Strona główna » województwo warmińsko-mazurskie » Edukacja

Centra kształcenia w województwo warmińsko-mazurskie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Szkoła Wyższa

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słupach
  • Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie
    Emilii Plater, 3
  • Polska Szkoła Opiekunów Medycznych
    Aleja Generała Władysława Sikorskiego, 23 10-088 Olsztyn
  • Salezjańskie LO i Gimnazjum
    Świętego Dominika Savio, 1 14-100 Ostróda
  • Technikum Rolnicze
    Stefana Czarnieckiego, 69 14-100 Ostróda
  • Zespół Szkół Licealnych
    11 Listopada
  • Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii
    Kujawska, 1 14-300 Morąg
  • Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 2 14-100 Ostróda
  • -
    Obiegowa
  • -
  • -
  • -
    Północna, 14
  • -
  • -
  • -
  • -
    Kosynierów Gdyńskich
  • -
  • -
    Romana Prawocheńskiego, 13
  • -
    Władysława Klementowskiego
  • -
    Lipowa, 15
  • -
    Władysława Sikorskiego, 15
  • -
  • -

Szkoła jazdy

  • Corrida
    Pułkownika Stanisława Dąbka, 169 82-300 Elbląg
  • Miasteczko ruchu drogowego
  • mobi
    Aleja Odrodzenia
  • Oleckie Centrum Szkolenia Kierowców Jerzy Miliszewski
    Aleje Lipowe, 3 19-400 Olecko
  • rijschool
    Mikołaja Kopernika, 16
  • Servo
    Stefana Czarnieckiego, 52B 14-100 Ostróda
  • Zebra
    Pułkownika Stanisława Dąbka, 46
  • -
    Mikołaja Kopernika, 16
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    12 Lutego, 6

Przedszkole

  • Bajka
    Wodociągowa, 15
  • Bajkolandia
    Jana Kochanowskiego
  • Centrum edukacji, rozwoju i zabawy ,,Małe Misie"
    Królowej Jadwigi, 3A 11-500
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:30-16:30
  • Centrum edukacji, rozwoju i zabawy ,,Małe Misie''
    Ignacego Daszyńskiego, 12B 11-500
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-17:00
  • Centrum edukacji, zabawy i rozwoju dzieci ,,Małe Misie ''
    Wiejska, 34 11-500
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-17:00
  • Dom Dziecka
    Brzozowa, 23
  • Ekoludki
    Piękna, 20 19-300 Ełk
    Telefon: +48876104086
  • Harcówka 3. Szczepu Harcerskiego Caduceus
    Generała Franciszka Kleeberga, 1
  • Jedyneczka
    11 Listopada, 24
  • Kraina Bajek
    Stokrotki, 1 11-041 Olsztyn
  • Krasnal
    Kolejowa, 10
  • Leluki
    Artyleryjska, 1b 10-165
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:30-17:30
  • Miejskie przedszkole "Niezapominajka"
    Ratuszowa, 4
  • Miejskie Przedszkole nr 2 "Fantazja"
    Polska, 42 12-100 Szczytno
    Telefon: +48 89 676 08 30
    E-mail: mp2@um.szczytno.pl
  • Miejskie Przedszkole nr 9
    Polna, 16 Szczytno
    Telefon: +48 89 676 09 50
    E-mail: mp9@um.szczytno.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-16:30
  • Niepubliczne Przedszkole
    Olsztyńska, 14 11-731 Sorkwity
  • Promyk
    Generała Grota-Roweckiego, 6 19-300 Ełk
    E-mail: przedszkole@promyk.elk.pl
  • Przedszkole
    Szkolna
  • Przedszkole
    Wielbarska
  • Przedszkole "Baśniowy Las"
    Jana Kochanowskiego, 44
  • Przedszkole "Marysieńka"
    Plac 1-go Sierpnia, 9
    Telefon: +48 603 650 110
  • Przedszkole "Niezapominajka"
    Juliusza Słowackiego, 18 19-300 Ełk
  • Przedszkole "U Lolka"
    Świętego Maksymiliana Marii Kolbe 19-300 Ełk
  • Przedszkole "Światełko"
    Toruńska, 8a 19-300 Ełk
  • Przedszkole Bajka
    Bratkowa, 22 10-687 Bartąg
  • Przedszkole Miejskie
    Wojska Polskiego, 9d
  • Przedszkole Miejskie
    Akacjowa
  • Przedszkole Miejskie nr 1
    Bolesława Chrobrego, 3 14-100 Ostróda
  • Przedszkole Miejskie Nr 1
    Drzymały, 9 11-500 Giżycko
  • Przedszkole Miejskie nr 1 im. Jana Brzechwy
    Grunwaldzka, 2
  • Przedszkole Miejskie nr 12 w Olsztynie
    Dworcowa
  • Przedszkole Miejskie Nr 14
    Kłosowa, 23 10-818 Olsztyn
  • Przedszkole Miejskie Nr 3
    Opolska, 28 Olsztyn
  • Przedszkole Miejskie nr 36 im. Doroty Gellner w Olsztynie
    Dworcowa, 24b
  • Przedszkole Miejskie nr 39
    Dworcowa, 24a
  • Przedszkole Miejskie nr 4
    Mikołaja Kopernika, 21A 14-100 Ostróda
  • Przedszkole miejskie nr 4 14-500 Braniewo
  • Przedszkole miejskie nr 4
  • Przedszkole Miejskie nr 4
    Krzysztofa Mrongowiusza, 7
  • Przedszkole Miejskie nr 5
    Generała Stanisława Maczka, 11 10-693
  • Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie
    Mieczysława Karłowicza, 3
  • przedszkole Miejskie nr.4
    Jarosława Dąbrowskiego, 17B
  • Przedszkole Miejskie w Lubawie
    Teofila Rzepnikowskiego, 9 14-260 Lubawa
    Telefon: +48 (089) 645 24 46
  • Przedszkole Niepubliczne "Bajka"
  • Przedszkole Niepubliczne "Jaś i Małgosia"
    Juliana Tuwima, 5
    Telefon: +48 793 297 242
  • Przedszkole Niepubliczne "Koralik"
    Ignacego Daszyńskiego, 14 11-500 Giżycko
  • Przedszkole Niepubliczne "Promyczek"
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 54a 10-450 Olsztyn
  • Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka"
    Romualda Traugutta, 21
    Telefon: +48 89 762 21 52
    E-mail: stokrotka551@wp.pl
  • Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA
    Wincentego Pstrowskiego, 23 11-041 Olsztyn
    Telefon: +48 735 986 924
  • Przedszkole Niepubliczne KUBUŚ
    Spacerowa, 1 11-700 Mrągowo
  • Przedszkole Niepubliczne Promyczek
    Przedszkolna, 1 14-100 Ostróda
  • Przedszkole Niepubliczne Radość
    Armii Krajowej, 5 14-100 Ostróda
  • Przedszkole Niepubliczne Śmieszek
    Stanisława Murzynowskiego, 20
  • Przedszkole nr 1
    Warmińska
  • Przedszkole Nr 1
    Warmińska
  • Przedszkole nr 4
    Władysława Jagiełły, 3 11-500 Giżycko
  • Przedszkole Nr 5
    Robotnicza, 6 19-301 Ełk
    Telefon: +48876103857
  • Przedszkole Pod Dębami
    Konstytucji, 14 14-100
  • Przedszkole Publiczne
    Michała Kajki, 47 11-320 Jeziorany
  • Przedszkole Publiczne Nr 1 "Stokrotka"
    Brzozowa, 7a 11-700 Mrągowo
  • Przedszkole Publiczne nr 2
    Andrzeja Wajdy, 4 11-200 Bartoszyce
  • Przedszkole Publiczne nr 23
    Melchiora Wańkowicza, 1a 10-684 Olsztyn
  • Przedszkole Publiczne nr 6
    Majowa, 26 11-200 Bartoszyce
    Telefon: +48 89 764 21 36
  • Przedszkole Publiczne nr 9
    Nad Łyną, 5A
    Telefon: +48 89 763 35 96
  • Przedszkole Samorzadowe Nr 2 im. Jana Brzechwy
    Armii Krajowej, 4 Ełk
    Telefon: +48876102595
    Faks: 0-87 610-25-95
    E-mail: przedszkolenr2@poczta.onet.pl
  • Przedszkole Samorządowe Nr 1
    Warszawska, 7A 11-040 Dobre Miasto
    Telefon: +48 502 280 172
  • Przedszkole Samorządowe Nr 2
    Jacka Malczewskiego, 7
    Telefon: +48 89 616 15 43
  • Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Pasłęku
    Gdańska, 17 14-400 Pasłęk
    Telefon: +48 55 248 3013
  • Przedszkole Samorządowe Nr 5
    Księdza Jerzego Popiełuszki, 6 Ełk
    Telefon: 0-87 610-38-57
    E-mail: p5@elk.edu.pl
  • Przedszkole Samorządowe Nr 7
    Michała Kajki, 8A 19-300 Ełk
    Telefon: 0-87 610-72-21
    Faks: 0-87 610-72-21
    E-mail: p7@elk.edu.pl
  • Przedszkole Samorządowe w Bisztynku
    Plac Wolności, 3 11-230 Bisztynek
  • Przedszkole Samorządowe w Jedwabnie
    1 Maja, 69 Jedwabno
  • Przedszkole Samorządowe w Prostkach
    1 Maja, 23 19-335 Prostki
  • Przedszkole Samorządowe w Słupach
  • Przedszkole Szesnastka im. Ireny Kwintowej
    Ludwika Zamenhofa, 20 Olsztyn
  • Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi
    Zielona, 1 19-400 Olecko
    Telefon: 87 5203212
    Faks: 87 7392883
    E-mail: pzoi@olecko.edu.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:30-20:00
  • Przedszkole Żaczek
    Jana Licznerskiego, 2
  • Przedzkole Miejskie Nr 6 im. Jeana de La Fontaine'a
    Seweryna Pieniężnego, 3 10-003 Olsztyn
  • Przyjaciele Kubusia
    Andrzeja Struga, 52 82-300 Elbląg
  • Puchatek
    Jana Pawła II
  • Punkt Przedszkolny Plastuś
    Juliusza Słowackiego, 28
    Telefon: +48535352930
  • Samorzadowe
    Spacerowa, 8
  • Smerfowa Kraina
  • Słoneczko
    Suwalska, 44 19-300 Ełk
    Telefon: +4887510700019
    E-mail: pnsloneczko@op.pl
  • Słoneczna Ósemka
    Majora Henryka Dobrzańskiego, 3 19-300 Ełk
    Telefon: +48876103396
  • Słoneczna Kraina
    Ełcka, 2B 11-510 Wydminy
  • Żłobek Miejski
    Warszawska, 7A 11-040 Dobre Miasto
    Telefon: +48 607 791 089
  • Żłobek Publiczny w Warkałach
    Warkały 11-042
  • -
    Zbigniewa Herberta, 2a 10-686 Olsztyn
  • -
    Michała Kajki, 8A
  • -
    Wodna, 9 11-100 Lidzbark Warmiński
  • -
    Juliana Ursyna Niemcewicza, 1
  • -
    Ludwika Zamenhofa, 20 Olsztyn
  • -
    Romualda Traugutta, 15
  • -
    Mieczysława Karłowicza, 3
  • -
    Generała Józefa Bema
  • -
    Obrońców Westerplatte

Szkoła

  • 5
    Mikołaja Kopernika
  • 7
    Mikołaja Kopernika, 7 11-500 Giżycko
  • Bartoszycki Uniwersytet Trzeciego Wieku
    Ogrodowa, 1A 11-200 Bartoszyce
    Telefon: +48 664 483 424
    E-mail: bartoszyce3wiek@wp.pl
    Godziny otwarcia: Tu 10:00-12:00
  • Boisko
    Łąkowa
  • Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
    11 Listopada, 24 19-300 Ełk
    Telefon: +48 87 621 78 78
  • Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
    Jana Matejki, 1 19-300 Ełk
    Telefon: +48 87 621 77 07
  • Gimnazjum
    Nowa, 10
  • Gimnazjum
  • Gimnazjum Gminne
    11 Listopada, 39 14-100 Ostróda
  • Gimnazjum i Szkoła Podstawowa
  • Gimnazjum im. Adama Mickiewicza
    Osiedle Robotnicze, 11
  • Gimnazjum im. J. Bytnara
    Lipowa, 5 19-300 Nowa Wieś Ełcka
    Telefon: +48876197417
    E-mail: nwe.gimn@gmail.com
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II
    Szkolna
  • Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    Tadeusza Kościuszki
  • Gimnazjum nr 1
    Lipowa, 15 12-200 Pisz
  • Gimnazjum nr 1
    Adama Mickiewicza, 25 14-300 Morąg
  • Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II
    Adama Mickiewicza, 26 14-300 Morąg
  • Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły
  • Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera
    Bolesława Jeziołowicza 10-690 Olsztyn
    Telefon: 89 541 62 57
    Faks: 895415507
    E-mail: gim13.olsztyn@neostrada.pl
  • Gimnazjum nr 2
    Roberta i Karola Małłków Olsztyn
  • Gimnazjum nr 2
  • Gimnazjum nr 2 im. Zdzisława Krzyszkowiaka
    Tadeusza Kościuszki, 22 14-100 Ostróda
  • Gimnazjum Nr 2 w Działdowie
    Sportowa, 2 Działdowo
  • Gimnazjum nr 24
    Ignacego Krasickiego, 2
  • Gimnazjum Nr 3 i II LO Mistrzostwa Sportowego
    Nadbrzeżna, 13 11-700 Mrągowo
  • Gimnazjum nr 3 w Olsztynie
    Kołobrzeska, 9 Olsztyn
    Telefon: 895331305, 895336165
    E-mail: gimnazjum3@sempr.edu.pl
  • Gimnazjum Nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 56 10-450 Olsztyn
  • Gimnazjum nr 6 im. Ziemi Warmińskiej
    Kazimierza Jagiellończyka, 32
    Telefon: 895272915
    E-mail: gim6@e-bip.pl
  • Gimnazjum nr 8
  • Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
    Ornecka, 5 14-520 Pieniężno
    Telefon: +48 55 243 65 31
  • Gimnazjum Publiczne w Prostkach
    Szkolna, 9 19-335 Prostki
  • Gimnazjum w Suszu
  • Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie
  • Gminny Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II
    Michała Wołodyjowskiego, 2a
    Telefon: 874251522
    Faks: 874251522
    E-mail: sp4pisz@interia.pl
  • hala
    Mazurska
  • I Liceum Ogólnokształcące
    Piotra Sobczyńskiego, 1a 11-700 Mrągowo
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
    Adama Mickiewicza, 6 Olsztyn
    Telefon: +48895275353
    Faks: 895275353
    E-mail: liceum@lo1.olsztyn.pl
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
    Tadeusza Kościuszki, 29
    Telefon: 87 523 4183
    Faks: 87 523 4183
    E-mail: kontakt@lo.olecko.pl
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
    Pocztowa, 2 82-300 Elbląg
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
    Telefon: 876103030
    E-mail: kontakt@lo1elk.pl
  • II Liceum Ogólnokształcące
    Roberta i Karola Małłków Olsztyn
  • II Liceum Ogólnokształcące
    Generała Władysława Sikorskiego
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza
    Władysława Sikorskiego, 3
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 56 10-450 Olsztyn
  • Królowej Jadwigi 9 B
  • Lapidarium
    Grunwaldzka
  • Liceum Ogólnokształcące
    Wojska Polskiego, 13
  • Liceum Ogólnokształcące
    Bolesława Prusa, 10
  • Liceum Ogólnokształcące
    Rynek, 13 Rozogi
  • Liceum Ogólnokształcące
    Garbuzy, 24
  • Liceum Ogólnokształcące
    Księdza Jerzego Popiełuszki, 2 19-500 Gołdap
  • Liceum Ogólnokształcące
  • Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego
    Władysława Sikorskiego
  • Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
    Bohaterów Monte Cassino, 9 11-200 Bartoszyce
    Telefon: +48 89 762 28 59
    E-mail: lo@bartoszyce.info
  • Liceum Ogólnokształcące nr 1 Im. Jana Bażyńskiego
    Drwęcka, 2 14-100 Ostróda
  • Liceum Ogólnokształcące Zaoczne
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 56 10-450 Olsztyn
  • Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół Samorządowych
    Suwalska
  • LO dla Dorosłych ZDZ
    Armii Krajowej, 43
    Telefon: +48876202610
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 35
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Piątka"
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 54a 10-450 Olsztyn
  • Niepubliczny Zespół Szkół I Placówek
  • Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Wipsowie 11-010
  • Niepubliczny zespół szkolno-przedszkolny w Trelkowie 12-100
    Telefon: +48 89 621 14 74
  • Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci głuchych im. św. Filipa Smaldone
    Telefon: 875203062
    Faks: 875203062
    E-mail: osw_gluchych_olecko@poczta.fm
  • Państwowa Szkoła Muzyczna
    Fryderyka Chopina, 2
  • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Olsztynie
    Tadeusza Kościuszki, 39
  • Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia
    Orła Białego
    Telefon: +48 89 767 26 64
  • Plac Szkolny
    Mikołaja Kopernika, 11
  • Podstawowa im. Marii Konopnickiej
    Telefon: +48 87 428-34-30
  • Podstawowa nr 3
    Marii Konopnickiej, 2 11-440 Reszel
    Telefon: +48 89 755 01 96
  • Powiatowe Centrum Edukacyjne
    Poznańska, 21b
  • Prywatna szkoła języków obcych
    Jana Pawła II, 26
  • Prywatne Gimnazjum i II Prywatne Liceum Ogólnokształcące
    Adama Asnyka, 8
  • Prywatne Studium Muzyczne
    Juliusza Słowackiego, 28
    Telefon: +48846104185
  • Przedszkole i Szkoła Podstawowa
  • Publiczne Gimnazjum
  • Publiczne Gimnazjum w Stawigudzie im. Olimpijczyków Polskich
    Pogodna, 6
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej
    Generała Władysława Andersa 14-200 Iława
    Telefon: +48 89 6492432
  • SP nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie
    Niepodległości
  • SP nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego
  • Speaker school of english
    Jana Pawła II, 21
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
    Telefon: +48876103742
    E-mail: zss4elk@op.pl
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 56a 10-450 Olsztyn
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
    Zamkowa, 34 11-600 Węgorzewo
  • Społeczna Szkoła Muzyczna I i II stopnia
    Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego, 3 14-100 Ostróda
  • Społeczny Zespół Przedszkolno–Szkolny 101
    Edwarda Mroza, 25 Olsztyn
    Telefon: 725 556 612, 89 523 65 39
    Faks: 89 523 65 39
    E-mail: ssp101@ssp101.olsztyn.pl
  • Szkoła Artystyczna
    Armii Krajowej, 21 19-300 Ełk
    Telefon: +48875200048, +48 726 333 200
    E-mail: sekretariat@szkolaartystyczna.elk.pl
  • Szkoła Mistrzostwa Sportowego
    Adama Mickiewicza, 32 14-100 Ostróda
  • Szkoła muzyczna
    Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, 8
  • Szkoła podstawowa
  • Szkoła Podstawowa 11-135
  • Szkoła Podstawowa 14-260
  • Szkoła podstawowa
    Warszawska, 5
  • Szkoła podstawowa
  • Szkoła Podstawowa
  • Szkoła podstawowa
    Młodzieżowa
  • Szkoła Podstawowa
    Ostródzka, 2 11-015 Olsztynek
  • Szkoła Podstawowa
    Rynek, 13 Rozogi
  • Szkoła Podstawowa

Uniwersytet

  • Akademicki Ośrodek Jeździecki UWM
  • Centrum Akwakultury i Inżynierii Ekologicznej UWM
    Aleja Warszawska, 117a
  • Centrum Nauk Humanistycznych UWM
    Kurta Obitza, 1
  • Dziekanat UWM
    Tadeusza Kościuszki, 23 19-300 Ełk
    Telefon: +48876216076 ‎
  • Katedra Mechatroniki WNT UWM
    Słoneczna, 46a Olsztyn
  • Katedra Ogrodnictwa UWM
    Romana Prawocheńskiego, 17
  • Katedra Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM
    Kurta Obitza, 2
  • Katedry Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM
    Romana Prawocheńskiego, 19
  • Katedry Wydzuału Nauk Ekonomicznych UWM
    Romana Prawocheńskiego, 3 Olsztyn
  • King's School of English
    Piastowska, 4 Olsztyn
    Telefon: 89 522 94 40
  • Olsztyńska Szkoła Wyższa
  • Regionalne Centrum Informatyczne UWM
    Słoneczna, 54 10-710 Olsztyn
  • Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM, Wydział Nauk o Środowisku UWM
    Michała Oczapowskiego, 5 Olsztyn
  • Wydział Biologii UWM, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolictwa UWM
    Romana Prawocheńskiego, 4a
  • Wydział Geoinżynierii UWM
    Michała Oczapowskiego, 1 Olsztyn
  • Wydział Geoinżynierii UWM
    Romana Prawocheńskiego, 15 Olsztyn
  • Wydział Geoinżynierii UWM
    Jana Heweliusza, 5 Olsztyn
  • Wydział Humanistyczny UWM
  • Wydział Nauk Technicznych UWM
    Michała Oczapowskiego
  • Wydział Nauki o Żywności UWM
    Plac Cieszyński, 1
  • Wydział Prawa i Administracji UWM
    Aleja Warszawska, 98
  • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Studiów Społecznych w Bartoszycach
    Stefana Starzyńskiego, 2B 11-200 Bartoszyce
  • Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania
    Grunwaldzka, 1 19-300 Ełk
    Telefon: +48876211446
  • Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii w Olsztynie
    Adama Asnyka, 10
  • Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP
    Aleja Generała Władysława Sikorskiego, 23
  • Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP
    Aleja Generała Władysława Sikorskiego, 23
  • Wyższa Szkoła Policji
  • Wyższe Seminarium Duchowne
    Tadeusza Kościuszki, 9 19-300
    Telefon: +48876217520
    E-mail: wsd@diecezja.elk.pl
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name