Strona główna » województwo mazowieckie » powiat płocki

Ulice katalog - powiat płocki, województwo mazowieckie

Centrum administracyjne

  • Płock

Ulice w powiat płocki

  • 1

  • 1 Maja
  • 10 Kwietnia
  • 11 Listopada
  • 2

  • 20 Stycznia
  • 23 Maja
  • 3

  • 3 Maja
  • A

  • Adama Asnyka
  • Adama Mickiewicza
  • Agrestowa
  • Akacjowa
  • Aleja
  • Aleja Jana Pawła II
    trzeciorzędowy
  • Amazonki
    pochylnia
  • Andrzeja Kmicica
  • Aroniowa
  • Augustyna Kordeckiego
    trzeciorzędowy
  • Azaliowa
  • B

  • Bajkowa
  • Bankowa
    trzeciorzędowy
  • Bartnicza
  • Basztowa
  • Bałkańska
  • Baśniowa
  • Begno
  • Białobrzeska
  • Biedronki
  • Bielska
    wtórny
  • Bociania
  • Boczna
  • Bohuna
  • Bolesława Prusa
  • Borówkowa
  • Boryszewska
  • Botaniczna
  • Browarna
    trzeciorzędowy
  • Brwileńska
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Bursztynowa
  • C

  • Cedrowa
  • Ceglana
  • Chabrowa
  • Chmielowa
  • Chocimska
  • Chojaki
  • Ciasna
    wtórny
  • Cicha
  • Ciechomicka
    trzeciorzędowy
  • Ciesielska
  • Cisowa
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cyprysowa
  • Czereśniowa
  • Czerwińska
  • Czysta
  • D

  • Dereniowa
  • Diamentowa
  • DK 62
    proposed
  • Do Grodziska
  • Dobrzykowska
    wtórny
  • Dobrzyńska
    trzeciorzędowy
  • Dojazd
  • Dojazdowa
    sposób
  • Drobińska
    podstawowy
  • Działkowa
  • Długa
  • Dębowa
    tor
  • E

  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Feliksa Grabowskiego
  • Fiołkowa
  • Floriańska
  • Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
    trzeciorzędowy
  • Fryderyka Chopina
  • Fryderyka Szopena
  • G

  • Gabriela Narutowicza
  • Gajowa
  • Górna
  • Górska
  • Generała Franciszka Kamińskiego
  • Generała Jana Nepomucena Umińskiego
  • Glinki
    pochylnia
  • Gospodarcza
  • Gospodarska
  • Gostynińska
  • Gościnna
  • Grabowa
  • Graniczna
  • Gruszkowa
  • Grzybowa
  • Głogowa
  • Głowackiego
    trzeciorzędowy
  • Głęboka
  • Gąbińska
    wtórny
  • H

  • Hajduczka
  • Handlowa
  • Heleny
  • Heleny Mniszkówny
  • Henryka Dąbrowskiego
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hetmańska
  • Hipolita Gawareckiego
    trzeciorzędowy
  • Hippiczna
  • Hugona Kołłątaja
  • Husarska
  • I

  • Iglasta
  • Ignacego Krasickiego
  • Ignacego Kraszewskiego
  • Imielnicka
    trzeciorzędowy
  • Irysowa
  • J

  • Jabłoni
  • Jabłoniowa
    tor
  • Jagiellońska
  • Jagodowa
  • Jana Brzechwy
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kazimierza
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Pawła II
  • Jana Skrzetuskiego
  • Jana Zagłoby
  • Janusza Korczaka
  • Jarzębinowa
  • Jasna
  • Jastrzębia
  • Jaworowa
  • Jałowcowa
  • Jaśminowa
    tor
  • Józefa Poniatowskiego
  • Jeremiego Wiśniowieckiego
  • Jerzego Bohuna
  • Jesienna
    pochylnia
  • Jesionowa
  • Jeziorna
    tor
  • Jeżynowa
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kalinowa
  • Kamienna
  • Karola Maya
  • Kaskady
  • Kasztanowa
  • Kasztelańska
  • Ketlinga
  • Kielniki
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Kmicica
  • Kolejowa
    trzeciorzędowy
  • Komisji Edukacji Narodowej
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwaliowa
  • Kostrogaj
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Krakowska
  • Krańcowa
  • Króla Władysława Jagiełły
    trzeciorzędowy
  • Królewska
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Kredytowa
  • Kryskich
  • Krzelewo
    trzeciorzędowy
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzywa
    pochylnia
  • Kręta
  • Książęca
  • Księcia Józefa Poniatowskiego
  • Księdza Pawła Kwiatkowskiego
    trzeciorzędowy
  • Księżycowa
  • Kunklewo
  • Kupiecka
  • Kutnowska
    wtórny
  • Kwiatowa
  • L

  • Laurowa
  • Lawendowa
    tor
  • Lazurowa
    sposób
  • Lazurytowa
  • Leszczyn Szlachecki
    trzeciorzędowy
  • Leszczynowa
  • Letnia
  • Leśna
  • Liliowa
  • Lipnowska
    wtórny
  • Lipowa
  • Liściasta
  • Longinusa Podbipięty
  • Ludowa
  • M

  • Magiczna
  • Magnacka
  • Magnoliowa
  • Majowa
  • Makowa
  • Malinowa
  • Malownicza
  • Marcelego Nowotki
  • Marii Dąbrowskiej
  • Marii Konopnickiej

Miejsca

Miasta

  • Drobin
  • Gąbin
  • Wyszogród

Miasteczka

  • Aleksandrowo
  • Alfonsów
  • Antoninów
  • Archutówko
  • Archutowo
  • Barcikowo
  • Begno
  • Biała
  • Białkowo
  • Białobrzegi
  • Bielino
  • Bielsk
  • Biskupice
  • Biskupice
  • Blichowo
  • Bodzanów
  • Bolechowice
  • Bolino
  • Borki
  • Borowice
  • Borowiczki-Pieńki
  • Borowo
  • Borzeń
  • Bończa
  • Bończa
  • Brelki
  • Brochocin
  • Brochocinek
  • Brody Duże
  • Brody Małe
  • Bromierz
  • Bromierzyk
  • Bronowo Kmiece
  • Bronowo-Zalesie
  • Brudzeń Duży
  • Brudzeń Mały
  • Brudzyno
  • Brwilno
  • Brwilno
  • Brwilno Dolne
  • Brzechowo
  • Brzezinna Góra
  • Budkowo
  • Budy
  • Bulkowo
  • Bulkowo-Kolonia
  • Bylino
  • Bądkowo Jeziorne
  • Bądkowo Kościelne
  • Bądkowo-Podlasie
  • Bądkowo-Rochny
  • Bądkowo-Rumunki
  • Cegielnia
  • Cekanowo
  • Cekanowo
  • Chełstowo
  • Chlebowo
  • Chmielewo
  • Chodkowo
  • Chodkowo-Działki
  • Chomętowo
  • Chudzynek
  • Chudzyno
  • Chylin
  • Ciachcin
  • Ciachcin Nowy
  • Ciółkówko
  • Ciółkowo
  • Cierszewo
  • Cieszewko
  • Cieszewo
  • Cieśle
  • Cieśle
  • Ciućkowo
  • Cybulin
  • Czermno
  • Czerniewo
  • Daniszewo
  • Dobra
  • Dobrosielice Drugie
  • Dobrosielice Pierwsze
  • Dobrzyków
  • Drwały
  • Drwały
  • Duninów Duży
  • Dziarnowo
  • Dziedzice
  • Dzierzązna
  • Dzierżanowo
  • Dzierżanowo-Osada
  • Dziewanowo
  • Dłużniewo Duże
  • Dźwierzno
  • Dąbrusk
  • Dębsk
  • Garwacz
  • Góra
  • Górki
  • Góry Małe
  • Gilino
  • Giżyno

Wsie

  • Aleksewo
  • Annopol Paszkówka
  • Antoniówka
  • Begno
  • Biała-Osiedle
  • Biała-Parcela
  • Bielice
  • Blichowo-Cytatki
  • Blichowo-Tybusie
  • Brody
  • Bronowo-Sady
  • Brzeziny
  • Budki
  • Budki Kowalewskie
  • Budy
  • Butary
  • Butary
  • Bziny
  • Błażejewice
  • Błotko
  • Cekanowo-Kolonia
  • Ciółkowo Szlacheckie
  • Czermno-Dołki
  • Czermno-Pasternik
  • Dobrosielice Drugie
  • Drzesno
  • Duplice
  • Działki
  • Działki
  • Działki pod Cierszewo
  • Działki pod Murzynowo
  • Działki pod Uniejewo
  • Działkowicze
  • Działkowicze
  • Dłużniewo Małe
  • Dębowa Góra
  • Falęcin
  • Felicjanów
  • Gajówka
  • Gajówka
  • Gawrony
  • Górka
  • Górki
  • Górny Śląsk
  • Glinice
  • Glinno
  • Gniwka
  • Gojki
  • Golanki Dolne
  • Goreń Mały
  • Gorzechówko
  • Goszczyno Górne
  • Goszczyno-Czajki
  • Goszczyno-Karpięcin
  • Grabina
  • Grodkówko
  • Gulczewo
  • Holendry
  • Imolinek
  • Janów
  • Józefowo
  • Jeziorcze
  • Jeziorkowo-Gajówka
  • Jeżewo-Gajówka
  • Jeżewo-Leśniczówka
  • Jordanów
  • Juliszew Dolny
  • Juliszew Górny
  • Jączewo Jeziorne
  • Jączewo-Abramki
  • Karsy-Budki
  • Karsy-Wydmuchowo
  • Karwowo Szlacheckie
  • Kielniki
  • Kierz
  • Kiełbasy
  • Kiełpień
  • Kisielewo
  • Kliny
  • Kociejewo
  • Kolonia Bielino
  • Kolonia Grabina
  • Kolonia Krubice
  • Kolonia Nakwasin
  • Kolonia Pilichowo
  • Kolonia pod Bęchy
  • Kolonia pod Wilkęsy
  • Kolonia Wilkanowo
  • Kolonia Zagroba
  • Kolonia Zakrzewo
  • Kolonia Zaździerz
  • Kolonia Żochowo
  • Konstantowo
  • Kornia
  • Koty
  • Kowale
  • Kościółki
  • Kraków
  • Krawięczyn
  • Krużyce
  • Krysin

Powiaty

  • Budy Borowickie
  • Kępa Wyszogrodzka
  • Kępa-Izabela
  • Olszyny
  • Studzianka
  • Wąsosz
  • Zyck Poduchowny

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat płocki
mieszkańcy111047
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1419
typgranica
vehicle_plate_codeWPL
websitehttp://powiat-plock.pl/
wikidataQ947495
wikipediapl:Powiat płocki