Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » Wolny czas

miejsc spędzania wolnego czasu w województwo warmińsko-mazurskie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Centrum Sztuki

  • Akademia Rękodziela
    Pułkownika Stanisława Dąbka, 138/5
  • Bartoszycki Dom Kultury
    Bohaterów Warszawy, 11 11-200 Bartoszyce
  • Dom Kultury
  • Dom Kultury AGORA
    Żołnierska, 45a
  • Dom Kultury w Orzyszu
    Wojska Polskiego, 5
  • Dom Kultury w Siedliskach 11-510
  • Galeria Stara Gazownia
    Tadeusza Kościuszki, 2E 11-040 Dobre Miasto
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Plac Rynek, 1 11-510 Wydminy
  • Gminny Ośrodek Kultury
    1 Maja, 63
  • Izba Regionalna
    Giżycka, 9
  • Miejski Ośrodek Kultury
    Rynek, 10A 12-130 Pasym
  • Miejskie Centrum Kultury
    19 Stycznia, 16
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
    Świętojańska, 1 82-340 Tolkmicko
  • Młodzieżowy Dom Kultury
    Bohaterów Warszawy, 6 11-200 Bartoszyce
    Telefon: +48 89 762 38 05
    E-mail: mdkbart@wp.pl
  • Świetlica 12-100
  • Świetlica Wiejska 12-200
  • Świetlica wiejska
  • Świetlica wiejska w Grabowie 11-700

Grill

  • Grill publiczny
  • -
  • -
  • -
    Elbląska
  • -
  • -
  • -
    Marymoncka
  • -
    Marymoncka
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Marymoncka
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

kasyno

  • Hit Casino
    Brzozowa, 20 82-300 Elbląg
  • LOTTO - kolektura
    Marszałka Józefa Piłsudskiego

Kino

  • 7D
  • Apollo
    Władysława Jagiełły
  • Awangarda 2
    plac Jana Pawła II, 2/3 10-959 Olsztyn
  • Centrum Kultury "Mazury Garbate"
    1 Maja
  • ECK
    Wojska Polskiego, 47 Ełk
  • Helios
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego Olsztyn
  • Kino "Przyjaźń"
    Olsztyńska, 2
  • Kino Harmonia
    Rynek, 23
  • Kino Pokój
    Krzysztofa Kupnera, 27 14-260 Lubawa
    Telefon: +48 89 645 28 11
  • Kinoteatr Pasja
    Niepodległości, 13A 14-200 Iława
  • Multikino
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-22:00
  • Narie
    Adama Mickiewicza, 19
  • Planet Cinema
    Plac Miejski, 2
  • Wenus
    Tadeusza Kościuszki, 41
  • Światowid
    Plac Kazimierza Jagiellończyka, 1 82-300 Elbląg
  • -
    Sądowa
  • -
    Kościelna, 2B

hazard

  • Lotto
    Wyzwolenia, 67
  • Mr Escape
    Feliksa Nowowiejskiego, 7
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:30-22:00; Su-Su 10:00-22:00

Klub nocny

  • Arena Korsze
    Polna, 6G
  • Astoria
    Królewiecka, 95A 82-300 Elbląg
  • Berliński
    Fryderyka Chopina
    Telefon: +48876103344
    E-mail: berlin56@poczta.onet.pl
  • Cooltura
    Plac Wolności, 21c
  • Disco Club 69
    Zwycięstwa
  • Epoca
    Brzozowa, 10 82-300 Elbląg
    Telefon: 4324234
    Faks: 3243242
    E-mail: 23432432
  • Grandial
    Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, 13a
  • Ibiza
  • Impuls
    Mieszka I
  • Inferno
    Adama Mickiewicza, 3 Ostróda
    Telefon: 896428100
    E-mail: kontakt@inferno-club.com.pl
  • Kokopelli / LAGUNA
    Toruńska, 10
  • Laguna
    Toruńska, 10
  • Mięta
    Świętej Barbary, 9 10-022 Olsztyn
    Telefon: 513 878 881
  • Pasaż Club&Food
    Pasaż Portowy
  • Pub no 9
    Reinholda Barcza, 9 12-100 Szczytno
  • Sandra
    Ogólna, 1H 82-300 Elbląg
  • VIP Club
    Olsztyńska, 5 13-100
  • YOLO CLUB - You Only Live Once
    Odzieżowa, 12 82-300
  • -

10pin

  • Kręgielnia Rydzewski
    Elizy Orzeszkowej, 21A 19-300 Ełk
    Telefon: 87 621 89 00
    E-mail: kregielnia@rydzewski.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Th 17:00-22:00, Fr 17:00-23:00, Sa 14:00-23:00, Su 14:00-22:00

futbol amerykański

  • Boisko "Orlik"
  • WMPD Budowlani Olsztyn (Rugby)

łucznictwo

  • -

Lekkoatletyka

  • Skocznia w dal
  • stadion AZS UWM
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
    Sportowa
  • -
  • -

baseball

  • -
    Świerkowa

Koszykówka

  • Boisko - koszykówka
  • Hala Sportowa
  • Orlik
  • Orlik 2012
    Spacerowa, 2
  • -
    Generała Franciszka Kleeberga
  • -
  • -
    Czesława Kanafojskiego
  • -
  • -
  • -
    Jarosława Iwaszkiewicza, 44
  • -
    Świętego Maksymiliana Marii Kolbe
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ignacego Łukasiewicza
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
    Akacjowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    1000-Lecia
  • -
  • -
    Michała Kajki
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
    Świętego Maksymiliana Marii Kolbe
  • -
  • -
    Dworcowa
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
    Armii Krajowej
  • -
  • -
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Elizy Orzeszkowej
  • -
    Wojciecha Kossaka
  • -
  • -
    Janusza Korczaka
  • -
    Diamentowa
  • -
  • -
    Henryka Sienkiewicza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Jana Kilińskiego
  • -
  • -
    Wiosenna, 6
  • -
  • -
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
  • -
    Makowa, 13
  • -
    Legionów Polskich
  • -
    Łynostrada
  • -
    Marcina Kromera
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Księdza Jerzego Popiełuszki
  • -
    Adama i Ewy
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ernesta Kościńskiego
  • -
    Szarych Szeregów
  • -
    Piastowska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Stefana Okrzei
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
    Długa
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
  • -
    Lotnicza
  • -
  • -
    Józefa Chełmońskiego
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
    Bartąska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Karowa
  • -
  • -

Siatkówka plażowa

  • Boisko
  • boisko do siatkówki plażowej
  • Boisko do siatkówki plażowej
  • plażowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Leśna
  • -
  • -
  • -
  • -
    Męczenników
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
  • -
  • -
    Władysława Trylińskiego
  • -

Boccia

  • -
  • -
  • -
  • -

kajak

  • Przystań Kajakowa

jazda rowerem

  • Pumptrack
  • Pumptrack Grunwaldzkie

konny

  • Farma Noego
  • Stajnia Brata Jana
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

fitness

  • Make YOur Body
    Profesorska, 15 10-059 Olsztyn
    Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-21:00
  • -
    Jerzego Burskiego
  • -
  • -
    Konstytucji 3 Maja
  • -
  • -
    Stefana Żeromskiego
  • -
    Łęczycka
  • -
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • -
    Kazimierza Pułaskiego, 2A
  • -
  • -
  • -
    Słoneczna
  • -
    Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • -
  • -
    1 Maja
  • -
    Plac Xawerego Dunikowskiego
  • -
  • -
  • -
    Melchiora Wańkowicza
  • -
    Osiedle Słoneczne
  • -
    Łąkowa
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
  • -
    Jarocka, 42
  • -
  • -
    Aleja Przyjaciół, 42
  • -
    Aleja Przyjaciół
  • -
  • -
    Rybaki, 5
  • -
    Zwycięstwa
  • -
    1 Maja
  • -
    Pułkownika Witolda Pileckiego
  • -
    Olsztyńska
  • -
    Zbigniewa Rojka
  • -
    Dożynkowa
  • -
  • - 11-510 Wydminy
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • -
  • -
    Promenada Zdrojowa
  • -
    Promenada Zdrojowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ratuszowa
  • -
    Hoża, 15
  • -
    Krzywa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ignacego Krasickiego, 2
  • -
  • -
  • -

Piłka nożna

  • Dołek
  • Stary Stadion
  • -
  • -
  • -
    Jerzego Burskiego

Gimnastyka

  • sala gimnastyczna
  • Siłownia pod Rywalem
    Solidarności, 6 12-100 Szczytno
  • -
    Marii Konopnickiej

karting

  • Kormoran Tor Kartingowy
    Sprzętowa, 6 Olsztyn
    Telefon: +48504476171
    E-mail: biuro@torkormoran.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 15:00-22:00; Sa-Su 11:00-22:00
  • Tor kartingowy
    Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, 4 19-300 Ełk
    Telefon: +48696880304
    E-mail: marktor@republika.pl

motor Sport

  • Tor samochodowy

Multi-Sport

  • Centrum Sportowo-Biznesowe - dostęp publiczny - bez opłaty
    Aleja Grunwaldzka, 135 82-300 Elbląg
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Hala sportowa
  • Hala sportowa
    21 Stycznia
  • Hala sportowa
    Olsztyńska
  • Hala sportowa
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Hala sportowa MOSiR Ełk
  • Kompleks ORLIK 2012
  • Orlik
  • ORLIK Rolniczak
  • Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji
    Tadeusza Kościuszki, 22A 14-100 Ostróda
  • Premium Fitnes
    Józefa Chełmońskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Sala gimnastyczna
    Pocztowa
  • Sala gimnastyczna filii Szkoły Podstawowej nr 3
    Jana Lipperta
  • Stadion Gminny
    Szkolna 11-510 Wydminy
  • Stadion lekkoatletyczny
  • Stadion miejski
  • Stadion Rybno
  • -
    Szkolna
  • -
    Grodzieńska
  • -
  • -
    Armii Krajowej
  • - Olsztyn
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Generała Grota-Roweckiego
  • -
  • -
    Jana Kasprowicza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Giżycka
  • -
    Św.Andrzeja Boboli
  • -
  • -
  • -
  • -
    Tysiąclecia
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

bieganie

  • Bieżnia
  • -
  • -
    Braniewska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
  • -
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
    Krakusa, 25
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bałtycka
  • -
  • -
    Królewiecka
  • -
    Nowowiejska
  • -
    Aleja Sybiraków
  • -
    Urocza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Ludwika Mierosławskiego
  • -
    Leśna
  • -
  • -
  • -
    1 Maja
  • -
    Kwiatowa
  • -
  • -
  • -
    Ogrodowa
  • -

strzelanie

  • Strzelnica LOK Iława
  • Strzelnica VIP
    Marii Grzegorzewskiej, 3 10-048 Olsztyn
    Telefon: +48 501 923 333
    E-mail: strzelnicavip@wp.pl
  • -
    Parkowa

deskorolka

  • Skate Park
  • Skatepark Olsztyn
  • Skatepark
  • -
    Parkowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

łyżwiarstwo

  • (null)
  • Lodowisko
  • -

jazda na nartach

  • Ośrodek Narciarski Kurza Góra
    Kurza, 1 13-306 Kurzętnik

Piłka nożna

  • Boisko - ORLIK 2012
  • Boisko - Orlik 2012
  • Boisko do piłki noznej
  • Boisko gminne
  • Boisko Jerzwałd
  • Boisko KS BURZA SRWSiO SŁUPY
  • Boisko Sportowe
    J. Bażyńskiego
  • Boisko Trawiaste
  • Boisko ze sztuczna nawierzchnia
  • Kompleks boisk „ORLIK 2012″
  • KS Barkas Tolkmicko
    Sportowa
  • ks małdyty
  • Ogórki Zdzisława stadium
    Polna
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    21 Stycznia
  • Orlik
  • Orlik
    Mikołaja Kopernika
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Piastowska
  • Orlik
    Mieczysławy Ćwiklińskiej
  • Orlik
    Generała Władysława Sikorskiego
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Osiedle Słoneczne
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Łąkowa
  • Orlik
  • Orlik 2012
    Wincentego Witosa
  • Orlik 2012
    Spacerowa
  • Orlik 2012
  • Orlik 2012
  • Orlik 2012
  • ORLIK Rolniczak
    Józefa Wierzbickiego
  • Orlik Sząbruk
    Mikołaja Kopernika
  • Rona - prywatny dostęp
  • Stadion
  • Stadion Gminny w Baniach Mazurskich
  • Stadion KS Zamek
    Betoniarska, 8a 13-306 Kurzętnik
  • Stadion Miejski
  • Stadion Miejski
  • Stadion Miejski
  • Stadion Miejski
  • Stadion Miejski
  • Stadion MOSiR
  • Stadion OKS Stomil Olsztyn
  • Stadion ZSZ Nr 1
  • Stadion Łazienkowski
  • -
  • -
    Rybacka
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bolesława Jeziołowicza, 4 10-690 Olsztyn
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Jarosława Iwaszkiewicza
  • -
    Jarosława Iwaszkiewicza, 44
  • -
  • -
    Zagłoby
  • -
  • - Olsztyn
  • -
    Boisko
  • -
    Aleja Lipowa
    Boisko
  • -
    Boisko
  • -
    Kolonia
  • -
  • -
  • -
  • -
    Boisko
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Braniewska
  • -
  • - 12-114
  • -
  • -
  • -
    Akacjowa
  • -
    Janusza Korczaka
  • -
  • -

Pływacki

  • Aquapark Pluski
  • Basen
  • Basen
  • Basen "Na Fali" - dostęp publiczny
    Garnizonowa, 18
  • Basen OSiR
  • Centrum Rekreacji Wodnej "Dolinka"
    Stanisława Moniuszki, 25 82-300 Elbląg
  • Jezioro Święcajty
  • Kompleks sportowo-rekreacyjny
    Partyzantów, 31A 19-500 Gołdap
  • kąpielisko miejskie
  • Plaza wiejska - dostęp publiczny
  • Wodne Centrum Rekreacyjno - Sportowe "Aquasfera"
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 69b 10-449 Olsztyn
    Telefon: +48 895335968
    E-mail: sekretariat@aquasfera.olsztyn.eu
    Godziny otwarcia: 06:00-22:00
  • -
  • -
  • -
  • -
    Władysława Sikorskiego, 3C 11-500 Giżycko
  • -
  • -
    Mrągowska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Robotnicza, 68 82-300 Elbląg
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp

Tenis stołowy

  • -
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • -
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Topolowa
  • -
    Aleja Odrodzenia
  • -
    Niepodległości
  • -
    Niepodległości
  • -
    Stefana Żeromskiego
  • -
    Stefana Żeromskiego
  • -
  • -
    Ogólna
  • -
    Ogólna
  • -
    Bartnicza
  • -
    Bartnicza
  • -
    Janusza Korczaka
  • -
    Jana Brzechwy
  • -
    Piotra Kłoczowskiego
  • -
  • - - dostęp publiczny
    Bohaterów Monte Cassino

Tenis

  • (niecz.)
    Oliwska
  • House of Tenis
    Sportowej Pasji, 5 10-687 Bartąg
  • Kompleks boisk „ORLIK 2012″
  • Kort
    Łąkowa
  • kort tenisowy
  • kort tenisowy
    Deptak nad Jeziorem
  • Korty MOSiR
    Stanisława Moniuszki
  • Korty tenisowe
  • Korty tenisowe
    Juliana Tuwima
  • Korty tenisowe
  • Korty tenisowe
    Kolejowa 11-510 Wydminy
    Telefon: +48 605 572 556
  • Korty tenisowe (kryte)
  • Orlik
  • Orlik - dostęp publiczny
    Węgorzewska, 5
  • Tenis
  • -
    Generała Jarosława Dąbrowskiego, 32 Olsztyn
  • -
    Promenada Absolwentów
  • -
    Czesława Kanafojskiego
  • -
    Jana Heweliusza
  • -
  • -
  • -
    Jarosława Iwaszkiewicza, 44
  • -
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
  • -
  • -
    Solidarności
  • -
  • -
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    Huzarska
  • -
  • -
    Grajewska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    J. Bażyńskiego
  • - - prywatny dostęp
    Krasnali
  • -
  • -
  • -
  • -
    Ułańska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
    Generała Stanisława Maczka
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zwycięstwa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Niegocińska
  • -
    Niegocińska
  • -
    Niegocińska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Elizy Orzeszkowej
  • -
    Generała Józefa Hallera
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jana Heweliusza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
  • - - prywatny dostęp
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Janusza Korczaka
  • -

Siatkówka

  • Boisko wielofunkcyjne
  • -
    Zacisze
  • -
  • -
  • -
    Ułańska
  • -
  • -
    Józefa Piłsudskiego
  • -
  • -
    Źródlana
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Kumieli
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Łynostrada
  • -
    Promenada Absolwentów
  • -
    Adama i Ewy
  • -
  • -
  • -
  • -
    Księdza Jerzego Popiełuszki
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Słoneczna
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
    Bartąska
  • -
  • -
    Sadowa
  • -
  • -
    Jeziorna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Teatr

  • Amfiteatr
    Zamkowa, 1 Olsztyn
  • Amfiteatr
    Nadjeziorna
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Feliksa Kaczyńskiego
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Grunwaldzka
  • Amfiteatr
    Jaszczurcza Góra
  • Amfiteatr
    Niepodległości, 2A Barczewo
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Kresowa 11-100 Lidzbark Warmiński
  • Amfiteatr im. Czesława Niemena
    Zamkowa, 1 Olsztyn
  • Mała Scena
  • Muszla koncertowa
  • Teatr im. Stafana Jaracza
    1 Maja, 4 Olsztyn
  • Teatr im. Stefana Jaracza
    1 Maja, 4 Olsztyn
  • Teatr Lalek
    Bartosza Głowackiego
  • Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie
    Bartosza Głowackiego, 1 Olsztyn
  • Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego
    Bartosza Głowackiego, 1 10-447 Olsztyn
  • Światowid
    Plac Kazimierza Jagiellończyka, 1 82-300 Elbląg
  • no-name
  • no-name
  • no-name