Strona główna » województwo śląskie » Wolny czas

miejsc spędzania wolnego czasu w województwo śląskie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Centrum Sztuki

  • Amfiteatr
  • Amfiteatr Pod Skocznią
    Amfiteatr Pod Skocznią, 990 43-470
  • Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
    Juliusza Słowackiego, 27 43-300 Bielsko-Biała
    Telefon: +48338281640
  • Bieruński Ośrodek Kultury
    Władysława Jagiełły, 1
  • Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA
    Legionów, 10 41-200 Sosnowiec
  • Centrum Kongresowe Świadków Jehowy
  • Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków"
    Stary Dwór, 4 43-436 Górki Wielkie
  • Centrum Kultury w Zawadzie Książęcej
    Raciborska
  • Centrum Społeczno - Kulturalne w Lisowicach
    Adama Mickiewicza, 20
  • Centrum Społeczno - Kulturalne w Pietrowicach Wielkich
    Szkolna
  • Chorzowskie Centrum Kultury
    Henryka Sienkiewicza, 3 41-500 Chorzów
    Telefon: 32 349-79-60
    E-mail: sekretariat@chck.pl
  • CK Wiatrak
    Wolności, 395 41-806 Zabrze
  • DFK
    Wyzwolenia, 1 47-480 Krowiarki
  • DFK Tworków
    Główna, 22
  • Dom Kultury
    Krakowska, 2 43-340 Kozy
  • Dom Kultury
    Rynek, 22 43-353 Porąbka
  • Dom Kultury
    Tarnogórska, 49
  • Dom Kultury
    Edmunda Kokota, 170 41-711 Ruda Śląska
  • Dom Kultury Bojanów
    Borucka
  • Dom Kultury Chwałowice
    1 Maja, 91B 44-206 Rybnik
  • Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz - Kubiszówka
    Juliusza Słowackiego, 17 43-300 Bielsko-Biała
  • Dom Kultury w Pogrzebieniu
    Grabowa, 4 44-285 Pogrzebień
  • Dom Kultury Wapienica
    Cieszyńska, 398
  • Dom Muzyki i Tańca
    Generała Charlesa de Gaulle'a, 17 41-800 Zabrze
  • Drachma
    Mikołaja Reja, 18 43-300 Bielsko-Biała
  • Energetyczne Centrum Kulturalne (Klub Kiepury)
  • Fabryka Pełna Życia
  • Fabryka Pełna Życia
    Telefon: 518 270 465
    E-mail: sekretariat@fabrykapelnazycia.eu
  • Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego
    Sokolska, 2 Katowice
  • Fundacja Energia Jest w Nas - Świetlica nad Pocztą
    Częstochowska, 23 42-231 Stary Cykarzew
    Telefon: +48 533550288
  • Galeria
    Myśliwska, 60
  • Galeria Kronika
    Rynek, 26
  • Górnośląskie Centrum Kultury i Spotkań im. Eichendorffa
    Zamkowa, 1 47-470
    Telefon: +4832 410 6602
  • Giszowieckie Centrum Kultury
    Mysłowicka, 28
  • Gminne Centrum Kultury w Nędzy
    Strażacka, 2a
    Telefon: +4832 410 47 70
    E-mail: centrum.nedza@gmail.com
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Gazury, 68 43-470 Istebna
    Godziny otwarcia: 08:00-16:00
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Samorządowa, 1a
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Pszczyńska, 110 43-225 Wola
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Owocowa, 10
    E-mail: swietlica.chelmsl@interia.pl
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Mikołaja Kopernika, 8
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Parkowa, 11
  • Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach
    Henryka Sienkiewicza, 121a
    Telefon: (32) 287-43-08
    E-mail: sekretariat.gok3@wp.pl
  • Gminny Ośrodek Kultury w Kobyli
    Główna, 78
    Telefon: +4832430 12 00
  • Gminny Ośrodek Kultury w Lubomi
    Adama Mickiewicza, 4
    Telefon: +4832 4516094
  • Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
    Ogrodowa, 22 43-267 Suszec
  • Gminny Ośrodek Kultury we Włodowicach
    Żarecka, 59 42-421 Włodowice
  • Gminny Ośrodek Kultury Świnna
    Wspólna, 13
  • Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Żarnowcu
    Rynek, 9
  • Hala Wystaw Kapelusz
    Promenada generała Jerzego Ziętka
    Zamknięta w 2014 ze względu na zły stan techniczny
  • Kinoteatr Jutrzenka
    Spiżowa, 4
  • Klub Kiepury
    Będzińska, 6 41-205 Sosnowiec
  • Klub Kulturalny "Harcówka"
    Zakątek, 19 44-203 Rybnik
    Telefon: +48 32 423 40 80
    E-mail: harcowka.rck@gmail.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-20:00
  • Mediateka
  • Miejski Dom Kultury
    Główna, 19
  • Miejski Dom Kultury
    Świętego Jana Pawła II, 2 43-170 Łaziska Górne
  • Miejski Dom Kultury
    Pawła Kołodzieja, 42 40-749
  • Miejski Dom Kultury "Koszutka"
    Michała Grażyńskiego, 47 40-126 Katowice
    Telefon: +48 32 258 92 00, +48 32 258 99 77
    Faks: +48 32 258 99 78
    E-mail: domkultury@mdkkoszutka.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-20:00
  • Miejski Dom Kultury Ligota
    Franciszkańska, 33 40-708 Katowice
    Telefon: +48 32 2523234
    E-mail: mdk@mdkligota.pl
  • Miejski Dom Kultury w Krzanowicach
    Tadeusza Zawadzkiego, 3 47-470 Krzanowice
    Telefon: +4832 410 80 46
  • Miejski Ośrodek Kultury
    Mariacka, 9 44-310 Radlin
  • Miejski Ośrodek Kultury
    Młyńska, 14 41-260 Sławków
  • Miejski Ośrodek Kultury
    3 Maja, 91a 41-800 Zabrze
  • Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej
    Klasztorna, 9 47-420 Kuźnia Raciborska
    Telefon: +4832 419 14 07
  • Miejskie Centrum Kultury
    Aleja Wolności, 4 34-300 Żywiec
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Kulturalny w Żarkach
    Stanisława Moniuszki, 2 42-310 Żarki
    Telefon: +48728998806
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
    Plac Wolności, 26 42-440 Ogrodzieniec
    E-mail: kultura@ogrodzieniec.pl
  • Młodzieżowy Dom Kultury
    Parkowa, 5 44-141 Gliwice
  • Młodzieżowy Dom Kultury
    Inwalidów Wojennych, 2 Jaworzno
  • Młodzieżowy Dom Kultury im. Dr. H. Jordana
    Fryderyka Chopina, 2 41-100 Siemianowice Śląskie
  • OPP Koniaków
    Jasiówka, 777 43-474 Koniaków
  • Osiedlowy Dom Kultury Jowisz
    Joanny, 12a
    E-mail: jowisz@rsm.com.pl
  • Ośrodek Kultury
    1 Maja, 101 44-341 Gołkowice
  • Ośrodek Kultury i Sportu w Gaszowicach
    Rydułtowska, 7 44-293 Gaszowice
    Telefon: +48 32 430 54 85
  • Ośrodek Kultury w Będzinie
    Stanisława Małachowskiego, 43
    Telefon: (32) 775 82 00; (32) 775 82 01
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-21:00; Sa 08:00-16:00; Su off
  • Ośrodek Kultury w Będzinie Filia Grodziec
    plac Skarbińskich, 1
    Telefon: (32) 760 25 57
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa,Su off
  • Pałac Kultury Zagłębia
    Plac Wolności, 1 41-300 Dąbrowa Górnicza
  • Pałac Kultury Zagłębia
    Plac Wolności, 1 41-300 Dąbrowa Górnicza
  • Placówka Wsparcia Dziennego
    Szkolna, 2 43-340 Kozy
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-16:00
  • Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie
    Powstańców Śląskich, 1
    Telefon: 32 762 12 69
    Faks: 32 762 12 69
    E-mail: pmdk@pmdk.bedzin.pl
  • Raciborskie Centrum Kultury
    Fryderyka Chopina, 21 47-400 Racibórz
    Telefon: +4832 415 31 72
    Faks: +4832 415 25 40
    E-mail: rck@rck.com.pl
  • RCK Dom Kultury "STRZECHA"
    Księdza Józefa Londzina
    Telefon: +4832 415 32 14
    Faks: +4832 415 23 60
    E-mail: strzecha@rck.com.pl
  • Regionalny Ośrodek Kultury
    Michała Kleofasa Ogińskiego, 13a 42-217 Częstochowa
  • Remedium
    Sucha, 7c
    Telefon: 799200000
    E-mail: remedium.klub@gmail.com
    Godziny otwarcia: Tu-Th 18:00-24:00; Fr 20:00-24:00; Sa 00:00-04:00,20:00-24:00; Su 00:00-04:00
  • Remiza - świetlica środowiskowa
    Remizowa, 21 Bieruń
  • Rondo Sztuki
    rondo Generała Jerzego Ziętka, 1
  • Sala koncertowa
  • Szkoła Tańca "El Paso"
    Fryderyka Chopina, 1
  • Sztukateria
    Kosmonautów, 7a 44-194 Knurów
  • WCK
    Księdza Pułkownika Wilhelma Kubsza, 17 44-300 Wodzisław Śląski
  • Wiejski Dom Kultury
    Wiejska, 25 44-361 Nieboczowy
  • Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej
    Stary Targ, 3
  • Środowiskowy Ośrodek Kultury w Ogrodzonej
    Kościelna, 10
  • Świetlica w Łańcach
    Strażacka
  • Świetlica wiejska

Grill

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Parkowa
  • -
    Norberta Bończyka
  • -
  • -
    Cmentarna
  • -
    Wiejska
  • -
  • -
    Główna
  • -
  • -
  • -
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    Kozielska
  • -
  • -
    Opawska, 1
  • -
  • -
  • -
    Molo
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Grabka, 26
  • -
  • -
    Spacerowa
  • -
    Pomost wędkarski
  • -
  • -
    Starowiejska
  • -
    Myśliwska
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • - - dostęp publiczny
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Pniowska
  • -
    Rudzka
  • -
    Rudzka
  • -
    Pniowska
  • -
  • -
  • -
    Promenada
  • -
    Promenada
  • -
    Promenada
  • -
  • -
    Promenada
  • -

Kino

  • Amok
    Dolnych Wałów, 3
  • Centrum Sztuki Filmowej "Silesia-Film
    Sokolska, 66 40-101 Katowice
    Telefon: +48 32 258 42 41
  • Cepelia
    Aleja Najświętszej Maryi Panny, 64/78 42-217 Częstochowa
  • Cinema City
    Obrońców Westerplatte
  • Cinema City
    Aleja Tadeusza Kościuszki, 1 Częstochowa
  • Cinema City
    Leszczyńska, 20 Bielsko-Biała
  • Cinema City
    Plac Tadeusza Kościuszki
  • Cinema City
    Gliwicka, 44
  • Cinema City
    Lipowa, 1 44-100 Gliwice
  • Cinema City
  • Cinema City
  • Cinema City
    Henryka Sienkiewicza
  • Cinema City
    Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego
  • Cinema City Silesia
    Telefon: +48 32 605 05 55
    Faks: +48 32 605 05 02
    E-mail: silesia@cinema-city.pl
  • Helios
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 09:00-20:00
  • Helios
    Mostowa, 5 Bielsko-Biała
  • Helios
    Tadeusza Kościuszki
  • Imax 3D
    Gliwicka
  • Kadr
    Wojska Polskiego
  • Kino
    Henryka Sienkiewicza
    Telefon: 326721339
  • Kino "Janosik"
    Jana III Sobieskiego, 1 34-300 Żywiec
    Telefon: +48 33 861 20 03
    E-mail: biuro@kinojanosik.pl
  • Kino "Zefir"
    Plac Pokoju, 1 44-253 Rybnik
  • Kino 4D
  • Kino 5D
  • Kino Bajka
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 9
  • Kino Bałtyk
    Księdza Józefa Londzina, 13 47-400 Racibórz
    Telefon: +4832 415 20 33
  • Kino Centrum
    Aleja Józefa Piłsudskiego, 27
  • Kino Helios
    Modrzejowska, 32b 41-200 Sosnowiec
  • Kino Karolinka
    Plebiscytowa, 9 42-700 Lubliniec
    Telefon: +48 34 351 06 83
    E-mail: kino@mdk.lubliniec.pl
  • Kino Kopalni Kultury
    Francuska, 15
  • Kino Na Starówce
    Tadeusza Kościuszki, 3 Żory
  • Kino Nowość
    Ignacego Potockiego, 3 42-500 Będzin
    Telefon: (32) 267 35 52; 510 241 269
  • Kino OLBRZYM
    Jana III Sobieskiego, 7
  • Kino Panorama
    Jana III Sobieskiego, 11a Koszęcin
  • Kino Przemko
    Księdza Józefa Londzina
    E-mail: kinoprzemko@op.pl
  • Kino Pszów
    Romualda Traugutta, 1 44-370 Pszów
  • Kino Roma
    Generała Zygmunta Padlewskiego, 4
  • Kino Scena Kultura
    Niepodległości, 26 44-190 Knurów
  • Kino studyjne Biblioteki Miejskiej
    Karola Miarki, 5
  • Kino Świt
    Niepodległości
  • Kinoteatr Rialto
    Świętego Jana, 24 40-012 Katowice
    Telefon: +48 32 251-04-31
    E-mail: rezerwacja@rialto.katowice.pl
  • Miejski Ośrodek Kultury
    Dolne Przedmieście, 1
  • Miejskie centrum kultury
    Grunwaldzka, 9
  • Multikino
    Marii Curie-Skłodowskiej
  • Multikino
    Zygmunta Krasińskiego
  • Multikino
    Grunwaldzka, 59 43-600 Jaworzno
  • Multikino
    TAXI
    Godziny otwarcia: Mo-Su,PH 09:30-22:00
  • Multikino
    Bolesława Chrobrego, 1 44-200 Rybnik
    Telefon: +48326618724
    E-mail: rybnik@multikino.pl
  • Multikino Tychy
    Aleja Jana Pawła II, 18 43-100 Tychy
  • OKF - Kino studyjne
    Aleja Najświętszej Maryi Panny, 64 42-200 Częstochowa
  • Patria
    Chorzowska, 3 41-709 Ruda Śląska
  • Piast
    Ratuszowa, 1 Cieszyn
  • Planetarium
  • Sala Kinowa
    Elizy Orzeszkowej, 12
  • Sokolnia
    Wyzwolenia, 554 Buczkowice
  • Teatr Elektryczny
    Adama Mickiewicza, 3 43-430 Skoczów
    Telefon: +48 338533231
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-21:00
  • Zacisze
    Bytomska, 73 41-940 Piekary Śląskie
  • Światowid
    3 Maja, 7 40-096 Katowice
    Telefon: +48 32 258-74-32
    Faks: +48 32 258-74-32
    E-mail: kino@swiatowid.katowice.pl
  • -
    Wojska Polskiego, 52 41-300 Dąbrowa Górnicza

hazard

  • 77777
    Waleriana Łukasińskiego, 4
  • 77777
    Stefana Batorego, 12
  • Fortuna bukmacher
  • Hit Casino
    Dworcowa, 34

Siłownia

  • SIłownia
  • SIłownia na wolnym powietrzu
  • Siłownia Progress
    Jagiellońska

Klub nocny

  • 2Be Club
    Ratuszowa, 1
  • 4 Rano
    Powstańców Warszawskich, 38
  • Arkady
    Plebiscytowa, 1 42-700 Lubliniec
    Telefon: +48 884 348 703
    E-mail: biuro@arkadyklub.pl
    Godziny otwarcia: Fr-Sa 22:00-05:00
  • Avangarda Music Club, Pub & Restaurant
    Romana Dmowskiego, 4
    Telefon: +48 32 217 17 37
  • Babylon
    Staromiejska
    Godziny otwarcia: 20:00-05:00
  • Bajlando
    Księdza Adolfa Pojdy, 83 44-238 Czerwionka-Leszczyny
  • Blue Berry
    Aleja Jana Pawła II
  • Chacharnia
    Ignacego Jana Paderewskiego
  • Chicas
    Plac Inwalidów Wojennych, 5
  • Club Enigma
    Karola Olszewskiego, 2a
  • Club Magic
    Główna, 1
    Telefon: +48880894939
  • Club Prive
    Plebiscytowa, 43 42-700 Lubliniec
    Telefon: +48 730 777 377
    E-mail: info@club-prive.pl
  • Club Viva Truskolasy
    Mikołaja Kopernika, 110 42-134 Truskolasy
  • Cotton Club
    Jana Matejki, 2
    Godziny otwarcia: Fr-Sa 21:00-05:00 open "do ostatniego klienta"
  • Decade Music Club
    Przechód schodowy
  • DON Kichot
    Aleja Najświętszej Maryi Panny, 64 42-217 Częstochowa
    Godziny otwarcia: Mo,We 00:00-05:00; Tu 21:00-24:00; Fr 22:00-24:00; Sa,Su 00:00-05:00,22:00-24:00
  • DSO Projekt
    Studencka, 16
  • Dyskoteka 'Ring'
    Gościnna, 19
  • Eldorado
    Warszawska, 128
  • Endorfina
    Jana III Sobieskiego, 11 40-082 Katowice
    Telefon: +48 793 444 933
    E-mail: rezerwacje@endorfinaclub.pl
    Godziny otwarcia: Fr 22:00-24:00; Sa 00:00-05:00,22:00-24:00; Su 00:00-05:00
  • Energy 2000 Katowice
    Plebiscytowa, 3 40-013 Katowice
    Telefon: +48 32 720-53-79
    E-mail: katowice@energy2000.pl
    Godziny otwarcia: Fr-Sa 20:00-06:00
  • Grant
    Żubrów, 117 43-215 Jankowice
  • Imperium
    Raciborska
  • Impresja
    Warszawska, 6 44-335 Jastrzębie-Zdrój
  • Inferno
    Rynek, 19
  • Jagiellońska Cafe & Coctail Bar
    Jagiellońska, 2a
  • Kashmir
    Stanisława Małachowskiego 41-200 Sosnowiec
  • Klub 80
    Stanisława Dubois, 22
  • Klub Garage
    Dąbrówki, 10 40-081 Katowice
    Telefon: +48 32 781-08-60
    E-mail: kontakt@clubgarage.pl
    Godziny otwarcia: Su-Th 17:00-24:00; Fr-Sa 17:00-04:00
  • Klub Muzyczny „Aquarium”
  • Klub Pomarańcza
    Michała Grażyńskiego, 40c
  • Klub Studencki Kwadraty
    Franciszkańska, 10 40-708 Katowice
  • Kolorowa Club
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 60 34-315 Żywiec
    Telefon: +48 33 861 75 55
    Godziny otwarcia: 08:00-00:00
  • Mardi Gras
    Studzienna, 8 44-100 Gliwice
    Godziny otwarcia: Fr 21:00-24:00; Sa 00:00-04:00,21:00-24:00; Su 00:00-04:00
  • Mega Club
    Żelazna, 9 Katowice
    Telefon: +48792562349
    E-mail: megaclub@megaclub.pl
  • Museum Music Republic
    Plac Jana III Sobieskiego
  • Night Club Galactica
    Sosnowa, 5 43-370 Szczyrk
    Telefon: +48 33 817 92 55
  • O'Key
    Marii Skłodowskiej-Curie, 15 43-200 Pszczyna
  • ONYX
    Księdza Michała Lewka, 9
  • Opium
    Rynek, 5
  • Piwnice Gorywodów
    Strażacka, 8
    Godziny otwarcia: Mo-Th, Su 13:00-00:00; Fr, Sa 13:00-05:00
  • Pomarańcza Katowice
    Adama Mickiewicza, 4
  • QUEEN
    Arki Bożka, 2 44-335 Jastrzębie-Zdrój
  • Regres Club
    Piekarska, 63
  • Retro Club
    Głęboka, 13
  • Rio Music Club
    Księdza doktora Franciszka Brudnioka, 1 44-200 Rybnik
  • Roxi
    Wolności, 90
  • Salome
    3 Maja, 36
  • Sfinks
    Katowicka, 126
  • Spiż
    Opolska, 22 40-084 Katowice
    Telefon: +48 32 781 11 32
    E-mail: manager@spiz.pl
  • Stara Platforma
    Rynek, 26 41-902
  • Stary grant
    Żubrów, 113 43-215 Jankowice
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 11:00-18:00; Su 12:00-20:00
  • Sułtan
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 4b
  • Twister
    Alojzego Jankowskiego, 1
  • WIP Klub
    Parkowa
  • Witches
    Mennicza, 20
  • -
    Zebrzydowicka, 202 44-217 Rybnik
  • -
    Żwakowska, 20
  • -
    promenada Czesława Niemena
  • -
    Główna, 24
  • -
    Stanisława Wyspiańskiego, 14

10pin

  • Family Club
    Ludwika, 15
    Telefon: +48510053657
    E-mail: biuro@crazy-familyclub.eu
    Godziny otwarcia: Mo-Th 12:00-22:00; Fr 12:00-02:00, Sa 10:00-02:00, Su 14:00-22:00
  • Kręgielnia
    Aleja Najświętszej Maryi Panny, 26
  • Kręgielnia Galaktyka
    Dąbrówki, 10 40-081 Katowice
    Telefon: +48 32 781-08-60
    E-mail: kontakt@clubgarage.pl
  • -
  • -
    Oświęcimska, 22

łucznictwo

  • LKS Łucznik

Lekkoatletyka

  • Hala lekkoatletyczna SMS-u
    Towarzystwa Gimnastycznego Sokół
  • Miejski Stadion Lekkoatletyczny
  • Park street workout Jaworze
    Koralowa 43-384 Jaworze
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Park trampolin. Fitnes. Siłownia (w budowie)
    Władysława Stanisława Reymonta, 29 41-300 Dąbrowa Górnicza
  • Siłownia
  • Siłownia
    Jagiellońska, 4 41-902 Bytom
  • Siłownia Calypso
  • Skok w dal
  • Stadion MKS-MOS
  • Stadion PWSZ
  • Tor do skoku w dal
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jana Styczyńskiego, 18
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wrocławska
  • -
  • -
    Katowicka
  • -
    Kosmonautów
  • -
  • -
  • -
    Księdza biskupa Stanisława Adamskiego, 24
  • -
    Księdza biskupa Arkadiusza Lisieckiego
  • -
    Komunalna
  • -
  • -
  • -
  • -
    16 Lipca
  • -
    Jarzębinowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Pokoju, 14a
  • -
    Wojska Polskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Hetmańska
  • -
    Orląt Śląskich
  • -
    Orląt Śląskich
  • -
    Wielka
  • -
    Hutnicza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Saint Etienne
  • -
  • -
  • -
    Nauczycielska
  • -
  • -
  • -
    Tysiąclecia
  • -
    Słoneczna 44-213 Książenice
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Nowopogońska
  • -
  • -
    Stoczniowców 70
  • -
  • -
    Jaworzańska, 120 43-300 Bielsko-Biała

baseball

  • KS SILESIA
  • -
  • -
  • -
    Kamienna
  • -
    Malinowe Górki
  • -
  • -
    Uczniowska
  • -
  • -
    Kopydło
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wyzwolenia
  • -
    Cmentarna

Koszykówka

  • Bażantowo
    Pijarska
  • Boisko
    Katowicka
  • boisko
  • Boisko do koszykówki, piłki nożnej
    Witolda Gombrowicza
  • Hala Sportowa
    Generała Józefa Hallera, 14
  • Hala Widowiskowo-Sportowa MOSIR
    Generała Józefa Hallera, 16b 41-709 Ruda Śląska
  • Na Dołku
  • Orlik
  • Orlik 2012
  • Plac Szkolny
    Adama Mickiewicza
  • -
    Henryka Dąbrowskiego
  • -
  • -
  • - Rybnik
  • -
  • -
  • -
    Piastowska
  • -
    Gwarków
  • -
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • -
    Modelarzy
  • -
  • -
    Generała Stefana Grota-Roweckiego
  • -
    Krakusa
  • -
  • -
    Zygmunta Lubertowicza
  • -
    Kościelna
  • -
  • -
  • -
    Lotników, 2a
  • -
    Łowicka
  • -
  • -
    Nowopogońska
  • -
    Wesoła
  • -
    Daleka
  • -
  • -
  • -
  • -
    Gruntowa
  • -
  • -
    Opolska
  • -
    Jana Karskiego
  • -
    Szpitalna
  • -
  • -
  • -
    Ułańska
  • -
  • -
  • -
    Leśna
  • -
    Armii Krajowej
  • -
  • -
    Piaseczna
  • -
  • -
    Hetmańska, 8
  • -
    Jesionowa
  • -
  • -
  • -
    Kosmonautów
  • -
  • -
    Stanisława Łętowskiego, 18
  • -
    Stanisława Łętowskiego
  • -
  • -
    Wagowa
  • -
    Rajska
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
    Fryderyka Chopina
  • -
    Pokoju
  • -
    Osiedle XXX-lecia
  • -
    Odrowążów
  • -
  • -
    Medyków
  • -
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
  • -
  • -
  • -
  • -
    Lyszcze
  • -
  • -
  • -
  • -
    Władysława Jagiełły
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
    Patriotów
  • -
  • -
    Długa, 454
  • -
    Sportowa
  • -
    Aleja Piastów
  • -
    Piastów
  • -
    Piastów
  • -
    Piastów
  • -
  • -
    Juliusza Zarębskiego
  • -
    Karola Darwina
  • -
    Józefa Gallusa
  • -
    Kormoranów
  • -
    Panewnicka
  • -
    Koszalińska

Siatkówka plażowa

  • boisko do piłki plażowej
  • Gminne boisko
    Nadrzeczna
  • Grzybówka
  • Siatkówka plażowa
    Pokoju
  • -
  • -
    Zwycięstwa
  • -
    Jana Matejki
  • -
  • -
  • -
    Aleja Piastów
  • -
    Oriona
  • -
  • -
    Ułanów
  • -
    Wiejska
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Cecylii
  • -
    Stawowa
  • -
    Główna
  • -
    Słoneczna
  • -
  • -
  • -
    Zakładowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Cisowa
  • -
  • -
    Aleja Górnośląska
  • -
    Aleja Górnośląska
  • -
    Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • -
  • -
  • -
    Pliszki
  • -
    Stefana Starzyńskiego
  • -
  • -
    Kanałowa
  • -
    Kanałowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Stanisława Moniuszki
  • -
    Stanisława Moniuszki
  • -
  • -
    3 Maja
  • -
    Stanisława Mikołajczyka
  • -
  • -
    Strażacka
  • -
    Sportowa
  • -
    Karola Miarki
  • -
    Mysłowicka
  • - - prywatny dostęp
    Bieruńska
  • -
    Bulwary Nadodrzańskie
  • -
  • -
  • -
  • -
    Brynicy, 7
  • -
    Brynicy
  • -
    Strażacka
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Urokliwa
  • -
  • -
    Powstańców
  • -
  • -
  • -
    Marii Konopnickiej
  • -
  • -
  • -
    Aleja Parkowa
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Brzozowa
  • -
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
  • -
  • -
    Aleja Księżnej Jadwigi Śląskiej
  • -
  • -
    Dolna
  • -
  • -
  • -
    Nad Sołą
  • -
    Nad Sołą
  • -
  • -
    Ignacego Domeyki
  • -
    Świętego Wojciecha
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Boccia

  • Bule
  • -
    Barbórki
  • -
  • -
    Wiosny Ludów
  • -
    Plac do Radości

miski sportowe

  • -
    Rynek Bytkowski

kajak

  • Pomost betonowy - Krzyżanowice - 712,5 LB
    Schody, miejsce schronienia zadaszone
  • Pomost betonowy - Zabełków - 718,2 LB
    Schody, bar estauracja w pobliżu, parking
  • Prom - Ciechowice - 687,0 PB
    Raciborska
    Slip, parking
  • Prom - Grzegorzowice - 687,0 LB
    Odrzańska
    Slip, parking
  • Przystań
  • Przystań
  • Przystań
  • Przystań Kajakowo­‑Rowerowa „Aktywni”
    Księdza Emila Szaramka, 11 44-292 Rybnik
  • Wypożyczalnia sprzętu wodnego
  • -

Wspinaczka

  • Adept
  • Apteka
  • Baba
  • Barwinek
  • Bałwanek
  • Bałwanek
  • Bezpańska
  • Bezpańska
  • Bezpańska
  • Biakło
  • Biakło
  • Biała Baszta
  • Biblioteka
  • Biblioteka
  • Bim-Bam
  • Blin
  • Blin
  • Boniek
  • Bonifacy
  • Brzuch Buddy
  • Brzuchacka Skała
  • Brzuchata Turnia
  • Brzuchata Turnia
  • Brzuchata Turnia
  • Centrum Wspinaczkowe "Totem"
  • Centrum wspinaczkowe Sport Poziom 450
    Gabriela Narutowicza, 51 Sosnowiec
    Telefon: 730454546
  • Centrum Wspinaczkowe Transformator - opłata
    Medyków, 2 40-752 Katowice
    Telefon: +48 663 359666
    E-mail: transformator@centrumtransformator.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 14:00-22:00; Sa 10:00-22:00; Su 10:00-21:00
  • Chomicza skała
  • Cydzownik
  • Czujnik
  • Deska
  • Deska
  • Dolna Baszta
  • Dolny Wielbłąd
  • Dwoista
  • Dziewica
  • Dziewica
  • Dziewica
  • Dziurki
  • Długa Grań
  • Gaj
  • Ganek Ewy
  • Ganek Ewy
  • Góra Birów
  • Grab
  • Grab
  • Grodzisko Pańskie
  • Grodzisko Pańskie
  • Groty
  • Groty
  • Grzyb
  • Grzyb
  • Grzybki
  • Grzybki
  • Gwny Masyw
  • Główna Ściana
  • Hala na skarpie
    Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, 5a 41-907 Bytom
    Telefon: +48 601 141 111
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 15:00-22:00; Sa-Su 09:00-22:00
  • Jarzębinka
  • Jaś i Magosia
  • Jaś i Magosia
  • Jędza
  • Kalafior
  • Kalafior
  • Kaskady
  • Kazalniczka
  • Kazalniczka
  • Kazalniczka
  • Kazerma
  • Knieja
  • Knieja
  • Kogutek
  • Kogutek
  • Koguty
  • Kowadło
  • Kowadło
  • Kruk
  • Kuropatwa
  • Kuropatwa
  • Lew
  • Lisia Skała
  • Lisia Skała
  • Mama
  • Mała Grań
  • Mały Dziad
  • Miłosna
  • Mnich
  • Mnich
  • Mur Pod Basztą
  • Mur Pod Basztą
  • Mur Pod Basztą
  • Młynarz
  • Nietoperze
  • Okręt
  • Okręt
  • Owczy Grzbiet
  • Owczy Grzbiet
  • Pająk
  • Paniusia
  • Paniusia
  • Park Jurajski
  • Park linowy

inny

  • Skrzypce
  • Skrzypce

Wspinaczka

  • Sowa
  • Sołtysówka
  • Sołtysówka
  • Strażnica Przewodziszowicka
  • Suchy Połeć
  • Szafa
  • Szafa
  • Słoneczne Dolne
    Kacpra Karlińskiego
  • Słoneczne Dolne
    Kacpra Karlińskiego
  • Słoneczne Górne
  • Słoneczne Górne
  • Taksówka
  • Taksówka
  • Tata
  • Towarek
  • Towarek
  • Trafo Base Camp 42-425 Podlesice
    Telefon: +48 570 091 885
  • Trzy Córki
  • Turnia Kursantów
  • Turnia Kursantów
  • Turnia Lechfora
  • Turnia Lechfora
  • Turnia Lechfora
  • Turnia Lechfora
  • Turnia Motocykilistów / Wilczy Kamień
  • Turnia nad Kaskadami
  • Ukryta Turnia
  • Urwista Turnia
  • Urwista Turnia
  • W łomie Koczy Zamek
  • Wielbłąd
  • Wielki Dziad
  • Wielki Głaz
  • Wielki Młynarz
  • Wodna Skała
  • Wysoka
    Skalna
  • Z damskimi ryskami
  • Z Jałowcem
  • Z Jałowcem
  • Z mysim trawersem
  • Z mysim trawersem
  • Zajączek
  • Zakonnik
  • Ze spadającymi gwiazdami
  • Zwierzyniec
  • Złomiska
  • Ścianka wspinaczkowa
  • Ścianka wspinaczkowa "Bunkier"
    Obrońców Westerplatte, 11e
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 16:00-22:00
  • Ścianka wspinaczkowa na Plaży Miejskiej
    Bulwary Nadodrzańskie
  • Ścianka wspinaczkowa przy schronisku na Klimczoku
  • Świnka
  • Żółty Filar
  • Żółty Filar
  • Żółty Okap

jazda rowerem

  • Bikepark "Góra Żar"
  • Crossowy tor rowerowy
  • Górnik Sosnowiec Tor Kolarski
  • Klub PTTK "M-2"
    Generała Władysława Sikorskiego, 55B
  • Miasteczko Rowerowe
  • Park rowerowy
    Stoczniowców 70
  • Park rowerowy
    Żwakowska
  • Pumptrack
    Jana Bluszcza
    Pumptrack w Mikołowie dla rowerów/hulajnóg
  • Pumptrack
    Cypriana Kamila Norwida
  • Pumptrack
  • Pumptrack
    Częstochowska
  • Pumptrack
  • Tor DH
  • Tor DH
  • Tor DH
  • Tor Dirt
  • Tor Dirt
  • Tor Rowerowy
  • Tor Rowerowy DH
  • Tor Rowerowy Dirt
  • Tor Rowerowy PumpTrack
  • -
  • -
    Cypriana Kamila Norwida
  • -
    Cypriana Kamila Norwida
  • -
    Cypriana Kamila Norwida

konny

fitness

  • Akademia Fitness
    Katowicka
    Telefon: +48 788 868 656
  • Brooklyn Gym
    Browarna
    Telefon: +48733 300 301
  • Fabryka Formy
    Aleja Zjednoczonej Europy, 39
  • Fit Park - "Siłownia pod chmurką"
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Fit Park - "Siłownia pod chmurką"
    Wandy
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Fit Park - "Siłownia pod chmurką"
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Fitness World
    Józefa Von Eichendorffa
    Telefon: +48795 443 545
    Godziny otwarcia: 24/7
  • FORMA
    Bór, 55a 42-202 Częstochowa
    Telefon: +48 34 363 90 40
    E-mail: forma@forma.czest.pl
  • Forma & Siła
    Pszczyńska, 5 43-190 Mikołów
  • Kompleksowe Centrum Modelowania Sylwetki 3K
    Browarna, 19 34-300 Żywiec
    Telefon: +48 886 887 333
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-21:00; Sa 08:00-13:00
  • MKZ Unia Racibórz
    Księdza Stanisława Staszica, 20 47-400 Racibórz
    Telefon: +4832 415 25 44
    E-mail: unia@zapasy.org.pl
  • Otwarta Strefa Aktywności
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Przyrządy gimnastyczne
    Bulwary Nadodrzańskie
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Siłownia
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Siłownia
  • Siłownia
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Siłownia na wolnym powietrzu.
    Cicha 41-910 Bytom
  • Siłownia pod Chmurką
    Hetmana Stanisława Żółkiewskiego
  • Siłownia pod chmurką
    Parkowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Siłownia pod Chmurką
    Pogrzebieńska, 11
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Siłownia pod Chmurką
    Bitwy Olzańskiej, 28
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Siłownia pod chmurką
    Warzywna
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Siłownia pod chmurką
  • Siłownia zewnętrzna
    Senatorska
  • Street Workout Park
    Szczecińska, 37a
  • Workout
    zestaw drążków
  • -
    Aleja Piastów
  • -
    Wierzbowa
  • -
    Plonowa, 10 44-141 Gliwice
  • -
    Aleja Księcia Henryka Pobożnego
  • -
  • -
    Cechowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Alojzego Felińskiego
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • -
    Ignacego Paderewskiego
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Generała Józefa Hallera
  • -
  • -
    Generała Józefa Zajączka
  • -
    Mariana Sobańskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Strzemieszycka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • - - prywatny dostęp
    Zakole
  • -
    Parkowa
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    Parkowa
  • -
    Świętego Floriana, 97
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zygmunta Krasińskiego 41-219 Sosnowiec
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Godziny otwarcia: sunrise-sunset
  • -
  • -
    Parkowa
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
    Władysława Sikorskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jana Lechonia
  • -
    Plac Szkolny
  • -
    Seweryna Goszczyńskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jana III Sobieskiego
  • -
    Stanisława Łętowskiego
  • -
    Niepodległości
  • -
    Mieczysława Karłowicza
  • -
    Hermana Wróbla
  • -
    Hermana Wróbla
  • -
    1 Maja
  • -
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Tomasza Kotlarza
  • -
    Górska
  • -
    Krótka
  • -
  • -
  • -
    74 Górnośląskiego Pułku Piechoty
  • -
  • -
  • -
    Karola Miarki, 3
    Godziny otwarcia: 06:00-22:00
  • -
  • -
    Henryka Sienkiewicza
  • -
  • -
    Derkacza, 10
  • -
    Szybowcowa
  • -
    Józefa Rymera
  • -
    Generała Ignacego Prądzyńskiego
  • -
    Sadowa
  • -
    Gnieźnieńska
  • -
    św. Anny
  • -
    Zaopusta

Piłka nożna

  • Boiska KS Spójnia Landek
  • Boisko Pogoń Kamyk
    Juliana Tuwima
  • Całoroczne hale piłkarskie (w budowie)
  • Klub Sportowy Spójnia Landek
  • Orkan
  • Orlik
  • Pogoń Kamyk
    Szkolna
  • Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego
  • Stadion GKS Krupiński
  • Stadion Miejski
    Stadionowa, 1 43-140 Lędziny
  • Unia
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Golf

  • Dołek nr 1 - green
  • Green treningowy
  • -

Gimnastyka

  • B-Fit Klub Fitness Katowice
    Dąbrówki, 10 41-081
  • Fabryka Tańca
    Mieszka I
    Telefon: 533 323 883
    E-mail: biuro@fabrykatanca.com.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-18:00
  • Fit Park - "Siłownia pod chmurką"
    Leśna
    Godziny otwarcia: 24/7
  • FlyPark
    Telefon: +48881234399
    E-mail: radlin@fly-park.eu
    Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-21:00
  • Klub fitness
    Śląska, 23
    Telefon: +48 601 471 234
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 16:00-21:00; Tu,Th 10:30-13:00,16:00-21:00
  • Progress
    Jagiellońska
  • Sala gimnastyczna
  • Sala gimnastyczna
    Henryka Sienkiewicza
  • Sala gimnastyczna
    Pietrowicka
  • Silownia pod chmurka
  • Siłownia pod chmurką
    Parkowa
  • Siłownia pod chmurką
    Wiejska
  • Siłownia zewnętrzna
  • -

Hokej

  • Lodowisko Jantor
  • -
  • -

wyścigi konne

  • Sklep Jeździecki Ksantos
    Aleja Jana Pawła II, 84A
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-18:00; Sa 10:00-14:00
  • Stajnia Rita
  • -
  • -
    Wolności, 28 42-674 Zbrosławice
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

karting

motor Sport

  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • Autodrom Tor Kartingowy
    Stawowa, 4 41-200 Sosnowiec
    Godziny otwarcia: Mo-Th 15:00-22:00; Fr 15:00-23:00; Sa 12:00-23:00; Su 12:00-22:00
  • Jura Park 24
  • Mini tor żużlowy
    Brzegowa
  • Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy
    Martyniaków
  • Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy
  • Tor kartingowy ZygZak Karting
    Legionów, 26-28 43-300 Bielsko-Biała
  • Tor motocrosowy
  • Tor MXDG Motocross Dąbrowa Górnicza

Multi-Sport

  • Bielski Szkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej im. Romana Liszki
    Józefa Lompy, 7 43-300 Bielsko-Biała
    Telefon: 33 499 76 42; 33 499 76 48
    Faks: 33 499 76 59
    E-mail: bsogkk@gkk.pl
  • Boisko
    Józefa Rymera
  • Boisko
  • boisko szkolne
  • Boisko Szkolne
    Rydułtowska
  • Boisko szkolne
  • Boisko szkolne
    Szkolna
  • Boisko szkolne
  • Boisko szkolne.
  • Boisko wielofunkcyjne
    Karola Miarki
  • Boisko wielofunkcyjne
  • Centrum Rozrywki Sosnowiec
    Gabriela Narutowicza, 51A Sosnowiec
    Telefon: +48 733 404 403
    E-mail: biuro@centrumrozrywkisosnowiec.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-23:00; Sa 07:00-22:00; Su 08:00-21:00
  • Centrum Sportów Letnich
  • Centrum Sportu i Rekreacji
  • CrossFit Hussars Katowice
    Aleja Walentego Roździeńskiego, 191 Katowice
    Telefon: +48 32 307 1998
    E-mail: box@crossfithussars.pl
  • FIGHT CLUB KNURÓW
    Wincentego Witosa, 8 44-194 Knurów
    Telefon: 790-554-558
    E-mail: fcknurow@onet.pl
  • Fitnes Olimpia
  • Grzybówka
    Podgórna, 50
  • Hala Omega
    Harcerska
  • Hala Sportowa
  • Hala sportowa
    Henryka Sienkiewicza, 7a 42-425 Kroczyce
  • Hala sportowa
    Wiejska
  • Hala sportowa
    Ogrodowa, 50
  • Hala Sportowa
    Folwarecka, 10 44-240 Żory
    Telefon: +48 32 43 41 172
  • Hala Sportowa MOSiR
    Stefana Żeromskiego, 9 Sosnowiec
  • Hala Sportowa MOSiR
    Księdza biskupa Władysława Bandurskiego, 1a 43-190 Mikołów
    Telefon: +48 32 7797013
  • Hala Sportowa MOSiR Tychy
  • Hala sportowa Strumień
    Młyńska, 8 43-246 Strumień
    Telefon: +48338571707
  • Hala Sportowa w Olsztynie
  • Hala Szermiercza
  • Hala Widowiskowo-Sportowa "Centrum"
  • Hala Widowiskowo-Sportowa im. Cieszyńskich Olimpijczyków
  • Hala widowiskowo-sportowa Sośnica
    Władysława Sikorskiego, 130 Gliwice
  • HART
    Juliusza Słowackiego
    Telefon: +48324157514
    E-mail: klubhart@onet.eu
    Pod basenem PWSZ.
  • Jasna Sport i Rekreacja
    Jasna, 31A 44-122 Gliwice
  • Kompleks Boisk sportowo – rekreacyjnych
    Ułanów, 8 44-194 Knurów
    Telefon: 32 441 97 35
    E-mail: sekretariat@mosirknurow.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-22:00; Sa,Su 10:00-22:00
  • Kompleks Sportowy Hajduki
    Graniczna, 92 41-506 Chorzów
    Telefon: +48 32 246-77-62
    Faks: +48 32 246-77-62
    E-mail: hajduki@moris.chorzow.pl
  • Kompleks Sportowy Paprocany
    Telefon: +48 32 3296269
    E-mail: kspaprocany@mosir.tychy.pl
  • LKS
  • LKS Lubomia
    Juliusza Słowackiego
  • Max-Gym
    Księdza Norberta Bończyka
  • Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Sosnowcu
  • Moris Chorzów
    Generała Henryka Dąbrowskiego, 113 41-500 Chorzów
    Telefon: +48 32 241-70-50
    Faks: +48 32 241-70-50
    E-mail: sekretariat@moris.chorzow.pl
  • MOSiR
  • orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Leśna
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
  • Orlik
    Grzonki
  • Orlik
    Leśna
  • Orlik
    Szkolna
  • Orlik
  • Orlik
    Stanisława Wyspiańskiego
  • Orlik
    Piaskowa
  • Orlik
    Polna
  • Orlik
  • Orlik
  • Ośrodek Konno­‑Rekreacyjny w Krostoszowicach
  • Ośrodek Kultury i Sportu w Gaszowicach
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji
    Sportowa, 14 42-100 Kłobuck
  • Pizzeria Drzewiarz
    Orzechowa, 139 43-385 Jasienica
  • Power-Fit
    Ciasna, 10
    Telefon: 48 (32) 266 71 16
    E-mail: POWERFIT@VP.PL
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-22:00; Sa 09:00-20:00; Su 10:00-19:00
  • Sala sportowa
    Starowiejska, 64 44-285 Kornowac
  • Sala Sportowa Gimnazjum imienia Powstańców Śląskich
    1 Maja, 38 43-246 Strumień
  • Siłownia
  • Siłownia "Pod Chmurką"
    Folwarecka 44-240 Żory
    Godziny otwarcia: 0:00-23:59
  • Skate Park
  • SPARTAN siłownia & cross
    Kapelanów Wojskowych, 2e Knurów
    Telefon: 576 360 882
    E-mail: spartan.knurow@onet.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-23:00; Sa,Su 10:00-18:00
  • Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
    Dominika Zbierskiego, 6
  • Teren sportowy
  • Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"
    Klasztorna, 9 47-400 Racibórz
    Telefon: 32 415 24 71
    Faks: +4832 415 24 71
  • Wiejskie Centrum Wypoczynku i Rekreacji w Chałupkach
  • - - opłata
  • -
    Wojska Polskiego
  • -
    Wyzwolenia
  • -
  • -
  • -
    Lotnicza
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
    Generała Władysława Andersa
  • -
  • -
  • - - prywatny dostęp
    Szkolna
  • -
    Szkolna
  • -
    Szkolna
  • -
    Nadrzeczna
  • -
    Tarninowa
  • -
    Górna
  • -
  • -
  • -
  • -
    Jana Szafarczyka
  • -

Rakieta

rugby union

  • Rugby Club Częstochowa
  • -

bieganie

  • (null)
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • (null)
  • (null)
    Księdza Jana Dzierżonia
  • (null)
    Jacka Malczewskiego
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • (null)
  • Bieżnia
    Cegielniana
  • Bieżnia
  • Bieżnia do biegania
  • -
  • -
    Kosmonautów
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Gwarków
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Gwarków
  • -
    Zawodna
  • -
    Techników
  • -
  • -
  • -
  • -
    Krakowska
  • -
  • -
  • -
    Hugona Kołłątaja
  • -
  • -
    Drzewna
  • -
    Niepodległości
  • -
  • -
  • -
    Stanisława Konarskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Marii Dąbrowskiej
  • -
  • -
    Chemików
  • -
    Chemików
  • -
    Chemików
  • -
  • -
  • -
    Adama Didura
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
  • -
    Pokoju, 41
  • -
  • -
  • -
    Bolesława Limanowskiego
  • - - dostęp publiczny
    Graniczna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Miodowa
  • -
    Kornela Makuszyńskiego
  • -
    Katowicka, 102
  • -
    Okopowa
  • -
  • -
    Bogumińska
  • -
  • -
    Piastowska
  • -
    Pszczyńska
  • -
  • -
  • -
  • -

nurkowanie

  • Keson Diver
    Wrocławska, 69 41-902

strzelanie

  • Strzelnica
  • Strzelnica - prywatny dostęp
  • Strzelnica "TARGET ALFA SILESIA"
  • Strzelnica EMJOT
    Aleja Harcerska, 3b 41-500 Chorzów
  • Strzelnica kulowa Dębina
  • Strzelnica MKS LOK Rybnik
  • Strzelnica Myśliwska
  • Strzelnica Sportowa
    Królowej Bony
  • Strzelnica Sportowa
  • Strzelnica Sportowa
  • Strzelnica sportowa
  • Strzelnica sportowa
  • Strzelnica Taktyczna
  • -
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
  • -
    Prosta, 11
  • -

deskorolka

  • Miniramp
    Jana Kochanowskiego
  • PTG Plaza - Paderewa
  • Scate Park
  • Skate Park
  • Skate Park
  • Skate Park
    Generała Leopolda Okulickiego
  • Skate park
    Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Skate Park
  • Skate Park - dostęp publiczny
  • Skate Park
  • Skate Park
    Księdza kardynała Augusta Hlonda
  • Skate Park Bowl
    Braci Mieroszewskich
  • Skate park Jasienica
    Topolowa
  • Skate Park Rampa
    Jana III Sobieskiego
  • Skatepark
    Jaśkowicka
  • Skatepark
  • Skatepark
    Jana Kochanowskiego
  • Skatepark
    Plac Krakowski
  • SkatePark
  • Skatepark
  • Skatepark
  • Skatepark
    Wierzbowa
  • Skatepark
  • Skatepark
  • SkatePark
  • Skatepark
    Parkowa 43-340 Kozy
    Skate Park (quater pipe, funbox z grindboxem, bank ramp) oraz siłownia na powietrzu
  • Skatepark
    Jana Ewangelisty Mocko
  • Skatepark
  • Skatepark
    Hermana Wróbla
  • Skatepark
  • Skatespot
    Barcelońska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Piastów
  • -
    Olimpijska
  • -
  • -
  • -
    Królowej Bony
  • -
    3 Maja
  • -
  • -
    promenada Czesława Niemena
  • -
    Młyńska
  • -
    Ułanów
  • -
  • -
    Karola Marcinkowskiego
  • -
    Saint Etienne
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • -
  • -
    Kolejowa
  • -
    Aleja Parkowa, 9
  • -
  • -
  • -
    Kazimierza Przerwy-Tetmajera
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
    Hermana Wróbla
  • -
    Górska
  • -
    Sportowców
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Księcia Witolda
  • -
    Tor rolkowo-rowerowy
  • -
  • -
  • -

łyżwiarstwo

  • Lodowisko
    Nowopogońska
  • Lodowisko "Jastor"
  • Lodowisko „Tafla”
    Akademicka, 27 44-100 Gliwice
  • pumptrack
  • -

jazda na nartach

Piłka nożna

  • AKS Mikołów
  • APN Katowice
  • Azotania
  • Bażantowo
    Pijarska
  • Biosko szkolne
    Stefana Żeromskiego
  • Boiska General Motors
    Adama Opla
  • Boisko "LKS Czarków"
    Juliusza Słowackiego
  • Boisko "Orlik"
    Adama Mickiewicza
  • boisko asfaltowe
  • Boisko BBTS Podbeskidzie
  • Boisko do piłki nożnej
    Wiejska
  • Boisko GKS Orzeł Biały
  • Boisko główne GKS Grunwald Ruda Śląska
  • Boisko HKS Odra
  • Boisko KS Azoty
  • Boisko LKS "Orzeł" Psary-Babienica
  • Boisko LKS "Strzelec" Rzuchów
  • Boisko LKS Ogrodnik Cielmice
    Jedności
  • Boisko LKS Orzeł Koty
  • Boisko LKS Warta Kamieńskie Młyny
  • Boisko LKS Zryw Bąków
  • Boisko MLKS Woźniki
    Florianek
  • Boisko OKS JUWe Jaroszowice
    Jaroszowicka
  • Boisko Orlik - dostęp publiczny
  • Boisko Orlik GKS Grunwald Ruda Śląska
    Kłodnicka
  • Boisko osiedlowe
    Ligocka
  • Boisko piłkarskie TS Iskra Lasowice
  • Boisko piłkarskie w Bziu
  • Boisko sportowe
    Centralna
  • Boisko sportowe
  • Boisko sportowe LKS Płomień Czarny Las
  • Boisko szkolne
    Anki Kowalskiej
  • Boisko szkolne
  • Boisko szkolne
  • Boisko szkolne
  • Boisko szkolne SP nr 36
    Źródlana
  • Boisko treningowe
  • Boisko treningowe
  • boisko treningowe KS Urania "Marakana"
  • Boisko treningowe piłki nożnej
  • Boisko Unia Turza
  • Boisko w Parku - dostęp publiczny
  • Boisko w Bystrej
  • Boisko w Koniecpolu
  • Carbo Gliwice
  • Ciężkowianka
  • Czarni Przegędza
  • Dom sportu, kultury i rekreacji
    Bogumińska
  • Drzewiarz
    Jodłowa
  • Estadio de Libowiec
  • F.C. Bobtrans
  • Górnik 09
    Gwarków, 13
  • Górnik 09
  • Górnik Pszów
  • Górnik Wesoła
  • Górnik Zabrze
    Olimpijska
  • Górnik Zagórze
  • GKS "Victoria"
  • GKS Andaluzja Piekary Śląskie
  • GKS Katowice
  • GKS Katowice
    Bukowa, 1 40-108
  • GKS Piast Gliwice
  • GKS Radziechowy-Wieprz
  • GKS Urania Ruda Śląska
    Księdza Ludwika Tunkla, 12 41-707 Ruda Śląska
  • GKS Victoria
  • GKS Wawel Wirek
  • GLKS Gmina Kłomnice
  • GLKS Sokół Buczkowice
    Wyzwolenia
  • Gwarek
  • Gwiazda Chudów
  • Hala sportowa
  • Hala sportowa SP 14
    Edmunda Kokota
  • Józefka
  • Josieniec Radostowice
    Dębowa
  • Jura Niegowa
  • K.S. Czarni Sucha Góra
  • Klub Sportowy "Hetman 22 Katowice"
  • Klub Sportowy Kuczów Mała Panew
  • Klub sportowy Pietraszyn
    Wesoła 47-470 Pietraszyn
  • Kopalnia Futbolu
    Milowicka, 1f 40-312 Katowice
    Telefon: +48 533 815 713
  • KS 94 Rachowice - dostęp publiczny
  • KS Błyskawica Preczów
  • KS Kamionka
    Dolina Jamny
  • KS Kornowac
    Telefon: +48324301188
  • KS Płomień Połomia
  • KS Rymer Rybnik - Niedobczyce
    Górnośląska 44-270 Rybnik
  • KS Stradom Częstochowa
  • KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • KS Szczerbice
  • KS Unia Bieruń
  • KS Unia Kalety
  • KS Wilki Wilcza
  • LKS "Beskid" Brenna
  • LKS "Orzeł" Jankowice
  • LKS "Płomień" Kobyla
    Spacerowa
  • LKS "Wyzwolenie"

Pływacki

  • AQUA fitclub
    Heleny i Józefa Fików, 5 41-409 Mysłowice
    Telefon: +48 32 222 11 12
    E-mail: aquafitclub@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-23:00; Sa,Su 08:00-23:00
  • Aqua Plant - dostęp publiczny
    Konstytucji 3 Maja, 22 43-190 Mikołów
    Telefon: +48 32 779 70 11
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-08:00,16:00-22:00; Sa,Su 06:00-22:00
  • Aquapark Nemo - Wodny Świat
  • Aquarion
    Księcia Leszka
    Godziny otwarcia: Mo-Su 06:00-22:00
  • Aquarius Kopernik
    Aleja Wojciecha Korfantego, 18 41-800 Zabrze
  • Basen
  • Basen
  • Basen
  • Basen
  • Basen - dostęp publiczny
    Konstytucji 3 Maja, 38
  • Basen "Troclik"
    Generała Kazimierza Sosnkowskiego, 14 43-300 Bielsko-Biała
  • Basen Brynów
    Tadeusza Kościuszki, 104 40-519 Katowice
    Godziny otwarcia: Mo-Su 06:00-22:00
  • Basen Burowiec
  • Basen Burowiec
    Konna, 2 40-002 Katowice
  • Basen Jawor
  • Basen Jura - opłata
    Topolowa
  • Basen kryty
    Powstańców Śląskich, 42 42-700 Lubliniec
    Telefon: +48 34 356 28 75
    Godziny otwarcia: Mo 10:00-18:00; Tu-Fr 07:00-20:00; Sa 12:00-18:00
  • Basen kryty OSiR w Będzinie
    Siemońska, 13 42-500 Będzin
  • Basen KS Hajduki
    Graniczna, 92 41-506 Chorzów
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-22:00; Sa-Su 10:00-20:00
  • Basen Miejski
  • Basen Miejski
  • Basen Miejski (budowa wstrzymana)
  • Basen Obora
  • Basen OSiR Skałka
    Juliana Zubrzyckiego, 38 41-605 Świętochłowice
  • Basen Pszczelnik
  • Basen w Węglowicach
  • Brodzik
  • Clara
  • Delfin
    Warszawska, 35 44-100 Gliwice
    Godziny otwarcia: 6:00-22:00
  • Dolinka Murckowska
  • Duży basen
    Konstytucji 3 Maja, 38 43-190 Mikołów
  • Dworek Pod Platanem
  • Gminna Kryta Pływalnia Wodnik w Paniówkach
    Gliwicka, 11B
    Godziny otwarcia: Mo-Su,PH 07:00-22:00
  • Kompleks Sportowy "MICHAŁ"
    Elizy Orzeszkowej, 1 41-103 Siemianowice Śląskie
  • Kryta Pływalnia
    Wisławy Szymborskiej
  • Kryta pływalnia
    Wolności
  • Kryta Pływalnia "DELFIN"
    Górecka, 2A Skoczów
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-22:00; Sa,Su 10:00-22:00
  • Kryta Pływalnia MOSiR Tychy
    Edukacji, 9 43-100 Tychy
    Telefon: 322272188
    Faks: 322270059
    E-mail: plywalnia@mosir.tychy.pl
    Godziny otwarcia: Mo,We 06:00-07:00, 09:00-12:00, 16:00-20:00; Tu,Th,Fr 06:00-07:00, 09:00-12:00, 16:00-22:00; Sa 10:00-21:00; Su 09:00-21:00
  • Kryta pływalnia OSiR - opłata
    Pomorska, 61 42-400 Zawiercie
    Telefon: +48326724360
  • Kryta pływalnia PWSZ
    Juliusza Słowackiego
  • Kryta pływalnia w Połomi
    Szkolna, 17a
  • Kryta Pływalnia w Woli - opłata
    Pszczyńska, 9 43-225 Wola
  • Kryty basen Olimpijczyk
    Oriona, 120 44-117 Gliwice
  • Kąpielisko
  • Kąpielisko
  • Kąpielisko "Ruda"
  • Kąpielisko Leśne
  • Kąpielisko Leśne
  • Kąpielisko miejskie
  • Kąpielisko miejskie
  • Kąpielisko w Cygańskim Lesie "Start"
  • Laguna
  • Miejski Zakład Kąpielowy
    Plac Krakowski, 10 41-800 Zabrze
  • MOSiR Kąpielisko Sielec
  • Neptun
    Dzionkarzy
  • Odkryty basen
    Basenowa
  • Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy "Żabka"
  • Ośrodek rekreacyjny Planty
    Konstytucji 3 Maja, 38 43-190 Mikołów
  • Plaża w Czernichowie
  • Pływalnia "Panorama"
    Marii Konopnickiej, 5 43-300 Bielsko-Biała
    Telefon: +48338221875
    E-mail: dap@bbosir.bielsko.pl
  • Pływalnia AQUA
    Mariana Langiewicza, 26 43-318 Bielsko-Biała
  • Pływalnia kryta
    Aleja Niepodległości, 20/22 42-216 Częstochowa
    Telefon: +48 34 363-45-27
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-22:00;Sa-Su 09:00-22:00
  • Pływalnia kryta MDK
    Majora Waleriana Łukasińskiego, 50/68 42-207 Częstochowa
  • Pływalnia Kryta MOSiR
    Stefana Żeromskiego, 5 Sosnowiec
  • Pływalnia miejska
    Telefon: +482812770
    Faks: 32) 720-65-75
    E-mail: basen-kryty@osir.bytom.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 6:00-20:00; Sa-Su 9:00-21:00
  • Pływalnia miejska
    Zielona
  • stary basen
  • Zacisze Leśne
  • -
    Aleja Fali
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Henryka Jordana, 5
  • -
  • -
    Przyjazna
  • -
  • -
  • -
    Chryzantem, 10
  • -
    Śląska
    Telefon: +48324149475
  • -
    Plac Skrzeka i Wójcika
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Isepnicka
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Plac ks. Karola Kochaja, 1

Tenis stołowy

  • BTTS Silesia Miechowice
    Józefa Nickla, 143a
  • Ośrodek Jeździecki
    Władysława Jagiełły
  • Stół do tenisa stołowego
  • Stół do tenisa stołowego
  • Stół do tenisa stołowego
    Zwycięstwa
  • Stół do tenisa stołowego
  • Stół do tenisa stołowego
    Ligocka
  • -
  • -
    Plac Wojciecha Drzymały
  • -
    Karola Bohdanowicza
  • -
    Mazurska
  • -
    Stanisława Małachowskiego
  • -
    Józefa Nickla
  • -
    Józefa Nickla
  • -
    Michała Wolskiego, 3
  • -
    Królewska
  • -
    Jana III Sobieskiego
  • -
    Irysów
  • -
    Andrzeja Wajdy
  • -
  • -
    Zamkowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Trzech Stawów
  • -
    Saint Etienne
  • -
    Karola Marcinkowskiego
  • -
  • -
  • -
    Trzech Stawów
  • -
  • -
    Dobra, 9
  • -
    Piaskowa
  • -
    Piaskowa
  • -
    Jana Karskiego
  • -
    Jana Karskiego
  • -
    Profesora Eugeniusza Romera
  • -
  • -
    Tomasza Edisona
  • - - dostęp publiczny
  • -
    Zofii Nałkowskiej
  • -
  • -
  • -
    Jana Karskiego
  • -
  • -
    Walentego Fojkisa
  • -
  • -
    Generała Józefa Hallera
  • -
    Stanisława Łętowskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Fryderyka Chopina
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bednarska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wiosny Ludów
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bijasowicka
  • -
  • -
    Szopienicka
  • -
    Szopienicka
  • -
    Generała Mariusza Zaruskiego
  • -
  • -
    Królowej Bony
  • -
    Granitowa
  • -
    Mikołaja Kopernika
  • -
    Rudolfa Zaręby, 25
  • -
    Plac świętej Barbary
  • -
    Plac świętej Barbary
  • -
    Pokoju
  • -
    Parkowa
  • -
  • -
  • -
    Generała Józefa Hallera, 6
  • -
    Generała Józefa Hallera, 6
  • -
    Generała Józefa Hallera
  • -
    Wojciecha Kossaka
  • -
    Cmentarna
  • -
    Browar Kolonia
  • -
    Księdza Augustynika
  • -
    Mieczysława Niedziałkowskiego, 21
  • -
    Mieczysława Niedziałkowskiego
  • -
    Jana Brondera
  • -
    Jana Brondera
  • -
  • -
    Karola Miarki
  • -
    Karola Miarki

Drużyna piłki ręcznej

  • -
    Henryka Wieniawskiego
  • -
    Odrowążów

Tenis

  • (nieczynne korty tenisowe)
  • (nieczynne korty tenisowe)
    Białobrzeska
  • (nieczynne korty tenisowe)
  • Hala kortowa
  • Hala tenisowa
    Szkolna, 63a 43-100 Tychy
    Telefon: +48 507922876
    E-mail: servicom@o2.pl
  • Hala Tenisowa TKS Slavia - dostęp publiczny
  • Kort Tenisowy
  • Kort tenisowy - prywatny dostęp
    Łąkowa
  • Kort tenisowy
    Pawła Rogowskiego
  • Kort tenisowy
  • Kort tenisowy
  • kort tenisowy - prywatny dostęp
    Bobrowa Górka
  • Kort tenisowy
    Aleja Wojska Polskiego
  • korty
  • korty otwarte
  • Korty tenisowe
  • Korty tenisowe
  • Korty tenisowe
    Telefon: +48728495543
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 15:00-20:00; Sa-Su 08:00-20:00
  • Korty tenisowe
  • Korty tenisowe
  • Korty Tenisowe
  • Korty tenisowe - prywatny dostęp
  • Korty Tenisowe
  • Korty Tenisowe
  • Korty Tenisowe
  • korty tenisowe
    Skośna
  • Korty tenisowe
    Cisowa
  • Korty tenisowe
    Telefon: +48 506 079 604
  • Korty Tenisowe
    Braci Gutmanów
  • Korty Tenisowe „Kami”
    Zakątek Leśny, 6
  • Korty tenisowe Hotelu Cumulus
  • Korty tenisowe OSiR w Będzinie
    Zawodzie
  • Korty tenisowe OSiR w Będzinie
  • Kryty kort tenisowy
    Emila Gajdasa, 3
  • Mostostal Zabrze Klub Sportowy
  • Nad Wodospadem - Tenis, Koszykówka, Siatkówka, Piłka nożna
  • Ośrodek tenisowy "Muchowiec"
  • Ośrodek Tenisowy MOSiR Katowice
    Telefon: +48 32 351-68-00
    E-mail: korty@mosir.katowice.pl
  • PRO SPORT
    Plac szkolny
    Telefon: +48698 622 434
  • Stare, nieczynne korty tenisowe
  • Tenis Arena
    Kozielska, 33b 44-121 Gliwice
  • -
    Generała Józefa Bema
  • -
    Braci Gutmanów
  • -
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Żorska
  • -
  • -
  • -
  • -
    Lotnicza
  • -
    Bogunicka
  • -
  • -
    Józefa Szmausa
  • -
    Żeglarska
  • -
  • -
    Wincentego Pola
  • -
    3 Maja
  • -
    Modelarzy
  • -
  • -
    Wolności
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Stanisława Staszica
  • -
  • -
    Stawowa
  • -
    Księdza Alojzego Koziełka
  • -
  • -
  • -
    Kajetanówka
  • -
    Romantyczna
  • -
  • -
  • -
    Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego
  • -
    Józefa Nickla
  • -
  • -
    Biwakowa
  • -
  • -
  • -
    Zamkowa
  • -
    Ernesta Pohla
  • -
  • -
    Ernesta Pohla
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Dorotki

Siatkówka

  • Boisko do "Siatkówki Górskiej"
  • Boisko do siatkówki, koszykówki i tenisa
    Wiejska
  • Boisko Orlik - dostęp publiczny
    Ławczana
  • Hala sportowa OSiR I
    Leśna
  • Hala Widowiskowo-Sportowa
    Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, 4 Sosnowiec
  • Plażówka
    Deptak nad Żylicą
  • RAFAKO Arena
    Łąkowa, 31 47-400 Racibórz
  • Sala gimnastyczna
    Pokoju
  • -
    Wojska Polskiego
  • -
    Księdza Henryka Jośki
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
    Generała Stefana Grota-Roweckiego
  • -
  • -
  • -
    Listopadowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Hetmańska, 8
  • -
    Armii Krajowej
  • -
    Zamkowa
  • -
    Zamkowa
  • -
  • -
  • -
    Odrowążów
  • -
  • -
    Franciszka Miodońskiego
  • -
    Kazimierza Lepszego
  • -
    Katowicka
  • -
    Piastów
  • -
    Pawła Pośpiecha
  • -
    Józefa Gallusa
  • -
  • -
    Koszalińska
  • -
    Harcerzy Września, 2
  • -
    Nasypowa
  • -
  • -
    Michała Wolskiego
  • -
  • -
    Kukułek, 2a
  • -
    Księcia Władysława Opolskiego
  • -
  • -
    Wiśniowa
  • -
    Księcia Władysława Opolskiego
  • -
  • -
  • -
    3 Maja
  • -
  • -
  • -
    Szabelnia
  • -
    Szabelnia
  • -
  • -
  • -
    Walerego Goetla, 2
  • -
    Henryka Jordana
  • -
    Żołnierzy Wyklętych
  • -
    Mazurska
  • -
    Wyzwolenia
  • -
  • -
  • -
    Kołobrzeska
  • -
  • -
    Marii Konopnickiej
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wojska Polskiego
  • -
    Babiego Lata
  • -
  • -
    Laryska, 99
  • -
  • -
    Jana III Sobieskiego
  • -
    Generała Stefana Grota-Roweckiego
  • -
  • -
  • -
    Jana
  • -
  • -
  • -
    Sportowa
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Pszczyńska
  • -
  • -
    Główna, 30
  • -
    Pogodna
  • -

Teatr

  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Fryderyka Chopina
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Bielska, 51 43-520 Chybie
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Grojec
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Poznańska
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr
    Harcerska
  • Amfiteatr
  • Amfiteatr Buk
  • Amfiteatr w Żywcu
    Grojec
  • Bytomskie Centrum Kultury
    Plac Karin Stanek
  • Centrum Kultury Śląskiej
    Juliusza Krauzego, 1 41-600 Świętochłowice
    Telefon: +48 32 345 21 60
    Faks: +48 32 345 21 61
    E-mail: cks@wp.pl
  • DK Sokolnia
    Imielińska, 29 41-407 Imielin
  • Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana
    Tomasza Wilsona, 16 42-202 Częstochowa
    Telefon: +48 34 324 42 30
    E-mail: sekretariat@filharmonia.com.pl
  • Filharmonia Zabrzańska
    Park Hutniczy, 7 41-800 Zabrze
  • Kopalnia Kultury
    Francuska, 15
  • Miejski Dom Kultury
    Ogrodowa
  • Muszla Koncertowa
  • Muszla Koncertowa
  • Muszla Koncertowa
  • Muszla koncertowa
  • Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
    Plac Wojciecha Kilara, 1 40-202 Katowice
    Telefon: + 48 32 7325300
    E-mail: nospr@nospr.org.pl
  • Old Timers Garage
    Generała Zygmunta Waltera Jankego, 132 Katowice
    Telefon: +48 501 484 038
  • Opera Śląska
    Stanisława Moniuszki, 21 41-902 Bytom
  • Sala Kameralna
    Opolska
  • Sala koncertowa im. Karola Stryji
    Sokolska
  • Scena w Malarni (Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego)
    Teatralna, 2a Katowice
  • SDK Odeon
    Szpitalna, 9a
  • Teatr Dzieci Zagłębia
    Teatralna, 4
    Telefon: 2673668
    Faks: 322673625
    E-mail: sekretariat@teatr.bedzin.pl
  • Teatr Gry i Ludzie
    Aleja Niepodległości, 2 Katowice
    Telefon: 32 354 27 35
    E-mail: teatr@gryiludzie.pl
  • Teatr im. Adama Mickiewicza
    Plac Teatralny, 1 43-400 Cieszyn
  • Teatr im. Adama Mickiewicza
    Jana Kilińskiego, 15 42-202 Częstochowa
  • Teatr Korez
    Plac Sejmu Śląskiego, 2
  • Teatr Lalek Banialuka
    Adama Mickiewicza, 20 43-300 Bielsko-Biała
  • Teatr Mały
    Braterska
    Telefon: +48 32 2273619
    E-mail: sekretariat@teatrmaly.tychy.pl
  • Teatr Miejski w Gliwicach
    Nowy Świat, 55 44-100 Gliwice
  • Teatr Nowy imienia Gustawa Morcinka
    Plac Teatralny, 1 41-800 Zabrze
  • Teatr Polski
    1 Maja, 1 43-300 Bielsko-Biała
  • Teatr Polski - Mała scena
    Hugona Kołłątaja
  • Teatr ROZBARK
    Wojciecha Kilara, 29 41-902 Bytom
  • Teatr ROZBARK
    Wojciecha Kilara, 29 41-902 Bytom
  • Teatr Rozrywki
    Katowicka, 62
  • Teatr Sztuk
    Adama Mickiewicza, 2
  • Teatr Własny
    Młodzieżowa, 1
  • Teatr Zagłębia
    Teatralna, 4 41-200 Sosnowiec
  • Teatr Ziemi Rybnickiej
    Saint Vallier, 1 44-200 Rybnik
    Telefon: 0048324222132
    E-mail: sekretariat@rck.rybnik.pl
  • Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego
    Rynek, 10 40-951 Katowice
    Telefon: +48 32 258-72-51
    E-mail: teatrslaski@teatrslaski.art.pl
  • Teatr Żelazny
    Stanisława Małachowskiego
  • Śląski Teatr Lalki i Aktora "Ateneum"
    Świętego Jana, 10 Katowice
  • Świątynia Petrycha
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name