Strona główna » województwo mazowieckie » powiat sokołowski

Ulice katalog - powiat sokołowski, województwo mazowieckie

Centrum administracyjne

  • Sokołów Podlaski

Ulice w powiat sokołowski

Proszę wybrać poniżej pierwszej litery ulicy, której szukasz
  • 3

  • 3 Maja
  • 3918W
    trzeciorzędowy
  • 3919W
  • 3921W
    trzeciorzędowy
  • 3923W
    trzeciorzędowy
  • 3925W
    trzeciorzędowy
  • 3926W
    trzeciorzędowy
  • 3927W
    trzeciorzędowy
  • 3928W
    trzeciorzędowy
  • 3935W
    trzeciorzędowy
  • 8

  • 8 Sierpnia
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Aleja 550-lecia
    trzeciorzędowy
  • Aleja Jana Pawła II
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bajkowa
    pochylnia
  • Bartoszowa
    trzeciorzędowy
  • Boczna
  • Bohaterów Westerplatte
  • Budowlana
  • Bulwar
  • Błękitna
    pochylnia
  • C

  • Chabrowa
  • Cicha
    pochylnia
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czarna Droga
    chodnik
  • Czekanowskiego
  • Czesława Miłosza
  • D

  • Dolna
    pochylnia
  • Droga do nieba (dawna)
    sposób
  • Działkowa
  • Długa
    trzeciorzędowy
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • Energetyczna
    pochylnia
  • F

  • Fabryczna
    trzeciorzędowy
  • Franciszka Wilczyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Franciszka Zalewskiego
  • Franciszka Świtalskiego
  • Fryderyka Szopena
  • G

  • Generała Władysława Andersa
  • Graniczna
  • Grunwaldzka
  • Gutowska
  • Główna
    trzeciorzędowy
  • H

  • Heleny Mniszkówny
  • Henryka Sienkiewicza
  • J

  • Jana i Jędrzeja Śniadeckich
  • Jana Kilińskiego
    podstawowy
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Onufrego Zagłoby
    pochylnia
  • Jana Pawła II
  • Janusza Korczaka
    pochylnia
  • Jasna
    pochylnia
  • Jaśminowa
  • Józefa Piłsudskiego
    trzeciorzędowy
  • Jurija Gagarina
  • K

  • Kasztanowa
  • Klonowa
    pochylnia
  • Kolejowa
    trzeciorzędowy
  • Kolonia
  • Komandora Romanowskiego
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwaliowa
  • Kosowska
    wtórny
  • Kościelna
  • Krótka
  • Kryształowa
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Krzywa
  • Księdza Brzóski
    trzeciorzędowy
  • Księdza Jana Bosco
  • Księdza Kordeckiego
    pochylnia
  • Księdza Popiełuszki
  • Księdza Stanisława Brzóski
    podstawowy
  • Księżycowa
    pochylnia
  • Kubusia Puchatka
    pochylnia
  • Kupientyńska
    podstawowy
  • Kuśnierska
  • Kwiatowa
  • L

  • Laurowa
    pochylnia
  • Lazurowa
    pochylnia
  • Legionów
  • Leonida Teligi
    pochylnia
  • Letnia
    pochylnia
  • Leśna
  • Lipowa
    trzeciorzędowy
  • Ludwika Górskiego
    trzeciorzędowy
  • M

  • Magistracka
    trzeciorzędowy
  • Makowa
    pochylnia
  • Maksymiliana Kolbego
  • Malinowskiego
  • Malownicza
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Mazowiecka
    pochylnia
  • Mała
  • Mała Strona
    tor
  • Małkińska
  • Mały Rynek
    pochylnia
  • Mieczysława Romanowskiego
    trzeciorzędowy
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
    pochylnia
  • Miła
  • Miłosna
  • Międzyrzecka
    podstawowy
  • Monte Cassino
    pochylnia
  • Mostowa
    trzeciorzędowy
  • Myśliwska
    pochylnia
  • Młynarska
  • N

  • Nadrzeczna
    pochylnia
  • Niecała
  • Nieciecka
    trzeciorzędowy
  • Nowa
  • Nowowiejska
  • Nurska
    wtórny
  • O

  • Ogrodowa
    trzeciorzędowy
  • Okrężna
  • Oleksiaka "Wichury"
    trzeciorzędowy
  • Oleksiaka Wichury
    trzeciorzędowy
  • Olszewskiego
  • Olszowa
  • Orzechowa
  • Osiedlowa
  • P

  • Parkowa
    trzeciorzędowy
  • Pastelowa
    pochylnia
  • Pańska
    trzeciorzędowy
  • Perłowa
  • Piaskowa
  • Piękna
  • Plac księdza Stanisława Brzóski
    podstawowy
  • Platynowa
  • Plenerowa
    pochylnia
  • Podlaska
    trzeciorzędowy
  • Polna
  • Polowa
    pochylnia
  • Poprzeczna
  • Powstańców
  • Powstańców Wielkopolskich
  • Powstańców Śląskich
  • Próżna
  • Profesora Kazimierza Krysiaka
    podstawowy
  • Prosta
  • Przechodnia
    trzeciorzędowy
  • Przemysłowa
    pochylnia
  • Przeskok
  • R

  • Radosna
    pochylnia
  • Rampa wyładowcza Treblinka
    chodnik
  • Różana
  • Relaks
  • Repkowska
    podstawowy
  • Romana Dmowskiego
    pochylnia
  • Rondo Generała Władysława Sikorskiego
    trzeciorzędowy
  • rondo im. Kardynala Stefana Wyszyńskiego
    podstawowy
  • Rondo imienia księdza Jerzego Popiełuszki
    podstawowy
  • Rondo Sędziego Stanisława Dąbrowskiego
    trzeciorzędowy
  • S

  • Sadowa
    trzeciorzędowy
  • Seroczyńska
    trzeciorzędowy
  • Sezamkowa
    pochylnia
  • Siedlecka
    podstawowy
  • Składowa
  • Sokołowska
    podstawowy
  • Sosnowa
    pochylnia
  • Spacerowa
  • Spółdzielcza
  • Spokojna
  • Sportowa
  • Stadionowa
    trzeciorzędowy
  • Stanisława Wokulskiego
  • Stanisława Wyspiańskiego
  • Starowiejska
  • Stefana Żeromskiego
    pochylnia
  • Strażacka
  • Szafirowa
    pochylnia
  • Szeroka
  • Szewski Rynek
    pochylnia
  • Szkolna
    trzeciorzędowy
  • Szmaragdowa
    pochylnia
  • Słoneczna
  • T

  • Tadeusza Kościuszki
  • Targowa
  • Tartaczna
  • Topolowa
    pochylnia
  • Towarowa
    pochylnia
  • Tęczowa
    pochylnia
  • W

  • Walecznych
  • Wesoła
    wtórny
  • Wiatraczna
  • Wiatraki
    trzeciorzędowy
  • Widokowa
    pochylnia
  • Wiejska
  • Wiktora Szajkowskiego
  • Wincentego Witosa
  • Winnice
  • Wiosenna
    pochylnia
  • Wiśniowa
  • Wojska Polskiego
  • Wolności
    podstawowy
  • Wolności 62

Miejsca

Miasta

  • Kosów Lacki
  • Sokołów Podlaski

Miasteczka

  • Adolfów
  • Albinów
  • Bachorza
  • Baczki
  • Bałki
  • Białobrzegi
  • Bielany-Jarosławy
  • Bielany-Wąsy
  • Bielany-Żyłaki
  • Bohy
  • Bojary
  • Borychów
  • Brodacze
  • Brzozów
  • Brzozów-Kolonia
  • Buczyn Dworski
  • Buczyn Szlachecki
  • Budy Kupientyńskie
  • Bujały-Gniewosze
  • Bujały-Mikosze
  • Błonie Duże
  • Błonie Małe
  • Ceranów
  • Chmielew
  • Chmielnik
  • Chruszczewka Szlachecka
  • Chruszczewka Włościańska
  • Chądzyń
  • Czaple-Andrelewicze
  • Czaple-Kolonia
  • Czekanów
  • Czerwonka
  • Dmochy-Rogale
  • Dmochy-Rętki
  • Dolne Pole
  • Dybów
  • Dziegietnia
  • Dziegietnia-Kolonia
  • Dzierzby Szlacheckie
  • Dzierzby Włościańskie
  • Dzięcioły Bliższe
  • Dzięcioły Dalsze
  • Długie Grodzieckie
  • Długie Grzymki
  • Długie Kamieńskie
  • Dąbrowa
  • Dębe
  • Emilianów
  • Frankopol
  • Garnek
  • Gałki
  • Gródek
  • Gródek-Dwór
  • Grochów Szlachecki
  • Grochów Włościański
  • Grodzisk
  • Grzymały
  • Grądy
  • Guty
  • Henrysin
  • Hilarów
  • Hołowienki
  • Jabłonna Lacka
  • Jabłonna Średnia
  • Jadwisin
  • Jakubiki
  • Jasień
  • Józin
  • Justynów
  • Kamianka
  • Kamieńczyk
  • Kanabród
  • Karolew
  • Karskie
  • Kiezie
  • Kiełpiniec
  • Klepki
  • Kobylany Górne
  • Kobylany-Skorupki
  • Kolonia Hołowienki
  • Kolonia Kurowice
  • Kolonia Paderewek
  • Korabie
  • Kosów Ruski
  • Kosów-Hulidów
  • Kosierady Wielkie
  • Kostki
  • Kostki-Pieńki
  • Kowiesy
  • Kożuchów
  • Kożuchówek
  • Krasów
  • Krasnodęby-Kasmy
  • Krasnodęby-Rafały
  • Krasnodęby-Sypytki
  • Krupy
  • Krzemień-Wieś
  • Krzemień-Zagacie
  • Księżopole-Komory
  • Kuczaby
  • Kudelczyn

Wsie

  • Antonówka
  • Bachorza-Kolonia
  • Bachorza-Ośrodek
  • Bagna
  • Bartosz
  • Bałkany
  • Bielany-Borysy
  • Biłgoraj
  • Bolkowizna
  • Boreczek
  • Borek
  • Borek
  • Bykowe
  • Chruszczewka-Kolonia
  • Czarna Choina
  • Czworaki
  • Czworaki
  • Danusin
  • Daszek
  • Dolne Pole-Kolonia
  • Dwór Łużecki
  • Dybów Szlachecki
  • Dybów-Zaolszyna
  • Dzięcioły-Kolonia
  • Dąbrówka
  • Dąbrówka
  • Dąbrowa
  • Felicjanów
  • Folwark
  • Góry
  • Golanki
  • Grabina
  • Granie
  • Gródek-Kolonia
  • Groble
  • Grądy
  • Guty-Marianka
  • Gęsia
  • Jagodnik
  • Jasieniec
  • Kamianka-Kolonia
  • Karlusin
  • Karlusin-Folwark
  • Kółko
  • Kobylnik
  • Kolonia Baczki
  • Kolonia Dzięcioły Dalsze
  • Kolonia Dąbrowa
  • Kolonia Dąbrowa
  • Kolonia Dębe
  • Kolonia Grochów
  • Kolonia Grądowska
  • Kolonia Guty
  • Kolonia Kamieńczykowska
  • Kolonia Kuczaby
  • Kolonia Lubieska
  • Kolonia Mołożew
  • Kolonia Pieńki
  • Kolonia pod Sewerynówką
  • Kolonia Stary Ratyniec
  • Kolonia Telakowska
  • Kolonia Toczyski Średnie
  • Kolonia Trzciniec
  • Kolonia Włościańska
  • Kolonia Zaleś
  • Kolonia Łazówek
  • Kolonia Łomna
  • Kolonie Jabłońskie
  • Kolonie Kanabrodzkie
  • Kolonie Nowomodzkie
  • Kolonie Ostrowskie
  • Kolonie Sawickie
  • Kolonie Toczyskie
  • Kolonie Zawadzkie
  • Komarnik
  • Korzenicha
  • Kosów-Sitne
  • Kostki Szlacheckie
  • Kostki Włościańskie
  • Kozieniec
  • Kończytrudy
  • Krzemień-Zagacie
  • Kurodusy
  • Kątek
  • Kąty
  • Lebiedzie-Kolonia
  • Lipa
  • Ludwinów
  • Ludwinów
  • Majdan Kosowski
  • Malinowiec
  • Mała Strona
  • Mała Wieś
  • Mały Trebień
  • Mingosy
  • Mokrzanki
  • Mosty
  • Mołomotki-Folwark
  • Młynarze
  • Na Dołach
  • Na Polu

Powiaty

  • Dworskie
  • Dębiny
  • Nad Jeziorem
  • Podgaj
  • Podzielona
  • Przeździałka
  • Płonne
  • Zadębie

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat sokołowski
mieszkańcy55812
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1429
typgranica
vehicle_plate_codeWSK
websitehttp://www.powiat-sokolowski.pl/
wikidataQ936211
wikipediapl:Powiat sokołowski