Ulice w Polsce
Strona główna
Miasta
Moja lokacja
Drogi
Linie autobusowe
Kontakt z nami
Polskie
English
na przykład.
Dąb, Jeleń, Jaworzno, Jaworzno
,
Rolna, Granowo, gmina Granowo, powiat grodziski
Strona główna
» województwo łódzkie » Inny
Inny
Ulice
Autoserwisie
Turystyka
Transport
Jedzenie
Nocleg
Banki
Usługi
Edukacja
Religia
Zdrowie
Wolny czas
Zakupy
Inny
Inne usługi w województwo łódzkie, Polska
Pokaż mapę
Najbliższe usługi
Stacja ładująca
Ekoen - MOP Guzew Północ
- Ekoenergetyka - dostęp publiczny
GreenWay
- opłata
Byszewska, 3
Godziny otwarcia: 24/7
GreenWay
- opłata
Lucmierz Supercharger
- Tesla, Inc. - opłata
Lućmierska
Godziny otwarcia: 24/7
PGE Nowa Energia
Sanocka
Punkt szybkiego ładowania ABB
- ABB - bez opłaty
Placydowska, 27 95-070 Aleksandrów Łódzki
Godziny otwarcia: 24/7
Stacja ładowania
- Lidl - opłata
Władysława Łokietka
Godziny otwarcia: 24/7
website
- Apsys
Godziny otwarcia: 24/7
website
- GreenWay - opłata
Godziny otwarcia: 24/7
website
- GreenWay - opłata
Tadeusza Sygietyńskiego
Godziny otwarcia: 24/7
website
- GreenWay - opłata
Godziny otwarcia: 24/7
website
- GreenWay - opłata
Godziny otwarcia: 24/7
- - Lotos
Godziny otwarcia: 24/7
- - Lotos
Godziny otwarcia: 24/7
- - EVBOX
Kościelna
- - GreenWay
rondo Edmunda Osterloffa
- - GreenWay
Wczasowa
- - GreenWay
Warszawska
- - GreenWay
- - GreenWay
Stanisława Przybyszewskiego
- - GreenWay
Jana Kilińskiego
- - GreenWay
- - PGE Nowa Energia
Gipsowa
- - PGE Nowa Energia
1 Maja
- - Warszawa, Aleja Wilanowska
- - Orlen
Obywatelska, 181b
- - Orlen
Rokicińska
- - Orlen
Lutomierska, 143
- - Orlen
Telefoniczna
- - Orlen
Stanisława Przybyszewskiego
- - Orlen
Brzezińska, 25A
- - NOXO.
- - Arinea
Lipowa
- - Revnet
- - Ionity
- - BURSIAK
Świętojańska
- - Elbud Bełchatów
Aleksandrowska
- - Politechnika Łódzka
-
- - opłata
Fryderyka Chopina
- - dostęp publiczny - opłata
- - dostęp publiczny - opłata
- - prywatny dostęp
Janusza Kusocińskiego
- - dostęp publiczny
Zegar
Obelisk z analemmą
Ścieżka zegarów słonecznych
Tablica wyników
Zegar analemmatyczny
Ścieżka zegarów słonecznych
Zegar interaktywny
Ścieżka zegarów słonecznych
Zegar kwiatowy
Zegar równikowy
Ścieżka zegarów słonecznych
Zegar słoneczny
Plac Tadeusza Kościuszki 97-225 Ujazd
Zegar słoneczny
Zegar słoneczny
Zegar wielokrotny
Ścieżka zegarów słonecznych
-
Plac Nowy Rynek
-
Plac Stary Rynek, 17
-
Inżynierska, 15
-
Piotrkowska, 34
-
Jana Pawła II, 17
-
Piotrkowska, 65
-
Zgierska, 2
-
Plac Tadeusza Kościuszki
-
Witolda Knychalskiego
-
Przejazd
-
3 Maja
-
Rycerska
-
Pabianicka
-
Palestrancka, 8
-
Plac Józefa Piłsudskiego, 5
-
Plac Kazimierza Wielkiego
-
Tomaszowska
-
Tomaszowska
-
-
-
Rawska
-
Adama Mickiewicza, 9
Woda pitna
Pompa wody
Giewont
-
Przyklasztorze
-
1 Maja, 21
-
Brzezińska, 20
-
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego
-
Plac Powstańców
-
Stefana Okrzei
-
Gimnastyczna, 1a
-
Smulska
-
-
-
Stefana Jaracza
-
Podmokła, 2
-
Stanisława Dubois
-
Stanisława Dubois, 84
-
Lotnicza
-
-
-
Aleja Harcerzy Legionistów
-
Strażacka, 2/18
-
Łowicka, 36
-
Swoboda, 18
-
Łowicka, 4
-
Skoczyńskiego, 16
-
Wdzięczna
-
Szkolna
-
Mikołaja Kopernika, 21a
-
Henryka Rynkowskiego, 2
-
Dworska
-
Stefana Okrzei, 18
-
Wycieczkowa
-
Wycieczkowa, 75
woda źródlana
-
Miła, 3
-
Zagajnikowa, 8/10
-
Świerkowa
-
Zacisze, 15
-
Wojska Polskiego, 33
-
Targowa, 25D
-
Krótka, 8
-
Plac Kazimierza Wielkiego, 7
-
Tadeusza Czackiego, 3
-
Wyzwolenia w 1918 roku
-
Adama Mickiewicza
-
Blich
-
Piasta
-
Generała Walerego Wróblewskiego
-
Aleja Adama Mickiewicza
-
-
Zamkowa
-
Zamkowa
-
Janusza Kusocińskiego
-
Olimpijska
-
-
Potulna, 6
-
Sarmacka, 7
-
Sarmacka
-
Murarska
-
Eliasza Chaima Majzela
-
Maurycego Beniowskiego, 7a
-
Maurycego Beniowskiego, 17
duża pompa
-
Obywatelska, 52
-
Tadeusza Kościuszki
-
-
Wycieczkowa
-
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
-
Kościelna
-
-
Popioły
-
Woźnicza
-
Gabriela Narutowicza, 31
-
Rynek Władysława Reymonta
-
Piotrkowska, 3
-
Stanisława Moniuszki, 20a
-
Stefana Janasa, 16
-
Stanisława Kowalskiego
-
Kościelna, 7
-
Partyzantów, 15
-
Bolesława Limanowskiego, 34-36
-
Plac Jana Kilińskiego, 16
-
Staromiejska, 19
-
Plac Tadeusza Kościuszki, 14
-
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Ignacego Starzyńskiego, 4/6
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Zgierska, 32
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 20
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 31
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Listopadowa
-
Piotrkowska, 77
-
Aleja Leona Schillera
-
Piotrkowska
-
- - dostęp publiczny
28 Pułku Strzelców Kaniowskich, 6/10
-
Ormiańska, 18
-
Antoniewska, 3f
-
Antoniewska, 1a
-
Kazimierza Przerwy-Tetmajera, 11a
-
Karola, 20
-
Władysława Umińskiego, 14
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Nawrot
-
Aleja Poety
-
Fontanna
„Jaś z jabłkiem"
Dworcowa
Dekalog św. Franciszka
Tadeusza Kościuszki
Fontanna
Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego
Fontanna
Rynek
Fontanna
Plac Tadeusza Kościuszki
Fontanna - armaty
Fontanna Kula Ziemska
Plac Tadeusza Kościuszki
Fontanna Św. Wojciecha
Kościelna, 24
Fontanny Multimedialne
Haneczka
Aleja Dziennikarza
Kochankowie z ulicy Kamiennej
Wschodnia, 52
nieczynna
odwiert wody termalnej
odwiert wody termalnej
Łódzka Syrenka
Ściana Wodna
Św. Faustyna Kowalska
Sieradzka
-
Rynek
-
Plac Nowy Rynek
-
-
Plac Gabriela Narutowicza
-
Plac Gabriela Narutowicza
-
-
Rojna
-
-
Drewnowska, 58
-
Drewnowska, 58
-
Ogrodowa, 19
-
-
-
-
-
Plac Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
-
-
Aleja Prezydenta Ignacego Mościckiego
-
-
Plac Legionów
-
Cekanowska
-
Plac Nowy Rynek
-
Plac Tadeusza Kościuszki
-
Plac Tadeusza Kościuszki
-
-
Łowicka
-
-
Plac 3 Maja
-
Tadeusza Kościuszki
-
Przyjazna
-
Zamkowa
-
Juliusza Słowackiego
-
Słowackiego - Sąd
-
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
-
Stefana Jaracza
-
-
Edmunda Biernackiego
-
-
Armii Krajowej, 30
-
-
-
-
-
Plac Jana Pawła II
-
-
Jana Pawła II
-
Plac Tadeusza Kościuszki
-
-
Rynek Piastowski
-
-
-
-
Gabriela Narutowicza
-
Rynek
-
Wołowa
-
Rynek
-
Rynek, 22
-
Plac Jana Pawła II
-
Zamkowa
-
Plac Wolności
-
Rynek
-
Generała Tadeusza Kutrzeby
-
Oskara Kolberga
-
Plac Tadeusza Kościuszki
-
Marcelego Nenckiego
-
Juliana Tuwima
-
-
-
-
-
Wojska Polskiego
-
-
-
Plac Wolności
-
Zduńska
-
-
-
Wierzbowa
-
-
Władysława Jagiełły
-
-
Piotrkowska, 110
-
Podzamcze
-
Krucza
Cmentarz
Cmentarz
(christian)
Cmentarz Parafialny
Cmentarz w Unikowie
(christian - catholic)
- (christian - roman_catholic)
Świętego Stanisława
- (christian - evangelical)
-
- (christian - roman_catholic)
- (christian - roman_catholic)
- (jewish)
Wojska Polskiego, 4
- (jewish)
- (jewish)
Cmentarz żydowski w Pławnie Typ cmentarza: kirkut Wyznanie: judaizm Powierzchnia cmentarza: 1,8 ha Data otwarcia: XIX wiek Lokalizacja: 50°59′06,4″N 19°28′26,9″E Kirkut społeczności żydowskiej niegdyś zamieszkującej Pławno.
Lody
Bangkok
Rynek
Bar
Beza krówka
Senatorska, 15
Favola
Rokicińska, 126
FG Kids
Warszawska, 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48 734 409 813
Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
Gelateria Fragola
Stefana Żeromskiego, 1
Grycan
Grycan
Telefon: +48666024658
Grycan
Pabianicka, 245 93-457 Łódź
Grycan
Telefon: +48668012518
Grycan
Grycan
Karmel
Kolegiacka, 2
Kefir
Tuszyńska, 5
Lód Miód
Żubardzka, 5 91-022 Łódź
Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-20:00
Lód miód
Wojska Polskiego, 65/67 box
Lód Miód
Piotrkowska, 114 90-006 Łódź
Telefon: 534154224
E-mail: www.lodmiod@lodmiod.pl
Godziny otwarcia: Mon-Th 11.00- 19.00, Fri- 11.00-20.00, Sat-Sun 10.00-20.00
Lódlove
Łódzka, 75
Lódlove
Główna, 40
Lódlove
Lódlove
Plac Tadeusza Kościuszki, 29
LódMiód
Retkińska, 80
Lila Lód
Obywatelska, 18 93-558 Łódź
Lodolandia
Wyzwolenia
Lodolandia
Lodolandia
Górna, 4
Lodolandia
Rokicińska, 125D
Lodowa Przystań
Władysława Broniewskiego, 54 93-267 Łódź
Lody
Plac Jana Pawła II, 12
Lody Gofry
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Lody Bonano
Plac Tadeusza Kościuszki, 14
Lody Marsjano
Lody na Okrągło
Henryka Sienkiewicza, 13 Łódź
Lody na Złotnie
Fizylierów Łódź
Lody Ptyśne
Nastrojowa, 52 90-001 Łódź
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00 Sat 12:00-18:00
Lody Strzelczyk
Senatorska, 8 Skierniewice
Lody włoskie
Władysława Reymonta, 9
Lody włoskie, lody gałkowe
Generała Władysława Sikorskiego, 51
Lodziarnia
Tadeusza Kościuszki, 2a
Lodziarnia
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 5a
Lodziarnia Pingwin
Stanisława Konarskiego, 2
Mała Gastronomia Żukowicz Tomasz
Stefana Rogozińskiego, 6
Mała Italia Lody
Senatorska, 17 96-100 Skierniewice
Nierzłe Miejsce
Sporna
Godziny otwarcia: Tu-Fr 12:00-20:00; Sa-Su 12:00-18:00
Pracownia lodów "Rodzinna"
Plac Jana Pawła II, 10 95-060 Brzeziny
Prawdziwe Lody
Warszawska, 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48 533 316 206
Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
Prawdziwe Lody
Warszawska, 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48 533 316 206
Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
Smoczna Lodziarnia
Łaska, 1
Smoczna Lodziarnia
Łowicka, 8 Głowno
Smoczna Lodziarnia
Skrzydlata
Smoczna Lodziarnia
Brzezińska, 245
u Babci Lodzi
Tatar
U Lodziarzy
Skrzydlata
Łódzka Fabryka Lodów
Piotrkowska, 52 90-111 Łódź
Telefon: +48535003635
E-mail: lodzkafabrykalodowzamowienia@gmail.com
Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-20:00
Łowiczanka Caffe
3 Maja, 12
Godziny otwarcia: Mo-Th 10:00-19:00; Fr-Su 10:00-20:00
Świat Lodów
Swoboda
-
Targowa, 1
-
Plac Wolności
-
Rzemieślnicza, 24 97-300 Piotrków Trybunalski
-
Stanisława Moniuszki
-
Eugeniusza Konopackiego, 3
-
Łagiewnicka
-
Browarna, 9
-
3 Maja, 8
-
-
Wojska Polskiego
-
Ciemna, 9
-
Konstytucji 3 Maja, 4 95-060 Brzeziny
-
Barycz, 4
-
Romualda Traugutta, 10
-
Łaska, 27
-
Pabianicka, 6
-
Plac Błogosławionego Ojca Rafała, 5
-
Swoboda, 26
-
Plac Tadeusza Kościuszki, 2
-
Plac Kazimierza Wielkiego, 21
-
Łąkowa
-
-
Złotno, 57 94-221 Łódź
-
Podjazdowa, 2
Rynek
Bazar
Generała Jarosława Dąbrowskiego, 91C
Bazar Handlowy i Giełda Samochodowa
Bazary
Bazary
Bazary
Bałucki Rynek
Bałucki Rynek, 1 Łódź
Telefon: +48 502327712
E-mail: biuro@baluckirynek.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-19:00; Sa 06:00-16:00
Centrum Handlowe „Pod Topolami”
Armii Krajowej, 32 Łódź
Czerwony Rynek
Rzgowska, 66a
Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-17:00; Sa 07:00-14:30
Czerwony Rynek
Rzgowska, 82 Łódź
Delikatesy GS
Karniszewicka, 135 95-200
Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-19:00; Sa 06:00-16:00
Giełda Kwiatowa i Akwarystyczno Zoologiczna
Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
Giełda Samochodowa
Hala Górniak
Piotrkowska, 317 Łódź
Jarmark
Jarmark Spalski
Aleja Prezydenta Ignacego Mościckiego
Karolinka - hala druga
Generała Walerego Wróblewskiego, 130AB Łódź
Karolinka - hala pierwsza
Generała Walerego Wróblewskiego, 130A Łódź
Karolinka - hala trzecia
Generała Walerego Wróblewskiego, 130AA Łódź
Kozi Rynek (zlikwidowany)
3 Maja
Manhattan
Błogosławionego księdza Michała Woźniaka
Mały Rynek
Henryka Dąbrowskiego, 4d
Nowa Hala Górniak
Sieradzka
Nowy Rynek
Alojzego Felińskiego, 2 Łódź
Nowy Rynek (Duży Rynek)
Plac Dąbrowskiego
Plac Dąbrowskiego
Plac Jarmarku Staroci
Świętego Idziego
Plac targowy
Marii Konopnickiej
Plac targowy
Lasockich 95-060 Brzeziny
Plac Targowy
Zielona
Plac Targowy
Plac Targowy
Władysława Broniewskiego
Plac Targowy
Godziny otwarcia: Mo 06:30-11:00
Plac targowy
Godziny otwarcia: Th 06:00-15:00
Plac Targowy
Plac Targowy
Ryneczek
Bronisława Tomaszewskiego
Ryneczek
Generała Władysława Sikorskiego, 49
Ryneczek
Jana Kilińskiego
ryneczek
Szadkowska
Ryneczek
Retkińska, 123
Ryneczek Przybyszewskiego
Stanisława Przybyszewskiego, 147/149
Rynek
- Gmina Rzgów
Tuszyńska, 9 95-030 Rzgów
Rynek
Rynek
Rynek
Tamka
Rynek Koluszki - Sobotni
- UM Koluszki
Adama Mickiewicza
Rynek w Kolumnie
Władysława Jagiełły
Rynek Wielkopolska
Wielkopolska, 58 91-026 Łódź
Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-17:00; Sa 06:00-14:00
Sektor B
Sektor K
Sektor U
Sklep Jacek
Łowicka, 10B 99-417 Bolimów
Godziny otwarcia: Mo-Sa 06:00-21:00; Su 06:00-15:00
Targ
Targ
Targ (Odbywa się w CZWARTKI w godz. 6-12)
Targ (Odbywa się w CZWARTKI w godz. 6-12)
Godziny otwarcia: Th 06:00-12:00
Targ (Odbywa się w CZWARTKI w godz. 6-12)
Targ (Odbywa się w CZWARTKI w godz. 6-12)
Godziny otwarcia: Th 06:00-12:00
Targ Jaracza
Jana Kilińskiego
targ miejski
Targowisko
Targowisko
Adama Mickiewicza Zduńska Wola
Targowisko Andrespol PPHU Gab-Bis
Gabrieli Zapolskiej, 9
Targowisko Balcerek
Targowisko Dolna-Ceglana
Zgierska, 43/45
Targowisko Mój Rynek
Targowisko Miejskie
Targowa
Godziny otwarcia: Tu,Fr 06:00-15:00; PH off
Targowisko Miejskie
Targowisko Miejskie
Plac Gabriela Narutowicza
Targowisko Miejskie
Przedrynek
Targowisko Miejskie
- Urząd Miejski w Wieruszowie
Godziny otwarcia: Mo-Tu closed;We 06:00-13:00;Th-Sa closed
Targowisko Miejskie
Piotrkowska, 66 26-300 Opoczno
Targowisko miejskie
Targowisko Miejskie
Targowisko Miejskie w Głownie
Elizy Orzeszkowej
Targowisko Miejskie w Poddębicach
Targowisko miejskie w Przedborzu
Żarnowska
Godziny otwarcia: We 06:00-12:00
Targowisko Uniejów
- Gmina Uniejów
Dąbska 99-210 Uniejów
Godziny otwarcia: Czwartki
Targowisko warzyw
Opłotki, 8
targowisko wiejskie
Targowa
Zielony ryneczek
Jana Pawła II, 30
Łódzki Rynek Hurtowy
Hurtowa
-
-
Kaliska
-
Godziny otwarcia: Th 06:00-14:00
-
Tadeusza Kościuszki
-
Plac Wolności, 12
-
Stefana Batorego, 7
-
Plac Targowy, 13
-
Józefa Elsnera
-
Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, 35
-
Łaska, 29
-
Jana Długosza, 38
Telefon: 500263834
Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-17:00; Sa 06:00-15:00
-
-
-
Sieradzka, 18
-
-
-
Wojska Polskiego, 20
-
Godziny otwarcia: Tu 7:00-13:00; Fr 7:00-13:00; Sa 7:00-13:00
-
Spokojna
-
-
Ogrodowa
-
Stefana Żeromskiego
-
Strykowska
Godziny otwarcia: Th 07:00-14:00; Sa 07:00-14:00
Więzienie
Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskim
Wronia, 76/90 97-300 Piotrków Trybunalski
Telefon: +48 44 616 64 00
E-mail: as_piotrkow_tryb@sw.gov.pl
Areszt Śledczy w Łodzi
Telefon: +48 42 675 00 00
Faks: +48 42 675 03 55
E-mail: as_lodz@sw.gov.pl
Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach Oddział Zamiejscowy w Sulejowie
97-330 Sulejów
Telefon: +48 446450087
E-mail: os_sulejow@sw.gov.pl
Oddział Zewnętrzny w Goleszach
Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego Nr 1 w Łodzi
Teofila Aleksandra Lenartowicza
Telefon: +48 42 675 06 00
Faks: +48 42 675 06 11
E-mail: oz_lodz_1@sw.gov.pl
Zakład karny
Zakład Karny Nr 1 w Łodzi
Beskidzka, 52A Łódź
Zakład Karny Sieradz
Klonowa
Zakład Karny w Garbalinie
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim
Telefon: +48 42 211 12 58
E-mail: ignacew.zpisdn@gmail.com
-
Telefon: +48 44 616 44 12
E-mail: as_piotrkow_tryb@sw.gov.pl
Budynek publicznego
"Dom partii"
Generała Romualda Traugutta, 2 95-200 Pabianice
Archiwum Państwowe
Plac Wolności, 1
Biblioteka Publiczna im. B. Prusa
Łódzka, 5 95-100 Zgierz
Budynek B
Budynek C
Cech Rzemiosł Różnych
Plac Przyrynek, 2
Centrum Aktywizacji Zawodowej
Brzezińska, 38
Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej
- Starostwo Powiatowe
Plac Stary Rynek, 17
Ceramika Paradyż (Biuro przepustek)
Milenijna, 27/35 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Dom Opieki
Wiejska
Dom Pomocy Społecznej - Budynek D- Administracja
Dom Pomocy Stowarzyszenia Serc Jezusa i Maryi "Dom Wytchnienia Przy Miłosierdziu Bożym"
Budowlanych, 17-19 Koluszki
Energetyk
Grobelna, 7 95-200 Pabianice
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminna, 11
Hala sportowa
Kaplica cmentarna wielowyznaniowa
Stanisława Przybyszewskiego, 325
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Placówka Terenowa
Kaliska, 8
Komenda Powiatowa PSP w Łasku
Strażacka, 2 98-100 Łask
Kompleks Rekreacyjny w Lubochni
Łódzka
Marina Pralnia Chemiczna
Szeroka, 29/31 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48 447340340
MGM Drukarnia
Farbiarska, 28/32 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48447890134
Miejski Dom Kultury w Opocznie
Edmunda Biernackiego, 4 26-300 Opoczno
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4
Łucji, 12/16 91-491 Łódź
Telefon: +48 42 6594044
Faks: +48 42 6594044
E-mail: mos4lodz@gmail.com
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1
Częstochowska, 36 93-121
Telefon: +48 42 6724494
Faks: +48 42 2517500
E-mail: mow11@o2.pl
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej
Drewnowska, 151 91-008 Łódź
Telefon: +48 42 6122935
Faks: +48 42 6122912
E-mail: mow3lodz@gmail.com
Nadleśnictwo Radomsko
Józefa Piłsudskiego, 3 97-500 Radomsko
Nadleśnictwo Złoczew
Parkowa, 12 98-270 Złoczew
Obwód drogowy Uniejów
Długa
Obwodowy Urząd Miar
Browarna, 12
Ośrodek Rechabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
Jana Pawła II, 64/66 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48447241045
ośrodek rehabilitacji
Chełmska, 42 95-100 Zgierz
Pałac Neoklasycystyczny
99-220
Telefon: +48436785105
Faks: +48436785170
E-mail: urzad@wartkowice.pl
PGNiG
Murarska, 9/11 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48447245990
Plasterek
Generała Władysława Sikorskiego, 102 95-015 Głowno
Pod FIlarami
Generała Władysława Sikorskiego, 45/49 95-015 Głowno
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Armii Krajowej, 6
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Młodzieży
Aleja Stefana Wyszyńskiego, 86 94-050 Łódź
Telefon: +48 42 6881668
E-mail: poradniadlamlodziezy@op.pl
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego Łódź
Telefon: +48 42 6745973
Faks: +48 42 6744588
E-mail: ppp4lodz@poczta.onet.pl
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 6
Rzgowska, 27 93-008 Łódź
Telefon: +48 42 6819282
Faks: +48 42 6842793
E-mail: ppp6lodz@wp.pl
Godziny otwarcia: Mo-Th 08:00-18:00; Fr 08:00-16:00
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Powiatowy Urząd Pracy
Tysiąclecia, 2 97-500 Radomsko
Powiatowy Urząd Pracy
Stanisława Stanisławskiego, 28
Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 11A 99-300 Kutno
Powiatowy Zarząd Dróg
Jana Pawła II, 171
PPUH Geruchfeldt Drukarnia
Górna, 12 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48447242818
Prokuratura Rejonowa
Słowicza
Przedszkole Miejskie nr 121
Generała Tadeusza Kutrzeby, 4b 91-013 Łódź
Telefon: +48 42 6516427
Faks: +48 42 6516449
E-mail: pm121@wp.pl
Przychodnia Rejonowa
Łęczycka, 24a 95-100 Zgierz
Przychodnia Specjalistyczna
PUP
Ludwika Waryńskiego, 11 95-200 Pabianice
Rada Miejska w Łodzi
Piotrkowska, 106 Łódź
Radio Fama Tomaszów
Smugowa, 1/11 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48447240562
Rejon Dróg Wojewódzkich w Piotrkowie Trybunalskim, Obwód Drogowy w Koluszkach
Budowlanych, 48
Sanepid
Łaska, 13 98-220
Starostwo Powiatowe
Stanisława Stanisławskiego, 30
Starostwo Powiatowe w Zgierzu
Sadowa, 6A 95-100 Zgierz
Stołówka PCK
3 Maja, 11
strażnica
strażnica
Urząd Gminy
Gminna, 11
Urząd Gminy Głowno
Jana Kilińskiego, 2 95-015 Głowno
Telefon: +48 427191291
E-mail: sekretariat@gmina-glowno.pl
Urząd Gminy Kutno
Wincentego Witosa, 1 Kutno
Telefon: +48 243557020
E-mail: sekretariat@gminakutno.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30
Urząd Miasta
Plac Stary Rynek, 1 Łowicz
Urząd Miasta Łodzi i Łódzki Urząd Wojewódzki
Plac Komuny Paryskiej, 5 Łódź
Urząd Miasta. Geodezja
Stefana Złotnickiego, 3
Urząd Skarbowy
Józefa Chełmońskiego, 2
Urząd Stanu Cywilnego w Głownie
Dworska, 4 95-015 Głowno
Urząd Stanu Cywilnego w Kutnie
29 Listopada, 4 Kutno
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30
Zakład Energetyczny - Rejon Energetyczny Łowicz
Mostowa, 30
Godziny otwarcia: Mo 7:00-17:00;Tu-Fr 07:00-15:00
Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Kodrąb
Niepodległości, 9 97-512 Kodrąb
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Nowa, 5
Zakład Oczyszczania Miasta
Nadbzurzańska
Telefon: 48468374104
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Kaliska, 8
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi Rejon Dróg Wojewódzkich w Łowiczu
Jana Pawła II, 171
ZUS I Oddział w Łodzi
Ludwika Zamenhofa, 2 90-431 Łódź
Telefon: +48 42 6382790
Faks: +48 42 6375291
Godziny otwarcia: Mo 08:00-17:00; Tu-Sa 08:00-15:00
Łaźnia miejska i basen
Łęczycka, 24 95-100 Zgierz
-
Pryncypalna, 97 Łódź
-
Pryncypalna, 97 Łódź
-
Bolesława Nawrockiego, 24A Pabianice
-
Aleja Armii Krajowej, 4 95-100 Zgierz
-
Bazylijska, 39f
-
Bazylijska, 39b
-
Bazylijska, 39k
-
Józefa Piłsudskiego, 1 95-100 Zgierz
-
Stanisława Pieczyraka 95-100 Zgierz
-
Zachodnia, 23 95-100 Zgierz
-
Zgierska, 71 91-463 Łódź
-
Pabianicka, 17/19 97-400 Bełchatów
-
Generała Władysława Sikorskiego, 98 95-015 Głowno
-
Generała Władysława Sikorskiego, 100 95-015 Głowno
-
-
Stanisława Wigury, 2 95-015 Głowno
-
Stanisława Wigury, 7 95-015 Głowno
-
-
Łagiewnicka, 305B 91-509 Łódź
-
Szkolna, 7 98-324 Wierzchlas
-
Jarosława Dąbrowskiego, 15
-
Stanisława Stanisławskiego, 30A 99-400 Łowicz
-
-
-
Arcybiskupa Jakuba Świnki
Szatnia
Recykling
ALIANT-transport/przeprowadzki/usuwanie odpadów
Charytatywne Serce
Plac Kazimierza Wielkiego
Czerwony krzyż
Józefowska
EKO-POL
Mokra, 15 97-510 Ręczno
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-17:00; Sa 07:00-14:00
Ekomix
Wierzbińska, 14
Kolsar Recykling
Zielona, 1a 95-040 Koluszki
Telefon: +48 791 113 568
E-mail: kontakt@kolsar.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-14:00
Kontener PCK
Spalska, 4a
Kontener PCK
Liliowa, 23
Odzież używana
Sarmacka
Odzież używana
Sarmacka
Polski Czerwony Krzyż
11 Listopada
Kilka kontenerów Polski Czerwony Krzyż
PPH REWA
PSZOK
PSZOK
PSZOK
97-352
Godziny otwarcia: "1,2,3 piąte miesiąca i 4 sobata miesiąca 11-14"
PSZOK Działoszyn
PSZOK Kleszczów
Telefon: +48697969104
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Jana Kasprowicza, 10
Telefon: +48663662227
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Zamiejska, 1 Łódź
Godziny otwarcia: Mo, We-Fr 07:00-18:00; Sa 07:00-13:00; Tu 07:00-20:00
Recoplast
Nadbzurzańska, 11
skup makulatury
Boczna
Skup Surowców Wtórnych
skup złomu
Poznańska
skup złomu
Blich, 2
UNI-MIX
Wspólna, 30
Telefon: 43 820 30 79
E-mail: biuro@uni-mix.pl
Wysypisko śmieci
Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy
Sportowa, 7 97-340 Rozprza
złom
Partyzantów, 32g
Złomobet
Bartosza Głowackiego
Złomowisko samochodowe
-
-
-
Osiedle Bugaj
-
-
Kazimierza Odnowiciela
-
Leszka Białego
-
Bolka Świdnickiego
-
Leszka Białego, 5a
-
Kazimierza Odnowiciela, 10
-
Anny Jagiellonki, 2a
-
Bolesława Szczodrego
-
Bolka Świdnickiego
-
Osmolińska, 6a
-
-
Maksa Bauma
-
Karola Borowieckiego
-
Karola Borowieckiego
-
Kazimierza Odnowiciela
-
Kazimierza Odnowiciela
-
Księcia Janusza Mazowieckiego
-
Księcia Janusza Mazowieckiego
-
Księcia Władysława Opolczyka
-
Władysława Hermana
-
Władysława Hermana
-
-
Bolesława Szczodrego, 28
-
Bolesława Szczodrego
-
Bolka Świdnickiego
-
Bolka Świdnickiego
-
Bolka Świdnickiego
-
Bolka Świdnickiego
-
Bolka Świdnickiego
-
Bolka Świdnickiego
-
Kazimierza Odnowiciela
-
Kazimierza Odnowiciela
-
Leszka Białego
-
Zakładowa
-
Zakładowa
-
Olsztyńska
-
-
Gdyńska
-
Henryka Brodatego
-
Henryka Brodatego
-
Ziemowita
-
Dąbrówki
-
-
Maksa Bauma
-
Dąbrówki
-
-
Dąbrówki, 10A
-
Piasta Kołodzieja, 17
-
Ziemowita
-
Dąbrówki
-
Ziemowita
-
Ziemowita
-
Ziemowita
-
-
-
-
Zakładowa, 50a
-
-
-
-
-
-
Wacława Wojewódzkiego
-
Wacława Wojewódzkiego
-
Zakładowa
-
Wacława Wojewódzkiego
-
Wacława Wojewódzkiego
-
Schron
Alatana
Altana Twórczych Myśli
Glina nr 1a
Glina nr 35
Grodzisko
Grota Skalna Matki Boskiej
Kopydłów
Kopydłów
Krzyżanów nr 77
Krzyżanów Szkoła
Magdalenka nr 13
Magdalenka nr 13
Miejsce Postoju Lasy Państwowe
Miejsce Postoju Lasy Państwowe
Parasol
Wałowa
Parasol
Wałowa
Parasol
Wałowa
Parasol
Wałowa
Piotrkowska Centrum
Aleja Adama Mickiewicza
Spalski Grzybek
Stara wiata
Studnia Abisynka
Plac Tadeusza Kościuszki
Ujazd, Pl. Wolności
Plac Wolności
Wiata
Wiata przystankowa Ostrowy Osada
99-350
Wiata przystankowa Perna
99-340
Wiata przystankowa Wołodrza
99-350
Zielona klasa
-
-
-
-
Jana Kilińskiego
-
Janusza Kusocińskiego
-
Telefoniczna
-
Brzezińska, 245
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Aleje Generała Władysława Sikorskiego
-
Aleje Generała Władysława Sikorskiego
-
-
-
-
-
Warszawska
-
Pojezierska
-
Mokra
-
Rumuńska
-
Bolesława Limanowskiego, 60A
-
Bolesława Limanowskiego, 56
-
Bolesława Limanowskiego, 24
-
Zgierska, 55
-
Zgierska
-
Julianowska
-
Nowomiejska
-
Łagiewnicka
-
Łagiewnicka
-
Łagiewnicka
-
Szparagowa
-
Aleksandrowska
-
Aleksandrowska
-
Aleksandrowska
-
Aleksandrowska
-
Aleksandrowska
-
Aleksandrowska
-
Aleksandrowska
-
Powstania Styczniowego
-
Sporna
-
Sporna
-
Łagiewnicka
-
Inflancka
-
Inflancka, 69
-
Zagajnikowa
-
Rojna, 3/5
-
Rojna
-
Rojna
-
Rojna
-
Rojna
-
Rojna
-
Rojna
-
Rojna
-
Aleja Włókniarzy
-
Aleja księdza biskupa Władysława Bandurskiego
-
Aleja Włókniarzy
-
-
-
Jana Woronicza
- - MPK Łódź
Plac Romana Dmowskiego
-
Inflancka
-
Częstochowska
-
Brukowa
-
Brukowa
-
Aleksandrowska
-
Rydzowa
-
Szparagowa
-
Aleksandrowska
Prysznic
-
-
- - bez opłaty
-
Błotnista
-
Błotnista
-
Błotnista
- - dostęp publiczny - bez opłaty
- - dostęp publiczny - bez opłaty
-
- - bez opłaty
-
Prusak
klucz w barze
-
-
Instrument społeczna
5 Dom Pomocy Społecznej im. prof. dr hab. med. Jadwigi Szustrowej
Podgórna, 2/14 93-278 Łódź
Akademickie Centrum Wsparcia
- Uniwersytet Łódzki
Pomorska, 152
Caritas Archidiecezji Łódzkiej
Gdańska, 111 Łódź
Telefon: +48 42 6399582
E-mail: caritas@toya.net.pl
Caritas Archidiecezji Łódzkiej
- Tomasz Kopytowski
Wólczańska, 108
Telefon: +48 605 102 081
E-mail: t.kopytowski@toya.net.pl
Centrum opieki i rehabilitacji – Help-Med
97-310
Centrum pomocy uchodźcom z Ukrainy
Centrum pomocy uchodźcom z Ukrainy
Centrum Służby Rodzinie
Władysława Broniewskiego, 1a Łódź
Telefon: +48 42 682 20 22;+48 42 684 14 60
Faks: +48 42 682 20 22
E-mail: csr@csr.org.pl
Godziny otwarcia: Mo-Th 10:00-18:00; Fr 10:00-16:00
Chata Wuja Toma
97-512
Telefon: +48 44 681 96 96
E-mail: klizin@monar.org
Dom Dziecka
Wysoka, 24/26 97-300 Piotrków Trybunalski
Dom Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi
Drużynowa, 3/5
Dom Dziecka im. Laury Meozzi „Ochronka Bałucka"
- Dom Sióstr Salezjanek
Mieczysława Brauna, 5
Dom Dziecka nr 1 im. Janka Krasickiego
Dom Dziecka nr 3
Dom Dziecka nr 4
Dom Dziecka nr 5
Stanisława Małachowskiego, 74
Dom Dziecka nr 6
Bednarska, 15 Łódź
Dom Dziecka nr 7
Stanisława Brzozowskiego, 3
Dom Dziecka nr 9
Bednarska
Dom Pomocy Spolecznej Nr 2
Jana Pawła II, 37 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Dom Pomocy Społecznej
Henryka Dąbrowskiego, 2 97-400 Bełchatów
Dom Pomocy Społecznej
Józefa Piłsudskiego
Dom Pomocy Społecznej
- Albertynki (ZSAPU) (christian)
Jana III Sobieskiego, 49 99-300 Kutno
Dom Pomocy Społecznej
Rudzka
Dom Pomocy Społecznej
Bolesława Krzywoustego, 11
Telefon: +48 24 2536432
Faks: +48 24 2536432
E-mail: dpskutno@dpskutno.com.pl
Dom Pomocy Społecznej
Dom Pomocy Społecznej
Złotnicza, 10
Dom Pomocy Społecznej
98-290
Dom Pomocy Społecznej
Jana Kilińskiego, 2 99-100 Łęczyca
Dom Pomocy Społecznej
28 Pułku Strzelców Kaniowskich, 32
Dom Pomocy Społecznej
Dom Pomocy Społecznej
Dom Pomocy Społecznej Borówek im. Krystyny Bochenek
99-423
Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie
Spadkowa, 4/6 Łódź
Dom Pomocy Społecznej im. bł. E. Bojanowskiego
- Prowincja Łódzka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
Kosynierów Gdyńskich, 20 Łódź
Dom Pomocy Społecznej nr 1
Polna, 56 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Dom Pomocy Społecznej nr 3
Paradna, 36 Łódź
Dom Pomocy Społecznej POGODNA JESIEŃ
Telefon: +48 42 659 87 99
E-mail: dpsdojazdowa@tlen.pl
Dom Pomocy Społecznej Przystań dla osób Przewlekle Chorych Psychicznie
97-340
Dom Pomocy Społecznej Stowarzyszenia Serc Jezusa i Maryi w Koluszkach
- Kościół Katolicki
Budowlanych, 51a 95-040 Koluszki
Dom Pomocy Społecznej w Bobrownikach, Kapitule
98-355
Telefon: +48 43 841 44 70
Dom Pomocy Społecznej w Drzewicy
Stawowa, 21/25
Dom Pomocy Społecznej w Gostkowie
99-220
Dom Pomocy Społecznej w Kutnie
Dom Pomocy Społecznej w Radziechowicach
Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu
- Fundacja Osób Społecznie Aktywnych
Telefon: +48427121980
Faks: +48427121208
E-mail: dps@dpsrabien.pl
Dom Pomocy Społecznej w Wiśniowej Górze
- Gmina Andrespol
Tuszyńska, 56 95-020 Wiśniowa Góra
Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku
97-340
Dom Pomocy Społecznej Włókniarz
Dom Pomocy Społecznej Św. Barbary w Kleszczowie
Ogrodowa, 1
Dom Rekolekcyjny Ruchu Światło-Życie Diecezji Radomskiej im. Księdza Kazimierza Mazura w Dąbrówce
Dom Seniora
Felicji Rymarkiewicz, 38 98-300 Wieluń
Telefon: +48 43 886 55 58
Całodobowa Opieka; Opieka Medyczna; Terapia Zajęciowa; Rehabilitacja;
Dom Seniora
Domy Dziennego Pobytu
Mieczysławy Ćwiklińskiej, 5A
Dzienny Dom "Senior+" w Drzewicy
Braci Kobylańskich, 26
Dzienny Dom "Senior-Wigor" w Tuszynie
3 Maja, 49 95-080 Tuszyn
Dzienny Dom Seniora "Wisienka"
Ceramiczna, 2A 95-020 Andrespol
Dzienny ośrodek adaptacyjny dla osób niepełnosprawnych
Cicha, 24
Filia Domu Pomocy Społecznej Nr 1
Farbiarska, 27/29
Fundacja Pomocy Rodzinie „Opoka”
Wschodnia, 32
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Władysława Reymonta, 24
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Władysława Stanisława Reymonta, 23
Godziny otwarcia: Mo-We 08:00-16:00; Th 08:00-17:00; Fr 8:00-15:00
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Klukach
Hospicjum Stacjonarne dla osób dorosłych
II Wydział Pracy Środowiskowej
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi
Generała Stefana Grota-Roweckiego, 30
Klub Seniora
Stanisława Moniuszki
MCPS w Pabianicach
Gdańska, 7
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Senatorska, 12 Skierniewice
Godziny otwarcia: We 08:00-17:00
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Będzińska, 5
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Kaliska, 6
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Piotrkowska, 149 90-440 Łódź
Telefon: +48 42 6324034
Faks: +48 42 6324130
E-mail: sekretariat@mops.lodz.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; Tu 09:00-17:00
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Świętej Anny, 57 95-060 Brzeziny
Telefon: +48468741295
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Filia Śródmieście
Piotrkowska, 147 90-440 Łódź
Telefon: +48 42 6366348
Faks: +48 42 6366351
E-mail: sekretariat@mops.lodz.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; Tu 09:00-17:00
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi
Rojna, 18A Łódź
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Filia Łódź - Górna. Punkt pracy socjalnej
Senatorska, 4
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Filia Łódź-Polesie. Punkt Pracy Socjalnej
- Urząd Miasta Łodzi
Sprinterów, 11 94-002 Łódź
Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2
Spadkowa, 11 91-232 Łódź
Telefon: +48 426 527 893
Faks: +48 426 527 893
E-mail: mos2@onet.eu
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 3
Ksawerego Praussa, 2
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1
Częstochowska, 36
Opoczyński Bank Żywności
Rzeczna, 1
Ośrodek Dziennego Pobytu dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych Sióstr Felicjanek
Ogrodowa, 11 95-030 Rzgów
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00
Ośrodek Interwencyjno-Socjalizacyjny
Doktora Włodzimierza Rodziewicza
Ośrodek Pomocy Społecznej
Piotrkowska, 4/6
Telefon: +48427121611
Faks: +48426131331
E-mail: mops-al@wp.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-16:00, Tu 07:00-17:00
Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie Łódzkim
Warszawska, 10
Telefon: +48427121771
Ośrodek Pomocy Społecznej w Rozprzy
Rynek Piastowski, 10 97-340 Rozprza
Ośrodek Profilaktyki i Integracji Społecznej
Partyzancka, 31
Pałac w Rożdżałach
Pałac w Rożdżałach wzniesiony na początku XX wieku
Peonia
Ogrodowa, 5 95-100 Dąbrówka-Sowice
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 5
Sejmowa, 2
Pogotowie Opiekuńcze nr 2
Pawilońska
Poland Refugee Reception in Łódź
Gen. Romualda Traugutta 18,, 18 90-113 Łódź
Polski Czerwony Krzyż
Henryka Sienkiewicza, 11
Polski Komitet Pomocy Społecznej
Majora Henryka Sucharskiego, 12 95-050 Konstantynów Łódzki
Telefon: +48 510442290
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Konstytucji 3 Maja, 5 95-060 Brzeziny
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Konstytucji 3 Maja
Punkt Recepcyjny
9 Maja, 33
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку.
Punkt Recepcyjny
Generała Romualda Traugutta, 18 Łódź
Telefon: +48 47 721 75 75
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку.
Schronisko dla bezdomnych kobiet i dzieci
Kwietniowa, 2/4
Telefon: +48 42 207 63 08
E-mail: schroniskodlakobiet@gmail.com
Schronisko Dla Osób Bezdomnych - Biłgoraj
Wiejska, 1 97-410
Specjalistyczno - rehabilitacyjny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zielna, 7 95-039 Sokolniki-Las
Specjalistyczny zakład opieki zdrowotnej dla dzieci z chorobami narządu ruchu, dróg oddechowych i wad wymowy, sanatorium dla
Emilii Sczanieckiej, 12 95-039 Sokolniki-Las
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Janusza Korczaka
Siedlecka, 7/21 93-138 Łódź
Warsztat Terapii Zajęciowej
- Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne
Kopiec, 17
Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa
Telefon: +48 42 656 97 97
E-mail: hospicjum@lupkowa.org
Środowiskowy Dom Samopomocy
- Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
1 Maja
Środowiskowy dom samopomocy
Środowiskowy Dom Samopomocy
3 Maja, 11
Środowiskowy Dom Samopomocy
Juliusza Słowackiego, 25 99-100 Łęczyca
Telefon: +48 24 721 23 76
E-mail: domsamopomocy@interia.pl
Środowiskowy Dom Samopomocy w Głownie
Łowicka, 74 95-015 Głowno
Telefon: +48 42 710 87 44
E-mail: sekretariat@sds.glowno.pl
Świetlica sołecka
Świetlica Środowiskowa z Filią Biblioteki Gminnej w Arkadii
Świetlica Środowiskowo-Terapeutyczna "Świetlik"
Toaleta
nieczynna
Plac Nowy Rynek
Toaleta Płatna
- opłata
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Toaleta TOI TOI
- bez opłaty
Władysława Hermana
- - dostęp publiczny - bez opłaty
- - dostęp publiczny - bez opłaty
- - Dino Park - bez opłaty
- - bez opłaty
Osiedle 1 Maja
- - bez opłaty
- - bez opłaty
- - bez opłaty
Ogrodowa
- - bez opłaty
- - bez opłaty
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Arcybiskupa Jakuba Świnki, 2
- - opłata
Dworcowa
-
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, 1/7 97-200 Tomaszów Mazowiecki
-
- - dostęp publiczny - bez opłaty - nadzorowany
Godziny otwarcia: 24/7
-
Aleja Prezydenta Ignacego Mościckiego
-
-
- - dostęp publiczny - bez opłaty
- - bez opłaty
-
Stanisława Przybyszewskiego
-
Generała Władysława Andersa
- - dostęp publiczny - opłata
Krótka
- - dostęp publiczny - opłata
- - dostęp publiczny - opłata
Stanisława Barcewicza
- - dostęp publiczny - opłata
Farbiarska
-
Mostowa
- - dostęp publiczny
- - dostęp publiczny
- - dostęp publiczny - bez opłaty
- - dostęp publiczny - bez opłaty
-
Skierniewicka
- - opłata
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
-
Polskiej Organizacji Wojskowej, 14 97-300 Piotrków Trybunalski
-
- Łódź
-
-
- - bez opłaty
-
- - bez opłaty
Godziny otwarcia: 24/7
-
Godziny otwarcia: 24/7
- - bez opłaty
-
- - bez opłaty
- - dostęp publiczny - bez opłaty
- - dostęp publiczny
- - bez opłaty
- - bez opłaty
- - bez opłaty
- - dostęp publiczny
- - dostęp publiczny - opłata
Zamkowa
- - dostęp publiczny
Księdza Jerzego Popiełuszki
-
-
Bolesława Nawrockiego
-
Łaska
-
Karolewska
- - bez opłaty
- - bez opłaty
-
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
- - bez opłaty
-
-
-
-
-
Opolska
-
-
-
Karolewska
- - prywatny dostęp
Ojca Leona Godlewskiego
- - dostęp publiczny
Ignacego Starzyńskiego, 4/6
-
-
Stefana Jaracza
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Wólczańska, 215C
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Wólczańska, 215C
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Wólczańska, 215C
- - bez opłaty
Wólczańska, 215C
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Wólczańska, 215C
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Wólczańska, 215C
- - dostęp publiczny - bez opłaty
Wólczańska, 215C
-
- - opłata
Wojska Polskiego
- - dostęp publiczny - opłata
Inżynierska
-
-
Tadeusza Kościuszki
- - bez opłaty
-
-
-
- - prywatny dostęp
Automat do sprzedaży
Łódź
- MPK-Łódź
Gabriela Narutowicza
Łódź
- MPK-Łódź
Zachodnia
Łódź
- MPK-Łódź
Zachodnia
Łódź
- MPK-Łódź
Aleksandrowska
Łódź
- MPK-Łódź
Ignacego Jana Paderewskiego
Łódź
- MPK-Łódź
Tatrzańska, 21
Łódź
- MPK-Łódź
Pomorska
Łódź
- MPK-Łódź
Gabriela Narutowicza, 31
Łódź
- MPK Łódź
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
Łódź
- MPK-Łódź
Zachodnia
Łódź
- MPK-Łódź
Aleja Adama Mickiewicza
Łódź
- MPK-Łódź
Aleja Adama Mickiewicza
Łódź
- MPK-Łódź
Aleja księdza biskupa Władysława Bandurskiego
Łódź
- MPK-Łódź
Aleja Stefana Wyszyńskiego
Łódź
- MPK-Łódź
Kominiarska
Łódź
- MPK-Łódź
Aleja Rodziny Poznańskich
Łódź
- MPK-Łódź
Aleja Rodziny Poznańskich
Łódź
- MPK-Łódź
Pomorska
Łódź
- MPK-Łódź
Inflancka
Łódź
- MPK-Łódź
Jana Woronicza
Łódź
- MPK-Łódź
Klonowa, 1/5
Łódź
- MPK-Łódź
Konstantego Ciołkowskiego
Łódź
- MPK-Łódź
Zgierska
Łódź
- MPK-Łódź
Zachodnia
Łódź
- MPK-Łódź
11 Listopada
Łódź
- MPK-Łódź
Legionów
Łódź
- MPK-Łódź
Pabianicka
ZTM Warszawa
- ASEC
Księdza Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego
ZTM Warszawa
- ASEC
3 Maja
ZTM Warszawa
- Mennica Polska
Kaczkomat
Studencka, 19
Zniczomat
Ogrodowa
-
Aleja PCK
-
Piotrkowska, 293
-
Piotrkowska
-
Piotrkowska, 257
-
Piotrkowska, 311/313
-
Piotrkowska, 269
-
Aleja Adama Mickiewicza
- - City Parking Group
Gdańska, 117
- - City Parking Group
Gdańska, 103
- - City Parking Group
Gdańska, 101
- - City Parking Group
Gdańska
- - City Parking Group
Gdańska, 77a
- - City Parking Group
Gdańska, 65a
- - City Parking Group
Gdańska, 59
- - City Parking Group
Gdańska, 45
- - City Parking Group
Stanisława Więckowskiego, 33
- - City Parking Group
Gdańska, 31
- - ZKM Sieradz
Armii Krajowej
-
Stefana Jaracza
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Plac Nowy Rynek, 16
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Plac Nowy Rynek, 8a
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Plac Nowy Rynek, 32
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Zduńska, 34
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Plac Stary Rynek, 20
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Plac Stary Rynek, 4
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Plac Stary Rynek
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Zduńska, 51
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Zduńska, 21
- - Urząd Miasta w Łowiczu
Zduńska, 5
-
Plac Legionów
-
Plac Legionów
-
Gabriela Narutowicza
-
Plac Legionów
-
Augustiańska
-
Augustiańska, 6
-
Plac Wolności
-
Plac Wolności, 23
-
Aleja Tadeusza Kościuszki, 80/82
-
Stanisława Więckowskiego, 6
-
-
-
Świętego Antoniego, 21-23
-
Świętego Antoniego
-
Świętego Antoniego
- - Urząd Miasta Łęczyca
Plac Tadeusza Kościuszki
- - Urząd Miasta Łęczyca
Plac Tadeusza Kościuszki, 28
- - Urząd Miasta Łęczyca
Aleja Jana Pawła II
- - Urząd Miasta Łęczyca
Aleja Jana Pawła II
- - Urząd Miasta Łęczyca
Zamkowa
- - Lidl
Władysława Łokietka
- - Lidl
Władysława Łokietka
-
Doktora Stefana Kopcińskiego, 62
- - MPK Łódź
Aleja Jana Pawła II
-
-
Rydzowa
-
Nastrojowa
-
Henryka Sienkiewicza
-
Dowborczyków, 7
-
Piotrkowska
-
Stanisława Więckowskiego
website
- Break&Wash
Pranie, suszenie, środek piorący
Godziny otwarcia: 24/7
website
- Break&Wash
Pranie, suszenie, środek piorący
Godziny otwarcia: 24/7
website
- Break&Wash
Aleja Stefana Wyszyńskiego, 27
Pranie, suszenie, środek piorący
Godziny otwarcia: 24/7
-
- - MPK-Łódź
Rokicińska, 126
-
Tylna, 3H
-
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego
-
Szkolna, 35
-
Weterynaryjny
Abivet
Wojciecha Głowackiego, 5A
Telefon: +48426553151
Godziny otwarcia: Mo-Fr 14:00-19:00
Animal
Władysława Broniewskiego, 65 Łódź
Telefon: +48 42 643 12 62
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-21:00; Sa 09:00-17:00
Arbor Vite
Czysta, 4 96-100 Skierniewice
As
Składowa, 37a 90-127 Łódź
Telefon: +48501371920
E-mail: aswet@lecznica-as.lodz.pl
Godziny otwarcia: 07:00-23:00
Centrum Weterynaryjne Gdańska 81
Gdańska, 81
CM-Vet
Rzgowska, 205 Łódź
Cztery łapy
Sokola
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 08:00-12:00; Su 10:00-12:00
DOG Przychodnia dla zwierząt
Łagiewnicka, 97 91-316 Łódź
Telefon: +48 42 657 76 63
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:30-19:30; Sa 10:00-14:00; Su 10:00-13:00
DR VET Przychodnia Weterynaryjna
Plac Przyrynek, 18 99-400 Łowicz
E-mail: przychodnia@dr-vet.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-15:00
Duże i Małe Zwierzęta
Fauna
Janusza Kusocińskiego, 76B
Gabinet Weterynaryjny
Telefon: 43 842 25 96
Gabinet Weterynaryjny
Generała Walerego Wróblewskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00, Sa 10:00-13:00
Gabinet weterynaryjny
Borowiecka, 5
Gabinet weterynaryjny
Bolesława Limanowskiego, 132 Łódź
Gabinet weterynaryjny "Twój Przyjaciel"
Karniszewicka, 60 95-200
Gabinet weterynaryjny – lek. wet. Paweł Brodowski
Bielawska, 20
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00;Sa 09:00-13:00
Gabinet Weterynaryjny Elf i RTG
Juliusza Słowackiego, 5
Telefon: +48 44 682 24 58
Gabinet Weterynaryjny Zdrowy Pupil - Lek. Wet. Diana Marszałek
Westerplatte, 6b 26-300 Opoczno
Telefon: +48 506 714 905
E-mail: zdrowypupil.wet@interia.pl
Godziny otwarcia: Mo 09:00-16:00; Tu 09:00-16:00; We 09:00-16:00; Th 09:00-16:00; Fr 09:00-16:00; Sa 10:00-13:00
Gabinet Weterynaryjny Zwierz
Piotrkowska, 4 97-340 Rozprza
Telefon: +48 691 890 370
Gabinet Weterynaryjny Zwierzomania Kinga Gaj
98-290
GlobalWet
Wilamowska, 11 98-240 Szadek
Telefon: 508 724 118
Józef Polski
Piotrkowska, 23 A 26-333 Paradyż
Telefon: +48 44 758 4488
Kalinowa Przychodnia i Szpital Weterynaryjny
Kalinowa, 52 91-348 Łódź
Telefon: +48 42 255 67 67
E-mail: lecznica.kalinowa@gmial.com
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-22:00; Sa 09:00-21:00
Kameleon Przychodnia Weterynaryjna
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego, 16F 90-349 Łódź
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00
Klinika weterynaryjna "Vetka"
Wojska Polskiego, 69
Klinika weterynaryjna Braci Mniejszych
Jana Pawła II, 37 95-050 Konstantynów Łódzki
Telefon: +48 42 211 11 03
E-mail: biuro@klinikabm.pl
Godziny otwarcia: 24/7
Koala - Gabinet Weterynaryjny
Nastrojowa, 60 91-496 Łódź
Telefon: 42 658 84 15
Końskie Zdrowie
Zgierska, 33
Lancet Klinika Weterynaryjna
Kościelna, 10 91-437 Łódź
Telefon: +48426573515
Godziny otwarcia: 24/7
Lecznica „Pod koniem”
Mikołaja Kopernika, 22
Lecznica dla zwierząt AS
Wincentego Tomaszewicza, 1 Łódź
Lecznica dla zwierząt Krzysztof Żegota
Polna, 33 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Lecznica dla zwierząt s.c.
Wilsona, 21 97-500 Radomsko
Lecznica dla zwierząt Zdzisław Eismont
Polna, 38 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48 447247000
Lek wet. Mateusz Wojewoda
Rynek, 2/2,2/1
Telefon: +48724257530
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-15:00; Sa 09:00-13:00; Su off
lek. wet. Artur Wojtczak
Spacerowa, 16 99-235 Pęczniew
Telefon: +48 601 232 572
Leszek Wojciechowski
Łowicka, 62a
Max
Maratońska, 25b
Pies czyli Kot
Rajdowa, 2 94-003 Łódź
Pilichowski Amadeusz. Przychodnia weterynaryjna.
Janosika, 14 92-014 Łódź
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-22:00; Sa 10:00-17:00
Prywatna Przychodnia Weterynaryjna - Włodzimierz Jachman
- Weterynarz
Cieszyńska, 12 Łódź
Przychodnia Dla Zwierząt
Staromiejska, 37 26-300 Opoczno
Telefon: 44 755 25 33
E-mail: lecznica.opoczno@op.pl
Przychodnia weterynaryjna
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 11 99-300 Kutno
Telefon: +48 503664929
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-13:15; Su 10:00-13:00
Przychodnia weterynaryjna
Nastrojowa, 26
Przychodnia weterynaryjna "AS"
Gabriela Narutowicza, 31 99-300 Kutno
Przychodnia weterynaryjna "Pod Żabką"
Stanisława Przybyszewskiego, 264a
Przychodnia Weterynaryjna - Poplawscy s.c.
Warszawska, 1 A 99-423 Bielawy
Telefon: +48 46 839 20 95
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-14:00
Przychodnia Weterynaryjna - Popławscy s.c.
Starościńska, 18 99-400 Łowicz
Telefon: +48468375248
E-mail: przychodnia@poplawscy.com
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-16:00; Su 08:00-12:00 || "on call"
Przychodnia weterynaryjna AMVET
Klonowa, 26A 91-039 Łódź
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00
Przychodnia Weterynaryjna „Labrador”
Anny Jagiellonki, 4 / 39 92-414 Łódź
Telefon: +48 42 671 10 25
Przychodnia Weterynaryjna „Zwierzętarnia”
Aleja Włókniarzy
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-20:00; Sa 10:00-14:00
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA MAL-VET PAWEŁ POKORSKI
Topolowa
Przychodnia Weterynaryjna NOWOSOLNA
Wiączyńska, 4 92-760 Łódź
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00
Przychodnia weterynaryjna Opivet
Szkolna, 3 97-300 Piotrków Trybunalski
Telefon: +48 604403840
E-mail: przychodnia.optivet@gmail.com
Przychodnia weterynaryjna Wilczek
Lecznicza, 7A
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 10:00-15:00
Psia kość
Rojna, 17
Rosomak
Chryzantem, 8
Telefon: +48501565616
Godziny otwarcia: Mo-Fr 11:00-20:00; Sa 11:00-15:00
Safari
Julianowska, 60
Telefon: +48690945264
Sfora
- Ewa Pacałowska
Stanisława Przybyszewskiego, 12 Łódź
Telefon: +48 42 683 10 07
Stanisław Stasiak, Mirosław Sut
Generała Józefa Sowińskiego, 3
Usługi weterynaryjne
Władysława Łokietka, 3 98-200 Sieradz
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-17:00; Sa 10:00-13:00; Su 11:00-13:00
Vethouse
Poselska
Wet-Med
Juliusza Słowackiego, 32
Telefon: +48 44 682 34 55
Weterynarz
Świętego Antoniego, 72C 97-200 Tomaszów Mazowiecki
ąt
Maksymiliana Kolbego
-
Cielecka, 39
- 98-290
-
18 Stycznia, 61 98-300 Wieluń
-
Jana Pawła II, 8
-
Urocza, 9 95-100 Zgierz
-
Kolejowa, 1
-
Geodezyjna
-
Marii Curie-Skłodowskiej, 4 97-300 Piotrków Trybunalski
-
Zielona, 7B 97-438 Rusiec
-
Mokra, 29
-
Stefana Żeromskiego, 2a
-
Przemysłowa, 6
Telefon: +48 509 220 774
-
Borowiecka, 5
-
Juliusza Słowackiego, 2
-
-
-
Majora Henryka Sucharskiego
-
Konstytucji 3 Maja, 21
-
Konstantynowska, 9
-
Błogosławionego Bogumiła, 31 99-210 Uniejów
-
Świętej Anny, 20
-
Lasockich, 32 95-060 Brzeziny
-
Prymasa Wyszyńskiego, 85
website
Juliusza Słowackiego, 20a 95-040 Koluszki
-
Krzemieniecka
-
Zielona, 4
-
Szadkowska, 23
-
Mokra, 29 95-200 Pabianice
-
Karola Chodkiewicza, 2a
-
-
Stanisława Więckowskiego, 25
-
Stanisława Więckowskiego, 31
-
Jana Pawła II, 26
-
Powstańców Śląskich, 1B 95-100 Zgierz
-
Janosika, 143a
Kosza
Kontener
Władysława Hermana
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name
no-name