Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » powiat gołdapski

Ulice katalog - powiat gołdapski, województwo warmińsko-mazurskie

Centrum administracyjne

  • Gołdap

Ulice w powiat gołdapski

  • (

  • (wyłącznie pojazdy upoważnione)
  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • 6

  • 65 (zamknięte)
    pochylnia
  • 651
    wtórny
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bagienna
  • Boczna
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • C

  • Cicha
  • Cisowa
  • Cmentarna
    trzeciorzędowy
  • D

  • Dolna
    pochylnia
  • Dębowa
    wtórny
  • E

  • Ekonomiczna
  • Emilii Plater
  • Ełcka
    tor
  • F

  • Franciszka Mereckiego
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Górna
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Grabowo 23
    pochylnia
  • Graniczna
  • Gumbińska
    trzeciorzędowy
  • I

  • Ignacego Paderewskiego
    wtórny
  • J

  • Jana Matejki
  • Jasna
  • Jaworowa
  • Jaćwieska
  • Józefa Bema
  • Jeziorowa
  • Jodłowa
  • K

  • Klonowa
    pochylnia
  • Kolejowa
  • Kombatantów
  • Konstytucji 3 Maja
  • Królewiecka
    wtórny
  • Krótka
  • Krzywa
  • Księdza Jerzego Popiełuszki
  • Kętrzyńskiego
  • L

  • Leśna
    trzeciorzędowy
  • Lipowa
  • Lwowska
  • M

  • Malarska
  • Marii Konopnickiej
    wtórny
  • Mazurska
    trzeciorzędowy
  • Mała
  • Michała Kajki
    tor
  • Modrzewiowa
  • Mosty w Stańczykach
    pochylnia
  • N

  • Nadbrzeżna
  • O

  • Ogrodowa
  • Okrężna
    trzeciorzędowy
  • Osiedle I
  • Osiedle II
  • Osiedlowa
  • P

  • Pagórkowa
  • Partyzantów
  • Plac Wolności
    wtórny
  • Plac Zwycięstwa
  • Plażowa
    pochylnia
  • Podgórna
  • Polna
  • Promenada Zdrojowa
  • Przemysłowa
  • Przytorowa
  • R

  • Różana
  • S

  • Sosnowa
  • Spacerowa
  • Spokojna
    pochylnia
  • Sportowa
  • Stadionowa
  • Stanisława Mikołajczyka
  • Stefana Okrzei
    tor
  • Stefana Żeromskiego
    trzeciorzędowy
  • Strefowa
  • Suwalska
    wtórny
  • Szkolna
  • Słoneczna
  • T

  • Tadeusza Kościuszki
    trzeciorzędowy
  • Tatyzy
  • Topolowa
  • Tor saneczkowy
    tor
  • U

  • Ustronie
  • W

  • Warmińska
  • Warszawska
    podstawowy
  • Warsztatowa
  • Wczasowa
  • Wierzbowa
    pochylnia
  • Wileńska
  • Wiosenna
  • Wojska Polskiego
    wtórny
  • Wolności
  • Wysoka
  • Władysława Reymonta
  • Władysława Łokietka
  • Wąska
  • Z

  • Zadumy
  • Zatorowa
  • Zielona
  • Ł

  • Łączna
  • Ś

  • Świerkowa
  • Ź

  • Źródlana

Miejsca

Miasta

  • Gołdap

Miasteczka

  • Antomieszki
  • Audyniszki
  • Babki
  • Banie Mazurskie
  • Barkowo
  • Bałupiany
  • Biały Dwór
  • Bitkowo
  • Botkuny
  • Boćwinka
  • Brożajcie
  • Budziska
  • Błażejewo
  • Błąkały
  • Czarne
  • Czarnowo Wielkie
  • Dubeninki
  • Dunajek
  • Dunajek Mały
  • Dzięgiele
  • Dąbie
  • Dąbrówka Polska
  • Galwiecie
  • Górne
  • Gieraliszki
  • Grabowo
  • Grodzisko
  • Grunajki
  • Grygieliszki
  • Gryżewo
  • Główka
  • Jabramowo
  • Jabłońskie
  • Jagiele
  • Jagoczany
  • Janki
  • Janowo
  • Jany
  • Jeziorki Małe
  • Jeziorki Wielkie
  • Juchnajcie
  • Jurkiszki
  • Kalniszki
  • Kiepojcie
  • Kiermuszyny Małe
  • Kierzki
  • Klewiny
  • Kolniszki
  • Konikowo
  • Kowalki
  • Kozaki
  • Kośmidry
  • Kruki
  • Kulsze
  • Linowo
  • Liski
  • Lisy
  • Maciejowa Wola
  • Marcinowo
  • Mażucie
  • Meszno
  • Miczuły
  • Mieczkówka
  • Mieduniszki Wielkie
  • Nasuty
  • Niedrzwica
  • Nowa Boćwinka
  • Nowe Gajdzie
  • Nowiny
  • Obszarniki
  • Okrasin
  • Osieki
  • Osowo
  • Pietrasze
  • Pietraszki
  • Piękne Łąki
  • Pluszkiejmy
  • Pogorzel
  • Przerośl Gołdapska
  • Przesławki
  • Radkiejmy
  • Rakówek
  • Rapa
  • Redyki
  • Regiele
  • Rogale
  • Rostek
  • Rożyńsk Mały
  • Rożyńsk Wielki
  • Rudzie
  • Sapałówka
  • Siedlisko
  • Skajzgiry
  • Skaliszkiejmy
  • Skocze
  • Sokoły
  • Somaniny
  • Stare Gajdzie
  • Stary Żabin
  • Suczki
  • Surminy

Wsie

  • Aniele
  • Barcie
  • Bludzie Wielkie
  • Boczki
  • Borek
  • Boćwiński Młyn
  • Bronisze
  • Budwiecie
  • Budy
  • Błędziszki
  • Bąkowo
  • Bąkowo
  • Będziszewo
  • Cicholaski
  • Cisówek
  • Czupowo
  • Degucie
  • Getto Drugie
  • Getto Pierwsze
  • Głażejewo
  • Gąsewo
  • Jakubiny
  • Jeglewo
  • Jezierzyny
  • Kiekskiejmy
  • Kociołki
  • Koniszki
  • Kramnik
  • Lenkupie
  • Maciejowięta
  • Marlinowo
  • Mieduniszki Małe
  • Morzęty
  • Moskorzyn
  • Niegocin
  • Nowosady
  • Orliniec
  • Ostrówko
  • Owczary
  • Pobłędzie
  • Podgórze
  • Rakówko
  • Rapa
  • Rogajny
  • Stadnica
  • Stańczyki
  • Tuniszki
  • Wólka
  • Widgiry
  • Wierzby
  • Zawiszyn
  • Zaścianek
  • Zydlungi
  • Żerdziny

Powiaty

  • Aukskaliai
  • Blenda
  • Czarnówko
  • Dziki Kąt
  • Golubie Małe
  • Jędrzejów
  • Kiermuszyny Wielkie
  • Kumiecie
  • Kumiecie
  • Maków
  • Młyniki
  • Orliniec
  • Szczodrowo
  • Wólka Marcinowska
  • Zacisze
  • Łubno
  • Żyliny

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat gołdapski
mieszkańcy27460
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2818
typgranica
vehicle_plate_codeNGO
websitehttps://powiatgoldap.pl/
wikidataQ780602
wikipediapl:Powiat gołdapski