Strona główna » województwo lubuskie » powiat słubicki

Ulice katalog - powiat słubicki, województwo lubuskie

Centrum administracyjne

  • Słubice

Ulice w powiat słubicki

  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
    trzeciorzędowy
  • 15 Parkingowa
    tor
  • 2

  • 2 Lutego
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Agrestowa
    proposed
  • Akacjowa
    trzeciorzędowy
  • Akademicka
  • Aleja Basztowa
    chodnik
  • Aleja Młodzieży Polskiej
    podstawowy
  • Aleja Niepodległości
  • Aleja Pokoju
  • Aleja Wolności
  • Arbuzowa
  • Aroniowa
  • B

  • Białkowska
    trzeciorzędowy
  • Biłgorajska
  • Bobrowy szlak
    sposób
  • Boczna
  • Bohaterów Polskich
    trzeciorzędowy
  • Bohaterów Warszawy
  • Bohaterów Westerplatte
  • Bolesława Chrobrego
    trzeciorzędowy
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Prusa
  • Borówkowa
  • Bratkowa
  • Brylantowa
    tor
  • Brzoskwiniowa
    proposed
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • C

  • Ceglana
  • Celna
  • Chabrowa
  • Cmentarna
  • Cybińska
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czereśniowa
  • D

  • Diamentowa
  • dojazd pożarowy38
    tor
  • Dojazdowa
  • Dolina Leśna
    tor
  • Dolna
  • DP13
    pochylnia
  • Droga pozarowa 7
    tor
  • Droga pożarowa 29
    tor
  • Dworcowa
  • Dworska
  • Długa
  • Dąbrówki
  • Dębowa
    pochylnia
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Fabryczna
  • Fiołkowa
    pochylnia
  • Folwarczna
    trzeciorzędowy
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Gabriela Narutowicza
    trzeciorzędowy
  • Gajowa
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Michała Roli-Żymierskiego
    trzeciorzędowy
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Gołębia
  • Gronowska
    trzeciorzędowy
  • Grunwaldzka
  • Grzybowa
  • Głucholeśna
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Inwalidów Wojennych
  • J

  • Jagodowa
  • Jana Henryka Dąbrowskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana III Sobieskiego
    pochylnia
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
    pieszy
  • Jana Matejki
  • Jasna
  • Jastrzębia
  • Jaśminowa
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jedności Robotniczej
    pieszy
  • Jeziorna
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kalinowa
  • Kaliska
  • Kanałowa
  • Kasztanowa
  • Kazimierza
  • Kazimierza Jagiellończyka
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Konstytucji 3 Maja
  • Konwaliowa
  • Kostrzyńska
    pochylnia
  • Kotrzyńska
    podstawowy
  • Kościelna
  • Krakowska
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krośnieńska
    podstawowy
  • Krucza
  • Księdza Augustyna Szamarzewskiego
  • Księdza Piotra Wawrzyniaka
  • Księdza Stanisława Kusiaka
  • Kukułcza
    proposed
  • Kupiecka
    pochylnia
  • Kwiatowa
  • L

  • Letnia
  • Leśna
    tor
  • Liliowa
  • Lipowa
  • Lisia
  • Logistyczna
    pochylnia
  • Lwowska
  • M

  • Makowa
  • Malinowa
  • Marii Konopnickiej
    podstawowy
  • Małoodrzańska
  • Michała Drzymały
  • Mielesznica
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
    trzeciorzędowy
  • Mikołaja Reja
  • Miroslawskiego
  • Morelowa
  • Most Graniczny
    podstawowy
  • Most graniczny w Świecku
    szosa główna
  • Młyńska
  • N

  • Na Wzgórzu
    sposób
  • Nadjeziorna
  • Nadodrzańska
  • Nadrzeczna
  • Nadtorowa
  • Niecała
  • O

  • Obozowa
    trzeciorzędowy
  • Odrzańska
    trzeciorzędowy
  • Ogrodowa
    tor
  • Okrężna
    wtórny
  • Osiedle Krasińskiego
  • Osiedle Kwiatowe
  • Osiedle Przemysłowe
  • Osiedle Słoneczne
  • Osiedle Słowiańskie
  • Osiedle Wimar
    pochylnia
  • Osiedle Świerkowe
    pochylnia
  • Ośniańska
    wtórny
  • P

  • Parkowa
  • Partyzancka
  • Północna
  • Piaskowa
  • Piotra Skargi
  • Piska
  • Plac Bohaterów
    trzeciorzędowy
  • Plac Kościelny
    pochylnia
  • Plac Limanowskiego
    trzeciorzędowy
  • Plac Przyjaźni
    trzeciorzędowy
  • Plac Wolności
    trzeciorzędowy
  • Podchorążych
  • Podgórna
  • Podgórze
  • Podlaska
  • Podmiejska
  • Polna
  • Pomarańczowa
  • Powstańców Wielkopolskich
  • Poziomkowa
  • Poznańska
    podstawowy
  • Południowa
  • Prosta
  • Przecznica
  • Przedwiośnie
  • Przemysłowa
  • Puszczy Rzepińskiej
  • R

  • Radachowska
    wtórny
  • Radowska
    wtórny
  • Ratuszowa
    pochylnia
  • Różana
  • Robotnicza
    pochylnia
  • Rolna
  • Romualda Traugutta
  • Rondo im. Adama Mickiewicza
    wtórny
  • Rondo im. Jana Kilińskiego
    wtórny
  • Rondo im. Jana Pawła II
    trzeciorzędowy
  • Rondo Papieża Jana Pawła II
    wtórny
  • Rondo Solidarności
    podstawowy
  • Rubinowa
  • Rybacka
  • Rynek
  • Rysia
  • Rzepińska
    trzeciorzędowy
  • S

  • Sadowa
  • Seelowska
    trzeciorzędowy
  • Sokola
  • Sosnowa

Miejsca

Miasta

  • Cybinka
  • Ośno Lubuskie
  • Rzepin
  • Słubice

Miasteczka

  • Białków
  • Bieganów
  • Czarnów
  • Drzecin
  • Drzeniów
  • Drzeńsko
  • Gajec
  • Górzyca
  • Golice
  • Grabno
  • Gronów
  • Grzmiąca
  • Grądnik
  • Jerzmanice
  • Kowalów
  • Koziczyn
  • Krzesin
  • Kunice
  • Kunowice
  • Kłopot
  • Laski Lubuskie
  • Lisów
  • Lubiechnia Mała
  • Lubiechnia Wielka
  • Lubień
  • Maczków
  • Maniszewo
  • Mielesznica
  • Nowe Biskupice
  • Nowy Lubusz
  • Nowy Młyn
  • Olszyna
  • Owczary
  • Pamięcin
  • Połęcko
  • Pławidło
  • Radachów
  • Radów
  • Radówek
  • Radzików
  • Rybocice
  • Rąpice
  • Serbów
  • Sienno
  • Smogóry
  • Spudłów
  • Stare Biskupice
  • Starków
  • Starościn
  • Stańsk
  • Sułów
  • Sądów
  • Tawęcin
  • Trześniów
  • Urad
  • Ługi Górzyckie
  • Świecko
  • Świniary
  • Żabice

Wsie

  • Bełcze
  • Białkówek
  • Brodniki
  • Chyrzyno
  • Dzierzążna
  • Kol. Lubusz
  • Lisówek
  • Nowy Białków
  • Rosławice
  • Rożkowo
  • Rybojedzko
  • Rzepin
  • Rzepinek
  • Sarni Gaj-Gajówka
  • Smogórze Drzecińskie
  • Syberia
  • Urad
  • Zielony Bór
  • Śródborze
  • Świecko

Powiaty

  • Alt-Mahlisch
  • Alt-Zeschdorf
  • Ciesiółka
  • Czerniechowo
  • Greuswerder
  • Gładzin
  • Jarzębiak
  • Jaworki
  • Kokoszka
  • Korczakowo
  • Kukowo
  • Liszki
  • Lubień
  • Nowy Maczków
  • Nowy Świat
  • Nowy Świat
  • Pfarrwinkel
  • Prochowiec
  • Przydębie
  • Rosławice
  • Sarnowo
  • Siersko
  • Smolarnia
  • Trzęsigłowa
  • Vierscheunen
  • Łabędzia Góra

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat słubicki
mieszkańcy47318
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0805
typgranica
vehicle_plate_codeFSL
websitehttp://www.powiatslubicki.pl/
wikidataQ318018
wikipediapl:Powiat słubicki