Strona główna » województwo lubelskie » powiat biłgorajski

Ulice katalog - powiat biłgorajski, województwo lubelskie

Centrum administracyjne

  • Biłgoraj

Ulice w powiat biłgorajski

  • 1

  • 1 Maja
    wtórny
  • 1 Stycznia
  • 109241L
  • 11 Listopada
  • 2

  • 2331L
    trzeciorzędowy
  • 29 Marca
  • 2921L
  • 2929L
  • 3

  • 3 Maja
  • 30 Czerwca
  • 8

  • 858
    wtórny
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Gorajskiego
  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Aleja 400-lecia
  • Aleja Jana Pawła II
    wtórny
  • Aleja Lecha i Marii Kaczyńskich
  • Aleja Młodości
  • Aleja Tysiąclecia
  • Aleksandra Fredry
  • Aleksandra Puszkina
  • Antoniego Radzika "Orkisza"
  • Apteczna
  • Armii Krajowej
    wtórny
  • Armii Kraków
  • B

  • Bagienna
  • Bajkowa
  • Bankowa
  • Batalionów Chłopskich
  • Bednarska
  • Berka Joselewicza
    pochylnia
  • Biłgorajska
    wtórny
  • Bohaterów Monte Cassino
    trzeciorzędowy
  • Bojarska
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Leśmiana
  • Bolesława Prusa
  • Borowa
  • Borowiecka Droga
    tor
  • Brama Korchowska
    trzeciorzędowy
  • Brzozowa
  • Bukowska Droga
    tor
  • Butlerowska
  • Błękitna
  • C

  • Cegielniana
  • Cerkiewna
  • Chłodna
  • Cicha
  • Cmentarna
  • Cypriana Godebskiego
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czerwonego Krzyża
  • Czesława Miłosza
  • Czesława Mużacza „Selima”
  • D

  • Dojazd pożarowy 6
    pochylnia
  • Dojazd pożarowy nr 5
    pochylnia
  • Dojazd pożarowy nr 8
    tor
  • Dojazd pożarowy nr 9 - Bykowa Droga
    pochylnia
  • Doktora Stanisława Pojaska
  • Dolna
  • Droga Dylańska
  • Droga Kościelna
    tor
  • Droga Kościelna - Dojazd pożarowy 4
    tor
  • Droga Krzywdzieńska
    tor
  • Droga p. poż nr 2
    tor
  • Droga pożarowa 11
  • Droga pożarowa 34
    pochylnia
  • Droga pożarowa nr 3
    pochylnia
  • Droga Straceń 1941-1944
  • Dworcowa
  • Dymitra Gorajskiego
    trzeciorzędowy
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • Dąbrówki
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Energetyczna
  • F

  • Fabryka
  • Floriana Słąki
  • Folwarki
  • Frampolska
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gabrieli Zapolskiej
  • Górnicza
  • Generała Grota-Roweckiego
  • Generała Henryka Dąbrowskiego
  • Generała Leopolda Okulickiego
  • Generała Stanisława Maczka
    trzeciorzędowy
  • Generała Tadeusza "Bora" Komorowskiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
    trzeciorzędowy
  • Gminna
    trzeciorzędowy
  • Gorajska
    wtórny
  • Gościniec Biłgorajski
    tor
  • Gościniec Florianiecki
    pochylnia
  • Gościniec Fryszarkowski
  • Gościniec Solski
    tor
  • Grabińska Droga
  • Graniczna
  • Grzybowa
  • H

  • Haliny Konopackiej
  • Handlowa
  • Hansa Christiana Andersena
  • Harcerska
  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Żelazika "Studenta"
  • Herbowa
  • Hetmana Górki
  • I

  • Isaaca Bashevisa Singera
  • J

  • Jana Brzechwy
  • Jana Dekerta
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Ludwika Popławskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
    wtórny
  • Janowska
  • Janusza Korczaka
  • Janusza Kusocińskiego
  • Jargiełowa droga
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jasna
  • Jaśminowa
  • Józefa Krzysztofa Gizy
  • Józefa Piłsudskiego
  • Józefa Poniatowskiego
    trzeciorzędowy
  • Józefa Sokołowskiego
  • Józefa Steglińskiego "Corda"
  • Jerzego Popiełuszki
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kajetana Cieszkowskiego "Ćwieka"
  • Kalinowa
  • Kamienna
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Ludwika
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klonowa
  • Kolejka leśna
    tor
  • Kolejowa
  • Kombatantów
  • Konrada "Wira" Bartoszewskiego
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwaliowa
  • Kornela Makuszyńskiego
  • Kossaków
  • Kosynierów
  • Kościelna
  • Krańcowa
  • Królowej Bony
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krucza
  • Krzeszowska
    wtórny
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywa
  • Kwiatowa
  • L

  • Lazurowa
  • Lekarza medycyny Czesława Kryszkiewicza
  • Leopolda Staffa
  • Leśna
    trzeciorzędowy
  • Ligi Obrony Kraju
  • Linia Świętego Stanisława
    tor
  • Lipowa
  • Lubaczowska
    wtórny
  • Lubelska
    trzeciorzędowy
  • M

  • Macieja Rataja
  • Magnoliowa
  • Makowa
  • Marcina Borelowskiego "Lelewela"
  • Marii Konopnickiej
    trzeciorzędowy
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Melchiora Wańkowicza
  • Michała Pękalskiego
  • Mieczysława Romanowskiego
    wtórny
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
    pochylnia
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Miła
  • Modrzewiowa
  • Motorowa
    trzeciorzędowy
  • Myśliwska
  • Młyńska
  • Męczenników Majdanka
  • N

  • Nadrzeczna
  • Nadstawna
  • Nowa
  • O

  • Obwodnica Południowa
    wtórny
  • Ogrodowa
  • Ogrody
  • Orzechowa
  • Osiedlowa
  • Oskara Kolberga
  • Osowa Droga
    tor
  • P

  • p.poż. 7
    pochylnia
  • Parkowa
  • Partyzantów
  • Północna

Miejsca

Miasta

  • Biłgoraj
  • Frampol
  • Józefów
  • Tarnogród

Miasteczka

  • Abramów
  • Albinów Duży
  • Albinów Mały
  • Aleksandrów
  • Andrzejówka
  • Babice
  • Biszcza
  • Bononia
  • Borki
  • Borowiec
  • Borowina
  • Brodziaki
  • Brzeziny
  • Budziarze
  • Budzyń
  • Bukowa
  • Bukowina
  • Bukownica
  • Chmielek
  • Chłopków
  • Ciosmy
  • Czarny Las-Kolonia
  • Czernięcin Główny
  • Czernięcin Poduchowny
  • Dereźnia Majdańska
  • Dereźnia Solska
  • Dereźnia-Zagrody
  • Dorbozy
  • Dyle
  • Długi Kąt
  • Dąbrówka
  • Dąbrowica
  • Edwardów
  • Elizówka
  • Gaj Czernięciński
  • Górecko Kościelne
  • Górecko Stare
  • Górniki
  • Gózd Lipiński
  • Gilów
  • Gliny
  • Goraj
  • Gródki
  • Gromada
  • Guzówka-Kolonia
  • Hamernia
  • Hedwiżyn
  • Hosznia Abramowska
  • Hosznia Ordynacka
  • Huta Turobińska
  • Ignatówka
  • Jachosze
  • Jasiennik Stary
  • Jedlinki
  • Jędrzejówka
  • Kajetanówka
  • Kamionka
  • Karolówka
  • Kolonia Malennik
  • Komodzianka
  • Kondraty
  • Korchów Drugi
  • Korchów Pierwszy
  • Korczów
  • Korytków Duży
  • Korytków Mały
  • Kozaki
  • Księżpol
  • Kulasze
  • Kąty
  • Lipiny Dolne
  • Lipiny Dolne-Kolonia
  • Lipiny Górne-Borowina
  • Lipiny Górne-Lewki
  • Lipowiec
  • Luchów Dolny
  • Luchów Górny
  • Majdan Abramowski
  • Majdan Gromadzki
  • Majdan Kasztelański
  • Majdan Nepryski
  • Majdan Nowy
  • Majdan Stary
  • Margole
  • Marianka
  • Markowicze
  • Nadrzecze
  • Naklik
  • Niemirów
  • Nowa Wieś
  • Nowy Bidaczów
  • Nowy Lipowiec
  • Obsza
  • Okrągłe
  • Olchowiec
  • Olszanka
  • Osuchy
  • Panasówka
  • Pawlichy
  • Pisklaki
  • Podlesie

Wsie

  • Abramów-Kolonia
  • Aleksandrów Czwarty
  • Aleksandrów Drugi
  • Aleksandrów Pierwszy
  • Aleksandrów Trzeci
  • Arenda
  • Babice Pierwsze
  • Bagno
  • Bagno
  • Biszcza Druga
  • Biszcza Pierwsza
  • Biszcza-Kolonia
  • Biszcza-Osiedle
  • Bogacki Koniec
  • Bolesławin
  • Bondyrz
  • Borowce
  • Borowe Młyny
  • Brdanki
  • Buczyn
  • Budy
  • Budy
  • Budy Drugie
  • Budy Pierwsze
  • Bukowiec
  • Bukowiec
  • Byczek
  • Błonie
  • Błonie
  • Cacanin
  • Cegielnia
  • Cegielnia-Markowicze
  • Chałupki
  • Chmielek Drugi
  • Chmielek Pierwszy
  • Chmielek-Kolonia
  • Choszańska Górka
  • Chyb
  • Cichy
  • Cyncynopol
  • Czostek
  • Dół
  • Dół
  • Dół
  • Dół
  • Dół
  • Dół
  • Dół
  • Drugie Góry
  • Dwór
  • Dziadowski Koniec
  • Długi Kąt Stacja
  • Długi Kąt-Osada
  • Dębinki
  • Florianka
  • Folwark
  • Folwarki
  • Fujarków
  • Gajówka
  • Galicja
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Góra
  • Górecko Nowe
  • Górka
  • Górka
  • Górka
  • Górki
  • Górki
  • Górki
  • Góry
  • Góry
  • Gircze
  • Glinki
  • Goraj Poduchowny
  • Gródki Drugie
  • Gródki Pierwsze
  • Gwizdów
  • Głodny Koniec
  • Głuchy
  • Głuchy-Leśniczówka
  • Hucisko
  • Izbice
  • Jamieńszczyzna
  • Jargieły
  • Józefów Roztoczański
  • Kamionka
  • Kawęczyna
  • Klucz
  • Knieja
  • Kolonia
  • Kolonia Aleksandrów
  • Kolonia Chłopków
  • Kolonia Czernięcin Poduchowny
  • Kolonia Domowa Góra
  • Kolonia Helenowska
  • Kolonia Kondracka
  • Kolonia Korchów
  • Kolonia Krzakowa Góra

Powiaty

  • Amelin
  • Baba
  • Babi Dolina
  • Babia Góra
  • Babie Góry
  • Badunia
  • Bagienko
  • Bagno Brylskie
  • Bagno Krągłe
  • Bagno Lipowe
  • Barowe
  • Bebły
  • Beyednie
  • Białe Błota
  • Bieszczady
  • Biszkiet
  • Biszkiet
  • Bobije
  • Boboński
  • Bordysówka
  • Borowiec
  • Borowiec
  • Borowina
  • Borowinka
  • Borsukowa Łąka
  • Bołdówka
  • Bród
  • Bródki
  • Broszki
  • Brzezińskie Łąki
  • Brzozowe Bagno
  • Buczyń
  • Bukownica Mała
  • Buryłówka
  • Bździuchówka
  • Cerkwisko
  • Chlebna
  • Choinki
  • Chorosne
  • Cieńszówka
  • Cygańska Zdebrz
  • Cymerówka
  • Cytrynówka
  • Cytryniak
  • Czeremka
  • Czerwone Bagienko
  • Czerwone Brody
  • Czyzowe Doły
  • Desznik
  • Dobrozie
  • Doliny
  • DołyŚredniowskie
  • Druga Zdebrz
  • Dudkowe Poręby
  • Duża Skała
  • Dybszko
  • Dziad
  • Dziadowiec
  • Dział
  • Dąbrówki
  • Dąbrowa
  • Fryszarka
  • Fryszarka
  • Futymówka
  • Garbaczówka
  • Góra Chłodnicka
  • Góra Marchwianego
  • Górzonki
  • Gózd
  • Gliniane Brody
  • Glinianki
  • Gliniska
  • Glinki
  • Gorajszczyzna
  • Grabina
  • Grabskie Budy
  • Granica
  • Granica
  • Grochówka
  • Grochowszczyzna
  • Gruszczyński Las
  • Grzeda
  • Grzęzawy
  • Głuche Bagno
  • Głęboki Dół
  • Gąszczyk
  • Helacin Wielki
  • Herb
  • Humienickie
  • Janklowa Sień
  • Jarek
  • Jałowce
  • Jałowce
  • Jeleń
  • Jeziorzyska
  • Jeżówki
  • Kaliszów Dół
  • Kamianki
  • Kamienny Wąwóz
  • Kamionka
  • Kapitanka

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat biłgorajski
mieszkańcy103366
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0602
typgranica
vehicle_plate_codeLBL
websitehttps://www.bilgorajski.pl/
wikidataQ910918
wikipediapl:Powiat biłgorajski