Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » powiat działdowski

Ulice katalog - powiat działdowski, województwo warmińsko-mazurskie

Centrum administracyjne

  • Działdowo

Ulice w powiat działdowski

  • 1

  • 1 Maja
  • 1000-lecia
  • 11 Listopada
  • 17 Stycznia
  • 19 Stycznia
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Akacyjna
  • Aleja Katarzyny Aleksandryjskiej
  • Aleksandra Orłowskiego
  • Alfreda Wellengera
  • Artura Grottgera
  • B

  • Bartłomieja Rusina
  • Bielnikowa
  • Boczna
  • Bolesława Prusa
  • Brzozowa
  • Budowlana
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • C

  • Chabrowa
    tor
  • Chmielna
  • Cicha
  • Cypriana Kamila Norwida
  • D

  • Diamentowa
  • Dolna
  • Dożynkowa
  • Dworcowa
  • Działdowska
    wtórny
  • Długa
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Emilii Sukertowej-Biedrawiny
  • F

  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Fryderyka Chopina
    wtórny
  • G

  • Garbarska
  • Garbuzy
  • Górka
  • Górna
  • Generała Józefa Hallera
  • Gminna
  • Grabowa
  • Graniczna
  • Grunwaldzka
    trzeciorzędowy
  • Gryczana
  • Główny Dworzec
    wtórny
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
    trzeciorzędowy
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Ignacego Potockiego
  • J

  • Jacka Malczewskiego
  • Jagiellońska
    trzeciorzędowy
  • Jana Brzechwy
  • Jana Cybisa
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Styki
  • Janowska
  • Janusza Korczaka
  • Jarzębinowa
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Chełmońskiego
  • Józefa Ignacego Krasickiego
  • Józefa Wybickiego
  • Jeleńska
    trzeciorzędowy
  • Jesionowa
  • Juliana Fałata
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Kraziewicza
  • Juliusza Słowackiego
  • Jęczmienna
  • K

  • Karola Małłka
    wtórny
  • Katarzyny
  • Kazimierza Jagiellończyka
    tor
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kolonia
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwaliowa
  • Koralowa
  • Kostkowo
    trzeciorzędowy
  • Kosynierów
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Kraszewska
  • Krótka
    trzeciorzędowy
  • Krzysztofa Mrongowiusza
  • Krzywa
  • księdza Sylwestra Kończala
  • Księżodworska
  • Kwiatowa
  • Kąkolowa
  • L

  • Legionów Polskich
  • Leona Komorowskiego
  • Leona Wyczółkowskiego
  • Letnia
  • Leśna
    trzeciorzędowy
  • Leśniczówka
  • Lidzbarska
    wtórny
  • Lipcowa
  • Lipowa
  • Lniana
  • Lotników
  • Lubawska
    trzeciorzędowy
  • Ludwika Rydygiera
  • Ludwika Waryńskiego
  • M

  • Makowa
  • Maksymiliana Gierymskiego
  • Marii Dąbrowskiej
  • Marii Konopnickiej
    trzeciorzędowy
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Marii Zientary-Malewskiej
  • Mazurska
  • Michała Drzymały
  • Michała Kajki
  • Mieczysława Karłowicza
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Modrzewiowa
  • Myśliwska
  • Mławska
    wtórny
  • Młodzieżowa
  • Młyńska
    tor
  • Męczenników
    wtórny
  • N

  • Nidzicka
    trzeciorzędowy
  • Nowa
  • Nowomiejska
    wtórny
  • Nowy Rynek
    wtórny
  • O

  • Obwodowa
  • Ogrodowa
  • Okólna
  • Okopowa
  • Okrężna
  • Olgi Boznańskiej
  • Olsztyńska
    wtórny
  • Osiedleńcza
  • Owsiana
  • P

  • Parkowa
  • Północna
  • Perłowa
  • Piaski
    wtórny
  • Piaskowa
  • Piotra Michałowskiego
  • Piwna
  • Piękna
  • Plac 1 Maja
  • Plac Adama Mickiewicza
  • Plac generała Józefa Hallera
    trzeciorzędowy
  • Plac Jana Biedrawy
  • Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Pocztowa
  • Podgórna
  • Podleśna
  • Podzamcze
  • Polna
  • Poprzeczna
  • Powstańców Wielkopolskich
  • Południowa
  • Poświętna
  • Praska
    wtórny
  • Prosta
  • Przemysłowa
  • Przyjaciół
  • Pszeniczna
  • Puchatka
  • R

  • Rabusiewo
    tor
  • Różana
    tor
  • Robotnicza
  • Romana Dmowskiego
  • Romualda Traugutta
  • Rondo Mikołaja Kopernika
    wtórny
  • Rondo Niepodległości
    trzeciorzędowy
  • Rondo Solidarności
    trzeciorzędowy
  • Rondo Wolności
    trzeciorzędowy
  • Rubinowa
  • Rumiankowa
  • Rzemieślnicza
  • Rzepakowa
  • S

  • Sasorowo
    tor
  • Sosnowa
  • Spacerowa
  • Spokojna
  • Sportowa
  • Stanisława Chlebowskiego
  • Stanisława Ignacego Witkiewicza
  • Stanisława Konarskiego
  • Stanisława Lentza
  • Stanisława Staszica
  • Stanisława Wyspiańskiego
  • Stare Miasto
    trzeciorzędowy
  • Stary Młyn
  • Stefana Batorego
    tor
  • Stefana Wyszyńskiego
  • Stefana Żeromskiego
  • Stefczyka
  • Strażacka

Miejsca

Miasta

  • Działdowo
  • Lidzbark

Miasteczka

  • Adamowo
  • Bełk
  • Białuty
  • Biernaty
  • Brodowo
  • Bryńsk
  • Bryńsk Szlachecki
  • Burkat
  • Bursz
  • Cibórz
  • Ciechanówko
  • Dwukoły
  • Dźwierznia
  • Dębień
  • Filice
  • Gajówki
  • Glinki
  • Gnojenko
  • Gnojno
  • Grabacz
  • Gralewo
  • Gródki
  • Gronowo
  • Groszki
  • Gruszka
  • Grzybiny
  • Grzybiny Małe
  • Grądy
  • Gąsiorowo
  • Hartowiec
  • Iłowo
  • Iłowo-Osada
  • Iłowo-Wieś
  • Jabłonowo
  • Jamielnik
  • Jankowice
  • Janowo
  • Jeglia
  • Jeleń
  • Kiełpiny
  • Kisiny
  • Klonowo
  • Klęczkowo
  • Komorniki
  • Kopaniarze
  • Koszelewki
  • Koszelewy
  • Koty
  • Kramarzewo
  • Krasnołąka
  • Kraszewo
  • Księży Dwór
  • Kurki
  • Lipówka
  • Malinowo
  • Mansfeldy
  • Marszewnica
  • Mały Łęck
  • Miłostajki
  • Mosznica
  • Murawki
  • Myślęta
  • Mławka
  • Naguszewo
  • Narzym
  • Nick
  • Niechłonin
  • Niestoja
  • Nosek
  • Nowa Wieś
  • Nowe Dłutowo
  • Nowy Dwór
  • Nowy Zieluń
  • Olszewo
  • Ostrowy
  • Pajewo
  • Petrykozy
  • Piaseczno
  • Pierławki
  • Pożary
  • Prioma
  • Pruski
  • Prusy
  • Przełęk
  • Purgałki
  • Płośnica
  • Rumian
  • Ruszkowo
  • Rutkowice
  • Rybno
  • Rywociny
  • Skurpie
  • Sochy
  • Stare Dłutowo
  • Szczupliny
  • Sławkowo
  • Słup
  • Sękowo
  • Tarczyny
  • Truszczyny
  • Tuczki

Wsie

  • Artulewo
  • Białuty-Kolonia
  • Bielany
  • Biele
  • Bladowo
  • Borki
  • Chełsty
  • Chorab
  • Egipt
  • Gapowo
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Gralewo-Stacja
  • Gródki
  • Królewiec
  • Kurojady
  • Lesiak
  • Lidzbark-Nadleśnictwo
  • Malinowo
  • Małe Pierławki
  • Małe Rutkowice
  • Morycówka
  • Narzym-Wybudowanie
  • Pajewo
  • Pod Blachą
  • Pod Lasem
  • Pod Odmy
  • Podcibórz
  • Prusinowo
  • Przełęk Kościelny
  • Przełęk Mały
  • Prętki
  • Rogal
  • Ruda-Młyn
  • Stare Klonowo
  • Szczepka
  • Wasioły
  • Wesołowo
  • Wilamowo
  • Wybudowanie Jamielnickie
  • Wybudowanie nad Jeziorem
  • Wybudowanie pod Kiełpiny
  • Wybudowanie Pruskie
  • Wygoda
  • Węgornia
  • Za Torem

Powiaty

  • Góry

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat działdowski
mieszkańcy66485
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc2803
typgranica
vehicle_plate_codeNDZ
websitehttp://powiatdzialdowski.pl/
wikidataQ1135385
wikipediapl:Powiat działdowski