Strona główna » województwo mazowieckie » powiat płoński

Ulice katalog - powiat płoński, województwo mazowieckie

Centrum administracyjne

  • Płońsk

Ulice w powiat płoński

Proszę wybrać poniżej pierwszej litery ulicy, której szukasz
  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
    trzeciorzędowy
  • 19 Stycznia
  • 5

  • 550-lecia Raciąża
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
    pochylnia
  • Aleja Lipowa
  • Aleja Robiniowa
  • Alfreda Kubińskiego
  • Andrzeja Kmicica
  • Apteczna
  • Armii Krajowej
  • Astronomów
  • Azalii
  • B

  • Baboszewska
    trzeciorzędowy
  • Bajkowa
  • Barańskiego
  • Basztowa
  • Baśniowa
  • Bitwy Arcelińskiej
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Prusa
  • Bronisława Zielińskiego
  • Browarna
  • Brzeska
  • Brzoskwiniowa
  • Brzozowa
  • Bursztynowa
    trzeciorzędowy
  • Bydgoska
    podstawowy
  • Błonie
  • Błękitna
    tor
  • C

  • Chabrowa
  • Cicha
  • Ciechanowska
    trzeciorzędowy
  • Cmentarna
  • Cyprysowa
  • Czereśniowa
  • Czerwińska
  • D

  • Dojazd
  • Doktora Atanazego Hankiewicza
  • Doktora Jana Walerego Jędrzejewicza
  • Doktora Leona Rutkowskiego
  • Droga prywatna
    pochylnia
  • Droga wewnętrzna
    pochylnia
  • Drogra prywatna
    pochylnia
  • Dworcowa
  • Działkowa
  • Długa
  • F

  • Fiołkowa
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Galileusza
  • Generała Fieldorfa
  • Generała Józefa Bema
  • Generała Stanisława Maczka
  • Generała Władysława Andersa
  • Generała Władysława Sikorskiego
  • Glinojecka
    trzeciorzędowy
  • Gościmińska
  • Graniczna
    trzeciorzędowy
  • Grunwaldzka
  • Gruszowa
  • Guzikarzy
  • Główna
  • Główny Rynek
    wtórny
  • H

  • Handlowa
  • Henry Ford I
  • Henryka Sienkiewicza
  • Heveliusza
  • Hiacyntowa
  • Hortensji
  • I

  • Ignacego Jana Paderewskiego
  • Ignacego Krasickiego
  • J

  • Jana Brzechwy
  • Jana i Antoniego Brodeckich
    trzeciorzędowy
  • Jana Keplera
  • Jana Kilińskiego
  • Jana Pawła II
  • Janusza Korczaka
  • Jasna
  • Jaśminowa
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jesienna
  • Jesionowa
  • Juliusza Słowackiego
  • Juranda
  • K

  • Kalinowa
  • Kasztanowa
  • Kasztelańska
  • Kazimierza Pułaskiego
  • Klasztorna
  • Klonowa
  • Kolejowa
    trzeciorzędowy
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Konwalii
  • Kornela Makuszyńskiego
  • Kościelna
  • Krańcowa
  • Królewska
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Krokusowa
  • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Krzysztofa Karulaka
  • Krzywa
  • ks.Macieja Sarbiewskiego
  • Książęca
  • Księdza Gracjana Rzewuskiego
  • Księdza Jerzego Popiełuszki
  • Księdza Romualda Jaworskiego
    trzeciorzędowy
  • Kwiatowa
  • L

  • Lazurowa
  • Leona Kruczkowskiego
  • Letnia
  • Leśna
  • Leśników
  • Licealistów
  • Lipowa
  • Ludowa
  • Ludwika Waryńskiego
  • M

  • Macieja Sarbiewskiego
  • Magazynowa
  • Magnolii
  • Majora Henryka Dobrzańskiego
  • Majora Henryka Sucharskiego
  • Majora Jerzego Grobickiego
  • Makowa
  • Malinowa
  • Marii Konopnickiej
  • Mazowiecka
  • Mała
    pochylnia
  • Miejska
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
    trzeciorzędowy
  • Miodowa
  • Miła
  • Mławska
    trzeciorzędowy
  • Młodzieżowa
  • N

  • Nadrzeczna
  • Napoleońska
  • O

  • Odrodzenia
    trzeciorzędowy
  • Ogrodowa
  • Orzechowa
  • Osiedlowa
  • P

  • Parkowa
  • Północna
  • Peonii
  • Perłowa
  • Piaskowa
  • Piastów
  • Piastowska
  • Piotra Dunina
    trzeciorzędowy
  • Plac 15 Sierpnia
    trzeciorzędowy
  • Plac Adama Mickiewicza
  • Plac Batorego
  • Plac Piłsudskiego
    trzeciorzędowy
  • Podmiejska
  • Pogodna
  • Polna
    tor
  • Poprzeczna
  • Postępu Rolniczego
  • Południowa
  • Praga
  • Proletariacka
  • Prosta
  • Przechodnia
  • Przejazd
  • Przemysłowa
  • Pułtuska
    trzeciorzędowy
  • Płocka
    trzeciorzędowy
  • Płońska
    wtórny
  • R

  • Różana
  • Robotnicza
  • Romana Wnorowskiego
  • Rondo im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
    trzeciorzędowy
  • Rondo im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego
    trzeciorzędowy
  • Rotmistrza Witolda Pileckiego
  • Rzemieślnicza
  • S

  • Sadowa
  • Sielecka
  • Siemowita IV
  • Skarżyńska
  • Składowa
  • Sosnowa
  • Spacerowa
  • Spółdzielcza
  • Spokojna
  • Sportowa
    pochylnia
  • Stanisława Konarskiego
  • Stanisława Mikołajczyka
  • Stanisława Moniuszki
  • Stanisława Wyspiańskiego
  • Stary Rynek
  • Stefana Żeromskiego
  • Stokrotki
  • Storczykowa
  • Szczęśliwa
  • Szkolna
  • Szlak Truskawkowy
  • Słoneczna
  • Słoneczna Polana

Miejsca

Miasta

  • Czerwińsk nad Wisłą
  • Płońsk
  • Raciąż

Miasteczka

  • Adamowo
  • Adamowo
  • Anielin
  • Arcelin
  • Baboszewo
  • Baraki
  • Belin
  • Beszyno
  • Bielany
  • Biele
  • Bogucin
  • Bogusławice
  • Bolęcin
  • Bońki
  • Bożewo
  • Brody
  • Brzeście
  • Brzeście Nowe
  • Budy Gutarzewskie
  • Budy Kraszewskie
  • Błomino Gumowskie
  • Błomino-Gule
  • Błomino-Jeże
  • Cempkowo
  • Charzyny
  • Chociszewo
  • Cholewy
  • Chrościn
  • Chyczewo
  • Cieciórki
  • Cieciersk
  • Ciemniewo
  • Cieszkowo Nowe
  • Cieszkowo Stare
  • Cieszkowo-Kolonia
  • Cumino
  • Cywiny Wojskie
  • Cywiny-Dynguny
  • Czarnoty
  • Czerwonki
  • Dalanówek
  • Dobrska-Kolonia
  • Dobrska-Włościany
  • Dobrzyca
  • Dramin
  • Draminek
  • Drochówka
  • Drochowo
  • Drozdowo
  • Drożdżyn
  • Druchowo
  • Dziektarzewo
  • Dzierzążnia
  • Dłutowo
  • Dłużniewo
  • Falbogi Wielkie
  • Folwark-Raciąż
  • Galomin
  • Galominek
  • Galominek Nowy
  • Garwolewo
  • Gawarzec Dolny
  • Gawarzec Górny
  • Gawłówek
  • Gawłowo
  • Gostolin
  • Goszczyce Poświętne
  • Goszczyce Średnie
  • Goworowo
  • Goławin
  • Gościmin Wielki
  • Grabie
  • Grodziec
  • Gromadzyn
  • Grzybowo
  • Grąbczewo
  • Gucin
  • Gumowo
  • Gutarzewo
  • Henrykowo
  • Idzikowice
  • Ilinko
  • Ilino
  • Janikowo
  • Janopole
  • Januszewo
  • Jarocin
  • Józefowo
  • Jesionka
  • Jeżewo
  • Jeżewo-Wesel
  • Joniec
  • Joniec-Kolonia
  • Jurzyn
  • Jurzynek
  • Jędrzejewo
  • Kaczorowy
  • Kadłubówka
  • Kadłubowo
  • Kamienica
  • Kamienica-Wygoda

Wsie

  • Aleksandria
  • Bielne
  • Bitkowice
  • Borkowo
  • Bożewo Szlacheckie
  • Bożewo-Kmiece
  • Brendy
  • Brzeście Małe
  • Brzeście-Las
  • Budy Radzymińskie
  • Błonie
  • Charzyny-Borzymy
  • Charzyny-Dłużyce
  • Charzyny-Rogale
  • Charzyny-Sadkowięta
  • Czernie
  • Dalanówko
  • Dalanowo
  • Dobrska-Folwark
  • Dobrska-Parcele
  • Drochówka za Rąbieżem
  • Drożdżynek-Parcele
  • Druchowo-Folwark
  • Duchniki
  • Dziektarzewo-Wylaty
  • Dłutówek
  • Florentynowo-Narty
  • Gaje
  • Gawłowo Dworskie
  • Górka
  • Górka
  • Gorzkówka
  • Gościmin
  • Gródź
  • Gumowo-Józefina
  • Głodowo
  • Idzikowice-Kolonia
  • Jadwinowo
  • Janin
  • Jeżewo-Kolonia
  • Julianowo
  • Kaczórówki
  • Kamienica Mała
  • Kamienica-Folwark
  • Kamienica-Kozaki
  • Kamienica-Parcele
  • Kamienica-Pieńki
  • Kiljanowo
  • Kocięcin-Parcele
  • Kolonia Nowa Wrona
  • Kolonia Unieck
  • Kolonia Żukowo
  • Korzybie-Reszki
  • Kossobudy-Baranówka
  • Kossobudy-Zalesie
  • Koszczywiec
  • Kotlewo
  • Koziebrodzkie Budki
  • Kołoząb-Góry
  • Kraśniewko
  • Kresy
  • Kroczewo-Baraki
  • Kroplin
  • Kuchary-Skotniki-Parcele
  • Kwasiborzyn
  • Macierzyce
  • Majdany
  • Miszewo-Dębiny
  • Miłaki
  • Murowanki
  • Naborówiec-Folwark
  • Nadzieja
  • Niesiołowo
  • Niewikla-Folwark
  • Noskowo
  • Nowe Sobanice
  • Nowe Żelazy
  • Nowy Boguszyn-Kolonia
  • Ochotki
  • Olszewko
  • Omięcinki
  • Osówka
  • Ostrowa
  • Ostrowie
  • Oszczywilk
  • Palestyna
  • Parcele
  • Parcele-Kaczorowy
  • Parcele-Łempino
  • Parchale
  • Parośle
  • Paryż
  • Pawlaki
  • Pensy Duże
  • Pensy Małe
  • Piaski
  • Pieńki
  • Pieńki Rzewińskie
  • Podgrabie
  • Podsmardzewo-Grzeszówka
  • Proboszczewice-Kolonia

Powiaty

  • Krzyżak
  • Nasielsk
  • Przymusy
  • Secymin Niemiecki
  • Tustań-Leśniczówka

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat płoński
mieszkańcy88825
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1420
typgranica
vehicle_plate_codeWPN
websitehttps://www.powiat-plonski.pl/
wikidataQ936195
wikipediapl:Powiat płoński