Strona główna » województwo kujawsko-pomorskie » powiat aleksandrowski

Ulice katalog - powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie

Centrum administracyjne

  • Aleksandrów Kujawski

Ulice w powiat aleksandrowski

  • 1

  • 1 Maja
  • 2

  • 2628C
    trzeciorzędowy
  • 3

  • 3 Maja
  • 8

  • 8 Marca
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Aleja 1000-lecia
  • Aleja 700-lecia
    trzeciorzędowy
  • Aleja Księdza Edwarda Grzymały
    chodnik
  • Aleja Marii Danilewicz-Zielińskiej
    wtórny
  • Aleja Pojednania
    pieszy
  • Aleksandra Fredry
  • Armii Krajowej
    pieszy
  • Autostrada Bursztynowa
    szosa
  • Azaliowa
  • B

  • Baczyńskiego
  • Blacharska
  • Bojowników o Wolność i Demokrację
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Limanowskiego
  • Bolesława Prusa
  • Braci Raczyńskich
  • Browarna
  • Brzeska
    wtórny
  • Brzozowa
    pochylnia
  • Bukowa
  • Bulwary 500-lecia
  • C

  • Chabrowa
  • Cicha
    pochylnia
  • Ciechocińska
    trzeciorzędowy
  • Cisowa
    pochylnia
  • Cypriana Norwida
  • Czereśniowa
  • Czesława Miłosza
  • Czysta
  • D

  • Danilewicz-Zielińskiej
    wtórny
  • Dembickiego
  • Dobra
  • Dolna
  • Droga Gdańska
  • Drzewna
    tor
  • Dworcowa
  • Dymiec
    trzeciorzędowy
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • Dębowa
  • E

  • Edwarda Stachury
  • F

  • Feliksa Stamma
    tor
  • Fiołkowa
  • Fryderyka Chopina
    trzeciorzędowy
  • G

  • Gabriela Narutowicza
    trzeciorzędowy
  • Górna
  • Generał Elżbiety Zawackiej "Zo"
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Józefa Sowińskiego
  • Generała Władysława Sikorskiego
    trzeciorzędowy
  • Glinki
  • Graniczna
    pochylnia
  • Gronowa
  • Gęsiniec
  • H

  • Halinowo
  • Heliodora Laskowskiego
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hiacyntowa
  • Hoża
  • I

  • Ignacego Mościckiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Inowrocławska
    wtórny
  • Inżyniera Witolda Marczewskiego
  • Irysowa
  • J

  • Jana Dekerta
  • Jana Hermanowskiego
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Lorentowicza
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
  • Jarzębinowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Chłopickiego
    tor
  • Józefa Spornego
  • Jesionowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
    trzeciorzędowy
  • K

  • Kalinowa
  • Kameliowa
  • Kamila Cypriana Norwida
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Kolejowa
    tor
  • Kolonia Nieszawa
    pochylnia
  • Konwaliowa
  • Kosmonautów
  • Kozia
  • Kościelna
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krokusowa
  • Krzywa
  • Krzywidów i Bieńków
  • Kręta
  • Księdza Antoniego Owczarka
  • Księdza Franciszka Szczygłowskiego
  • Księżycowa
  • Księżyzna
  • Kujawska
    trzeciorzędowy
  • Kwiatowa
  • Kąkolowa
  • L

  • Lawendowa
  • Leszczynowa
  • Leśna
    trzeciorzędowy
  • Liliowa
  • Lipnowska
  • Lipowa
  • Listna
  • M

  • Macieja Rataja
  • Magnoliowa
    pochylnia
  • Makowa
  • Maksymiliana Marii Kolbe
  • Malinowa
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Wodzyńskiej
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
    chodnik
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Modrzewiowa
  • Mundurowa
  • Młodzieżowa
  • N

  • Nadgórna
    pochylnia
  • Narcyzowa
    pochylnia
  • Nieszawska
    trzeciorzędowy
  • Nowa
  • O

  • Objazdowa
  • Ogrodowa
  • Okrężna
  • Orzechowa
  • Osiedle Bolesława Chrobrego
  • Osiedlowa
  • Osińska
  • P

  • Parkowa
  • Paśniki
  • Piaskowa
  • Piekarska
  • Plac Gdański
  • Plac generała Hallera
  • Plac Kazimierza Jagiellończyka
    trzeciorzędowy
  • Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
    pochylnia
  • Pocztowa
  • Podgórna
    tor
  • Pogodna
  • Polanki
  • Pole
    trzeciorzędowy
  • Polna
  • Poprzeczna
  • Południowa
  • Prezydenta Gabriela Narutowicza
  • Profesora Jana Szmurły
  • Promienna
  • Przedmiejska
  • Przejazd
  • Przemysłowa
    wtórny
  • Przeskok
  • Przesmyk
  • Pusta
    pochylnia
  • R

  • Radziejowska
    wtórny
  • Różana
  • Relaksowa
  • Rolna
  • Romualda Traugutta
  • Rumiankowa
  • Rybaki
  • Rynkowa
  • S

  • Sadowa
    chodnik
  • Salezjańska
  • Solna
  • Sosnowa
    tor
  • Spacerowa
  • Spółdzielcza
  • Spokojna
  • Sportowa
  • Stanisława Lema
  • Stanisława Moniuszki
  • Stanisława Noakowskiego
  • Stanisława Staszica
  • Stanisława Wyspiańskiego
  • Starościńska
  • Stawowa
  • Stefana Batorego
  • Stefana Okrzei
  • Stodólna
  • Stolarska
  • Storczykowa
  • Strażacka

Miejsca

Miasta

  • Aleksandrów Kujawski
  • Ciechocinek
  • Nieszawa

Miasteczka

  • Antoniewo
  • Ariany
  • Bachorza
  • Bertowo
  • Białe Błota
  • Biele
  • Broniszewo
  • Brudnowo
  • Brzeźno
  • Byzie
  • Bądkówek
  • Bądkowo
  • Chromowola
  • Chrustowo
  • Chrusty
  • Dąbrówka
  • Goszczewo
  • Gosławice
  • Grabie
  • Gęsin
  • Janowo
  • Jaranowo
  • Jaranowo Duże
  • Józefowo
  • Jeziorno
  • Kajetanowo
  • Kalinowiec
  • Kamieniec
  • Kaniewo
  • Kazin
  • Kaźmierzyn
  • Kobielice
  • Kolonia Bodzanowska
  • Kolonia Przybranowska
  • Kolonia Serocka
  • Kolonia Straszewska
  • Kolonia Łowiczek
  • Kolonia Święte
  • Koneck
  • Konradowo
  • Konstantynowo
  • Kruszynek
  • Kruszynek-Kolonia
  • Kryńsk
  • Kuczek
  • Kuczkowo
  • Kujawka
  • Kwiatkowo
  • Lepsze
  • Lewin
  • Michalin
  • Michałowo
  • Młynek
  • Niestuszewo
  • Niszczewy
  • Nowa Wieś
  • Nowy Ciechocinek
  • Nowy Zbrachlin
  • Odolion
  • Olszynka
  • Opalanka
  • Opoczki
  • Opoki
  • Ossówka
  • Ostrowąs
  • Otłoczyn
  • Ośno
  • Ośno Drugie
  • Pinino
  • Plebanka
  • Plebanka
  • Poczałkowo
  • Podgaj
  • Podole
  • Podzamcze
  • Pomiany
  • Przybranówek
  • Przybranowo
  • Przypust
  • Raciążek
  • Romanowo
  • Rożno-Parcele
  • Rudunki
  • Rybno
  • Seroczki
  • Siarzewo
  • Sierzchowo
  • Siniarzewo
  • Sinki
  • Sinki
  • Siutkowo
  • Spoczynek
  • Stara Wieś
  • Stare Rożno
  • Stary Zbrachlin
  • Stawki
  • Straszewo
  • Szpitalka
  • Słomkowo
  • Słońsk Dolny
  • Słupy Duże

Wsie

  • Adamowo
  • Adolfin
  • Adolfin-Bachorza
  • Arianki
  • Arturowo
  • Bachórka
  • Besiekierz
  • Ciupkowo
  • Czajka
  • Czajka
  • Domanowo
  • Dąbrówka Mała
  • Dąbrówka-Czerniakówka
  • Dębicze
  • Gawrony
  • Góry
  • Gęsin-Sienkiewiczowo
  • Helenowo
  • Józefowo
  • Jurkowo
  • Kalinowo
  • Karczemka
  • Karwacin
  • Kałęczyn
  • Kobylak
  • Kolonia Kalinowska
  • Kolonia Sierzchowo
  • Kolonia Zakrzewska
  • Koneck-Parcele
  • Koneck-Probostwo
  • Koneckie Holendry
  • Kornelin
  • Kościuszkowo
  • Księżyzna
  • Lisianki
  • Marszałkowo
  • Marysin
  • Michalinek
  • Ostrowo
  • Paruchowo
  • Pierzak
  • Plebanka
  • Poczałkowo Kolonia
  • Podgaj Dolny
  • Podgaj Górny
  • Polanka
  • Proboszczewo
  • Przypust Dolny
  • Przypust Górny
  • Raciążek-Pole
  • Siniarzewo-Kolonia
  • Stannowo
  • Starża
  • Stasin
  • Straszewo-Probostwo
  • Wólka
  • Wólne
  • Wólne Górne
  • Zalesie
  • Zamyślin
  • Zapole
  • Łowiczek-Ujma
  • Święte Towarzystwo

Powiaty

  • Pieczenia
  • Popioły
  • Wólne Dolne

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat aleksandrowski
mieszkańcy55919
population:date2011-12-31
sourceBIP województwo kujawsko-pomorskie
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0401
typgranica
vehicle_plate_codeCAL
websitehttps://www.aleksandrow.pl/
wikidataQ750491
wikipediapl:Powiat aleksandrowski