Strona główna » województwo łódzkie » powiat poddębicki

Ulice katalog - powiat poddębicki, województwo łódzkie

Centrum administracyjne

  • Poddębice

Ulice w powiat poddębicki

  • 1

  • 1 Maja
  • A

  • Adama Mickiewicza
    trzeciorzędowy
  • Arcybiskupa Jakuba Świnki
  • Asnyka
  • Awaryjna
  • B

  • Biskupa Wojciecha Owczarka
    trzeciorzędowy
  • Bolesława Prusa
  • Brodnia
  • Brzozowa
  • Błogosławionego Bogumiła
  • C

  • Cicha
  • Cmentarna
    pochylnia
  • Cypriana Kamila Norwida
  • D

  • Deczyńskiego
  • Dojazd
  • Dolna
  • droga techniczna
    pochylnia
  • Dąbrowska
  • Dąbska
    wtórny
  • Dębowa
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gajowa
  • Generała pilota Andrzeja Błasika
    wtórny
  • Grunwaldzka
  • Główna
    trzeciorzędowy
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
  • I

  • Ignacego Krasickiego
    trzeciorzędowy
  • Ignacego Krasińskiego
  • Ireny Bojakowskiej
  • J

  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kilińskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Pawła II
  • Jałowcowa
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kaliska
    podstawowy
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Klonowa
  • Kosmonautów
  • Kościelna
  • Kościelnicka
    trzeciorzędowy
  • Krótka
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Kwiatowa
  • kładka
    chodnik
  • L

  • Legionów Polskich
    wtórny
  • Leśna
  • Lipowa
  • M

  • Makowa
  • Marii Konopnickiej
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Miodowa
  • Miła
  • Morelowa
  • Młynarska
  • N

  • Nadrzeczna
  • Nasienna
    tor
  • Ner
  • Nowa
  • O

  • Ogrodowa
  • Orzechowa
  • Osiedle Młodych
  • Osiedlowa
  • P

  • Partyzantów
  • Parzęczewska
    trzeciorzędowy
  • Północna
    trzeciorzędowy
  • Pełczyska
  • Pełczyska-A2
    pochylnia
  • Piotrowskiego
  • Piękna
  • Plac Kolegiacki
  • Plac Powstańców
    pochylnia
  • Plac Tadeusza Kościuszki
    trzeciorzędowy
  • Podleśna
  • Pogodna
  • Polna
  • Poprzeczna
  • Portowa
  • Południowa
    trzeciorzędowy
  • Przechodnia
  • Przejazd
    trzeciorzędowy
  • Przyszłość
  • Pułkownika Jerzego Mencla
  • Pułkownika Szczepana Ścibiora
  • R

  • Radosna
  • Różana
  • Rynek
  • Rzeczna
  • Rzemieślnicza
  • S

  • Sosnowa
    tor
  • Spacerowa
    trzeciorzędowy
  • Spółdzielcza
    trzeciorzędowy
  • Spokojna
  • Sportowa
  • Spędoszyn
  • Sworawa
  • Szkolna
  • Słoneczna
  • T

  • Targowa
    trzeciorzędowy
  • Termalna
  • Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa
  • Tulipanowa
  • Turecka
    trzeciorzędowy
  • Tęczowa
  • U

  • ul. Portowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Wodna
  • W

  • Wesoła
  • Wiejska
  • Wiśniowa
  • Wodna
    tor
  • Wrzosowa
    tor
  • Wschodnia
    trzeciorzędowy
  • Wspólna
  • Wyzwolenia
  • Władysława Stanisława Reymonta
  • Wąska
  • Z

  • Zachodnia
    tor
  • Zamkowa
  • Zielona
    trzeciorzędowy
  • Złota
  • Ł

  • Łódzka
    trzeciorzędowy
  • Łowiecka
    pochylnia
  • Łączna
  • Łęczycka
    wtórny
  • łącznik
    pochylnia

Miejsca

Miasta

  • Poddębice
  • Uniejów

Miasteczka

  • Adamów
  • Adamka
  • Aleksandrówek
  • Aleksandrówka
  • Alfonsów
  • Annów
  • Antoniew
  • Antoniew-Lubocha
  • Antonina
  • Anusin
  • Balin
  • Bardzynin
  • Bałdrzychów
  • Biała Góra
  • Biernacice
  • Boczki
  • Bogucice
  • Borek
  • Borki Drużbińskie
  • Borki Lipkowskie
  • Borysew
  • Borzewisko
  • Bratków Dolny
  • Bratków Górny
  • Brodnia
  • Brodnia-Kolonia
  • Bronów
  • Brudnów Czwarty
  • Brudnów Drugi
  • Brudnów Pierwszy
  • Brudnów Piąty
  • Brudnów Stary
  • Brudnów Trzeci
  • Brudnówek
  • Brzeg
  • Brzeziny
  • Brzozówka
  • Budy Jeżewskie
  • Budzynek
  • Busina
  • Busina-Kolonia
  • Byczyna
  • Bąki
  • Charchów Księży
  • Charchów Pański
  • Chodaki
  • Chodów
  • Chropy
  • Chropy-Kolonia
  • Ciężków
  • Czekaj
  • Czepów
  • Człopki
  • Człopy
  • Dalików
  • Dobrzań
  • Domaniew
  • Domaniewek
  • Dominikowice
  • Drużbin
  • Drwalew
  • Dybów
  • Dzierzązna
  • Dzierzązna Szlachecka
  • Dzierżanów
  • Dzierżawy
  • Dąbrówka
  • Dąbrówka Górna
  • Dąbrówka Nadolna
  • Dąbrówka Szadkowska
  • Dąbrówka Szadkowska
  • Dąbrówka Woźnicka
  • Dąbrowa
  • Dąbrowa Lubolska
  • Emilianów
  • Eufemia
  • Ewelinów
  • Felicjanów
  • Feliksów
  • Ferdynandów
  • Fułki
  • Gajówka-Kolonia
  • Gajówka-Parcel
  • Gajówka-Wieś
  • Góra Bałdrzychowska
  • Góra Bałdrzychowska-Kolonia
  • Górki Zadzimskie
  • Góry
  • Gibaszew
  • Golice
  • Grabina
  • Grabina
  • Grabiszew
  • Grocholice
  • Głogowiec
  • Hilarów
  • Hipolitów
  • Huta Bardzyńska
  • Idzikowice
  • Iwonie
  • Izabela

Wsie

  • Aleksandrówek
  • Ameryka
  • Antoninów
  • Anusin Drugi
  • Anusin Pierwszy
  • Babiniec
  • Babiocha
  • Bartochów
  • Bałuty
  • Biała Górka
  • Bidaszew
  • Biernacice-Parcele
  • Borki
  • Borowisko
  • Brzezinki
  • Budki
  • Budki
  • Budy
  • Budy Bratkowskie
  • Bugaj
  • Byków
  • Charchówek
  • Czepów Górny
  • Czepów Średni
  • Cztery Chałupy
  • Dołek
  • Duża Zelgoszcz
  • Dziadów
  • Dzierżawy Wielkie
  • Dzierżawy-Kolonia
  • Dzierżawy-Wieś
  • Dąbrówka Folwarczna
  • Dąbrowa
  • Dęby
  • Egipt
  • Ferdynandów Górny
  • Fiki
  • Gólczewo
  • Góra Bałdrzychowska-Parcele
  • Góry Golickie
  • Glapki
  • Gorzew
  • Grabinka
  • Grabowa
  • Grodzisko
  • Głogowiec
  • Idzikowice Generalne
  • Idzikowice-Pielgrzymy
  • Jadwisin
  • Janin
  • Janki
  • Jarugów
  • Jasienie
  • Jaszczurów
  • Jatki
  • Kaczyń
  • Kalinówka
  • Kalinki
  • Karolew
  • Kazimierzew
  • Kiełpin
  • Kiki-Kolonia
  • Kirchol
  • Klapitka
  • Kolonia Józefów
  • Kolonia Karnice
  • Kolonia Kazimierzew
  • Kolonia Kraczynki
  • Kolonia Piotrów
  • Kolonia Siedlątków
  • Kolonia Skotnicka
  • Kolonia Zagórki
  • Kopiec
  • Kozia Nóżka
  • Koziny
  • Kościelnica
  • Krócice
  • Kresy
  • Krowica
  • Krzyżówki
  • Krzyżówki
  • Kulasy
  • Kwiatkowizna
  • Kłódno-Kolonia
  • Kłódno-Stacja
  • Lipa
  • Lubocha Folwarczna
  • Mała Wieś
  • Mała Zelgoszcz
  • Mały Orzeszków
  • Molcew
  • Mrówna-Parcele
  • Myszki
  • Nadleśnictwo Poddębice
  • Napoleonów
  • Ner-Kolonia
  • Ner-Parcel
  • Niedźwiadne
  • Nowa Dąbrowa
  • Nowa Grabina
  • Nowa Wieś

Powiaty

  • Jawornia
  • Pieńki
  • Rozcieszyn
  • Sadzisko
  • Suchy Las
  • Ustronie

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat poddębicki
mieszkańcy41871
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1011
typgranica
vehicle_plate_codeEPD
websitehttp://www.poddebicki.pl/
wikidataQ1135355
wikipediapl:Powiat poddębicki