Strona główna » województwo wielkopolskie » powiat słupecki

Ulice katalog - powiat słupecki, województwo wielkopolskie

Centrum administracyjne

  • Słupca

Ulice w powiat słupecki

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • 2

  • 21 Stycznia
  • 29 Grudnia
    trzeciorzędowy
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja Prymasa Stefana Wyszyńskiego
    podstawowy
  • Aleja Tysiąclecia
  • Andrzeja Kmicica
  • Andrzejewskiego
  • Apolinarego Szeluty
  • Armii Krajowej
    trzeciorzędowy
  • B

  • Baldwina
  • Bóżnicza
  • Berdychów
    trzeciorzędowy
  • Bielawska
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Prusa
  • Browarna
    trzeciorzędowy
  • Brunona Nowakowskiego
  • Brunona Schulza
  • Brzezińskiego
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
  • Bursztynowa
  • Były Obóz
    podstawowy
  • C

  • Cedrowa
  • Ceglana
  • Chrztu Polski
  • Ciasna
  • Cicha
  • Cisowa
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
  • Czereśniowa
  • D

  • Dojazdowa
  • Doktora Bernardczyka
    tor
  • Dolna
  • Duży Rynek
  • Dworcowa
  • Dąbrówki
  • Dąbrowa
  • Dąbrowica
  • Dębowa
  • E

  • Elektrowniana
  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Fabryczna
  • Feliksa Nowowiejskiego
  • Fiołkowa
  • Firmowa
    pochylnia
  • Franciszka Ratajczaka
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gajowa
  • Górna
  • Generała Stefana Grota Roweckiego
  • Generała Władysława Sikorskiego
    trzeciorzędowy
  • Graniczna
  • H

  • Henryka Pobożnego
  • Henryka Sienkiewicza
    wtórny
  • Hulewiczów
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
  • Iwaszkiewicza
  • J

  • Jagiellonów
  • Jagodowa
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kazimierza
  • Jana Kilińskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Jana Skrzetuskiego
  • Jana Zagłoby
  • Jana Zamoyskiego
  • Janusza Korczaka
  • Jałowcowa
  • Józefa Bilskiego
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Myślickiego
  • Jeziorna
  • Jeżynowa
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • Jurko Bohuna
  • K

  • Kaliska
  • Kamień-Nowa Wieś
  • Kanarkowa
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Jagiellończyka
    trzeciorzędowy
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Kazimierza Wielkiego
  • Ketlinga
  • Kleczewska
    wtórny
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Konińska
    wtórny
  • Konstantego Lidmanowskiego
  • Konwaliowa
  • Kornela Makuszyńskiego
  • Korwińska
  • Koszucka
  • Kościelna
  • Królewska
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krzywa
  • Księdza Antoniego Wichlińskiego
    trzeciorzędowy
  • Księdza Ignacego Gepperta
  • Księdza Nikodema Siega
    wtórny
  • Księdza Stanisława Marusarza
  • Księżycowa
  • Kukurydziana
  • Kwiatowa
  • L

  • Labiryntowa
  • Leśna
  • Liliowa
  • Limbowa
  • Lipnicka
  • Lipowa
  • Lokacji Powidza 1243 r.
  • Longinusa Podbipięty
  • Lotników Polskich
    trzeciorzędowy
  • M

  • Macieja Mielżyńskiego
  • Magnoliowa
  • Makowa
  • Malinowa
  • Malwowa
  • Marcina ze Słupcy
  • Mariana Jareckiego
  • Marii Dąbrowskiej
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Mały Rynek
  • Michała Wołodyjowskiego
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Modrzewiowa
  • N

  • Na Skarpie
  • Nadziei
  • Nagietkowa
  • Niska
  • Nowa
    trzeciorzędowy
  • O

  • Objazdowa
    podstawowy
  • Ogrodowa
  • Okólna
    trzeciorzędowy
  • Okopowa
  • Olszowa
  • Orchówiec
  • Orla
  • Osiedle Niepodległości
    pochylnia
  • Ostrowska
    trzeciorzędowy
  • P

  • Park Powstańców Wielkopolskich
  • Parkowa
  • Paruszewska
  • Piaski
  • Piaskowa
  • Piastów
  • Piastowska
  • Plac Parysa
  • Plac Piaskowy
  • Plac Polskiej Organizacji Wojskowej
  • Plac Szkolny
  • Plac Wolności
  • Plac Zamkowy
  • Plażowa
  • Pogodna
  • Polna
  • Poprzeczna
  • Powidzka
    trzeciorzędowy
  • Powstania Styczniowego
  • Powstańców Wielkopolskich
    wtórny
  • Poziomkowa
  • Poznańska
  • Próżna
  • Promenada
    chodnik
  • Promienna
  • Przemysła II
  • Przemysłowa
  • Przybyszewskiego
  • Pyzderska
    wtórny
  • Pępocin-Nowa Wieś
  • R

  • Radosna
  • Radońskiego
  • Róża
  • Różana
  • Rolna
  • Rolnicza
  • Romualda Traugutta
    trzeciorzędowy
  • Rondo Polskiej Organizacji Wojskowej
    trzeciorzędowy
  • Rotmistrza Witolda Pileckiego
  • Rubinowa
  • Rybacka
  • Rynek
    wtórny
  • Rzeczna
  • S

  • Sadowa

Miejsca

Miasta

  • Słupca
  • Zagórów

Miasteczka

  • Adamierz
  • Anastazewo
  • Anielewo
  • Augustynów
  • Babin
  • Babin-Olędry
  • Benignowo
  • Bielawy
  • Bielawy
  • Bielsko
  • Borówiec
  • Borki
  • Brudzewo
  • Brzozogaj
  • Bukowe
  • Chruściki
  • Chrzanowo
  • Chwalibogowo
  • Chwałkowice
  • Cienin Kościelny
  • Cienin Zaborny
  • Cienin Zaborny-Parcele
  • Cienin-Kolonia
  • Cienin-Perze
  • Ciosna
  • Ciążeń
  • Ciążeńskie Holendry
  • Czekuszewo
  • Czesławowo
  • Dolany
  • Doły
  • Drzewce
  • Drążna
  • Dziedzice
  • Dąbrowa
  • Gałczynek
  • Góry
  • Gółkowo
  • Giewartów
  • Giewartów-Holendry
  • Gonice Drugie
  • Gostuń
  • Grabina
  • Graboszewo
  • Grobla
  • Grzybków
  • Grądzeń
  • Huta Łukomska
  • Imielno
  • Izdebno
  • Janowo
  • Janowo-Olędry
  • Jaroszyn
  • Jaroszyn-Kolonia
  • Jarotki
  • Jaworowo
  • Józefowo
  • Kamień
  • Kania
  • Katarzynowo
  • Kierz
  • Kluczewnica
  • Kochowo
  • Kokczyn Drugi
  • Kokczyn Pierwszy
  • Kopojno
  • Kornaty
  • Korwin
  • Kosewo
  • Koszary Jarockie
  • Koszelewska Łąka
  • Koszuty
  • Koszuty Małe
  • Koszuty-Parcele
  • Kotunia
  • Kowalewo-Góry
  • Kowalewo-Opactwo
  • Kowalewo-Parcele
  • Kowalewo-Sołectwo
  • Kościanki
  • Kościołków
  • Krępkowo
  • Kąpiel
  • Kąty
  • Linówiec
  • Lipnica
  • Lucynowo
  • Ląd
  • Ląd-Kolonia
  • Lądek
  • Marcewek
  • Marcewo
  • Mariantów
  • Meszna
  • Michalinów Oleśnicki
  • Michalinów Trąbczyński
  • Michałowo
  • Mieczownica
  • Milejewo
  • Mlecze
  • Myszaków

Wsie

  • Andrzejewo
  • Antoninek
  • Bludewo
  • Budy
  • Budy
  • Błota
  • Błota
  • Cienin-Kolonia
  • Czerwonka
  • Dolina
  • Drążna-Kolonia
  • Działy
  • Dziedzice-Parcele
  • Dąbrowa
  • Gałczyn
  • Gopło
  • Grądzeń-Las
  • Huby
  • Huby Myślątkowskie
  • Huby Orchowieckie
  • Huby Orchowskie
  • Huby za Lasem
  • Huta
  • Hutka
  • Jakubowo
  • Kinno
  • Kochowo-Parcele
  • Kopojno-Parcele
  • Kowalewo Opactwo Parcele
  • Kowalewo Opactwo Wieś
  • Królestwo
  • Kunowo
  • Marianowo
  • Małgorzatów
  • Mały Las
  • Michałowo
  • Moczadła
  • Morgi
  • Młocin
  • Młynek
  • Naprusewo-Parcele
  • Nowa Górka
  • Oleśnica-Folwark
  • Orchowiec
  • Orchowo Dolne
  • Orchowo Górne
  • Ostrowite-Proboszczówka
  • Paruszewek
  • Porąbki
  • Posada
  • Powidz-Osiedle
  • Powidz-Wybudowanie
  • Przybysław
  • Rozalin Pierwszy
  • Rozalin-Parcele
  • Rudunek
  • Rusin
  • Ryjew
  • Rzymachowo
  • Sitki
  • Smoleniec
  • Starogostuń
  • Studzieniec
  • Szemborowo-Parcele
  • Szyszłowskie Holendry
  • Słoszewo
  • Tomaszewo Dolne
  • Trąbczyn B
  • Trąbczyn D
  • Tybel
  • Uścięcin
  • Wielodwór
  • Wilczna Kolonia
  • Wygoda
  • Zaborek
  • Zielątkowo
  • Ługi
  • Śnobiel
  • Żabia Górka

Powiaty

  • Biskupice
  • Smolniki
  • Tomaszewo

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat słupecki
mieszkańcy59651
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc3023
typgranica
vehicle_plate_codePSL
websitehttp://www.powiat-slupca.pl/
wikidataQ133257
wikipediapl:Powiat słupecki