Strona główna » województwo łódzkie » powiat opoczyński

Ulice katalog - powiat opoczyński, województwo łódzkie

Centrum administracyjne

  • Opoczno

Ulice w powiat opoczyński

  • 1

  • 1 Maja
  • 17 Stycznia
    podstawowy
  • A

  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • aleja Arcybiskupa Zygmunta Zimowskiego
  • Aleja Dąbrówki
  • Aleja Sportowa
  • Armii Andersa
  • Armii Krajowej
  • B

  • Bankowa
  • Bielawska
  • Biernackiego II (MDK)
    platform
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Krzywoustego
  • Bolesława Limanowskiego
  • Braci Kobylańskich
  • Brzozowa
  • Bukowa
  • Bukowiec szkrzyż.
    platform
  • Błonie
  • C

  • Ceramiczna
  • Chorzew
  • Cicha
  • Cmentarna
    tor
  • CPN (Waryńskiego)
    platform
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Czeremchowa
  • D

  • D&D - Stacja LPG
    pochylnia
  • Daleka
  • Dworcowa
  • Dworska
  • Działkowa
  • Dzielna
    platform
  • Długa
  • Dębowa
  • E

  • Edmunda Biernackiego
  • F

  • Fabryczna
  • Fryderyka Chopina
  • G

  • Garncarska
  • Gawrony I
    platform
  • Górnicza
  • Generała Kazimierza Bończy-Załęskiego
    wtórny
  • Generała Stefana "Grota" Roweckiego
  • Generała Władysława Sikorskiego
    trzeciorzędowy
  • Grabowa
  • Graniczna
  • Główna
    podstawowy
  • Głogowa
    pochylnia
  • H

  • Harcerzy
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • Ignacego Krasickiego
  • Inowłodzka
    wtórny
  • J

  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kilińskiego
    trzeciorzędowy
  • Jana Matejki
  • Jana Pawła II
  • Januszewice I
    platform
  • Januszewice II
    platform
  • Jarzębinowa
  • Jaworowa
  • Jaśminowa
  • Józefa Piłsudskiego
  • Jesionowa
  • Jodłowa
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kamienna
  • Kapitana Wichra
    trzeciorzędowy
  • Kasztanowa
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klonowa
  • Kolberga
    platform
  • Kolejowa
    wtórny
  • Konecka
  • Konstytucji 3 Maja
  • Kossaka I
    platform
  • Kołomurna
  • Kościelna
    trzeciorzędowy
  • Kraszków I
    platform
  • Krótka
  • Krokusowa
  • Krzczonów
    platform
  • Księdza Jerzego Popiełuszki
  • Księdza Władysława Gąsiorowskiego
  • Kuligowska
  • Kunice
    platform
  • Kwiatowa
  • Kłopotów
    podstawowy
  • L

  • Letnia
    tor
  • Leśna
    wtórny
  • Libiszewska
  • Liliowa
  • Lipowa
  • Ludwika Waryńskiego
    wtórny
  • M

  • Majora Henryka "Hubala" Dobrzańskiego
  • Majora Henryka Hubala
  • Majora Żesławskiego
  • Marii Konopnickiej
  • Marii Skłodowskiej-Curie
  • Marka Galińskiego
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Mieszka I
    trzeciorzędowy
  • Mikołaja Kopernika
  • Miła
  • Modrzewek
  • Modrzewiowa
  • Mokra
  • Morwowa
  • Mostowa
    wtórny
  • Mroczków Gościnny
    platform
  • N

  • Nad Czarną
  • Narcyzowa
  • Nowa
  • O

  • Obwodnica Opoczna im. Czesława Pawlaczka
    podstawowy
  • Oczyszczalnia
    platform
  • Ogonowice IV
    platform
  • Ogonowice skrz.
    platform
  • Ogrodowa
  • Opoczyńska
    trzeciorzędowy
  • Orzechowa
  • Osiedle im. Juliana Bartoszewicza
  • Osiedle Juliana Bartoszewicza
  • Osiedle Mieszka I
  • Osiedle Słoneczne
  • Osiedle Za Wulkanem
    pochylnia
  • Oskara Kolberga
    wtórny
  • P

  • Parczowska
  • Parkowa
  • Partyzantów
    pochylnia
  • Północna
  • PGR
    platform
  • Piaseczna
  • Piotrkowska
  • Piwna
  • Plac 700-lecia
    trzeciorzędowy
  • Plac 900-lecia
    wtórny
  • Plac Gabriela Narutowicza
  • Plac Jana Kilińskiego
    trzeciorzędowy
  • Plac Kościelny
  • Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
    podstawowy
  • Plac Niepodległości
    pochylnia
  • Plac Strażacki
  • Plac Tadeusza Kościuszki
  • Plac Wolności
    wtórny
  • Plac Zamkowy
    trzeciorzędowy
  • Podgórna
  • Podwiatraczna
  • Polna
    tor
  • Powstańców Wielkopolskich
  • Południowa
    trzeciorzędowy
  • Prymasa Stefana Wyszyńskiego
  • Przedborska
    trzeciorzędowy
  • Przedszkolna
  • Przemysłowa
  • R

  • Różana
  • Różanna
    platform
  • Robotnicza
  • Rolna
  • Romana Dmowskiego
  • rondo im.księdza Jana Wojtana
    wtórny
  • rondo Żołnierzy Wyklętych
    wtórny
  • Rotmistrza Henryka Mieroszewskiego
  • Rzeczna
  • S

  • Sejmu Wielkiego
  • Sielec
    platform
  • Sielecka
    pochylnia
  • Skalna
  • Sobieńska
    trzeciorzędowy
  • Solidarności
  • Sosnowa
    tor
  • Spacerowa
  • Spokojna
  • Sportowa
  • Stanisława Augusta Poniatowskiego
  • Stanisława Drzymały
  • Stanisława Kowalskiego
  • Stanisława Małachowskiego
  • Stanisława Moniuszki
    trzeciorzędowy
  • Stanisława Staszica
  • Stanisława Wyspiańskiego
  • Staromiejska
    trzeciorzędowy
  • Staromiejska Sklep
    platform
  • Stawowa
  • Stefana Batorego
  • Stefana Janasa
  • Stefana Starzyńskiego
  • Stefana Żeromskiego
    trzeciorzędowy
  • Stodolna
  • Strażacka
  • Szadkowice
    platform
  • Szeroka
    podstawowy
  • Szewska
  • Szkolna
  • Szpitalna
  • Słoneczna
  • T

  • Tadeusza Chachulskiego
  • Targ (Odbywa się w CZWARTKI w godz. 6-12)
    pochylnia
  • Targowa
  • Topolowa

Miejsca

Miasta

  • Drzewica
  • Opoczno

Miasteczka

  • Adamów
  • Adamów
  • Adamów
  • Afryka
  • Alfonsów
  • Anielin
  • Antoniów
  • Antoniów
  • Antoniówka
  • Antoninów
  • Augustów
  • Białaczów
  • Bielowice
  • Bogusławy
  • Bratków
  • Bronów
  • Brudzewice
  • Brudzewice-Kolonia
  • Brzustówek
  • Brzustowiec
  • Brzuza
  • Buczek
  • Budków
  • Bukowiec nad Pilicą
  • Bukowiec Opoczyński
  • Błogie Rządowe
  • Błogie Szlacheckie
  • Celestynów
  • Chełsty
  • Daleszewice
  • Domaszno
  • Dorobna Wola
  • Duży Potok
  • Dzielna
  • Dłużniewice
  • Dąbie
  • Dąbrówka
  • Dąbrówka
  • Dąbrówka
  • Dąbrowa
  • Dęba
  • Dęborzeczka
  • Feliksów
  • Gapinin
  • Gapinin-Kolonia
  • Gawrony
  • Góry Trzebiatowskie
  • Giełzów
  • Grabowa
  • Grudzeń-Kolonia
  • Grudzeń-Las
  • Grzymałów
  • Grążowice
  • Grębenice
  • Holendry Grabowskie
  • Honoratów
  • Idzikowice
  • Irenów
  • Janów Karwicki
  • Januszewice
  • Jasion
  • Jawor
  • Jawor-Kolonia
  • Józefów
  • Jelnia
  • Joaniów
  • Julianów
  • Kamieniec
  • Kamień
  • Kamilówka
  • Karwice
  • Kazimierzów
  • Klew
  • Klew-Kolonia
  • Kliny
  • Kolonia
  • Kolonia Soczówki
  • Konstantynów
  • Kozenin
  • Kozłowiec
  • Krasik
  • Kraszków
  • Kraśnica
  • Kruszewiec
  • Kruszewiec-Kolonia
  • Krzczonów
  • Kunice
  • Kuraszków
  • Kłopotów
  • Libiszów
  • Libiszów-Kolonia
  • Ludwinów
  • Malenie
  • Malków
  • Marcinków
  • Mariampol
  • Marianka
  • Małe Końskie
  • Małoszyce
  • Mały Potok
  • Miedzna Drewniana

Wsie

  • Baranówka
  • Barańcówka
  • Benignów
  • Borki
  • Borki
  • Brzezinki
  • Brzeziny
  • Brzustówek-Kolonia
  • Brzustowiec-Kolonia
  • Buczek-Kolonia
  • Budki
  • Budki
  • Budy
  • Budy Bratkowskie
  • Budy Kamieńskie
  • Bugaj
  • Bąków
  • Ceteń
  • Choinki
  • Chorzew
  • Czersko
  • Daleszewice-Kolonia Druga
  • Daleszewice-Kolonia Pierwsza
  • Daleszewice-Kolonia Trzecia
  • Domaszno-Kolonia
  • Doły
  • Dwór
  • Dwór
  • Dwór
  • Dwór
  • Dział
  • Działy
  • Działy
  • Dzielna
  • Dziupel
  • Dąbrówka Kolonia
  • Dębina
  • Dębinki
  • Emilin
  • Felgustów
  • Fryszerka
  • Fryszerka
  • Fryszerka
  • Fryszerka-Ruszenice
  • Gajówka Marcinków
  • Gajówka Myślibórz
  • Gajówka Zajączków
  • Górka
  • Górki
  • Górki
  • Górki
  • Górki Niemojowskie
  • Górki Wierzchowiskie
  • Górna Wieś
  • Góry
  • Góry
  • Geto
  • Glinianki
  • Gościniec
  • Grabowa-Kolonia
  • Guzów
  • Hektary
  • Hieronimów
  • Horomanów
  • Huta
  • Igiełki
  • Ilińsko
  • Inowłódz
  • Iły
  • Jabłonny
  • Janków
  • Jatki
  • Jaźwiny
  • Józefów
  • Józefówek
  • Józefówka
  • Jedlonka Wójcińska
  • Kalinówka
  • Kaliszek
  • Kamienice
  • Kamieniec
  • Kamyków
  • Kazimierzów
  • Kliny
  • Kolenie
  • Kolonia
  • Kolonia Kuniczki
  • Kolonia Mniszków
  • Kolonia Ruda Pilichowska
  • Kolonijka
  • Kolonijka
  • Kolonki
  • Komornicki
  • Komorniki
  • Komorniki
  • Komorniki
  • Kotynówka
  • Kotynówka
  • Kowalów
  • Kowalszczyzna
  • Kraśnica Podedworna

Powiaty

  • Banie
  • Baranicha
  • Bielawy
  • Brzuza-Kolonia
  • Bługa
  • Carki
  • Ceteń
  • Górki Potockie
  • Giełzów
  • Grabiny
  • Ludwików
  • Malinie
  • Mroczków-Kopalnia
  • Niwa
  • Olszyna
  • Oska
  • Podchoiny
  • Pępków
  • Zarzęcin Kolonia
  • Ściegna
  • Żardki-Gajówka

  OSM Etykiety

Brzegowe tagi
poziom administracyjny6
granicaAdministracyjny
nazwapowiat opoczyński
mieszkańcy78057
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc1007
typgranica
vehicle_plate_codeEOP
websitehttp://www.opocznopowiat.pl/
wikidataQ1144118
wikipediapl:Powiat opoczyński