Strona główna » województwo pomorskie » powiat gdański

Ulice katalog - powiat gdański, województwo pomorskie

Centrum administracyjne

  • Pruszcz Gdański

Ulice w powiat gdański

  • 1

  • 1 Maja
  • 10 Lutego
  • 11 Listopada
  • 2

  • 24 Marca
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Adama Ważnego
  • Admiralska
  • Afrodyty
  • Agatowa
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aksamitki
    tor
  • Aksamitna
  • Aleja 700-lecia
    wtórny
  • Aleja Kasztanów
  • Aleja księdza Józefa Waląga
    pieszy
  • Aleja Lip
    trzeciorzędowy
  • Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Aleja Ofiar 10 Kwietnia
  • Aleksandra Czekanowskiego
  • Aleksandra Fredry
  • Aleksandra Majkowskiego
  • Aliny
  • Andromedy
  • Andrzeja Frycza Modrzewskiego
  • Andrzeja Grubby
  • Andrzeja Kmicica
  • Anny Jagiellonki
  • Antoniego Abrahama
  • Antoniego Dobrowolskiego
  • Apollina
  • Aresa
  • Arktyczna
  • Armii Krajowej
  • Artura Grottgera
  • Artura Międzyrzeckiego
  • Asfaltowa
    trzeciorzędowy
  • Ateny
  • Augustyna Kordeckiego
  • Azalii
  • Azaliowa
  • B

  • Babinicza
  • Bajeczna
  • Bajki
  • Bajkowa
  • Bartnicka
    pochylnia
  • Bartosza Głowackiego
  • Batalionów Chłopskich
  • Bałtycka
  • Bednarska
  • Benedykta Dybowskiego
  • Benzynowa
    trzeciorzędowy
  • Biała
    tor
  • Biskupa Adama Stanisława Grabowskiego
  • Bociania
  • Boczna
  • Bohaterów Monte Cassino
  • Bohuna
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Leśmiana
  • Bolesława Prusa
  • Borówkowa
  • Borowikowa
  • Borsucza
    pochylnia
  • bp. Jana Dantyszka
  • Bratek
  • Bronisława Malinowskiego
  • Brukowa
    tor
  • Brunona Gregorkiewicza
    trzeciorzędowy
  • Brzegowa
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
  • Budowlanych
  • Bukowa
    trzeciorzędowy
  • Bursztynowa
  • Bursztynowa Osada
  • Bursztynowe Wzgórza
  • Bystrzycka
  • Bzowa
    tor
  • Bławatkowa
  • Błotna
    pochylnia
  • Błękitna
    tor
  • C

  • Cechowa
  • Cedrowa
  • Ceglana
  • Chabrowa
  • Chmielna
  • Chochlika
  • Cicha
  • Cichockich
  • Cisowa
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
    tor
  • Cystersów
    tor
  • Cytrynowa
  • Czeremchowa
  • Czereśniowa
  • Czerwonej Rzeki
  • Czesława Miłosza
  • Czołgistów
  • D

  • Daglezjowa
  • Daleka
    tor
  • Daliowa
  • Dekarska
  • Diamentowa
  • Dionizosa
  • Do Kłodawy
  • Do Milówki
  • Do Strumyka
  • Do Studni
    pochylnia
  • Dobra
  • Dobrawy
  • Dojazdowa
  • Dolina Staw
  • Dolinowa
    trzeciorzędowy
  • Dolna
    trzeciorzędowy
  • Droga Jana Radthkego
    sposób
  • Droga Słowackiego
  • Dworcowa
  • Dworska
  • Dywizjonu 303
  • Działkowa
  • Dziewicza
  • Dzika
    tor
  • Długa
    wtórny
  • Dąbrówki
  • Dąbrowa
    tor
  • Dębowa
  • E

  • Edmunda Nagórskiego
  • Egiertowska
    trzeciorzędowy
  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Plater
    trzeciorzędowy
  • Energetyczna
  • Eugeniusza Romera
  • Ełganowska
  • F

  • Fabryczna
  • Fantazego
  • Feliksa Nowowiejskiego
  • Feliksa Stamma
  • Figlarna
  • Fioletowa
  • Fiołkowa
  • Firmowa
  • Fortuny
  • Fosfogipsowa
    pochylnia
  • Franciszka Karpińskiego
    pochylnia
  • Fryderyka Chopina
    wtórny
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gabrieli Zapolskiej
  • Gajowa
    tor
  • Garncarska
  • Gór Stołowych
  • Góralska
  • Górna
  • Gdańska
    trzeciorzędowy
  • Gdyńska
  • Generała Emila Fieldorfa
    pochylnia
  • Generała Jakuba Jasińskiego
    pochylnia
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Józefa Hallera
  • Generała Józefa Wybickiego
    wtórny
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Stanisława Skalskiego
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Gerberowa
  • Glazurowa
  • Gnieźnieńska
  • Goplany
  • Gorce
  • Gołębia
  • Goździkowa
  • Grabowa
    tor
  • Grabowska
    trzeciorzędowy
  • Grodzka
  • Grota-Roweckiego
  • Grunwaldzka
    podstawowy
  • Gruszkowa
  • Gryfa Pomorskiego
  • Grzybowa
  • Gwieździsta
  • Główna
    trzeciorzędowy
  • Głogowa
  • Głęboka
    tor
  • H

  • Handlowa
  • Harmonijna
  • Hebanowa
  • Heleny Modrzejewskiej
  • Heliosa
  • Henryka Arctowskiego
    pochylnia
  • Henryka Sienkiewicza
  • Herbowa
  • Hetmana Ludwika Paca
  • Hiacyntowa
    tor
  • Hieronima Derdowskiego
  • Horsztyńskiego

Miejsca

Miasta

  • Pruszcz Gdański

Miasteczka

  • Babidół
  • Bielkówko
  • Bielkowo
  • Bogatka
  • Borkowo
  • Borowina
  • Borzęcin
  • Buszkowy
  • Bystra
  • Bystra-wieś
  • Błotnia
  • Bąkowo
  • Cedry Małe
  • Cedry Małe
  • Cedry Wielkie
  • Cieplewo
  • Czapielsk
  • Czarna Huta
  • Czerniec
  • Czerniewo
  • Cząstkowo
  • Częstocin
  • Domachowo
  • Drzewina
  • Dziewięć Włók
  • Długie Pole
  • Ełganowo
  • Giemlice
  • Gołębiewko
  • Gołębiewo Wielkie
  • Gołębiewo Średnie
  • Grabiny-Zameczek
  • Graniczna Wieś
  • Gromadzin
  • Huta Dolna
  • Huta Górna
  • Jagatowo
  • Jankowo Gdańskie
  • Jodłowno
  • Juszkowo
  • Kaczki
  • Kierzkowo
  • Kiezmark
  • Kleszczewko
  • Kleszczewo
  • Klonowo Dolne
  • Klonowo Górne
  • Klępiny
  • Kolbudy
  • Kolnik
  • Koszwały
  • Kowale
  • Kozia Góra
  • Koźliny
  • Krzywe Koło
  • Krępiec
  • Kłodawa
  • Leszkowy
  • Lisewiec
  • Lublewo Gdańskie
  • Lędowo
  • Marszewo
  • Marszewska Góra
  • Michalin
  • Mierzeszyn
  • Miłocin
  • Miłowo
  • Mokry Dwór
  • Nowa Wieś Przywidzka
  • Nowiny
  • Olszanka
  • Osice
  • Ostróżki
  • Ostrowite
  • Otomin
  • Pawłowo
  • Piekło Dolne
  • Piekło Górne
  • Pomlewo
  • Postołowo
  • Przejazdowo
  • Przywidz
  • Pręgowo
  • Pszczółki
  • Pustkowo
  • Radunica
  • Różyny
  • Rekcin
  • Rokitnica
  • Roszkowo
  • Rotmanka
  • Roztoka
  • Rościszewo
  • Rusocin
  • Rębielcz
  • Skowarcz
  • Sobowidz
  • Stanisławowo
  • Stara Huta
  • Steblewo
  • Straszyn

Wsie

  • Bliziny
  • Borzyszewo
  • Buszkowy Dolne
  • Błotnik
  • Będzieszyn
  • Cedrowskie Pola
  • Cedry Małe
  • Cedry Małe-Kolonia
  • Czapielsk Mały
  • Długie Pole Drugie
  • Długie Pole Pierwsze
  • Górny Zamszcz
  • Gołąbkowo
  • Grabiny Duchowne
  • Grabowe Pole
  • Grabowo
  • Grabowo-Pole
  • Głębokie
  • Katarynki
  • Klawiter
  • Kolonia Kiezmark Drugi
  • Kolonia Kiezmark Pierwszy
  • Kolonia Krzywe Koło
  • Kolonia Lędowo
  • Kolonia Suchy Dąb
  • Koszwały-Ostatni Grosz
  • Krymki
  • Krymki
  • Krynka
  • Kuźnice
  • Leszkowy-Wybudowanie
  • Majdany
  • Malentyn
  • Marszewska Kolonia
  • Michalin-Wybudownie
  • Piaski
  • Podlesie
  • Prędzieszyn
  • Pręgówko
  • Ptaszniki
  • Pustki
  • Rościszewko
  • Serowo
  • Skowarcz-Kolonia
  • Stoszewo
  • Szklana Góra
  • Trutnowy Drugie
  • Trutnowy Pierwsze
  • Trutnowy Trzecie
  • Trzepówko
  • Ulkowy Pierwsze
  • Wiśnica
  • Wojanowo-Leśniczówka
  • Wypychy
  • Występa
  • Zalesie Przywidzkie
  • Łaguszewo
  • Łąki
  • Żabianka

Powiaty

  • Dolinka
  • Stenwał

Wyspy

  • Wyspa Trzcinowa

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat gdański
mieszkańcy105247
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2204
typgranica
vehicle_plate_codeGDA
websitehttps://www.powiat-gdanski.pl/
wikidataQ1165710
wikipediapl:Powiat gdański