielkie
  • Bajdy
  • Barty
  • Bałoszyce
  • Biała Góra
  • Biskupiczki
  • Boreczno
  • Bornice
  • Bronowo
  • Brusiny
  • Butowo
  • Byszwałd
  • Bądki
  • Chełmżyca
  • Czerlin
  • Czerwona Woda
  • Dół
  • Dobrzyki
  • Dolina
  • Duba
  • Dziarnówko
  • Dziarny
  • Dąbrówka
  • Emilianowo
  • Fabianki
  • Falknowo
  • Fijewo
  • Franciszkowo
  • Frednowy
  • Gajdy
  • Gardzień
  • Gałdowo
  • Gierłoż Polska
  • Girgajny
  • Goryń
  • Grabowiec
  • Grabowo
  • Gromoty
  • Gubławki
  • Gulb
  • Gutowo
  • Huta
  • Huta Wielka
  • Jakubowo Kisielickie
  • Janiki Małe
  • Janiki Wielkie
  • Januszewo
  • Jawty Małe
  • Jawty Wielkie
  • Jaśkowo
  • Jerzwałd
  • Jezierce
  • Jędrychowo
  • Kaletka
  • Kamieniec
  • Kamień Duży
  • Kamień Mały
  • Kamionka
  • Kantowo
  • Karaś
  • Karolewo
  • Karpowo
  • Katarzynki
  • Kazanice
  • Kałduny
  • Kerberowo
  • Kiemiany
  • Klimy
  • Koziny
  • Krzywiec
  • Krzywka
  • Kupin
  • Laseczno
  • Limża
  • Losy
  • Lubnowy Małe
  • Lubnowy Wielkie
  • Lubstyn
  • Lubstynek
  • Ludwichowo
  • Makowo
  • Matyty
  • Mazanki
  • Mózgowo
  • Michałowo
  • Międzychód
  • Mortęgi
  • Mozgowo
  • Mątyki
  • Napromek
  • Nejdyki
  • Nipkowie
  • Niziny
  • Nojdek
  • Nowa Wieś
  • Nowy Folwark
  • Ogrodzieniec
  • Olbrachtówko
  • Olbrachtowo
  • Omule

Wsie

  • Augustynowo
  • Babięty Małe
  • Betlejem
  • Boreczno-Kolonia
  • Borek
  • Brzeziniak
  • Bukowiec
  • Cegielnia
  • Dajny
  • Dolne Tuszewo
  • Doły
  • Dybzaki
  • Dłużewo
  • Dąbrowa
  • Emilianowo
  • Fabiany
  • Folwark
  • Franciszkowo Dolne
  • Gaj
  • Gaj
  • Galinowo
  • Gałkowizna
  • Górka
  • Górne Tuszewo
  • Góry
  • Grabowo osiedle
  • Janowo
  • Jażdżówki
  • Jezierzyce
  • Julin
  • Kembruch
  • Kolonia Rożental
  • Kozianka
  • Krzyżówki
  • Kwiry
  • Kątki
  • Laseczno Małe
  • Lipowo Duże
  • Lipy
  • Lowizowo
  • Mozgowo-Kolonia
  • Murawki
  • Olszan
  • Paryż
  • Pikus
  • Placówka
  • Pomielin
  • Popki
  • Prasneta
  • Praszki
  • Przejazd
  • Pławty Małe
  • Róża
  • Różanki
  • Rudzienice-Karłowo
  • Rudzienice-Kałdunki
  • Rumunki
  • Rzym
  • Sadławki
  • Sarnówek
  • Skarszewo
  • Spikora
  • Stegna
  • Sztekel
  • Uroczysko
  • Urwisko
  • Wielowieś za Kanałem
  • Wielowieś-Kolonia
  • Windyki
  • Woryty Zalewskie
  • Wybudowanie
  • Zakurzewo
  • Zieleń
  • Zofiówka
  • Łasinka
  • Łodygowo Małe

Powiaty

  • Bagnica
  • Gardyny
  • Lipowo
  • Lubnowy
  • Mokra Grobla
  • Nowe Jaśkowo
  • Pieńki
  • Repetajki
  • Rydzewo
  • Wysoki Most

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat iławski
mieszkańcy93134
sourceBIP Wrota Warmii i Mazur
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2807
typgranica
vehicle_plate_codeNIL
websitehttps://www.powiat-ilawski.pl/
wikidataQ1135409
wikipediapl:Powiat iławski