Strona główna » województwo łódzkie » Inny

Inne usługi w województwo łódzkie, Polska



Filtruj według typu:

Najbliższe usługi

Ławka

  • Ławeczka Jana Karskiego
    Aleja Arnolda Mostowicza
  • Ławeczka Niepodległości
    Dworzec Autobusowy i Kolejowy - POW
  • Ławeczka Tuwima
    Piotrkowska
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
    Świtezianki, 8
  • -
  • -
  • -
    Browarna, 7C
  • -
  • -
    Browarna, 7C
  • -
  • -
  • -
    Browarna, 7C
  • -
    Browarna, 7C
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Browarna, 7C
  • -
  • -
    Browarna, 7C
  • -
  • -
    Armii Krajowej
  • -
    Zygmunta Krasińskiego
  • -
    Zygmunta Krasińskiego
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Juliusza Słowackiego, 10
  • -
    Juliusza Słowackiego, 10
  • -
    Juliusza Słowackiego, 10
  • -
    Rynek Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Piotrkowska
  • -
    Plac Jana Kilińskiego, 9
  • -
    Dworcowa, 3
  • -
    Bolimowska
  • -
    Dworcowa
  • -
    Dworcowa
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Henryka Sienkiewicza
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Karpacka
  • -
  • -
  • -
    Kaliska
  • -
  • -
    Pabianicka
  • -
  • -
  • -
  • -

Stacja ładująca

  • GreenWay - opłata
    Byszewska, 3
    Godziny otwarcia: 24/7
  • PGE Nowa Energia
    Sanocka
  • Punkt szybkiego ładowania ABB - bez opłaty
    Placydowska, 27 95-070 Aleksandrów Łódzki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • website - opłata
    Wojska Polskiego, 11
    Godziny otwarcia: 24/7
  • website - opłata
    Tadeusza Sygietyńskiego
    Godziny otwarcia: 24/7
  • website - opłata
    Godziny otwarcia: 24/7
  • website - opłata
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Kościelna, 9

Zegar

  • Zegar słoneczny
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Drewnowska, 110
  • -
    Plac Stary Rynek, 17
  • -
    Stefana Żeromskiego, 84
  • -
    Inżynierska, 15
  • -
    Piotrkowska, 34
  • -
    Jana Pawła II, 17
  • -
    Piotrkowska, 63
  • -
    Zgierska, 2
  • -
    Plac Tadeusza Kościuszki
  • -
    Witolda Knychalskiego
  • -
    Plac Tadeusza Kościuszki 97-225 Ujazd
    Zegar słoneczny
  • -
    Przejazd
  • -
    3 Maja
  • -
    Rycerska

Woda pitna

  • Pompa wody
    Giewont
  • -
    Przyklasztorze
  • -
    1 Maja, 21
  • -
    Brzezińska, 20
  • -
    Wincentego Tymienieckiego
  • -
    Plac Powstańców
  • -
    Stefana Okrzei
  • -
    Gimnastyczna, 1a
  • -
    Smulska
  • -
  • -
  • -
    Podmokła, 2
  • -
    Stanisława Dubois, 103
  • -
    Stanisława Dubois, 84
  • -
    Lotnicza
  • -
  • -
  • -
    Aleja Harcerzy Legionistów
  • -
    Strażacka, 2/18
  • -
    Łowicka, 36
  • -
    Swoboda, 18
  • -
    Łowicka, 4
  • -
    Skoczyńskiego, 16
  • -
    Wdzięczna
  • -
    Szkolna
  • -
    Mikołaja Kopernika, 21a
  • -
    Henryka Rynkowskiego, 2
  • -
    Dworska
  • -
    Stefana Okrzei, 18
  • -
    Wycieczkowa
  • -
    Wycieczkowa, 75
    woda źródlana
  • -
    Miła, 3
  • -
    Zagajnikowa, 8/10
  • -
    Świerkowa
  • -
    Zacisze, 15
  • -
    Wojska Polskiego, 33
  • -
    Targowa, 25D
  • -
    Krótka, 8
  • -
    Plac Kazimierza Wielkiego, 7
  • -
    Tadeusza Czackiego, 3
  • -
    Wyzwolenia w 1918 roku
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Blich
  • -
    Piasta
  • -
    Różana
  • -
    Bratysławska, 5
  • -
    Aleja Adama Mickiewicza
  • -
  • -
    Zamkowa
  • -
    Zamkowa
  • -
    Janusza Kusocińskiego
  • -
    Olimpijska
  • -
  • -
    Potulna, 6
  • -
    Sarmacka, 7
  • -
    Sarmacka
  • -
    Murarska
  • -
    Eliasza Chaima Majzela
  • -
    Maurycego Beniowskiego, 9
  • -
    Maurycego Beniowskiego, 17
    duża pompa
  • -
    Obywatelska, 52
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
    Wycieczkowa
  • -
    Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    Kościelna
  • -
  • -
    Popioły
  • -
    Woźnicza
  • -
    Gabriela Narutowicza, 31
  • -
    Rynek Władysława Reymonta
  • -
    Piotrkowska, 3
  • -
    Stanisława Moniuszki, 20
  • -
    Stefana Janasa, 16
  • -
    Stanisława Kowalskiego
  • -
    Kościelna, 7
  • -
    Partyzantów, 15
  • -
    Bolesława Limanowskiego, 34-36
  • -
    Plac Jana Kilińskiego, 16
  • -
    Staromiejska, 19
  • -
    Plac Tadeusza Kościuszki, 14

Fontanna

  • Dekalog św. Franciszka
    Tadeusza Kościuszki
  • Fontanna
    Plac Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Fontanna - armaty
    kładka
  • Fontanna Karolek
    Grodzieńska
  • Fontanna Miłości
    Plac Wolności, 8
  • Fontanna Św. Wojciecha
    Wodna
  • Fontanny Multimedialne
  • Kochankowie z ulicy Kamiennej
    Wschodnia, 52
  • nieczynna
  • odwiert wody termalnej
  • odwiert wody termalnej
  • tężnie
    Zamkowa
  • Św. Faustyna Kowalska
    Sieradzka
  • -
    Rynek
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
  • -
    Plac Gabriela Narutowicza
  • -
    Plac Gabriela Narutowicza
  • -
  • -
    Rojna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Aleja Prezydenta Ignacego Mościckiego
  • -
  • -
    Plac Legionów
  • -
    Cekanowska
  • -
    Plac Nowy Rynek
  • -
    Plac Tadeusza Kościuszki
  • -
    Plac Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
    Łowicka
  • -
  • -
  • -
    Plac 3 Maja
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Przyjazna
  • -
    Zamkowa
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Słowackiego - Sąd
  • -
    Aleja Leona Schillera
  • -
    Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    Skwer Zofii i Zygmunta Hertzów
  • -
  • -
    Edmunda Biernackiego
  • -
  • -
    Leśna
  • -
    Armii Krajowej
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Mazowiecka
  • -
  • -
    Jana Pawła II
  • -
    Plac Tadeusza Kościuszki
  • -
    Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego
  • -
  • -
    Aleja Jerzego Szletyńskiego
  • -
    Rynek Piastowski
  • -
  • -
  • -
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Rynek
  • -
    Wołowa
  • -
    Rynek
  • -
    Rynek, 22
  • -
    Plac Jana Pawła II
  • -
    Zamkowa
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Rynek
  • -
    Generała Tadeusza Kutrzeby
  • -
    Oskara Kolberga
  • -
    Plac Tadeusza Kościuszki
  • -
    Marcelego Nenckiego
  • -
  • -
    Rynek
  • -
    Juliana Tuwima
  • -
    Doktora Stefana Kopcińskiego, 22/28
  • -
    Szarych Szeregów
  • -
    Rynek, 3
  • -
  • -
  • -
    Sasanek
  • -
    Plac Tadeusza Kościuszki
  • -
    Piotrkowska, 34
  • -
    Plac 500-lecia
  • -
    Plac 500-lecia
  • -
    Świętego Floriana
  • -
    Młynarska
  • -
    Aleja Prezydenta Ignacego Mościckiego
  • -
    Michała Ossowskiego
  • -
    Jana Długosza

Cmentarz

  • Cmentarz w Unikowie (christian - catholic)
  • Dawny cmentarz Ewangelicko-Augsburski (christian - lutheran)
  • -
  • - (christian - roman_catholic)
    Świętego Stanisława
  • - (christian - evangelical)
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (christian - roman_catholic)
  • - (jewish)
    Wojska Polskiego
  • - (christian - catholic)

Lody

  • Bangkok
    Rynek
  • Beza Krówka
    Wielkopolska, 58 91-026 Łódź
    E-mail: beza.krowka@onet.pl
  • Beza Krówka
    Lutomierska
  • Favola
    Rokicińska
  • FG Kids
    Warszawska, 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48 734 409 813
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • Grycan
  • Grycan
  • Grycan
  • Grycan
    Telefon: +48426340911
  • Karmel
    Kolegiacka, 3
  • Kefir
    Tuszyńska, 5
  • Kiosk Słodziak
  • Lód miód
    Wojska Polskiego, 65/67 box
  • Lódlove
    Plac Tadeusza Kościuszki, 29
  • Lila Lód
    Obywatelska, 18
  • Lodolandia
  • Lody
    Plac Jana Pawła II, 12
  • Lody Bonano
    Plac Tadeusza Kościuszki, 14
  • Lody Marsjano
    Osiedle Swoboda
  • Lody na Okrągło
    Henryka Sienkiewicza, 13
  • Lody naturalne
    Olsztyńska, 20a
  • Lody Strzelczyk
    Senatorska, 8
  • Lodziarnia
    Plac Jarosława Dąbrowskiego, 17
  • Małe Co Nie Co
    Braterska, 54
  • Pracownia lodów "Rodzinna"
    Plac Jana Pawła II, 10 95-060 Brzeziny
  • Prawdziwe Lody
    Warszawska, 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48 533 316 206
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • Prawdziwe Lody
    Warszawska, 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48 533 316 206
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • Smoczna Lodziarnia
    Łaska, 1
  • Smoczna Lodziarnia
    Łowicka, 8 Głowno
  • Smoczna Lodziarnia
    Studencka
  • Smoczna Lodziarnia
    Skrzydlata
  • Słodka Budka
    Skrzydlata
  • Wasiakowie Lodziarnia Cukiernia
    Generała Romualda Traugutta, 2 90-107 Łódź
    Telefon: +48 42 6497160
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-21:00; Su 12:00-20:00
  • Łódzka Fabryka Lodów
    Piotrkowska, 52
  • Łowiczanka Caffe
    3 Maja, 12
  • Świat Lodów
    Swoboda
  • -
    Targowa, 1
  • -
    Fizylierów Łódź
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Eugeniusza Konopackiego, 3
  • -
    Browarna, 9
  • -
    3 Maja, 8
  • -
  • -
    Wojska Polskiego
  • -
    Ciemna, 9
  • -
    Wojska Polskiego, 2
  • -
    Barycz, 5
  • -
    Romualda Traugutta, 10
  • -
    Piotrkowska, 30/32
  • -
    Stefana Rogozińskiego, 6
  • -
    Łaska, 27
  • -
    Nastrojowa, 52 Łódź
  • -
    Pabianicka, 8
  • -
    Plac Błogosławionego Ojca Rafała, 5
  • -
    Swoboda, 26
  • -
    Plac Tadeusza Kościuszki, 2

Rynek

  • Bazar
    Generała Jarosława Dąbrowskiego, 91/93
  • Bazar Handlowy i Giełda Samochodowa
  • Bazary
  • Bazary
  • Bazary
  • Bałucki Rynek
    Bałucki Rynek, 1 Łódź
    Telefon: +48 502327712
    E-mail: biuro@baluckirynek.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-19:00; Sa 06:00-16:00
  • Centrum Handlowe "Pod Topolami"
    Armii Krajowej, 32 Łódź
  • Czerwony Rynek
    Rzgowska, 66a
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-17:00; Sa 07:00-14:30
  • Czerwony Rynek
    Rzgowska, 82 Łódź
  • Giełda Samochodowa
  • GS
    Torowa
  • Hala Górniak
    Piotrkowska Łódź
  • Hala targowa
    Alojzego Felińskiego, 2 Łódź
  • Jarmark
  • Jarmark Spalski
    Aleja Prezydenta Ignacego Mościckiego
  • Kozi Rynek (zlikwidowany)
    3 Maja
  • Manhattan
    Błogosławionego księdza Michała Woźniaka
  • Mały Rynek
    Henryka Dąbrowskiego, 4d
  • Nowa Hala Górniak
    Sieradzka
  • Nowy Rynek (Duży Rynek)
  • Plac Dąbrowskiego
    Plac Dąbrowskiego
  • Plac targowy
    Marii Konopnickiej
  • Plac targowy
    Lasockich 95-060 Brzeziny
  • Plac Targowy
    Zielona
  • Plac Targowy
  • Plac Targowy
    Władysława Broniewskiego
  • Plac Targowy
    Plac Targowy
    Godziny otwarcia: Mo 06:30-11:00
  • Plac targowy
    Godziny otwarcia: Th 06:00-15:00
  • Plac Targowy
    Plac Targowy
  • Ryneczek
    Ukośna
  • Ryneczek
    Generała Władysława Sikorskiego, 49
  • Ryneczek
    Wojska Polskiego, 34
  • Ryneczek
    Osmolińska
  • ryneczek
    Szadkowska
  • Ryneczek
    Retkińska, 123
  • Ryneczek Przybyszewskiego
    Stanisława Przybyszewskiego, 147/149
  • Rynek
    Tuszyńska, 9 95-030 Rzgów
  • Rynek Koluszki - Sobotni
    Adama Mickiewicza
  • Rynek w Kolumnie
    Władysława Jagiełły
  • Rynek Wielkopolska
    Wielkopolska, 58 91-026 Łódź
  • Sektor B
  • Sektor K
  • Sektor U
  • Sklep Jacek
    Łowicka, 10B
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 06:00-21:00; Su 06:00-15:00
  • Targ
  • Targ
    11 Listopada
  • Targ (Odbywa się w CZWARTKI w godz. 6-12)
    Targ (Odbywa się w CZWARTKI w godz. 6-12)
    Godziny otwarcia: Th 06:00-12:00
  • Targ (Odbywa się w CZWARTKI w godz. 6-12)
    Targ (Odbywa się w CZWARTKI w godz. 6-12)
    Godziny otwarcia: Th 06:00-12:00
  • targ miejski
  • Targowisko
  • targowisko
    Arcybiskupa Jakuba Świnki
  • Targowisko
    Adama Mickiewicza Zduńska Wola
  • Targowisko Andrespol
    Gabrieli Zapolskiej, 9
  • Targowisko Balcerek
  • Targowisko Miejskie
  • Targowisko Miejskie
  • Targowisko Miejskie
    Plac Gabriela Narutowicza
  • Targowisko Miejskie
    Przedrynek
  • Targowisko Miejskie
    Godziny otwarcia: Mo-Tu closed;We 06:00-13:00;Th-Sa closed
  • Targowisko Miejskie
  • Targowisko Miejskie
  • targowisko miejskie
  • Targowisko Miejskie w Głownie
    Elizy Orzeszkowej
  • Targowisko miejskie w Przedborzu
    Żarnowska
    Godziny otwarcia: We 06:00-12:00
  • Targowisko warzyw
    Opłotki, 8
  • targowisko wiejskie
    Targowa
  • Zielony ryneczek
    Jana Pawła II, 30
  • Łódzki Rynek Hurtowy
    Hurtowa
  • -
    Targowa
    Godziny otwarcia: Tu,Fr 06:00-15:00; PH off
  • -
  • -
    Kaliska
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Alojzego Felińskiego, 16D
  • -
    Plac Wolności, 12
  • -
    Stefana Batorego, 7
  • -
    Plac Targowy, 13
  • -
    Świętego Brata Alberta Chmielowskiego
  • -
    Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, 35
  • -
    Łaska, 29
  • -
    Jana Stanki, 5 98-300 Wieluń
  • -
    Jana Długosza, 38
    Telefon: 500263834
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-17:00; Sa 06:00-15:00
  • -
  • -
    Sieradzka
  • -
  • -
  • -
    Wojska Polskiego, 20
  • -
    Godziny otwarcia: Tu 7:00-13:00; Fr 7:00-13:00; Sa 7:00-13:00
  • -
    Spokojna
  • -
    Wieluńska
  • -
    Adama Mickiewicza
  • -
    Strykowska
    Godziny otwarcia: Th 07:00-14:00; Sa 07:00-14:00
  • -
    Targowa
  • -
  • -
    Wojska Polskiego, 20 98-300 Wieluń
  • -
    Żubardzka
  • -
    Targowa, 1
  • -
    Władysława Stanisława Reymonta
  • -
    Plac Bankowy, 2
  • -
    Krótka
  • -
    Zielona

Więzienie

Budynek publicznego

  • "Dom partii"
    Generała Romualda Traugutta, 2 95-200 Pabianice
  • Agencja Ubezpieczeniowa PZU S.A. Leszek Pałczyński
    Stefana Okrzei, 65 97-400
  • Archiwum Państwowe
    Plac Wolności, 1
  • Biblioteka Publiczna im. B. Prusa
    Łódzka, 5 95-100 Zgierz
  • Biedronka
    Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, 20a 95-100 Zgierz
  • Biedronka
    Mikołaja Kopernika, 33a 95-015 Głowno
  • Budynek B
  • Budynek C
  • Bursa Szkolna Nr 12
    Podgórna, 9/11 93-278 Łódź
    Telefon: +48 42 6432930
    E-mail: bursa12@op.pl
  • Caritas
    Plac Stary Rynek, 20
  • Cech Rzemiosł Różnych
    Plac Przyrynek, 2
  • Centrum Aktywizacji Zawodowej
    Brzezińska, 40
  • Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej
    Plac Stary Rynek, 17
  • Centrum sportowe
    Łódzka
  • Ceramika Paradyż (Biuro przepustek)
    Milenijna, 27/35 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • Dom Opieki
    Wiejska
  • Dom Pomocy Społecznej - Budynek D- Administracja
  • Energetyk
    Grobelna, 7 95-200 Pabianice
  • Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
    Targowa
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Gminna, 11
  • Hala sportowa
  • Kaplica
    Kaplica (boczne wejście) oraz sala zebrań i posiedzeń (wejście od strony ulicy) - dawniej budynek i sala OSP Kopydłów
  • Kaplica cmentarna wielowyznaniowa
    Stanisława Przybyszewskiego, 325
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Placówka Terenowa
    Kaliska, 8
  • Komenda Powiatowa PSP w Łasku
    Strażacka, 2 98-100 Łask
  • Kuria Diecezjalna
    Plac Stary Rynek, 20
  • Leśnictwo Miejskie - Łódź
    Łagiewnicka, 305 91-509 Łódź
    Telefon: +48 42 6590249
    Faks: +48 42 6590077
    E-mail: lesnictwo@las.lodz.pl
  • Marina Pralnia Chemiczna
    Szeroka, 29/31 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48 447340340
  • Media Expert
    Zachodnia, 23 95-100 Zgierz
  • MGM Drukarnia
    Farbiarska, 28/32 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48447890134
  • Miejski Dom Kultury w Opocznie
    Edmunda Biernackiego, 4 26-300 Opoczno
  • Miejski Ośrodek Kultury
    Mikołaja Kopernika, 45 95-015 Głowno
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Kaliska, 6
  • Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4
    Łucji, 12/16 91-491 Łódź
    Telefon: +48 42 6594044
    Faks: +48 42 6594044
    E-mail: mos4lodz@gmail.com
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1
    Częstochowska, 36 93-121
    Telefon: +48 42 6724494
    Faks: +48 42 2517500
    E-mail: mow11@o2.pl
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej
    Drewnowska, 151 91-008 Łódź
    Telefon: +48 42 6122935
    Faks: +48 42 6122912
    E-mail: mow3lodz@gmail.com
  • Nadleśnictwo Radomsko
    Józefa Piłsudskiego, 3 97-500 Radomsko
  • Nadleśnictwo Złoczew
    Parkowa, 12 98-270 Złoczew
  • Narodowy Fundusz Zdrowia - Oddział Łódź
    Doktora Stefana Kopcińskiego, 58 Łódź
  • obwód drogowy Uniejów
    Władysława Stanisława Reymonta
  • Obwodowy Urząd Miar
    Browarna, 12
  • OSP BIernacice
  • OSP Góry
  • OSP Krąków
  • OSP Kuczki
  • OSP Orzeszków
  • OSP Zaborów
  • OSP Zielęcin 98-290
  • Ośrodek Rechabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
    Jana Pawła II, 64/66 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48447241045
  • ośrodek rehabilitacji
    Chełmska, 42 95-100 Zgierz
  • Pałac Neoklasycystyczny 99-220
    Telefon: +48436785105
    Faks: +48436785170
    E-mail: urzad@wartkowice.pl
  • PGNiG
    Murarska, 9/11 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48447245990
  • Plasterek
    Generała Władysława Sikorskiego, 102 95-015 Głowno
  • Pod FIlarami
    Generała Władysława Sikorskiego, 45/49 95-015 Głowno
  • Poleski Ośrodek Sztuki
    Krzemieniecka, 2a
  • Policyjna Izba Dziecka
    Inżyniera Stefana Skrzywana, 14
  • Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 3
    Jana Kilińskiego, 141 90-315 Łódź
    Telefon: +48 42 6767305
    Faks: +48 42 6767304
    E-mail: ppp3lodz@gmail.com
  • Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna Nr 5
    Mikołaja Kopernika, 40 90-552 Łódź
    Telefon: +48 42 6371608
    Faks: +48 42 6370631
    E-mail: ppp5lodz@op.pl
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
    Józefa Chełmońskiego, 3
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Młodzieży
    Aleja Stefana Wyszyńskiego, 86 94-050 Łódź
    Telefon: +48 42 6881668
    E-mail: poradniadlamlodziezy@op.pl
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1
    Hipoteczna, 3/5 91-335 Łódź
    Telefon: +48 42 6513652
    Faks: +48 42 6514972
    E-mail: ppp1lodz@gmail.com
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 105 92-332 Łódź
    Telefon: +48 42 6745973
    Faks: +48 42 6744588
    E-mail: ppp4lodz@poczta.onet.pl
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 6
    Rzgowska, 27 93-008 Łódź
    Telefon: +48 42 6819282
    Faks: +48 42 6842793
    E-mail: ppp6lodz@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Th 08:00-18:00; Fr 08:00-16:00
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
  • Powiatowy Urząd Pracy
    Tysiąclecia, 2 97-500 Radomsko
  • Powiatowy Urząd Pracy
    Bawełniana 97-400 Bełchatów
  • Powiatowy Urząd Pracy
    Stanisława Stanisławskiego, 28
  • Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 11A 99-300 Kutno
  • Powiatowy Zarząd Dróg
    Jana Pawła II, 173/175
  • PPUH Geruchfeldt Drukarnia
    Górna, 12 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48447242818
  • Prokuratura Rejonowa
    Słowicza
  • Przedszkole Miejskie nr 121
    Generała Tadeusza Kutrzeby, 4b 91-013 Łódź
    Telefon: +48 42 6516427
    Faks: +48 42 6516449
    E-mail: pm121@wp.pl
  • Przychodnia lekarska
    Janusza Kusocińskiego, 140a
  • Przychodnia Rejonowa
    Łęczycka, 24a 95-100 Zgierz
  • Przychodnia Specjalistyczna
  • PUP
    Ludwika Waryńskiego, 11 95-200 Pabianice
  • Rada Gminy Głowno; Wójt Gminy Głowno; Urząd Gminy Głowno
    Jana Kilińskiego, 2 95-015 Głowno
  • Rada gminy Kutno
    Wincentego Witosa, 1 Kutno
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30
  • Rada Miejska w Łodzi
    Piotrkowska, 106 Łódź
  • Radio Fama Tomaszów
    Smugowa, 1/11 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48447240562
  • Radio Ziemi Wieluńskiej
    Jana Kilińskiego, 25
  • Rejon Dróg Wojewódzkich w Piotrkowie Trybunalskim, Obwód Drogowy w Koluszkach
    Budowlanych, 48
  • Sanepid
    Łaska, 13 98-220
  • Stacja Uzdatniania Wody - Laboratorium
    Blich, 3
  • Starostwo Powiatowe
    Stanisława Stanisławskiego, 30
  • Starostwo Powiatowe
    Pabianicka, 17/19 97-400 Bełchatów
  • Starostwo Powiatowe w Zgierzu
    Sadowa, 6A 95-100 Zgierz
  • Stołówka PCK
    3 Maja, 11
  • strażnica
  • strażnica
  • Szatnia
    Arcybiskupa Jakuba Świnki
  • Urzad Gminy
  • Urząd Gminy
    Sobocka, 1a 99-412 Kiernozia
  • Urząd Gminy
    Plac Powstańców, 1 99-205 Dalików
  • Urząd Gminy
    Szkolna, 7 98-324 Wierzchlas
  • Urząd Gminy 98-310 Czarnożyły
  • Urząd Gminy
    Teodora Trojanowskiego, 1 98-346 Skomlin
  • Urząd Gminy
    Tomaszowska, 9 97-217 Lubochnia Dworska
  • Urząd Gminy
    Gminna, 11
  • Urząd Gminy
    Długa, 12

Recykling

  • ALIANT-transport/przeprowadzki/usuwanie odpadów
  • Czerwony krzyż
    Józefowska
  • EKO-POL
    Mokra, 15 97-510 Ręczno
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-17:00; Sa 07:00-14:00
  • Ekomix
    Wierzbińska, 14
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania MPO
  • Odzież używana
    Sarmacka
  • Odzież używana
    Sarmacka
  • Polski Czerwony Krzyż
    11 Listopada
  • Polski Czerwony Krzyż
    11 Listopada
  • Polski Czerwony Krzyż
    11 Listopada
  • PPH REWA
  • PSZOK
  • PSZOK 97-352
    Godziny otwarcia: "1,2,3 piąte miesiąca i 4 sobata miesiąca 11-14"
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Jana Kasprowicza, 10
    Telefon: +48663662227
  • Recoplast
    Nadbzurzańska, 11
  • skup makulatury
    Boczna
  • Skup Surowców Wtórnych
  • Skup złomu
    Tadeusza Gajcego, 19/21
  • skup złomu
    Poznańska
  • skup złomu
    Blich, 2
  • UNI-MIX
    Wspólna, 30
    Telefon: 43 820 30 79
    E-mail: biuro@uni-mix.pl
  • Wysypisko śmieci
  • Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy
  • złom
    Partyzantów, 32g
  • Złomowisko samochodowe
  • -
  • -
  • -
    Osiedle Bugaj, 1A
  • -
  • -
    Kazimierza Odnowiciela
  • -
    Leszka Białego
  • -
    Bolka Świdnickiego
  • -
    Leszka Białego, 5a
  • -
    Kazimierza Odnowiciela
  • -
    Anny Jagiellonki, 2a
  • -
    Bolesława Szczodrego
  • -
    Bolka Świdnickiego
  • -
  • -
    Maksa Bauma
  • -
    Karola Borowieckiego
  • -
    Karola Borowieckiego
  • -
    Kazimierza Odnowiciela
  • -
    Kazimierza Odnowiciela
  • -
    Księcia Janusza Mazowieckiego
  • -
    Księcia Janusza Mazowieckiego
  • -
    Księcia Władysława Opolczyka
  • -
    Władysława Hermana
  • -
    Władysława Hermana
  • -
  • -
    Bolesława Szczodrego, 28a
  • -
    Bolesława Szczodrego
  • -
    Bolka Świdnickiego
  • -
    Bolka Świdnickiego
  • -
    Bolka Świdnickiego
  • -
    Bolka Świdnickiego
  • -
    Bolka Świdnickiego
  • -
    Bolka Świdnickiego
  • -
    Kazimierza Odnowiciela
  • -
    Kazimierza Odnowiciela
  • -
    Leszka Białego
  • -
    Zakładowa
  • -
    Zakładowa
  • -
    Olsztyńska
  • -
    Gdyńska
  • -
    Gdyńska
  • -
    Henryka Brodatego
  • -
    Henryka Brodatego
  • -
    Ziemowita
  • -
    Dąbrówki
  • -
    Piasta Kołodzieja
  • -
    Maksa Bauma
  • -
    Dąbrówki
  • -
    Piasta Kołodzieja
  • -
    Dąbrówki
  • -
    Piasta Kołodzieja
  • -
    Ziemowita
  • -
    Dąbrówki
  • -
    Ziemowita
  • -
    Ziemowita
  • -
    Ziemowita
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zakładowa, 50a
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Wacława Wojewódzkiego
  • -
    Wacława Wojewódzkiego
  • -
    Zakładowa
  • -
    Wacława Wojewódzkiego
  • -
    Wacława Wojewódzkiego
  • -
  • -
    Zakładowa
  • -
    Mariana Cynarskiego
  • -
    Mariana Cynarskiego
  • -
  • -
    Mariana Cynarskiego

Schron

  • Alatana
  • Altana
  • Altana
    Ścieżka Pierszo - Rowerowa. Szlak turystyczny śladem Wieluńskiej Kolejki Wąskotorowej.
  • Altana
  • Altana
  • Altana
  • Altana
  • Altana
  • Altana
  • Altana
    Turystyczna
  • Altana
  • Dach schodów
    Olszynowa
  • Dach schodów
  • Grota Skalna Matki Boskiej
  • Parasol
    Wałowa
  • Parasol
    Wałowa
  • Parasol
    Wałowa
  • Parasol
    Wałowa
  • Piotrkowska Centrum
    Aleja Adama Mickiewicza
  • PKS
  • Stara wiata
  • Ujazd, Pl. Wolności
    Plac Wolności
  • Wiata
  • Wiata przystankowa Ostrowy Osada 99-350
  • Wiata przystankowa Perna 99-340
  • Wiata przystankowa Wołodrza 99-350
  • Zielona klasa
  • -
  • -
  • -
    Jana Kilińskiego
  • -
    Janusza Kusocińskiego
  • -
    Pojezierska
  • -
    Bolesława Limanowskiego
  • -
    Bolesława Limanowskiego
  • -
    Bolesława Limanowskiego
  • -
    Bolesława Limanowskiego, 56
  • -
    Bolesława Limanowskiego, 24
  • -
    Zgierska
  • -
    Aleksandrowska
  • -
    Aleksandrowska
  • -
    Inflancka
  • -
  • -
    Brukowa
  • -
    Wojska Polskiego
  • -
    Inflancka
  • -
    Brzezińska
  • -
    Brzezińska
  • -
    Brzezińska, 34
  • -
    Brzezińska
  • -
    Strykowska, 287
  • -
    Brzezińska, 59
  • -
    Moskuliki
  • -
    Opolska, 72
  • -
    Zjazdowa
  • -
    Zjazdowa
  • -
    Okrętowa
  • -
    Przyjazna
  • -
  • -
  • -
    Przyjazna, 15
  • -
  • -
    Przyjazna
  • -
    Olechowska, 53
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bolesława Limanowskiego, 170
  • -
    Bolesława Limanowskiego
  • -
  • -
    Rokicińska
  • -
    Piotrkowska
  • -
    Kurczaki
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Zgierska
  • -
    Łagiewnicka
  • -
    Łagiewnicka
  • -
    Zgierska
  • -
    Zgierska
  • -
    Bolesława Limanowskiego
  • -
    Bolesława Limanowskiego
  • -
    Stanisława Przybyszewskiego, 96
  • -
  • -
    Tatrzańska
  • -
    Stanisława Przybyszewskiego, 94
  • -
    Podbolesławiec
  • -
    Warszawska
  • -
    Warszawska
  • -
  • -
    Majora Eugeniusza Nurta-Kaszyńskiego
  • -
    Majora Eugeniusza Nurta-Kaszyńskiego
  • -
  • -
    Piotrkowska
  • -
    Plac Niepodległości
  • -
    Plac Niepodległości

Prysznic

  • -
  • -
  • - - nadzorowany
  • - - bez opłaty

Instrument społeczna

  • Caritas
    Gdańska, 111 Łódź
    Telefon: +48 42 6399582
    E-mail: caritas@toya.net.pl
  • Centrum Służby Rodzinie
    Władysława Broniewskiego, 1a Łódź
    Telefon: +48 42 682 20 22;+48 42 684 14 60
    Faks: +48 42 682 20 22
    E-mail: csr@csr.org.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Th 10:00-18:00; Fr 10:00-16:00
  • Chata Wuja Toma 97-512 Klizin
  • Dom Dziecka
    Wysoka, 24/26 97-300 Piotrków Trybunalski
  • Dom Dziecka nr 4
  • Dom Dziecka nr 7
    Stanisława Brzozowskiego
  • Dom Pomocy Spolecznej Nr 2
    Jana Pawła II, 37 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • Dom Pomocy Społecznej
    Stanisława Moniuszki, 24 95-060 Brzeziny
  • Dom Pomocy Społecznej
    Stanisława Moniuszki, 24
  • Dom Pomocy Społecznej
    Jana III Sobieskiego, 4 99-300 Kutno
  • Dom Pomocy Społecznej
    Bolesława Krzywoustego, 11
    Telefon: +48 24 2536432
    Faks: +48 24 2536432
    E-mail: dpskutno@dpskutno.com.pl
  • Dom Pomocy Społecznej 99-423
  • Dom Pomocy Społecznej 98-290
  • Dom Pomocy Społecznej
    Jana Kilińskiego, 2 99-100 Łęczyca
  • Dom Pomocy Społecznej
    28 Pułku Strzelców Kaniowskich, 32
  • Dom Pomocy Społecznej
  • Dom Pomocy Społecznej
  • Dom Pomocy Społecznej nr 1
    Polna, 56 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • Dom Pomocy Społecznej nr 3
    Paradna, 36 Łódź
  • Dom Pomocy Społecznej POGODNA JESIEŃ
    Telefon: +48 42 659 87 99
    E-mail: dpsdojazdowa@tlen.pl
  • Dom Pomocy Społecznej Stowarzyszenia Serc Jezusa i Maryi w Koluszkach
    Budowlanych, 51a 95-040 Koluszki
  • Dom Pomocy Społecznej w Bobrownikach, Kapitule 98-355
    Telefon: +48 43 841 44 70
  • Dom Pomocy Społecznej w Kutnie
  • Dom Pomocy Społecznej w Radziechowicach
  • Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu
    Telefon: +48427121980
    Faks: +48427121208
    E-mail: dps@dpsrabien.pl
  • Dom Pomocy Społecznej w Wiśniowej Górze
    Parkowa
  • Dom Seniora
  • Dzienny Dom "Senior-Wigor" w Tuszynie
    3 Maja, 49 95-080 Tuszyn
  • Dzienny Dom Seniora "Wisienka"
    Ceramiczna
  • Fundacja Pomocy Rodzinie "Opoka"
    Wschodnia, 28/30
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Władysława Reymonta, 24
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Władysława Stanisława Reymonta, 23
    Godziny otwarcia: Mo-We 08:00-16:00; Th 08:00-17:00; Fr 8:00-15:00
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Buczku
    Szkolna, 1 98-113 Buczek
    Telefon: +48 43 677 41 59
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Klukach
  • MCPS w Pabianicach
    Gdańska, 7
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
    Senatorska, 12
    Godziny otwarcia: We 08:00-17:00
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Będzińska, 5
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Świętej Anny, 57 95-060 Brzeziny
    Telefon: +48468741295
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi
    Rojna, 18A Łódź
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Filia Łódź - Górna. Punkt pracy socjalnej
    Senatorska, 4
  • Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2
    Spadkowa, 11 91-232 Łódź
    Telefon: +48 426 527 893
    Faks: +48 426 527 893
    E-mail: mos2@onet.eu
  • Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 3
    Ksawerego Praussa, 2
  • Opoczyński Bank Żywności
    Rzeczna, 1
  • Ośrodek Dziennego Pobytu dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych Sióstr Felicjanek
    Ogrodowa, 11 95-030 Rzgów
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00
  • Ośrodek Pomocy Społecznej
    Piotrkowska, 4/6
    Telefon: +48427121611
    Faks: +48426131331
    E-mail: mops-al@wp.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-16:00, Tu 07:00-17:00
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie Łódzkim
    Warszawska, 10
    Telefon: +48427121771
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrespolu
    Ceramiczna
  • Ośrodek Profilaktyki i Integracji Społecznej
    Partyzancka, 31
  • Pałac w Rożdżałach
    Pałac w Rożdżałach wzniesiony na początku XX wieku
  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nrr 5
    Sejmowa, 2
  • Polski Czerwony Krzyż
    Henryka Sienkiewicza, 11 95-060 Brzeziny
  • Polski Komitet Pomocy Społecznej
    Majora Henryka Sucharskiego, 12 95-050 Konstantynów Łódzki
    Telefon: +48 510442290
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
    Konstytucji 3 Maja, 5 95-060 Brzeziny
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
    Konstytucji 3 Maja
  • Specjalistyczno - rehabilitacyjny Zakład Opieki Zdrowotnej
    Zielna, 7 95-039 Sokolniki-Las
  • Specjalistyczny zakład opieki zdrowotnej dla dzieci z chorobami narządu ruchu, dróg oddechowych i wad wymowy, sanatorium dla
    Emilii Sczanieckiej, 12 95-039 Sokolniki-Las
  • Środowiskowy Dom Samopomocy
    3 Maja, 11
  • Środowiskowy Dom Samopomocy
    Juliusza Słowackiego, 25 99-100 Łęczyca
    Telefon: +48 24 721 23 76
    E-mail: domsamopomocy@interia.pl
  • Świetlica sołecka
  • Świetlica Środowiskowa z Filią Biblioteki Gminnej w Arkadii
  • Świetlica Środowiskowo-Terapeutyczna "Świetlik"
    Henryka Sienkiewicza, 11 95-060 Brzeziny
  • -
    Farbiarska, 27/29 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • -
    Farbiarska, 27/29 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • -
  • -
    Wieluńska, 72
  • - 97-438
  • -
    Juliusza Słowackiego, 25
  • -
    Gminna, 37/39
  • -
    Mikołaja Kopernika, 1d 26-300 Opoczno
  • -
    Felicji Rymarkiewicz
  • -
  • -
    11 Listopada
    Godziny otwarcia: 24/7

Basen

  • Basen Oceanik
    Noworzgowska, 20 95-080 Tuszyn
  • Basen SP 137
    Florecistów, 3b Łódź
  • MOSiR
    Leszka Czarnego, 22
  • MOSIR
  • Pływalnia
    Generała Stefana "Grota" Roweckiego, 3
  • Pływalnia MOSiR
    Bolesława Leśmiana, 1
  • wodnik
    Lotnicza
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Bolesława Leśmiana, 1
  • -
    Cedrowa, 6
  • -
    Łagiewnicka, 198
  • -
    Przedwiośnie, 17
  • -
    Konarowa
  • -
  • -
  • -
    Ostowa, 7

Telefon

  • +48248028305
    automat przystosowany dla niepełnosprawnych z funkcją SMS & eMail
  • +48448015900
    Piotrkowska, 5 A
    automat przystosowany dla niepełnosprawnych z funkcją SMS & eMail
  • +48468011201
    Władysława Reymonta, 39
  • Orange
    Zielona, 9
  • Telekomunikacja Polska
    Osiedle Fabryczna
  • -
    Piotrkowska, 194
  • -
    Telefon: +48438027503
  • -
  • -
  • -
    Macieja Rataja
  • -
    Stanisława Małachowskiego
  • -
    Topolowa
  • -
  • -
    Plac Nowy Rynek, 11
  • -
    Kaliska, 40
  • -
  • -
    Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego, 10
  • -
  • -
    3 Maja
  • -
    Księdza Harcmistrza Ignacego Skorupki
  • -
    Piotrkowska, 277
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 3A
  • -
  • -
  • -
  • -
    Rynek, 5
  • -
  • -
  • -
    Brzezińska, 3
  • -
    Kolejowa, 4
  • -
    Kolejowa
  • -
    Brzezińska
  • -
    Partyzantów
  • -
    Polna
  • -
    Stefana Żeromskiego
  • -
    Dworcowa
  • -
  • -
    Władysława Reymonta
  • -
  • -
    Telefon: +48248021506
  • -
  • -
    Dworcowa, 1
  • -
    Gminna, 11
  • -
    Targowa
  • -
  • -
    Dworcowa
  • -
  • -
  • -
    Farna, 6
  • -
    Łowicka
  • -
  • -
    Polna, 9
  • -
    Traktorowa, 96
  • -
    Stanisława Przybyszewskiego, 199/205
  • -
    Bałucki Rynek
    Telefon: +48428027204
  • -
    Bolesława Limanowskiego, 11
    Telefon: +48428022685
  • -
    Długa, 177
  • -
    Piastowska
  • -
    Plac 3 Maja
  • -
  • -
    Fiodora Dostojewskiego
  • -
    Generała Władysława Sikorskiego
  • -
    Torowa
  • -
  • -
    Lucjana Rydla, 11
  • -
    Lucjana Rydla, 11
  • -
    Kaliska
  • -
    Kaliska
  • -
    Mikołaja Kopernika, 21
  • -
  • -
    PCK
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
    Łódzka, 7
  • -

Toaleta

  • nieczynna
    Plac Nowy Rynek
  • Toaleta - dostęp publiczny
  • Toi Toi
    Władysława Hermana
  • Toilets
    Skierniewicka
  • WC
  • WC
    Warszawska, 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • WC
    Warszawska, 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • WC
    Warszawska, 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • WC zoo - bez opłaty
  • -
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
    Osiedle 1 Maja
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
    Ogrodowa
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • -
    ulica Pabianicka, 245
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, 1/7 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • -
  • - - bez opłaty - nadzorowany
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Aleja Prezydenta Ignacego Mościckiego
  • -
  • -
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • -
    Stanisława Przybyszewskiego
  • -
    Generała Władysława Andersa
  • - - opłata
    Krótka
  • - - opłata
  • - - opłata
    Stanisława Barcewicza
  • - - opłata
    Farbiarska
  • -
    Mostowa
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • - - dostęp publiczny - bez opłaty
  • - - opłata
    Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    Polskiej Organizacji Wojskowej, 14 97-300 Piotrków Trybunalski
  • -
  • - Łódź
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - bez opłaty
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
    Godziny otwarcia: 24/7
  • -
  • - - bez opłaty
  • - - dostęp publiczny
  • - - dostęp publiczny
  • -
  • -
  • -
  • - - dostęp publiczny
  • - - dostęp publiczny - opłata
    Plac Przyjaźni
  • - - dostęp publiczny
    Księdza Jerzego Popiełuszki
  • -
  • -
    Bolesława Nawrockiego
  • -
    Łaska
  • -
    Karolewska
  • - - bez opłaty
  • - - bez opłaty
  • -
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • - - bez opłaty
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Opolska
  • -
  • -
    Ignacego Starzyńskiego
  • -
  • -
    Karolewska
  • -
  • - - bez opłaty
  • -
    Blich
  • -
    Rynek, 1A
  • -
  • -
  • -
  • - - bez opłaty
  • - - dostęp publiczny
    Plac 500-lecia
  • -
    Dworska
  • -
  • -
    Jana Kilińskiego, 7
  • -
    Karolewska
  • -
  • -
    Łaska, 1 Pabianice
  • - - bez opłaty

Automat do sprzedaży

  • auto
    Aleja Tadeusza Kościuszki, 80/82
  • biletomat kolejowy
    Dworcowa, 1
    bilety kolejowe PKP Intercity, Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • InPost
    Henryka Wieniawskiego, 14
  • InPost
    Tuszyńska, 22
  • InPost
    Ary Sternfelda, 22
  • Lotniskomat
    Krakowska
  • Paczkomat
    Czechosłowacka, 3a 92-216 Łódź
  • Paczkomat
    Jana Karskiego, 5 91-071 Łódź
  • Paczkomat
    Gliniana, 10 91-336 Łódź
    Telefon: +48722444000
  • Paczkomat
    Aleja księdza biskupa Władysława Bandurskiego, 49 94-020 Łódź
  • Paczkomat
    Józefa Piłsudskiego, 2/4 95-070 Aleksandrów Łódzki
  • Paczkomat
    Srebrzyńska, 8 91-074 Łódź
    Telefon: +48722444000
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Maratońska
  • Paczkomat
  • Paczkomat
  • Paczkomat
    Srebrzyńska, 8 91-071 Łódź
    Telefon: +48722444000
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Oporowska, 6A 99-300 Kutno
  • Paczkomat
    Stefana Batorego, 13 99-300 Kutno
  • Paczkomat
    Lotnicza, 5 95-035 Ozorków
  • Paczkomat
    Jana Pawła II, 11 95-050 Konstantynów Łódzki
    Telefon: +48722444000
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Zgierska, 229
    Telefon: +48722444000
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat
    Kurczaki
  • Paczkomat
    Adama Naruszewicza, 2 93-161 Łódź
  • Paczkomat
    Doktora Tytusa Chałubińskiego, 22
  • Paczkomat
  • Paczkomat BRN01A
    Ludwika Waryńskiego, 6 95-060 Brzeziny
  • Paczkomat BRN01M
    Ludwika Waryńskiego 95-060 Brzeziny
  • Paczkomat InPost
    Armii Krajowej, 14
  • Paczkomat InPost
    Cmentarna
  • Paczkomat Inpost
    Szparagowa, 7 91-211 Łódź
  • Paczkomat InPost
    Łukowa, 4 Łódź
  • Paczkomat InPost
    Świętego Antoniego, 68 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Warszawska, 110/112 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
  • Paczkomat INPOST
    Grabieniec, 28
  • Paczkomat InPost
  • Paczkomat InPost
    Dworcowa, 3
  • Paczkomat InPost
    Tuszewska
  • Paczkomat InPost
    Jana Pawła II
  • Paczkomat InPost
    Juliusza Słowackiego, 21
  • Paczkomat InPost
    Kaszubska, 5
  • Paczkomat InPost
    Łęczycka
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
  • Paczkomat InPost
    Białobrzeska, 78/84 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Konstytucji 3 Maja, 9/11 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Akacjowa, 5 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Legionów, 57 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Jana Pawła II, 22 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Warszawska, 84 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Główna, 76 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Ujezdzka, 6 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Pabianicka, 274a
  • Paczkomat InPost
    Bolesława Limanowskiego, 1 26-300 Opoczno
  • Paczkomat InPost
    Piotrkowska, 74 26-300 Opoczno
  • Paczkomat InPost
    Piotrkowska, 10 26-300 Opoczno
  • Paczkomat InPost
    Sulejowska, 12
  • Paczkomat InPost
    Gabriela Narutowicza
  • Paczkomat InPost
    Złotno, 60/62
  • Paczkomat InPost
  • Paczkomat InPost
    Aleja Grunwaldzka, 1 98-200 Sieradz
    Przy Galerii Sieradzkiej
  • Paczkomat InPost
    Polna, 11B 98-200 Sieradz
    Za sklepem Żabka
  • Paczkomat InPost
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 12 98-200 Sieradz
    Na parkingu przy sklepie Polomarket
  • Paczkomat InPost
    Polskiej Organizacji Wojskowej, 80 98-200 Sieradz
    Przy markecie Kaufland
  • Paczkomat InPost
    Władysława Stanisława Reymonta
  • Paczkomat InPost
    Generała Kazimierza Bończy-Załęskiego
  • Paczkomat InPost
    Klaudiusza Łazowskiego
  • Paczkomat InPost
    Jutrzenki
  • Paczkomat InPost
    Jana Pawła II, 63B 98-200 Sieradz
    Na parkingu przy salonie meblowym Szwed Meble
  • Paczkomat InPost
    plac Barlickiego, 5 90-615 Łódź
    Telefon: +48722444000
  • Paczkomat InPost
    Partyzantów, 49c
  • Paczkomat InPost
    6 Sierpnia, 29 90-001 Łódź
    Telefon: +48722444000
  • Paczkomat Inpost
    Kościelna, 9
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat InPost
    Tadeusza Kościuszki, 17 98-200 Sieradz
    Na parkingu za Galerią Chińską
  • Paczkomat InPost
    Polskiej Organizacji Wojskowej, 103 98-200 Sieradz
    Z lewej strony budynku stacji benzynowej
  • Paczkomat InPost
    Wici
  • Paczkomat InPost
    Wici
  • Paczkomat InPost
    Rojna
  • Paczkomat InPost
    Limanowskiego, 2 91-445 Łódź
    Telefon: +48722444000
  • Paczkomat InPost
    Zielona, 51 90-604 Łódź
    Telefon: +48722444000
  • Paczkomat InPost
    Rokicińska, 125B
  • Paczkomat InPost
  • Paczkomat InPost
    Cyprysowa, 11
  • Paczkomat InPost TMS05A
    Majowa, 43 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Paczkomat KLS01A
    Aleksandra Głowackiego, 20 95-040 Koluszki
  • Paczkomat LOD18M
    Tylna, 3H
  • Paczkomat LOD23N
    Tylna
  • Paczkomat LOD852
    Haszka, 11 92-502 Łódź
    Godziny otwarcia: 24/7
  • PostInAir
  • -
    Piotrkowska, 243
  • -
    Piotrkowska, 293
  • -
    Piotrkowska
  • -
    Piotrkowska, 257
  • -
    Piotrkowska, 311/313
  • -
    Piotrkowska, 269
  • -
    Aleja Adama Mickiewicza
  • -
    Gdańska, 117
  • -
    Gdańska, 103
  • -
    Gdańska, 101
  • -
    Gdańska
  • -
    Gdańska, 77a

Weterynaryjny

  • Abivet
    Wojciecha Głowackiego, 5a
    Telefon: +48426553151
  • Animal
    Władysława Broniewskiego, 65 Łódź
    Telefon: +48 42 643 12 62
    Godziny otwarcia: Mo-Su 08:00-22:00
  • Arbor Vite
    Czysta, 4 96-100 Skierniewice
  • As
    Składowa, 37a 90-127 Łódź
    Telefon: +48501371920
    E-mail: aswet@lecznica-as.lodz.pl
    Godziny otwarcia: 07:00-23:00
  • Centrum Weterynaryjne Gdańska 81
    Gdańska, 81
  • Cztery łapy
    Sokola
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 08:00-12:00; Su 10:00-12:00
  • DOG Przychodnia dla zwierząt
    Łagiewnicka, 97 91-316 Łódź
    Telefon: +48 42 657 76 63
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:30-19:30; Sa 10:00-14:00; Su 10:00-13:00
  • Dog.2
    Piaski, 5 94-004 Łódź
    Telefon: 787 439 809
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:30; Sa 10:00-13:00
  • Duże i Małe Zwierzęta
  • Fauna
    Janusza Kusocińskiego, 76B
  • Fundacja Medor
    Modrzewiowa
  • Gabinet Weterynaryjny
    Telefon: 43 842 25 96
  • Gabinet Weterynaryjny
    Generała Walerego Wróblewskiego
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00, Sa 10:00-13:00
  • Gabinet weterynaryjny – lek. wet. Paweł Brodowski
    Bielawska, 20
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00;Sa 09:00-13:00
  • Gabinet Weterynaryjny Elf i RTG
    Juliusza Słowackiego, 5
    Telefon: +48 44 682 24 58
  • Gabinet Weterynaryjny Zdrowy Pupil - Lek. Wet. Diana Marszałek
    Westerplatte, 6b 26-300 Opoczno
    Telefon: +48 506 714 905
    E-mail: zdrowypupil.wet@interia.pl
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-14:00
  • Gabinet Weterynaryjny Zwierzomania Kinga Gaj 98-290 Zadąbrowie-Wiatraczyska
  • GlobalWet
    Wilamowska, 11 98-240 Szadek
    Telefon: 508 724 118
  • Józef Polski
    Piotrkowska, 23 A 26-333 Paradyż
    Telefon: +48 44 758 4488
  • Klinika weterynaryjna Braci Mniejszych
    Jana Pawła II, 37 95-050 Konstantynów Łódzki
    Telefon: +48 42 211 11 03
    E-mail: biuro@klinikabm.pl
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Koala - Gabinet Weterynaryjny
    Nastrojowa, 60 91-496 Łódź
    Telefon: 42 658 84 15
  • Końskie Zdrowie
  • Lancet
    Kościelna, 1a
    Telefon: +48605848613
    Godziny otwarcia: 24/7
  • Lecznica "Pod koniem"
    Mikołaja Kopernika, 22
  • Lecznica dla zwierząt AS
    Wincentego Tomaszewicza, 1 Łódź
  • Lecznica dla zwierząt Krzysztof Żegota
    Polna, 33 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • Lecznica dla zwierząt s.c.
    Wilsona, 21 97-500 Radomsko
  • Lecznica dla zwierząt Zdzisław Eismont
    Polna, 38 97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefon: +48 447247000
  • Lek wet. Mateusz Wojewoda
    Rynek, 2/2,2/1
    Telefon: +48724257530
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-15:00; Sa 09:00-13:00; Su off
  • lek. wet. Artur Wojtczak
    Spacerowa, 16 99-235 Pęczniew
    Telefon: +48 601 232 572
  • Leszek Wojciechowski
    Łowicka, 62a
  • Max
    Maratońska, 25b
  • Pies czyli Kot
    Rajdowa, 2
  • Pilichowski Amadeusz. Przychodnia weterynaryjna.
    Janosika, 14 92-014 Łódź
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-22:00; Sa 10:00-17:00;
  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii
    Staromiejska, 35 26-300 Opoczno
    Telefon: 44 755 23 14
    Faks: 44 755 26 02
  • Prywatna Przychodnia Weterynaryjna - Włodzimierz Jachman
    Cieszyńska, 12 Łódź
  • Przychodnia Dla Zwierząt
    Staromiejska, 37 26-300 Opoczno
    Telefon: 44 755 25 33
    E-mail: lecznica.opoczno@op.pl
  • Przychodnia weterynaryjna
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 11 99-300
    Telefon: +48 503664929
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-13:15; Su 10:00-13:00
  • Przychodnia weterynaryjna
    Nastrojowa, 26
  • Przychodnia weterynaryjna "AS"
    Gabriela Narutowicza, 31 99-300 Kutno
  • Przychodnia Weterynaryjna "Labrador"
    Anny Jagiellonki, 4 / 39 92-414 Łódź
    Telefon: +48 42 671 10 25
  • Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzętarnia"
    Aleja Włókniarzy, 234
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-20:00; Sa 10:00-14:00
  • Przychodnia Weterynaryjna - Poplawscy s.c.
    Warszawska, 1 A 99-423 Bielawy
    Telefon: 468392095
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-14:00
  • Przychodnia Weterynaryjna - Popławscy s.c.
    Starościńska, 18 99-400 Łowicz
    Telefon: +48468375248
    E-mail: przychodnia@poplawscy.com
    Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-16:00; Su 08:00-12:00 || "on call"
  • Psia kość
    Rojna, 17
  • Safari
    Julianowska, 60
    Telefon: +48690945264
  • Sfora
    Stanisława Przybyszewskiego, 12 Łódź
    Telefon: +48 42 683 10 07
  • Stanisław Stasiak, Mirosław Sut
    Generała Józefa Sowińskiego, 3
  • Usługi weterynaryjne
    Władysława Łokietka, 3 98-200 Sieradz
  • Wet-Med
    Juliusza Słowackiego, 32
    Telefon: +48 44 682 34 55
  • Weterynarz
    Świętego Antoniego, 72B
  • ąt
    Maksymiliana Kolbego
  • -
    Cielecka, 39
  • - 98-290
  • -
    18 Stycznia, 61 98-300 Wieluń
  • -
    Jana Pawła II, 8
  • -
    Stanisława Przybyszewskiego, 264a
  • -
    Kolejowa, 1
  • -
    Zielona, 7B 97-438 Rusiec
  • -
    Mokra, 29
  • -
    Stefana Żeromskiego, 2a
  • -
    Przemysłowa, 6
    Telefon: +48 509 220 774
  • -
    Juliusza Słowackiego, 2
  • -
  • -
  • -
    Majora Henryka Sucharskiego
  • -
    Konstytucji 3 Maja, 21
  • -
    Konstantynowska, 9
  • -
    Błogosławionego Bogumiła, 42 99-210 Uniejów
  • -
    Targowa, 5
  • -
    Świętej Anny, 20
  • -
    Lasockich, 32 95-060 Brzeziny
  • -
    Prymasa Wyszyńskiego, 85
  • website
    Juliusza Słowackiego, 20a 95-040 Koluszki
  • -
    Krzemieniecka
  • -
    Topolowa
  • -
    Szadkowska, 23
  • -
    Mokra, 29 95-200 Pabianice
  • -
    Czerwony Rynek
  • -
    Karola Chodkiewicza, 2a
  • -
  • -
    Stanisława Więckowskiego, 25
  • -
    Stanisława Więckowskiego, 31
  • -
    Jana Pawła II, 26
  • -
    Powstańców Śląskich, 1B 95-100 Zgierz
  • -
    Janosika, 143a
  • -
    Łaska, 1
  • -
    Karola Adamieckiego
  • -
    Pabianicka, 8
  • -
    29 Listopada, 18
  • -
    Henryka Siemiradzkiego, 27 Łódź
  • -
    11 Listopada, 38
  • -
    Brzezińska, 2

Kosza

  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name