Strona główna » województwo łódzkie » powiat zduńskowolski

Ulice katalog - powiat zduńskowolski, województwo łódzkie

Centrum administracyjne

  • Zduńska Wola

Ulice w powiat zduńskowolski

  • 1

  • 1 Maja
  • 1-go Maja
    platform
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja 3 Maja
  • Aleja Feliksa Rajczaka
    pieszy
  • Aleja Tadeusza Kościuszki
  • Aleksandra Fredry
  • Aleksandra Gierymskiego
  • Andrzeja Kmicica
  • Andrzeja Struga
  • Annopole Nowe pos.20
    platform
  • Annopole Nowe pos.36
    platform
  • Astrowa
  • Azaliowa
  • B

  • Bałtycka
  • Bobownia
  • Boczna
  • Bolesława Leśmiana
    trzeciorzędowy
  • Bolesława Prusa
  • Borowa
  • Braterska
  • Bronisława Tomaszewskiego
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • C

  • Cedrowa
  • Cegielniana
  • Ceramiczna
    pochylnia
  • Cicha
    pochylnia
  • Cisowa
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
  • Czechy Granica Miasta
    platform
  • Czechy Karczma we Młynie
    platform
  • Czechy Sklep
    platform
  • Czechy Skręt
    platform
  • Czeremchy
  • Czeska
  • D

  • Daleka
  • Dobra
  • Dojazd
  • Dojazdowa
    pochylnia
  • Dolna
    trzeciorzędowy
  • Dorzeczna
    tor
  • Droga wewnętrzna InterMarche
    pochylnia
  • Drwęcka
  • Dworcowa
    pochylnia
  • Dworcowa Dworzec Kolejowy
    platform
  • Działkowa
    pochylnia
  • Dziewiarska
  • Długa
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Fabryczna
  • Folwark
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Getta Żydowskiego
  • Getta Żydowskiego Biedronka
    platform
  • Getta Żydowskiego/Wodna
    platform
  • Glinianki
  • Gołębia
  • Grabowa
    trzeciorzędowy
  • Grabowiny
    trzeciorzędowy
  • Graniczna
  • Grunwaldzka
    trzeciorzędowy
  • Grzybowa
  • Główna
  • Głogowa
  • H

  • Haliny Poświatowskiej
  • Henryka Sienkiewicza
  • Henryka Sucharskiego
  • Henryka Wieniawskiego
  • Henrykowska
  • Hetmańska
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • Iglasta
  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Inżynierska
  • Irysowa
  • Izabelów pos.29
    platform
  • Izabelów pos.79
    platform
  • Izabelów Szkoła
    platform
  • J

  • Jabłeczna
  • Jacka Malczewskiego
  • Jagodowa
  • Jana Długosza
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kazimierza
  • Jana Kilińskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Onufrego Zagłoby
  • Jana Skrzetuskiego
  • Janiszewice Straż
    platform
  • Janusza Teodora Dybowskiego
  • Jarosława Dąbrowskiego
  • Jarosława Iwaszkiewicza
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Jaworowa
  • Jałowcowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Bema
  • Józefa Chełmońskiego
  • Jedności
  • Jerzego Popiełuszki
  • Jerzego Szaniawskiego
  • Jesionowa
  • Jodłowa
    trzeciorzędowy
  • Juliana Tuwima
  • Juliana Ursyna Niemcewicza
  • Juliusza
    trzeciorzędowy
  • Juliusza Kossaka
  • Juliusza Sylli
    trzeciorzędowy
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kacza
  • Kaczeńcowa
  • Kalinowa
  • Kanałowa
  • Karola Szymanowskiego
  • Karsznicka
    trzeciorzędowy
  • Karsznicka Energetyka
    platform
  • Karsznicka PKP
    platform
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Kałużewskiego
  • Kilińskiego ZUS
    platform
  • Kilińskiego/Łaska
    platform
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kolonia
    pochylnia
  • Kolonia A
    tor
  • Kolonia B
  • Kombatantów
  • Komisji Edukacji Narodowej
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwaliowa
  • Korczew Kościół
    platform
  • Kosynierów
    trzeciorzędowy
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Kościelna TBS
    platform
  • Kościelna/Targowa
    platform
  • Krańcowa
  • Królewska
  • Krótka
  • Krobanów
    platform
  • Krucza
  • Kryształowa
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Kręta
  • Księcia Józefa Poniatowskiego
  • Kwiatowa
  • Kłosowa
  • L

  • Laskowa
  • Lawendowa
  • Leopolda Staffa
  • Leśna
  • Liliowa
  • Lipowa
  • Lniana
  • Longinusa Podbipięty
  • Ludowa
  • Ludwika Solskiego
  • M

  • Maksymiliana Marii Kolbego
  • Malczewskiego
    platform
  • Malinowa
    pochylnia
  • Maratońska
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Marzenińska
  • Michała Wołodyjowskiego
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miła
  • Modrzejewskiej
    pochylnia
  • Modrzewiowa
  • Mostowa
  • Murarska
  • Młodzieżowa
  • Młynarska
  • N

  • Nad Strugą
    pochylnia
  • Nadrzeczna
    pochylnia
  • Nadziei
  • Narciarska
  • Narwiańska
  • Nerska
  • Notecka
  • Nowe Miasto
    wtórny
  • Nowomiejska
  • Nowy Świat
  • O

  • Obrońców Westerplatte
  • Obywatelska
  • Odrzańska
  • Ogrodowa
  • Olimpijska
  • Opiesińska
  • Opłotki
  • Orla

Miejsca

Miasta

  • Szadek
  • Zduńska Wola

Miasteczka

  • Andrzejów
  • Annopole Nowe
  • Annopole Stare
  • Antonin
  • Beleń
  • Beleń-Kolonia
  • Beniaminów
  • Biały Ług
  • Boczki Nowe
  • Boczki Stare
  • Boczki-Parcela
  • Borki Prusinowskie
  • Branica
  • Branica-Kolonia
  • Choszczewo
  • Czechy
  • Dionizów
  • Dziadkowice
  • Dziewulin
  • Gajewniki
  • Gajewniki-Kolonia
  • Górna Wola
  • Góry Prusinowskie
  • Grzybów
  • Hamentów
  • Henryków
  • Holendry
  • Izabelów
  • Izabelów Mały
  • Jamno
  • Janów
  • Janiszewice
  • Jelno
  • Jeziorko
  • Kalinowa
  • Karczówek
  • Karolew
  • Karsznice
  • Kobyla Miejska
  • Korczew
  • Kotlinki
  • Kotliny
  • Krobanów
  • Krokocice
  • Kromolin Nowy
  • Kromolin Stary
  • Kłady
  • Kęszyce
  • Laskowiec
  • Lichawa
  • Lichawa-Parcela
  • Maciejów
  • Marcelów
  • Marcelin
  • Marżynek
  • Michałów
  • Mostki
  • Młodawin Dolny
  • Młodawin Górny
  • Ochraniew
  • Ogrodzim-Kolonia
  • Ogrodzisko
  • Opiesin
  • Osada Krokocice
  • Ostrówek
  • Paprotnia
  • Piaski
  • Piaski
  • Polków
  • Poręby
  • Pratków
  • Prusinowice
  • Prusinowice-Parcela
  • Przatów Dolny
  • Przatów Górny
  • Przybyłów
  • Pstrokonie
  • Ptaszkowice
  • Reduchów
  • Reduchów-Kolonia
  • Rembieszów
  • Rojków
  • Rozomyśl
  • Rzepiszew
  • Rzepiszew-Kolonia
  • Rębieskie
  • Rębieskie-Kolonia
  • Sikucin
  • Sikucin-Kolonia
  • Starostwo Szadek
  • Strońsko
  • Suchoczasy
  • Swędzieniejewice
  • Szadkowice
  • Szadkowice-Kolonia
  • Szadkowice-Ogrodzim
  • Tarnówka
  • Tomaszew
  • Tymienice
  • Wólka Wojsławska
  • Wielka Wieś

Wsie

  • Adamówek
  • Aleksandrów
  • Ameryka
  • Babiniec
  • Bachornia
  • Beleńskie Huby
  • Bolesławiec
  • Branica Kalinowska
  • Branica Rembieszowska
  • Cesarska Łaska
  • Czarny Las
  • Dziupel
  • Florianki
  • Folwark
  • Folwark
  • Gosiów
  • Grabina
  • Grzybów-Wolniaki
  • Henryków
  • Kózki
  • Klonek
  • Kobyla Chmielowa
  • Kolonia Czechy Drugie
  • Kolonia Czechy Pierwsze
  • Kolonia Krokocice
  • Kolonia Ostrówek
  • Kolonia Starostwo
  • Kolonia Tarnówka
  • Kraszęcin
  • Kresy
  • Krobanów-Cegielnia
  • Kszewinka
  • Kłady Dworskie
  • Lichawa-Kolonia
  • Na Górach
  • Nowe Wojsławice
  • Parcela
  • Parcela
  • Pólka
  • Piekiełko
  • Pod Borem
  • Podgórze
  • Pokorne
  • Pole
  • Pustki
  • Rembieszów-Kolonia
  • Sachalin
  • Sachalin
  • Simowa
  • Stara Wieś
  • Stare Kłady
  • Stare Wojsławice
  • Stęszyce
  • Szczawno Rożdżalskie
  • Wardęga
  • Wola Przatowska
  • Wygnaniec
  • Zamoście
  • Zimna Woda
  • Ziąbki
  • Zmyślona
  • Zygmuntów
  • Łęg

Powiaty

  • Jamno
  • Korczew Poduchowny
  • Kowalskie
  • Zamłyńskie Morgi

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat zduńskowolski
mieszkańcy67928
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1019
typgranica
vehicle_plate_codeEZD
websitehttp://www.powiatzdunskowolski.pl/
wikidataQ1277165
wikipediapl:Powiat zduńskowolski